Adwokat Jacek Wilk o systemie prawnym obowiązkowych szczepień ochronnych w Polsce

Prawnik Jacek Wilk opublikował na portalu społecznościowym post, w którym ocenił system przymusowych szczepień w Polsce.

Zapoznajcie się Państwo z treścią opublikowanego posta.

„Im bardziej studiuję sposób regulacji polskiego systemu szczepień (przymusowych), tym bardziej jestem przerażony tym, jak wielką jest on patologią; ten system łamie w całości – jawnie i bezczelnie – fundamentalne prawa i wolności ludzkie, jak choćby prawo do prywatności i życia osobistego, ochronę integralności cielesnej, czy uszanowanie przez organy publiczne godności osoby ludzkiej.

Jednak jeszcze bardziej przeraża mnie to, jak mało wie na ten temat… przeciętny lekarz (o przeciętnych komentatorach nawet nie wspominam – zatrzymują się na poziomie: “Przymus szczepień jest dobry bo… TAK!”); dużo pracy u podstaw przed nami jeśli nie chcemy być przekształceni w trzodę hodowlaną…” – napisał Jacek Wilk.

„(…) wystarczy odrobina wysiłku, odrobina pogłębienia tematu, przeczytanie paru dokumentów (zwłaszcza aktów prawnych), żeby zejść z poziomu populistycznych frazesów (popierających przymus w aktualnej wersji) do poziomu rzeczowej krytyki polskiego systemu prawnego obowiązkowych szczepień ochronnych – dodał.

Renata Zalewska-Ociepa źródło: Facebook-Jacek Wilk

2 thoughts on “Adwokat Jacek Wilk o systemie prawnym obowiązkowych szczepień ochronnych w Polsce

  1. Panie Jacku, ilu Polaków jest tego świadomi. Mnie też boli serce, że jesteśmy krajem bogatym ale jak nasza historia mówi- dopóki politycy myślą o własnej skórze nigdy nasz kraj nie będzie silny gospodarczo i politycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *