Tychy: Zabójstwo z brakiem maseczki w tle

Fot.: pixabay

Tragicznie zakończyło się dla 53-latka zwrócenie uwagi młodemu mężczyźnie o to, że ten przemieszcza się bez maseczki. 25-latek dotkliwie pobił 53-latka, a obrażenia okazały się śmiertelne.

Jak ustalił portal Tychy24.net tragedia rozegrała się na ulicy Harcerskiej w Tychach. 53-latek udał się na zakupy. Po drodze zwrócił uwagę młodemu mężczyźnie, żeby ten założył maseczkę. Wówczas doszło do ataku. 25-latek zaczął bić 53-latka, a gdy ten upadł na ziemię, dotkliwie go skopał. Ofiara doznała bardzo poważnych obrażeń, m.in. głowy. Nieprzytomnego mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie przez kilka dni trwała walka o jego życie. Niestety, 4 lipca poszkodowany zmarł.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu. Po kilku dniach 25-latek został zatrzymany i aresztowany na trzy miesiące. Postawiono mu zarzut zabójstwa. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywotnie więzienie.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: tychy24.net

8 thoughts on “Tychy: Zabójstwo z brakiem maseczki w tle

  1. Takie są konsekwencje ataków sekty covidian na zwykłych ludzi , w końcu komuś puściły nerwy i nie odszedł bez słowa tylko wyładował swoją złość na adwersarzu. Niech dalej tak robią , myślą że policja przyjedzie przed zdarzeniem ? Nie przyjedzie , a ludzie żyją jakąś ułudą że państwo ich ochroni , bo mogą każdego napominać i obrażać- nie mogą i nie będą .

  2. Pingback: priligy for herpes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *