PRAWDZIWA HISTORIA ŚWIATA. ŻYDZI TAK NAPRAWDĘ BYLI CZARNI ? – ŹRÓDŁA I DOWODY W OPISIE.

Poniżej cytat pewnej ciekawej wypowiedzi. Niech każdy się z nią zapozna i wyciągnie swoje własne własne wnioski.

“przeczytaj całość żeby mieć większy obraz. muszę cenzurować niektóre wyrazy.

Tutaj temat mind control, mk-ultra i cala historia psychiatrii, eugeniki, technologii wkładania głosów do głowy, wszelkie patenty, filmy z eksperymentów,
temat wytłumaczony od A-Z,
https://www.cda.pl/video/85137968
wypowiedz jeńca au. sc- hwitz o kłamstwach ho. loca- .ustu
https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=1776758549004965
tutaj bardzo dobry film o kłamstwach fałszywych xx y. d. ow, ich pochodzeniu, polecam obejrzyj w całości, jeśli możliwe poszerz analizę treści omawianych. Są zdjęcia spisu ludności żydów na świecie w 1938 i 1948.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=847252862124206&id=584687225047439
Apokalipsa2 8-9
8 Aniołowi Kościoła w Smyrnie napisz:To mówi Pierwszy i Ostatni,który był martwy, a ożył:
9 Znam twój ucisk i ubóstwo ale ty jesteś bogaty -i znam obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią xx. yd. ami.,a nie są nimi, lecz synagogą szatana.
Wielkimi krokami dążymy do światowej katastrofy gospodarczej, z chaosu powstanie nowy porządek świata, jeden światowy rząd, jedna waluta, jedna religia. To właśnie do Polin będą przerzucani fałszywi xx. Y, d-. zi z Izraela i świata, Polin będzie stolica rządu światowego na czele z białymi fałszywymi xx,. y.- d. , ami. To nie przypadek że syjonizm zdominował cały świat, by to zrozumieć należy zrozumieć ich wierzenia(religie). Ty możesz w to nie wierzyć i się śmiać, ale oni wierzą i mają w garści polske, ameryke i cały świat oraz technologie wojskowe “nie z tego świata”-wytłumaczę to dalej.
Jeśli nie wierzyłeś w ufo, to tutaj wyjaśnienie naukowe antygrawitacji opartej o pole elektromagnetyczne rtęci, magnesu i prądu, to może zniknąć, oglądaj od ~6:30. 3 rzesza w masowej ilości produkowała/importowała rtęć do Niemiec. Jak sadzisz, dlaczego obecnie w europie rtęć została wycofana i zakazana?:)

Pamiętasz katastrofę w Roswell ? Podczas 2 wojny światowej Hitler wysyłał specjalne pułki ss(ss dragon) i członków tajnej ezoterycznej organizacji “THULE” i “AHNENERBE” do Indii by szukali artefaktów i manuskryptów pochodzących z czasów cywilizacji megalitycznej “wedów”. Akcja okazała się pełnym sukcesem. Po 2 wojnie operacja “spinacz” przerzuciła wszystkich niemieckich naukowców na teren usa by tam kontynuowali swoje prace.
obszar na bliskim wschodzie znany jaki “iz, ra- el” to tez oszustwo, państwo założone pośrodku Palestyny przymusem i terrorem. Apa. Rth , eid 100 lat temu w afryce był po to by rozgrabić afrykę i ukryć prawdę o prawdziwym położeniu biblijnego Jerusalem oraz innych miejsc biblijnych. Znajdują się one na terenie Botswany i Namibii w południowej afryce. Nie można zabić prawdy i zachowało się około 30 map z okresu 1500-1900 które wskazują Jerusalem i inne miejsca.
w tym linku jest dokument o prawdziwym położeniu biblijnego Jerusalem w południowej afryce i tysiące na to dowodów

Fałszywi biali- x. Yd , zi- ha,z. arzy ukradli tożsamość etniczną biblijnych czarnoskórych xx y.dów i się dziś za nich podają. Dodatkowo przekonali cały świat ze mesjasz biblijny oraz postacie biblijne były białe i ze “kolebka cywilizacji” to bliski wschód.
w tym linku dokument o tożsamości prawdziwych xx, yd.- ow i tysiące na to dowodów

Żeby zrozumieć przyszłość, należy zrozumieć przeszłość, to bardzo ważne, czytaj dalej jeśli nawet nie wierzysz w takie rzeczy, a czy to prawda, to możesz w dowolny sposób każda informacje przetestować.
odnośnie Korei północnej to nie jest to żaden gracz który mógłby przeprowadzać operacje klonowania przywódców świata:) jeśli chodzi o fabrykę, to tak, mogła się tam po prostu znajdować, ale nie należy go wiązać po prostu z komunistami. Najwięcej takich operacji wykonuje się w podziemnych bazach wojskowych. ten temat prowadzi do bliżej niezidentyfikowanych najwyższych kręgów ezoterycznych, tajnych lóż, zakonu je, zu-.itów i wa, ty-. kanu. to te organizacje stworzyły faszyzm, komunizm, nazizm lub jakikolwiek nurt rządzenia. komunizm zanim został wprowadzony na szeroka skale był testowany w Ameryce południowej. W 1871 r Albert Pike mason33 spisał i zaplanował cele 3 wojen światowych które zostały zrealizowane już w 100%. Tak, mowa też tu o 3 wojnie. Teraz to już kwestia czasu dla kulminacyjnych wydarzeń.
https://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

co do reptilianów, to nie myl tego tematu z hybrydami i klonami, to osobny temat, “wyśmiany wycinek rzeczywistości” . Z youtube’a zniknęła większa część kompilacji “znanych ludzi” którym zmieniają sie źrenice na bardzo wąskie jak u jaszczura, stad własnie “reptilianie”.reptilianin znaczy jaszczurka. w biblii szatan był opisywany jako wąż starodawny, co ma właśnie dużo wspólnego z jaszczurka. .żebyś bardziej zrozumiał temat polecam przeczytać
https://www.proroctwa.com/Henoh.htm czytaj od “grzech aniołów” // ksiega usunięta z kanonu biblijnego bo zbyt niebezpieczna
w skrócie. po stworzeniu świata i człowieka, po wygnaniu ludzi z raju, było także wygnanie szatana z nieba za jego pychę i spadając na ziemie pociągnął za sobą 1/3 aniołów-posłańców. Anioł jako istota niebieska ma ogromne poznanie i ZYCIE WIECZNE. nie mając już wstępu do nieba, mając ogromna wiedzę i nieśmiertelność zakładał wszelkie starożytne cywilizacje od Sumeru, po Egipt, babilon, aztekow, nordów, słowian, greków, inkow, hinduizm(tutaj jest otwarcie mowa o nagas-rasa węży), chiny(smoki) oraz RZYM i był czczony jako BÓG SŁONCE(osiągnął na ziemi to co nie udało mu sie w niebie). Jeśli porównasz jakakolwiek mitologie ze sobą, to każda mitologia mówi o tych samych bogach, tych samych istotach. Przykładowo Greka-Zeus, nord-Odyn. Dodatkowo w mitologii greckiej czytamy, ze Zeus miał moc metamorfozy (http://szuflada.net/metamorfozy-zeusa/ ) . Aniołowie kopulowali z kobietami ziemskimi i z tego związku rodzili się GIGANCI/tytani(tak powstały piramidy), a ze zwierząt dinozaury, których dusze po śmierci za ciężki grzech nie trafiły z powrotem do Stwórcy(YAHUAH) i zostały na ziemi jako duchy-demony, sztuczna inteligencja i robotyka dąży ku zmaterializowaniu demonicznych ezoterycznych bytów.
wiedza ezoteryczna to wiedza o komunikacji z upadłymi aniołami i bytami niematerialnymi-duchami gigantów-demonami.
Efezjan 6: 12
(12) Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebiańskich.
Fałszywi biali xx .y. dzi-hazarzy swoja religie opierają o mistykę i ezoterykę, ta wiedza sięga Sumeru i pierwszego kontaktu “bogów” z człowiekiem. Tak naprawdę to każda obecnie religia, łącznie z chrześcijaństwem, z RZYMEM na czele jest oparta na starożytnej babilońskiej tajnej religii i schemacie ojciec-matka-syn, z tym ze sataniści robią to wprost, a ludność świata w niewiedzy również wyznaje dogmaty babilońskie-satanistyczne pod otoczka dobrej religii.
Pierwsze hybrydy ludzi ze zwierzętami powstały właśnie w sumerze – wpisz w google images “sumer hybrids” i przewijają się przez każdą cywilizację, tak jak widzisz także naszą.

w miejscu prawdziwego jerusalem znajduje się dzisiaj pustynia Kalahari
Jeremiasz(YaramYahu) 9. 9-11 Wezwanie do lamentacji
9 Po górach podnieście płacz i lament; na pastwiskach stepowych – pieśń żałobną, bo są spalone. Nikt tamtędy nie przechodzi i nie słychać porykiwania bydła. Od ptaków powietrznych do dzikiego zwierza wszystko ucichło, znikło. 10 «Zamienię Jerozolimę w stos gruzu, siedlisko szakali, miasta zaś judzkie w pustkowie, pozbawione mieszkańców». 11 Kto jest tak rozumny, by to wyjaśnić? Komu usta YAHUAH powiedziały, niech to ogłosi: Dlaczego kraj uległ spustoszeniu, został opuszczony, jak pustynia, gdzie nie ma wędrowca?
pozdrawiam:)”

8 thoughts on “PRAWDZIWA HISTORIA ŚWIATA. ŻYDZI TAK NAPRAWDĘ BYLI CZARNI ? – ŹRÓDŁA I DOWODY W OPISIE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *