Dlaczego rządy chcą wszystkich swoich obywateli szczepić? Patent firmy Microsoft o numerze WO2020060606A1

Wytłumaczę co niektórym o co chodzi z tym pseudo wirusem, dlaczego rządy chcą wszystkich swoich obywateli szczepić? Jeśli nie wiesz to nie mów mi że ja nie mam pojęcia bo mam bardzo dokładne.

PSEUDO WIRUS jest Pretekstem do obostrzeń, ograniczeń, tak zwana tresura ludzkości i sprawdzenie inteligencji.
I to ten niby Covidek jest pretekstem do szczepień potwierdzam (przymusowych)! Zastanówcie się dlaczego tak bardzo tego chcą, trzeba być naiwnym i głupim żeby myśleć że to dla naszego dobra
Szczepionki będą zawierały nanoczipy w płynnej formie które będą służyć to ścisłej kontroli ludzi.
Podczas kwarantanny były instalowane ANTENTY 5G! Które tak naprawdę nie są potrzebne ludziom, zastanówcie się dlaczego jest ich tak dużo i są montowane blisko ludzi ! 2 anteny skierowane na człowieka potrafią zablokować komórki tlenowe po czym człowiek umiera. Anteny mają posłużyć jako sterownik czipów które chcą wam zaaplikować by mieć ludzi pod ścisła kontrolą.
Ale za nim nas zaczepia upadnie gospodarka nie tylko w kraju ale i na całym świecie lecz wcześniej WHO wyda oświadczenie że Wirus jest przenoszony przez pieniądze rządy zlikwidują gotówkę pod pretekstem covida czym zmusza też ludzi to korzystania pieniędzy cyfrowych!
To nie nasze rządy robią nam taki cyrk za sznureczki pociąga tajny rząd (grupa Bilderberg) Soros jednym z głównych ludzi tej grupy Soros jest Masonem a MASONI teraz wielu będzie w szoku to REPTYLIANIE (GADY MOŻNA NAZWAĆ ICH OBCY CHODŹ ŻYJĄ NA NASZEJ ZIEMI OD WIEKÓW GŁÓWNIE POD ZIEMIA)
Trzeba być niekompletnym umysłowo żeby myśleć że jesteśmy jedyna jednostka na ziemi. Watykan ma pakt z tymi gadami od wieków jeśli myślisz że tak nie jest na dole załączę parę zdjęc o tym świadczących! I Klonowanie ludzi, sztuczna inteligencja, 5G czipy to ich technologia. a propos klonów Prawdziwy Putin dawno nie żyje, Chilary Clinton, Państwo Melinda i Bill Gates to też klony np: Putin miał raka kręgosłupa długo go nie było w mediach nagle się pojawia nie wygląda tak jak kiedyś jest podobny bardzo ale to nie on Putin mówił też dobrze po Niemiecku a teraz potrzebuje tłumacza? Dziwne? Putin nie pozwolił zatrzymać swojej gospodarki! Daje do myślenia co? Aa a kontynuując dla Reptylian jesteśmy tak jak dla nas kurki lub bydło anteny 5G + szczepionki pozwolą im na ścisła kontrolę ludzkości będą mieli wpływ na nasze emocje, uczucia, myśli pełna kontrola umysłu! Taka jest prawda i do końca tego roku prawdopodobnie będziemy świadkami NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA! jeśli chcesz napisać że jestem czubem myśl jak chcesz ale jeśli nie wiesz po co to wszystko to nie wchodź w dyskusje.

Mariusz Bodys

One thought on “Dlaczego rządy chcą wszystkich swoich obywateli szczepić? Patent firmy Microsoft o numerze WO2020060606A1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *