WITAJCIE W MATRIXIE

Myślę że to jest ta sekretna umowa Reptylian :
Złudzenie będzie takie wielkie, tak ogromne, tak subtelne, że ludzie nie będą tego dostrzegali. Ci, którzy to zobaczą, muszą być traktowani jak by mieli nie równo pod sufitem by ludzie nie świadomi mówili że to teorie spiskowe i że są foliarzami
Tak wygląda umowa Reptylian :
R:Będziemy tworzyć oddzielne organizacje oficjalne, by zapobiec w dostrzeżeniu związku między nami. Zachowamy się, jak gdybyśmy nie byli połączeni, by utrzymać złudzenie normalnego życia. Nasz cel będzie zrealizowany tak precyzyjnie, żeby nigdy nie jak padło na nas podejrzenie. To też zapobiegnie zauważaniu zmian przez ludzi, jakie się zdarzają.
Zawsze będziemy stać powyżej względnego pola doświadczenia i rozumienia ludzi, ponieważ znamy sekrety absolutu i mamy większą wiedzę o świecie. Będziemy pracowali zawsze razem i będziemy związani więzami krwi oraz przez dyskrecję. Śmierć przyjdzie do każdego, który o tym powie publicznie ludziom.
Utrzymamy życie ludzi jako krótkotrwałe (m in manipulacja genetyką) w celu zablokowania rozwoju świadomości u ludzi oraz blokowania rozumienia przez ludzi.
Umysły ludzi muszą być słabe.
Podczas udawania dobroci, w rzeczywistości będziemy przeciwko dobru.
Użyjemy naszej wiedzy, nauki i technologii na różne subtelne sposoby tak, żeby oni nigdy nie widzieli, co się dzieje. Np. ingerowanie w genetykę człowieka i jej nielegalna modyfikacja. Np. częstotliwość prądu elektrycznego równa 50 Hz – wchodzi w rezonans z centralnym układem nerwowym człowieka i powoduje wadliwe działanie oraz uszkadzanie. Np. mikrofale, które wpływają na jakość komunikacji w komórkach ciała fizycznego człowieka o częstotliwości 2,4 GHz. Uszkodzenia komórek ciała fizycznego i degeneracja genetyczna. Technologia 4G. Np. technologia telefonii komórkowej 5G, która ingeruje w komunikację informacyjną DNA człowieka. Np. masowe detonowanie bomb atomowych od czasów 2 wojny światowej, które powoduje skutki negatywne: skażenie promieniotwórcze oraz uszkodzenie ciał ponad fizycznych u ludzi. A my mamy osobistą ochronę naszych urządzeń, których nie posiadają zwykli ludzie.
Użyjemy miękkich metali (aluminium) i środki uspokajające dodając je do żywności, wody i powietrza (zatruwanie powietrza, wody i żywności; konserwanty w żywności, chemtrails).
Ludzie będą w truciznach wszędzie, gdzie tylko przebywają.
Miękkie metale (aluminium m in z chemtrails i szczepionek; rtęć; metale ciężkie) spowodują uszkodzenie ich umysłów.
Będziemy obiecywać znalezienie kuracji w naszych ośrodkach badawczych, ale nakarmimy ich jeszcze większymi ilościami trucizn.
Trucizny będą zaabsorbowane przez ich skórę i usta. Trucizny te zniszczą ich umysły i systemy reprodukcyjne.
Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza. Trucizny będą w tym, co oni piją, jedzą, oddychają i przedmiotach długiego użytkowania.
Od tego wszystkiego ich dzieci urodzą się martwe, a my ukryjemy tę informację.
Musimy być pomysłowi w rozdawaniu trucizn, ponieważ oni mogą zobaczyć rzeczywistość.
Nauczymy ich, że trucizny są dobre, z obrazami zabawy i muzycznymi tonami. Socjotechniki i reklamy. Pomogą nam tacy, którzy podziwiają nowości. Zwerbujemy ich, by rozpowszechniać nasze trucizny.
Oni zobaczą nasze produkty, które będą używane w filmie, mass mediach – w ten sposób przyzwyczaimy ich do naszych produktów. Oni nigdy nie będą wiedzieli o prawdziwych skutkach używania naszych produktów.
Kiedy oni będą się rodzić, wstrzykniemy trucizny za pomocą przymusowych szczepionek do krwi ich dzieci i przekonamy ich o naszej dla nich pomocy.
Obecnie szczepienia są przymusowe – zaraz po urodzeniu się dziecka. Cel szczepień:
uszkodzenie mózgu i uszkodzenie funkcji umysłowych;
uszkodzenie funkcji psychicznych;
uszkodzenie systemu immunologicznego, co powoduje ciągłe chorowanie;
modyfikacja genetyki człowieka, co ułatwi kontrolę i sterowanie człowiekiem za pomocą fal elektromagnetycznych wysokich częstotliwości (mikrofal) w połączeniu z nano czipami umieszczonymi w ciałach ludzi przy okazji szczepień;
śmierć.
Zaczniemy wcześnie kontrolę umysłu, kiedy ich umysły będą młode. Edukacja.
Będziemy mieli na celu ich dzieci. Będziemy podsuwali i sugerowali rzeczy szkodliwe. Ale takie rzeczy, które ich dzieci lubią – np zatrute słodycze.
Kiedy ich zęby będą się psuły (próchnica zębów), napełnimy ich zęby metalami – plomby z dodatkiem rtęci. Te plomby w zębach oraz odpowiednio spreparowane pasty do zębów zabiją ich umysł i ukradną ich dobrą przyszłość.
Fluor. Fluoryzacja wody i zębów. Dodawanie fluoru do pasty do zębów, który jest bardzo silną trucizną.
Kiedy ich zdolność nauczania się będzie osłabiona, będziemy tworzyli naszą medycynę i leki.
Te nasze leki zrobią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej medycyny i leków. Kolejne leki będą jeszcze bardziej trujące – pod pozorem medycyny.
Oddamy ich pojmowanie, rozumienie świata i ich słabość pod panowanie naszej potęgi.
Oni staną się przygnębieni i osłabieni, w depresji psychicznej, powolni i otyli.
Kiedy oni przyjdą do nas po pomoc, damy im jeszcze więcej trucizny.
Będziemy kierować ich uwagę na pieniądze i materialne towary w taki sposób, aby oni nigdy nie łączyli się ze swoją wewnętrzną duchowością.
Oderwiemy ich od ich duchowości cudzołóstwem, seksem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami komputerowymi tak, żeby oni nie mogli nigdy być jednością ze wszystkim, jednością ze światem.
Ich umysły będą należeć do nas i oni zrobią wszystko, co my im powiemy.
Jeżeli oni odmówią, znajdziemy sposoby, aby wprowadzić do ich życia technologię zmieniania umysłu – kontrolę umysłu. Użyjemy obaw, lęków i strachu, jako naszej broni. Np. filmy: horrory, thilery, zabójstwa – codzienne pranie mózgu przez transmisje w TV.
Stworzymy ich rządy i założymy wewnątrz tych rządów naszą opozycję. Będziemy rządzili w rządzie i opozycji równocześnie.
Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy wykonywali nasz plan rządzenia.
Oni wykonają pracę dla nas i będziemy żyli z ich trudu. (Pasożyt społeczny, rządzenie za pomocą nędzy jest bardzo skuteczne – nie potrzeba funkcjonariuszy ochrony.)
Nasze rodziny nigdy nie będą mieszać się z ich rodzinami. Nasza krew (niebieska) musi być czysta zawsze, ponieważ to jest droga i sposób.
Spowodujemy, że oni będą zabijali się nawzajem, kiedy to będzie nam pasowało.
Wszelkie rewolucje i wojny na tej planecie my tworzymy.
My rozbijamy i będziemy rozbijali ich wewnętrzną jedność za pomocą dogmatu i religii.
My skontrolujemy wszystkie aspekty ich życia i powiemy im, co i jak mają myśleć.
My będziemy kierować nimi uprzejmie i łagodnie. My będziemy pozwali im na przekonanie, że to oni kierują sobą i swoim życiem. (Iluzja demokracji, wybory pomiędzy rzekomą władzą a rzekomą opozycją – teatr kłamstwa.)
My będziemy wprowadzali podziały pomiędzy nimi i w ten sposób my będziemy nimi rządzili. (Dziel i rządź – zasada każdego pasożyta społecznego.)
Kiedy światło zaświeci pośród nich, będziemy gasić to światło przez śmieszność albo śmierć. W zależności, co będzie dla nas najlepsze. Mordowanie niewygodnych ludzi.
Zrobimy tak, aby oni robili sobie krzywdę nawzajem i nie stosowali zasad moralnych w swoim życiu. W ten sposób zabijemy ich własne dzieci.
Dokonamy tego przez używanie nienawiści jako naszego sprzymierzeńca, a gniewu jako naszego przyjaciela.
Nienawiść będzie ich oślepiać całkowicie. Nigdy oni nie dostrzegą nas jako swoich władców z powodu swoich konfliktów bez końca. Oni będą zajęci zabijaniem siebie nawzajem. (Religie wprowadzają konflikty wewnętrzne w człowieku – celowe działanie blokujące rozwój świadomości ludzkiej.)
Spowodujemy ich nienawiść do siebie i do ich sąsiadów.
Oni będą zabijali swoich sąsiadów tak długo, jak będziemy to uważali za stosowne.
My będziemy tak robili, ponieważ oni nie mogą nas odkryć i zobaczyć.
Nadal będziemy dobrze prosperowali z ich wojen i z ich śmierci. Duże zyski finansowe i polityczne. Kontrola nad ludźmi.
Powtórzymy to tyle razy, aż nasz ostateczny cel będzie zrealizowany – całkowita kontrola i całkowita władza nad rasą ludzi na tej planecie.
Nadal ich życie będzie przebiegało w lęku, obawie, gniewie, agresji oraz złości.
Ludzie będą blokowani do wyższych sfer duchowych przez nas.
Użyjemy wszystkich narzędzi, aby to zrealizować. Cel uświęci środki. Życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia. Znajdziemy kolaborantów wśród ludzi i damy im kontrolę do nadzoru naszych niewolników.
Narzędzia do naszej władzy nad nimi będą dostarczone przez ich pracę niewolniczą. Oni sami wykonają nasze narzędzia ich nadzoru i kontroli nad nimi.
Zawsze będziemy ukrywać boską prawdę przed nimi, że jesteśmy jednością. Oni nigdy nie mogą się tego dowiedzieć!
Oni nigdy nie mogą się dowiedzieć, że pozory fizyczne u ludzi (np. kolor skóry) są złudzeniem. Oni muszą zawsze myśleć, że oni nie są równi.
Krok po kroku, małymi krokami – posuwamy się naprzód ku naszemu celowi.
Przejmiemy ich planetę Ziemię, zasoby i bogactwa. I zrealizujemy całkowitą kontrolę nad nimi.
Oszukamy ich i namówimy do przyjmowania ustaw i praw, które ukradną im wolność, którą oni będą mieć.
Założymy system pieniędzy – pasożytniczy system ekonomiczny, który uwięzi ich na zawsze, utrzymując ich i ich dzieci w długu.
Kiedy oni stawią nam opór, oskarżymy ich o zbrodnie i przedstawimy inną historię dla świata, ponieważ wszystkie media są nasze.
Użyjemy naszych mediów by skontrolować strumień informacji.
Kiedy oni będą się buntować przeciw nam, będziemy ich zabijać jak owady.
Ponieważ życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia dla nas.
Oni będą bezbronni, ponieważ oni nie będą mieć żadnych broni – rozbroimy ich w imię obrony przed terroryzmem.
Będziemy ich rekrutowali do współpracy z nami, aby rekruci wykonali nasze plany. Będziemy im obiecywali życie wieczne, ale życia wiecznego oni nigdy nie będą mieli. Ponieważ oni nie są z nas.

Rekruci będą określani jako “nowicjusze” i będą indoktrynowani za pomocą prania mózgu (iluminaci i masoneria).

Mariusz Bodys

21 thoughts on “WITAJCIE W MATRIXIE

  1. ładnie napisane, trzeba robić wszystko odwrotnie, rozwijać się, kochać, unikać powiernictwa, działać od podstaw, jednoczyć się, myśleć samodzielnie, poszukiwać, wspierać np dorzucić Michałowi. Bądźmy silni, zjednoczeni, skoncentrowani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *