Aby umocnić swoje pozycje i przejąć pełną kontrolę nad ludzkimi duchami, Drakonianie przeprowadzili unikalną operację.

Drugie przyjście Chrystusa – „Przebiegły wąż”

Ojciec-Absolut i Matka Wszechświata, przekazane przez Martę

Niebiańskie przesłania –
6 lipca 2020 r

Pozdrowienia, nasze drogie ukochane dzieci!

Ostatnim razem zatrzymaliśmy się, aby wam powiedzieć, że obca energia oddzielenia atakuje wasze spokojne i szczęśliwe życie, zakłócając waszą harmonię i pokój, zmieniając waszą świadomość i rozpoczyna się nowy etap w historii ludzkości. – życie dualności.

Aby umocnić swoje pozycje i przejąć pełną kontrolę nad ludzkimi duchami, Drakonianie przeprowadzili unikalną operację, tworząc stworzenia podobne do ludzi – gady. Wcześniej realizowali swoje plany, wpływając na ludzi telepatycznie i sadząc w ich umysłach programy separacji, ale teraz mieli okazję asymilować się do ludzi, a nawet mieć wspólne potomstwo.Robiono to bardzo stopniowo, ponieważ ludzie intuicyjnie czuli, że te istoty nie mają duszy i dlatego ich unikali. Ale używając wszelkiego rodzaju wyrafinowanych sztuczek i sztuczek, Drakonianie zdołali nawiązać stosunki małżeńskie z ludźmi i zaczęli mieć dzieci.

Dlaczego byli tak zdeterminowani, aby mieć dzieci z ludźmi, a nie z innymi gadami, takimi jak oni?

Zależało im na tym, aby na Ziemi pojawiały się coraz bardziej podobne do nich stworzenia, które stopniowo przejmowałyby wszystkie bogactwa Ziemi, a co za tym idzie, dawałyby im pieniądze i władzę.

W pełni rozumieli, że różnią się od przeciętnego człowieka i że potrzebują przebrania.

Wiedzieli, że gady urodzone z małżeństw mieszanych będą prawie nie do odróżnienia od ludzi, a to pozwoli im zrealizować swoje plany.

Jednak nie wszystkie dzieci urodzone z małżeństw mieszanych były gadami. Jeśli matka lub ojciec byli ludźmi wysoce uduchowionymi, iskra Boża w nich zawsze dominowała, w wyniku czego narodził się człowiek.

Jeśli byli ludźmi materialistycznymi, których zainteresowania ograniczały się do trójwymiarowego świata, nasienie gadów było silniejsze.

Często ludzie i gady rodzili się w tej samej mieszanej rodzinie, jeśli stan duchowy rodziców zmieniał się z powodu zmieniających się warunków życia.

Jak więc program zniewolenia Drakończyków przez ich „sługi” (reptiloid) zadziałał na Ziemi?

Ta cywilizacja osiadła na planie astralnym bardzo blisko planety Ziemia. W swoim języku nazwałbyś ich cywilizację technokratyczną.

Jak ogromny komputer, przechowywała bazę danych wszystkich ich przedstawicieli na Ziemi, umiejętnie kierując ich świadomością, wysyłając impulsy energetyczne do określonych zadań.

Wszystkie te zadania miały charakter praktyczny, zmierzający do przejęcia finansów i władzy świata.

Ich zmowa milczenia i klanizmu stała się ich „wizytówką” na Ziemi.

Wyraźnie podzielili wszystkich na „twoich” i „naszych”, a ludzie odpowiadali im w ten sam sposób, intuicyjnie odrzucając tych chciwych, praktycznych i materialistycznych „ludzi”.

Ludzie odczuwali swoją duchową pustkę, brak iskry Bożej w sobie, chociaż czasami nie mogli zrozumieć, dlaczego to odczuwali.

W ciągu wielu stuleci wspólnego życia pojawiła się niewielka warstwa gadów, które chciały upodobnić się do ludzi i zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby uwolnić się od narzuconego im drakońskiego harmonogramu i odnaleźć duchowość.

Te gady poczuły piękno i siłę duszy, która jest częścią Boga i one również chciały zostać takimi bogami.

A jeśli to pragnienie było szczere i pochodziło z serca, została im dana Dusza i przemienili się w prawdziwego człowieka.

Jednak te przypadki były rzadkimi wyjątkami od reguły.

Zatrzymamy się tutaj dzisiaj, moi drodzy.

Przemówili do was Ojciec-Absolut i Matka Wszechświata, którzy kochają was bez miary.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *