Bliźniacze płomienie są dwiema połówkami tej samej Duszy, połączeniem kobiecości i męskości,

Ojciec-Absolut channelowany przez Martę

Przez Niebiańskie Wiadomości –
20 lipca 2020 ~

Pozdrowienia, moje drogie, ukochane dzieci!

Dzisiaj będziemy badać bardziej złożony wariant energetycznego oddziaływania bliźniaczych płomieni, gdy żyją one na różnych planetach i w różnych cywilizacjach, a zatem na różnych poziomach wibracji.

To najczęstszy wariant ich istnienia, a teraz powiem ci, dlaczego.W rzeczywistości głównym celem każdej Duszy jest duchowy wzrost – awans na nowy Boski poziom jej rozwoju.A ponieważ bliźniacze płomienie są dwiema połówkami tej samej Duszy, połączeniem kobiecości i męskości, ich jednoczesne zejście do nisko wibrujących światów, jak na przykład Ziemia, stanowi ogromne ryzyko.

Powód jest następujący.

Schodząc do takich światów z wymazaną pamięcią, a czasami znajdując się w nieznośnych warunkach życia, ryzykują utratę wszystkiego, co osiągnęli przez setki i tysiące lat w bardziej wibrujących światach.

Dlatego doskonale zdając sobie z tego sprawę, przebywając w subtelnych światach między swoimi wcieleniami, podejmują decyzję o zabezpieczeniu się.

W ten sposób jedna połowa zstępuje na przykład na Ziemię, aby zdobyć wyjątkowe doświadczenie niezbędne dla ich wspólnej Duszy, podczas gdy druga połowa wciela się w światach wyższych wibracji lub pozostaje bezcielesna na poziomie świata subtelnego, do którego już dotarł Dusza z powodu wielu wcieleń.

A teraz omówimy dwie odmiany.

Jako przykład pierwszego wariantu weźmiemy: żeńską połowę Duszy wcieloną na planecie Ziemia, zaś męską połowę – na planecie Syriusz.

Każda z połówek żyje własnym spełnionym życiem, podąża za swoim powołaniem, ma rodzinę, ale w międzyczasie pod względem energetycznym nadal pozostają „naczyniami komunikacyjnymi”, które zostały pierwotnie stworzone.

Ale tym razem nie mogą istnieć na jednej częstotliwości wibracji, ponieważ Ziemia jest w trzecim wymiarze, Syriusz jest w Piątym.

Jak więc mogą na siebie oddziaływać i wpływać na siebie w tak złożonych okolicznościach?

Dzieje się tak również z zawiązanymi oczami, tak jak w przypadku, gdy dwie połówki urodziły się na Ziemi, ale się nie znają.

Ale różnica polega na tym, że doświadczenie, które wymieniają na poziomie energetycznym, nie jest równoważne.

Wymiana energii między nimi odbywa się w następujący sposób:

Aby lepiej zrozumieć ten mechanizm interakcji, wyobraź sobie klepsydrę.

Górna część symbolizuje energetyczną przestrzeń męskiej części mieszkającej na Syriuszu w przestrzeni piątego wymiaru.

A dolna część to miejsce zamieszkania części żeńskiej na Ziemi.

Energia piątego wymiaru łatwo przepływa w dół i mieszając się z energią trzeciego wymiaru tworzy coś pomiędzy – blisko czwartego, co podnosi świadomość żeńskiej połowy do nowej. wysokość.

Na poziomie fizycznym można to wyrazić w jego szybszym życiu poprzez ziemskie doświadczenie, które czasami może być próbą, ale które przenosi go na inny poziom rozwoju duchowego.

Co do męskiej połowy Duszy, może ona przyciągać energie wibracji tylko w zgodzie z jej własnymi częstotliwościami wibracyjnymi, to znaczy nie niższymi niż te z czwartego wymiaru.

W ten sposób połowa bliźniaczego płomienia istniejąca w świecie wyższych wibracji ciągnie swoją połowę w górę w sensie duchowym, zapobiegając spadkowi zbyt nisko, podczas gdy ten drugi nie może dzielić się słabymi energiami wibracyjnymi z męską połową, są blokowane przez pośrednią warstwę wysokich wibracji na szyjce ich „naczyń komunikacyjnych”.

Zatrzymamy się tutaj dzisiaj.

Kocham cię nieskończenie

Ojciec Absolutny przemówił do ciebie

34 thoughts on “Bliźniacze płomienie są dwiema połówkami tej samej Duszy, połączeniem kobiecości i męskości,

 1. Pingback: deaf dating free
 2. Pingback: keto egg drop soup
 3. Pingback: keto diet.
 4. Pingback: gay latinos dating
 5. Hi there would you mind sharing which blog platform you’re using?
  I’m planning to start my own blog in the near future but
  I’m having a tough time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
  The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I’m looking for something unique.

  P.S My apologies for getting off-topic but I had to ask! http://www.deinformedvoters.org/hydroxychloroquine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *