Dlaczego technologiczna cywilizacja Drakończyków, która nie ma boskiego pochodzenia, była w stanie ujarzmić ludzi

• Drugie przyjście Chrystusa –
„Pierwsze przyjście”

Ojciec-Absolut i Matka Wszechświata, przekazane przez Martę

Niebiańskie przesłania –
7 lipca 2020 r

Pozdrawiam was, moje drogie ukochane dzieci!

Dzisiaj będziemy kontynuować naszą opowieść o historii ludzkości i porozmawiać o tym, jak i dlaczego technologiczna cywilizacja Drakończyków, która nie ma boskiego pochodzenia, była w stanie ujarzmić ludzi-Boga żyjących na Ziemi i sprawiają, że żyją zgodnie z ich zasadami i prawami.

Aby lepiej zrozumieć, jak działa ich mechanizm zniewolenia, zainicjowany przez nich, wyobraź sobie duszę człowieka jako ptaka, a gady jako łapacze ptaków.

Wiedzieli, że istnieje wiele rodzajów „ptaków” o ich niepowtarzalnych gustach, zwyczajach i cechach. I mieli specjalne podejście do każdego gatunku, opracowując precyzyjny wzorzec zniewolenia, który obejmował wszelkiego rodzaju łapówki, pochlebstwa, szantaż i zastraszanie …

Ale ich najważniejszą i ukochaną bronią był program „depersonalizacji ludzi”. Marzyli o stworzeniu istot takich jak oni – posłusznych, bezdusznych niewolników, którzy będą wykonywać ich rozkazy.

I prawie to zrobili, zaszczepiając w społeczeństwie ludzkim stereotypy myśli i zachowań stworzone przez nich sztucznie, tworząc prawa, które utrzymywałyby ludzi w strachu i posłuszeństwie, narzucając im fałszywy system wartości, odwracając ich od duchowej ścieżki, sprawiając, że czczą pieniądze i władzę.

Ale pomimo wszystkich ich wysiłków i systematycznej pracy NIE POWIODĄ SIĘ zabić boskiej iskry w duszy człowieka; i to ich wściekło.

To był powód, moi drodzy, prześladowań, tortur i udręki wszystkich Wielkich Dusz, które próbowały uwolnić się z klatek i pułapek zastawionych przez gady, i które próbowały prowadzić innych i ich prowadzić. pomagają zapamiętać ich Boskie pochodzenie i poczuć ich wielkość i moc.

Ci ludzie dokonywali cudów mocą ich Ducha, a ich pamięć żyła i nadal żyje w ludziach w całej historii ludzkości.

I, oczywiście, najgłębszy ślad w waszej historii pozostawił nasz ukochany Jeszua, którego znacie najlepiej jako Jezusa Chrystusa.

Więc kim on naprawdę był? Dlaczego jego imię stało się tak drogie wielu z was? Dlaczego kojarzysz to z Bogiem?

A dziś chcemy rozpocząć opowieść o nim i jego życiu, bez zniekształceń i kłamstw, która rozwijała się wokół jego imienia przez ostatnie tysiąclecia.

Chcemy, abyś wreszcie poznał prawdę, która nie tylko nie umniejszy jego dokonań, ale wręcz przeciwnie, wyniesie go na jeszcze większą wysokość; a jednocześnie nie postawi go na piedestale, ale przybliży go do ciebie.

Zrozumiesz, że był jednym z Twoich – człowiekiem, który narodził się na Ziemi w trudnym czasie z wyjątkową misją Służenia ludziom, którą wypełnił z wielkim honorem.

Od początku znajdował się w trudnej sytuacji, ponieważ urodził się w bardzo biednej rodzinie.

Jego rodzice, Maria i Józef, przybyli z daleka do ziemi Judei i byli tam obcymi.

Asyryjczycy z urodzenia byli dyskryminowani przez Żydów i ze względu na odmienną wiarę nie mogli nawet legalnie się żenić.

Jeszua, ich ukochany jedyny syn, urodził się poza związkiem małżeńskim, co było wówczas wielkim wstydem.

Z tego powodu Maria i Józef musieli prowadzić koczownicze życie, ukrywając się pod różnymi nazwami i zarabiając na życie ciężką pracą fizyczną. Józef pracował jako szewc, a Marie była praczką.

Jednak mimo trudów życiowych w ich rodzinie panowała miłość i harmonia, a ich syn wyrósł na pięknego chłopca, życzliwego, inteligentnego i ciekawskiego, co ich uszczęśliwiało.

Kiedy Jeszua miał czternaście lat, jego rodzice wysłali go do sekty esseńczyków, aby był mentorem. W tym czasie Maria i Józef bardzo zbliżyli się do Esseńczyków i powierzyli im ich ukochanego syna.

To właśnie tam, nad brzegiem Morza Martwego, Jeszua otrzymał swoją pierwszą duchową wiedzę, która później pomogła mu wypełnić misję, dla której przybył na Ziemię.

Będziemy kontynuować tę historię w naszym następnym kanale.

Wasz Ojciec – Absolut i Matka Wszechświata, która kocha was ponad miarę, przemówił do was.

Ojciec-Absolut i Matka Wszechświata, przekazane przez Martę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *