Wasza piękna planeta przyciągnęła uwagę nie tylko przyjaznych i pokrewnych cywilizacji, ale także tych, którzy wybrali inną ścieżkę rozwoju.

• Drugie przyjście Chrystusa – „Wygnanie z raju”

Ojciec-Absolut i Matka Wszechświata, przekazane przez Martę

Przez Niebiańskie przesłania – 5 lipca 2020 r. 1661

Pozdrawiam was, moje drogie ukochane dzieci!

~ Kontynuujmy naszą opowieść o historii ludzkości.

Jak już wiesz z poprzedniego channelingu, sprawy nie potoczyły się dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy, w wyniku czego pole gry dla ludzi stało się zupełnie inne.

Te reguły nie były ani lepsze, ani gorsze – są to reguły wybrane przez samego człowieka, a raczej przez jego Duszę, dla której życie staje się coraz ciekawsze, ze względu na ogromne przestrzenie i nieograniczone możliwości, otworzyć przed nią.

Okazało się, że człowiek poszerzał swoje horyzonty, wchodząc w kontakt z przedstawicielami innych cywilizacji i chłonąc ich doświadczenia i wyjątkowość.

Ale, niestety, wasza piękna planeta przyciągnęła uwagę nie tylko przyjaznych i pokrewnych cywilizacji, ale także tych, którzy wybrali inną ścieżkę rozwoju od światła do ciemności, która również miała prawo istnieć w waszej Galaktyce. .

Będziesz się zastanawiać, dlaczego?

Aby dusza mogła się rozwijać, potrzebuje impulsów o różnych wibracjach, które wzbogacają się wzajemnie poprzez interakcję, a czyniąc to, wymieniają doświadczenia i wiedzę.

Innymi słowy, różnorodność Wszechświata jest kluczem do jego rozwoju, ewolucji, transformacji i przejścia z jednego stanu do drugiego.

Nic nie może pozostać niezmienione, łącznie ze świadomością człowieka.

Każdy z was ma inne możliwości rozwoju wydarzeń, a także prawo do wolności wyboru.

Dotyczy to również świadomości zbiorowej. Jak to się stało?

Na przykład życzenia, emocje i podobne myśli dużej liczby osób, zgodnie z prawem przyciągania, mogą przyciągać i tworzyć odpowiednie doświadczenia i wydarzenia.

Dokładnie tak się stało, gdy rasa darkońska pojawiła się po raz pierwszy na Ziemi i w przeciwieństwie do swoich poprzedników, którzy przybyli na Ziemię z pozytywnymi intencjami, miała zupełnie inne zainteresowania.

Postanowili oddać ludzi do ich usług. Swoją pracę rozpoczęli w bardzo subtelny i zwodniczy sposób, niczym prawdziwi „kusiciele węży”. A znaczenie „kuszenia węża” jest wpisane w waszą genetyczną pamięć.

To, co zrobili, na pierwszy rzut oka wydawało się niewinne. Uczyli ludzi pochlebiać sobie nawzajem, komplementować i chwalić się.

To pochlebstwo zaczęło rodzić próżność, samouwielbienie i oddzielenie się od innych. Nie było to charakterystyczne dla ludzkości, która wcześniej żyła w Miłości i Jedności.

W ten sposób dwoistość powstała na Ziemi, a potem niepostrzeżenie rozprzestrzeniła się wszędzie, tworząc chciwość, zamiłowanie do władzy, hipokryzję i własny interes.

Stopniowo wibracje ludzi zaczęły się coraz bardziej zmniejszać, aż osiągnęły poziom trzeciego wymiaru.

Drakonianie, podobnie jak inne rasy obce, wprowadzili zmiany w kodzie genetycznym istot ludzkich, ale w przeciwieństwie do innych obcych nie mogli w pełni zasymilować się z ludźmi.

Powodem jest to, że rasa Drakonów nie nosiła boskiej cząstki, mimo że została stworzona przez nas.

Ich pochodzenie można porównać do sztucznie stworzonej inteligencji. Był to również eksperyment, którego zadaniem było obserwowanie rozwoju istot nie boskiego pochodzenia.

A teraz to doświadczenie wkraczało w nową fazę – początek ich interakcji z ludźmi.

Ten etap trwał kilka tysiącleci …

Będziemy nadal mówić o tym w naszym następnym kanale.

Wasz Ojciec – Absolut i Matka Wszechświata, która kocha was ponad miarę, przemówił do was.

3 thoughts on “Wasza piękna planeta przyciągnęła uwagę nie tylko przyjaznych i pokrewnych cywilizacji, ale także tych, którzy wybrali inną ścieżkę rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *