ODRODZENIE NAZIZMU W XXI WIEKU – OPERACJA SPINACZ OBOZY FEMA I POWRÓT DO WŁADZY.

A to tak odnośnie tego kto tak naprawdę rządzi na świecie. Istnieje duże prawdopodobieństwo że Naziści mają się świetnie ze względu na tajną operacje “spinacz” która polegała na sprowadzeniu po wojnie do USA czołowych nazistów – zbrodniarzy wojennych. Norymberga była fikcją dla gawiedzi w której poświęcono mniej ważnych funkcjonariuszy o ile w ogóle odbyli zasądzone wyroki. Na temat tej tajnej operacji oficjalnie wypowiadał się minister obony Kanady u kresu życia tutaj link do jego wypowiedzi – https://tiny.pl/75f11 – Twierdzi on iż Naziści sprowadzeni do USA mieli wpływ na obsadzenie stanowisk w służbach takich jak FBI, CIA, NSA, oraz wielu innych w tym mają wpływ na działania takich organizacji jak ONZ które było finansowane w sposób nielegalny z pominięciem kongresu poprzez tak zwany black budget z pieniędzy USA z którego były finansowane badania nad tajną technologią oraz eksperymenty na ludziach w tajnych podziemnych bazach – głębokie podziemne bazy wojskowe, w skrócie D.U.M.B.s lub DUMBS – Deep Underground Military Bases. W tych bazach realizowane są różne projekty (USAP). Projekty te obejmują od uprowadzeń wojskowych (MiLabs), eksperymentów inżynierii genetycznej (klonowanie), kontroli umysłu i kontroli umysłu opartej na traumie (tortury), po rozwój i badania zaawansowanych podróży, energii i rozwój urządzeń energii zerowej, które potrafi przenieść świadomość żywego człowieka do sklonowanego ciała (Przeniesienie Duszy), Programując Umysł i Rzeczywistość Duszy. Podobne eksperymenty były prowadzone w obozach koncentracyjnych między innymi celem było stworzenie hybryd ludzko-zwierzęcych w celu stworzenia idealnego żołnierza “Wiadomo, że sowici weszli w posiadanie „badań” niesławnego doktora Mengele. Opinia publiczna nie wie, lub nie chce wiedzieć wszystkiego, m.in. tego, że ludzie ci w swoich obozach koncentracyjnych dokonywali przeszczepów kończyn zwierząt ludziom. Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/ludzko-zwierzece-hybrydy-czyli-gdy-nauka-jest-w-sluzbie-szatana ©:
Ponadto niesławny prezydent USA George HW Bush to nazistowski szpieg o nazwisku George H Scherff Jr https://tiny.pl/75fj8 który został dyrektorem CIA tak więc USA od lat 50 jest pod kontrolą nazistów o czym najprawdopodobniej chciał powiedzieć prezydent Kennedy https://tiny.pl/75fjn dlatego zginął.
Sytuacja jest poważna bo eksperymenty jakie maja zamiar robić na ludziach osoby wyznające tą ideologię są prowadzone w dalszym ciągu a koncern IG Farben z którego inicjatywy wybudowano Auschwitz którego częścią była firma Bayer dzisiaj nie istnieje jednak na miejsce tego syndykatu śmierci weszło wiele nowych firm które wbrew woli ludzi chcą podawać niebezpieczne dla zdrowia i modyfikujące DNA szczepionki które są eksperymentem medycznym mający stworzyć w przyszłości nowego człowieka podłączonego do sztucznej inteligencji za pomocą chipa nr patentu firmy Microsoft WO2020060606A1 – https://tiny.pl/75fp7 i zwiększonego przesyłu danych za pomocą sieci 5G. Pierwsze obozy koncentracyjne dla polaków już powstały – https://tiny.pl/75fpx
Testy na koronawirusa nie mają nic wspólnego z badaniem na Covid19 sam twórca który otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii,za swoje odkrycie podaje że jego testy nie nadają się do badań wirusa a służą do badań DNA. Fragment artykułu z Wikipedii –
“Kary Mullis : W 1995 był jednym z konsultantów obrony O.J. Simpsona[5][6]. W sprawie o morderstwo, określanej mianem procesu stulecia, policja korzystała z analizy DNA metodą PCR. W tym czasie nie była ona jeszcze standardową metodą wykorzystywaną w genetyce sądowej i nie istniały ściśle określone procedury postępowania. Policja popełniła szereg błędów podczas zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia, jak również podczas ich przechowywania. W efekcie tych działań materiał nie był należycie zabezpieczony przed degradacją i kontaminacją[7]. Kary Mullis był na liście biegłych sądowych obrony, której strategia zakładała podważenie przez niego sposobu w jaki wykorzystano jego metodę. Ostatecznie nie zdecydowano się na jego przesłuchanie, ze względu na obawy przed podważeniem wiarygodności Mullisa w związku z nadużywaniem przez niego alkoholu i narkotyków[6][5].
Kary Mullis był wielobarwną postacią. Podważał zarówno istnienie globalnego ocieplenia, jak i dziury ozonowej. Uważał też, że nie ma wystarczających dowodów, by twierdzić że AIDS jest wywoływany przez wirusa HIV. Był zdania, że pacjenci leczeni azydotymidyną są zwyczajnie truci[8]. Był również założycielem firmy sprzedającej biżuterię z DNA znanych osób i orędownikiem astrologii[9][10][11].
W 1998 wydał książkę autobiograficzną pod tytułem Dancing Naked in the Mind Field, w której zawarł wiele ze swoich kontrowersyjnych opinii[5]. –
7 sierpnia 2019 zmarł negował oficjalnie zasadność używania jego testu do badania Koronawirusa przestrzegając nas, że test ten nie powinien być stosowany, gdyż jego funkcjonalność nie pozwala na uzyskiwanie poprawnych rezultatów.
Można tylko domniemywać czy jego śmierć była naturalna. Czy ktoś wreszcie przerwie te nazistowskie eksperymenty na ludziach ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *