Iluminaci – Klara Hanover / Polzi „Windsor” + Salomon Meyer Rotszyld = Adolf Hitler wnuk Barrak Obama + wiele więcej.

A to tak odnośnie tego kto tak naprawdę rządzi na świecie :
Istnieje duże prawdopodobieństwo że Naziści mają się świetnie ze względu na tajną operacje “spinacz” która polegała na sprowadzeniu po wojnie do USA czołowych nazistów – zbrodniarzy wojennych. Norymberga była fikcją dla gawiedzi w której poświęcono mniej ważnych funkcjonariuszy o ile w ogóle odbyli zasądzone wyroki. Na temat tej tajnej operacji oficjalnie wypowiadał się minister obony Kanady u kresu życia tutaj link do jego wypowiedzi – https://tiny.pl/75f11 – Twierdzi on iż Naziści sprowadzeni do USA mieli wpływ na obsadzenie stanowisk w służbach takich jak FBI, CIA, NSA, NASA oraz wielu innych w tym mają wpływ na działania takich organizacji jak ONZ które było finansowane w sposób nielegalny z pominięciem kongresu poprzez tak zwany black budget z pieniędzy USA z którego były finansowane badania nad tajną technologią oraz eksperymenty na ludziach w tajnych podziemnych bazach – głębokie podziemne bazy wojskowe, w skrócie D.U.M.B.s lub DUMBS – Deep Underground Military Bases. W tych bazach realizowane są różne projekty (USAP). Projekty te obejmują od uprowadzeń wojskowych (MiLabs), eksperymentów inżynierii genetycznej (klonowanie), kontroli umysłu i kontroli umysłu opartej na traumie (tortury), po rozwój i badania zaawansowanych podróży, energii i rozwój urządzeń energii zerowej, które potrafi przenieść świadomość żywego człowieka do sklonowanego ciała (Przeniesienie Duszy) – https://tiny.pl/75f33 , Programując Umysł i Rzeczywistość Duszy. Podobne eksperymenty były prowadzone w obozach koncentracyjnych między innymi celem było stworzenie hybryd ludzko-zwierzęcych w celu stworzenia idealnego żołnierza “Wiadomo, że sowici weszli w posiadanie „badań” niesławnego doktora Mengele. Opinia publiczna nie wie, lub nie chce wiedzieć wszystkiego, m.in. tego, że ludzie ci w swoich obozach koncentracyjnych dokonywali przeszczepów kończyn zwierząt ludziom. Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/ludzko-zwierzece-hybrydy-czyli-gdy-nauka-jest-w-sluzbie-szatana ©:
Ponadto niesławny prezydent USA George HW Bush to nazistowski szpieg o nazwisku George H Scherff Jr https://tiny.pl/75fj8
który został dyrektorem CIA tak więc USA od lat 50 jest pod kontrolą nazistów o czym najprawdopodobniej chciał powiedzieć prezydent Kennedy https://tiny.pl/75fjn mówiąc i wielkim spisku dlatego zginął.
Niestety do dopiero początek informacji o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Szykujcie się na bombę. proszę mocno zapiąć pasy :
Barak Obama Hitler – Barak jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite.
Bardzo interesujący post wymaga ujawnienia: Pochodzi z wywiadu marynarki wojennej…
“NIE wygraliśmy II wojny światowej. Przegraliśmy z N @ zi. Wycofali się, aby przeformułować i infiltrować na całym świecie. Hitler NIE zginął w bunkrze w 1944 roku. Był to jego kamerdyner, który również był jego dublerem /sobowtórem. Uciekł do Argentyny wraz z innymi esesmanami, gdzie wiódł długie życie umarł w 1957 r. w wypadku samochodowym. Eva Braun pojechała z nim i ich córką Ann, która urodziła się w 1942 roku. Podczas pobytu w Argentynie Eva i Adolf mieli jeszcze 3 córki, które zostały zabrane do Niemiec w celu wychowania w „ojczyźnie”. Nazywają się: Angela, Theresa i Dalia. Więcej na ten temat później.
Inni N @ zi uciekli na Antarktydę, gdzie mieli bazę pod lodem. N @ zi mieli statki (nazwalibyśmy je UFO), które mogły latać z jednego bieguna na drugi w mniej niż 30 minut.
(Obrazki przypadkowe z internetu nie sprawdzone pod kątem fotomontażu)
Wielu naukowców N @ zi zostało przywiezionych do USA, pod fałszywymi nazwiskami i zatrudnionych przez rząd w celu dostarczenia ich technologii do USA. Stany Zjednoczone uznały, że lepiej, żeby je mieli niż Rosjanie. Nazywało się to Operacją Paperclip. Minister obrony Kanady o tej operacji – https://tiny.pl/75f11
Po śmierci Hitlera w Argentynie w 1957 r. Eva Braun zmieniła nazwisko na Madelyn Lee Payne zabrała córkę Annę i przeprowadziła się do USA która poślubiła Stanleya Dunhama, a jej pełne nazwisko i imię to Stanley Ann Dunham. Ann miała 19 lat, kiedy zaszła w ciążę z obywatelem Kenii o imieniu Barack Obama. Przeprowadziła się do Kenii i urodziła syna, Baraka. Z czasem zdała sobie sprawę, że mężczyzna, którego „poślubiła”, był już żonaty z dziećmi i wróciła z synem do Ameryki. Krótko po powrocie do Ameryki poślubiła Lolo Soetoro i urodziła drugie dziecko, córkę Mayę.”
Matką Hitlera była Klara Polzi / Hanover „Windsor” urodzona w 1868 roku, która była ściśle tajnym dzieckiem Królowej Wiktorii Hanowerskiej – https://tiny.pl/75lv2
Dla ukazania podobieństwa zdjęcia 10 letniego Adolfa Hitlera :
Po krótkim okresie „żałoby” po ukochanym Albercie, królowa Wiktoria wkrótce znalazła nową miłość.
Nazywał się „John Brown” i był prawnukiem “warming pan plot” – https://tiny.pl/75lvx James Francis Edward Stuart!
W 1868 roku „Queen’s Stallion” towarzyszył jej w ściśle tajnej podróży do Kolonii Korony Brytyjskiej w Szwajcarii. Szwajcaria była kolonią Korony Brytyjskiej od co najmniej 1600 roku. Było to idealne miejsce dla pary na urodzenie dziecka, ponieważ dyskrecja i tajemnica zawsze były hasłem przewodnim tej kolonii.
Szwajcarskie dziecko królowej Wiktorii urodziło się 24 sierpnia – w rocznicę masakry w dniu św. Barta .
Dziecko urodziło się w wysoko położonej Gospodzie Furka. Mała dziewczynka otrzymała imię Klara i była matką Pameli Digby Churchill – matki Hillary Digby Churchill Clinton! – https://tiny.pl/75lvp
“Nie ma zapisów, że dziecko zostało zabrane z powrotem do Wielkiej Brytanii, kiedy królowa wróciła do domu 11 września 1868 r. Benjamin Disraeli był szczególnie bliski Rotszyldom, którzy sfinansowali kradzież Kanału Sueskiego z Francji.”
Dalej Hitler był Rotszyldem. Jego matką była Klara Hanover / Polzi „Windsor”, która była zatrudniona jako “pokojówka” w austriackim domu Salomona Meyera Rotszylda, gdzie zaszła w ciążę. Wróciła do Niemiec, aby urodzić Adolfa, a później poślubiła Aloisa Schicklgrubera, który później zmienił nazwisko na Hitler.
Poza tym, że była gorliwą katoliczką, niewiele obecnie wiadomo o życiu Klary Hanover.
Jej „edukację” zorganizowali jezuici, biegle władała 3 językami: angielskim, francuskim i niemieckim.
W 1889 roku Chamberlain zaaranżował małżeństwo między Klarą i mężczyzną o imieniu Alois Hitler który został zastępczym ojcem małego Adolfa.
Jeśli do tej pory śledziłeś mnie, twoja szczęka powinna leżeć na ziemi. Pozwól, że ci to wyjaśnię :
Barry Obama Hitler Barry jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite.
Hitler jest synem Klary Hanover / Polzi + Salomona Meyer Rotszylda
Hillary Digby Churchill Clinton jest córką Pameli Digba Churchill i Averella Harrimana a Pamela Digby Churchill jest córką Klary Polzi / Hanover której rodzicami są Królowa Wiktoria Hanowerska „Windsor” + John Brown
Wynika z tego że Adiolf Hitler jest bratem Pameli Digby Churchill a ich wspólnymi przodkami są – Wiktoria Hanowerska „Windsor” i Johna Brown.
Linie krwi są BARDZO BARDZO ważne dla Iluminatów i wychowują swoje dzieci lub mają nieślubne dzieci, które rozprzestrzeniają swoje linie krwi daleko i szeroko.
W skrócie :
 
Królowa Wiktoria Hanowerska „Windsor” + John Brown = Klara Polzi / Hanower „Windsor” + ? = Pamela Digba Churchill + Averell Harriman = Hillary Digby Churchill Clinton
Klara Hanover / Polzi „Windsor” + Salomon Meyer Rotszyld = Adolf Hitler
Eva Braun / Madelyn Lee Payne + Adolf Hitler = Angela Merkel, Theresa May i Dalia Grybauskaite
Stanley Ann Dunham córka Evy Braun + Barak Obama = Barack Obama II = wnuk Hitlera = Rothschild przez krew.
 
To może wyjaśniać, dlaczego jego ciocia Angel Merkel, kanclerz Niemiec, pocałowała go i spojrzała na niego z taką miłością podczas wizyty. Jego dwie pozostałe ciotki to Theresa May, była premier Wielkiej Brytanii i Dalia Grybauskaite, prezydent Litwy.
Plan Hitlera dotyczący 3. Rzeszy przekształcił się w dzisiejszą 4 rzeszę, a jego potomstwo zostało umieszczone na wysokich stanowiskach w strategicznych krajach, aby wspierać iluminacką przyczynę światowego porządku NWO = N @ zi i to właśnie Trump niszczy.
Obama był nielegalnym prezydentem na tak wielu poziomach. Nawet nie dotknąłem jego homoseksualizmu ani pedofilii. To kolejny post. TO się dzieje. TO jest tylko kawałek Obamagate.”
Sytuacja jest poważna bo eksperymenty jakie maja zamiar robić na ludziach osoby wyznające tą ideologię są prowadzone w dalszym ciągu a koncern IG Farben z którego inicjatywy wybudowano Auschwitz którego częścią była firma Bayer dzisiaj nie istnieje jednak na miejsce tego syndykatu śmierci weszło wiele nowych firm które wbrew woli ludzi chcą podawać niebezpieczne dla zdrowia i modyfikujące DNA szczepionki które są eksperymentem medycznym mający stworzyć w przyszłości nowego człowieka podłączonego do sztucznej inteligencji za pomocą chipa nr patentu firmy Microsoft WO2020060606A1 – https://tiny.pl/75fp7 i zwiększonego przesyłu danych za pomocą sieci 5G. Pierwsze obozy koncentracyjne dla polaków już powstały – https://tiny.pl/75fpx
Testy na koronawirusa nie mają nic wspólnego z badaniem na Covid19 sam twórca który otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii,za swoje odkrycie podaje że jego testy nie nadają się do badań wirusa a służą do badań DNA. Fragment artykułu z Wikipedii –
“Kary Mullis : W 1995 był jednym z konsultantów obrony O.J. Simpsona[5][6]. W sprawie o morderstwo, określanej mianem procesu stulecia, policja korzystała z analizy DNA metodą PCR. W tym czasie nie była ona jeszcze standardową metodą wykorzystywaną w genetyce sądowej i nie istniały ściśle określone procedury postępowania. Policja popełniła szereg błędów podczas zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia, jak również podczas ich przechowywania. W efekcie tych działań materiał nie był należycie zabezpieczony przed degradacją i kontaminacją[7]. Kary Mullis był na liście biegłych sądowych obrony, której strategia zakładała podważenie przez niego sposobu w jaki wykorzystano jego metodę. Ostatecznie nie zdecydowano się na jego przesłuchanie, ze względu na obawy przed podważeniem wiarygodności Mullisa w związku z nadużywaniem przez niego alkoholu i narkotyków[6][5].
Kary Mullis był wielobarwną postacią. Podważał zarówno istnienie globalnego ocieplenia, jak i dziury ozonowej. Uważał też, że nie ma wystarczających dowodów, by twierdzić że AIDS jest wywoływany przez wirusa HIV. Był zdania, że pacjenci leczeni azydotymidyną są zwyczajnie truci[8]. Był również założycielem firmy sprzedającej biżuterię z DNA znanych osób i orędownikiem astrologii[9][10][11].
W 1998 wydał książkę autobiograficzną pod tytułem Dancing Naked in the Mind Field, w której zawarł wiele ze swoich kontrowersyjnych opinii[5]. –
7 sierpnia 2019 zmarł negował oficjalnie zasadność używania jego testu do badania Koronawirusa przestrzegając nas, że test ten nie powinien być stosowany, gdyż jego funkcjonalność nie pozwala na uzyskiwanie poprawnych rezultatów.
Można tylko domniemywać czy jego śmierć była naturalna.
 
W świetle ujawnionych przezemnie informacji uważam iż należy natychmiastowo przerwać zbrodniczą i przestępczą operacje Koronawirus prowadzoną na terenie Polski.
Autor Michał Żulikowski
Grupa na Facebooku : Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM

95 thoughts on “Iluminaci – Klara Hanover / Polzi „Windsor” + Salomon Meyer Rotszyld = Adolf Hitler wnuk Barrak Obama + wiele więcej.

  1. Pingback: us cost of priligy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *