O ucisku, poniżeniu, terrorze, walce o wolność i godność człowieka

Fot.: Łukasz Szumowski/Facebook

Dzisiaj już rozumiem słowa mojego dziadka, pułkownika AK, który tłumaczył mi, dlaczego wybuchło powstanie. Co prawda było ono skazane na niepowodzenie i każdy o tym wiedział, ale chodziło o coś zupełnie innego. Ludzie nie mogli już wytrzymać tego ucisku, poniżenia, terroru i łamania praw człowieka. Woleli iść na żywioł i umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć ówczesnej sytuacji, bo nie żyliśmy w tamtym czasie. Tak więc jednoznaczne oceny, że była to zbrodnia i błędna decyzja są nie na miejscu, gdyż należy brać również pod uwagę stan mentalny i psychiczny tych ludzi, dla których liczyły się wyższe wartości, a przede wszystkim ich wolność i godność.

A jako ilustrację tego posta wrzucę zdjęcie dzisiejszego szefa tego aparatu terroru i propagandy, który non stop poniża społeczeństwo fałszywymi informacjami, manipulacjami, konfabulacjami oraz doprowadza naród Polski do śmierci powodując paraliż służby zdrowia.
Właśnie ten człowiek ma zamiar przyczynić się do zbrodniczego eksperymentu na Polakach, który ma polegać na podaniu szczepionek, które nie służą celom do jakich jest deklarowane ich stosowanie. Choroba, na którą mają działać jest fikcją taką samą jak tyfus plamisty pod pozorem, którego, podobni tym ludziom, wykluczali z życia społecznego całe grupy ludzi tworząc dla nich getta.

Historia lubi się powtarzać i tylko słupy przeprowadzające takie operacje się zmieniają.
Patent na szczepionkę firmy MICROSOFT – WO2020060606 /https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606
Czy zrealizowanie tego patentu i zwiększenie przesyłu danych za pomocą sieci 5G jest celem tego zbrodniczego eksperymentu medycznego godnego samego doktora Mengele?

Michał Żulikowski

2 thoughts on “O ucisku, poniżeniu, terrorze, walce o wolność i godność człowieka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *