Kolejny Holocaust polaków ? HISTORIA LUBI SIĘ PWTARZAĆ! – Czy zorientujesz się w porę ?!

HOLOCAUST POLAKÓW CZ. II
W stosunku do poprzedniego wydarzenia jakie miało miejsce dobrych 70 lat temu osiągnięty został ten postęp iż jest możliwe przeprowadzanie takich działań bez wojsk okupacyjnych na terenie RP a za pomocą własnego aparatu urzędniczego odpowiednio pozbawionego wartości patriotycznych a także i kręgosłupa moralnego.
Czyste fakty na temat rzekomej pandemii :

Cytat z posta na Facebooku :

“Otóż nie dalej niż trzy tygodnie temu moja mama z objawami duszności została skierowana do szpitala. Wszystkie placówki w Poznaniu odmówiły przyjęcia kolejnej pacjentki. Oficjalnym powodem był brak łóżek. Były one podobno zajęte przez chorych na wyżej wspomnianego wirusa. Mamę wywieziono do szpitala oddalonego od Poznania o 80km. Tam gdyby nie znajomości też nie zostałaby przyjęta . Powód ten sam który podano w Poznaniu- ” brak łóżek”
Po usłyszeniu takiej informacji , każdy człowiek stwierdzi z przerażeniem , że epidemia jest czymś faktycznym i namacalnym.
Cóż… To wszystko pozory!
Mama z wrodzoną sobie dociekliwością postanowiła sprawdzić sytuację. Okazało się , że szpital w rzeczywistości wygląda niemalże jak opustoszały. Chodziła od sali do sali pstrykając zdjęcia PUSTYCH łóżek!
Tak oto jesteśmy manipulowani! Nie jest to informacja od kogoś , kto zna kogoś , kto zna kogoś , tylko potwierdzone fakty zarejestrowane aparatem mojej mamy.
Zastanawiam się , kiedy społeczeństwo zrozumie , jak bardzo jesteśmy okłamywani.
Z ogromnym niepokojem obserwuję matki z kilkuletnimi dziećmi spacerującymi w maskach . Kobiety w zaawansowanej ciąży no i ludzi w podeszłym wieku , którym ciężko jest oddychać bez maski , a co dopiero w niej.
Nie dajcie sobie robić prania mózgu!”

Przypominam iż Holocaust tak naprawdę nie był wymierzony w ludność żydowską a w Polską a sprawcami w rzeczywistość były środowiska posługujące się swoim agentem Hitlerem(Hitler był Rotszyldem) – LINK którego celem działania była eksterminacja narodu Polskiego oraz osłabienie pozycji Niemiec, wciągnięcie USA do wojny oraz uzyskanie międzynarodowej zgody na napaść na Palestynę w celu utworzenia państwa Izrael. Większość aparatu nazistowskiego jak i sowieckiego tworzyli żydzi a główni ofiarami operacji pod tytułem II wojna światowa byli Polacy a nie żydzi którzy byli jej sprawcami. Tak naprawdę środowiska syjonistyczne od samego początku zaplanowany i koordynowały tą operację.
Syjoniści stworzyli Nazizm za pomocą swojego tajnego agenta Adolfa Hitlera który był synem Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera Hitlera – LINK i Klary Hanower “Windsor” zwanej “Polzi” – tajnego dziecka Królowej Wiktorii Hanowerskiej “Windsor” i Johna Browna LINK Celem tej operacji było osłabienie pozycji Niemiec, wciągnięcie USA do wojny eksterminacja Polaków, Rosjan, Ukraińców(Tak zwany holocaust Słowian) oraz dostarczenie powodów w opinii międzynarodowej do stworzenia państwa Izrael na terytorium należącym do Palestyńczyków.
Szerzej na ten temat w tym materiale : https://youtu.be/AKEppFxsPog

Syjoniści mogą stać również za skrytobójczym morderstwem Johna F. Kennedy’ego.

Cytat z filmu  –  https://www.bitchute.com/video/4TFAgpqvrds1/

“Jednak stosunki Amerykańskich prezydentów z Izraelem nie zawsze były gładkie. Gdy z pomocą specjalistów z RFN w Izraelu zaczęli budować potężny reaktor jądrowy i syjoniści odmówili Ameryce kontroli nad nim, w styczniu 1963 roku prezydent stanów zjednoczonych John F. Kennedy wysłał list do Ben Guriona który, zdaniem Polskiego dziennikarza Małachowskiego zawierał co następuje :
– “Izrael będzie musiał obejść się bez Amerykańskiej pomocy, w tym pomocy Amerykańskim Żydom” To decyzja prezydenta, jak również niuanse jakie się pojawiły w Arabskiej polityce, wywołały zaciekły opór ze strony Izraela i międzynarodowych syjonistycznych kręgów. Trudno powiedzieć jak potoczyłby się dalsze wydarzenia gdyby w tym samym roku Kennedy nie został zbity.”

Ponadto jak twierdzi Skorzeny niesławny prezydent USA George HW Bush to nazistowski szpieg o nazwisku George H Scherff Jr https://tiny.pl/75fj8 który zamordował Nikola teslę a także został dyrektorem CIA tak więc USA od lat 50 jest pod kontrolą nazistów czyli tak naprawdę syjonistów co będzie wynikało z artykułu, o czym między innymi chciał powiedzieć prezydent Kennedy mówiąc o wielkim spisku dlatego zginął.
Co do kwesti Koronawirusa :
Sąd Rejonowy w Kościanie uznał, że konstytucja nie pozwala ukarać za złamanie nakazu zakrywania ust i nosa, a także zakazu przemieszczania się – pisze “Rzeczpospolita”.
FRAGMENT ORZECZENIA SĄDU W KOŚCIANIE :
“Rozporządzenie nie może być podstawą ograniczenia tej wolności, należy to uczynić ustawowo – stwierdził sąd, art. 54 kodeksu wykroczeń, uznając w tym wypadku za blankietową normę” – podaje “Rzeczpospolita”.”
A TERAZ FAKTY NA TEMAT TESTÓW PCR KTÓRE SĄ STOSOWANE DO PODNOSZENIA STATYSTYK RZEKOMEJ ZACHOROWALNOŚCI NA BEZOBJAWOWEGO WIRUSA KTÓRY POZBAWIA NAS PRAW OBYWATELSKICH W CORAZ WIĘKSZYM STOPNIU :
“Dr Kary Mullis, twórca testów PCR na koronawirusa, powiedział, że jego testy mogą być używane do pracy laboratoryjnej i badawczej, ale nie do diagnozowania koronawirusa u ludzi. Nie są one przeznaczone do celów medycznych, a mimo to są w medycynie stosowane – to tyle jeśli chodzi o wiarygodność medycyny w obecnym wydaniu i w tej sprawie.”
Żadna osoba na terytorium RP niema obowiązku uczestniczenia w badaniach i eksperymentach medycznych bez swojej zgody i wiedzy tak więc oddawanie swojego materiału genetycznego w postaci DNA tej grupie przestępczej jest bezzasadne.
ODNOSNIE WSZYSTKICH ROZPORZĄDZEN OD MARCA:
Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
Art. 31. Wolność i przesłanki jej ograniczenia
1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw ODNOSNIE TESTOW NA KORONASWIRUSA:
Kazdy Polak ma prawo odmowic wymazywania, testowania sie testem PCR.
Jak to zrobic zgodnie z prawem? Test PCR jest badaniem klinicznym, a co mowi o badaniach klinicznych polskie prawo?
“W myśl Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz.U. z 2008 r. Nr 136, poz. 857) badanie kliniczne zalicza się do eksperymentów medycznych. Ustawa wyróżnia dwa rodzaje eksperymentów medycznych – eksperyment leczniczy i eksperyment badawczy.”
Według tej ustawy Test PCR zalicza sie do eksperymentu medycznego – badawczego. Wiec prawnie juz mamy udowodnione ze jest to eksperyment medyczny.
Jak możemy odmówić poddaniu się na eksperyment medyczny?
Art. 39 Konstytucji RP mówi: “Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”
Dzięki temu możesz odmówić zgodnie z prawem użycia na Tobie testu PCR

Historia zatacza kółko.

Takie obwieszczenia można było zobaczyć niegdyś na ulicach Warszawy. Wówczas pretekstem do budowy getta warszawskiego było podejrzewanie żydów o roznoszenie tyfusu plamistego. Sprzedawcy mieli prawo odmówić obsługiwania żydów. Przyklaskiwano donosicielstwu, uzasadnione było dyskryminowanie i wykluczanie ludzi ze społeczności w imię „dobra ogółu i ochrony przed zarazą”.
Dzisiaj obserwujemy przecież taki sam schemat.
Może to tchnie do refleksji osoby, które zakładają maski dla ,,świętego spokoju”, bo są na tyle leniwi, że nie chce im się zamienić słowa z urzędnikiem czy policjantem lub tłumaczą, iż nie mają ochoty słuchać wynurzeń kowidian pod swoim adresem.
Halo, na szali jest coś znacznie cenniejszego niż wygoda i komfort psychiczny. Nie przykładajmy ręki (maski) do wspierania budowy państwa totalitarnego. Pamiętajmy, że zmuszanie ludzi do zakrywania twarzy jest sprzeczne z Konstytucją, nie ma uzasadnienia logicznego, naukowego ani medycznego. Potwierdzają to lekarze i prawnicy. Argumenty są po naszej stronie, zatem bądźmy odważni. Maski to rekwizyt do tresury narodu, ale sa one jedynie preludium do tego czym uraczy nas władzuchna, jeśli pokażemy bierną postawę. Zło trzeba dusić w zarodku.
“W całej historii zdecydowanie więcej zbrodni popełniono z powodu posłuszeństwa wobec władzy, niż nieposłuszeństwa. Tak więc to nie sprzeciw, nie bunty i nie odmieńcy są zagrożeniem dla społeczeństwa. Prawdziwym zagrożeniem dla wszystkich społeczeństw, są ludzie ślepo posłuszni wobec władzy.” – Philip Zimbardo.
Kim był Hitler oraz jak Syjon przejął kontrole nad USA oraz zachodnimi mocarstwami w tym Niemcami konsekwentnie prowadząc politykę zmierzającą do NWO oraz jak to było możliwe ?

Syjonizm i tajny agent Hitler – Jak Rotszyldowie rozpętali II wojnę światową wspierając nazizm by osłabić Niemcy zdepopulować Słowian i wciągnąć USA do wojny.

” W 1941 roku Winston Churchill i jego kuzyn Adolf Hitler faktycznie połączyli parę podczas częstych nalotów Luftwaffe na Londyn. W kwietniu 1946 r. Prezydent Truman mianował ambasadorem Harrimana w Wielkiej Brytanii i wtedy odnowił swoje stosunki z Pamelą Churchill.” – https://tiny.pl/75lvp
Barak Obama Hitler – jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite.
Bardzo interesujący post wymaga ujawnienia: Pochodzi z wywiadu marynarki wojennej…
“NIE wygraliśmy II wojny światowej. Przegraliśmy z syjonistami posługującymi się N @ zizmem. Wycofali się, aby przeformułować się i infiltrować na całym świecie. Hitler NIE zginął w bunkrze w 1944 roku. Był to jego kamerdyner, który również był jego dublerem /sobowtórem. Uciekł do Argentyny wraz z innymi esesmanami, gdzie wiódł długie życie umarł w 1957 r. w wypadku samochodowym. Eva Braun pojechała z nim i ich córką Ann, która urodziła się w 1942 roku. Podczas pobytu w Argentynie Eva i Adolf mieli jeszcze 3 córki, które zostały zabrane do Niemiec w celu wychowania w „ojczyźnie”. Nazywają się: Angela, Theresa i Dalia. Więcej na ten temat później.
Inni N @ zi uciekli na Antarktydę, gdzie mieli bazę pod lodem. N @ zi mieli statki (nazwalibyśmy je UFO), które mogły latać z jednego bieguna na drugi w mniej niż 30 minut – Przypominam o technologi wykradanej cały czas za pomocą szpiega George’a HW Busha aka George H Scherff Jr. Nikola Tesli.
(Obrazki przypadkowe z internetu nie sprawdzone pod kątem fotomontażu)
Wielu naukowców N @ zi zostało przywiezionych do USA, pod fałszywymi nazwiskami i zatrudnionych przez rząd w celu dostarczenia ich technologii do USA. Stany Zjednoczone uznały, że lepiej, żeby je mieli niż Rosjanie. Nazywało się to Operacją Paperclip. Minister obrony Kanady o tej operacji – https://tiny.pl/75f11
Po śmierci Hitlera w Argentynie w 1957 r. Eva Braun zmieniła nazwisko na Madelyn Lee Payne zabrała córkę Annę i przeprowadziła się do USA która poślubiła Stanleya Dunhama, a jej pełne nazwisko i imię to Stanley Ann Dunham. Ann miała 19 lat, kiedy zaszła w ciążę z obywatelem Kenii o imieniu Barack Obama. Przeprowadziła się do Kenii i urodziła syna, Baraka. Z czasem zdała sobie sprawę, że mężczyzna, którego „poślubiła”, był już żonaty z dziećmi i wróciła z synem do Ameryki. Krótko po powrocie do Ameryki poślubiła Lolo Soetoro i urodziła drugie dziecko, córkę Mayę.”
Matką Hitlera była Klara Polzi / Hanover „Windsor” urodzona w 1868 roku, która była ściśle tajnym dzieckiem Królowej Wiktorii Hanowerskiej – https://tiny.pl/75lv2
Dla ukazania podobieństwa zdjęcia 10 letniego Adolfa Hitlera :
Po krótkim okresie „żałoby” po ukochanym Albercie, królowa Wiktoria wkrótce znalazła nową miłość.
Nazywał się „John Brown” i był prawnukiem “warming pan plot” – https://tiny.pl/75lvx James Francis Edward Stuart!
W 1868 roku „Queen’s Stallion” towarzyszył jej w ściśle tajnej podróży do Kolonii Korony Brytyjskiej w Szwajcarii. Szwajcaria była kolonią Korony Brytyjskiej od co najmniej 1600 roku. Było to idealne miejsce dla pary na urodzenie dziecka, ponieważ dyskrecja i tajemnica zawsze były hasłem przewodnim tej kolonii.
Szwajcarskie dziecko królowej Wiktorii urodziło się 24 sierpnia – w rocznicę masakry w dniu św. Barta .
Dziecko urodziło się w wysoko położonej Gospodzie Furka. Mała dziewczynka otrzymała imię Klara i była prekursorką Pameli Digby Churchill której córką była Hillary Digby Churchill Clinton. Ojcem Digby Churchill Clinton był Averell Harriman.

W 1941 r. Prezydent Roosevelt wyznaczył Averella Harrimana na swojego „specjalnego wysłannika” do Wielkiej Brytanii, którego zadaniem było zaangażowanie wojskowe Stanów Zjednoczonych z Wielką Brytanią przeciwko kuzynowi Churchilla, Adolfowi Hitlerowi.

Fragment tekstu z Wikipedii : “Wychowywała ją(Pameli Digby Churchill) guwernantka w rodzinnej rezydencji Digbych, Minterne Magna w Dorset. Jako 17-latka spędziła pół roku szkole z internatem w Monachium. Podobno została przedstawiona Hitlerowi.”

“Nie ma zapisów, że tajne dziecko(Klara) zostało zabrane z powrotem do Wielkiej Brytanii, kiedy królowa wróciła do domu 11 września 1868 r. – PAMIĘTNA DATA!
Benjamin Disraeli był szczególnie bliski Rotszyldom, którzy sfinansowali kradzież Kanału Sueskiego z Francji.”
Dalej Hitler był Rotszyldem. Jego matką była Klara Hanover / Polzi „Windsor”, która była zatrudniona jako “pokojówka” w austriackim domu Salomona Meyera Rotszylda, gdzie zaszła w ciążę(oczywiście nie przypadkowo). Wróciła do Niemiec, aby urodzić Adolfa, a później poślubiła Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera – LINK  który później zmienił nazwisko na Hitler.
Poza tym, że była gorliwą katoliczką, niewiele obecnie wiadomo o życiu Klary Hanover.
Jej „edukację” zorganizowali jezuici, biegle władała 3 językami: angielskim, francuskim i niemieckim.
W 1889 roku Chamberlain zaaranżował małżeństwo między Klarą i Aloisem Rotszyldem Schicklgruberem Hitlerem.
Jeśli do tej pory śledziłeś mnie, twoja szczęka powinna leżeć na ziemi. Pozwól, że ci to wyjaśnię :
Barak Obama Hitler jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite.
Hitler jest synem Klary Hanover / Polzi(ściśle tajne dziecko Królowej Wiktorii Hanowerskiej) + Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera Hitlera – LINK
Hillary Digby Churchill Clinton jest córką Pameli Digba Churchill i Averella Harrimana 
Wynika z tego że Adiolf Hitler był kuzynem Churchilla.
Linie krwi są BARDZO BARDZO ważne dla syjonistów i wychowują swoje dzieci lub mają nieślubne dzieci, które rozprzestrzeniają swoje linie krwi daleko i szeroko.
W skrócie :
Królowa Wiktoria Hanowerska „Windsor” + John Brown = Klara Polzi / Hanower „Windsor” + Rotszyld – Alois Schicklgruber Hitler = Adolf Hitler
Eva Braun / Madelyn Lee Payne + Adolf Hitler = Angela Merkel, Theresa May i Dalia Grybauskaite + Stanley Ann Dunham(pierwsze dziecko)
Stanley Ann Dunham córka Evy Braun oraz Hitlera + Barak Obama = Barack Obama II = wnuk Hitlera = Rothschild przez krew.
Hillary Digby Churchill Clinton jest córką Pameli Digba Churchill i Averella Harrimana 
To może wyjaśniać, dlaczego ciocia Baraka Obamy Angela Merkel, kanclerz Niemiec, pocałowała go i spojrzała na niego z taką miłością podczas wizyty. Jego dwie pozostałe ciotki to Theresa May, była premier Wielkiej Brytanii i Dalia Grybauskaite, prezydent Litwy.
Plan Hitlera dotyczący 3. Rzeszy przekształcił się w dzisiejszą 4 rzeszę, a jego potomstwo zostało umieszczone na wysokich stanowiskach w strategicznych krajach, aby wspierać syjonistyczną agendę nowego światowego porządku NWO.
A teraz parę faktów świadczących o tym że to syjoniści stali za Nazistami :
Celem Niemców II wojny światowej była eksterminacja Polaków. Z oficjalnych danych wielokrotnie powtarzanych przez Hitlerowców zagładzie mieli ulec wszyscy Polacy ale nie Żydzi którzy byli wspólnikami Hitlera – Żydowscy wspólnicy Hitlera mordowali Polaków, czyli Żydzi w mundurach niemieckich formacji wojskowych, żydowscy kaci siedzący za biurkami żydowskich instytucji i żydowska policja, stanowią klucz do rozumienia dziejów zagłady Narodu Polskiego.
Nie ma wątpliwości co do tego, że setki tysięcy żydowskich katów (n.p. w Łodzi i Warszawie około 20.000; w Niemczech 150.000 żydowskich żołnierzy Hitlera), na równi z Niemcami, winnych jest zamordowania Polaków i wyselekcjonowanych żydów uznanych przez żydów jako element niewartościowy.
o tych Żydach udających Niemców mało kto mówi. Oto oni:
1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
2. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) – prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partia Hitlera, NSDAP;
3. Fritz Haber – chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
4. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich;
5. Wolnomularz Podpułkownik SS Adolf Eichmann;
6. Instruktor SS Prof. Bostowitsch;
7. Marszałek Polowy Erhard Milch;
8. Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce Hans Frank;
9. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera około 150 tyś.
10. Kapo w obozach;
11. Jüdischer Ordnungsdienst
12. kilkanaście tysięcy zatrudnionych w szeregach gestapo
30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy.
Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych. Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen. Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.””Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać” – premier Izraela, Benjamin Netanjahu, te słowa padły na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie w 2015 roku.Adolf Hitler przedstawił wyższym dowódcom Wehrmachtu, zgromadzonym w Obersalzbergu 22 sierpnia 1939 roku, cele wojny z Polską: “Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. Celem musi być nie dotarcie do jakiejś oznaczonej linii, lecz zniszczenie żywej siły […] Podam dla celów propagandy jakąś przyczynę wybuchu wojny, mniejsza z tym, czy będzie ona wiarygodna, czy nie. Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo”. 15-go marca 1940r. w okupowanym Poznaniu, na naradzie komendantów obozów zagłady, dowódca SS Heinrich Himmler oświadczył: „Wszyscy fachowcy polskiego pochodzenia winni być wykorzystani w naszym przemyśle zbrojeniowym. Później wszyscy Polacy znikną ze świata. […] Dlatego jest konieczne, aby wielki naród niemiecki widział swoje główne zadanie w unicestwieniu wszystkich Polaków”. dr hab. Janusz Kurtyka Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Zagłada polskich elit Akcja AB – Katyń Warszawa 2009. Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów. Polskę zamieszkiwało przed wojną 35,1 mln osób. Wynik pierwszego powojennego spisu powszechnego z końca 1946 roku (23,6 mln) i powojenny trend demograficzny (według “Atlasu” wydanego we Wrocławiu w 1981 roku “Historical Atlas od Poland” pod red. W. Czaplińskiego i T. Ładogórskiego w chwili następnego spisu powszechnego w 1950 roku Polska liczyła 25 mln mieszkańców) pozwala oszacować zaludnienie Polski w 1945 r jako 23,2 mln. Stad liczba rzeczywiście utraconych w czasie wojny przez Polskę obywateli to co najmniej 11,5 mln (za “Atlasem”) albo nawet 12,6 mln, co stanowi 35% polskiej ludności z 1939 roku. Liczbę te należałoby powiększyć o wymordowaną przez najeźdźców mniejszość narodową polską, żyjącą przed wojną poza granicami RP – na wschodzie i zachodzie… Należy podkreślić, że w sentencji Wyroków Norymberskich w 1946 roku określono polskie straty jako 1/3 (33%) przedwojennej populacji Polski. Tylko na terenach sowieckich wymordowano około 15 milionów Polaków w latach 1919 do 1953 roku. Richard Lukas podkreślił, że napisał „Zapomniany Holocaust”, książkę o losach Polaków pod okupacją niemiecką, ponieważ na Zachodzie tragiczne losy naszego narodu są niemal w ogóle nie znane. Według historyka wynika to ze specyficznego podejścia amerykańskich naukowców do tematu Polski w czasie II Wojny Światowej – jest ona bowiem wyłącznie tłem dla najważniejszego wydarzenia, jakim był według nich Holocaust. – Cała historia Polski XX w. jest na Zachodzie pisana z perspektywy cierpienia Żydów, tak jakby Polacy nie istnieli.Dla Żydów II wojna światowa miał być początkiem powstania Izraela w Palestynie;
Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni “Traube ” niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: “Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki.” Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety “Berliner Tageblatt” nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu “Romanii”. Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował:

“Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów”. nie można pominąć książki „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: “żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”. Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael. (…)”. Gestapo Heydricha nawiązało ścisłe stosunki z żydowską organizacją Hagana działającą w Palestynie.

 

Hitler ojciec chrzestny Izraela – To nie teoria spiskowa to zwykły fakt historyczny – dlaczego goje są głupie ? Bo odporne na wiedze są.
30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy. Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych.
Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen. Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.”

Bez udziału Żydów jako oprawców sami Niemcy nie byli by w stanie zrealizować planu jaki powstał w chorych głowach syjonistycznych żydów.
Żydzi nie tylko współpracowali z Hitlerem w zagładzie Polaków, Rosjan i wyselekcjonowanych przez siebie żydów ale jak wskazuje polityka Izraela są z tego przynajmniej zadowoleni, ponieważ pozwoliło to na sformułowanie swoistego zaklęcia pt. kontrowersyjnego pojęcia „holokaust” swoistego WYTRYCHA – nie klucza do powstanie państwa Izrael.
Bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów.
Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię). American Neturei Karta Przyjaciele Jeruzalem,

 

Patologiczna nienawiść żydów i żądza eksterminacji Polaków była motorem napędowym największej tragedii XX wieku jakim była niewyobrażalna eksterminacja Narodu Polskiego począwszy od bolszewickich czystek kierowanych przez żydowskich zbrodniarzy z Łubianki odpowiedzialnych za ludobójstwo Polaków w ramach tzw. polskiej operacji NKWD z lat 1937–1938 „pierwszym narodem ukaranym” byli Polacy – wedle trafnej definicji Mikołaja Iwanowa, płacąc sowitą daninę krwi za to tylko, że byli Polakami. „Ukarani” – ale za co?! Za to, że byli Polakami? Dalej przez Katyń – Żyd Abraham Vidro będąc już w Izraelu informował, że w czasie drugiej wojny światowej pracował dla rosyjskiego rządu. W tym czasie spotkał trzech żydowskich oficerów z NKWD. Jednym z nich był major Joszua Sorokin, który poinformował Vidrę, że brał osobiście udział w likwidacji 15 600 Polaków w Katyniu. Ci Polacy byli intelektualną elitą tej części Polski, która zajęta została przez Rosjan w 1939r. Stalin chciał tę wiodącą warstwę polskiego narodu zlikwidować, żeby zapobiec powstaniu oporu w przyszłym państwie żydo-bolszewickim. Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.

 

„The Thunderbolt” z listopada 1972 pisało, ze Stalin zlecił nadzór i wykonanie tej masowej rzezi Polaków wyłącznie Żydom, wiedział bowiem, ze jego pobratymcy pałają nienawiścią do Polaków. Stalin zadecydował, że tylko jedna rasa narodowa, która nienawidzi Polaków – może to wykonać. Historyczna nienawiść powstała między Żydami i Polakami przewyższa tę, która powstała między Niemcami i Żydami. O prawdzie dowiadujemy się z wyznań polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że :

1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli żydzi:
Raichman, Mierkułow, Urbanowicz
2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz
3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow, kapitan Samyun Tichonow.

 

Rzeczpospolita 21.04.01 Nr 94 Aleksander Klugman z Tel Awiwu: “Rzeź w Katyniu była największą zbrodnią militarną najnowszej historii, jaka kiedykolwiek została dokonana na jeńcach wojennych innego narodu. Za te zbrodnie odpowiada naród żydowski. Rozkaz wydało dwóch [tak w oryginale!] Żydów: Stalin i Beria. O tym, że Stalin był (gruzińskim) Żydem pisał już 30 marca 1950r. David Wieseman w piśmie “The Bnai-Brith Message” – jest to więc źródło super wiarygodne i typer koszerne. Wymordowano ponad 40 tysięcy przedstawicieli polskiej inteligencji.

Oddzielną historię stanowi udział Żydów w okrutnych deportacjach Polaków. J.R. Nowak w tym dziale opisuje jak bili Polaków kolbami karabinów, rabowali polskie mienie, wskazywali których Polaków wysiedlić. Z zamieszczonych w tym miejscu wspomnień dowiadujemy się, że na każdej furmance był Żyd z karabinem, że Żydzi nadzorowali deportację Polaków na Syberię, o gehennie w czasie transportu i o okropnych warunkach życia i pracy na niegościnnej ziemi. Deportowano ok. 1,5 mln Polaków i tyle samo było tragedii poszczególnych osób wypędzonych z swego kraju i swego domu. Ponurym dopełnieniem obrazu nieszczęść, których sprawcami byli Żydzi stała się masowa likwidacja więźniów politycznych dokonana po wybuchu wojny niemiecko – sowieckiej w 1941r. A. Szcześniak pisze jak „NKWD przy pomocy milicji żydowskiej rozstrzeliwało przed ewakuacją zarówno skazanych na ciężkie kary, jak również wszystkich chorych i słabych fizycznie.

We Lwowie milicja żydowska wymordowała w czterech wielkich więzieniach, szczególnie w Brygidkach i Zanarstynowie ok. 8 tyś. ludzi, w tym kobiet i dzieci. Zabici byli strzałem w tył głowy. Inni mieli czaszkę zmiażdżoną od uderzenia tępym narzędziem. Przy ul. Kazimierzowskiej więzienie wraz z więźniami spalono.

 

Dalej po żydowskich bolszewikach ludobójstwo kontynuowali żydzi z całego systemu Hitlerowskiej maszyny zbrodni przez cały okres okupacji. Ale o tym już szeroko w literaturze.

 

Po zakończeniu II wojny światowej za sprawą żydowskiego zbrodniarza psa Łubianki Jakuba Bermana i jego żydowskiego zaplecza wszelkiej hierarchii katów kontynuowało masowe ludobójstwo Narodu Polskiego do połowy lat 50-tych XX wieku.

Sowiecki doradca czyli nadzorca oddelegowany z Moskwy do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego pułkownik Mikołaj Steliwanowski w raporcie z 20 października 1945 do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informował, że Żydzi w MBP w I Departamencie stanowili 27% zatrudnionych i zajmowali 100% stanowisk kierowniczych. Wg stwierdzenia prof. Paczkowskiego, prawie wszyscy Żydzi w bezpiece byli przed wojna członkami KPP, KPZU, KPZB, KZM i ich przybudówek. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, wydanego w 1978r., zatytułowanego: „Aparat Bezpieczeństwa w PRL w latach 1944-1976”. Zawiera ono noty biograficzne funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa, sporządzone na podstawie ich akt personalnych, w tym własnych życiorysów (…). W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.

Osobny obszerny temat, który tu przedstawiam bardzo skrótowo, to sprawa rozlicznych odpowiedzialnych sędziów żydowskiego pochodzenia typu prokurator Heleny Wolińskiej (Fajgi Mindla-Danielak) czy sędzi Marii Gurowskiej. Wymieńmy tu m.in. takie osoby, jak zastępcę prokuratora generalnego PRL Henryka Podlaskiego, zastępcę szefa Najwyższego Sądu Wojskowego i szefa Zarządu Wojskowego Oskara Szyję Karlinera (doprowadził on do takiego opanowania stanowisk w tym zarządzie przez oficerów żydowskiego pochodzenia, że instytucję tę złośliwie nazywano „Naczelnym Rabinatem Wojska Polskiego”. Szacuje się, że od 1944 do 1956r. żydowsko-komunistyczna władza w Polsce wymordowała 600 tys. Polaków. To i wiele innych znajdziesz w książce H. Pająka w rozdziale „Zbrodnicze metody śledcze” oraz książce pt. „Rządy Zbirów” (Henryk Pająk, Stanisław Żochowski, „Rządy Zbirów 1940 – 1990” Lublin 1996r).

Sytuacja jest poważna bo eksperymenty jakie maja zamiar robić na ludziach osoby wyznające tą ideologię są prowadzone w dalszym ciągu a koncern IG Farben z którego inicjatywy wybudowano Auschwitz którego częścią była firma Bayer dzisiaj nie istnieje jednak na miejsce tego syndykatu śmierci weszło wiele nowych firm które wbrew woli ludzi chcą podawać niebezpieczne dla zdrowia i modyfikujące DNA szczepionki
które są eksperymentem medycznym mający stworzyć w przyszłości nowego człowieka podłączonego do sztucznej inteligencji za pomocą chipa nr patentu firmy Microsoft WO2020060606A1 – https://tiny.pl/75fp7 i zwiększonego przesyłu danych za pomocą sieci 5G. Pierwsze obozy koncentracyjne dla polaków już powstały – https://tiny.pl/75fpx

Informacje na temat poprzedniej rzekomej pandemii –

Treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie

FILM NA TEMAT TEGO CZŁOWIEKA KTÓRY UCZESTNICZYŁ W UDAREMNIENIU TEJŻE PANDEMII – ZOSTAŁ ZNISZCZONY A CO CIEKAWE SAM PRZEWIDZIAŁ WCZEŚNIEJ ŻE ZOSTANIE TO ZROBIONE – https://www.bitchute.com/video/xizwOjVeb0EC/

W świetle ujawnionych przezemnie informacji uważam iż należy natychmiastowo przerwać zbrodniczą i przestępczą operacje Koronawirus prowadzoną na terenie Polski.
Autor Michał Żulikowski
Grupa na Facebooku : Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM
P.S Jednym z ostatnich zdjęć Hitlera krążących w internecie jest to, kiedy został przyłapany na sjeście jak widać historia rzekomego upadku Nazizmu nie do końca może wyglądać tak jak nam się to przedstawia:

97 thoughts on “Kolejny Holocaust polaków ? HISTORIA LUBI SIĘ PWTARZAĆ! – Czy zorientujesz się w porę ?!

  1. usually hydroxychloroquine stock markets price application [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]hydroxychloroquine zinc dose covid[/url] slipped vertebra hydroxychloroquine use in military

  2. Pingback: stromectol kidney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *