DONALD TRUMP – TWÓR MI6 NIE ŻYJĄCY OD 1989 ROKU. POŁĄCZENIE – TRUMP- MELANIA – WIELKA BRITANNIA – MI6 – HITLER !!

System Double-Cross lub System XX był operacją kontrwywiadu i oszustwa brytyjskiej Służby Bezpieczeństwa (organizacji cywilnej określanej zwykle pod tytułem MI5 ) podczas II wojny światowej . Nazistowscy agenci w Wielkiej Brytanii – prawdziwi i fałszywi – zostali schwytani, oddali się lub po prostu zgłosili się, a następnie byli wykorzystywani przez Brytyjczyków do rozpowszechniania głównie dezinformacji swoim nazistowskim kontrolerom – Taki był oficjalny cel tej operacji a do jakich działań w rzeczywistości wywiad Brytyński mógł używać takiej agentury możemy się tylko domyślać. – https://tiny.pl/71xgw

Operacje nadzorował Komitet Dwudziestu pod przewodnictwem Johna Cecila Mastermana ; nazwa komitetu pochodzi od cyfry rzymskiej 20: “XX” (czyli podwójny krzyż).

Komitet XX (ang. XX-committee, XX, Twenty) – jednostka brytyjskiego wywiadu utworzona we wrześniu 1940 roku do koordynacji operacji dezinformacyjnych i zreformowana w styczniu następnego roku na potrzeby operacji Double-Cross System. Zadaniem Komitetu XX było kontrolowanie niemieckiej agentury w Wielkiej Brytanii, przechwytywanie nowoprzybyłych niemieckich agentów (przewerbowanie)(o ile już wcześniej nie byli Brtyjskimi agentami) – przyp. autora. – https://tiny.pl/71x7z

Działania instytucji nadzorował oficer MI5 J. C. Masterman i Ewen Montagu z Wywiadu Marynarki Wojennej.

 

.
3 SOBOWTÓRY DONALDA TRUMPA BYŁY W PROGRAMIE DOUBLE-CROSS SYSTEM DONALD TRUMP.  10 PAŹDZIERNIKA 1989 ROKU DONALD J. TRUMP GINIE W KATASTROFIE ŚMIGŁOWCA. PO TYM WYPADKU 3 DUBLERÓW W DALSZYM CIĄGU PRACUJE
RAMACH OPERACJI DOUBLE-CROSS DONALD TRUMP !!

Saga Trumpa rozpoczęła się w Bawarii w 1869 roku – rok przed epokowym Upadkiem Państwa Kościelnego. Dynastia obejmowała ostatnią epokę w historii chrześcijaństwa, zwaną erą Laodycei lub BLIND MENS (Apokalipsa 3:17).


Donald J.
 Trump (1946 1989) powyżej 1989 brak zdjęcia.

Tylko Ślepy CZŁOWIEK pomyliłby osobę po prawej stronie z osobą po lewej.

W 2000 roku Donald J. Trump miałby 54 lata.

Osoba po prawej stronie nie wygląda na starszą niż 45 lat.


Okładka
książki doppelgängera z 2000 roku.

 

Bawarski Friedrich Trump był założycielem dynastii Trump!

Pierwotna nazwa bawarskiej dynastii Trump brzmiała Drumpf. Po wyniszczającej wojnie trzydziestoletniej sponsorowanej przez jezuitów, Hans Dwumpf, winiarz z Kallstadt, zmienił nazwisko na Trump.

Po pokoju westfalskim w 1648 roku Niemcy zostały podzielone na kilka królestw; każdy z nich ma oficjalną religię państwową katolicką lub „protestancką”.

Święty Marcin Luter nigdy nie nazywał siebie „protestantem”. Nazwa „protestant” została wymyślona przez jezuitów jako zniewaga wobec chrześcijan reformowanych, którzy byli posłuszni nakazowi Chrystusa, aby „wyjść z Babilonu” (Jeremiasz 51: 6, Apokalipsa 18: 4).

W 1854 roku Bawaria została przyłączona do ultra-katolickiej Austrii, kiedy księżniczka Witterlsbacha Elżbieta poślubiła cesarza habsburskiego Franciszka Józefa .


Friedrich Trump
(1869  1918).

W 1885 roku 16-letni Friedrich Trump po raz pierwszy wkroczył do Nowego Jeruzalem z jednym celem: szybko się wzbogacić!

Z pomocą Johna D. Rockefellera osiągnął swój cel, a następnie wrócił do Bawarii w poszukiwaniu narzeczonej.

W 1901 roku Friedrich przybył do Bawarii jako zamożny mężczyzna i poślubił dziewczynę z sąsiedztwa imieniem Elizabeth „Christ”.


Elizabeth „Christ” Trump
(1880–1966).

Do 1900 roku Prusy umocniły swoją kontrolę nad wszystkimi państwami niemieckimi, a „Kajzer Bill” był gotowy na wojnę z Francją i prawosławną Rosją. Żona Friedricha, Elżbieta, nie chciała opuszczać swojego rodzinnego miasta, ale bez względu na to, ile pieniędzy ofiarował urzędnikom, jego prośba o pozostanie w Bawarii została odrzucona.


Friedrich i Elizabeth Trump.

Friedrich poślubił Elizabeth w 1902 roku i para przeniosła się do Nowego Jorku.

Elżbieta desperacko chciała wrócić do Bawarii, aby jej dzieci urodziły się w Drugiej Rzeszy Bismarcka.

W 1904 roku Friedrich i Elizabeth wrócili do Bawarii, ale „Kaiser Bill” odmówił im pozwolenia na pobyt!


(od lewej do prawej) Fred Sr., Friedrich, Elizabeth,
Elizabeth „Christ” i John.

„ Kaiser Bill” uważał, że Trumpowie mogliby lepiej służyć Drugiej Rzeszy w Nowej Jerozolimie, więc został wydalony z kraju jako „oszust do poboru”. W Nowym Jorku Friedrich i Elizabeth mieli troje dzieci: Freda seniora, Elizabeth i Johna. Fred Sr. był ojcem Donalda J. Trumpa.

Brytyjski bank Brown Brothers Harriman Bank sfinansował imperium nieruchomościowe Freda Trumpa !!

Zaczynając praktycznie od zera, Fred Trump zgromadził ogromne imperium na rynku nieruchomości. 


Fred Trump Sr (1905–1999).

W 1936 roku Fred Trump Sr. poślubił Mary Anne MacLeod, imigrantkę z Outer Hebredes w Szkocji.

Północna Szkocja zawsze była bastionem „starego pretendenta” „Bonnie” księcia Charliego!

Para miała czworo dzieci: Fredericka Jr., Elizabeth, Donalda i Roberta.


Mary Anne MacLeod Trump
(1912–2000).

Kiedy w 1929 r. Nastąpił wielki kryzys, prawie wszyscy byli spłukani, ale Fred Trump Sr. świetnie prosperował. To dlatego, że był finansowany przez należący do Brytyjczyków bank Brown Brothers Harriman.

W 1931 roku firma Brown Brothers of Philadelphia połączyła się z Harriman, tworząc Brown Brothers Harriman, co czyni go najbogatszym bankiem w kraju.

Miliarder Averell Harriman i
Fred Trump Sr. około 1939 roku.

Averell „Moneybags” Harriman był właśnie ojcem Hillary Digby Churchill Clinton!

Donald był jedynym synem, który mógł pracować ze swoim tyrańskim ojcem.

Fred Senior zaciągnął swojego niechętnego syna na różne miejsca pracy, ale Donaldowi zależało tylko na tym, żeby „dobrze się bawić”.


Fred i syn Donald w
Trump Village w 1973 roku.

Fred senior desperacko pragnął spadkobiercy i części rezerwowej dla dynastii Trumpów, ale Donald nie należał do tych, którzy się żenili.

Donaldowi kazano stworzyć spadkobiercę, aby kontynuować dynastię Trump !!

Donald był bardzo niesfornym uczniem, więc jego ojciec wysłał go do Akademii Wojskowej w Nowym Jorku, aby nauczył się dyscypliny. To była akademia wojskowa West Point dla nieletnich. Donald dobrze się rozwijał w środowisku tylko dla mężczyzn i ukończył szkołę w 1964 roku.


Zdjęcie Trumpa z
ukończenia NYMA z 1964 roku .

Od 1964 roku Donald studiował na Uniwersytecie Fordham, ale zrezygnował po 2 latach, ponieważ nauczanie jezuickie nie przemawiało do niego.

W 1968 roku zapisał się do University of Pennsylvania Wharton School of Finance.

University of Pennsylvania został założony przed Nowym Jeruzalem, ale Wharton School of Finance została założona przez Brown Brothers Bank w 1881 roku.

Zdjęcie ukończenia szkoły Wharton przez Trumpa z 1968 roku .

W tej szkole nauczył się, że prawdziwi miliarderzy są dyskretni i nigdy nie szukają rozgłosu!

Donald został po raz pierwszy przedstawiony Ivanie, Austriaczce w 1976 roku. Ivan to bardzo popularne rosyjskie imię, które w języku angielskim tłumaczy się jako John. Ivana to żeńska forma imienia i oznacza JOAN. . . 


Ivana Winklmayr (ur. 1949), zanim
wyszła za mąż za Donalda Trumpa.

Femme fatale Ivana Winklmayr była Austriaczką agentką jak Mary Vetsera lub Hedy Lamar.

Jej zadaniem jako agentki było nawiązanie kontaktu z Donaldem Trumpem, poślubienie go oraz stworzenie spadkobiercy i części rezerwowej dla dynastii Trumpów.

Ivana opuściła Austrię w 1973 roku i osiadła w Montrealu w Kanadzie. Stamtąd mogła nawiązać kontakt z Donaldem.

Donald i Ivana, kiedy
spotkali się po raz pierwszy w 1976 roku.

Ze swojej brytyjskiej stacji szpiegowskiej w Kanadzie Ivana była w stanie nawiązać kontakt z organizacją Trump w Nowym Jorku.


Roy Cohn (1927–1986) z
bliskim przyjacielem Donaldem.

Donald Trump był wysokim, jasnowłosym, niebieskookim Adonisem, który lubił wydawać miliony swojego ojca.

On nigdy nie powiedziałby „Jesteś zwolniony!” nikomu!

Donald miał bliskiego przyjaciela, prawnika imieniem Roy Cohn, który doradził mu zawarcie umowy przedmałżeńskiej przed ślubem z Ivaną.


Ślub Donalda i Ivany w czerwcu 1977 roku.

To małżeństwo było sprawą ściśle biznesową, a prawniczy umysł Roya Cohna zapewniał, że wszystkie nieprzewidziane okoliczności były objęte ubezpieczeniem, np. Rozwodem, przypadkową śmiercią, spadkiem dzieci itp., Itd . Oczywiście Ivana poprosiła swojego prawnika o bardzo dokładne zbadanie umowy przedmałżeńskiej!

Bez jej krzykliwych sukienek, łamanej angielszczyzny i determinacji, by wspiąć się na drabinę społeczną, potentat hotelowy i kasynowy byłby tylko kolejnym bankrutem z lat 80., który pod koniec 1990 r. Był oficjalnie spłukany.

Ale z cudowną Ivaną na ramieniu, która ciągnęła go do społecznych spotkań, których się bał, Donald Trump stał się obiektem fascynacji.

Duet regularnie pojawiał się w felietonach plotkarskich, a pan Trump przyciągnął rzeszę fanów, tak zainspirowanych jego zuchwałą pewnością siebie, że otoczyli go, gdy pojawił się w miejscach publicznych.

Ivana ogłosiła, że ​​za 50 lat „będziemy Rockefellerami”.

Ivana Trump przewidziała, że ​​ona i Donald zyskają sławę rodziny Rockefellerów. Zdjęcie: Getty Images

Ivana Trump przewidziała, że ​​ona i Donald zyskają sławę rodziny Rockefellerów. Zdjęcie: Getty Images Źródło: News Corp Australia

Według wywiadu z Vanity Fair z 1990 r. Ivana Trump powiedziała kiedyś swojemu prawnikowi Michaelowi Kennedy’emu, że jej mąż, potentat nieruchomościowy Donald Trump, obecnie czołowy republikański kandydat na prezydenta, trzymał książkę z przemówieniami Hitlera w pobliżu jego łóżka.

„W kwietniu ubiegłego roku, być może w fali czeskiego nacjonalizmu, Ivana Trump powiedziała swojemu prawnikowi Michaelowi Kennedy’emu, że od czasu do czasu jej mąż czyta książkę z zebranymi przemówieniami Hitlera, Mój nowy porządek, którą trzyma w szafce przy łóżku … Przemówienia Hitlera, od jego najwcześniejszych dni aż po pozorowaną wojnę w 1939 roku, ujawniają jego niezwykłe zdolności jako mistrza propagandzisty ”- napisała Marie Brenner .

Hitler był jednym z najbardziej płodnych mówców w historii , budując ludobójczy reżim nazistowski z przemówieniami, które oczarowały publiczność.

„Nauczył się, jak zostać charyzmatycznym mówcą, a ludzie, z jakiegokolwiek powodu, polubili go” – powiedział profesor Bruce Loebs , który przez ostatnie 46 lat prowadził klasę Retoryki Hitlera i Churchilla na Idaho State University. Business Insider na początku tego roku.

„Ludzie byli najbardziej skłonni podążać za nim, ponieważ wydawał się mieć właściwe odpowiedzi w czasie ogromnego ekonomicznego wstrząsu”.

Mój nowy hitler zamówień

 

Kiedy Brenner zapytał Trumpa, w jaki sposób zdobył przemówienia Hitlera, „Trump zawahał się”, a następnie powiedział: „Kto ci to powiedział?”.

„Nie pamiętam” – odpowiedział podobno Brenner.

Trump wspominał wtedy: „Właściwie to mój przyjaciel Marty Davis z Paramount dał mi kopię„ Mein Kampf ”, a on jest Żydem”.

Brenner dodał, że Davis przyznał, że dał Trumpowi książkę o Hitlerze.

„Ale to był„ Mój nowy porządek ”, przemówienia Hitlera, a nie„ Mein Kampf ”- powiedział podobno Davis. – Myślałem, że uzna to za interesujące. Jestem jego przyjacielem, ale nie jestem Żydem.

Po tym, jak Trump i Brenner zmienili temat, Trump powrócił do tematu i podobno powiedział: „Gdybym miał te przemówienia, a nie mówię, że tak, to nigdy bym ich nie przeczytał”.

W artykule Vanity Fair Ivana Trump powiedziała przyjaciółce, że kuzyn jej męża, John Walter „klika obcasami i mówi:„ Heil Hitler ”, kiedy odwiedza biuro Trumpa.

Oto cały wywiad z Vanity Fair.

 


Ivana, Donald i Donald Jr.
w 1978 roku.

W 1978 r. Główne zadanie Donalda zostało ukończone, ponieważ stworzył spadkobiercę zapasowego dla dynastii Trumpów.

Jednak przez całą dekadę lat 90. kontynuował pracę dla ojca Freda, przez wspomaganego sobowtóra Johna Barona.


Ivana, Don Jr., Ivanka i
Eric w 1978 roku.

Przez całą dekadę lat 90. miejsce prawdziwego Donalda zajmował sobowtór.


Ivana i John Baron na
US Open w 1988 roku.

Podczas gdy imperium Trumpa rozwijało się w latach 90-tych, było ich mnóstwo.

Najbardziej znanym sobowtórem Trumpa był John Baron, a dziennikarze często byli zdezorientowani, z którym Trumpem rozmawiali.

Prawdziwy Trump odegrał ograniczoną rolę w Organizacji Trumpa, ale Baron był najprawdopodobniej mózgiem tego serialu.


Brązowooki Trump i
nie nosi soczewek!

Oto cytat o „Johnie Baronie” z dwóch reporterów Washington Post :

Na początku lat osiemdziesiątych Barbara Res chodziła chodnikami z Trumpem na spotkania, prowadząc rozmowy o budynkach lub transakcjach. Pod koniec dekady, kiedy Trump szedł na lunch z innymi dyrektorami, otaczał się trzema ochroniarzami. Biuro zawsze było dyskretne, ale drzwi do wewnętrznej siedziby Trumpa pozostawały otwarte, nawet gdy dzwonił pod fałszywym nazwiskiem John Baron . Jednak po pierwszych dużych sukcesach nastroje wokół Trumpa zaczęły się zmieniać. (Kranish & Fisher, Trump Revealed, s. 100).

Wielkie zmiany w Organizacji Trumpa rzeczywiście zaczęły się wraz ze świtem nowej dekady. Oryginalny Donald nie miał „instynktu zabójcy”, a słynne wyrażenie „Jesteś zwolniony” nie było częścią jego słownictwa!

Brytyjski Holiday Inn finansował kasyna Trumpa w New Jersey !!

Po Trump Tower w Nowym Jorku, kolejnym wielkim chwytem reklamowym organizacji Trump było otwarcie kasyn hazardowych w Atlantic City w stanie New Jersey. Wcześniej większość znanych gier hazardowych ograniczała się do Lost Wages w Nevadzie.


Prezes Holiday Inn Michael Rose
(1942–2017).

W 1980 roku rodzinna sieć All-American Holiday Inn została potajemnie przejęta przez brytyjską firmę InterContinental Hotels Group, PLC.

W 1982 roku ta sama firma nabyła hazardową firmę o nazwie Harrah’s, Inc.

Ze względu na związek hazardu i przestępczości zorganizowanej Komisja Kontroli Kasyna w New Jersey dokładnie zweryfikowała każdego kandydata.


Siedziba InterContinental Hotels Group
w Denham, Buckinghamshire.

Kiedy wyglądało na to, że Donald nie dostanie licencji hazardowej, prezes Holiday Inn Michael Rose przyszedł mu na ratunek:

Wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego . Pewnego czerwcowego poranka zadzwonił do mnie mężczyzna o imieniu Michael Rose. Nigdy nie spotkałem tego człowieka, ale wiedziałem, że jest prezesem Holiday Inn. Podniosłem słuchawkę i Rose się przedstawił. Był bardzo miły i powiedział, że chciałby przyjechać z Memphis, żeby mnie zobaczyć (Trump, The Art of the Deal , s. 140).

Kiedy Rose przyjechał z Memphis, Trump wierzył, że pomoże mu to w nabyciu hotelu Barbizon-Plaza na Manhattanie. Był całkowicie zszokowany, gdy Rose zaproponował mu pomoc w budowie kasyna w Atlantic City:

Rose miał na myśli konkretną umowę. Zbudowalibyśmy hotel, zarządzalibyśmy nim i dzielilibyśmy zyski pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Ponadto powiedział, że przeznaczą 50 milionów dolarów z własnych pieniędzy na budowę i natychmiast zwrócili mi około 22 miliony dolarów z moich dotychczasowych wydatków. Zgodziliśmy się również, że przejmą odpowiedzialność za finansowanie i skorzystają z gwarancji Holiday Inn, aby uzyskać bardzo korzystną cenę. Jako ostatnią zachętę do zawarcia umowy, Rose powiedział, że ​​Holiday Inn zapewni mi gwarancję na wypadek jakichkolwiek strat operacyjnych przez okres pięciu lat od daty otwarcia kasyna i zapłaci mi dużą opłatę za budowę. (Trump, The Art of the Deal , s. 213).

Donald słusznie uważał, że transakcja była zbyt dobra, aby była prawdziwa, ale Rose uśmiechnął się, uścisnęł mu rękę i zapewnił go, że jest to sprawa pewna!


Trump Hotel and Casino
w Atlantic City.

Próbując odciągnąć klientów od Lost Wages, Trump Organization zbudowała 2 spektakularne kasyna w Atlantic City.

Lost Wages zawsze kojarzono z mafią, ale rodzinny Holiday Inn nadawał hazardowi aurę szacunku.

Do kasyn przyciągały znane zespoły rockowe, takie jak Rolling Stones, a także mecze bokserskie wagi ciężkiej sponsorowane przez „promotora” Merva Griffina.


John Baron aka Donald Trump
przed Trump Taj Mahal.

Austriaczka Ivana została szefem Trump Hotel and Casino, ale została przeniesiona z powrotem na Manhattan tuż przed katastrofą helikoptera.

10 października 1989 roku Donald Trump i 3 dyrektorzy kasyn zginęli katastrofie !!

10 października 1989 r. 3 z najwyższego kierownictwa Trumpa w Atlantic City odbyło podróż helikopterem Trump Air Sikorsky S-76 do Nowego Jorku na krótką konferencję prasową. Wylądowali na 61. lotnisku dla śmigłowców na Wschodzie, a następnie zostali zabrani limuzyną do hotelu Plaza.

Konferencja prasowa miała na celu promocję meczu bokserskiego pomiędzy Héctorem „Macho Man” Camacho i Vinnym Pazienza. Donald Trump miał im towarzyszyć z powrotem na helikopterze, ponieważ jego obecność tam zapewniłaby duże zainteresowanie.

Po konferencji prasowej w hotelu Plaza cała trójka zjadła lunch, a następnie wróciła z Donaldem na lądowisko dla śmigłowców – tylko po to, by odkryć, że ich helikopter Sikorsky został zastąpiony włoską Agustą S-109.

Stephen Hyde
(1946 
– 1989).

Oficjalny opis katastrofy helikoptera jest czystą fikcją: 3 dyrektorzy zostali „opóźnieni”, a ich helikopter wystartował bez nich.

Potem rozejrzeli się i znaleźli helikopter produkcji włoskiej firmy Agusta.

Znalezienie zastępczego helikoptera nastąpiło tak szybko, że trio było już w powietrzu do godziny 13:00


Mark Grossinger-Etess
(1951 
– 1989).

Trump Organizacja miała francuski śmigłowiec Super Puma ale kierownictwo postanowiło nie używać go, ponieważ był dużo palił!

Jonathan Benanav
(1956 
– 1989).

Pilot helikoptera Robert Kent i drugi pilot Lawrence Diener również zginęli w katastrofie.

Według biografii „wskrzeszonego” Trump w ostatniej chwili zdecydował się odwołać podróż!

„Wskrzeszony” Donald przypisuje tej decyzji uratowanie mu życia!


Donald zmarł
10 października 1989 roku.

Oto cytat z „wskrzeszonego” Donalda Trumpa:

Przez chwilę, gdy wychodzili, myślałem o pójściu z nimi. Lecę do Atlantic City przynajmniej raz w tygodniu i wiedziałem, że gdybym wtedy odbył czterdziestopięciominutową podróż helikopterem, nadal rozmawialiśmy o interesach. Ale tego dnia w biurze było zbyt wiele do zrobienia. Tak szybko, jak pomysł przyszedł mi do głowy, postanowiłem nie iść. Zamiast tego pożegnałem się i wróciłem do czytania raportów i wykonywania telefonów (Trump. Surviving at the Top , str. 17-18).

„Zmartwychwstały” Donald nie wspomniał nic o swoim strachu przed lataniem we włoskim helikopterze firmy Agusta!

Miejsce katastrofy helikoptera
w New Jersey.

Po katastrofie saga Trumpa stała się naprawdę dziwaczna.

Ivana rozwiodła się z Donaldem, który był „powrócił z martwych” i otrzymała opiekę nad dziećmi.

W grudniu 1993 roku „wskrzeszony” Donald poślubił Marlę Maples na Florydzie.


„Wskrzeszony” Donald, Hillary, Bill i
Marla Maples, grudzień 1993.

 

Po krachu finanse Organizacji Trumpa spadały, a eksperci z Wall St. przewidywali, że cała firma zbankrutuje. Tym, co uratowało organizację Trumpa, był ogromny zastrzyk gotówki z niedawno zjednoczonego niemieckiego Deutsche Bank!

To agent brytyjskiej Secret Service Mark Burnett wskrzesił nazwisko Trumpa i ponownie uczynił go postacią ogólnokrajową.

Przed katastrofą większość czołowych reporterów głównych gazet nowojorskich wiedziała, że ​​jest ich czterech – Donaldów Trumps!

Po katastrofie helikoptera finanse organizacji Trump były w stanie FATALNYM, ale dzięki Deutsche Bank, ich kufry znów zostały przepełnione gotówką.. Dodatkowo kampania Trumpa w 2016 r. Otrzymała ogromny zastrzyk gotówki z tego samego banku… Dlaczego Niemcy miałyby chcieć ponownie uczynić Amerykę wielką, skoro naziści nigdy oficjalnie nie poddali się generałowi Eisenhowerowi w 1945 roku?

Przypominam iż z Polską również są w stanie wojny gdyż nie zawarto traktatu pokojowego a traktat wersalski został podpisany w 1919 roku, pytanie czy aby nie na 100 lat.. “Putin” Twierdzi iż był on przyczyną II wojny światowej – znamienne. Film o rozbiorach tutaj – https://tiny.pl/71xc9 oraz szersza analiza tutaj – https://tiny.pl/71xcc

Nadmienię od sobie iż Putin również nie żyje i został zastąpiony sobowtórem. Putin został zlikwidowany w 2015 roku. Artykuł na temat jego dziwnego zniknięcia w prasie – https://tiny.pl/71xwl Zniknął na bardzo długo z przestrzeni publicznej a następnie się pojawił wyglądając nieco inaczej i zapomniał języka Niemieckiego będąc wcześniej agentem KGB w Berlinie ponoć żona twierdzi że to nie on..

Tutaj ciekawa analiza na ten temat(tego że Putin jest podmieniony) – https://tiny.pl/71xwc oraz mój materiał na temat nowoczesnej metody prowadzenia wojny hybrydowej a mianowicie o klonowaniu i zastępowaniu przywódców światowych – https://tiny.pl/71xw5


Okładka The Art of the Comeback .

Po ogromnym zastrzyku gotówki z Deutsche Banku, syndykat Trumpa wrócił z krawędzi bankructwa.

W 1997 roku Donald Trump dubler podpisał kopie swojej książki Sztuka powrotu .

U większości dorosłych kolor oczu, kształt uszu, wzrost i odciski palców pozostają takie same do końca życia!


Brązowooki Trump podpisuje egzemplarze książki “The Art of Combeck”.

Podczas debat prezydenckich w 2016 r. sobowtór Hillary debatował z brązowookim „Donaldem Trumpem”.


Brązowooki kandydat do Team Trump debatował z „Hillary” w 2016 roku.

W 2016 roku brązowooki i niebieskooki sobowtór „Trump” debatował z sobowtórem Hillary.

Prawdziwy Donald Trump miałby 70 lat, a Hillary Digby Churchill Clinton 69. – Zadajcie sobie pytanie ile miałby teraz. Odpowiem – 74..


Trzecia debata prezydencka sobowtóra, 20 października 2016 r
 .

 

Jaka jest historia tej kolejnej mistyfikacji na najwyższym szczeblu ?

W 1975 roku Fred Trump Sr. nakazał swojemu synowi ożenić się i spłodzić spadkobiercę, aby kontynuować dynastię Trump. Wypełnił ten obowiązek do 1985 r., Więc do tego czasu jego praca została w zasadzie zakończona.


Ivana Winklmayr (ur. 1949).

Austriacka femme fatale Ivana Winklmayr była agentem MI5 i żoną Donalda J. Trumpa.

Ivana Winklmayr była pierwszą córką Adolfa i Evy urodzoną w Argentynie.

Córka Adolfa i Evy Hitlerów.

W 1970 roku urodziła córeczkę imieniem Melania, która została umieszczona w rodzinie Knavs w Słowenii.

Podobnie jak jej mama, Melania została modelką, a później First Lady of the New Jer usa lem!


Austriacka Melania Trump
(ur. 1970).

Po przyjeździe do Kanady Ivana skontaktowała się z Donaldem, a on zgodził się poślubić ją dopiero po tym, jak ich prawnicy starannie przygotowali umowę przedmałżeńską.


Donald i Ivana, kiedy
spotkali się po raz pierwszy w 1976 roku.

Ślub Donalda i Ivany odbył się w 1977 roku.

Było to ściśle biznesowe porozumienie mające na celu stworzenie spadkobiercy i kontynuacji dla dynastii Trump.


Ślub Donalda i Ivany w czerwcu 1977 roku.

Drugie dziecko, które urodziło się Adolfowi i Evie w Argentynie, zostało nazwane Angela na pamiątkę zamordowanej Geli.

Cześć Hitlera dla pamięci Geli przybrała formę religii. Własną ręką zamknął drzwi jej pokoju, do których nikt oprócz Frau Winter, jak rozkazał, nie miał dostępu; i przez wiele lat, zgodnie z jego instrukcjami, Frau Winter codziennie umieszczała w pokoju bukiet świeżych chryzantem, ulubionych kwiatów Geli. (Hoffmann, Hitler Was My Friend , s. 155-156).

Wiele z tych wyrzutów sumienia wynikało z poczucia winy za jej morderstwo w przypływie wściekłości.

Adolf i Eva przeszli na emeryturę do Argentyny i kontynuowali dynastię Hitlerów!

Sceptycy twierdzą, że 56-letni Hitler był za stary, aby spłodzić więcej dzieci. Brytyjski komik Charlie Chaplin (1889  1977) – podobny do Hitlera – ożenił się ponownie w 1943 roku i spłodził ośmioro dzieci!

Hitler wiedział, że II wojna światowa nie zakończyła się w maju 1945 r., Ponieważ naziści nigdy nie podpisali formalnej kapitulacji z generałem Eisenhowerem. Za dnia były Führer planował rozpoczęcie wojny między USA a Rosją. Prawie udało mu się z kryzysem berlińskim w 1948 roku. . . i wojna koreańska w 1950 roku.


Berghof w Bawarii.

Zrobiono wszystko, aby Adolf i Eva poczuli się w Argentynie jak w domu.

Berghof w Argentynie był wzorowany na bawarskim Berghofie, a ustawienie było jak najbardziej „romantyczne” i odległe.


Berghof w Argentynie.

 

Pierwszym dzieckiem, które urodziło się Adolfowi i Evie w Argentynie, była Ivana.

 


Generał SS Hermann Fegelein
(ur. 1906).

Generał SS Hermann Fegelein był szwagrem Hitlera i towarzyszył byłemu Führerowi w Argentynie.

Jego żona Gretl, siostra Ewy, pozostała w Bawarii.

Gretl upewniła się, że mała Ivana została posadzona z odpowiednimi rodzicami zastępczymi.


Gretl Braun (1915–1987).

 

Gretl bardzo przypominała swoją siostrę i dzieliło ich zaledwie 3 lata. Korzystając z paszportu Gretl, Eva mogła odwiedzić swoje dzieci w NRD i Austrii.

 


Angela w wieku 4 lat we wschodnich Niemczech.

Mała Angela urodziła się w Argentynie, ale została umieszczona z parą w Niemczech Wschodnich o imieniu Horst i Herlind Kasner.

Wszystkimi przygotowania zajęła się siostra Evy, Gretl.

Angela Merkel Hitler została kanclerzem Czwartej Rzeszy w 2005 roku


Angela Merkel Hitler otwierająca
festiwal w Bayreuth w 2013 roku.

Jabłko nie spada daleko od drzewa … Hitler był fanatycznym wielbicielem Richarda Wagnera, a jego córka jest również oddaną fanką kompozytora.

Czwarta Rzesza zhakowała Biały Dom New Jer usa lem !!

Urząd Prezydenta Nowego Jeruzalem to najpotężniejsza pozycja na świecie. . . i najbardziej niebezpiecznia … 8 prezydentów zostało zamordowanych i zastąpionych przez pełniących obowiązki prezydentów. Prezydent Carter był ostatnim zamordowanym prezydentem, a Ronald Reagan został prawie zamordowany w 1981 roku.

Żaden miliarder nie chciałby tej pracy. chyba że pragnie spotkać swojego Stwórcę … Bogaci nigdy nie mogą się doczekać opuszczenia luksusów obecnego świata!

Tutaj próbka aktualnych poglądów Pana “Donalda Trumpa” odnośnie państwa w Palestynie, raczej nie pozostawia to złudzeń po której stronie stoi ta postać i jakie siły za nią stoją..

Następnie aby nie było wątpliwości co do powiązań Hitlera z Izraelem – tutaj link do mojego opracowania na ten temat – https://tiny.pl/71h5c

Hitler był agentem Rotszyldów  : Syjoniści stworzyli Nazizm za pomocą swojego tajnego agenta Adolfa Hitlera który był synem Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera Hitlera – LINK i Klary Hanower “Windsor” zwanej “Polzi” – tajnego dziecka Królowej Wiktorii Hanowerskiej “Windsor” i Johna Browna. Celem tej operacji było osłabienie pozycji Niemiec, wciągnięcie USA do wojny eksterminacja Polaków, Rosjan, Ukraińców(Tak zwany holocaust Słowian) oraz dostarczenie powodów w opinii międzynarodowej do stworzenia państwa Izrael na terytorium należącym do Palestyńczyków.

Po śmierci Hitlera w Argentynie w 1957 r. Eva Braun zmieniła nazwisko na Madelyn Lee Payne zabrała córkę Annę i przeprowadziła się do USA która poślubiła Stanleya Dunhama, a jej pełne nazwisko i imię to Stanley Ann Dunham. Ann miała 19 lat, kiedy zaszła w ciążę z obywatelem Kenii o imieniu Barack Obama. Przeprowadziła się do Kenii i urodziła syna, Baraka. Z czasem zdała sobie sprawę, że mężczyzna, którego „poślubiła”, był już żonaty z dziećmi i wróciła z synem do Ameryki. Krótko po powrocie do Ameryki poślubiła Lolo Soetoro i urodziła drugie dziecko, córkę Mayę.”
Barak Obama Hitler jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite, Ivana Winklmayr
Hitler jest synem Klary Hanover / Polzi(ściśle tajne dziecko Królowej Wiktorii Hanowerskiej) + Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera Hitlera – LINK
Linie krwi są BARDZO BARDZO ważne dla syjonistów i wychowują swoje dzieci lub mają nieślubne dzieci, które rozprzestrzeniają swoje linie krwi daleko i szeroko.
To może wyjaśniać, dlaczego ciocia Baraka Obamy Angela Merkel, kanclerz Niemiec, pocałowała go i spojrzała na niego z taką miłością podczas wizyty. 
Plan Hitlera dotyczący 3. Rzeszy przekształcił się w dzisiejszą 4 rzeszę, a jego potomstwo zostało umieszczone na wysokich stanowiskach w strategicznych krajach, aby wspierać syjonistyczną agendę nowego światowego porządku NWO.

A żeby pokazać powiązania jego córki Angeli z państwem Izrael wklejam zdjęcie jej paszportu :

Pani Merkel świetnie mówi w Jidisz :

Jak to możliwe by Naziści mieli jakikolwiek związek z państwem Izrael ?

Czy aby na pewno Hitler był wrogiem żydów ?

Powiedzmy sobie jak to naprawdę było :

Celem Niemców II wojny światowej była eksterminacja Polaków. Z oficjalnych danych wielokrotnie powtarzanych przez Hitlerowców zagładzie mieli ulec wszyscy Polacy ale nie Żydzi którzy byli wspólnikami Hitlera – Żydowscy wspólnicy Hitlera mordowali Polaków, czyli Żydzi w mundurach niemieckich formacji wojskowych, żydowscy kaci siedzący za biurkami żydowskich instytucji i żydowska policja, stanowią klucz do rozumienia dziejów zagłady Narodu Polskiego.
Nie ma wątpliwości co do tego, że setki tysięcy żydowskich katów (n.p. w Łodzi i Warszawie około 20.000; w Niemczech 150.000 żydowskich żołnierzy Hitlera), na równi z Niemcami, winnych jest zamordowania Polaków i wyselekcjonowanych żydów uznanych przez żydów jako element niewartościowy.
o tych Żydach udających Niemców mało kto mówi. Oto oni:
1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
2. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) – prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partia Hitlera, NSDAP;
3. Fritz Haber – chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
4. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich;
5. Wolnomularz Podpułkownik SS Adolf Eichmann;
6. Instruktor SS Prof. Bostowitsch;
7. Marszałek Polowy Erhard Milch;
8. Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce Hans Frank;
9. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera około 150 tyś.
10. Kapo w obozach;
11. Jüdischer Ordnungsdienst
12. kilkanaście tysięcy zatrudnionych w szeregach gestapo
30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy. Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych. Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen. Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.””Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać” – premier Izraela, Benjamin Netanjahu, te słowa padły na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie w 2015 roku.Adolf Hitler przedstawił wyższym dowódcom Wehrmachtu, zgromadzonym w Obersalzbergu 22 sierpnia 1939 roku, cele wojny z Polską: “Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. Celem musi być nie dotarcie do jakiejś oznaczonej linii, lecz zniszczenie żywej siły […] Podam dla celów propagandy jakąś przyczynę wybuchu wojny, mniejsza z tym, czy będzie ona wiarygodna, czy nie. Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo”. 15-go marca 1940r. w okupowanym Poznaniu, na naradzie komendantów obozów zagłady, dowódca SS Heinrich Himmler oświadczył: „Wszyscy fachowcy polskiego pochodzenia winni być wykorzystani w naszym przemyśle zbrojeniowym. Później wszyscy Polacy znikną ze świata. […] Dlatego jest konieczne, aby wielki naród niemiecki widział swoje główne zadanie w unicestwieniu wszystkich Polaków”. dr hab. Janusz Kurtyka Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Zagłada polskich elit Akcja AB – Katyń Warszawa 2009. Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów. Polskę zamieszkiwało przed wojną 35,1 mln osób. Wynik pierwszego powojennego spisu powszechnego z końca 1946 roku (23,6 mln) i powojenny trend demograficzny (według “Atlasu” wydanego we Wrocławiu w 1981 roku “Historical Atlas od Poland” pod red. W. Czaplińskiego i T. Ładogórskiego w chwili następnego spisu powszechnego w 1950 roku Polska liczyła 25 mln mieszkańców) pozwala oszacować zaludnienie Polski w 1945 r jako 23,2 mln. Stad liczba rzeczywiście utraconych w czasie wojny przez Polskę obywateli to co najmniej 11,5 mln (za “Atlasem”) albo nawet 12,6 mln, co stanowi 35% polskiej ludności z 1939 roku. Liczbę te należałoby powiększyć o wymordowaną przez najeźdźców mniejszość narodową polską, żyjącą przed wojną poza granicami RP – na wschodzie i zachodzie… Należy podkreślić, że w sentencji Wyroków Norymberskich w 1946 roku określono polskie straty jako 1/3 (33%) przedwojennej populacji Polski. Tylko na terenach sowieckich wymordowano około 15 milionów Polaków w latach 1919 do 1953 roku. Richard Lukas podkreślił, że napisał „Zapomniany Holocaust”, książkę o losach Polaków pod okupacją niemiecką, ponieważ na Zachodzie tragiczne losy naszego narodu są niemal w ogóle nie znane. Według historyka wynika to ze specyficznego podejścia amerykańskich naukowców do tematu Polski w czasie II Wojny Światowej – jest ona bowiem wyłącznie tłem dla najważniejszego wydarzenia, jakim był według nich Holocaust. – Cała historia Polski XX w. jest na Zachodzie pisana z perspektywy cierpienia Żydów, tak jakby Polacy nie istnieli.Dla Żydów II wojna światowa miał być początkiem powstania Izraela w Palestynie;
Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni “Traube ” niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: “Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki.” Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety “Berliner Tageblatt” nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu “Romanii”. Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował:

“Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów”. nie można pominąć książki „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: “żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”. Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael. (…)”. Gestapo Heydricha nawiązało ścisłe stosunki z żydowską organizacją Hagana działającą w Palestynie.

A teraz zapoznajmy się z realnymi działaniami Pana Trumpa i aktami prawnymi jakie podpisuje pomijając cała propagandę i tak zwany Qanom. Jak to się mawia po owocach ich poznacie a więc popatrzmy prawdzie prosto w oczy :

 


Oficjalne zdjęcie prezydenta Trumpa.

3 sobowtóry kontynuowały pracę dla syndykatu Trumpa po śmierci Donalda J. Trumpa.

Jeden nazywał się John Baron, a drugi John Miller. tożsamość # 3 jest nieznana.

Tajemnicza córka Ivany Winklmayr, Melania jest wnuczką Adolfa i Evy!


Pierwsza Dama Melania Trump.

Oznacza to, że Czwarta Rzesza zhakowała Nowe Jeruzalem … Prorok Daniel przepowiedział tę bardzo niebezpieczną sytuację:

I on (Antychryst) rozbije namioty swego pałacu między morzami na chwalebnej świętej górze; a jednak dojdzie do swego kresu i nikt mu nie pomoże (Daniel 11:45).

 

Agent brytyjskich służb specjalnych, Mark Burnett, ogłosił „wskrzeszonego” Donalda w całym kraju !!

Mark Burnett przybył do Nowego Jeruzalem z Babilonu nad Tamizą lub Goga i Magoga . Trenował jako spadochroniarz w armii brytyjskiej, więc był przyzwyczajony do uderzania żywcem w ziemię z helikopterów!


MI6 Mark Burnett (
 ur. 1960).

Agent brytyjskiej Secret Service musi biegle posługiwać się wszystkimi rodzajami trucizn, a także posiadać wiedzę na temat wielu umiejętności bojowych.

Mark Burnett szkolił się jako spadochroniarz i służył pod brytyjską królową Kleopatrą na Falklandach i Irlandii Północnej.

Wejście Marka do Hollywood w 1982 roku było możliwe dzięki innemu aktorowi / szpiegowi, Peterowi Lawfordowi.


Mark Burnett, spadochroniarz
w 1980 roku.

Peter Lawford był byłym szwagrem prezydenta Kennedy’ego. Był też bardzo blisko Marilyn Monroe.


„Wskrzeszony” Donald i Mark Burnett.

Następnie zaczął produkować reality TV zatytułowane The Survivors .

Po przeczytaniu The Art of the Deal Donalda Trumpa wymyślił The Apprentice.


Helikopter Trumpa był zawsze dostępny i mógł
zabrać trzech kierowników z powrotem do Atlantic City.

Nazwa serialu została zainspirowana The Sorcerer’s Apprentice Walta Disneya :

Wiedziałem też, że będzie to świetny program telewizyjny, ponieważ widzowie w USA ściśle związali się z grupą kandydatów realizujących amerykański sen. Żyłem, oddychałem i jadłem ten nowy pomysł. Bawiłem się nawet kilkoma imionami – „Protégé” lub „The Apprentice” (zaczerpnięte z „The Sorcerer’s Apprentice” z magnatem jako czarownikiem). (Burnett, Jump In!, S. 189).

Kto lepiej zagrałby rolę ucznia czarnoksiężnika niż człowiek, który powstał z martwych?

Hillary Digby Churchill Clinton: Jesteś zwolniony!

The Apprentice miał premierę w 2005 roku i był hitem wśród widzów.

Dało to narodowe znaczenie „powrót zmarłego Donalda”.

Pokaz stawiał zawodników mężczyzn przeciwko kobietom – kobiety zawsze wygrywały!


Obsada The Apprentice.

 

A oto zdjęcia ukazujące podobieństwo Ivanki Trump córki Ivany Trump pierwszej żony Trumpa do Melani Trump rzekomo żony “Donalda Trumpa” jasno wynika z tych zdjęć że obie te kobiety są spokrewnione co potwierdza tezy zawarte w artykule iż mają wspólną matkę a mianowicie jest nią Ivana pierwsza żona Trumpa córka Hitlera natomiast Melania to wnuczka Hitlera córka Ivany pełniąca rolę żony sobowtóra nie żyjącego Donalda Trumpa.

 

Dla pokoju narodu i świata fałszywy amerykański mężczyzna w Białym Domu jest o wiele lepszy niż prawdziwa Brytyjka!
Z powyższego artykułu wynika jasno iż postać pod tytułem “Donald Trump” jest sobowtórem prawdziwego Donalda Trumpa, tworem służb specjalnych MI6, który w imieniu tychże służb prowadzi działania operacyjne jakie jest rzeczywiste zadanie tego agenta, możemy tylko domniemywać. Jedno jest pewne mamy do czynienia z intrygą na najwyższych szczeblach i nic co znaliśmy do tej pory nie wydaje się realną rzeczywistością. Pod przykrywką “operacji Koronawirus” prowadzona jest na całym świecie potężna wojna hybrydowa a także wojna informacyjna której stawką jest nasze życie a także nasze dusze.
Jednym z ostatnich zdjęć Hitlera krążących w internecie jest to, kiedy został przyłapany na sjeście jak widać historia rzekomego upadku Nazizmu nie do końca może wyglądać tak jak nam się to przedstawia:
Autor Michał Żulikowski
Grupa na Facebooku : Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM

Bibliografia

Görtemaker, Heike B. Eva Braun: Życie z Hitlerem. Alfred A. Knopf. Nowy Jork, 2012.

Gun, kochanka Nerin E. Hitlera . Bantam Books, Nowy Jork, 1969.

Hoffmann, Heinrich. Hitler był moim przyjacielem. Burke Publishing Company, Londyn, 1955.

Hayman, Ronald, Hitler i Geli. Bloomsbury Press, Londyn i Nowy Jork, 1997.

Kubizek, sierpień. Młody Hitler, którego znałem . Greenhill Books, Londyn. 2006.

Lambert, Angela. Zaginione życie Evy Braun . St. Martin’s Press, Nowy Jork, 2006.

Simon Dunstan i Gerrard Williams. Gray Wolf: Ucieczka Adolfa Hitlera. Sterling Publishers, Nowy Jork, 2011.

Thomas, Hugh. Doppelgängers : Prawda o ciałach w bunkrze berlińskim . Fouth Estate, Londyn, 1995.

One thought on “DONALD TRUMP – TWÓR MI6 NIE ŻYJĄCY OD 1989 ROKU. POŁĄCZENIE – TRUMP- MELANIA – WIELKA BRITANNIA – MI6 – HITLER !!

  1. przepraszam, ale nie zgadzam sie z teoria dotyczaca Trumpa, “po owocach poznamy” i potrzeba obiektywnego spojrzenia aby dostrzec, ze poki co mozna wierzyc Trumpowi, jego celem jest dobro dla ludzi i swiata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *