Pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA

Fot.: pixabay

Według ostatnich badań w NCBI (baza danych National Center for Biotechnology Information) dotyczących sekwencji nukleotydów, ujawniono bardzo zaskakujące odkrycie. Jedną z sekwencji używanych przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) do dobrze znanego testu PCR na SARS-CoV-2 można znaleźć w całym ludzkim DNA.

– Pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA. Sekwencja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT” to 18-znakowa sekwencja starterów znaleziona w dokumencie protokołu WHO z testu PCR na koronawirusa jest identyczna z Homo sapiens chromosom 8, GRCh38.p12 zespołu podstawowego Identyfikator sekwencji: NC_000008.11 Długość: 145138636 Zakres 1: 63648346 do 63648363 to aktualizacja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT” Co oznacza, że testy PCR wykrywają nasz własny materiał genetyczny – mówi dr Thomas Cowan podsumowując swoje badania.

Czy w związku z tym testy PCR są tak skalibrowane, aby dawały wynik pozytywny?

Sam twórca tych testów, Kary Mullis, informował, że służą one jedynie do badań naukowych i nie należy stosować ich do testowania u osób z podejrzeniem o zarażenie koronawirusem. Funkcjonalność testów nie pozwala na uzyskanie poprawnych rezultatów.

– Ponad 85% osób, które ma wynik pozytywny testu PCR na obecność wirusa nie ma żadnych objawów, ponieważ nic złego z nimi się nie dzieje – powiedział David Icke.

O ile wiem – komentuje Thomas Cowan – oznacza to, że zestawy testowe WHO powinny dawać pozytywny wynik u wszystkich ludzi. Czy ktoś może wyjaśnić to inaczej?”

R. Z.-O.

Źródło: mediatime.net/bitchute.com/Dr Andrew Kaufman, David Icke

293 thoughts on “Pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA

 1. Kary Mullis nie wypowiadał się na temat używania testów do diagnozowania koronawirusa, bo zmarł w zeszłym roku. David Icke was oszukał.

  Aby test dał jakiś wynik, w genomie organizmu muszą być obecne dwa startery równocześnie, po dwóch stronach szukanego genu, a są one różne. Dopasowanie tylko jednego nie daje wyniku. W dodatku w teście wirusowym testuje się 2-3 fragmenty. Odczynniki zawierają więc 4-6 różnych starterów. Jeśli tylko jeden będzie pasował, to wynik będzie negatywny.

   1. Tak, masz rację, Marek!
    Mullis powiedział, żeby tego testu absolutnie nie używać na virusy, bo nie działa!
    Tak apropos…Mullis zmarł w bardzo podejrzanych okolicznościach…

 2. Pingback: free browse dating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *