Aleister Crowley to KUBA ROZPRÓWACZ – ROTSZYLD z programu “Übermensch” Crowley to ojciec Barbary Bush ?

Na wstępie ważne jest abyś zapoznał się z terminem Übermensch – Idea nadczłowieka – “Nazistowski Übermensch”

O co w niej chodzi ?

Doktryna Übermenscha jest szczegółowo opisana w jego książce Tak mówił Zarathustra i The Gay Science. Przez proroka Zaratustrę Nietzsche przedstawia swoją diagnozę nowoczesności jako dekadencję i nihilizm. Zaratustra ogłosił śmierć współczesnego człowieka i nadejście nowego człowieka, Übermenscha, który wyzwolił się spod tyranii rozumu.

Nietzsche sprzeciwiał się większości dominujących ideałów swojego pokolenia, zwłaszcza idei równości. Rzeczywiście, niektórzy interpretatorzy uważają ideę Übermenscha za arystokratyczną próbę przewartościowania współczesnej polityki. Według Hoovera (1994, 167) Nietzsche nie uważał swojego wieku za automatyczny postęp czy nieuniknione oświecenie. Wręcz przeciwnie, uważał to za prawdopodobnie ostatni rozdział w karłowatości człowieka, zrównaniu i przeciętności ludzi, które rozpoczęło się od Sokratesa i Chrystusa.

Wbrew ideałowi równości i postępu Nietzsche przeciwstawił się ideałowi Übermenscha: „Czy nie wydaje się”, zauważył, „że jedna osoba zdominuje Europę przez osiemnaście wieków – aby zamienić człowieka we wzniosłe poronienie?”. Dla Nietzschego nowoczesność musi zostać przezwyciężona, przewartościowanie wartości chrześcijańskich jest imperatywem dla Übermensch.

Większość uczonych Nietzschego woli określać termin Übermensch jako „nadczłowiek” lub “supermen”. Niektórzy wolą pozostawić to słowo w oryginale, ponieważ nie ma dobrego angielskiego odpowiednika. Detwiller (1990) w swojej książce Nietzsche and the Politics of Aristocratic Radicalism argumentuje, że słowo „superman” pozwala nam powiązać tłumaczenie z innymi słowami, które używają „super”, jak „nadludzki” lub „nadhistoryczny”. Jednak inni uczeni, tacy jak Kaufman (1974), wolą łączyć Übermensch z Uberwindung w sensie przezwyciężenia.

Jak zauważa Nietzsche w pierwszym przemówieniu, prorok Zaratustra skierowany do ludu zaczął: „Uczę was nadczłowieka. Człowiek to coś, co należy przezwyciężyć (Uberwunden). Co uczyniłeś, aby go pokonać ” (Tak mówił Zaratustra, 1966, 3).

Nadczłowiek to właśnie ten, który
wie, że Bóg nie żyje, a religia już
nas nie kontroluje. Wie, że jego gatunek nie potrzebuje Boga,
aby oznaczać, że można wygodnie żyć w
pozbawionym znaczenia wszechświecie, ponieważ sam organizuje jego
część.
(The Gay Science, 1974, 585)

Po raz pierwszy Nietzsche użył terminu Übermensch w aforyzmie swojej książki The Gay Science, w której skrytykował żydowski ideał monoteizmu i ostrzegł, że może on spowodować stagnację człowieka, jak większość innych gatunków. Przeciwko hebrajskiemu ideałowi „normalnego człowieka” umieścił grecki ideał Freigeisterei und Vielgeisterei (wolna i wielu duchowa mentalność). Jego zdaniem Grecy mieli mężczyzn, ale oprócz tego mieli uroczą menażerię Ubermenschen, Untermeschen i Nebenmenschen (nadludzie, podwładni i paramen).

Grecy odrzucili ideę równości lub konformizmu. Nietzsche tęsknił za powrotem takiej kultury, w której znów moglibyśmy pozwolić sobie na „luksus jednostek”. Według Nietzschego, tłumiąc ten indywidualizm, monoteizm był „być może największym niebezpieczeństwem, przed jakim stanęła ludzkość” (Hoover, 1994, 168).

W swojej książce Antychryst argumentuje, że wraz ze współczesnym upadkiem chrześcijańskiego monoteizmu otworzyła się droga do ponownego rozważenia przełożonych. Zauważył, że „bez chrześcijańskiego teizmu jako podparcia współczesna doktryna równości wydaje się być wielką impertynencją” (43). W książce Tak mówił Zaratustra: „Kiedyś byliśmy równi przed Bogiem, ale jego Bóg umarł, ponieważ Bóg stał się niewiarygodną wiara w równość stała się równie niemożliwa dla osoby rozumnej. Nadszedł czas, abyśmy potwierdzili kolejność rang, aby zintensyfikować „patos dystansu”, który tworzy psychologię człowieka wyższego. W istocie wolne duchy nowoczesności stają przed wyzwaniem dla nowego, doniosłego zadania.

Wie, że Kościół zrujnował Europejczyka, stawiając na głowie wszelkie oceny, rzucając podejrzenia na radość z piękna, rozbijając siły, zamieniając wszystko głównie w agonię sumienia, odwracając miłość do ziemi w nienawiść do ziemi. Kościół spartaczył ulepszanie człowieka, kiedy miał wspaniałą okazję wbić go w coś pięknego. Nietzsche wyobraża sobie epikurejskiego boga, który patrzy na tę wielką porażkę i rozpacz (Hoover, 1994, 171).

Myśl Nietzschego jest odpowiedzią na chrześcijański świat i jego hierarchie. Dla niego nihilizm jest centralnym trendem współczesności, jako konsekwencja dewaluacji wartości przez chrześcijaństwo. Ubermensch jest kluczowym pojęciem w idei Nietzschego przeszacowania wartości. Ubermensch reprezentuje nowy sposób myślenia poza dychotomię między dobrem a złem.

II. Übermensch i Man

Wielkie w człowieku, oświadczył Zaratustra,
jest to, że jest mostem, a nie końcem.
Człowiek jest sznurem zawiązanym między bestią a
nadczłowiekiem – sznurem nad przepaścią.
A człowiek będzie właśnie tym dla nadczłowieka;
pośmiewiskiem lub bolesny zażenowanie.
Dlatego nie trać czasu ani energii na
człowieka! Ludzkość nie jest naszym celem, ale nadczłowiekiem.
(Tak mówił Zaratustra, 1966, 4)

Dlaczego to jest ważne?

Idea nadludzi była kolejnym elementem rasistowskiej teorii nazistów, którzy w Germanach bądź Aryjczykach upatrywali istot lepiej rozwiniętych i sprawniejszych od przedstawicieli pozostałych ras. Historycy często wiążą ją z filozofią Fryderyka Nietzschego, określając XIX-wiecznego filozofa mianem protoplasty bądź ojca chrzestnego nazizmu. Nie jest to jednak całkowita prawda.

Niezrozumienie Nietzschego?

 

Program Übermensch istniał kilka pokoleń przed Mengelem. Niektórym powiedziano że w nich uczestniczą i czym one są, innym nie. Powiedziano im, czyńcie, co chcecie, będzie całym prawem. Potem wydarzyło się coś tragicznego, co zrujnowało ich potencjał. Edward Alexander, * syn Nathana Mayera Rothschilda, zmienił nazwisko na Aleister Crowley zaraz po tym, jak został (hmmm) KUBĄ ROZPRUWACZEM, na serio – to znaczy naprawdę na serio. Powiedział Scotland Yardowi, że to on, a oni nic nie zrobili z ich ubermenschem Rothschildów, ich nowym Marsem.

„Wyznania” Crowleya szczegółowo opisują, jak przygotował całą wojnę światową dla swoich twórców. Aleister został nazwany na cześć Aloisa Hitlera, jego idola, który przyznał się, że był mordercą, podobnie jak większość ubermenschów, byli wyjęci z pod prawa. Crowley i Hitler(Alois) często zamieniali się miejscami, dlatego raz mieli niebieskie oczy, innym razem brązowe, itd. Crowley grał Hitlera osobiście WIELE razy… Zaraz przejdziemy do tego czyim ojcem jest wspomniany Aleister Crowley, możecie powoli zapinać pasy..

Nie wzywam do sprawiedliwości, reperacji ani żadnych podobnych bzdur. Nie jestem przeciwny Rothschildom, Rockefellerom czy Bilderbergerom. Mówię tylko, że … HITLER (jeden z kilku) BYŁ DZIADKIEM GW BUSHA..

Jedna z historii krążących po necie, dalsze fakty sprawdźcie sami..

“Na początku swojego życia Crowley rozwinął silną obsesję seksualną na punkcie kobiet. Stracił dziewictwo z jedną ze służących rodziny na łóżku matki. Pokojówka została natychmiast zwolniona i stała się bezdomnym pijakiem. Krążą pogłoski, że stała się jedną z ofiar Kuby Rozpruwacza. Trzy lata później Crowley nabawił się rzeżączki od prostytutki…”

Aleister Crowley, czarny mag, nazywany „najgorszym żyjącym człowiekiem” i założyciel magicznego Ordo Templi Orientis („Thelema”) był słusznie nazywany przez wielu Ojcem XX wieku. Większość ludzi, wiem, że kiedyś tak się czułem, myślała, że ​​jest postacią marginalną. Wiedziałem o nim, że był na okładce albumu Sgt Peppera, Ozzy Osborne napisał o nim piosenkę i (oczywiście) Jimmy Page miał na jego punkcie obsesję. Zanim zacząłem wszystkie moje dziwne studia, po prostu założyłem, że był magiem, który przyciągnął zainteresowanie typami rock-n-rolla, którzy potrzebują shtick.

Odkryłem, że był bardzo wpływowy wśród bogatych rodzin europejskich, takich jak Rothschildowie, i Stanów Zjednoczonych, takich jak Morganowie, rodzina Pierce (tak, spokrewniona z prezydentem Pierce), Bushowie, Rockefellerowie itp., A także , naukowcy z programu NASA i wczesne Hollywood.

Z Wiki :

 

Aleister Crowley ( / k r oʊ l í / ; ur Edward Alexander Crowley ; 12 października 1875 – 1 grudnia 1947) był angielski okultysta , ceremonialny magik , poeta , malarz , pisarz i alpinista . Założył religię i filozofię Thelemy , w której przedstawił się jako prorok, któremu powierzono wprowadzenie ludzkości do Æonu Horusa na początku XX wieku. Urodził się w zamożnej rodzinie Plymouth Brethren w Royal Leamington Spa, Warwickshire , Crowley odrzucił tę fundamentalistyczną wiarę chrześcijańską, by kontynuować zainteresowanie zachodnim ezoteryką , poezją i alpinizmem. Kształcił się na Uniwersytecie w Cambridge , gdzie niektórzy biografowie twierdzą, że został zwerbowany przez brytyjską agencję wywiadowczą, twierdząc dalej, że pozostał szpiegiem przez całe życie. W 1898 wstąpił do ezoterycznego Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku , gdzie uczył się magii ceremonialnej pod okiem Samuela Liddella MacGregora Mathersa i Allana Bennetta . Po przeprowadzce do Boleskine House nad Loch Ness w Szkocji, udał się na studia do Meksyku, a następnie do IndiiPraktyki hinduskie i buddyjskie . Ożenił się z Rose Edith Kelly i spędzili miesiąc miodowy w Kairze w Egipcie w 1904 roku. Tam Crowley twierdził, że skontaktował się z nim nadprzyrodzony byt o imieniu Aiwass , który dostarczył mu Księgę Prawa , święty tekst, który służył jako podstawa dla Thelemy. .
Po nieudanej próbie wejścia na Kanchenjunga i wizycie w Indiach i Chinach, Crowley wrócił do Wielkiej Brytanii, gdzie wraz z George’em Cecilem Jonesem był współzałożycielem A∴A∴ jako zakonu thelemicznego w 1907 roku. Po spędzeniu czasu w Algierii, w 1912 roku był zainicjowany w inny zakon ezoteryczny, Ordo Templi Orientis, wznosząc się na przywódcę swojej brytyjskiej gałęzi, którą przeformułował zgodnie ze swoimi telemicznymi przekonaniami. Po spędzeniu pierwszej wojny światowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie później twierdził, że pracował dla brytyjskich służb wywiadowczych przy infiltracji lobby pro-niemieckiego, w 1920 r. Przeniósł się do Cefalù na Sycylii, gdzie kierował gminą znaną jako Opactwo Thelema . Jego libertyński styl życia doprowadził do potępień w brytyjskiej prasie, a włoski rząd eksmitował go w 1923 roku. Kolejne dwie dekady podzielił między Francję, Niemcy i Anglię i kontynuował promowanie Thelemy aż do śmierci.
Crowley zyskał powszechny rozgłos w trakcie jego trwania, będąc rekreacyjny narkotyków eksperymentatora , biseksualnai indywidualistyczny krytyk społeczny . W rezultacie został on potępiony w popularnej prasie jako „najgorszy człowiek na świecie” i błędnie nazwany satanistą . Crowley pozostał bardzo wpływową postacią w stosunku do zachodniego ezoteryki i kontrkultury i nadal jest uważany za proroka w Thelemie. W 2002 roku w ankiecie BBC został uznany za siedemdziesiątego trzeciego największego Brytyjczyka wszechczasów .

Jako osoba szanująca pracę Davida Icke, który wielu otworzył oczy na znaczenie rodu i tajemnicy w porządkach rodów, wywodzących się z pierwszych ras Boskiego prawa, o których mówiono, że są hybrydami obcych lub gadzim DNA, – jest to całkowicie prawdopodobne. W swojej książce NAJWIĘKSZA TAJEMNICA mówi o tych samych okolicznościach, w których Baron DeRothschild spłodził nieślubne dziecko z gospodynią w Wiedniu.Ta kobieta nazywała się Schicklegruber, a prawdziwe imię jej syna to Alois Shicklgurberg Hitler który jest ojciem ADOLFA HITLERA! Więc wynika z tego, że elity i ich zamiłowanie do choroby i zachowania o niskiej częstotliwości nie są niczym niezwykłym. Wszyscy nie boją się reperkusji swoich czynów, ponieważ sami są PRAWEM. Witaj Szatanie !!!
Adolf Hitler był Rotszyldem. Jego matką była Klara Hanover / Polzi „Windsor”, która była zatrudniona jako “pokojówka” w austriackim domu Salomona Meyera Rotszylda, gdzie zaszła w ciążę(oczywiście nie przypadkowo). Wróciła do Niemiec, aby urodzić Adolfa, a później poślubiła Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera – LINK  który później zmienił nazwisko na Hitler.
Poza tym, że była gorliwą katoliczką, niewiele obecnie wiadomo o życiu Klary Hanover.
Jej „edukację” zorganizowali jezuici, biegle władała 3 językami: angielskim, francuskim i niemieckim.
W 1889 roku Chamberlain zaaranżował małżeństwo między Klarą i Aloisem Rotszyldem Schicklgruberem Hitlerem.
1889 roku – to również rok urodzenia Adolfa Hitlera. 

 

Niewiele osób rozumie, że jedna z najbardziej znanych osób w historii Wielkiej Brytanii mogła mieć swój wkład w linię prezydentów Bushów. Aleister Crowley, znany również jako „Wielka Bestia 666” – niesławny praktykujący „magię seksu”, którego motto brzmiało „Rób, co chcesz” – poznał wielu niezwykłych ludzi, w tym babkę ze strony matki George’a W. Busha . W tym przypadku „wiedzieć” można rozumieć w sensie biblijnym. Dowody wskazują na niepokojącą możliwość, że był on prawdziwym ojcem Barbary Bush, byłej Pierwszej Damy i matki George’a W. Busha.

Na początku może wydawać się, że trudno w to uwierzyć, dopóki nie dowiemy się więcej o stosunkach społecznych, które łączyły te mało prawdopodobne strony. W szczególności musimy skupić się na fascynującej kobiecie imieniem Pauline Pierce, urodzonej jako Pauline Robinson – której trzecie dziecko miało na imię Barbara.

Większość źródeł ujawnia niewiele na temat tej kobiety. Dowiadujemy się więcej o jej mężu Marvinie Pierce, prezesie McCall Corporation, która wydała magazyn McCall’s i Redbook . Ożenił się z Pauline, piękną młodą towarzyską, w 1919 roku. Ich pierwsze dziecko, Martha, urodziło się następnego roku; drugi, James, urodził się w 1921 roku. W tym czasie Aleister Crowley zamieszkiwał coś, co musiało wydawać się bardzo odmiennym światem, kiedy rozpoczął wielki wspólnotowy eksperyment w opactwie Thelema we Włoszech.

Pauline miała jednak ukrytą część natury – to, co moglibyśmy nazwać (bez zamiaru osądzania czy zniewagi) stroną dziką . Wyczuwamy to z tego wpisu w Wikipedii :

Magazyn W opisał ją kiedyś jako „piękną, bajeczną, krytyczną i wścibską” oraz „dawną piękność z Ohio o ekstrawaganckich gustach” …

Plotki, że Pauline miała romans z Dwightem D. Eisenhowerem nigdy nie zostały zweryfikowane … Mimo to, plotkarskie tabloidy z lat czterdziestych często kojarzyły ją z wybitnymi postaciami politycznymi i filmowymi.”

Nie udało mi się jeszcze uzyskać niezależnego potwierdzenia powiązania z Eisenhowerem, chociaż osobiście nie widzę powodu, by wątpić w jego istnienie. Jednak możemy mieć powody, by sądzić, że rozpoczęła ona swój „eksperymentalny” okres przed latami czterdziestymi.

Wtajemniczony szóstego poziomu w OTO (Ordo Templi Orientis, mistycznym społeczeństwie, do którego Crowely doszedł w latach dwudziestych) po raz pierwszy skierował mnie na tę ścieżkę badawczą, ujawniając, że Pauline Robinson zaprzyjaźniła się z kobietą imieniem Nellie O’Hara, Amerykanką, która w pewnym momencie podczas swoich europejskich podróży spotkała słynnego pisarza Franka Harrisa. Pomimo podeszłego wieku Harris nadal cieszył się reputacją osoby ekscesowej, która rywalizowała z Crowleyem. W tym okresie (1919-1927) Nellie i Frank Harris żyli jako mąż i żona, chociaż nie mogli się pobrać, ponieważ druga żona Harrisa wciąż żyła i nie zgodziła się na rozwód.

Harris i Crowley byli dobrymi przyjaciółmi. Mało tego: w tym czasie i nie po raz ostatni Crowley był przysłowiowym „przyjacielem w potrzebie”.

W okresie opactwa wyznawca Crowleya przypadkowo zmarł podczas magicznej ceremonii. Incydent wywołał burzę niechcianego rozgłosu (sensacyjna prasa brytyjska określiła Crowleya „Najgorszym człowiekiem na świecie”), co skłoniło rząd Mussoliniego do wypędzenia Crowleya i jego zwolenników z włoskiej ziemi. W 1924 r. Żył w biedzie we Francji, gdzie Frank Harris uprzejmie wziął go pod swój dach. Ten układ nieuchronnie doprowadził Crowleya do kontaktu z Nellie.

Z pamiętników Crowleya, do których miałem dostęp, jasno wynika, że ​​zależał on od Harrisa w zakresie pomocy finansowej:

3 stycznia 1924 – „Jeszcze nie ma szczęścia w gotówce: ale FH obiecuje jutro 500 franków – abym mógł rzucić się do Paryża. Jeden krok naprzód do ustanowienia Prawa Thelemy.”

Pieniądze wkrótce się skończyły, a AC (jak go nazywali jego współpracownicy) wkrótce musiał poprosić przyjaciela o dalszą pomoc. W tym czasie Harris pisał swoją wielotomową „erotyczną autobiografię” My Life and Loves ; kupił także gazetę The Evening Telegram . Brakowało mu jednak zasobów i umiejętności zarządzania, aby przedsięwzięcie odniosło sukces, i wkrótce znalazł się w sytuacji finansowej nie lepszej niż Crowley.

Pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej Crowley skupił się na magii seksu. Nie tak wiele lat wcześniej on i jego wyznawczyni o imieniu Jeanne Foster (aka Soror Hilarion) przeprowadzili rytuał magii seksualnej, mający na celu narodziny dziecka, które ma wykonywać dzieło Crowleya. Nie byłem w stanie ustalić, czy przeprowadzał podobne eksperymenty z Nellie, chociaż biorąc pod uwagę poliamoryczne skłonności wszystkich zaangażowanych stron, nie należy pomijać takiej możliwości.

Przyjaciółka Nellie, Pauline, bez wątpienia zgorszyła jej krąg towarzyski, podróżując samotnie do Francji i zostawiając dwoje bardzo małych dzieci pod opieką opiekunek. Jednak jej korespondencja z przyjaciółką – której życie we Francji ze słynną postacią literacką musiało wydawać się dość efektowne – mogła tylko wzbudzić poczucie wędrówki. Jej mąż, coraz bardziej związany swoimi obowiązkami w McCall Corporation, nie podzielał tego ducha przygody.

W ten sposób spotkały się cztery osoby: Frank Harris, Nellie O’Hara, Pauline Pierce i Aleister Crowley. Każdy, kto studiował życie Crowleya, zrozumie, że to, co stało się później, było w pewnym sensie nieuniknione.

Dzienniki Crowleya z tego okresu zawierają inicjały „PVN”, tajemnicze odniesienie do jego ulubionej pozycji seksualnej, którą niektórzy z jego partnerów uznali za niesmaczną. (Litery te pochodzą z łaciny i oznacza „Przez piekielne wejście”). Jest to powszechna adnotacja w zapisach magicznych praktyk Crowleya. Znajdujemy również dziwne inicjały „ECL”. Po pewnym czasie zbadania sprawy doszedłem do wniosku, że jest to odniesienie do praktyki znanej jako „Eroto-Comotose Lucidity”.

Zanim przejdę dalej, chciałbym podkreślić, że rok 1924 ma szczególne znaczenie w chronologii Crowleya. Mówi się, że w tym czasie przeszedł „najwyższą próbę” związaną z osiągnięciem stopnia Ipsissimus, najwyższego magicznego osiągnięcia w jego zakonie. Dokładny charakter tej próby pozostaje tajemniczy. Uważam, że ważną wskazówkę można znaleźć w jego opisie rytuału Eroto-Comotose Lucidity:

Kandydat jest przygotowywany do Próby poprzez ogólny trening atletyczny i ucztę. W wyznaczonym dniu towarzyszy mu jeden lub więcej wybranych i doświadczonych opiekunów, których obowiązkiem jest (a) wyczerpanie seksualne go wszystkimi znanymi sposobami (b) pobudzenie seksualne każdym znanym sposobem. Należy użyć wszelkich środków i sztuczek kurtyzany oraz każdego środka pobudzającego znanego lekarzowi. Nie powinni też liczyć na niebezpieczeństwo, lecz bezwzględnie polować na wyznaczoną ofiarę.

W końcu Kandydat zapadnie w sen z całkowitego wyczerpania, przypominający śpiączkę, i teraz delikatność i umiejętności muszą być znakomite. Niech z tego snu wyrwie go stymulacja o zdecydowanie i wyłącznie typie seksualnym. Jednak jeśli będzie to wygodne, muzyka mądrze regulowana pomoże.

Służący będą uważnie obserwować oznaki przebudzenia; aw   chwili, gdy to nastąpi, wszelka stymulacja musi natychmiast ustać, a Kandydatowi należy pozwolić ponownie zapaść w sen; ale jak tylko to się stało, poprzednia praktyka zostaje wznowiona. Ta zmiana ma trwać w nieskończoność, aż Kandydat znajdzie się w stanie, który nie jest ani snem, ani czuwaniem, i w którym jego Duch, uwolniony przez całkowite wyczerpanie ciała, a mimo to nie może wejść do Miasta Snu, obcuje z Najwyższym. i Najświętszego Pana Boga jego istoty, Stworzyciela nieba i ziemi.

Próba kończy się niepowodzeniem – wystąpieniem niezwyciężonego snu – lub sukcesem, w którym po ostatecznym przebudzeniu następuje ostateczne wykonanie aktu seksualnego. Wtajemniczony można wtedy pozwolić spać lub praktykę można odnowić i trwać do końca śmierci. Najkorzystniejszą śmiercią jest śmierć podczas orgazmu i nazywana jest Mors Justi.

Jak jest napisane: Pozwól mi umrzeć śmiercią Sprawiedliwych i niech mój koniec będzie podobny do jego!

Jeśli przeszedł tę „mękę” w 1924 r., To musimy przypuszczać, że jego ówcześni kluczowi współpracownicy – w tym Nellie i Pauline – pełnili rolę jego asystentów.

Pauline wróciła do Ameryki na początku października 1924 roku. 8 czerwca 1925 roku urodziła dziewczynę o imieniu Barbara. Barbara Pierce wyszła za mąż za George’a HW Busha, który ostatecznie został 41 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Ale kto był ojcem Barbary? Chronologia wskazuje, że mógł to być Crowley, ale równie dobrze mógł to być Marvin Pierce. Prawda o rytuałach seksualnych Crowlean jest ujawniona tylko najwyższym wtajemniczonym w OTO w mylącym dokumencie zatytułowanym „Emblematy i sposoby użycia”.

Czy Aleister Crowley jest ojcem Barbary Bush? Nawet ona może nie wiedzieć na pewno; w istocie nie mam możliwości dowiedzenia się, czy kiedykolwiek powiedziano jej, że taka możliwość istnieje. Jednak więcej niż jedna osoba zauważyła podobieństwo – i to podobieństwo nie jest tylko fizyczne. Wielu pamięta wyniosłe i bezmyślne uwagi byłej Pierwszej Damy po katastrofie w Katrinie. Tym „wtajemniczonym” przypomniała sobie podobna reakcja Aleistera Crowleya na utratę życia, która nastąpiła podczas wspinaczki na Kangchanjunga, ekspedycji, którą dowodził: „To jest właśnie rzecz, której nie mam żadnego współczucia”.

Barbara Bush jest osobą dość – jakby to powiedzieć mroczną i przerażającą :

Podobnie jak męska część rodziny :

Decyzję pozostawiam czytelnikowi.

Co do podobieństwa Barbary Bush / Aleistera Crowleya przypomniało mi się inne podobieństwo rodzinne. Czyżby w Rotszyldach cały czas płynęła ta sama krew ?

Aleister Crowley 1875-1947 Victor Rothschild 1910-1990 Guy de Rothschild 1909-2007

Niektórzy twierdzą nawet iż Aleister Crowley to Winston Churchill.

Barbara Bush 1925-2018  Mathilde Dorothy De Rothschild 1895-1988 Jacqueline Rebecca Louise de Rothschild 1911-2012

Chociaż George jest najgorszym ze złych, spójrz na inne potomstwo zrodzone przez Barbarę: wszyscy są złymi, niemoralnymi ludźmi … Marvin, szef ochrony WTC i Dulles … wielu uważa, że ​​był w zespole osób do zniszczenia budynków WTC, Neil kradnący miliardy w skandalach S&L … Jeb, robiąc swoją część zniszczenia ponad 200 latniej demokracji, fałszując wybory w 2000 na Florydzie.

Szef zakonu Crowleya jest wysokim rangą generałem w Pentagonie..

Jeśli pamięć mi służy, obecny szef Ordo Templi Orientis „na całym świecie” jest lub był profesorem na Uniwersytecie Teksańskim w Austin. Jego “magiczne” imię po inicjacji to Hymaneus Beta; możesz znaleźć prawdziwe imię, jeśli trochę poszperasz.

Pod nim jest narodowy przywódca, mieszkaniec Kalifornii, który nazywa się Sabazius, którego strona internetowa jest tutaj …

http://www.hermetic.com/sabazius/

Trzeci w kolejności jest Bill Heidrich, który mieszka w Północnej Kalifornii i jest dość przystępny. Można znaleźć jego adres e-mail w Google. Ponieważ wydaje się funkcjonować jako historyk grupy..

George W. Bush jest spokrewniony z Aleisterem Crowleyem, i wiemy na pewno, że ze strony jego ojca jest 24 wnukiem króla Henryka I, a król Henryk VII był szalony. To naprawdę stworzyłoby kombinację „antychrysta”, a także wspierałoby ideę, że wybrane linie krwi kontrolują wszystko. Prezydent Bush jest również blisko spokrewniony z FDR, Winstonem Churchillem i Colinem Powellem. Nie zdziwiłbym się, gdyby George W. Bush był blisko spokrewniony również z Johnem Kerrym.

Ann Cappelletti i Barbara Bush to nieślubne córki Aleistera Crowleya. John i George W. Bush są kuzynami.

Istnieje również teoria że Ci chorzy psychicznie wykolejency zrobili następujący rytuał :

11-stu, masonów, okultystów: Bush, Cheney, Ann Cappelletti, Tenet, Con D. Rice, Giuliani, Bill Gates, Silverstein, Schwartzenegger, Soros i Saddam Hussein (nie martwy – kłamstwo CIA) stworzyli iluzję 9/11,, aby wyruszyć na wojnę w Iraku i rozpocząć potężny konflikt dla szatana.

Luckymojo.com
Czarownice Crowley topią złoto, aby uzyskać demoniczną moc.
AHA! sub figura 242

Idź do końca i przeszukaj wstecz, aby znaleźć 2 odniesienia, że ​​topienie złota i pozwolenie mu ostygnąć przyniesie pożądany rezultat, tj. wojnę w Iraku.

W piwnicy WTC były trzy ciężarówki ze złotem, pieniądze skradzione z Pentagonu.

Złoto zniknęło, podobnie jak stal i gruz. Zrobiono to z premedytacją, by stopić złoto dla demonicznej mocy.

Bush to okultysta na co dowody za chwilę.

John (wiedźma) Cappelletti i GW Bush są kuzynami, wnukami Crowleya.

Firma wyburzeniowa John Cappelletti umieściła materiał wybuchowy w wieży WTC dla Busha Cheney i reszty.

Firma wyburzeniowa Johna Cappellettiego dokonała implodowania Murrah blg, OKC, Minneapolis St Paul bridge, Utah mine i Deutche Bank bldg.- pożar na dolnym Manhattanie.

Ann Cappelletti i Barbara Bush są nieślubnymi córkami Aleistera Crowleya. John i George W. Bush są kuzynami.

A teraz rytuał jaki odprawił okultysta Bush w dzień jak rozwalił wraz z kumplami WTC :

 

A tutaj kolejny film na temat praktyk okultystycznych tych dewiantów podobno to okultystyczny kult sowy :

A teraz fakty historyczne na temat tej wspaniałej i zasłużonej dla Ameryki i całego świata rodzinki :

Syjoniści stworzyli Nazizm za pomocą swojego tajnego agenta Adolfa Hitlera który był synem Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera Hitlera – LINK i Klary Hanower “Windsor” zwanej “Polzi” – tajnego dziecka Królowej Wiktorii Hanowerskiej “Windsor” i Johna Browna. Celem tej operacji było osłabienie pozycji Niemiec, wciągnięcie USA do wojny eksterminacja Polaków, Rosjan, Ukraińców(Tak zwany holocaust Słowian) oraz dostarczenie powodów w opinii międzynarodowej do stworzenia państwa Izrael na terytorium należącym do Palestyńczyków.

Syjoniści mogą stać również za skrytobójczym morderstwem Johna F. Kennedy’ego.

Cytat z filmu  –  https://www.bitchute.com/video/4TFAgpqvrds1/

“Jednak stosunki Amerykańskich prezydentów z Izraelem nie zawsze były gładkie. Gdy z pomocą specjalistów z RFN w Izraelu zaczęli budować potężny reaktor jądrowy i syjoniści odmówili Ameryce kontroli nad nim, w styczniu 1963 roku prezydent stanów zjednoczonych John F. Kennedy wysłał list do Ben Guriona który, zdaniem Polskiego dziennikarza Małachowskiego zawierał co następuje :
– “Izrael będzie musiał obejść się bez Amerykańskiej pomocy, w tym pomocy Amerykańskim Żydom” To decyzja prezydenta, jak również niuanse jakie się pojawiły w Arabskiej polityce, wywołały zaciekły opór ze strony Izraela i międzynarodowych syjonistycznych kręgów. Trudno powiedzieć jak potoczyłby się dalsze wydarzenia gdyby w tym samym roku Kennedy nie został zbity.”

Ponadto jak twierdzi Skorzeny niesławny prezydent USA George HW Bush to nazistowski szpieg o nazwisku George H Scherff Jr https://tiny.pl/75fj8 który zamordował Nikola teslę a także został dyrektorem CIA tak więc USA od lat 50 jest pod kontrolą nazistów czyli tak naprawdę syjonistów co będzie wynikało z artykułu, o czym między innymi chciał powiedzieć prezydent Kennedy https://tiny.pl/75fjn mówiąc o wielkim spisku dlatego zginął.
“W 1938 roku Hitler wysłał 14-letniego George’a H. Scherffa Jr. do Ameryki, aby spróbował zaprzyjaźnić się, szpiegować i zabić wielkiego amerykańskiego wynalazcę, dr. Nikolę Teslę!”
“Nigdy go nie lubiłem. Na chwilę zostałem przyjęty przez jego syna, aż pojawiły się jego prawdziwe kolory. Dlaczego chrześcijanie są tak łatwowierni? Wielu zakochało się w kłamstwie (Scherffa), wielu zakochało się w kłamstwie “ narodu wybranego ”, co spowodowało, że przyjęli kłamstwo syjonistów i stali się chrześcijańskimi syjonistami, co sprawiło, że uwierzyli w kłamstwo “ holokaustu ”, które zaślepiło ich na 11 września. prawda, sprawiając, że uwierzyli w kłamstwo z 11 września !!” – 11 września był sabotażem / fałszywą flagą syjonistów w celu uzasadnienia między innymi akceptacji międzynarodowej ich ekspansji militarnej na bliski wschód, podobnie jak II wojna światowa służyła ich celom między innymi uzyskaniu zgody międzynarodowej na napaść na Palestynę.

W 11 września chodziło o podbój Iraku, Syrii i Krymu, zanim Hillary została prezydentem w 2008 roku

Wujek Jay zapewnił Hillary, że mogłaby kandydować jako „kandydatka do pokoju” w 2008 roku, gdyby Pentagon zdołał „zakończyć swoją misję” przed tą datą. To był powód operacji fałszywej flagi Pearl Harbor typu 9/11.


Gubernator Nelson Rockefeller (po lewej) z burmistrzem Nowego Jorku Johnem Lindsayem podczas inspekcji modelu Twin Towers.

Bliźniacze wieże zostały zbudowane przez firmę budowlaną o nazwie Karl Koch Erecting Company.

Ich oferta na to zadanie wyniosła 20 milionów dolarów, podczas gdy oferta US i Bethlehem Steel wyniosła około 120 milionów dolarów.

Oczywiście budynki nie miały wytrzymać zbyt długo, ponieważ stanowiły konkurencję dla 30 Rockefeller Plaza.

23 grudnia 1970. Karl Koch III można zobaczyć po lewej stronie ze szwagrem Jackiem Daly i inżynierem firmy Rudym Loffredo.

Bliźniacze wieże zostały zbudowane jak BIRDCAGES bez absolutnie żadnych wzmocnień pośrodku. Oto cytat Karla Kocha III, prezesa firmy:

W ten weekend odwiedziłem ojca w Sands Point. Powiedział, że widział Centrum Handlowe i że z zewnątrz wyglądało na to, że wykonaliśmy dobrą robotę. „Ale Karl”, powiedział, „w tym budynku nie ma stali ” .
„W tej pracy jest dużo stali, tato,” powiedziałem. „Dwieście tysięcy ton”.
„Nie widziałem żadnej stali” – powiedział.
„Cała ściana jest ze stali” – powiedziałem. “To jest jak klatka dla ptaków.”
Tata spojrzał mi w oczy. To nie była ściana, o której mówił; to były podłogi. – Jest szeroko otwarte – powiedział. – Czy każde piętro jest takie? Co powstrzyma ten budynek?
„System paneli podłogowych” – wyjaśniłem. „To daje boczną podporę zewnętrznej ścianie. To nowoczesny sposób budowania drapaczy chmur.” Tato potrząsnął głową. „Projekt jest zły” – powiedział. – Nie jest mocna. Na całej podłodze powinny znajdować się stalowe kolumny, aby utrzymać te sufity. Gdzie są belki i kolumny?
„Popieranie całej otwartej podłogi za pomocą kratownic, Pop. To nowy, nowoczesny projekt” (Koch, Men of Steel , str. 338-339).

Te 2 budynki były tylko tymczasowe, dopóki Rockefeller nie był gotowy na swój Pearl Harbor II.


Rozbiórka Twin Towers.

Bliźniacze wieże zostały zniszczone przez materiały wybuchowe i małą broń nuklearną ukrytą w piwnicy.

To był Pearl Harbor II, a Pentagon był wygodnym pretekstem do inwazji na Irak, Syrię i Krym.

.

Gruz Bliźniaczych Wież po wyburzeniu.

Konstrukcja klatek dla ptaków Twin Towers sprawiła, że ​​były one bardzo łatwe do wyburzenia. Stare budynki są zwykle burzone za pomocą materiałów wybuchowych w idealnym momencie, aby zapobiec uszkodzeniu otaczających budynków.

Innym powodem 11 września było pozbycie się nieustraszonej reporterki Barbary Olsen.

A teraz wróćmy do rodziny Bush.

 

Niedawne dowody ujawniły szczegóły, że Nikola Tesla został zamordowany dzień po tym, jak odwiedziło go na całodniowy wywiad dwóch agentów tajnych służb, Reinhardt Galen i Otto Skorzeny. Po morderstwie ukradziono wszystkie plany i dokumenty Tesli.

Otto Skorzeny był ochroniarzem Hitlera, a także zabójcą, jednym z wielu nazistów, którzy po drugiej wojnie światowej emigrowali do USA w ramach Projektu Paperclip. Wielu z tych nazistowskich naukowców rozpoczęło pracę dla NASA, CIA i innych tajnych służb USA.

Chociaż podobno zmarł w 1975 r., Skorzeny powrócił w 1999 r. Podczas spowiedzi na łożu śmierci, mężczyźnie, który spotykał się z córką, ujawnił tożsamość asystenta Tesli, który go okradał. Ten człowiek, powiedział, znany jako George Scherff senior, to nikt inny jak Prescott Bush – ojciec 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych i dziadek prezydenta George’a W. Busha

Co ciekawe, artykuł opublikowany w Idaho Observer został od tego czasu usunięty – chociaż wykonano jego kilka kopii, zanim został skasowany. Kopię artykułu można znaleźć tutaj :

Wyznania na łożu śmierci i zdjęcia wspierające twierdzenia, że
George H. Scherf (f), Jr., był 41. prezydentem USA

Don Nicoloff

Według Otto Skorzenego na zdjęciu rodzina Scherffów i kilku przyjaciół (ok. 1938 r.). Martin Bormann trzyma rękę „matki” Scherffa po lewej stronie. Z przodu jest Reinhardt Gehlen. Z tyłu jest Joseph Mengele, a po jego prawej stronie Skorzeny jako młody mężczyzna. Na środku po prawej (w mundurze niemieckiej marynarki wojennej) znajduje się George H. Scherff Jr. i jego ojciec George H. Scherff, Sr. Bormann został zastępcą Hitlera. Reinhardt Gehlen był głównym oficerem SS i zabójcą, który został przemycony z Niemiec w ramach operacji Spinacz. Skorzeny był ochroniarzem Hitlera i szpiegiem / zabójcą SS, który przybył do USA po wojnie w ramach Projektu Paperclip. Skorzeny i G W Bush odegrali kluczową rolę w połączeniu nazistowskiego (SS) wywiadu z OSI w celu utworzenia CIA z „Dzikim Billem” Donovanem i Allenem Dullesem. Ci ludzie byli również częścią potwornej operacji eksperymentów kontroli umysłów CIA, takich jak MK-ULTRA. Oficer SS i lekarz Joseph Mengele, notorycznie sadystyczny „Anioł Śmierci” z Auschwitz, po wojnie uciekł z Niemiec do Ameryki Południowej. George H. Scherff, Jr., został 41. Prezydentem Stanów Zjednoczonych jako G W Bush, a George H. Scherff Senior był „zaufanym” asystentem Nicoli Tesli.

To, co za chwilę przeczytacie, jest kolejnym krokiem poza badania zapoczątkowane we wczesnych latach 90. przez autora / historyka Webstera Tarpleya, oparte w dużej mierze na „wskazówkach” na łożu śmierci, dostarczonych przez byłego ochroniarza Hitlera, Otto Skorzenego i jego pudełko ze zdjęciami. Od śmierci Skorzenego w 1999 r. Różne wskazówki, które przedstawił, były kontynuowane i mają tendencję do wspierania czegoś, co na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać niewiarygodnymi wypowiedziami rozgoryczonego starca. To, co pozostaje niezmienne, gdy przeglądamy publicznie dostępne oficjalne dokumenty, prywatną korespondencję, wspomnienia, artykuły prasowe, zdjęcia i inne „wskazówki”, to fakt, że dokumenty rodzinne Bushów (te, które istnieją) są pałacem zagadek niespójności i ciekawostek. Ponieważ zgodnie z ustaleniami kongresowymi Prescott Bush prowadził interesy z nazistami podczas II wojny światowej, możemy śmiało powiedzieć, że istniały powiązania Busha z nazistami. Kim są Bushowie ? Jak są związali się z nazistami? Czy połączenie jest nadal żywe dzięki prezydentom USA George’owi HW Bushowi i George’owi W. Bushowi? Odpowiedzi nie są tak dosłowne, jak byśmy chcieli. Ale mamy świadectwo Otto Skorzenego i jego zdjęcia. A więc zaczynamy – pierwsza część śledztwa, które prowadzi do ciekawego wniosku: rodzina „Bushów” została stworzona, aby zniszczyć Amerykę.

To, czego uczy się o historii w amerykańskich szkołach, to nie historia, ale bajka. Co więcej, jest to propaganda stworzona po to, by oszukać niczego nie podejrzewające społeczeństwo o jego prawdziwym dziedzictwie oraz zdradzieckich czynach i sabotażu, które zostały wymyślone w celu wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Za chwilę poznasz prawdziwą tożsamość tych, którzy przeniknęli do tego wspaniałego narodu w imieniu tajnych stowarzyszeń, zamierzających doprowadzić do całkowitego zniewolenia ludzkości. W przeszłości inni pisali o licznych spiskach mających na celu kontrolę zasobów naturalnych, energii, żywności i naszego suwerennego prawa do życia na Ziemi – nie jako niewolnicy nielicznych bogatych – ale jako wolni mężczyźni, kobiety i dzieci korzystający z wolnej woli dane im przez Boga.

Związki rodziny Bushów z ludobójstwem i finansowaniem Hitlera :

Dynastia masowych morderców:
naziści rodziny Bushów

Cztery pokolenia socjopatycznej rodziny drapieżnej George’a W. Busha atakowały rasę ludzką potajemnymi praktykami i przyczyniły się do masowych mordów milionów ludzi. Rodzina Bushów finansowała, pomagała, podżegała i współpracowała z najgorszymi dyktatorami i tyranami XX wieku.

Historia jest zbyt skomplikowana, jak opowiada większość historyków, więc jest to próba zwięzłego przeglądu kluczowych punktów tej genologii potworów, które mogą być łatwo zrozumiałe dla ogółu społeczeństwa. Oczywiście jest to uproszczenie i zawiera wiele linków do dokumentacji online. Pełniejszą historię można znaleźć w książkach w bibliotekach objętych prawem autorskim, a zatem nie w Internecie.

George Herbert Walker – najwyższy drapieżnik, działający z czołowymi przywódcami przestępczości zorganizowanej, pożerający firmy i życie ludzi, pracuje dla ich prywatnego wzbogacenia się nielicznych kanibali ukrywających się za fasadami udawanej przyzwoitości. [1] Jego sojusznikami, współpracownikami, a czasami partnerami biznesowymi byli John D. Rockefeller (założyciel Exxon w tamtych czasach pod nazwą Standard Oil of New Jersey), [2] [3] EH Harriman (własność kolei) [4] [5] [6] i William Rockefeller (sfinansowali kolej Harrimana poprzez poprzednika Rockefellera „Citibank”). [7] [8] Walker jest architypal Wall Street War Profiteer, z siedzibą główną pod adresem 1 Wall Street. [9] [10]

Samuel Prescott Bush – był synem kaznodziei, który przeszedł na stronę szatana przez George’a Herberta Walkera. Walker i Bush złożyli po jednym dziecku na małżeństwo Prescotta Busha i Dorothy Walker, aby urodzić wnuka George’a Herberta Walkera Busha i prawnuka George’a Walkera Busha.

Sam zaczynał jako mały zarządzający w kolejnictwie, gdzie pracował dla Buckeye Steel Castings Company. Buckeye żywił sentyment za łamanie strajków na kolei. Jej założycielem był członek „Cleveland Gatling Gun Battery” [11], zwanej organizacją wojskowo-społeczną, utworzoną w 1878 r., Rok po ogólnokrajowych strajkach kolejowych. To działa i połączenie kolejowe powraca w czasie I wojny światowej, kiedy Buckeye Steel produkował lufy i łuski nabojów [12], a Sam Bush został przeniesiony przez właścicieli marionetek-pracodawców na stanowisko szefa uzbrojenia, broni strzeleckiej i amunicji Sekcja Zarządu Przemysłu Wojennego. Bush wziął na siebie odpowiedzialność za pomoc rządową i stosunki z Remingtonem i innymi firmami zbrojeniowymi. [13]

Syn Kaznodziei Bush wygląda niewinnie, dopóki nie zostaniesz poinformowany, że jego patron, Percy Rockefeller przejął kontrolę nad Remington Arms w 1914 roku. Frank Rockefeller był prezesem Buckeye Steel przez trzy lata od 1905-1908, a następnie Sam Bush od 1908 r. -1937, przez całe lata I wojny światowej i erę sprzedaży luf Buckeye.  W 1915 r. Zbudowano nową fabrykę Remington, działającą do 1916 r. Na czas pierwszej wojny światowej, w samą porę, aby otrzymać milion zamówień na karabiny z Rosji. 67% całej amunicji używanej w I wojnie światowej szło przez Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja zostały sprzedane przez „Merchants of Death” Remington.

Samuel Prescott Bush był wczesnym prezesem National Association of Manufacturers (NAM), które zawsze było przeciwne robotnikom, prawom konsumenta i ultra-konserwatywnym. Trzech byłych prezesów NAM pomogło Robertowi Welchowi założyć John Birch Society, aby podtrzymać tradycję Sama Busha – pracownicy Buckeye Steel pracowali siedem dni w tygodniu, 12 godzin dziennie. To jest nic dla syna Prescotta Busha zarządzającego niewolniczą pracą w Auschwitz, tam pracowali na śmierć.

Prescott Sheldon Bush – najbardziej znany ze służby w amerykańskich siłach zbrojnych w Arizonie podczas I wojny światowej, dokonał zniszczenia grobu Geronimo i ukradł jego czaszkę dla swojego germańskiego tajnego klubu okultystycznego, „Skull and Bones Society” z siedzibą na Uniwersytecie Yale. To, z czego nie jest znany, to wsparcie finansowo-bankierskie Adolfa Hitlera, nazistowskich żołnierzy szturmowych, Auschwitz i obozów zagłady. W swoim dążeniu do wzbogacenia się, Prescott Bush współpracował z nazistami przed wybuchem wojny i przez rok po Pearl Harbor.

Prescott Bush został bankierem Hitlera, kiedy został bankierem Fritza Thyssena.  Niesamowity majątek, który ojciec Fritza zrobił na stali, węglu i kolei podczas I wojny światowej, został ukryty w Holandii. Wkrótce potem chciał zainwestować trochę w Ameryce i otworzył operację za pośrednictwem ER Harriman w Nowym Jorku. W rzeczywistości raporty wskazują, że powiązania Busha z nazistowskimi pieniędzmi trwały do ​​1951 roku.

Powód, dla którego Auschwitz znajdowało się tam, gdzie były, jest taki, że właśnie tam znajdował się węgiel, stal i linie kolejowe Fritza Thyssena. Umożliwiło to IG Farben syntezę paliwa ze zgazowania węgla dla tamtejszej machiny wojennej, co umożliwiło również tam syntezę kauczuku.  IG Farben wyprodukowało również gaz Cyklon B.

Fritz Thyssen opublikował książkę zatytułowaną „Zapłaciłem Hitlerowi” w 1941 roku. Opisała ona, w jaki sposób Thyssen sponsorował Szturmowców Ernsta Roehma już w 1933 roku, pozwalając im zgromadzić do 4 500 000 żołnierzy do przejęcia Niemiec. Ale w 1942 roku, nawet po Pearl Harbor, Prescott Bush i jego teść George Herbert Walker zarządzali pieniędzmi Thyssena, dopóki rząd USA nie zmusił ich do wstrzymania finansowania(tymczasowo).

Rodzina Bushów wzbogaciła się, kradnąc wszystko, co mieli ci ludzie. Kradli ich dzieci, kradli ich domy, kradli ich dobytek, kradli  ubrania, kradli włosy, kradli ich wolność, kradli  ich rząd, kradli ich pracę, kradli  ich zdrowie, kradli ich życie.

UWAGI: (te linki były ważne w lutym 2005)
1. – http://www.john-loftus.com/bush_nazi_link.asp
2. – http://en.wikipedia.org/wiki/Exxon-Mobil
3. – http : //en.wikipedia.org/wiki/Standard_Oil
4. – http://www.nubond.net/railroad/rb_chap11.html
5. – http://www.beardbooks.com/eh_harriman.html
6. – http : //www.forbes.com/2002/09/27/0927richest_15.html
7. – http://phatnav.com/wiki/index.php?title=William_Rockefeller
8. – http://articles.roshd.ir /articles_folder/h…0All%20Time.htm
9. – http://hnn.us/comments/15155.html
10. – http://www.tribalmessenger.org/t-bush/bush…history-pt1.htm
11. – http://www.h-net.org/~business/bhcweb/publ…p0009-p0015.pdf
12. – http://www.democracynow.org/article.pl?sid=04/01/12/1448237
13. – http://coat.ncf.ca/our_magazine/links/54/54_12-13.pdf
14. – http://phatnav.com/wiki/index.php?title=Pe…ery_Rockefeller
15. – http://www.namebase.org/cgi-bin/nb06?_ROCKEFELLER_PERCY_A
16. – http: // www .scripophily.net / bucsteelcasc4.html
17. – http://www.remingtonsociety.com/gallery/album05
18. – http://www.remington.com/aboutus/corphistory.htm
19. – http: // www .geocities.com / 7897401 / merchant / merchant_13.html
20. – http://www.senate.gov/artandhistory/histor…ts_of_death.htm
21. – http://www.dldewey.com/columns/jul02f.htm
22. – http://www.secretsofthetomb.com/excerpt.asp
23. – http://www.cbsnews.com/stories/2003/10/02/…ain576332.shtml
24. – http://www.yaleherald.com/article.php?Article=2523
25. – http: //www.john-loftus.com/Thyssen.asp
26. – http://www.reformation.org/wall-st-ch7.html
27. – http://www.frankkryder.com/thyssen.htm
28 . – http://www.intl-news.com/modules.php?name=…rint&sid=54
29. – http://www.nhgazette.com/cgi-bin/NHGstore…._Bush_Nazi_Link
30. – http: //www.nhgazette.com/cgi-bin/NHGstore….=NN_Bush_Nazi_2
31. – http://www.guardian.co.uk/usa/story/0,12271,1312540,00.html
32. – http: //www.ce-review.org/99/21/kosc21.html
33. – http://www.auschwitz.org.pl/new/index.php?…tale&id=228
34. – http: // www .jewishvirtuallibrary.org / jsourc… / auschbirk.html
35. – http://www.spectacle.org/695/perp.html
36. – http://www.fscwv.edu/users/pedwards/eviden…y_timothy_w.htm
37. – http: //www3.usenetarchive .org / File.asp? service = 4241
38. – http://veritas3.holocaust-history.org/questions/zyklon.shtml
http://www.parascope.com/gallery/galleryitems/holocaust/ http: // www.holocaust-history.org/auschwitz/hoess-memoirs/
http://webletter.net/cybrary/fact.fin.diet.html
http://www.thyssenkrupp.com/en/konzern/geschichte_grfam.html

Link: http://www.stumbleupon.com/su/33bb9U/www.conspiracyresearch.org/forums/G …

306 thoughts on “Aleister Crowley to KUBA ROZPRÓWACZ – ROTSZYLD z programu “Übermensch” Crowley to ojciec Barbary Bush ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *