SZCZEPIONKI: Po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie i nie tylko.

Na pewno przypominacie sobie jak parę tygodni temu prezydent Rosji Władimir Putin oznajmił że rosyjscy naukowcy opatentowali szczepionkę na covid-19 omijając trzecią i ostatnią fazę testów. Chodzi o szczepionkę MMR. Szczepionka ta jest nam wszystkim znana, prawie wszyscy mamy na którymś ramieniu taki rozlany kwiatek jest to szczepionka osłabiająca wirusy które nie mogą się już rozmnażać i organizm sam produkuje antyciała. W porównaniu do szczepionki RNA nad którą pracuje zachód z fundacją Billa Gatesa i WHO, szczepionka rosyjskich naukowców wydaje się lepszą opcją choć dokładnie tak samo jak tamta jest zupełnie nie potrzebna ponieważ rzekomy problem jest fikcyjny a żadnej pandemii niema, cel tych działań jest zupełnie inny.

Łańcuch RNA jest nieodłączną częścią DNA i ingerencja w RNA jest automatycznie ingerencją w nasze DNA. Oczywiście na zachodzie jest brak zainteresowania szczepionką pochodzącą z Rosji. Ogólnie panuje na zachodzie dezinformacja na ten temat i wszystko jest wyśmiewane i dyskredytowane. Jedynie sam Gates wykazał zainteresowanie i na następny dzień po ogłoszeniu opatentowania szczepionki przez Rosję w swoim interview które można prześledzić na YouTube oznajmił że wszyscy testowani mieli skutki uboczne. Za chwilę pojawiła się informacja WHO że na szczepionkę będziemy musieli niestety jeszcze parę lat poczekać i nauczyć się żyć z wirusem. Nie cały tydzień później bodajże 5 dni później Chiny opatentowały także szczepionkę i zaczął się szczepionkowy wyścig. Na Białorusi nikt nie chodzi w maseczkach nie ma żadnych obostrzeń i pan prezydent Łukaszenka nie poszedł drogą jaką wyznacza WHO i Unia i ponosi tego konsekwencję finansowe włącznie z nagonką polityczną i próbą przewrotu wewnętrznego. Podejrzewam że gdyby szczepionka pochodziła z laboratorium pana Gatesa radość i euforia byłyby niezmierne i byłaby mowa o końcu (pandemii) oczywiście po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie itd… Do tego warto dodać że technologia 3 i 4G wytwarzają już bardzo silne pole magnetyczne i są dla naszego zdrowia bardzo szkodliwe a 5G jest instalowane mimo ostrzeżeń naukowców. Broń elektromagnetyczna to już nie jest science fiction.

Michał Żulikowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *