SZCZEPIONKI: Po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie i nie tylko.

Na pewno przypominacie sobie jak parę tygodni temu prezydent Rosji Władimir Putin oznajmił że rosyjscy naukowcy opatentowali szczepionkę na covid-19 omijając trzecią i ostatnią fazę testów. Chodzi o szczepionkę MMR. Szczepionka ta jest nam wszystkim znana, prawie wszyscy mamy na którymś ramieniu taki rozlany kwiatek jest to szczepionka osłabiająca wirusy które nie mogą się już rozmnażać i organizm sam produkuje antyciała. W porównaniu do szczepionki RNA nad którą pracuje zachód z fundacją Billa Gatesa i WHO, szczepionka rosyjskich naukowców wydaje się lepszą opcją choć dokładnie tak samo jak tamta jest zupełnie nie potrzebna ponieważ rzekomy problem jest fikcyjny a żadnej pandemii niema, cel tych działań jest zupełnie inny.

Łańcuch RNA jest nieodłączną częścią DNA i ingerencja w RNA jest automatycznie ingerencją w nasze DNA. Oczywiście na zachodzie jest brak zainteresowania szczepionką pochodzącą z Rosji. Ogólnie panuje na zachodzie dezinformacja na ten temat i wszystko jest wyśmiewane i dyskredytowane. Jedynie sam Gates wykazał zainteresowanie i na następny dzień po ogłoszeniu opatentowania szczepionki przez Rosję w swoim interview które można prześledzić na YouTube oznajmił że wszyscy testowani mieli skutki uboczne. Za chwilę pojawiła się informacja WHO że na szczepionkę będziemy musieli niestety jeszcze parę lat poczekać i nauczyć się żyć z wirusem. Nie cały tydzień później bodajże 5 dni później Chiny opatentowały także szczepionkę i zaczął się szczepionkowy wyścig. Na Białorusi nikt nie chodzi w maseczkach nie ma żadnych obostrzeń i pan prezydent Łukaszenka nie poszedł drogą jaką wyznacza WHO i Unia i ponosi tego konsekwencję finansowe włącznie z nagonką polityczną i próbą przewrotu wewnętrznego. Podejrzewam że gdyby szczepionka pochodziła z laboratorium pana Gatesa radość i euforia byłyby niezmierne i byłaby mowa o końcu (pandemii) oczywiście po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie itd… Do tego warto dodać że technologia 3 i 4G wytwarzają już bardzo silne pole magnetyczne i są dla naszego zdrowia bardzo szkodliwe a 5G jest instalowane mimo ostrzeżeń naukowców. Broń elektromagnetyczna to już nie jest science fiction.

Michał Żulikowski

7 thoughts on “SZCZEPIONKI: Po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *