NAZIŚCI DZIĘKI CIA ZBIEGLI DO USA GDZIE STWORZYLI PODZIEMNE MIASTA – “DUMB” I IV RZESZĘ!!!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

Pomimo utrzymania w tradycyjnie dla Ren TV sensacyjnym stylu, film pokazuje wiele bardzo ważnych informacji, na przykład: jak po II Wojnie Światowej przybyli do USA członkowie Trzeciej Rzeszy, jak powstają podziemne bazy i całe miasta w USA (jest ich już około 1500), o wybuchach w podziemnych bazach w latach 2011-2012, o tym jak spowodowano tsunami u brzegów Japonii, o tym dlaczego bankierzy wypadają z okien… Te informacje dają do myślenia, a przemyślenia i wnioski każdy powinien wyciągnąć sam…

72 thoughts on “NAZIŚCI DZIĘKI CIA ZBIEGLI DO USA GDZIE STWORZYLI PODZIEMNE MIASTA – “DUMB” I IV RZESZĘ!!!

 1. w ogólnym słowa znaczeniu NAZIZM nie został usunięty tylko, zmienił miejsce to nie kto inny, jak KOMUNIZM i pseudo KAPITALIZM są winni tego, że na świecie w ciąż mamy ten sam stan rzeczy.
  wojna nigdy nie zakończyła się a zbrodnie ludobójstwa na polskim narodzie nie zostały ostatecznie rozliczone.
  Zagarnięcie przez sowietów wszystkich akt z obozów miało na celu zatajenie faktu ilu pseudo żydów tak naprawdę zginęło podczas II WS zatem mamy tu kłamstwa takie same, jak w przypadku historii tej oficjalnej.
  Są dowody na manipulacje cyframi ponieważ ten, kto dokonywał prawdziwej zbrodni został uhonorowany przywilejem chodzi o pseudo żydów Khazarów wmawia się od zawsze, że suma niby ma się do 6 mln kiedy tak naprawdę mogło ich zginąć nie więcej, jak około 275 tys w obozach i to nie są prawdziwe dane ponieważ cały ten syf HOLOCAUSTU z USA nie trzyma się logiki i stanów fizycznych.
  Ludzie, którzy dokonywali rewizji historii w tym Dr Ratajczak został zamordowany przez służby polskie i Izraela za materiały rewizyjne odnośnie pseudo holocaustu, a co z polskim??? nie istnieje stworzyli liczbę magiczną 6 dla żydów i dla POLACTWA parafian złoty cielec dla Izraela i USA odszkodowań za kłamstwa i terroryzm wobec GOIM
  Tu potrzeba jest rewizja taka podobna do tej, którą zrobił zamordowany Dr Ratajczak czyli stworzyć sztab ludzi z różnymi naukowymi kierunkami w tym kryminologii ale po co skoro, mamy do czynienia z kłamstwem i terroryzmem w celu osiągniecia korzyści materialnej dla mafii khazarskiej.
  Polska, jako jedyny kraj w okresie II WS straciła około 13 mln istnień ludzkich i tylko w naszym kraju i na naszych terenach okupowanych stworzono prawo odpowiedzialności zbiorowej za 1 Niemca czy Ruskiego karano z reguły 100 ludzi śmiercią.
  Nienawiść do nas mamy po dzień dzisiejszy zachęcam do lektury rewizyjnej
  przykład
  http://vho.org/GB/Journals/JHR/18/5/Ratajczak47.html
  http://www.revisionists.com/revisionists/ratajczak.html
  https://issuu.com/skosiewski/docs/zmierzch_kaczynskich_pdo629_von_ste
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/tematy-niebezpieczne-dariusz-ratajczak.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *