Brzóza Królewska: Nauczyciele odmówili poddania się testom na koronawirusa

Fot.: pixabay

Krzysztof Sobejko, wójt Gminy Leżajsk (woj. podkarpackie), 9 września poinformował o dwóch kolejnych osobach zakażonych koronawirusem. Ponadto podano, że sześciu nauczycieli z Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej odmówiło poddania się testom na koronawirusa.

Krzysztof Sobejko, wójt Gminy Leżajsk, 9 września poinformował o dwóch kolejnych osobach zakażonych koronawirusem. To 86-letni mężczyzna i 70-letnia kobieta.

Od poniedziałku 14 września szkoły w gminie nadal funkcjonują w trybie stacjonarnym. Wykonano niemal 90 testów u nauczycieli i u jednego z nich wynik wyszedł pozytywny. Przebywa on w izolacji, natomiast pozostali nauczyciele, po otrzymaniu wyników negatywnych, zostali zwolnieni z kwarantanny, wyłączając sześciu nauczycieli z Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej, którzy odmówili poddania się testom na koronawirusa.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: lezajsk4u.pl

68 thoughts on “Brzóza Królewska: Nauczyciele odmówili poddania się testom na koronawirusa

  1. Jak dla mnie to wy komentatorzy fejsbujowi to są barany i chorągiewki. Jak się zaczął diabeł w koronie to gadaliscie stay home a teraz że tego nie ma ? Jak od początku ludzie mówiłam już we wrześniu zeszłego roku mieliście mnie za wariata kiedy mówiłam że szykują nam pseudo pandę nikt mi nie wierzył.kiedy to się stało nikt nie wierzył mi że to ściema a nagle cała Polska oburzona.ah. katastrofa i za kogo będę krew przelewać na wojnie ? Selekcja naturalna musi nastąpić niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *