Burmistrz gminy Miasteczko Śląskie: „Pandemia to totalna ściema i głupota”

Fot.: Michał Skrzydło/Facebook

Dziennikarz z portalu tarnogorski.info, zapytał Michała Skrzydło, burmistrza gminy Miasteczko Śląskie, co sądzi o pandemii koronawirusa. Stwierdził on, że „pandemia to totalna ściema i głupota”.

– Jest to kwestia dziwna. Jako Michał Skrzydło uważam, że to totalna ściema i głupota. Natomiast jako urząd działamy w granicach prawa. Jeżeli obowiązują nas nałożone obostrzenia, to musimy się do tego stosować. Tu jakby moje prywatne zdanie w tym momencie nie ma nic do rzeczy – powiedział burmistrz w rozmowie z dziennikarzem lokalnych mediów.

Burmistrz podkreślił również, że należy jak najszybciej znieść wszystkie obostrzenia. Nie może być tak, że 100 tysięcy osób musi przebywać na kwarantannie. Obywatele powinni mieć możliwość normalnie pracować.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: tarnogorski.info

2 thoughts on “Burmistrz gminy Miasteczko Śląskie: „Pandemia to totalna ściema i głupota”

  1. Wreszcie jakiś głos rozsądku w tych mediach publicznych! Szkoda ze niedługo straci pracę albo się “rozchoruje”. Ameryka jeńców nie bierze!

  2. A gdyby tak wszyscy publicznie się wypowiedzieli o tej epidemii przeziębienia. I zobaczyli że stanowią większość. To byłby koniec tego skoku na kasę i prawa obywatelskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *