Piława Dolna: Ciężarówka wjechała w budynek [WIDEO]

Fot.: screen video/MD

25 listopada około godziny 10.00 na drodze w Piławie Dolnej (woj. dolnośląskie) samochód ciężarowy wjechał w budynek, w którym znajdował się sklep oraz mieszkania. Kierowca pojazdu trafił do szpitala.

Według wstępnych ustaleń policji, na drodze w Piławie Dolnej doszło do kolizji dwóch samochodów ciężarowych. W momencie, gdy się otarły, jeden z pojazdów zjechał z drogi i uderzył w budynek, w którym znajdował się sklep oraz mieszkania. Ranny został kierowca ciężarówki. Mężczyznę przewieziono do szpitala. W mieszkaniu przebywała jedna osoba, która na szczęście nie ucierpiała i trafiła pod opiekę syna. W sklepie były trzy osoby, które zdołały opuścić budynek o własnych siłach. Nie odniosły one poważniejszych obrażeń.

Działania ratownicze były utrudnione, gdyż doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej. Pojawiło się pogotowie gazowe, które odcięło dopływ gazu.

Na miejscu zdarzenia pracę prowadził prokurator. Będą wykonywane czynności procesowe oraz przesłuchani zostaną świadkowie. Postępowanie prowadzi dzierżoniowska policja.

Porządkowanie miejsca wypadku nadal trwa.

Renata Zalewska-Ociepa

Fot. i wideo: Renata Zalewska-Ociepa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *