Piła: Impreza pomimo obostrzeń

Fot.: pixabay

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali właściciela lokalu, który zorganizował dyskotekę w jednym z pilskich klubów. Mężczyzna odpowie za sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób. Został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem prowadzenia spotkań i imprez. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Pomimo obostrzeń związanych z trwającą epidemią, w pilskim lokalu odbyła się impreza dla kilkudziesięciu osób. Do samego zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 listopada. Policjanci, którzy udali się na miejsce potwierdzili zebrane wcześniej w tej sprawie informacje. Osoby, które brały udział w dyskotece, zostały wylegitymowane. W poniedziałek 30 listopada br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 48-letniego właściciela lokalu. 

Podczas zbierania materiału dowodowego śledczy ustalili, że właściciel odpowiada za organizację imprezy towarzyskiej, w której wzięło udział co najmniej 30 osób. Mężczyzna usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób. Do wniosku policjantów zastosowanie dozoru oraz zakazu organizowania spotkań i imprez, przychyliła się pilska prokuratura.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Piła

37 thoughts on “Piła: Impreza pomimo obostrzeń

  1. Bubel, nikogo do niczego nie zmuszał. Nic mu nie mogą zarzucić poza łamaniem przepisów porządkowych co tez jest dyskusyjne.

  2. Uchhh, echhh, achhh…to się chłopaki z kryminalnej popisali:) takiego “przestępcę” wyłapać, hihihi…Co za popieprzone czasy!!!
    A może stróże prawa zajęli by się prawdziwymi przestępcami np. z jaśnie panujących , tfuuu, rządzących? Przekręty na grube miliony, a oni uganiają się za gośćmi którzy imprezkę sobie zrobili. Brawo, brawo, brawo:)

  3. Pingback: fast free dating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *