ZIEMIA – TAJNA WOJNA RAS / SEKRET O KTÓRYM NIE WOLNO CI WIEDZIEĆ

Artykuł ten piszę w oparciu o informację udzielone mi droga prywatną i nie mam możliwości ich zweryfikowania jednak uważam że warto się nimi podzielić ze względu na prawdopodobieństwo że może to być prawda gdyż wiele źródeł mówi o tym iż narodowości na ziemi oraz różnice rasowe wzięły się stąd iż z mieszkańcami ziemi mieszały się różne rasy.

Niema logicznego wytłumaczenia różnorodności ludzkich ras ewolucja w żaden logiczny sposób nie tłumaczy tego dlaczego ludzie wygląda inaczej i są tak diametralne różnice w wyglądzie między np Japończykami a Europejczykami defacto żaden naukowiec nie jest w stanie wyjaśnić skąd wzięła się rasa “Japończyków” na tym terytorium.

Badania DNA wskazują iż pierwotnie na ziemi żyła jedna rasa tak zwanych praludzi a przykładowo Japończycy pojawili się na tych ziemiach i dokonywali regularnego holocaustu tej rasy o czym obszernie mówiłem w tym materiale powołując się na badania DNA rasy tak zwanych “Ajnu” których bytność szacuje się na 28 000 lat temu.

https://youtu.be/IWn2m2TZJTs

“w rzeczywistości uważa się że Aiunu są pozostałością po bardzo starożytnej populacji zamieszkującej niegdyś obszar starożytnego świata”

 

Link do materiału naukowca zajmującego się tą kwestią : https://youtu.be/MxLPjpQ_WXM

Najbardziej logiczna teoria wydaję się taka iż z mieszkańcami ziemi “zhybrydyzowały” się inne rasy na skutek tradycyjnych stosunków z ziemskimi kobietami lub też hybrydyzacji za pomocą zmian w DNA przeprowadzanych w laboratorium.

Jeżeli by tak było polecam pewną rezerwą w posługiwaniu się oficjalną wersją historii ponieważ jak wiadomo zwycięscy piszą w historię o czym niejednokrotnie można się było przekonać przy różnych okazjach tak więc gdyby podbiła nas inna rasa lub rasy z pewnością nie widzieliby potrzeby aby ujawniać ten fakt iż byliśmy pierwotnymi mieszkańcami tej ziemi i zostaliśmy najechani oraz podbici i zmarginalizowani i wymazano nam historię.

Zwracam również uwagę na fakt konfiskat ksiąg, bibliotek przez Watykan, instytucje państwowe, rządy jak i również podobny proceder ma miejsce jeżeli chodzi o dostęp do wykopalisk archeologicznych a także konfiskatę artefaktów.

Sprawia to wrażenie jakby rządami sterowała wtajemniczona elita zarządzająca poprzez różnego rodzaju tajne stowarzyszenia takie jak loże masońskie, zakony takie jak zakon czarnego słońca, zakon Iluminatów, zakon Jezuitów, zakon Templariuszy, zakon Różokrzyżowców, zakon rycerzy Maltańskich, zakon Sedes Sacrorum(steruje Watykanem oraz sterowała ta organizacja nazistowskim zakonem SS którego ideologią była eksterminacja określonych ras głównie Słowian a więc ludów pradawnych)

Wszystko to upoważnia logicznie myślącego obserwatora do wyciągnięcia wniosku iż od pewnego czasu na ziemi toczy się nie wypowiedziana wojna oparta na cichym lub jawnym Holocauście określonych grup społecznych prowokowanym przez tych których znają prawdziwą historię ziemi i dążą do wyparcia innych ras w tym celu aby rasa reprezentowana przez agresorów którzy uważają się za “rasę panów” zdominowała inne rasy i uczyniła z innych niewolników gdyż nie czują oni jakiejkolwiek wspólnoty z pozostałymi rasami a na skutek różnego rodzaju hybrydyzacji np z rasami gadzimi niektórzy z przedstawicieli tych ras nie odczuwają empatii do swoich współbraci oraz do innych ras i dążą oni do ich podboju nie rzadko poświęcając tak zwanych “swoich” a także do eksterminacji oraz totalnej kontroli nad innymi np za pomocą czipów, pozbawienia własności oraz jakichkolwiek praw w tym decydowania o własnym organizmie natomiast przedstawiciele tych ras którzy wyrażają empatię są marginalizowani lub tez eksterminowani przez rządną krwi większość która dąży do ciągłego podboju znając tą niejawną prawdę i obawiając się iż zbrodnie popełnione przez tą grupę ujrzą niegdyś światło dzienne co dodatkowo wywołuje u nich strach i prowokuje do dalszego paranoicznego podboju choć w rzeczywistości nic im nie zagraża tylko ich własna przeszłość i demony które sami stworzyli którch oddech cały czas czują na karku co napędza spiralę potwornych zbrodni których prapczyna może leżeć w pierwotnym kłamstwie..

Tak więc po tym wstępnie przechodzę do artykułu w ramach otrzymywania kolejnych informacji będę je tutaj zamieszczał z zastrzeżeniem że nie wiem czy jest to prawda nie mniej jednak zestawiania na fotografiach wydają się dość przekonywujące i jestem w stanie podzielić pogląd jaki zaprezentowałem w tym artykule i wydaje mi się on logiczny na pewno bardziej niż śmieszna i nie udokumentowana teoria pseudoewolucji która nie jest w żaden sposób udokumentowana w i w tym kontekście sprawia wrażenie celowo wyprodukowanej nie trzymającej się kupy mistyfikacji mającej jakoś wytłumaczyć widoczne na pierwszy rzut oka różnice między ludźmi.

Zapraszam do zapoznania się i pozostania z otwartym umysłem.

Pełne cytaty wiadomości jakie otrzymałem bez żadnych cięć pomijając zwroty grzecznościowe typu “witam” itp :

“Te zdjęcie ojca Trumpa jest źle dobrane, bo on ma DNA Reptylian a na zdjęciu jest Draco. Wysyłam prawidłowe.”

“Putin to rasa Coyote, byl Cezarem. Oni walczą z Draco i reptylianami, zabili go chyba 3 razy. Oni nie nadarzaja z robieniem nowych clonow Putina. Ma jakiś błąd i sie psuje ja naliczyłem juz 36 różne i przestałem liczyć.

Wiesz jak robisz cope od copi to jest coraz gorsza.
Świat jest podzielony między rasy.
Rosja i czesc azji nalezy do Coyote, europe wymyśli sztucznie jak wyparli coyote z niej na teren Rosji.
Afryka należy do Anunnakow, ameryki do draco i reptylian. Podziemia do rasy Lucyferian.
Ten Borys to rasa Coyote jak Putin. Łatwo ich poznać maja oczy bardzo blisko siebie.
Oni zawsze sie dogaduja miedzy sobą, zeby nas zniszczyć.
Coyote byli kiedyś dobrzy ale w wyniku walk z innymi rasami zminili DNA i odlaczyli sie od źródła ale nie robia takich świństw jak gady, skaldanie ofiar i pedofilia.”

Rasa Coyote ma oczy blisko siebie, trzeba szukać wsrod bogatych i wpywowych Rosjan ale tacy nie pokauja sie w tv, jak znalazłem pare zdjęć takich osob. Kobiety takie maluja oczy na zewatrz a w srodru nie, zeby zrobic efekt, ze maja je szerzej roztawione. “
 

 

 

“Michał ma DNA orka, dlatego tak miesza i drażni ludzi. Nawet sam jako zdjcie profilowe wstawial orka, czyli cos czuję. Wprowadza ludzi w błąd, straszy a tego niewolno robić. Ludzie maja miec wiedzie i sie nie bac. ”

 

“Wyślę ci moj artykuł l o nich

Rasa Orków
Pojawiła się na Ziemi jakieś 38 tyś lat temu, zostali sprowadzeni tutaj przez władcę  Mezoptamii Sargona. Posłużył się on portalem do jakiego miał dostęp, a pokazane jest to w filmie Warcarf i Władcy Pierścieni (tam są stworzeni z błota itd).
Sprowadził on Orków na Ziemię, żeby zniewolić ludzi całkowicie i inne rasy jak Elfy, Krasnali, Wrózki Leśne itd.
Mówił także o tym Tolkien który stworzył trylogie ” Władcy pierscieni”.
Pisarz zawsze powtarzał, że są to prawdziwe historie które wydarzyły się 38 tys lat temu. Hobbici to Irlandczycy, Celtowie, tak twierdził, a Rasą ludzi mieli być czyści Słowianie.
Istnieją badacze posiadający dowody, na to że Tolkien był jedyną osobą uprawnioną do zapoznania się z całą tajemną podziemną biblioteką Oxfordu, będącą w posiadaniu wielu starych manuskryptów z Finlandii i Szwecji.
Tolkien zwierzył się swojemu przyjacielowi C. S. Lewisowi .; “…tam jest cała historia, której nie jesteśmy świadomi…”
Miał się wściekać kiedy ludzie odpowiadali na jego twierdzenia słowami, że to tylko metafory, analogie. Twierdził stanowczo, że to nie są analogie ani metafory, ale taka była rzeczywistość, odpowiadał że tego się dowiedział ze starożytnej literatury.
Z książki “Władca Pierścieni” (pierścieni planety Saturn, stamtąd sprowadził Orków na Ziemię) znamy postać Saurona, który ma być pochodną prawdziwego władcy z Mezopotami, czyli dyktatora Sargona. Miał on ponoć wynaleść czas, stworzył zegary, kalendarz, skierował świat na tor linearny czasu, w którym znajdowaliśmy się 2 lata temu, teraz już jest inna sytuacja.
Niewatpliwie wszystkie te walki z Orkami doporowadziły do obniżenia wibracji ludziom, łacznąść między światem ludzi a Elfów, Krasnali, Hobitów i innych Ras zatarła się.
Żyja one dalej na Ziemi ale ludzie ich nie mogą zoabczyć, ponieważ oni są blizej natury i żyja w innej gęstosci.
Ludzi z DNA Orków jest bardzo mało ale udało mi się znależć jednego seryjnego mordercę z USA, który ich bardzo przypomina oraz człowieka który 100 lat temu występował w cyrku.
Orkowie byli bardzo bewzgledni i brutalni, dysponiwali ogromna siła fizyczna, przewyzszali ludzi i inne rasy wzrostem i muskulatura. Nie mieli uczuć wyzszych byli odcieci od zródła. dlatego zabijanie przychodziło im z taka łatwoscia.
Zniszyczyli prawie wszystko to co napotkali na swojej drodze. Na szczeście udało się mieszkańcom Ziemi pokonać ich w tej nierównej walce.
Kiedys skradlai sie domostw ludzi i kradli im jedzienie.
Tolkien mówił, że zostali Oni stworzeni przez inne istoty, czyli nawet nie byli żadna rasą tylko jakby sztucznym wytworem. “

“Zobacz do kogo podny jest Lewandowski to Wilhelm II Hohenzollern a Faluci to matka teresa z kalkuty i 100 latvtemu ten sam clon byl expertem od szczepień, oni sobie robia z nas jaja.

Miedwiew to car mikołaj i król Anglii Gerorge.
Chopin to Leszek Możdżer i tez zajmuje sie muzyka, zreszta miał wywiad i mowil ze przez muzyke mozna wpywac na ludzi, ciekawe skad ma taka wiedzę ze strony Marka Podleckiegi na fb”

“Trump to clon, wcześniej był generałem Pattonem, Patton umiera i za pare miesiecy rodzi się Trampek.

Wykorzytuja tego clona od wieków. Jego podobizna jest w katedrze w Londynie, ostsnio widzialem jego twarz w skale w Rumuni.
Trampek ma DNA Draco, załącze foto.
Są ludzie ktorzy widza kto jakie ma DNA, niedługo wszyscy będę to widzieć, w sumie jest to łatwe do nauczenia jak ktos ma dobre oko. “
Nagranie clonow ktore wyciekło na zewnątrz i jest tampek

“Podlecki za dużo odkrył min z clonami na jego profilu na fb jest duzo info. Wszedł w to za mocno i zrobili z niego wariata.

Został pobity dzień przed śmiercią i zmarł. Sprawdzałem energetycznie ten jego deparchator i to działa w 70 75 % daje energię.
On był dobra rasa i mila dobra energie. Miał DNA Karian rasy ptasiej. Zobacz, ze z twarzy podobny bardzo do strusia.
Każdy kto ma wiedzę i zacznie z NTV Zagórskiego umiera.
Max Spiers jego filmy pokazują tam mega duża wiedza jest za darmo go nie załatwili.
W ciekawy sposób umarł operator Wojciech Drewniak z NTV, wybiegł ze studia jak pamiętam i zasłabł w bramie kilka set metrów od studia.
5 procesów umiera w ciągu pól roku którzy przychodzi do studia.
Popek chłopak który przerobił mercedesa diesla na wodę, pochwalił się na filmie, ze teleportacja jest tak prosta ze za parę tygodni i będzie miał wyniki, za 2 tyg od tego nagrania wjeżdża TIR w niego na autostradzie.
Bednarz tez jest podejrzany, pojawia się w miejscu wypadku posła który zmarł z kukiz. No i nazwa jego fundacji Fundacja dobrego pasterza, a pasterz hodują owce na rzeź przecież.”
(tą wiadomość edytowałem usuwające nie potwierdzone informacje o pewnej osobie publicznej pracującej w TVP).
Stanisław August Poniatowski

Mozesz  zrobić odcinek o wszystkich guru Osho, sali baba, jan od boga, Daleylama to wszytsko pedofile i mordercy.

Osho DNA Draco. Nakręcili o nim film na Netflix ofiary rytualne, niewolnicy sexualni, pedofilia, handel bronią, handel ludźmi, handel narkotykami.
Olbrzymie bogactwo ponad 250 Rolexow, 100 Roylls Royces
Można znaleźć kupę info.
Jan od boga, John of Good ma DNA jakiś odmiany reptylian
Ponad 500 gwałtów na kobietach wpisz w Google i znajdziesz, zdjęcia z Abramowicz itd
Sali Baba oszust triki z pojawianiem się przedmiotów

https://youtu.be/Omfr1TERdEs

Jest mnóstwo filmów jak wkłada lub podają mu do chusty przedmioty.

Dalajlama ma DNA Draco agent CIA z budżetem miliona dolarów rocznie można znaleźć info robił przewrót w Tybecie ale mu się nie udało to zrobili z niego takie coś.
Wyszyński pedofil, DNA Reptylina – (Uwaga  ode mnie nie jest to udowodnione więc należy założyć że “nie jest pedofilem” jednak warto dodać że Watykan uniemożliwiał śledztwa więc o faktyczną weryfikację bardzo trudno więc należy założyć że wielu zakonników to pedofile jednak przez wpływanie na organy sprawiedliwości nie było możliwe udowodnienie ich zbrodni i nie jest możliwe w dalszym ciągu choć stopniowo pewne rzeczy wychodzą na jaw i ten stan rzeczy się zmienia).

Jak w nie Urbana opublikowano ze jego przyjaciel i JPII spowiednik został oskarżony o 3 gwałty na dzieciach topi się w Rewalu, był świetnym pływakiem

Proboszcz katedry Skoro decki
(Nadmienię tutaj ze swojej strony że znam działalność Osho i wiem że miał masę pieniędzy i publicznie to przyznawał i nie widzę w tym nic zdrożnego tłumaczył dokładnie dlaczego je ma i z jakich źródeł nie wiedziałem o jakichkolwiek procederach przestępczych jeżeli takie miały miejsce to faktycznie go dyskwalifikuje jednak należy brać pod uwagę ewentualną celową propagandę przeciwko niemu ze względu na radykalnie antykatolickie i antykonserwantywne poglądy jakie głosił).
\
W miarę uzyskiwania dalszych informacji będę aktualizował artykuł.
AKTUALIZACJA 17.12.2020 WKLEJAM TREŚĆ WIADOMOŚCI :
“Komentarz 1 z 10-ciu.

Kilka dodatkowych wątków dotyczących pochodzenia różnych ras. Rozdzielenie tych ras, a następnie rozdzielenie
linii czasowych. Procesy zachodzące obecnie na Ziemi i obecną sytuację ludzkości np. i rozdzielenia ludzkości
przedstawię w dłuższym opracowaniu, które z konieczności podzieliłem na 10 odrębnych komentarzy. Informacje
dotyczące różnych procesów kosmicznych nie są żadną nowością, gdyż są zawarte w różnych zachowanych
źródłach. W naszym kręgu kulturowym najbardziej popularnym źródłem jest Biblia. Jest ona w większości domów,
ale to nie oznacza, że ich właściciele ją w ogóle kiedykolwiek otworzyli, przeczytali lub zrozumieli. Poniżej kilka
wybranych i mało znanych aspektów degradacji rasy ludzkiej przez obcych i rozdzielenie tych ras, w świetle Biblii,
która choć wielokrotnie była fałszowana, to można w niej doszukać jeszcze sporo prawdy, dotyczącej także tego,
co się dzieje w Polsce i obecnych protestów proaborcyjnych.

Komentarze posiadają numerację do 1 do 10, po to, aby czytelnik mógł się połapać w kolejności. Komentarze te
zawierają treści, które algorytmy YouTube identyfikują je jako zagrożenie i je kasują lub „rozrzucają” wśród tysięcy
innych komentarzy, aby w ten sposób zniechęcić zainteresowanych do przeszukiwania komentarzy. Całkowicie
blokują także „łapki”. Szukałem sposobu na obejście tych blokad, dlatego komentarze, wklejam jako powiązane
razem. Wklejanie nie będzie jednorazowe, lecz w różnych odstępach czasu, aby algorytmy YT ich nie powiązały
jako całość. Oznacza to, że pod Komentarzem 1 z 10, trzeba otworzyć „Zobacz odpowiedź” i tam jako odpowiedź
będzie podpięty Komentarz 2 z 10, itd. W Komentarzu 7 z 10 jest kilka wyrazów tzw. kluczowych, które zostały
celowo poprzeplatane różnymi dziwnymi znakami (np. !@#$%^&*()_+|?<:”), gdyż już wiem, że wpisy z kilkoma
takimi wyrazami są automatycznie kasowane. Jeżeli YT także i to rozwali lub skasuje, to już nie mam pomysłu jak
to opublikować w całości. Jeżeli uda się opublikowanie tych kilku ważnych prawd o zachodzących procesach, to
warto je szybko skopiować. Cały tekst przesyłam także autorowi filmu, do ewentualnego i całkowicie dowolnego
wykorzystania, gdyż nie zgłaszam jakichkolwiek praw autorskich.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 2 z 10.
Komentarz 2 z 10.
Z czego wynika ciągła walka ludzi ze złem?
W Biblii są przedstawiane dwie rasy. Pierwsza to „Dzieci Niewiasty” czyli ludzie, przedstawiani także jako dobre
ziarno pszenicy. Natomiast demoniczne „plemię żmijowe” jako; chwasty, kąkol lub plewy. Są one reprezentowane
są przez prostytutkę zwaną “Wielką Nierządnicą”, która skupia m. in. całe; duchowieństwo, politykę, finansjerę,
prawników, dziennikarzy, lekarzy, farmaceutów, naukowców, nauczycieli i in. Obydwie rasy mają żyć na Ziemi
wspólnie, aż do czasu “żniw”, które oddzielą dobre ziarno od żydowskich (Ap 3,9) plew (Mateusza 13,24-30), więc
“Wielka Nierządnica” oraz “Bestia”, którą jest państwo Izrael, zostaną raz na zawsze zniszczone (Obj. 17 i 18).
Rasa ludzka jest także przedstawiana w Biblii jako owczarnia. Znaki wskazują, że to już ostatnie lata starego
demonicznego systemu.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 3 z 10.
Komentarz 3 z 10.
Jakie są cele gadów wdzierających się ludzkiej owczarni?
Naturalne zapłodnienie i poród jest legalnym wejściem do ludzkiej owczarni. Rozwieranie szyjki macicy jest
otwieraniem bramy na świat, do ludzkiej owczarni. Dlaczego ta brama jest tak ważna wskazuje Biblia (Jana 10):
„10,1 „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną
drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem.
10,10 Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć”.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 4 z 10.
Komentarz 4 z 10.
Dlaczego ludzie płodzą gady?
Z pkt. 2 wynika, że wszystkie inne, nienaturalne demoniczne techniki np. in vitro, służą rozsiewaniu chwastów.
Mechanizmy działania prawa telegonii, czy np. gadziego prawa pierwszej nocy są objęte ścisłą tajemnicą, aby
ludzkość nie poznała prawdy i całkowicie zapomniała o kulturze poczęcia. Służą temu m. in. alkohol, pornografia,
prostytucja i ruchy LGBT. Kobiety zapłodnione, zwykle nieświadomie, przez istoty demoniczne, rodzą np. gady.
Wg. terminologii biblijnej są to wilki w owczych skórach (Mt 7,15-16).

W ciąży, zdecydowana większość wad i chorób, jest spowodowana właśnie przez zapłodnienie przez demona.
Obecnie nakaz noszenia maseczek i utrzymania dystansu wcale nie ma chronić przed zakażeniem do jest
dokładnie odwrotnie, czyli utrudnia pobieranie informacji z przestrzeni. Maseczki to podstęp gadów. Poprzez
oddychanie zwiększoną ilością dwutlenku węgla, mają one wytworzyć sprzyjające warunki do inkubacji gadów,
gdyż już jest powszechnie wiadomym, że zakwaszenie i niedotlenienie organizmu sprzyja rozwojowi różnych
pasożytniczych patogenów m. in. raka.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 5 z 10.
Komentarz 5 z 10.
Czy ciąże mogą znikać?
Współczesne badania (ukrywane przed ludźmi) m. in. o pojawiających się i znikających ciążach niewiadomego
pochodzenia, wyraźnie wskazują, że niemal wszystkie problemy matki i płodu w okresie prenatalnym i w czasie
porodu wynikają z różnego rodzaju ingerencji demonów, które ciała kobiet wykorzystują do orgii seksualnych lub je

zapładniają jako surogatki i to w różnym wymiarze „czasu pracy” np. tylko; do poczęcia, tylko do porodu lub do
wychowywania swoich pasożytniczych demonów i hybryd, aż do ich śmierci, aby wygenerować w rodzinach
maksymalną ilość, szeroko rozumianego cierpienia, pomimo, że w już okresie prenatalnym można wykryć różne
wady płodu. Innymi skrajnymi aspektami takiego cierpienia jest np. uporczywe “leczenie” podtrzymujące życie
dzieci, czy odmawianie starcom prawa do samostanowienia w sprawie swojej spokojnej naturalnej śmierci, bez
sztucznego podtrzymywania życia ciała, najczęściej przejętego przez demony
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 6 z 10.
Komentarz 6 z 10.
Jaka jest prawdziwa rola lekarzy i farmaceutów?
Szeregowi lekarze i farmaceuci w ogóle nie znają lub udają, że nie znają praw duchowych. Nieliczni, którzy mają
większą wiedzę, wiedzą także kim są, więc także i oni przenigdy nie powiedzą o tym ciężarnej, gdyż sami są
demonami lub ich hybrydami ukrytymi w ludzkim ciele. Większość trucicieli, czyli lekarzy i farmaceutów, spod znaku
jadowitego węża, wygląda jak ludzie, ale nimi nie są.

Główne cele medycyny i farmacji są w Biblii wskazane w słowie “czary”, czyli w tłumaczeniu Biblii z greckiego,
“farmakeia” oznacza – trucicielstwo, czary, magia. Zaś “farmakos”, wg słownika grecko-polskiego to – truciciel,
guślarz, magik. Prawdziwe znaczenie tych wyrazów jest celowo fałszowane, więc Biblia wyraźnie wskazuje, że
demoniczna Wielka Nierządnica, kierowana przez żydostwo, obejmuje m. in. religie, bankowość, medycynę,
farmację. Ze względu na pochodzenie, tę prostytutkę, „z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi” (Obj. 17:1)
Biblia nazywa także “Babilon Wielki” i „nakazuje wyście z niego, abyście nie mieli udziału w ich grzechach” (Obj.
18,4), gdyż jego przedstawiciele wg. Obj. 9:21 “nie odwrócą się od swoich zabójstw, swych czarów, swego
nierządu i swych kradzieży”.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 7 z 10.
** Uwaga. Komentarz 7 z 10 jest przez YT kasowany, dlatego niektóre wyrazy zawarte w tej części przeplatam
innymi dziwnymi znakami, aby algorytmy nie wykryły niektórych fraz.
Komentarz 7 z 10
Skąd się biorą różnego rodzaju zw-yr/od/nialcy?
Wzrost populacji ga(dz#iej, określanej w m. in. jako chwasty, pomiot sz#at(ański, nasienie w*ę$ża, plemię
)ż*mi@jowe itp. wynika z wykorzystywania niczego nieświadomych córek człowieczych, do rodzenia różnych
dem(oni&cznych hybryd. Urodzenie takiej hybrydziej istoty w ludzkim ciele jest określane przez niektórych jako
„od(pad ewo)lu-cyjny”. Może się on objawić na różnych poziomach np. jako czysty re9pt^ilia<nin lub inny gad,
insekt, płaz itd. lub pasożyt z zespołem Downa lub hybryda całkowicie niezdolna do samodzielnego przeżycia. W
sytuacji, gdy ciężarna podejmuje wiadomość, że płód ma poważne wady, ma prawo sądzić, że jest to skutkiem
zapłodnienia przez demona i powinna mieć prawo do decyzji, czy takie “na9sie8nie w5ę)ża” usunąć poprzez
aborcję, nie robić nic (gdy ciężarnej wgrali taki de(mo)ni^czny program karmiczny), czy też nastawić ga/dom drugi
policzek.

Nie jest przypadkiem, że Hitler obsesyjnie dbał o „czystość” swojej rasy, przy jednoczesnej eksterminacji Słowian.
Ma to odzwierciedlanie w nazistowskich przepisach aborcyjnych. Aborcja Niemki była zagrożona karą śmierci, a w
okupowanej Polsce, Generalny Gubernator Hans Frank ustanowił całkowitą bezkarność wobec aborcji Słowianek.
Tajne nazistowskie eksperymenty na słowiankach w obozach zagłady, którym patronował dr Josef Mengele, który
w Oświęcimiu prowadził badania m. in. nad ciążą mnogą, dziedzicznością oraz cechami rasowymi. Badania trafiały
do Instytutu Badań Antropologicznych i Biologiczno-Rasowych, którego celem były metody wykradzenia Bogu
tajemnicy Boskiej Cząstki, posiadanej przez Słowian. W Biblii jest przedstawione jako próba zmieszania „twardego
demonicznego, niemieckiego żelaza” z „miękką słowiańską gliną”, z której został ulepiony Adam. Ma to odniesienie
do biologii, technologii, demografii, rasizmu, militaryzmu i polityki.

„To, że widziałeś stopy i palce częściowo z gliny, częściowo zaś z żelaza, [oznacza, że] królestwo ulegnie
podziałowi; … To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się on przez ludzkie
nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną” ( Dn 2,41-43).
Inaczej mówiąc połączenie demonicznych bezdusznych hybryd tworzonych przez sztuczną inteligencję i
technologię, z Boskim naturalnym, organicznym, biologicznym człowiekiem jest sprzeczne z naturalnym prawem
Boskim. Są też inne tego aspekty np. odnosi się to także do Unii Europejskiej, która jest jak kolos na glinianych
nogach, gdyż twarde „żelazne” bezduszne nacje zgniłego zachodu, nie łączą się z Boskimi narodami słowiańskimi.
Więc UE lada chwila się rozpadnie (Dn 2,34) „Patrzyłeś, a oto odłączył się kamień, mimo że nie dotknęła go ręka
ludzka, i ugodził posąg w jego stopy z żelaza i gliny, i połamał je. … tak że nawet ślad nie pozostał po nich”.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 8 z 10.
Komentarz 8 z 10.
Kto ustanawia prawa dla ludzi?
Ustawa “aborcyjna” jak i całe prawo stanowione przez prawników udających ludzi, nie jest prawem ludzkim, lecz
demonicznym prawem morskim i jest wprowadzane przez demony i ich hybrydy ukryte w ciałach niemal wszystkich
prawników. Głównym celem ich pracy jest stopniowe obracanie praw naturalnych i resztek rodowych norm
społecznych o 180 stopni i takie ich zagmatwanie, aby tylko oni mogli w tym bagnie lawirować dla osiągnięcia

swoich demonicznych celów. Jednym z przykładów niech będzie zmanipulowany sens i podprogowy przekaz
biblijnego przykazania “Nie zabijaj”.

Dla kogo są prawa i czy są one przestrzegane, daje odpowiedź Jarosław Kaczyński, który jest prezesem
największej partii, który ma większość sejmową, który ma „swojego” prezydenta, a więc bez problemu mógłby
przywrócić w Polsce suwerenność i praworządność, ale zamiast tego w dn. 18.11.2020 r. z mównicy sejmowej
wygłasza pięć bardzo wymownych zdań; o symbolice maseczek z błyskawicą, o przestępcach zasiadających w
ławach sejmowych i o praworządności – cytuję prawnika, który chyba wie co mówi: … „zdejmijcie te błyskawice
esesmańskie” … „Macie krew na rękach. Łamiecie art. 165 (KK). Powtarzam, nie powinno was być w tej izbie.
Dopuściliście się zbrodni. Jeśli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedzieć.”
Jeśli „polskie” partie i rząd tego nie umieją, to wystarczy spojrzeć za wschodnią granicę i brać przykład. Chwała
więc Prezydentowi Białorusi Aleksandrowi Łukaszence, który pomimo wściekłych ataków zachodniej agentury, nie
uległ korupcji i jako ostatni prawdziwy słowiański bohater uchronił swój naród przed zadaniem Słowianom
ostatecznego śmiertelnego ciosu przez demoniczną zachodnią cywilizację śmierci.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 9 z 10.

Komentarz 9 z 10.
Po czym rozpoznać psy(cho&patów?
Zasłaniają się maskami, ale można ich rozpoznać na różnych płaszczyznach m. in. po znakach, barwach i po ich
owocach. Na płaszczyźnie fizycznej także po PESEL-u czy wielokrotnie zmienianych nazwiskach. Na płaszczyźnie
biologicznej po oczach, uszach, szczękach, po grupie krwi oraz haplogrupie. Na płaszczyznach subtelnych np.
eterycznej, astralnej po aurze, po braku sumienia i wstydu. Po duszy lub jej całkowitym braku, co jest zauważalne i
określane jako bezduszność lub bezwstydność. Na płaszczyźnie społecznej niemal nigdy nie przepracowali
zawodowo ani jednego dnia przy jakiejkolwiek pracy fizycznej, społecznie użytecznej. Natomiast zawsze i wszędzie
wykazują się postawą pasożytniczą, czyli korzystają (zwykle podstępnie) z owoców pracy ludzi. Wobec
powyższych wskazówek, może warto szerzej zapoznać się z prawami duchowymi, w oparciu o które następuje
materializacja w świecie widzialnym (3D). Protestowanie jest w Polsce odgórnie sterowane i to pod znamiennym
znakiem błyskawicy, czyli Sza&tana (Łk. 10,18), który pełnił funkcję lucyfera, więc jego misją było nieść z niebios
na Ziemię światło (oświecenie) dla ludzi. Jednakże jego pycha, spowodowała jego upadek (Iz 14,12 „Jakże to
spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię”. Upadek ten zamiast oświecenia
ludzkości, przyniósł podziały, nienawiść i zniszczenie.

Łatwo jest więc rozpoznać kto kim jest i spod jakiego jest znaku lub flagi, a najpewniej, nie po słowach, lecz po jego
owocach (Mt 7,15-20). Warto także wiedzieć, że czarno-czerwone barwy Szatana mają najniższą możliwą wibrację.
Natomiast tęcza jest ukradziona Bogu przez LGBT. Boska tęcza symbolizuje doskonałość i pełnię, czyli 7 kolorów,
zaś tęcza LGBT ma tylko 6 kolorów, więc w szerokim zakresie społecznym reprezentuje tzw. „ohydę spustoszenia”
(Rz 1,26-32), bo 6, 66, 666 itd. symbolizuje demoniczną (i ludzką) niedoskonałość (Ap 13,18).

Obecne działania na całym świecie są skoordynowane i zmierzają do zaszczepienia ludzkości szczepem śmierci,
czyli jednym ze znamion Bestii – Ap 16.2 „Ruszył zatem pierwszy anioł i wylał swoją czaszę na ziemię. Wtedy na
ludziach, którzy przyjęli znamię bestii i pokłonili się jej podobiźnie, wystąpiły złośliwe i bolesne wrzody.” A co czeka
wszelkich zboczeńców LGBT wskazuje (1 Kor 6,9). Natomiast pojedyncza błyskawica (S) jest symbolem łagodnego
zwyrodnienia, zaś podwójna błyskawica to już zwyrodnienie całkowite np. SS, co jest znane jako; Gestapo,
Szwadrony Śmierci, Synagoga Szatana, paragraf (§ = SS) symbolizujący nie naturalne, lecz demoniczne prawo i
in. Ponadto błyskawica symbolizuje żywioł eteru i ognia, którym jest także promieniowanie. Przekaz maski z
błyskawicą jest prosty. Jest to m. in. trudności z oddychaniem spowodowanym promieniowaniem mikrofalowym
(5G), które nie jest żadnym dobrodziejstwem, lecz niewidzialną i cichą bronią masowej zagłady. W starożytnej
Grecji piorunami jako bronią posługiwał się Zeus.

Ludzie czystej rasy mają wrodzone Boskie dary m. in. jasnowidzenie, jasnosłyszenie, telepatia, teleportacja,
materializacja i wiele innych, ale dali się zwieść demonom i skosztowali owocu z drzewa poznania dobra i zła (Rdz
1,16). Nadgryzione zatrute jabłko symbolizuje demoniczne zatrute destrukcyjne technologie. Stąd ostrzeżenie, aby
nie spożywać (nie wdrażać i nie używać) owoców technologii, bo gdy je (Rdz 1,17) „spożyjesz, niechybnie
umrzesz” Śmierć ta jest już bardzo widoczna niemal we wszystkich aspektach życia człowieka. Nie przeminie to
pokolenie, a wszystko to się wydarzy. Są więc jeszcze ludzie, którzy w młodości nie korzystali z banków i ich
kredytów, aptek, telefonów komórkowych w wielu innych tzw. „dobrodziejstw cywilizacyjnych”, które przez
rabunkową gospodarkę, doprowadziły planetę na skraj przepaści.

Zatrute nadgryzione jabłko jest do dziś widoczne np. w logo koncernu Apple. Wprowadzanie technologii
związanych z radiofonią, telewizją, telekomunikacją komórkową, radary, radioterapia, energetyka atomowa itp.
zawsze wywoływały epidemie, gdyż to one zmuszają układ immunologiczny do naturalnej obrony. Technologie
radiacyjne nie są nowe, gdyż historycznie udokumentowane kroniki, nawet z przed naszej ery, opisują używanie
przez bogów tej broni przeciwko ludzkości, aby (zależnie od częstotliwości i mocy) wywołać plagę, zarazę lub
śmierć, albo powolną, albo śmierć natychmiastową na danym obszarze.
* Poniżej, w odpowiedzi jest przypięty Komentarz 10 z 10.

Komentarz 10-ty z 10-ciu (ostatni).
Wniosek.
Reasumując, bez znajomości praw życia i kreacji, np. protestowanie “przeciwko” powoduje skutek odwrotny, czyli
zasilenie tego, przeciwko czemu się protestuje, a destrukcyjne egregory i tak zniszczą swoich żywicieli. Jeżeli już
ktoś ma pragnienie manifestowania, to znacznie lepiej jest zamiast “przeciw”, opowiadać się “za”, czyli świadomie
kreować tzn. nasycić przestrzeń świadomości zbiorowej tym czego pragniemy. Myśl ta zawiera się w słowach –
“proście, a będzie wam dane” (Mt 7,7-8). Obecne zamieszanie na Ziemi to celowa polaryzacja społeczna, gdyż w
dniach ostatnich jest ona konieczna, bo działa prawo rezonansu (kontrastu), więc nie można; mieć dwóch panów,
służyć Bogu i mamonie, być zimnym draniem, a mieć gorące serce itp., czyli każdy musi, nie słowami, lecz swoim
życiem, wykazać po której jest stronie, aby odpowiednio otrzymać „Pieczęć Bożą” (Ap 7,2-3) lub „Znamię Bestii”
(Ap 13,16-17) za swoje uczynki (2 Tm 3,1–5).

Warto też pamiętać, że jesteśmy na progu przejścia do nowego wyżej wibracyjnego wymiaru 5D, zwanego w Biblii
Królestwem Niebieskim. Jednak wejść tam można tylko przez wąską bramę, co oznacza, że mamy ostatnie chwile,
aby uwolnić się od całego balastu starego świata 3D, którego nie da się przemycić do nowego świata. Balasty i
kotwice to m. in. materializm, przywiązania, żądze i. in. Nagromadzone rzeczy materialne oraz uczynki duchowe,
tworzą dorobek człowieka, w Biblii wskazane jako skarby na ziemi i skarby w niebie (Mt 6,19-21). W czasach
ostatnich jest to sprawa najważniejsza, „Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje”. A zatem bogacze
ziemscy (obciążeni różnymi starymi nisko wibracyjnymi przywiązaniami) nie przejdą przez “ucho igielne” i nie
wstąpią do nowego świata. (Mt 19,23) „Zaprawdę, powiadam wam: Bogaty z trudnością wejdzie do królestwa
niebieskiego, Jeszcze raz wam powiadam: Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść
do królestwa niebieskiego”. Ucho igielne to wąska brama (Mt 7, 13-14) „Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo
szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.
Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!”.
Koniec.”

Pozdrawiam serdecznie
Grupa na Facebooku : Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM
Autor : Michał Żulikowski

6 thoughts on “ZIEMIA – TAJNA WOJNA RAS / SEKRET O KTÓRYM NIE WOLNO CI WIEDZIEĆ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *