UKRYWANE TECHNOLOGIE – METODA LECZENIA AIDS, TELEPORTACJA, WALT DISNEY A UKRYWANA WIEDZA – MASON 33°

“W związku z tym ludzie, którym wstrzyknięto w ten sposób, po zbadaniu po trzech tygodniach lub więcej i porównaniu z podobnymi ludźmi, którym podano placebo, byli całkowicie wyleczeni z AIDS. Grupa kontrolna nadal wykazywała AIDS. W związku z tym tetrasrebro tetratlenkowe urządzenie działało w zgodzie i w pełnej zgodności z ostatecznymi celami niniejszego wynalazku. Ponadto, trzech z czterech pacjentów w terminalnym zespole wyniszczenia i czterech z pięciu pacjentów z terminalną kandydozą nadal żyło w 1995 roku, po upływie półtora roku od ich pierwszego wstrzyknięcia. W tym czasie wszyscy chorzy na AIDS zostali wypisani z kliniki i pozwolono im wrócić do domu.”
Metoda leczenia AIDS przy pomocy kryształów czterotlenkowych tetrasrebra

Abstrakcyjny :
Diamagnetyczny półprzewodnikowy kryształ molekularny tetratlenek tetrasrebra (Ag 4 O 4 ) jest wykorzystywany do niszczenia wirusa AIDS, niszczenia synergistycznych patogenów AIDS i ugrupowań tłumiących odporność (ISM) u ludzi.
Pojedyncza dożylna iniekcja urządzeń to wszystko, czego potrzeba do uzyskania skuteczności na poziomie około 40 ppm ludzkiej krwi. Kryształ cząsteczkowy urządzenia zawiera dwa mono i dwa trójwartościowe jony srebra zdolne do „wystrzeliwania” elektronów zdolnych do porażenia prądem wirusa AIDS, patogenów i ISM. Po podaniu do krwiobiegu elektrony urządzenia zostaną wyzwolone przez patogeny, namnażający się wirus i ISM, a po wystrzeleniu jednocześnie uruchomią mechanizm chelatacji redoks, w wyniku czego powstają dwuwartościowe cząsteczki srebra, które chelatują i wiążą aktywne miejsca niszczących je jednostek. Urządzenia są całkowicie nietoksyczne. Jednak obciążają wątrobę, powodując powiększenie wątroby, ale nie powoduje utraty funkcji wątroby.
https://patents.google.com/patent/US4952411A/en

#AIDS #TELEPORTACJA #UKRYTAWIEDZA
LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/
WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *