Walt Disney a ziemia / Próby uciszania – Zaniechaj mówienia a rodzina przeżyje co szykują Polakom ?

LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

 

Podczas rozmowy “istota” został poinformowany że lepiej będzie dla niego jak pewnych tematów nie będzie poruszał między innymi tego że szkoły mogą być wykorzystywane w pewnych celach a tak że siatka grodząca województwa mogła się w tym miejscu znaleźć nie przypadkowo. To co Walt Disney mason 33° tutaj przedstawia to tak zwany EPCOT który może być skomplikowaną technologią tworzącą między innymi nasz “firmament” oraz wiele innych widocznych przez nas efektów. Dokładniejsza zdjęcia EPCOTU znalazłem tutaj – https://www.businessinsider.com/walt-disneys-original-plan-for-epcot-2015-5?IR=T#the-main-point-of-walts-florida-project-was-to-focus-on-his-experimental-prototype-community-of-tomorrow–epcot-7

71 thoughts on “Walt Disney a ziemia / Próby uciszania – Zaniechaj mówienia a rodzina przeżyje co szykują Polakom ?

 1. zrozumienie kosmicznych zasad egzystencji układu nie jest łatwe, ale jest możliwe. Blokadą do zrozumienia jest religijny przekaz związany z biblią, że roztrąbią się trąby, tudzież popędzą tabuny koni i rozpocznie się Armagedon. Z mojej wiedzy wynika, że nic takiego się nie stanie, bo wszechświat porozumiewa się z istotami ziemskimi na ciepłej fali życia. Ryczące zjawiska nie maja dostępu do tego zakresu.

 2. Witam Michała, pania Terese oraz Istote. Obserwuje wasz kanał od momentu kiedy ,,klepsydra ruszyła,, Próbowałem wcześniej zadać kilka bardzo ,,istotnych,, pytań, ale jakoś nie doczekałem sie odpowiedzi. Uznałem , że być może to nie jest jeszcze ten moment. Dlatego, zadałem sobie wczoraj nieco trudu, i podążając tropem intuicji, obejrzałem kilka filmów , które uznałęm za ważne i faktycznie trafiłem w dychę. Michał uwielbia stymulować swoja lewą półkulę, i zagłębiać się w interesujące tematy. Trochę martwi mnie jego poczucie wyższości , kiedy ktoś nie spełnia wymagań i nie posługuje się zbyt wygórowaną inteligencją i nie daje mu merytorycznych powodów do dyskusji. Dlatego chciałem zadać 3 pytania, dość konkretne, na które znam odpowiedź, jednak zależy mi żeby poznać wasze wspólne zdanie na ten temat, bo jak mniemam jesteście inteligentni i niemal wszystko wiecie.
  1. Jak wiadomo człowiek ma dwie płcie (kobieta i mężczyzna). Są to dwie naprzemian uzupełniające się energie , które tworzą i manifestują żywe życie. Od strony fizycznej to jak dwa ładunki plus i minus , które poprzez wzajemną relacje..polaryzyują czystą energię (eter) na bardziej zagęszczoną częstotliwość wibracji energi, tworząc w skrócie rzeczywistość.
  Czy istota może sie odnieść do tematu i sprecyzować pojęcie o któym wspomniał w pierwszym filmie jaki nagraliście (o bardzo kiepskiej jakości, co było zrozumałe), o tym ,,oddychaniu,,. W jednym z ostatnich filmów nawet wspomniał w odniesieniu do naszej mocy…,,że możemy nawet jednym oddechem ich unicestwić,,. Napisałem trochę teraz niezrozumiale, ale już mówie o co chodzi:
  Człowiek witruwiański- Boska Matryca- Drzewo życia
  Mężyczyzna- energia słoneczna – działanie, lewa półkula – HA- SŁOŃCE
  Kobieta- energia księżycowa – odczuwanie, prawa pólkula – THA- KSIĘŻYC
  HATHA, a więc zjednoczenie słońca i księzyca w formie prany i apany w praktyce pranajamy, jest cechą charakterystyczną i zwieńczeniem hatha jogi.
  Oddychamy ETEREM, PRANĄ – to zjednoczenie HA (prana jako wiatr wiejący ku górze) i THA (apana jako wiatr wiejący ku dołowi, następuje poprzez zrównoważenie przepływu prany między idą (chandra nadi, strumień księżyca) i pingalą (surya nadi, strumień słońca), dzięki czemu aktywowana jest shushumna- strumień w kanale centralnym, kręgosłup).
  Jest to naturalny mechanzim, który zasilany elektrycznie , poporzez umiejętność świadomego pobierania eteru ,przez aparat węchowy , pobudza i zwiększa rezonans pola morficznego serca, oraz pozwala pobudzić ciało do bardzo mocnych stanów somatycznych, które w następstwie umożliwiają oddychanie zakończeniami nerwowymi. Co daje nieprawdopodobne możliwości …tzw. technologia organiczna.
  W jednych z pierwszych audycji istota mowił że uczucie zimna to objaw ataków lub opętania przez ciemne siły…hm trochę mnie to zaniepokoiło, gdyż w każdej książce , i praktyce hatha jogi czy inaczej radża jogi, uczucie zimna w ciele, jest spowodowane wejściem ciała na wyższą oktawę czestotliwości energi i są to silne stany ekstatyczne z uczuciem LODOWATEJ BOSKOŚCI I UNIESIENIA CIAŁA, kiedy oddycha sie przez pępek , i tworzy sie poteżne pole elektro-magnetyczne wokoło ciała, co w daleszej praktyce prowadzi do obudzenia SUPER MOCY, którą mamy, a do której poprzez degradacje ciała min. chemia w jedzeniu czy szczepienia oraz hodowle w strachu, pozbawia się i utrudnia do niej dostęp.
  Jest jeszcze szalenie istotna sprawa dotycząca adrenochronu. Istoty tzw. ciemne , ktore wybrały drogę cienia…nie posiadają możliwości, którą my mamy natrulanie. więc by doświadczć boskości i jej mocy, tworzy się adrenochron , tzw ,,krew bogów,, by doświadczć tej mocy. Jednak jest ona polaryzowana w odwrotnym kierunku i zasila ona ich wewnętrzną ciemność ..stwarzając jej silniejsze odziaływanie.
  Praktyka o której wspomniałem wcześniej tzn…rozkręcenie tak wiru energi prany w naszym boskim ciele, pozwala uzyskać kontakt z ciałem na poziomie fiozjonomicznym, dzieki utrzymaniu skupienia ciała i pobudzeniu nadadrenaliny, dzięki czemu mamy pełna kontrolę nad swoim ciałęm elektryczno-eterycznym. Układ nerwowy zasila wszysktie układy ciała z imunologicznym na czele, i dzieki temu mamy pelna kontrole nad procesami ktore w nas zachodzą.
  Testy PCR- są po to by uszakdzać gruczoł hematoencephalitis, który oddziela jamę nosową od wgłębienia Mondanta. I tak naprawde pozwala on jak i cały układ oddechowy na zupełnie coś innego niż sie ludziom wydaje. Uszkodzenie tego miejsca, praktycznie uniemożliwia pobierania z powietrza..eteru, prany.
  Dlaczego nikt z was, nie wspomina o tych oczywistych faktach, o których mowia nasze słowiańskie WEDY, ale nie tylko one. Jest to wiedza powszechna , ale jakoś zamknięte, zmanipulowane umysły ludzi, omijajają takie tematy..nazywając ezoteryką. Czyli sprowadzają to do jakiejś struktury, wypaczając kompletnie jej znaczenie i prawdziwy sens.
  2. Pytanie drugie jest kontynuacja pierwszego, ale bardziej znaczeniowe.
  Kanał w kregoslupie to dosłownie światłowód , skladajacy się z niezliczonej ilości kanalików świetlnych…tworzący jeden szeroki kanał ,przez który przepływa… BOSKA MOC KREACJI, CZYSTY ETER, MIŁOŚĆ. Jakoś trudno sie doszukać w waszej polemice i działalności tego ciekawego i dość istotnego słowa na literkę ,,M,,. Pochodzimy z MIŁOŚCI, DLA MIŁOŚCI, a w audycjach, można odnieść wrażenie że swoimi słowami tworzycie bardzo schemtatyczny, kartezjański, metodologiczny obraz istnienia, kompletnie wyzuty z ZYWEGO ZYCIA i ODCZUWANIA. Mówiąc ciągle jak mantra ,,patrzaj sercem,, wyciągam wniosek, że nikt z was chyba nie wie na czym to polega. Kiedyś nawet pokazywałem pani Teresie stare ilustracje i rysunki z unikatowych ksiązek na ten temat, pokazujące ruch prany wokól kręgosłupa oraz opis całego procesu wzniesienia, a otrzymałem zbywczą odpowiedź lekko ściszonym, przestraszonym głosem, bo rozmawiałem przez skype, że to kłamstwo!!! Mam więc pytanie kim wy jesteście i za kogo sie uważacie, skoro do tak istotnych kwesti podchodzicie z taka rezerwą..lub brakiem jakiejkolwiek wiedzy. Wręcz obawiając się konsekwencji.
  Poruszę teraz temat dośc ważny, dotyczący tego na co zwróćił uwage i mówił o tym wprost Zbigniew Religa, ale nie tylko on bo również już 100 lat temu lekarz Dr. Otoman Tsar Adusht Hanish odkrył sekretne miejsce w sercu, którego dotknięcie natychmiast powodowało smierć pacjenta. Sekretne miejsce w sercu, tzw. 5 komora serca. Natura dwunastościanu foremnego czyli Matryca Ziemi. Tzw osobisty Axis Mundi, któy łaczy nas z rdzeniem Axis Mundi Ziemi. Aktywuje 5 komore serca (ISKRA BOŻA) – wodór , który teleportowany jest z narządu bardzo ważnego w ciele, tzn z nerek, za pomoca spalania węgla. Zachodzi reakcja która aktywuje i wznosi matryce ludzkiego ciała na wyższą częstotliwość , tzw. koherencja serca. Percepcja wzrasta, oraz 7 kanałów wewnętrznych rozwibrowuje się, tzw. czakramów i ciało jest całkowicie odporne na informacje i odziaływanie niższych częstotliwości ( zjawisko interferencji fali). Tylko poprzez praktyke oddechu można osiągnąc stany które pozwalają przeżyć ten osobliwy proces w pełni bezpieczny…ponieważ jest naturalny.
  Wiecie doskonale, bo nie raz to podkreślaliście że SŁOWO JEST ŻYWE. Nie tylko słwo, bo myśl także, emocja tym bardziej, w zasadzie wszystko w około od materi po ducha przejawia swą esencją istnienia. Zatem to na czym skupia sie nasza energię, czyli cały mechanizm jakim jesteśmy, staje sie naszą rzeczywistością. Odnoszę wrażenie, że na kanale MIchała infekuje sie wręcz ludzi bezustannie obawą przed czymś co nie nastąpiło, tak by stwarzać właśnie możlwiość i ujście enrgi w kierunku takim scenariuszom na jakich sie skupiacie. Większość, a raczej wszystko nagrywana jest w studiu i pokazywana nam w formie gotowych wzorców energi w formie informacji. Mowilem o tym dokladnie we wrzesniu, to brano mnie za wariata, choc widze ze wczoraj podaliscie taka informacje na swoim kanale również.
  Jeśli chcecie świata bez złą…to nie skupiajcie się na tym co taki świat o jakim marzy od zawze nasze prawdziwe JA, niszczy. Wprowadzanie i stymulowanie ciała na permanentnej obawie i strachu , przed apokalipsą..stwarza energetycznie spoiwo by taki scenariusz wlasnie zaistnial. Pisałem kilka miesiecy temu w komentarzu do ktoregos filmu, prawdopodobnie do filmu o prawie morskim, że NIC nam nie sa wstanie zrobic, bo PRAWDA przejawi sie poprzez ISRKE BOŻA, i zostanie ona aktywowana w pierwszej kolejnosci w istotach, ktore od zawsze sprawowaly tutaj ,,władzę,, nad odwiecznym PRAWEM ŻYCIA. Jest to spora liczba na terenach POLSKI ISTOT RASY WIELKIEJ, której moc bedzie sie zwiekszac im bardziej okupant bedzie zaciskal pętle. Do momentu w ktorym jednym oddechem nie zostaną zmieceni z powierzchni ZIemi. Łącznie z tymi , którzy w swej bierności i zaślepieniu tworzyli obraz ,,obozu koncentracyjnego,, , czyli żyli w strachu.
  Wczoraj Istota pwiedział wyrzućmy strach ze swojego serca. Istoto, jak ty chcesz to zrobić? Skoro strach jest też rzeczą naturalną, którą poznajemy w pierwszej sekundzie naszego życia..kiedy wychodzimy przez portal, łono matki, zderzając sie z warunkami, ktore sa dla nas czymś obcym, surowym i nieprzyjemnym. to rekacja autoimunologiczna…a nie czary mary. Wzorce energi ktore podswiadomie sa stymulowane w nas przez cale zycie, sa do zdjecia, ale trzeba wiedziec jak to zrobic. Sluza temu specjane techniki, nawet taka osoba jak pan Wim Hof , ktory stał sie wrecz ikoną w tym roku, pokazał i zaraził swoja technika oddechową wielu ludzi, którzy obudzili sie i doświadczyli tego o czym mówiłem wyżej. Strach należy zaakceptowac jako cos naturalnego, i wchlonąc go , przetransformowac. A nie walczyć z nim i sie go pozbywać. jesli cos ignorujesz lub uciekasz przed tym, wcale tego nie eliminujesz , tylko wzmacniasz wprowadzajac obawę do swej egzystencji.
  3. Pytanie dość krótkie i banalne. Dotyczy tego co miało miejsce podczas ogladania przeze mnie filmu, tzn kiedy zadzwonil domofon i ktoś pukał do drzwi w mieszkaniu istoty, po czym istota oznajmial ze grożono mu śmiercią. Skoro grożono istocie smiercia i wiedza kim jest , oraz gdzie mieszka, dlaczego ciągle Michał kontaktuje sie z nim przez pania Terese, a nie bezpośrednio? Przeciez to jest śmieszne. Skoro mamy sie jak mowi istota, pozbyc strachu, to czego on sam sie obawia?! Życia? przeciez jesteśmyniesmiertelni, wiec o co chodzi. Gdzie tu jakaś logika i konsekwencja w działaniu? Poza tym, emocje jakie towarzyszyło temu, reakcje Teresy i twoje Michale, sugerowały jakbyście to zaaranżowali. Gdyby do mnie ktoś zapukał z taką informacją, moje serce naturalnie zupełnie inaczej by zareagowało, a po was spłynęło to jak po kaczce. Jak jest naprawdę? Energie sa bardzo silne teraz, ciezko cos ukryć bo aktywują sie w slowianach moce naturalne…wraz z porodem matki Gayyyi. Sami mowiliscie ze po owocach ich poznacie.
  Proszę nie brac do siebie , moich wnikliwych obserwacji czy osadów. To wynika z tego co czuje a nie widze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *