UKRYCI WŁADCY MARIONETEK – OD HITLERA DO TRUMPA – KTO JEST KUGLARZEM ?

We wrześniu 1931, Adolf Hitler stał się IDEALNĄ lalką dyktatorem
KIEDY zamordował swoją ciężarną córkę, Angele „Geli” Raubal.

Ten tekst tylko potwierdzi tezę iż nasze życie polityczne jest sterowanie odgórnie przez różnego rodzaju tajne organizacje które manifestują się w postaci lóż masońskich, służb specjalnych, rodów krwi potajemnie oraz tajnych zakonów sterujących naszym życiem społecznym a także sytuacjami dziejącymi się na naszym globie takimi jak zamachy, ideologie które nagle się pokjawiają a następnie prowadzą do pewnych rzeczych np takich jak wojny..

W przypadku każdej wojny jak i każdego przestępstwa należy zadac podstawowe pytanie “cui bono?”

W przypadku wydarzeń historycznych jest możliwe prześledzenie losów danej sytuacji i postawienie tego ważnego pytania. W tym artykule spróbujemy sobie odpowedzieć na to ważne pytanie kto jest ukrytym kuglarzem i kto na tym zyskuje wysyłając swoje marionetki na śmierć rozbijając całe społeczeństwa oraz narody jak kręgle na planszy która dla rozgrywających jest tylko szachownicom a dla żyjących w danych społeczeństwach ludzi jest to bolesna rzeczywistość.

Przyglądnijmy się tutaj temu jak działają z za kurtyny tak zwani ukryci kuglarze władcy marionetek..

Najbardziej niszczycielską wojnę w całej historii świata Hitler rozpoczął we wrześniu 1939 roku, a w roku 2019 przypadała 80 rocznica rozpoczęcia tego katastrofalnego konfliktu.

Adolf Hitler nie był pierwszym brytyjskim „władcą” lub głową państwa, którego kompromitowano!


Księżniczka Elżbieta Tudor
(1533–1603).

Księżniczka Elżbieta została skompromitowana, gdy została uwiedziona przez złowrogiego Thomasa Seymoura i urodziła dwóch chłopców !!

Władca marionetek, Sir William Cecil, rozkazał „Królowej Dziewicy”, aby przyspieszyła rozpoczęcie Imperium Brytyjskiego poprzez zjednoczenie zaciekłych wrogów Anglii i Szkocji pod rządami jezuickiej dynastii Stuartów!

Królowa Wiktoria została skompromitowana, ponieważ jej prawdziwym ojcem był katolik
Sir John Conroy!

Księżniczka Victoria
(1819  1901).

Chociaż brytyjski kłamca jest zawsze przedstawiany jako mężczyzna, kobiety-suwereny wydają się nie mniej groźne ….. Dlatego Shake-speake dokonał niemożliwego, łącząc zaciekłych wrogów Anglii i Szkocji!

W 1908 roku, zanim wraz z opiekunem, Houstonem Stewardem Chamberlainemem wyjechał z Wiednia, młody Hitler siał swój dziki owies (Biblia nazywa to rozpustą ). Jak zwykle wolał zatrzymać to w rodzinie. Adolf miał romans ze swoją mężatką kuzynką Angelą, która była żoną mężczyzny imieniem Leo Raubal.

Angela Raubal (1883 – 1949) była
zamężną kochanką Adolfa Hitlera.

Zanim wyszła za mąż za Leo Raubala w 1903 roku, panieńskie nazwisko Angeli brzmiało Angela Hitler.

Angela urodziła syna Leo w 1906 roku, a następnie Angela Maria urodziła się 4 czerwca 1908 roku.

Adolf Hitler był prawdziwym ojcem Geli, ale opuścił Wiedeń, zanim otrzymał swoją nowo narodzoną córkę.


Geli Raubal (1908 
 1931)
była córką Hitlera!

Nie istnieją żadne zdjęcia Adolfa i Angeli sprzed 1908 roku, ale biografia Hitlera twierdzi, że ​​była bardzo towarzyska i piękna, co jest dokładnym przeciwieństwem jej bardzo pobożnej katolickiej matki:

Angela była zupełnie inna niż Frau Hitler, wesoła osoba, która cieszyła się życiem i uwielbiała się śmiać. Tchnęła życie w rodzinę. Była bardzo przystojna ze swoimi regularnymi rysami i nosiła piękne włosy, ciemne jak u Adolfa, w warkocze (Kubizek, The Young Hitler I Knew , s. 45).

Mąż Angeli, Leo, zmarł nagle w 1910 roku, przez co Angela była wesołą wdową. Po raz pierwszy usłyszała o rosnącej sławie Adolfa, gdy zobaczyła jego zdjęcia w gazetach. Geli nigdy nie widziała swojego prawdziwego ojca, ponieważ odszedł zaraz po jej narodzinach.

Adolf Hitler przemawiający
w Monachium około 1925 r.

Angela i Geli ze zdziwieniem dowiedziały się, że człowiekiem, który wzbudził emocje w Monachium, był wiedeński Adolf Hitler.

W marcu 1927 roku Angela rozpoczęła pracę jako „gospodyni” w hotelu Berghof.

Hitler był również oczarowany swoją nowo odkrytą córką Geli.


Geli z psem Hitlera Blondi w
Berghof 
circa 1927.

W listopadzie 1927 roku Geli zapisała się na studia medyczne na Uniwersytecie w Monachium, a czesne opłacił ojciec Adolf. Jednak Geli nie była typem pilnym i wkrótce zrezygnowała. Najwyraźniej jedyną jej życiową ambicją było poślubienie ojca Adolfa.

Hitler zamordował swoją ciężarną córkę Geli kulą w serce!

We wrześniu 1929 roku Hitler zaprosił córkę do wprowadzenia się do jego 9-pokojowego mieszkania na Prinzregentenplatz. Para rozpoczęła namiętny romans, a do 1931 roku Geli była w ciąży:

Geli była kluczową kobietą w życiu Hitlera, ważniejszą niż Eva Braun. Wspominając wiele lat później, mały Hoffman napisał: „Geli była operą; Eva była operetką”. (Hayman, Hitler i Geli, str. 3).

Bardzo niewielu biografów Hitlera wspomina o intensywnym romansie między ojcem a córką, ponieważ kazirodztwo jest nadal uważane za obrzydliwość dla wielu ludzi.


Adolf i córka Geli
w 1930 roku.

Hitler i Geli często widywano razem, ale zawsze mówiła o nim „wujek Adolf”.

Była jedyną prawdziwą miłością Adolfa, ponieważ była jego własnym ciałem i krwią!

Adolf z zazdrości zastrzelił własną córkę jednym z wielu pistoletów, które trzymał w swoim mieszkaniu!


Geli mieszkała ze swoim ojcem Adolfem w
tym 9-pokojowym mieszkaniu w Monachium.

Geli była czarodziejką i odwracała głowy większości mężczyzn, którzy ją widzieli. Jednym z mężczyzn, których pociągała, był szofer Hitlera, Emil Maurice. Oto cytat Heinricha Hoffmana – oficjalnego fotografa Hitlera:

Pewnego dnia mój przyjaciel, Emil Maurice, jeden z najstarszych członków partii, który przez wiele lat był szoferem Hitlera, przyszedł do mnie blady, wzburzony. Wciąż drżąc pod wpływem swojego doświadczenia, opowiedział mi, jak wpadł, aby zobaczyć Geli, złożył jej całkowicie niewinną wizytę, podczas której śmiali się, żartowali i rozmawiali, jak zawsze, gdy jest się z Geli. Nagle pojawił się Hitler. „Nigdy w życiu nie widziałem go w takim stanie” – powiedział Maurice. Ożywiony wściekłością i oburzeniem Hitler wściekał się na niego; i doszło do sceny tak strasznej, że Maurice poważnie pomyślał, że Hitler chce go zastrzelić na miejscu. (Hoffman, Hitler Was My Friend , str. 151-152).

Oczywiście Hitler uważał Emila za „zwykłego człowieka”, a flirtowanie z jego córką było całkowicie niedopuszczalnym zachowaniem!

19 września 1931 roku Geli została znaleziona martwa z raną postrzałową w sercu. W kolejnym ze swoich zazdrości przyszły Führer zabił własną córkę, aby uniemożliwić jej spotkanie z innymi mężczyznami!

W każdym przypadku morderstwa pierwszymi podejrzanymi są zawsze członkowie najbliższej rodziny. Hitler rzeczywiście miał środki. . . i motyw. . . aby zabić swoją ciężarną córkę. Szefowie partii nazistowskiej, tacy jak Bormann, Himmler i Goebbels, natychmiast ruszyli, aby nazwać zabójstwo samobójstwem.

Nie przeprowadzono sekcji zwłok, a monachijska policja postępowała zgodnie z linią partii nazistowskiej i uznała śmierć za samobójstwo.


Cmentarz Centralny w Wiedniu, na którym
pochowani są wszyscy znani Austriacy.

Geli została pochowana na Cmentarzu Centralnym w Wiedniu ze szczątkami wszystkich słynnych kompozytorów.

Samobójstwo zabroniłoby jej pochówku na tym cmentarzu, ale kazirodztwo z ojcem nie było uważane za grzech, a zatem nie było przeszkody dla jej pochówku wśród innych sławnych Austriaków.


Domniemany obecny grób
Geli Raubal.

 

Hitler był zrozpaczony po morderstwie, ale szefowie partii nazistowskiej byli zachwyceni, że teraz całkowicie kontrolowali wschodzącą gwiazdę Hitlera!

Cześć Hitlera dla pamięci Geli przybrała formę religii. Własną ręką zamknął drzwi jej pokoju, do których nikt oprócz Frau Winter, jak rozkazał, nie miał dostępu; i przez wiele lat, zgodnie z jego instrukcjami, Frau Winter codziennie umieszczała w pokoju bukiet świeżych chryzantem, ulubionych kwiatów Geli. (Hoffmann, Hitler Was My Friend , s. 155-156).

Wiele z tych wyrzutów sumienia wynikało z poczucia winy z powodu jej morderstwa w przypływie wściekłości.

 

Po zamordowaniu córki Adolfowi nakazano poślubić Evę Braun!

Gdyby Hitler nie był wschodzącą gwiazdą partii nazistowskiej, zostałby skazany na dożywocie za zabójstwo. W tej chwili był całkowicie skompromitowany, a jego jedynymi wyborami były więzienie lub Brown House… Oczywiście Hitler nie miał problemu z wyborem szerokiej drogi swojego pana Apollyona, która prowadzi do zniszczenia.

Eva Braun miała zostać zakonnicą w klasztorze Simbach na granicy niemiecko-austriackiej. Zakon ten nazywał się Instytutem Najświętszej Maryi Panny i został założony przez angielską zakonnicę Mary Ward (1585  1645). Klasztor powstał w 1864 roku, a mnisi praktykowali ćwiczenia duchowe współzałożyciela jezuity Ignacego Loyoli.


Eva Braun jako zakonnica w
klasztorze Simbach.

Nazistowscy przywódcy byli zachwyceni zamordowaniem Geli, ponieważ mieli teraz Miecz Damoklesa, który mógł powiesić nad Hitlerem.

Aby udowodnić, że może mieć związek z kobietą inną niż bliski krewny, nakazano mu poślubić Evę Braun.

Ten sekretny ślub odbył się w 1932 roku, kiedy to gwiazda Adolfa zaczęła rosnąć!


Eva Braun (1912 – ????) została
żoną Adolfa po morderstwie.

 

Eva była bardzo wysportowaną dziewczyną, ale była też kwintesencją „głupiej blondynki”. Po ślubie przykleiła się do męża jak klej, a jej obecność nieustannie przypominała, że ​​znała jego straszną tajemnicę!

Mimo że był żonaty z Evą, Hitler nadal czuł magnetyczne przyciąganie swoich angielskich krewnych z przemianowanego Domu Windsorów. Gdyby Hitlerowi nie zaszkodziło zabójstwo Geli, poślubiłby Winifred Wagner lub ognistą brytyjską nazistkę imieniem Unity Mitford, która tęskniła za aunchlassem między Brytanią a Trzecią Rzeszą.

Winifred Williams była prawdopodobnie najmłodszym szpiegiem kiedykolwiek zwerbowanym przez brytyjskie Secret Service. W wieku 10 lat została adoptowana przez starsze niemieckie małżeństwo w Berlinie.

Winifred Williams urodziła się w Hastings w hrabstwie Sussex w 1897 roku. Osierocona 2 lata później; trafiła do sierocińca, ale daleki krewny jej matki zaprosił ją do Niemiec na 6-tygodniowe wakacje.

Wakacje trwały 8 lat, ponieważ adoptowało ją starsze małżeństwo Karl i Henriette Klindworth.

Winifred Williams była najmłodszym szpiegiem, jakiego kiedykolwiek zwerbował nowo utworzony MI6. W 1907 roku 10-letnia Winifred została adoptowana przez starsze małżeństwo Niemców. W 1916 roku Winifred wyszła za mąż za 46-letniego Siegfrieda Wagnera.

Jako posłuszna żona Winifred wkrótce urodziła czworo dzieci, aby kontynuować dynastię Wagnerów: Wolfgang, Verena, Wieland, Friedelind. Po odpowiednim czasie śmierci Zygfryda w 1930 roku, Winifred przejął całkowitą kontrolę nad Festiwalu w Bayreuth.

Prawdziwą miłością życia Winnie był Adolf Hanover, którego czule nazywała Wilkiem .

Winifred po raz pierwszy spotkała Adolfa Hanovera w 1919 roku i od razu się zakochali. Oboje mówili tym samym językiem. . . i obaj mieli ten sam cel: zniszczenie Republiki Weimarskiej. Finansowanie nowo narodzonej partii nazistowskiej pochodziło z Banku Anglii przez Szwajcarię, a kanałem ich przekazywania był Festiwal w Bayreuth. Oto cytat z biografii Friedelind Wagner: Hitler stał się częstym gościem w naszym domu, więc znałem go tak, jak niewielu ludzi go znało, nieformalnie, bez „makijażu scenicznego”. Mój ojciec śmiał się z dziwnego mesjasza mojej matki. On, podobnie jak wielu innych, uważał, że nowy, wybrany przez siebie zbawiciel, nie miał ani jednej szansy na milion, aby odnieść sukces. To właśnie ten jeden czynnik pomógł Hitlerowi najbardziej w jego niesamowitym dojściu do władzy. Nikt ważny nie traktował go poważnie. Strażnicy traktatu wersalskiego zostali uśpieni równie skutecznie, jak naród niemiecki. Nikt nie zadał sobie trudu, aby go powstrzymać, ponieważ wszyscy myśleli, że wkrótce zniknie ze sceny. (Wagner, Heritage of Fire , XIII). Jedynymi kwalifikacjami Hitlera do kierowania nazistowskimi Niemcami był fakt, że był wnukiem królowej Wiktorii!

Merkel ujawniła w wywiadzie udzielonym Franfurter Allgemaigne w lipcu 2005 r., Że również lubi Wagnera i Parsifala, ulubionych wykonawców Hitlera. Parsifal to także dzieło satanistyczne. Innym dziwnym i nieznanym szczegółem jest to, że Hitler lubił kreskówki Micky Mouse, postać, którą przedstawił agent CIA-FBI, Walt Disney. Pamiętamy, że tajnym kodem lądowania w Normandii była „Myszka Miki”.

 


Państwo Adolf Hitler
w Berghof.

Partia nazistowska zatrudniała co najmniej 5 hitlerowskich sobowtórów, więc miał czas na „romans” i produkowanie spadkobierców, by kontynuować dynastię Hitlera.

Córka Ursula “Uschi” urodziła się w 1939 roku.

Nic nie wiadomo o innych dzieciach urodzonych przez parę przed przejściem na emeryturę do Argentyny.


Adolf, Eva i Ursula Hitler.

 

Jednym z najbardziej trwałych mitów jest samobójstwo Adolfa i Ewy w berlińskim bunkrze. Jest tak samo endemiczny jak samobójstwo w Mayerling Lodge czy samobójstwo Geli w Monachium . Miało to nastąpić zaraz po ich ślubie. Większość mężczyzn nie popełnia samobójstwa przed miesiącem miodowym. . . to zwykle przychodzi później!

 

Samobójstwo Adolfa i Evy w berlińskim bunkrze to po prostu FEJK!!

 

Hitler miał najmniej 5 sobowtórów i Ewa mieła co najmniej jednego. Sobowtór Hitlera zginął 20 lipca 1944. Ten zamach mógłby się powieść, gdyby nie interwencja Winstona Churchilla.

 


Doppelg 
ä nger Führer zachęcający
Hitlerjugend do walki z Rosjanami na śmierć i życie.

W kwietniu 1945 roku Adolf i Eva byli już na dobrej drodze do Argentyny, podczas gdy do bunkra wprowadzono 2 sobowtórów..

Według mitu o bunkrze, Eva dała zgodę na rozstrzelanie swojego szwagra, generała Waffen SS Hermanna Fegeleina.

W rzeczywistości Fegelein dołączył do Führera w Argentynie.

 Hitler podaje rękę
marszałkowi polowemu Ferdynandowi Schoernerowi.

 

Większość wysokich rangą nazistów uciekła do Argentyny. Część z nich pozostała w Berlinie do ostatniej chwili, ponieważ spodziewali się przybycia przed Rosjanami feldmarszałka Montgomery’ego. Jednak Adolf i Eva obchodzili 56. urodziny Adolfa w Argentynie.

 

Adolf i Eva przeszli na emeryturę do Argentyny i kontynuowali dynastię Hitlerów!

Sceptycy twierdzą, że 56-letni Hitler był za stary, aby spłodzić więcej dzieci. Brytyjski komik Charlie Chaplin (1889  1977) – podobny do Hitlera – ożenił się ponownie w 1943 roku i spłodził ośmioro dzieci!

Hitler wiedział, że II wojna światowa nie zakończyła się w maju 1945 r., Ponieważ naziści nigdy nie podpisali formalnej kapitulacji z generałem Eisenhowerem. Za dnia były Führer planował rozpoczęcie wojny między Nową Jerozolimą a Rosją. Prawie udało mu się z kryzysem berlińskim w 1948 roku. . . i wojną koreańską w 1950 roku.


Berghof w Bawarii.

Zrobiono wszystko, aby Adolf i Eva poczuli się w Argentynie jak w domu.

Berghof w Argentynie był wzorowany na bawarskim Berghofie, a jego ustawienie było jak najbardziej „romantyczne” i odległe.


Berghof w Argentynie.

 

Pierwsze dziecko, które urodziło się Adolfowi i Evie w Argentynie, otrzymało imię Ivana. Ivan to bardzo popularne rosyjskie imię, które w języku angielskim jest tłumaczone jako John. Ivana to żeńska forma imienia i oznacza JOAN.

Hitler był bardzo zaznajomiony z umieszczaniem dzieci jako szpiegów, ponieważ sam był szpiegiem. Winston Churchill i Hillary Digby Churchill Clinton również byli 2 ulokowanymi dziećmi szpiegami!

 


Generał SS Hermann Fegelein
(ur. 1906).

Generał SS Hermann Fegelein był szwagrem Hitlera i towarzyszył byłemu Führerowi w Argentynie.

Jego żona Gretl, siostra Ewy, pozostała w Bawarii.

Gretl upewniła się, że mała Ivana została umieszczona z odpowiednimi rodzicami zastępczymi.


Gretl Braun (1915–1987).

 

Gretl bardzo przypominała swoją siostrę i dzieliły ich zaledwie 3 lata. Korzystając z paszportu Gretl, Eva mogła odwiedzić swoje dzieci w NRD i Austrii.

Zanim opuściła Austrię w 1973 roku, Ivana była matką córeczki imieniem Melania, którą umieszczono wraz z Knavami w Słowenii.

 


Ivana Winklmayr (ur. 1949).

Ivana Winklmayr była pierwszą córką Adolfa i Evy urodzoną w Argentynie.

Gretl zaaranżowała jej umieszczenie u odpowiednich rodziców zastępczych w Austrii.

Zanim opuściła Austrię w 1973 roku, urodziła córeczkę imieniem Melania, która została umieszczona wraz z rodziną Knavów w Słowenii.


Melania Knavs (ur. 1970)
około 1990.

Ivana rodząc Melanię była w tym samym wieku co Klara Hanover, kiedy urodziła Adolfa Hitlera. Obszar Słowenii, na którym została rozmieszczona, znajduje się bardzo blisko granicy z Austrią i był niegdyś częścią imperium austro-węgierskiego.

Po przybyciu do Kanady Ivana skontaktowała się z Donaldem, a on zgodził się ją poślubić dopiero po tym, jak ich prawnicy starannie przygotowali umowę przedmałżeńską.


Donald i Ivana, kiedy
spotkali się po raz pierwszy w 1976 roku.

Ślub Donalda i Ivany odbył się w 1977 roku.

To był ściśle biznesowy układ mający na celu stworzenie spadkobiercy i części zapasowej dla dynastii Trumpów.


Ślub Donalda i Ivany w czerwcu 1977 roku.

 

Drugie dziecko, które urodziło się Adolfowi i Evie w Argentynie, zostało nazwane Angela na pamiątkę zamordowanej Geli.

Z akt wynika, że ​​Trump był celem szeroko zakrojonej operacji szpiegowskiej przeprowadzonej pod koniec lat 80. przez krajowy wywiad wraz z „przyjaciółmi” z KGB.

Czechosłowacja zintensyfikowała szpiegostwo Trumpa pod koniec lat 80., szukając informacji wywiadowczych w USA

Trzej goście z bloku wschodniego wyglądali nieco absurdalnie, gdy stali przed Trump Tower. Był wrzesień 1989 r. Na czele delegacji stał František Čuba, masywna postać w okularach, przewodniczący wzorcowego gospodarstwa rolnego w Czechosłowacji – https://tiny.pl/76jbl . Towarzyszyli mu jego zastępca Miroslav Kovařík i szef partii komunistycznej Pavel Čmolík.

Akta bezpieczeństwa StB Jaroslava Jansy, który szpiegował Donalda Trumpa w latach 80., kiedy był żonaty z Ivaną. Zdjęcie: StB

Austriaczka Ivana została szefem Trump Hotel and Casino, ale została przeniesiona z powrotem na Manhattan tuż przed katastrofą helikoptera.

10 października 1989 roku Donald Trump i 3 dyrektorzy kasyn zginęli katastrofie !!

10 października 1989 r. 3 z najwyższego kierownictwa Trumpa w Atlantic City odbyło podróż helikopterem Trump Air Sikorsky S-76 do Nowego Jorku na krótką konferencję prasową. Wylądowali na 61. lotnisku dla śmigłowców na Wschodzie, a następnie zostali zabrani limuzyną do hotelu Plaza.

Konferencja prasowa miała na celu promocję meczu bokserskiego pomiędzy Héctorem „Macho Man” Camacho i Vinnym Pazienza. Donald Trump miał im towarzyszyć z powrotem na helikopterze, ponieważ jego obecność tam zapewniłaby duże zainteresowanie.

Po konferencji prasowej w hotelu Plaza cała trójka zjadła lunch, a następnie wróciła z Donaldem na lądowisko dla śmigłowców – tylko po to, by odkryć, że ich helikopter Sikorsky został zastąpiony włoską Agustą S-109.

Stephen Hyde
(1946 – 1989).

Oficjalny opis katastrofy helikoptera jest czystą fikcją: 3 dyrektorzy zostali „opóźnieni”, a ich helikopter wystartował bez nich.

Potem rozejrzeli się i znaleźli helikopter produkcji włoskiej firmy Agusta.

Znalezienie zastępczego helikoptera nastąpiło tak szybko, że trio było już w powietrzu do godziny 13:00


Mark Grossinger-Etess
(1951 – 1989).

Trump Organizacja miała francuski śmigłowiec Super Puma ale kierownictwo postanowiło nie używać go, ponieważ był dużo palił!

Jonathan Benanav
(1956 – 1989).

Pilot helikoptera Robert Kent i drugi pilot Lawrence Diener również zginęli w katastrofie.

Według biografii „wskrzeszonego” Trump w ostatniej chwili zdecydował się odwołać podróż!

„Wskrzeszony” Donald przypisuje tej decyzji uratowanie mu życia!


Donald zmarł
10 października 1989 roku.

Oto cytat z „wskrzeszonego” Donalda Trumpa:

Przez chwilę, gdy wychodzili, myślałem o pójściu z nimi. Lecę do Atlantic City przynajmniej raz w tygodniu i wiedziałem, że gdybym wtedy odbył czterdziestopięciominutową podróż helikopterem, nadal rozmawialiśmy o interesach. Ale tego dnia w biurze było zbyt wiele do zrobienia. Tak szybko, jak pomysł przyszedł mi do głowy, postanowiłem nie iść. Zamiast tego pożegnałem się i wróciłem do czytania raportów i wykonywania telefonów (Trump. Surviving at the Top , str. 17-18).

„Zmartwychwstały” Donald nie wspomniał nic o swoim strachu przed lataniem we włoskim helikopterze firmy Agusta!

Miejsce katastrofy helikoptera
w New Jersey.

Po katastrofie saga Trumpa stała się naprawdę dziwaczna.

Ivana rozwiodła się z Donaldem, który był „powrócił z martwych” i otrzymała opiekę nad dziećmi.

W grudniu 1993 roku „wskrzeszony” Donald poślubił Marlę Maples na Florydzie.


„Wskrzeszony” Donald, Hillary, Bill i
Marla Maples, grudzień 1993.

 

Po krachu finanse Organizacji Trumpa spadały, a eksperci z Wall St. przewidywali, że cała firma zbankrutuje. Tym, co uratowało organizację Trumpa, był ogromny zastrzyk gotówki z niedawno zjednoczonego niemieckiego Deutsche Bank!

To agent brytyjskiej Secret Service Mark Burnett wskrzesił nazwisko Trumpa i ponownie uczynił go postacią ogólnokrajową.

Przed katastrofą większość czołowych reporterów głównych gazet nowojorskich wiedziała, że ​​jest ich czterech – Donaldów Trumps!

Po katastrofie helikoptera finanse organizacji Trump były w stanie FATALNYM, ale dzięki Deutsche Bank, ich kufry znów zostały przepełnione gotówką.. Dodatkowo kampania Trumpa w 2016 r. Otrzymała ogromny zastrzyk gotówki z tego samego banku… Dlaczego Niemcy miałyby chcieć ponownie uczynić Amerykę wielką, skoro naziści nigdy oficjalnie nie poddali się generałowi Eisenhowerowi w 1945 roku?

Ivanka Trump często jest nazwaną 2-gą “pierwszą damą”.

PAP/EPA.

„Wielki szacunek” Ivanki Trump dla Angeli Merkel ujawniony przed szczytem NATO IVANKA TRUMP wyraziła swój „wielki szacunek” dla Angeli Merkel na początku tego roku, co można ujawnić, gdy jej ojciec Donald Trump przybywa do Londynu na szczyt NATO.

Prezydent Stanów Zjednoczonych i pierwsza dama Melania Trump będą dziś wieczorem gościć królową Elżbietę II w Pałacu Buckingham – w obecności innych przywódców NATO , w tym niemieckiej kanclerz. Trump i pani Merkel mają kłopoty od czasu objęcia urzędu przez kontrowersyjnego republikanina w styczniu 2017 r. Zaatakował NATO jako „przestarzałe i nieproporcjonalnie zbyt drogie i niesprawiedliwe dla USA”, a konkretnie zaatakował Niemcy za niewpłacenie wystarczającej kwoty do projektu.

Jednak Ivanka – nazywana Pierwszą Córką ze względu na jej niezwykłą funkcję specjalnego doradcy Prezydenta – była bardzo pozytywnie nastawiona do pani Merkel na początku tego roku. W wywiadzie dla niemieckiej gazety Bild powiedziała, że ​​docenia „towarzystwo i poczucie humoru” kanclerz, a także jej zaangażowanie na rzecz wzmocnienia pozycji kobiet. Ivanka, która jest specjalnym doradcą swojego ojca odpowiedzialnym za sprawy kobiet, pochwaliła Merkel za dołączenie do USA jako członek-założyciel Inicjatywy Finansowej Kobiet Przedsiębiorców. Powiedziała Bildowi: „Mam wielki szacunek dla kanclerz Merkel i jej wiodącej roli na arenie światowej”.

Oto zdjęcie ukazujące dobrze rozumiejące się towarzystwo które zarządza systemem politycznym świata choć w rzeczywistości są to tylko marionetki.

A oto zdjęcia ukazujące podobieństwo Ivanki Trump córki Ivany Trump pierwszej żony Trumpa do Melani Trump rzekomo żony “Donalda Trumpa” choć w rzeczywistości również córki Ivany podobnie jak Ivanka tak naprawdę jest osobą kontrolującą prezydenta USA po rozstaniu się sobowtóra z Ivaną ze względu na zmianę tożsamości po katastrofie.

Tożsamość się zmienia ale krótka smycz służb zostaje..

Jasno wynika z tych zdjęć że obie te kobiety są spokrewnione co potwierdza tezy zawarte w artykule iż mają wspólną matkę a mianowicie jest nią agentka Ivana pierwsza żona Trumpa córka Hitlera z Argentyny natomiast Melania to wnuczka Hitlera podobnie jak Ivanka pełniąca rolę córki człowieka nazywanego Donald Trump.

Czy tak zachowuję się kochający ojciec czy raczej człowiek obcy wobec młodej ślicznej tak zwanej “drugiej damy” ?

To tylko niektóre ze zdjęć jakimi mogą dysponować kontrolujące naszego PlayBoya służby.

 

A teraz przejdźmy do podobieństwa obu Pań co może oznacza że są one tak naprawdę siostrami mającymi kontrolować prezydenta USA podobnie jak robiła to agentka Ivana mama Ivanki.

 

Temat zapatrywań światopoglądowych obu Pań poruszymy później.

Warto dodać że zarówno Ivanka jak i jej mąż są członkami organizacji żydowskiej Chabad Lubawicz przez niektórych nazywaną niebezpieczną sektą mesjanistyczną. Warto dodać że co do Pana Kushnera były wysuwane mocne podejrzenia co do tego że może on być szpiegiem gdyż zatajał on swoje kontakty z agentami obcych wywiadów a także jego działalność w USA taka jak finansowanie partii politycznych oraz wykupywanie gazet i używanie ich do celów propagandowych budzi duże wątpliwości.

Warto dodać iż prezydent Trump za namową swojego otoczenia również przeszedł na Judaizm oraz wstąpił do organizacji Chabad Lubawicz pisał o tym żydowski publicysta który zmarł w dziwnych okolicznościach.

Link do artykuł na temat Pana Trumpa i tego iż wstąpił on do Chabad Lubawicz – Trump wstępuje do Chabad Lubawicz

 

Kim jest Pani Merkel ?


Angela w wieku 4 lat we wschodnich Niemczech.

Mała Angela urodziła się w Argentynie, ale została umieszczona z parą w Niemczech Wschodnich o imieniu Horst i Herlind Kasner.

Wszystkie przygotowania wzięła na siebie siostra Evy, Gretl.

Angela Merkel Hitler została kanclerzem Czwartej Rzeszy w 2005 roku


Angela Merkel Hitler otwierająca
festiwal w Bayreuth w 2013 roku.

Jabłko nie spada daleko od drzewa … Hitler był fanatycznym wielbicielem Richarda Wagnera, a jego córka jest również oddaną fanką kompozytora..

Córka szpiega brytyjskiego Hitlera Rotszylda!

 

MERKEL MASONKA Z B’NAI BRITH ŻYDOWSKIEJ LOŻY I TROCHĘ FAKTÓW..

Tak jak babcia! Konspiracja spisków … i czysta logika. Jeśli Hitler był agentem Mi6, co zostało również udokumentowane przez Grega Halleta i Spymastera, także Mussoliniego (było to publicznie w gazetach) i Mandelę, agenta Mosadu, logiczne jest myślenie, że niemiecki kanclerz również podlega rozkazom jej panów, MI6. i Moxxad, które są takie same.

 

UKRYCI KUGLARZE KONSEKWETNIE POCIĄGAJĄ ZA SZNURKI ZA POMOCĄ RÓŻNEGO RODZAJU TAJNYCH ORGANIZACJI TWORZĄCYCH TAK ZWANY “TEATR POLITYCZNY” MYŚLAĆ IŻ ODURZENI TELEWIZJĄ BEZMYSLNI KONSUMENCI NIE WIEDZĄ O TYM IŻ CAŁYM TEATREM STERUJE TAJNA GRUPA KTÓREJ JEDYNYM CELEM JEST REALIZACJA TAJNEJ AGENDY ZMIERZAJĄCEJ DO POZBAWIENIA MAS LUDZKICH JAKICHKOLWIEK PRAW I WOLNOŚCI GDYŻ GRUPA TA UWAŻA IŻ ZOSTAŁA WYBRANA DO SPRAWOWANIA KONTROLI NAD INNYMI.

 

W rzeczywistości Merkel pochodzi z najsłynniejszej żydowskiej loży masońskiej B’nai Brith… i jest z partii chrześcijańskiej. Jej nazwisko jest fałszywe, to jest publiczne, ponieważ jej nazwisko to Kasner, Merkel to nazwisko jej pierwszego męża. Sprawdź to tutaj: http://www.avotaynu.com Skopiuj nawet peinao świętej matki Hitlera.

To zdjęcie może przedstawiać Merkel i Hitlera: (według badacza Luisa Carlosa Camposa).

 

Córka i Matka razem: to kalka, ta sama fryzura, te same oczy!

Matka i córka to po prostu kserokopie. Angela odziedziczyła jasne oczy, brwi, nos, powieki, usta i rysy po matce Hitlera Rothchilda. Oczywiście imię i nazwisko Angeli Merkel jest fałszywe, podobnie jak historia Obamy o czym pisałem w innych artykułach.

Po śmierci Hitlera w Argentynie w 1957 r. Eva Braun zmieniła nazwisko na Madelyn Lee Payne zabrała córkę Annę i przeprowadziła się do USA która poślubiła Stanleya Dunhama, a jej pełne nazwisko i imię to Stanley Ann Dunham. Ann miała 19 lat, kiedy zaszła w ciążę z obywatelem Kenii o imieniu Barack Obama. Przeprowadziła się do Kenii i urodziła syna, Baraka. Z czasem zdała sobie sprawę, że mężczyzna, którego „poślubiła”, był już żonaty z dziećmi i wróciła z synem do Ameryki. Krótko po powrocie do Ameryki poślubiła Lolo Soetoro i urodziła drugie dziecko, córkę Mayę.”

 

 

Barak Obama Hitler jest wnukiem Hitlera, jego ciotkami są Angela Merkel, Theresa May, Dalia Grybauskaite, Ivana Winklmayr
Hitler jest synem Klary Hanover / Polzi(ściśle tajne dziecko Królowej Wiktorii Hanowerskiej) + Rotszylda – Aloisa Schicklgrubera Hitlera – LINK
Linie krwi są BARDZO BARDZO ważne dla syjonistów i wychowują swoje dzieci lub mają nieślubne dzieci, które rozprzestrzeniają swoje linie krwi daleko i szeroko.
To może wyjaśniać, dlaczego ciocia Baraka Obamy Angela Merkel, kanclerz Niemiec, pocałowała go i spojrzała na niego z taką miłością podczas wizyty. 

ZAMIAST „OFICJALNEGO” OJCA FAŁSZYWEGO KAPELANA LUTERANO SZPIEGA KASNERA OJCEM ANGELI MERKEL BYŁ ZUPEŁNIE KTOŚ INNY..

MERKEL I HITLER..

(TO BYŁby JEJ OFICJALNY OJCIEC)
Według Luisa Carlosa Camposa:  Spójrz na nos domniemanego ojca … o czym ci przypomina? Mówi się, że był fałszywym kapelanem i bardzo rzadko zdarza się, że migruje się z bogatych Niemiec do biednych Niemiec Wschodnich. To dziwne, chyba że … jesteś szpiegiem! 
Może to być jej przybrany rodzic, ale nie ten prawdziwy.
Nie przypominałby też swojej oficjalnej matki..

Jej “ojciec”(Merkel) był podwójnym agentem, był więźniem Rosjan i zrobił coś, czego nikt by nie zrobił wyemigrował z Niemiec Zachodnich do biednych Niemiec Wschodnich.

Tajne akta KGB i niemieckiego STASI ujawniają, że Merkel urodziła się 20 kwietnia, podobnie jak jej ojciec Hitler, 11 dni przed rytualnym szabatem Beltane, wielkim festiwalem czarownic iluminatów. W twoim życiu wszystko jest rytuałem. Tajne akta dr Klausa Klaulberga opisywały te wydarzenia. Ten konował był również jednym z nazistów sądzonych w Norymberdze, gdzie mistrz mkultra i psychopata Edwin Cameron był jednym z ekspertów sądowych. Doktor. Klauberg był znany jako ojciec sztucznej inseminacji, techniki już kontrolowanej przez nazistów, tak jak i technologii UFO którą również posiadali.

 

 

 

 

 

Klauberg zabezpieczył spermę Hitlera, którą później mógł przeprowadzić inseminacje z siostrą Evy Braun, Gretl. Ale prawdą jest też, że Hitler nie zginął w bunkrze. Udowodniono: wiele osób widziało go w Argentynie, a mkultras, jak Arizona Wilder, wyjawiła, że był ich mistrzem mkultra, a także, że zdjęcie zwłok było sfałszowane – co oczywiście nie miało nic przeciwko zabiciu – a znaleziona czaszka była kogoś innego co wykazano ponad wszelką wątpliwość w książce – Hitler’s Doubles Petera Fotisa Kapnistosa.

 

 

Bush i Merkel masują się…

Najwyraźniej Busha i Merkel łączą bardzo dobre relacje, pamiętaj że realizuja wspólną agendę oboje są agentami służb a rodzina Bush czerpała korzyści z nazistowskich obozów zagłady pracując bezpośrednio jako szpiedzy o czym obszernie informował dokumentując ten fakt fotografiami Otto Skorzeny osobisty ochroniarz Hitlera.

“Otto Skorzeny był austriackim wojskowym i komandosem niemieckich sił specjalnych w trakcie II wojny światowej. To on uwolnił Mussoliniego w trakcie tzw. operacji “Eiche”. Otto Skorzeny był austriackim wojskowym, w czasie II wojny światowej służył w szeregach niemieckich jednostek Waffen-SS. Był uczestnikiem i dowódcą kilku spektakularnych akcji komandosów.”

 

 

 

 

Gdyby niemiecki nazista i iluminaci przejęli papiestwo mając u steru USA Baraka Obamę którego Merkel jest ciocią Merkel byłaby również prezydentem. Wszystko było zaplanowane. Rezygnacja Papieża miała na celu uniknięcie pewnych skandali i oskarżeń … oraz wyretuszowanie oficjalnej twarzy. Angela została kanclerzem 11/22, kolejnej rytualnej randce bardzo ważnej dla tak zwanych Iluminatów a więc ludzi pracujących bezpośrednio dla kuglarzy.

MERKEL OTRZYMUJE NAGRODY OD ŻYDOWSKIEJ MASOŃSKIEJ LOŻY B’NAI, DO KTÓREJ NALEŻY

Żydowska Loża Królowej przyznaje Merkel nagrody:

http://www.bnaibritheurope.org/bbe/content/view/596/121/lang,en/

ÀNGELA KASNER JEST BEZSTRONNA I CHCE TYLKO POMÓC LUDZIOM I POPRAWIĆ NASZ STANDARD ŻYCIA JEST NIEZALEŻNA I NIKT NA NIĄ NIE MA WPŁYWU, KOBIETA PRACUJE I CHCE POPRAWIĆ TWÓJ STANDARD ŻYCIA..

FIZYKA ATOMOWA, KTÓRĄ KTÓRA JEST ZAINTERESOWANA BOMBA ATOMOWĄ..PRZYPADEK.. PEWNIE TAK JAK WSZYSTKO W ŻYCIU PANI MERKEL I TYM PODOBNYCH “WYBRAŃCÓW”.

 

SZPIEG STASI NRD

Cytat :

​”Według Giavani di Stefano i Caroliny Bayford, kilku autorów sugeruje, że jest szpiegiem byłej NRD, pokazujemy zdjęcia z agentami Stasi, takimi jak Hans-Jörh Osten. Potwierdzają to również moje źródła i badania. Podaje cały profil szpiega przygotowanego do pełnienia funkcji kanclerza prezydenta, gdy jest to stosowne, w kluczowym momencie agendy NWO … jej „oficjalni” rodzice mogą być fałszywymi rodzicami. Angela doskonale mówi po rosyjsku, a jej rodzice mieszkali na terenach kontrolowanych przez Rosjan. Nie było dzieci, a ich małżeństwa wydają się fałszywe, także szpiedzy”.

MERKEL RAZEM ZE SZPIEGIEM W 1986 R. Z GRUPY FDJ

RÓWNOWAŻNA GRUPA MŁODZIEŻY HITLERSKIEJ W BYŁEJ NRD

 

Tutaj jest z agentami Stasi w podejrzanej grupie podobnej do Hitlerjugend. Freie Deutsche Jugend lub FDJ była grupą komunistów. To podstawowy test, który pokazuje, że NOWY WILK OWCZAREK prowadzi europejską politykę wprowadzającąc w błąd co do swojej rzekomej niezależności zwykły szpieg iluminatów, marionetka Rady 13.

ARCHIWUM, W KTÓRYCH JEST OSTEN POLITYCZNYM AGITATOREM.

Według książki Christophera Andrew i Mitrokhina, szpiegowskim kryptonimem Merkel była Anita. Mitrochin był archiwistą w KGB i przekazał Andrzejowi tajne lub odtajnione akta. W ten sposób odkryto tort i powiązania między rosyjskimi szpiegami a agencją szpiegowską Niemieckiej Republiki Demokratycznej Stasi. Byli to tak zwani szpiedzy „Romeo”.

Merkel była jednym z nich i ich mentorkami i była spokrewniona z innym szpiegiem, który pracował w laboratoriach naukowych jako front, Wilhelm Kahle o kryptonimie „Werner”. Warner przeszedł wykrywacz kłamstw i został przyłapany na kłamstwie, a wszystko wskazuje na jego pomocniczą gwiazdę Merkel, Anitę. Z tego powodu Merkel pojawiła się z profilem fałszywego naukowca, który nawet nie wie, że Co2 jest dobre dla Ziemi i podstawy Życia (w rzeczywistości tlen został stworzony z CO2).

Markus Wolf zwerbował ją do Stasi. Jego „oficjalny” ojciec urodził się w berlińskiej dzielnicy Pankow, będącej wówczas częścią Związku Radzieckiego. Angela wyszła za mąż w 1976 roku za naukowca o nazwisku Ulrich Merkel, od którego wzięła nazwisko i który wydaje się być kolejnym szpiegiem grupy Romeo. Merkel w niewytłumaczalny sposób nie zmienia nazwiska później, kiedy się z nim rozstaje. Merkel jako atomowy naukowiec była w stanie szpiegować wiele rzeczy związanych z bronią jądrową, technologią i innymi sprawami o tajnym znaczeniu.

Nagle nie wiadomo skąd wskoczyła do polityki i zostaje kandydatką do nowej wschodnioniemieckiej partii pufo „Democratic Awakening” i zostaje rzecznikiem Lothara de Maiziere.

Z tym dziwnym doświadczeniem jako naukowiec trafia do CDU, czyli partii kontrolującej Niemcy. Mając żydowskie pochodzenie rodzinne lub własne nazwisko i pochodzącą z żydowskiej loży B’nai Brith, najsłynniejsza z nich trafia do partii chrześcijańskiej, będąc oficjalnie luteraninem. Wszystko bardzo dziwne. Zawiąż kropki. Następnie Ratzinger, były nazista, zostaje papieżem… a Angela, fizyk, zostaje prezydentem lub kanclerzem, jak ją nazywają w Niemczech i kontroluje wszystko w kluczowych momentach depresji i kradzieży iluminatów.

MARKUS WOLF ZREKRUTOWAŁ JĄ DO STASI WEDŁUG DANYCH KGB.

​SPISEK I MORDERSTWO BARSCHELA
Ale to nie wszystko. Premier niemieckiego pqqa o nazwie Scheswig-Holstein’s, Uwe Barschel, został nagle zamordowany w 1987 roku. Był lokalnym przywódcą, który aspirował do kandydowania na krajową kandydaturę CDU, gdzie dźwigał dużą wagę, czym ostatecznie się staje. Angela Merkel.

​Wnioski:
Trzeba powiązać fakty i zobaczyć oczywiste ….
Źródła wskazujące, że może być jego córką(Hitlera), łączące ją ex-fizyk, z
katolicką partią władzy i które tajne archiwa łączą ją z Komunistyczną Republiką, skąd pochodzi, ale gdzie się nie urodziła.
Zrodzony z nasienia Hitlera Luterański, żydowski, katolicki?
Jakie to  dziwne.. Naukowiec, który po prostu wchodzi do polityki – podobnie jak Hitler który nagle staje się przywódcą bogatych i rasistowskich Niemiec?
Młodzież FDJ staje się kapitalistyczna..
Pochodzi znikąd, jak Hitler, który rzekomo maluje obrazy….a następnie zostaje kanclerzem… Nic nie pasuje…. chyba że jesteś szpiegiem!

 

Berlińska Akademia Nauk, gniazdo szpiegów pracuje przeciwko energii jądrowej. Urodzona w Hamburgu w 1954 r. w bogatych Niemczech zachodnich migruje do
słabego i biednego NRD. Nie ma charyzmy, nie ma uroku, wywołuje naturalną odrazę, ale wygrywa ogólne elekcje. Jest to agent Rotszyldów. Pamiętamy, że komunizm jest stworzeniem Rotszyldów komuniści byli tym samym co Hitler, Mi6, który jest taki sam.

Zdjęcie idealnie ilustrujące układy agenturalne próbujące kontrolować USA oraz resztę świata.

 

Czwarta Rzesza zhakowała Biały Dom New Jer usa lem !!

 

Urząd Prezydenta Nowej Jerozolimy to najpotężniejsza pozycja na świecie. . . i najbardziej niebezpieczni … 8 Prezydentów zostało zamordowanych i zastąpionych przez pełniących obowiązki Prezydentów. Prezydent Carter był ostatnim zamordowanym prezydentem, a Ronald Reagan został prawie zamordowany w 1981 roku.

Żaden miliarder nie chciałby tej pracy. . . chyba że pragnie poznać swojego Stwórcę … Bogaci nigdy nie czekają na opuszczenie luksusów obecnego świata!


Oficjalne zdjęcie prezydenta Trumpa.

3 sobowtóry kontynuowały pracę dla syndykatu Trumpa po śmierci Donalda J. Trumpa.

Jeden nazywał się John Baron, a drugi John Miller. Identyfikator # 3 jest nieznany.

Jako tajemnicza córka Ivany Winklmayr, Melania jest wnuczką Adolfa i Evy!


Pierwsza Dama Melania Trump.

Oznacza to, że Czwarta Rzesza zhakowała Biały Dom …

Nowe dokumenty znalezione w Centrali Służb Bezpieczeństwa ujawniają, że Hitler był agentem „brytyjskim”. Dokumenty zawierają zeznania emerytowanych agentów wywiadu, które jako jedyne oferują przekonujące dowody.

Adolph Hitler przebywał na przykład w Anglii w latach 1912-1913, o czym świadczy książka jego szwagierki  „The Memoirs of Bridget Hitler”  (1979). Ten ważny fakt został całkowicie zignorowany przez historyków i biografów z powodów, które stają się oczywiste.

Hitler spędził luty-listopad 1912 roku, szkoląc się w Brytyjskiej Wojskowej Szkole Wojennej w Tavistock w Devon iw Irlandii. Jego szwagierka opisuje go jako całkowicie zdenerwowanego, kiedy przyszedł do nich zaraz potem.

Fakt ten wyjaśniłby wiele nieprawdopodobnych wydarzeń podczas drugiej wojny światowej.

Na przykład, dlaczego Hitler pozwolił uciec 335 000 żołnierzy alianckich pod Dunkierką? Ten donkiszotyczny gest został wyjaśniony jako uwertura pokojowa, ale z pewnością Anglia byłaby bardziej uważna, gdyby jej armia była w nazistowskich obozach jenieckich.

Nazistowski triumf w lutym 1940 r. Był niczym nokaut w pierwszej rundzie. „Brytyjczycy” nie zamierzali tak szybko zakończyć meczu, ani nazistów, aby wygrać.

Latem 1940 roku, kiedy naziści kontrolowali Europę, a Wielka Brytania była bez środków do życia, admirał Wilhelm Canaris, szef wywiadu wojskowego (Abwehry), powiedział rumuńskiemu ministrowi spraw zagranicznych Michaelowi Sturdze, aby pozostał neutralny, ponieważ Anglia miała „wygrać wojnę”.

Przekazał również tę wiadomość hiszpańskiemu dyktatorowi Franco.

Może to wyjaśniać, dlaczego Hitler, rzekomo „arcywróg” żydowskich bankierów, zachowywał się tak, jakby nie wiedział, że Rothschildowie kontrolowali Anglię (i Amerykę), kiedy było to praktycznie powszechnie znane.

Gdyby Hitler był prawdziwy, nie próbowałby dostosowywać się do tych krajów.

Anglia zostałaby najechana i podbita, zanim zaatakowałby Rosję.

To wyjaśnia

1) Dlaczego Hitler mógł rozszerzyć swoją działalność w Nadrenii itd. Bez obawy o odwet.

2) Dlaczego nazistowska machina wojenna została sfinansowana i zbudowana przez Bank Anglii i Who’s Who z angloamerykańskich korporacji kontrolowanych przez żydowskich bankierów.

3) Dlaczego Hitler nigdy nie zapieczętował Morza Śródziemnego na Gibraltarze.

4) Dlaczego hiszpański dyktator Franco pozostał neutralny pomimo ogromnego długu, jaki był winien faszystom za pomoc podczas wojny domowej.

5) Dlaczego siedziba IG Farben we Frankfurcie nigdy nie została zbombardowana. To stało się kwaterą główną CIA.

To wyjaśniałoby, dlaczego Hitler nadał swojej śmiesznej polityce rasowej pierwszeństwo przed  faktycznym wygraniem wojny.  Mógł wciągnąć miliony Słowian (a nawet wielu Żydów) do pokonania komunistycznej Rosji. Zamiast tego uczynił z nich nieubłaganych wrogów, którzy chcieli walczyć na śmierć i życie.

Można by zapytać

(a) Dlaczego naziści nigdy nie zorientowali się, że ich komunikacja została naruszona

i

(b) Dlaczego Hitler nie podbił pól naftowych Rosji i Bliskiego Wschodu, kiedy miał okazję.

Jego babcia otrzymywała alimenty od żydowskiego biznesmena, który prawdopodobnie był pośrednikiem. Dlaczego nie było żadnego związku z żadnym Żydem?

Powszechnie wiadomo, że przed aneksją Austrii przez Hitlera, austriacki kanclerz Engelbert Dollfuss prowadził dochodzenie w sprawie pochodzenia Hitlera. Odkrył, że matka Aloisa Hitlera pracowała dla bankiera Salomona Rothschilda w jego wiedeńskiej rezydencji. Dollfuss miał nadzieję udaremnić aneksję Austrii przez Hitlera, szantażując go tymi informacjami. Dokumentacja zawierająca mroczną prawdę została nazwana „Aktami fatalnymi” w książce „Inside the Gestapo” Hansjurgena Koehlera.

Siatka szpiegowska Hitlera w wiedeńskiej policji przypuszczalnie wydała Dollfussa, prowokując Hitlera do rozkazania członkom wiedeńskiej partii nazistowskiej szturmu na austriacką kancelarię, podczas której Dollfuss został zamordowany.

 

Ciało Dollfussa.

 

Dollfuss zmarł z powodu odniesionych obrażeń, konał przez dwie godziny. Jego zabójcy zabraniają kapłanowi wchodzenia do pokoju, w którym Dollfuss leżał i umierał, aby udzielić ostatniego namaszczenia. Gdy Dollfuss wykrwawił się, doniesiono, że ludzie Hitlera szperali w szafkach z aktami w poszukiwaniu czegoś. Bez wątpienia za dokumentami związanymi z jego dochodzeniem w sprawie pochodzenia rodziny Hitlera. Szczegół nie odnotowany podczas procesu osób odpowiedzialnych za śmierć Kanclerza..

 

Louis Nathaniel von Rothschild (1882-1955)
Kiedy Hitler zaanektował Austrię, aresztował swojego kuzyna Louisa dla zachowania wyglądu. Louis pozostawał aresztowany przez wiele miesięcy w komforcie, dopóki rodzina Rothschildów nie dostarczyła „okupu” w wysokości 21 milionów dolarów – największego w tamtym czasie w historii. Louis przeniósł się do Vermont i zmarł pływając w Montego Bay na Jamajce.
Rothschildowie wykorzystali innych nieślubnych synów (  czy Stalin był Rotszyldem? ) Do wspierania swoich inicjatyw makroekonomicznych. Hitler pojawił się na ich progu właśnie wtedy, gdy potrzebowali specjalnego zasobu, aby eugenicznie oczyścić Europę z bezużytecznych, zdegradowanych szczątków ludzkich (Żydów, Cygańczyków, Słowian) w ramach przygotowań do oczekiwanej (planowanej) UE – nowoczesnego kontynentu europejskiego.
Do XX wieku władcy finansów zrzucili jarzmo przesądnej religii swoich przodków i przyjęli strategię „cel uświęca środki”, „przetrwanie najlepiej przystosowanych”.

 

Ojciec Adolfa Hitlera, Alois Hitler, urodził się jako Aloys Schicklgruber 7 czerwca 1837 r. Był nieślubnym synem 42-letniej niezamężnej wieśniaczki z Dolnej Austrii. Nazywała się Maria Anna Schicklgruber.

 

 

Próbując zaszkodzić karierze politycznej Hitlera, dzień przed wyborami prezydenckimi w Niemczech w 1932 r. Na całym świecie pojawił się artykuł zatytułowany „Heil Schicklgruber!”. Poinformowano, że oryginalne nazwisko ojca Hitlera to Schicklgruber.

Hitler był jednocześnie zawstydzony i wściekły rewelacjami zawartymi w artykule.

 

 

Niezrażony Dollfuss wszczął drugie dochodzenie w sprawie pochodzenia rodziny Hitlera. Tym razem odkrył, gdzie Maria Anna Schicklgruber pracowała w momencie poczęcia. Dla kanclerza Austrii nie był to trudny problem. Po wojnach napoleońskich, starając się zapobiec działalności rewolucyjnej, Klemens Nepomuk Metternich, pierwszy kanclerz Cesarstwa Austriackiego, wprowadził system obowiązkowej rejestracji policji w Wiedniu i innych dużych miastach. Za zaniedbanie tego obowiązku zarówno służący, jak i ich pracodawcy byli narażeni na wysokie grzywny. Dollfussowi udało się odnaleźć kartę rejestracyjną Marii Anny Schicklgruber, w której była mowa o jej zatrudnieniu w wiedeńskiej rezydencji „Barona Rothschilda”. Ale który baron Rothschild? Czy Salomon lub Anzelm zamieszkiwali w czasie, gdy Maria Anna poczęła ojca Adolfa Hitlera, Aloisa?

Fritz Thyssen, autor książki „ I Paid Hitler ” Według brytyjskiego historyka, Sir Iana Kershawa i niemieckiego przemysłowca Fritza Thyssena , potępiające dowody zebrane przez Dolldussa ostatecznie trafiły w ręce brytyjskich tajnych służb, gdzie podobno zostały zarchiwizowane..

 

Hotel Roemischer Kaiser, w 1836 roku, prestiżowy Wiedeń.

 

We wrześniu 1836 roku babcia Hitlera,  Maria Anna Schicklgruber,  była rzekomo zatrudniona przez Rotszyldów, którzy wynajmowali przestrzeń w  Hotelu Cesarza Rzymskiego ( Roemischer Kaiser ). ( Żydzi nie mieli pełnego obywatelstwa i nie mogli posiadać nieruchomości). Kiedy w 1843 r. Zniesiono tę sankcję dla Salomona Rothschilda … kupił cały hotel.
Chociaż zarówno Salomon, jak i jego syn Anzelm często podróżowali w interesach, wydaje się, że przynajmniej jeden z nich był w domu, gdy Maria Anna poczęła.
Według historyka RGL Waite’a , „Hitler uważał się za Żyda”. Uważając gęstą brodę za żydowską cechę, Hitler golił się dwa razy dziennie. Wierząc, że Żydzi mają charakterystyczny charakterystyczny zapach ciała, Hitler kąpał się dwa razy dziennie. Myśląc, że Żydzi mają duże nozdrza ze względu na ich duże nosy, Hitler zachował wąsy, aby ukryć duże nozdrza. Hitler miał rzekomo operację nosa. Być może po to, aby wyglądał inaczej niż nos jego kuzyna, Jimmy’ego de Rothschilda.
Bratanek Adolfa Hitlera, William “Willy” Patrick Hitler zmienił swoje nazwisko na Stuart-Houston, kiedy przybył do Ameryki.
Hitler desperacko próbował ukryć swoją żydowskość i związać się z potężną rodziną bankową Rothschildów. Kiedyś zawołał do swojego siostrzeńca, Williama Patricka Hitlera: „Ludzie nie mogą wiedzieć, kim jestem ani z jakiej rodziny pochodzę!”.
Po przybyciu do Ameryki Willy i jego matka zaczęli pisać książkę o wujku Adolfie. Nigdy go nie ukończyli. Niedokończony rękopis został zdeponowany w New York Public Library i odkryty w Wydziale Rękopisów w latach 70. Od tego czasu został opublikowany.
 

 

 

 

Paula Hitler
W książce znajduje się odkrywczy cytat  Pauli, siostry Hitlera. Odniosła się do norymberskich antyżydowskich praw dotyczących czystości rasowej z 1935 r. W ten sposób:  „Od czasu wprowadzenia praw rasowych, Adolf i ja straciliśmy naszego dziadka”.
W 1930 roku, według byłego osobistego prawnika Hitlera, Hansa Franka, William Patrick Hitler zagroził ujawnieniem tożsamości swojego żydowskiego dziadka, jeśli Hitler nie zaoferuje mu dobrze płatnej pracy w Niemczech. Hitler odtąd nazywał go swoim „odrażającym siostrzeńcem”.
Aby sprawdzić, czy któryś z Rotszyldów był w domu we wrześniu 1836 roku, wszczęto internetowe dochodzenie w Londyńskim Archiwum Rotszylda .
Według datowanej korespondencji biznesowej odkrytej w aktach znanych jako  The Moscow Papers ,  Anselm Salomon von Rothschild rzeczywiście przebywał w Wiedniu we wrześniu 1836 r. – miesiącu, w którym poczęła babcia Hitlera.
Anselm Salomon von Rothschild
(1803 – 1874)
Z kolei ojciec Anzelma, Salomon, nie był w Wiedniu na początku czerwca do końca 1836 roku. We wrześniu przebywał w swojej paryskiej rezydencji nad Sekwaną. Salomon miał w zwyczaju spędzać tam żydowski Nowy Rok z rodziną swojej żony. Paryska rezydencja Salomona znajdowała się po drugiej stronie Sekwany od jedynej córki Salomona, Betty i jej rodziny. Betty wyszła za mąż za swojego wuja Jamesa, najmłodszego brata Salomona. James był oficjalnym bankierem papiestwa od 1832 r. James i Betty zapewnili Salomonowi czworo wnuków do 1836 r.
James de Rothschild z Paryża był oficjalnym bankierem papiestwa.

James de Rothschild z Paryża był oficjalnym bankierem papiestwa.

Jeśli Anzelm był ojcem Aloisa, to Jame był wujem Aloisa. To wyjaśnia, w jaki sposób Aloisowi udało się obejść prawa Kościoła rzymskokatolickiego i dodać imię swojego zmarłego ojczyma, Johanna Georga Heidlera na swoim świadectwie chrztu.

Według obliczeń odwróconej owulacji Maria Anna Schicklgruber poczęła się w trakcie lub w pobliżu Rosz ha-Szana, żydowskiego Nowego Roku. Święto przypadło w tym roku 12 września.
Hermann von Goldschmidt, syn starszego urzędnika Salomona Mayera, napisał książkę, wydaną w 1917 roku, w której napisano o Salomonie:  „… w latach czterdziestych XIX wieku rozwinął nieco lekkomyślny entuzjazm dla młodych dziewcząt…”  i  „Miał lubieżna pasje do bardzo młodych dziewcząt, z którymi jego przygody musiała uciszyć policja ”.
WIĘZY RODZINNE 
Anzelm, również znanym drapieżnikem seksualnym, podobnie jak jego ojciec, był w Wiedniu ze swoją rodziną w drugiej połowie 1836 r. W tym czasie był już pełnoprawnym wspólnikiem w rodzinnym biznesie bankowym. Jego żona, Charlotte, urodziła pod koniec października w Wiedniu Nathaniela Meyera, później przez rodzinę nazywanego „Puggy”. Był pierwszym z ich trzech synów. Podobieństwo między Aloisem i jego przyrodnimi braćmi było uderzające. Ich mopsie nosy świadczyły o tym, że Alois był tajemniczym bratem.
Hitler pojawił się w Wiedniu w 1907 roku, po śmierci matki. W tym czasie jego kuzyn Louis Rothschild prowadził wiedeński bank. Wydaje się, że aż do aneksji Austrii był czołowym człowiekiem Hitlera.
Adolf Hitler mieszkał przez kilka lat w Wiedeńskim Schronisku Męskim zbudowanym przez jego wuja, Nathaniela Mayera „Puggy’ego” Rothschilda.

Hitler to syn Rothschilda, trzecie małżeństwo Aloisa Hitlera, było ze słynną Klarą, która została matką Hitlera.

 

Hitler wrócił do Niemiec z Anglii w maju 1913 roku i wstąpił do armii niemieckiej. Podczas I wojny światowej służył jako “kurier” typowa przykrywka dla działalności szpiegowskiej i dwukrotnie został schwytany przez Anglików.

W obu przypadkach oszczędził mu egzekucji „anioł” z brytyjskiego wywiadu. Czemu?

 

 

Jest jeszcze jednejnszczegóły który wszyscy pominęli w historii Adolfa Hitlera..

W 1868 roku królowa Wiktoria urodziła w Szwajcarii ściśle tajną córeczkę!

Królowa Wiktoria, która później stała się znana jako „Babcia Europy”, urodziła w Szwajcarii ściśle tajną córeczkę. Tożsamość tego dziecka była tak pilnie strzeżona, jak ściśle tajne królewskie bliźniaki.

Po krótkim okresie „żałoby” po ukochanym Albercie, królowa Wiktoria wkrótce znalazła nową miłość. Nazywał się „John Brown” i był prawnukiem „rozgrzewającego spisku” James Francis Edward Stuart! W 1868 roku „Queen’s Stallion” towarzyszył jej w ściśle tajnej podróży do Kolonii Korony Brytyjskiej w Szwajcarii.

Szwajcaria była kolonią Korony Brytyjskiej od co najmniej 1600 roku. Było to idealne miejsce dla pary na urodzenie dziecka, ponieważ dyskrecja i tajemnica zawsze były hasłem przewodnim tej kolonii.

Królowa opuściła Osborne House na Isle of Wight 5 sierpnia i przepłynęła jachtem do Cherbourga we Francji. Cesarz Napoleon III zapewnił jej specjalny pociąg w salonie, który zabrał ją do Paryża. Po krótkim postoju w Paryżu, 7 sierpnia przybyła do Lucerny w Szwajcarii.

22 sierpnia królowa opuściła Lucernę, udając się na znacznie wyższą wysokość Przełęczy Furka, znacznie powyżej linii drzew i znacznie wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. Przed jej przybyciem Karczma Furka została opróżniona z gości, a żadnemu Szwajcarowi nie pozwolono zbliżyć się nawet do swojej królowej.

Szwajcarskie dziecko królowej Wiktorii urodziło się 24 sierpnia – w rocznicę masakry w dniu św. Barta . Dziecko urodziło się w wysoko położonej Gospodzie Furka. Córeczka miała na imię Klara.

Nie ma zapisów, że dziecko zostało zabrane z powrotem do Wielkiej Brytanii, kiedy królowa wróciła do domu 11 września 1868 roku. Benjamin Disraeli był szczególnie bliski Rotszyldom, którzy sfinansowali kradzież Kanału Sueskiego z Francji. Houston i Klara byli wychowawcami małego Adolfa Hanovera / Hitlera! Houston Steward Chamberlain był od urodzenia zagorzałym brytyjskim imperialistą. Jego ojciec był prawdziwym admirałem, a jego matka była córką kapitana Królewskiej Marynarki Wojennej.

W miarę dorastania Houston mówiono wyłącznie o wojnie krymskiej i kampanii mającej na celu powstrzymanie Rosji przed wyzwoleniem Cargradu lub Konstantynopola od strasznych Turków. Dlatego nie przeszedł kariery morskiej, ale zamiast tego wstąpił do brytyjskich służb specjalnych. Od 1879 roku Chamberlain stacjonował w Genewie w Szwajcarii.

W 1878 roku Chamberlain poślubił pruską dziewczynę Annę Horst, ale niewiele wiadomo o tej rodzinie czy małżeństwie. W tym czasie Houston przeniósł się do Genewy, aby studiować „chemię”: Zaskoczony tymi myślami i przekonany, że jego talent tkwi w nauce, a nie w sztukach pięknych, Chamberlain poczuł nieodpartą potrzebę ucieczki od rozrywek Włoch. Podjął nagłą decyzję o przeprowadzce do Genewy, która oferowała zalety prestiżowego uniwersytetu oraz rozsądną bliskość Morza Śródziemnego. (Field, Evangelist of Race , str. 38). Kiedy Chamberlain przeprowadził się do Genewy, Klara miała zaledwie 10 lat. W czasie pobytu w Genewie „student chemii” Chamberlain odegrał główną rolę w przeniesieniu Kanału Sueskiego z Francji do Wielkiej Brytanii.

Poza tym, że była pobożną katoliczką, niewiele obecnie wiadomo o życiu Klary Hanover. Jej „edukację” zorganizowali jezuici, biegle władała 3 językami: angielskim, francuskim i niemieckim. W 1889 roku Chamberlain zaaranżował małżeństwo między Klarą i mężczyzną o imieniu Alois Hitler.

Jest oczywiste, że królowa strasznie tęskniła za swoim dzieckiem, ale Parlament nie pozwolił jej poślubić pobożnego katolika Johna Browna i nadal pozostać królową.

Królowa Wiktoria nie mogła rządzić w Hanowerze, ponieważ to księstwo zabraniało kobietom władania! „Jaka matka, taka córka” (Ezechiel 16:44), więc te dwie zadziorne kobiety były zdecydowane cofnąć czas i cofnąć błogosławioną reformację św. Marcina Lutra! Fizycznie Klara nie mogła być klonem swojej matki, ponieważ DNA jej ojca również wpłynęło na jej genetykę.

Książę Winsor i Adolf Hanover / Hitler
w nazistowskich Niemczech, październik 1937.

Edomita dr Julius Weisner pomógł Chamberlainowi zaaranżować małżeństwo Klary Hanover z Aloisem Hitlerem. Poślubiając „Aloisa Brzydkiego”, atrakcyjna 21-latka przyjęła nazwisko HITLER.

Alois nie miał absolutnie żadnego związku ze swoim synem Adolfem. Jego „edukacja” była całkowicie w rękach Houston i Klary. Alois został całkowicie wyeliminowany z obrazu w 1903 roku, kiedy zmarł nagle z powodu udaru.

Tylko logicznie można połączyć kropki i zobaczyć, że wszystko pozostaje takie samo, te same wojny, te same kryzysy, ten sam polityczny przekręt. Nadal płacimy za gaz i elektryczność, kiedy naziści mieli UFO. W rzeczywistości istnieją przemówienia na temat sytuacji ekonomicznej Żyda Engelsa, partnera Żyda Marksa, które wydają się być skierowane do obecnej sytuacji. Światem rządzą Protokoły Mędrców Syjonu, poprzez pieniądze i kontrolowany sprzeciw. Pamiętaj, co mówią protokoły:

„Stworzymy takie zamieszanie, że ktokolwiek zrozumie prawdę, zostanie wzięty za szaleńca”

Żadne zdjęcie „tajemniczego mężczyzny” Adolfa nie istnieje podczas tak zwanych „brakujących lat” w Wiedniu. HItler powiedział, że ten okres był praktycznie pokutny :

„W latach 1909 i 1910 moja własna sytuacja uległa pewnej zmianie, ponieważ jako zwykły robotnik nie musiałem już zarabiać na chleb powszedni. W tym czasie pracowałem samodzielnie jako mały kreślarz i malarz akwareli. Choć było to trudne, jeśli chodzi o zarobki – ledwo wystarczało na życie – było dobre dla mojego wybranego zawodu. Teraz nie byłem już śmiertelnie zmęczony wieczorem, kiedy wracałem do domu z pracy, nie mogąc spojrzeć na książkę bez szybkiego zaśnięcia. Moja obecna praca biegła równolegle do mojego przyszłego zawodu. Poza tym byłem panem własnego czasu i potrafiłem go rozdzielić lepiej, niż było to wcześniej możliwe ”.  (Hitler,  Mein Kampf , str. 34)

W 1909 roku Adolf i jego przyrodni brat przybyli do Irlandii. Jego przyrodni brat Alois dostał pracę jako „kelner” w hotelu Shelbourne w Dublinie.
Po latach Adolf przypomniał sobie życzliwość okazywaną przez Irlandczyków i zapewnił im zachowanie neutralności w czasie wojny.

Bridget została powalona urokiem austriackiego Debonaira:

„To było na dorocznym pokazie koni w Dublinie. Wszyscy przyjeżdżali, aby zobaczyć i kupić piękne irlandzkie konie – angielscy i irlandzcy sportowcy, szlachta, turyści z całego świata.

Zawsze lubiłem chodzić gdziekolwiek z ojcem i muszę przyznać, że nie brakowało mi zaszczytu towarzyszenia mi „najprzystojniejszego człowieka na wsi”, jak go ogólnie opisywano. Wiele oczu zwróciło się w naszą stronę: wysoki Irlandczyk i dziewczyna w białej muślinowej sukience z falbanami i niebieską szarfą. Mój biały kapelusz był ozdobny strusimi piórami i nosiłem parasolkę. To był rok 1909.

Ojciec rozmawiał o koniach z panem Tynanem, sąsiadem, a niebawem rozmawiali z przystojnym nieznajomym w brązowym garniturze, czapce z homburga i nieskazitelnych getrach. Dla moich zaciekawionych oczu reprezentował szczyt elegancji zgodny z modą początku wieku.


Biała laska z kości słoniowej ze złotą rączką zawieszona była na jego ramieniu w niepowtarzalny sposób. W krawacie miał szpilkę z perłą, a dwa pierścienie na lewym małym palcu, jeden z brylantem, a drugi z rubinem, dodawały odpowiednią nutę przepychu. W poprzek jego kremowej kamizelki ciągnął się ciężki złoty łańcuszek od jednej kieszeni do drugiej, a wąsy miał nawoskowane i zawinięte w prawo „a la Kaiser”. Przedstawił się jako Alois Hitler z Austrii.


Nie mogę zaprzeczyć, że ten nieznajomy swoimi dobrymi obcymi manierami i swym wiedeńskim stylem bycia wywarł na mnie wielkie wrażenie. Jego rozmowa była zupełnie inna niż zwykłych, ciężko pracujących rolników i ich żon, którzy tworzyli społeczeństwo, do którego byłem przyzwyczajony. Wszystko, co powiedział, było dla mnie tak nowe i interesujące, że nawet jego łamana angielszczyzna wydawała się czarująca.  (Bridget Hitler,  Wspomnienia , s. 17–18).

12 marca 1911 roku Bridget Dowling uciekła do Londynu z Aloisem Hitlerem. Dziewięć miesięcy później mieli syna, ale nie mogli uzgodnić imienia. Bridget chciała nazywać go Patrickiem, ale Alois chciał nazywać go Williamem.

 

Z archiwów Służby Bezpieczeństwa wynikałoby, że Alois i Bridget nie mieli szczęśliwego małżeństwa i kwestionowali każde działanie, które podjęli.

Czy ich małżeństwo było przykrywką programu szkoleniowego Adolfa Hitlera, który przynosił ogromne zyski w nadchodzących latach?

W listopadzie 1913 r. Hitler mówił biegle po angielsku i ukończył szkolenie. Wielka Brytania była również świadoma, że ​​wojna światowa jest nieunikniona i potrzebuje niemieckich obywateli, takich jak Adolf, jako agentów, gdy wojna w końcu wybuchnie.

„Mój szwagier Adolf pozostał z nami od listopada 1912 r. Do kwietnia 1913 r. I nie potrafię sobie wyobrazić mniej interesującego lub napastliwego gościa. Początkowo pozostawał w swoim pokoju, śpiąc lub leżąc na sofie, której używał jako łóżko. Pomyślałem, że jest chory, ma zły kolor, a jego oczy wyglądają tak dziwnie. Mimo tego, co powiedział mi Alois, było mi go raczej żal. Kiedy prałem jego koszulę – nie miał przy sobie bagażu – kołnierz był tak postrzępiony i znoszony, że nawet nie warto było go odwracać. Przekonałem Aloisa, żeby dał mu kilka rzeczy, i właściwie wcale nie był do tego niechętny. W istocie myślę, że byłby bardziej niż chętny do pomocy Adolfowi, gdyby ten ostatni nie był tak niedoceniany i trudny. Adolf wziął wszystko, co zrobiliśmy, za coś oczywistego i jestem pewien, że pozostałby na zawsze, gdyby miał najmniejszą zachętę. (Bridget Hitler,  Wspomnienia , s. 28).

Adolf wyjechał z Anglii do Monachium w maju 1913 roku, a jego przyrodni brat Alois przeniósł się do Berlina w następnym roku. . . bez Bridget i Patricka!

Adolf przybył do Monachium na rok przed wybuchem I wojny światowej. Był jednym z tysięcy szpiegów, których brytyjskie służby bezpieczeństwa wysyłały do ​​Niemiec w ramach przygotowań do tego konfliktu.

Małżeństwo Aloisa Hitlera było tylko zasłoną dymną, podczas gdy Adolf trenował w Anglii.

Aby ponownie się ożenić, Alois sfałszował swoją śmierć, ale pewnego dnia Bridget zobaczyła go w teatrze z inną kobietą.

Brat Hytlera, Alois, nie miał ambicji politycznych, ale pozostał silnym poplecznikiem za kulisami. Został oskarżony o bigamię za posiadanie dwóch żyjących żon, ale zarzuty zostały wycofane.

 

 

Przede wszystkim dzięki Wielkiemu Kryzysowi i finansowaniu z Banku Rothschilda oraz finansowaniu przez rząd brytyjski Hitler został faktycznie wybrany na kanclerza Niemiec w 1933 roku.

Brytyjskie służby bezpieczeństwa miały swój „podbój” w Berlinie. Odkąd prezydent Wilson założył Rezerwę Federalną w 1913 roku, Bank Anglii miał całkowitą kontrolę nad amerykańską gospodarką. Ze Stanów Zjednoczonych kryzys rozprzestrzenił się na wszystkie inne kraje, a Niemcy były jednym z najbardziej dotkniętych.

Jako kanclerz Hitler zabawiał czołowych angielskich arystokratów i nie potrzebował żadnego tłumacza. Wiele z nich spotkał podczas swojego czteroletniego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Plan Hitlera polegał na ponownym posadzeniu na tronie angielskiego proroka nazistowskiego księcia Windsoru, a następnie zjednoczeniu Wielkiej Brytanii i Niemiec w celu inwazji na Rosję.

Liczba agentów MI6 w nazistowskich Niemczech była znaczna. Adolf w żadnym wypadku nie był „samotnym wilkiem”, ponieważ dzielił kierowanie rządem z wieloma innymi agentami, chociaż mógł ich nie znać.

 

Admirał Wilhelm Canaris był szefem Abwehry (wywiadu wojskowego) i agentem MI6. 

Dokumenty pokazują, że Canaris ściśle współpracował z MI6 przy planowaniu operacji Barbarossa.

Serbowie opóźnili swój harmonogram ataku na Rosję o sześć tygodni i nie zdając sobie z tego sprawy, niezmiennie ocalili świat przed nazistowskimi Niemcami kierowanymi przez MI6.

Ale 11 grudnia 1941 roku Hitler wiedział, że inwazja na Rosję się nie powiedzie, dlatego wypowiedział wojnę Stanom Zjednoczonym, aby uchronić się przed gniewem Rosji. Wiedział, że jego połączenie MI6 go nie oszczędzi.

Celem Wielkiej Brytanii zawsze była Rosja i pozwolili Hitlerowi, swojemu człowiekowi, wykonać tę pracę. To był sprytny plan, ale nie powiódł się tylko z powodu nieumyślnego opóźnienia Serbii.

Na początku kwietnia 1945 roku wszystkie plany Churchilla i MI6 się nie powiodły. Zamiast wkroczenia Hitlera do Moskwy zgodnie z planem, a następnie ogłoszenia pokoju z Wielką Brytanią, Rosjanie szykowali się do wkroczenia do Berlina.

Szpiedzy są nikczemni, ale ludzie i żądają dobrego programu emerytalnego. Porzucenie ich na pastwę gniewu wroga nie jest dobrą reklamą rekrutacji przyszłych Szpiegów.

Supertajna operacja ratowania Adolfa, Evy i Martina Bormanna z Berlina została nazwana Operacją „James Bond” przez pisarza szpiegowskiego Iana Fleminga. Pies Hitlera Blondi również uciekł najpierw do Argentyny i ostatecznie osiadł w Hiszpanii.

Nawet nikczemni szpiedzy dbają o siebie, Hitler i Eva Braun zostali uratowani z Berlina przez komandosów dowodzonych przez Iana Fleminga, a następne 2 lata życia Hitler spędził pod przykrywką i ochroną generała Franco.

Zespół składał się z komandosów pod wodzą Iana Fleminga i Christophera Creightona. Hitler i Eva zostali przewiezieni do Hiszpanii, a następnie wsiedli na łódź podwodną U-Boota na wycieczkę do Argentyny. Wkrótce potem wrócili do Hiszpanii.

 

 

James Bond był autorem książki o ptakach zachodnich Indii. Fleming zobaczył książkę, stacjonując na Bermudach z super-szpiegiem Sir Williamem Stephensonem:

„Nasz system używania kryptonimów AA Milne został już rozszerzony na głównych nazistowskich graczy: Ribbentrop stał się„ Małym ”, a Hitler „ Królikiem ”. Spośród postaci, które pozostały nieprzypisane, był jeden, który stał głową i ramionami ponad resztą jako idealny dla Bormanna, a był to Prosiaczek. Fleming, jak powiedziałem, był „Puchatkiem”. Ale na naszą nadchodzącą podróż; zdecydowano, że powinien użyć przykrywki, którą sam wymyślił dla całej operacji: James Bond. Podniósł go bez pozwolenia od prawdziwego człowieka o tym nazwisku, autora klasycznego dzieła ornitologicznego; Przewodnik terenowy Birds of the West Indies , które Fleming podjął podczas swojej pierwszej podróży na Karaiby w listopadzie 1944 roku. Po wojnie, kiedy nazwał swojego fikcyjnego bohatera Jamesa Bonda, twierdził, że było to najbardziej nudne i nijakie imię, jakie przyszło mu do głowy; ale na początku 1945 roku było tylko tym, które miał przed sobą ”. (Creighton,  Op.JB , str. 74).

Sir William Stephenson był agentem MI6 przydzielonym do zaangażowania Stanów Zjednoczonych w II wojnę światową. Jego biura znajdowały się pod adresem 30 Rockefeller Plaza w Nowym Jorku i na Bermudach:

„Ponieważ  nieustraszona  sieć na Manhattanie rozrosła się do 1941 r., Stephenson potrzebował baz satelitarnych do obsługi swoich operacji, a w sytuacji awaryjnej, do których mógłby się wycofać. Przynajmniej jeden musiał być sterowany z Londynu. Wybór padł na wyspy rozrzucone na Atlantyku i Karaibach. Najbardziej poręczne były Bermudy. Na pierwszej linii krytycznej wojny na morzu stacja Bermuda stała się przedłużeniem BSC. Lecąc tam z Nowego Jorku, wyczuwało się obietnicę wejścia na linie wroga.


Wiele lat później Ian Fleming wplótł Bermudy do powieści o Jamesie Bondzie. Po śmierci Fleminga książka Johna Pearsona  007-James Bond: The Authorized Biography , 
 opublikowana w londyńskim Sunday Telegraph w 1974 r., Twierdziła, że ​​komandor Bond naprawdę istniał i został zamieniony w fikcję, aby oszukać swoich wrogów. (Stevenson,  A Man Called Intrepid. The Life of Sir William Stephenson , str. 171).

Hitler, który popełnił samobójstwo w bunkrze Führera z Evą Braun, zawsze był mitem.

Oboje uciekli do Argentyny, gdzie przez jakiś czas mieszkali, po czym schronili się w Hiszpanii.

Natychmiast po ucieczce Hitlera i Ewy propagandyści MI6 nakazali jednemu ze swoich agentów, Hugh Trevor-Roperowi, napisanie książki o ostatnich dniach Hitlera. Trevor-Roper otrzymał rozkaz zabicia Hitlera, Evy Braun, Goebbelsa, jego żony i 6 dzieci – wszystkich zabitych cyjankiem w bunkrze:

„Traktuję ten temat lekko, po prostu dlatego, że dla lekarza jest to tak absurdalne, że trudno jest traktować go poważnie. Traktowanie takich świadectw czymś innym niż wyśmiewaniem, na jakie zasługują, nie służy, a nawet nie służyło prawdzie historycznej.

„Cała historia rzekomych samobójstw Hitlera i Ewy w bunkrze jest totalnie farsą. Tekst  Prawda o ciałach w bunkrze  każdego świadka jest mocno skażony; żaden świadek nie jest wiarygodny. Ponadto występuje znacznie większa niż zwykle częstość występowania zmienionych zeznań. Można to częściowo wyjaśnić kilkoma czynnikami: potrzebą konformizmu, presją mediów lub korzyścią pieniężną ”. (Thomas,  Doppelgängers  , str. 112).

Powszechnie przyjmuje się, że Adolf Hitler zmarł na skutek ran postrzałowych i / lub trucizny 30 kwietnia 1945 roku w Berlinie. Aby potwierdzić prawdziwość nowo odnalezionych dokumentów Służby Bezpieczeństwa, niedawno wykazano, że analiza DNA „tak zwanej czaszki” znalezionej przez Rosjan nie pochodzi od Hitlera.

Mit, że Hitler został spalony na zewnątrz bunkra, jest po prostu taki: – mit. Jeśli ktoś wie cokolwiek o spalaniu ciał, wiedziałby, że temperatura otwartego ognia nie jest w stanie skremować ciała, jak na przykład piec. Więc ta wersja może być odrzucona.

Stalin dobrze wiedział, że Hitler uciekł i na konferencji w Poczdamie dokładnie to powiedział prezydentowi USA.

Bunkier miał tajne przejście, a Hitlerowi zapewniono wyjście z pomocą Brytyjczyków.

Generał Franco.

Poza tym, że generał Franco nigdy nie zapomniał pomocy, jaką miał dla niego Hitler i pozwolił wielu wysokim rangą nazistowskim urzędnikom wykorzystać Hiszpanię jako tranzyt do Ameryki Południowej, ale nie pozostać na stałe.

Hitler wylądował w Madrycie w nocy 30 kwietnia 1945 roku, co potwierdza Stefan Aceituna, który był jednym z kierowców generała Franco w 1945 roku i później. Potwierdził, że samolot jest niemiecki i że rozkazał zabrać osobę w wieku od 50 do 60 lat i zawieźć do Pałacu Prezydenckiego.

W maju 1945 roku wschodnie skrzydło rezydencji generała Franco w Madrycie zostało odcięte od reszty pałacu i otoczone murem o wysokości czternastu stóp. Żadne wyjaśnienie tych prac konstrukcyjnych nigdy nie nadeszło. Personel przydzielony do tego skrzydła biegle władał językiem niemieckim.

 

 

W maju 1945 r. Personel medyczny generała Franco zamówił w największej hiszpańskiej firmie farmaceutycznej karton zawierający 144  „pigułek przeciwgazowych doktora Kostera”. Rozkaz ten powtarzano co miesiąc do października 1947 r., Chociaż na okres sześciu tygodni został wstrzymany, ponieważ Hitler przebywał w Argentynie od tamtej pory nie powtarzano tego, ale to więcej niż przypadek, że Theo Morell, osobisty lekarz Hitlera, zapoznał Hitlera z lekiem przeciw wzdęciom i Hitler był tak uzależniony od strychninowych  tabletek, że połykał je garściami.

 

 

Adolf Hitler i Churchill chcieli, aby Zachód uwierzył, że on, Hitler, nie żyje, podczas gdy potajemnie, wraz ze swoimi wieloma zbiegłymi oficerami w Ameryce Południowej, po prostu próbował wskrzesić Narodową Partię Socjalistyczną (NAZI PARTY).

Niemcy najechały ZSRR 22 czerwca 1941 r. 24 czerwca 1941 r. W Madrycie odbyła się spontaniczna demonstracja Falangistów (członków hiszpańskiej partii faszystowskiej), głównie studentów; która chciała przyłączyć się do Niemiec w walce z komunizmem. Przemówił do nich hiszpański minister spraw zagranicznych Ramón Serrano Suñez (dobrze znany propo-niemiecki) i poparł pomysł wysłania hiszpańskich ochotników na front wschodni. Gdyby tak się nie stało, Franco nigdy nie wysłałby ani jednego żołnierza do walki za Niemcy. W październiku 1941 r. Hiszpańska Niebieska Dywizja rozpoczęła walkę z ZSRR. W październiku 1943 r. Główna część dywizji wróciła do Hiszpanii, a reszta w lutym 1944 r. Tak więc, kiedy wszystko szło dobrze dla Niemiec i wydawało się, że ostateczne zwycięstwo Hitlera było bardzo bliskie, Franco wysłał jedną dywizję (około 18 000 ludzi); a w chwili, gdy sytuacja zaczęła się źle dla Niemiec, Franco wycofał swoją pomoc; właśnie wtedy, gdy potrzebna była większa pomoc.

 

Również we wrześniu 1942 r. Zwolnił Serrano Suñeza i mianował ministrem spraw zagranicznych mniej pro-niemieckiego). Ale Franco NIGDY nie zapomniał paktu, który zawarł z Hitlerem, że w razie potrzeby będzie wsparcie, ale Franco po 1944 r. Uważał, że jest to pakt osobisty, a nie pakt obejmujący oba narody. Franco wierzył, że Hitler będzie w potrzebie, a kiedy to się stanie, Franco zainterweniuje tak jak on.

Należy pamiętać, że chociaż generał Franco wycofał swoje poparcie dla Hitlera, gdy wojna w Rosji szła źle, pozostali przyjaciółmi wspólnego wroga: – komunizmu – i Hitler zobowiązał się do Franco, że Niemcy nigdy nie napadną na Hiszpanię, pod warunkiem że Franco udzieli Hitlerowi wsparcia, gdy będzie to konieczne.

W 1966 roku generał Franco nakazał ekshumację ciała Adolfa Hitlera 13 lipca, kiedy cała Hiszpania obserwowała Mistrzostwa Świata z Hiszpanią grają z Argentyną i przegrywają 2: 1. Został skremowany i umieszczony w dolnym małym skarbcu zarezerwowanym dla skremowanych szczątków, a zdjęcie pokazuje, gdzie pozostał przez chwilę.

 

 

W 1969 roku generał Franco podjął dwie decyzje: pierwszą wyznaczył na swojego następcę księcia Juana Carlosa de Borbón, z nowym tytułem króla Hiszpanii, a drugą nakazał kremację już skremowanego Adolfa Hitlera i przeniósł jego odpoczynek jeden metr dalej i do dziś Adolf Hitler spoczywa w nieoznakowanym miejscu.

 

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi… Jeden czynnik był pewny i potwierdzony przez emerytowanego agenta hiszpańskich służb bezpieczeństwa: że „Opus Dei” odegrało w tej sprawie wielką rolę i odegrało znaczącą rolę we wszystkim, co robił generał Franco.

Hitler był katolikiem i jako taki Kościół zawsze udzielał azylu swoim wiernym.

 

ADOLF HITLER jest zdecydowanie najbardziej znanym złym dyktatorem we współczesnej historii.

Nie ma osoby na świecie, która nie wie o ludobójczych okrucieństwach, których dokonał na mocy jego praw.

Niezliczone książki dokumentują jego dojście do władzy, nienawiść i strach, których używał, próbując uwolnić świat od wszystkiego, co uważa się za inne niż jego „Rasa panów”.

Ale niewielu wie o jego rodzinnych związkach z Anglią oraz jego rzeczywistych działaniach które jak większość wydarzeń jakie mają miejsce były sterowane przez ukrytych kuglarzy którzy kobntrolowali go podobnie jak dzisiaj to robią z ludźmi typu Trump, Kim Dzong Un, Merkel, oraz wielu innych niesamodzielnych często uwikłanych w procedery pedofilskie, finansowe lub inne.

Ukryci władcy marionetek mają obsesje na punkcie kontroli a więc jest mała szansa by dopuścili do władzy kogoś kogo nie mogą kontrolować za to mając na kogoś tak zwane “haki” droga do kariery danego delikwenta jest otwarta i w dowolnym momencie może się zakończyć eksplodując potężnym skandalem oburzeniem mediów i ciężki wyrokiem który spada na delikwenta jak ciężki topór kata..

Plan kuglarzy i marionetki Hitlera dotyczący 3. Rzeszy przekształcił się w dzisiejszą 4 rzeszę, a jego potomstwo zostało umieszczone na wysokich stanowiskach w strategicznych krajach, aby wspierać syjonistyczną agendę nowego światowego porządku NWO.

A teraz parę faktów świadczących o tym że to syjoniści stali za Nazistami :
Celem Niemców II wojny światowej była eksterminacja Polaków. Z oficjalnych danych wielokrotnie powtarzanych przez Hitlerowców zagładzie mieli ulec wszyscy Polacy ale nie Żydzi którzy byli wspólnikami Hitlera – Żydowscy wspólnicy Hitlera mordowali Polaków, czyli Żydzi w mundurach niemieckich formacji wojskowych, żydowscy kaci siedzący za biurkami żydowskich instytucji i żydowska policja, stanowią klucz do rozumienia dziejów zagłady Narodu Polskiego.
Nie ma wątpliwości co do tego, że setki tysięcy żydowskich katów (n.p. w Łodzi i Warszawie około 20.000; w Niemczech 150.000 żydowskich żołnierzy Hitlera), na równi z Niemcami, winnych jest zamordowania Polaków i wyselekcjonowanych żydów uznanych przez żydów jako element niewartościowy.
o tych Żydach udających Niemców mało kto mówi. Oto oni:
1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
2. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) – prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partia Hitlera, NSDAP;
3. Fritz Haber – chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
4. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich;
5. Wolnomularz Podpułkownik SS Adolf Eichmann;
6. Instruktor SS Prof. Bostowitsch;
7. Marszałek Polowy Erhard Milch;
8. Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce Hans Frank;
9. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera około 150 tyś.
10. Kapo w obozach;
11. Jüdischer Ordnungsdienst
12. kilkanaście tysięcy zatrudnionych w szeregach gestapo
30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy.
Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych. Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen. Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.””Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać” – premier Izraela, Benjamin Netanjahu, te słowa padły na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie w 2015 roku.Adolf Hitler przedstawił wyższym dowódcom Wehrmachtu, zgromadzonym w Obersalzbergu 22 sierpnia 1939 roku, cele wojny z Polską: “Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. Celem musi być nie dotarcie do jakiejś oznaczonej linii, lecz zniszczenie żywej siły […] Podam dla celów propagandy jakąś przyczynę wybuchu wojny, mniejsza z tym, czy będzie ona wiarygodna, czy nie. Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo”. 15-go marca 1940r. w okupowanym Poznaniu, na naradzie komendantów obozów zagłady, dowódca SS Heinrich Himmler oświadczył: „Wszyscy fachowcy polskiego pochodzenia winni być wykorzystani w naszym przemyśle zbrojeniowym. Później wszyscy Polacy znikną ze świata. […] Dlatego jest konieczne, aby wielki naród niemiecki widział swoje główne zadanie w unicestwieniu wszystkich Polaków”. dr hab. Janusz Kurtyka Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Zagłada polskich elit Akcja AB – Katyń Warszawa 2009. Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów. Polskę zamieszkiwało przed wojną 35,1 mln osób. Wynik pierwszego powojennego spisu powszechnego z końca 1946 roku (23,6 mln) i powojenny trend demograficzny (według “Atlasu” wydanego we Wrocławiu w 1981 roku “Historical Atlas od Poland” pod red. W. Czaplińskiego i T. Ładogórskiego w chwili następnego spisu powszechnego w 1950 roku Polska liczyła 25 mln mieszkańców) pozwala oszacować zaludnienie Polski w 1945 r jako 23,2 mln. Stad liczba rzeczywiście utraconych w czasie wojny przez Polskę obywateli to co najmniej 11,5 mln (za “Atlasem”) albo nawet 12,6 mln, co stanowi 35% polskiej ludności z 1939 roku. Liczbę te należałoby powiększyć o wymordowaną przez najeźdźców mniejszość narodową polską, żyjącą przed wojną poza granicami RP – na wschodzie i zachodzie… Należy podkreślić, że w sentencji Wyroków Norymberskich w 1946 roku określono polskie straty jako 1/3 (33%) przedwojennej populacji Polski. Tylko na terenach sowieckich wymordowano około 15 milionów Polaków w latach 1919 do 1953 roku. Richard Lukas podkreślił, że napisał „Zapomniany Holocaust”, książkę o losach Polaków pod okupacją niemiecką, ponieważ na Zachodzie tragiczne losy naszego narodu są niemal w ogóle nie znane. Według historyka wynika to ze specyficznego podejścia amerykańskich naukowców do tematu Polski w czasie II Wojny Światowej – jest ona bowiem wyłącznie tłem dla najważniejszego wydarzenia, jakim był według nich Holocaust. – Cała historia Polski XX w. jest na Zachodzie pisana z perspektywy cierpienia Żydów, tak jakby Polacy nie istnieli.Dla Żydów II wojna światowa miał być początkiem powstania Izraela w Palestynie;
Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni “Traube ” niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: “Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki.” Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety “Berliner Tageblatt” nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu “Romanii”. Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował:

“Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów”. nie można pominąć książki „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: “żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”. Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael. (…)”. Gestapo Heydricha nawiązało ścisłe stosunki z żydowską organizacją Hagana działającą w Palestynie.

 

Hitler ojciec chrzestny Izraela – To nie teoria spiskowa to zwykły fakt historyczny – dlaczego goje są głupie ? Bo odporne na wiedze są.
30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy. Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych.
Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen. Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.”

Bez udziału Żydów jako oprawców sami Niemcy nie byli by w stanie zrealizować planu jaki powstał w chorych głowach syjonistycznych żydów.
Żydzi nie tylko współpracowali z Hitlerem w zagładzie Polaków, Rosjan i wyselekcjonowanych przez siebie żydów ale jak wskazuje polityka Izraela są z tego przynajmniej zadowoleni, ponieważ pozwoliło to na sformułowanie swoistego zaklęcia pt. kontrowersyjnego pojęcia „holokaust” swoistego WYTRYCHA – nie klucza do powstanie państwa Izrael.
Bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów.
Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię). American Neturei Karta Przyjaciele Jeruzalem,

 

Patologiczna nienawiść żydów i żądza eksterminacji Polaków była motorem napędowym największej tragedii XX wieku jakim była niewyobrażalna eksterminacja Narodu Polskiego począwszy od bolszewickich czystek kierowanych przez żydowskich zbrodniarzy z Łubianki odpowiedzialnych za ludobójstwo Polaków w ramach tzw. polskiej operacji NKWD z lat 1937–1938 „pierwszym narodem ukaranym” byli Polacy – wedle trafnej definicji Mikołaja Iwanowa, płacąc sowitą daninę krwi za to tylko, że byli Polakami. „Ukarani” – ale za co?! Za to, że byli Polakami? Dalej przez Katyń – Żyd Abraham Vidro będąc już w Izraelu informował, że w czasie drugiej wojny światowej pracował dla rosyjskiego rządu. W tym czasie spotkał trzech żydowskich oficerów z NKWD. Jednym z nich był major Joszua Sorokin, który poinformował Vidrę, że brał osobiście udział w likwidacji 15 600 Polaków w Katyniu. Ci Polacy byli intelektualną elitą tej części Polski, która zajęta została przez Rosjan w 1939r. Stalin chciał tę wiodącą warstwę polskiego narodu zlikwidować, żeby zapobiec powstaniu oporu w przyszłym państwie żydo-bolszewickim. Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.

 

„The Thunderbolt” z listopada 1972 pisało, ze Stalin zlecił nadzór i wykonanie tej masowej rzezi Polaków wyłącznie Żydom, wiedział bowiem, ze jego pobratymcy pałają nienawiścią do Polaków. Stalin zadecydował, że tylko jedna rasa narodowa, która nienawidzi Polaków – może to wykonać. Historyczna nienawiść powstała między Żydami i Polakami przewyższa tę, która powstała między Niemcami i Żydami. O prawdzie dowiadujemy się z wyznań polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że :

1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli żydzi:
Raichman, Mierkułow, Urbanowicz
2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz
3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow, kapitan Samyun Tichonow.

 

Rzeczpospolita 21.04.01 Nr 94 Aleksander Klugman z Tel Awiwu: “Rzeź w Katyniu była największą zbrodnią militarną najnowszej historii, jaka kiedykolwiek została dokonana na jeńcach wojennych innego narodu. Za te zbrodnie odpowiada naród żydowski. Rozkaz wydało dwóch [tak w oryginale!] Żydów: Stalin i Beria. O tym, że Stalin był (gruzińskim) Żydem pisał już 30 marca 1950r. David Wieseman w piśmie “The Bnai-Brith Message” – jest to więc źródło super wiarygodne i typer koszerne. Wymordowano ponad 40 tysięcy przedstawicieli polskiej inteligencji.

Oddzielną historię stanowi udział Żydów w okrutnych deportacjach Polaków. J.R. Nowak w tym dziale opisuje jak bili Polaków kolbami karabinów, rabowali polskie mienie, wskazywali których Polaków wysiedlić. Z zamieszczonych w tym miejscu wspomnień dowiadujemy się, że na każdej furmance był Żyd z karabinem, że Żydzi nadzorowali deportację Polaków na Syberię, o gehennie w czasie transportu i o okropnych warunkach życia i pracy na niegościnnej ziemi. Deportowano ok. 1,5 mln Polaków i tyle samo było tragedii poszczególnych osób wypędzonych z swego kraju i swego domu. Ponurym dopełnieniem obrazu nieszczęść, których sprawcami byli Żydzi stała się masowa likwidacja więźniów politycznych dokonana po wybuchu wojny niemiecko – sowieckiej w 1941r. A. Szcześniak pisze jak „NKWD przy pomocy milicji żydowskiej rozstrzeliwało przed ewakuacją zarówno skazanych na ciężkie kary, jak również wszystkich chorych i słabych fizycznie.

We Lwowie milicja żydowska wymordowała w czterech wielkich więzieniach, szczególnie w Brygidkach i Zanarstynowie ok. 8 tyś. ludzi, w tym kobiet i dzieci. Zabici byli strzałem w tył głowy. Inni mieli czaszkę zmiażdżoną od uderzenia tępym narzędziem. Przy ul. Kazimierzowskiej więzienie wraz z więźniami spalono.

 

Dalej po żydowskich bolszewikach ludobójstwo kontynuowali żydzi z całego systemu Hitlerowskiej maszyny zbrodni przez cały okres okupacji. Ale o tym już szeroko w literaturze.

 

Po zakończeniu II wojny światowej za sprawą żydowskiego zbrodniarza psa Łubianki Jakuba Bermana i jego żydowskiego zaplecza wszelkiej hierarchii katów kontynuowało masowe ludobójstwo Narodu Polskiego do połowy lat 50-tych XX wieku.

Sowiecki doradca czyli nadzorca oddelegowany z Moskwy do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego pułkownik Mikołaj Steliwanowski w raporcie z 20 października 1945 do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informował, że Żydzi w MBP w I Departamencie stanowili 27% zatrudnionych i zajmowali 100% stanowisk kierowniczych. Wg stwierdzenia prof. Paczkowskiego, prawie wszyscy Żydzi w bezpiece byli przed wojna członkami KPP, KPZU, KPZB, KZM i ich przybudówek. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, wydanego w 1978r., zatytułowanego: „Aparat Bezpieczeństwa w PRL w latach 1944-1976”. Zawiera ono noty biograficzne funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa, sporządzone na podstawie ich akt personalnych, w tym własnych życiorysów (…). W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.

Osobny obszerny temat, który tu przedstawiam bardzo skrótowo, to sprawa rozlicznych odpowiedzialnych sędziów żydowskiego pochodzenia typu prokurator Heleny Wolińskiej (Fajgi Mindla-Danielak) czy sędzi Marii Gurowskiej. Wymieńmy tu m.in. takie osoby, jak zastępcę prokuratora generalnego PRL Henryka Podlaskiego, zastępcę szefa Najwyższego Sądu Wojskowego i szefa Zarządu Wojskowego Oskara Szyję Karlinera (doprowadził on do takiego opanowania stanowisk w tym zarządzie przez oficerów żydowskiego pochodzenia, że instytucję tę złośliwie nazywano „Naczelnym Rabinatem Wojska Polskiego”. Szacuje się, że od 1944 do 1956r. żydowsko-komunistyczna władza w Polsce wymordowała 600 tys. Polaków. To i wiele innych znajdziesz w książce H. Pająka w rozdziale „Zbrodnicze metody śledcze” oraz książce pt. „Rządy Zbirów” (Henryk Pająk, Stanisław Żochowski, „Rządy Zbirów 1940 – 1990” Lublin 1996r).

Sytuacja jest poważna bo eksperymenty jakie maja zamiar robić na ludziach osoby wyznające tą ideologię są prowadzone w dalszym ciągu a koncern IG Farben z którego inicjatywy wybudowano Auschwitz którego częścią była firma Bayer dzisiaj nie istnieje jednak na miejsce tego syndykatu śmierci weszło wiele nowych firm które wbrew woli ludzi chcą podawać niebezpieczne dla zdrowia i modyfikujące DNA szczepionki.
które są eksperymentem medycznym mający stworzyć w przyszłości nowego człowieka podłączonego do sztucznej inteligencji za pomocą chipa nr patentu firmy Microsoft WO2020060606A1 – https://tiny.pl/75fp7 i zwiększonego przesyłu danych za pomocą sieci 5G. Pierwsze obozy koncentracyjne dla polaków już powstały – https://tiny.pl/75fpx

Informacje na temat poprzedniej rzekomej pandemii –

Treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie

FILM NA TEMAT TEGO CZŁOWIEKA KTÓRY UCZESTNICZYŁ W UDAREMNIENIU TEJŻE PANDEMII – ZOSTAŁ ZNISZCZONY A CO CIEKAWE SAM PRZEWIDZIAŁ WCZEŚNIEJ ŻE ZOSTANIE TO ZROBIONE – https://www.bitchute.com/video/xizwOjVeb0EC/

W świetle ujawnionych przezemnie informacji uważam iż należy natychmiastowo przerwać zbrodniczą i przestępczą operacje Koronawirus prowadzoną na terenie Polski.
Autor Michał Żulikowski
Grupa na Facebooku : Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM
P.S Jednym z ostatnich zdjęć Hitlera krążących w internecie jest to, kiedy został przyłapany na sjeście jak widać historia rzekomego upadku Nazizmu nie do końca może wyglądać tak jak nam się to przedstawia:

120 thoughts on “UKRYCI WŁADCY MARIONETEK – OD HITLERA DO TRUMPA – KTO JEST KUGLARZEM ?

  1. Pingback: cialis soft tablet
  2. Pingback: safe buy cialis
  3. Pingback: buy online generic
  4. Pingback: tinder messenger
  5. Pingback: buy ativan 2mg
  6. Pingback: does priligy work

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *