GALAKTYCZNA FEDERACJA JEST OSZUSTWEM VRILL, … PROWADZONYM PRZEZ DRONY I MARTWE CHIPHEADS.

Artykuł ten piszę ze względu na ogrom pracy jaki wykonała osoba informująca mnie o procederze klonowania istot ludzkich głównie osób publicznych, polityków a także artystów.

Informacje zawarte w tych wiadomości wydają się nieprawdopodobne i sprzeczne z naszym pojmowaniem świata jednak nasze pojmowanie świata to tylko kwestia umowna. Jest to tak zwana uzgodniona rzeczywistość.

Ale uzgodniona z kim ?

Z tymi którzy zarządzają systemem z tymi którzy uważają się za elitę choć jest nazbyt wiele dowodów że uczestniczą w procederach handlu dziećmi, handlu ludźmi, pedofili i innych procederach które powodują że są oni całkowicie kontrolowani przez nienazwane siły które kreują nam uzgodnioną rzeczywistość za pomocą telewizji i koncernów medialnych które są w określonych rękach i bynajmniej nie zajmują się przekazywaniem informacji a kreowaniem uzgodnionej rzeczywistości oraz określonych nastrojów społecznych bądź też sztucznych zagrożeń takich jak terroryzm, koronawirus, ptasia grypa i wiele innych zdarzeń mających miejsce w przeszłości które to zdarzenia i fikcyjne zagrożenia miały skłonić nas do zrzeczenia się naszej wolności na korzyść fikcyjnego poczucia bezpieczeństwa z uwagi na to iż zagraża nam zagrożenie które sami wykreowali.

Jest to metoda zarządzania zasobami ludzkimi według zasady, problem, reakcja, rozwiązanie.

Należy sobie w tej sytuacji zadać pytanie kto lub co jest faktycznym zagrożeniem czy jest to zagrożenie przed którymi media, politycy i inne marionetki chcą nas bronić czy zagrożeniem są “oni” Ci którzy pociągają za sznurki, Ci którzy uważają nas za zagrożenie i element który chcieliby kontrolować i sobie podporządkować.

Zastanówmy się kim są tak naprawdę oni te ciemne siły których istnienia każdy jest świadom ale które ciągle pozostają nie określone i zastanówmy się nad metodami jakie stosują te ciemne moce by kreować tak zwaną uzgodnioną rzeczywistość oraz hodować tak zwaną “trzodę”.

Informacje zawarte w tym artykule będą szokujące a ich wiarygodność i ocenę pozostawiam każdemu z Was z osobna.

Wklejam te informacje w tym celu aby opinia publiczna mogła się z nimi zapoznać i samemu zweryfikować czy traktować te informacje jako prawdziwe bądź nie.

Zapraszam do zapoznania się z treścią wysłanych do mnie maili których treść z pewnością będzie ogromnym dysonansem poznawczym oraz szokiem.

Tradycyjnie zachęcam do pozostania z otwartą głową.

Rozpoczynam wklejanie wiadomości :

Wiadomość nr 1.

Tytuł wiadomości :

Brudasy z podziemia Vrill, snephilims i wiele wiele innych jest – chowają się jak szczury żebyśmy o nich nie wiedzieli , ze są tacy a nie inni .

treść wiadomości :

Donald Marshall :
“Galaktyczna federacja światła jest oszustwem Vrill, … prowadzonym przez drony i martwe chipheads … andromedanie i plejadjanie to vril typu 3, długoszyje szaro wyglądający faceci, umieszczają swoją świadomość na chipie i wprowadzą w piękne kobiety klony z dużymi oczami, aby wyglądały egzotycznie … po prostu chcą zabrać ludzi do podziemia … one też są “Skandynawami” … kolejny spinoff, o którym mówią … channelingi to zazwyczaj ludzie z klonami nr 3, nie są napędzane rem, są w czasie rzeczywistym … to jest mylące, ale dziwolągi rozmawiają z klonami tych ludzi, gdy klon jest w stanie odurzenia, a prawdziwi ludzie myślą, że doświadczają zdarzenia psychicznego … podstęp …

Nie ma wstydu być oszukanym, oszukają najmądrzejszych ludzi. ”

“Andromedanie to kłamstwo …są to długoszyi Vrillowie, którzy zamierzają użyć spodków wykonanych przez człowieka, aby zejść i szerzyć „miłość i światło”, które chcą sprowadzić ludzi z powrotem do ich „ojczyzny” (syberyjski DUMB), zjeść je i buczeć… ”„


Książę Charles próbował wprowadzić mnie do Vrill (typ 2) i powiedzieć, że Andromedanie rozbili się na Antarktydzie statkiem kosmicznym w kształcie półksiężyca … to jednak nie była prawda, … to tylko Vrills … troglodyci … . nie mają technologii i są zbyt głupi, aby odkryć jakąkolwiek…

Typ 3 (o którym zawsze myślałem, że jest stworzeniem ze splotem genów przy użyciu szaraków i ludzi lub czegoś podobnego, ponieważ są tak wysocy).

Vrill typu 3 zachowują się jakby mieli astme, gdy są bliżej powierzchni po pewnym czasie. Vril 1 podobnie potrzebuje mieszanki metanu. Wydaje się, że wpływa to bardziej na vrill 3.

Vrill typu 3 mają być dobrymi pływakami. vrill typu 3 mają skórę podobną do rekina, która jest szorstka z jednej strony, a gładka z drugiej, a ich języki są różne.

Różne vrill typu 3 mogą piszczeć w różnym tonie, mogą naprawdę piszczeć. Mniejsze typu 1 wydają niepokojący pisk, który brzmi trochę jak szalona gąsienica z odcinka Simpsonów. Dziwne.

Nogi Vrill typu 3 mogą się tak po prostu zginać, jest to ich zwykła naturalna postawa, ale przez większość czasu chodzą prosto. wyniszczający horror, dopóki nie przyzwyczaisz się do ich wyglądu.

Quetzalcoatl był maską typu vrill 3 … i brzęcząco błyszczącymi ozdobami przywiązanymi do niego wszędzie, w tym piórami. Mothman(ćmioczłowiek) to vrill typu 3 a Vrill typu 3 nazywany jest również Argonautami … podziemia nazywa się Agartha, ale także Argonianami. Mają wiele imion. Są szarzy z długą szyją.
Widziałem, jak mają 8-9 stóp, głównie długą szyję … są jednak różne podtypy.

Nazywają się Vrill, … także … Pleajdjans, Doppelgangers, Mimic’s, Trolls, Mag Yoi (podziemny troll w języku mandaryńskim). Mają wiele imion.
Wraz z wiekiem u Vrill typu 3 ciemne linie stają się bardziej widoczne, linie stają się fioletowo czarne na szarej i beżowej skórze patrząc na nie można stwierdzić, że są toksyczną trucizną …

Głęboko pod ziemią ciśnienie jest inne, Vrill typu 3 nie mogą długo pozostawać na powierzchni, mają problemy z oddychaniem i zaczynają brzmieć jakby miały astmę, oddychają mieszanką tlenu i metanu.

Vrill nazywają siebie dziećmi Lucyfera … Vrill są religijni. Mówią, że są demonami we wszystkich książkach …

Vrill żyją w prymitywnych tunelach i zagłębieniach w niektórych regionach, a także w głębokich bazach miastach w niektórych regionach. Jest ich tam dużo.

Chcieli być widoczni w filmie Gwiezdne wojny “Atak klonów”, aby wysądować opinię publiczną na temat ich wyglądu … użyli najlepiej wyglądającego młodszego typu vrill, z którego mogli skopiować. W filmie pokazano Kaminoans … prowadzą operację klonowania w filmie LMAO !!! George Lucas i pozostali w strefie klonów byli zbyt szczęśliwi, mogąc umieścić ich w filmie … żeby jakoś zidentyfikować ich w przyszłości …

Nie wszystkie vrill typu 3 są identyczne, czasami mają różne proporcje, inny grzbiet kości na czubku głowy. Czasami irokez z puchu piór zamiast włosów. Różne kości twarzy. Prawie tak samo, po prostu wyewoluowały w innym regionie podziemia, jedząc różne rzeczy. Jak ja ich nienawidzę.

Nowe informacje, których się nauczyłem, używają klonów vrill typu 3 do walki na arenie, wyjaśnia to, dlaczego wydawało się, że ich to nie obchodzi, kiedy wyłupiłem im oczy i walczyłem z nimi, rzecz w tym, że ludzkie klony nie mogą rosnąć w probówkach vrill, ciśnienie jest za wysokie w twardym szklanym cylindrze, Klony czasami drgają mimowolnie podczas formowania, więc probówki do klonowania vrill muszą wywierać na nie nacisk jak macica.

Wszędzie w postach mówi się, że różne kraje mówią o ujawnianiu obcych lub jakiegoś rodzaju gadów, jakiś facet mówi nawet, że są jaszczurki Vrill, które wysysają mózgi (co robią) Ale zamierzają mnie ominąć, i ujawnić bzdurną historię o nich, mówiąc, że te szare “ratują” nas przed “złymi gadami” Szaraki też SĄ gadami, po prostu ewoluowały i nie mają łusek, ich biologia jest nadal gadzia … są po prostu innym rodzajem Vrillów … typu 3. typy 1 i 2 mają są małe. 3 prowadzą je i są duże … jest kilka różnych odmian, ewoluowały nieco inaczej w różnych regionach podziemi … w zasadzie są podobne, chociaż wyglądają trochę inaczej na twarzy, WSZYSTKO brzydkie jak tyłek pawiana … wiem, czym są Vrill i co teraz robią … nie są miłe. Ani jeden.

W dawnych czasach Vrill typu 3 wyglądały tak ohydnie, że musieli cały czas nosić maski, … nosili pióra, dzwonki i dzwonki azteckich Majów, Egipcjan, jak rdzenni Indianie … byli wszędzie w historii.

To prawie tak ładne, jak to… to będzie młody. te zmarszczki nosa są kontynuacją ust, a istota może szeroko otworzyć usta i przyczepić się do twarzy ludzi.


Laurence Mountford – Donald, więc mówisz, że Egipcjanie nie byli zabójcami Vrill? Kiedy to odkryłeś, ponieważ powiedziałem w filmie, że powiedziałeś, że tak jest, ale zwróciłem uwagę na całą dziwną symbolikę uwielbienia w vrill, która nie miałaby sensu, gdyby byli mordercami Vrill.

Donald Marshall – nie, powiedzieli mi o tym jakiś czas temu. Vrill typu 3 rządził tym miejscem, z faraonami jako figurantami. To, co zwykle robią, używają figurantów i prawie zawsze nosili maski, ponieważ ludzie instynktownie boją się wyglądu ich twarzy.

Vrill typu 1 jest jak krew kozia i ludzka, … Vrill typu 3 jest jak krew drobiowa i ludzka. Vrill typ 2 nie wiem.

Vrill typu 3 siedzieli w szatach jak członkowie rodziny królewskiej i próbowali dronować ludność i zniewolić ją, udało im się, ale ostatecznie zostali wypędzeni. Zostali pobici z powrotem pod ziemię w prawie każdej kulturze, którą kiedykolwiek przeniknęli. Ale zawsze wracają … wychodzą spod skórki jabłka gdzie indziej. Infiltrują z kilkoma hostami i przejmują kontrolę.

Kochają złoto. Duży symbol statusu mają duże, bulwiaste, czarne oczy. Krwawią, kule dobrze ich zabijają.

Vrill typu 1 są najgłupszymi vrillami … są jak zwierzaki Vrill typu 3.
Duże Vrill typ 3, młode, stają się naprawdę brzydkie z wiekiem.


Vrill typu 3 ma 3 palce i 2 palce.

Typ 1 (najliczniejszy) i największy typ 3, najmądrzejszy vrill (nadal głupi) je uruchamiają typ 3 uruchamia pierwsze 2 mniejsze typy.

To było wrzucone na moją tablicę i nie chciałem nic o tym mówić, bo brzmi to szaleńczo, … ale to nie jest kobieta krzycząca na nagraniu, tak krzyczy Vrill typ 3, syberyjski górnik który to nagrał, wwiercił się w pustą kieszeń DROGĄ w dół, a prymitywna grupa Vrill (izolacjonistów) zauważyła mikrofon i bała się go, jeden z trójki zaczął to robić, krzyczał do mikrofonu, krzyczeli, gdy grozili, … . krzyczą o dominację, … próbowali przestraszyć cokolwiek to było … Syberyjski górnik udał się następnie do rosyjskiego rządu ze swoimi ustaleniami, KTÓRY POTEM szybko odrzucił go jako oszusta, dodali szum tła i raport temperatury mówiąc, że to musi być mistyfikacja, ponieważ nic nie może żyć w temperaturze 2000 stopni. Nie było 2000 stopni. Jest to ten sam rodzaj krzyku, jaki Vrill typ 3 wyrządził Tili Tequili w nocy, gdy dała niespodziewaną audycję radiową na żywo, ujawniającą informacje o centrach klonowania. Słyszałem, jak te rzeczy piszczą częściej, niż zdajesz sobie sprawę … to nie jest krzyk kobiety.

Niektórzy Vrill mówią po angielsku, niezbyt dobrze, ale potrafią. Niektóre vrill 3 mają głębsze, stonowane piski niż ten, inne są wysokie. Pod ziemią, kiedy mijają się w tunelach, krzyczą na siebie o dominację, którykolwiek z nich krzyczy głośniej, jest dominujący, a drugi ustępuje … lol, zabawnie jest to widzieć … można pomyśleć, że straszne potwory krzyczą ALE … w rzeczywistości wygląda na to, że nagie staruszki piszczą na siebie … nie mogę się doczekać, aż wszystkie umrą.

Syberia Hell Sounds

Typ 3, młody, jest przedstawiony w filmie Gwiezdne wojny „Atak klonów”, gdy się starzeją, ich szyja skraca się i stają się pomarszczeni i wyglądają jak Pumpkinhead z filmu Pumpkinhead.

Wyglądają jak głowa dyni kiedy są stare. Ludzie mają cztery komorowe ataki serca, konfrontowani z takimi rzeczami … Czasami zabijają ich w prawdziwym ciele … Starsi ludzie widząc je po raz pierwszy, umierają we śnie.


Martwe Vrill typu 3 Uwielbiam to 🙂


Macho Lewis – Wygląda na naczelnego?!?!

Donald Marshall – gad przerwał hibernację (przyczyna śmierci), mogą zostać w połowie rozmrożone, a szczur mógł ugryźć jego mózg w jaskini.
Vrill typu 3 może hibernować tak zamrożony i wyjść z tego później … trzymają palce u stóp w ten sposób, ponieważ bolesne jest zamrażanie palców u rąk i nóg przed resztą, sprawia, że ​​staje się częścią całości i wszystko zamarza w tym samym tempie. dlatego te 4 są ustawione w ten sposób … wszystkie te same pozy …

Macho Lewis – Więc wcześniej zostali znalezieni i wyciągnięci z komnat?

Donald Marshall – nie, czasami rozmrażają się na wpół i umierają z odsłoniętą głową, odpoczywają w lodzie … przez rok

Są to vrill typu 3, które zginęły podczas nieudanej próby hibernacji w ujemnych temperaturach. Zwróć uwagę na kolce przedniego ramienia …

To są martwe vrill typu 3 … Nie widziałem żadnych martwych, ale wymiary są prawidłowe. Szare z długą szyjką.

PROJEKT CAMELOT! Ok, zapomniałem powiedzieć o Camelocie i trzeba to powiedzieć TERAZ … to plan, który wdrożyli, aby stworzyć postać podobną do mesjasza … aby ma uspokoić opinię publiczną w przypadku globalnej katastrofy … ustawili wielu ludzi aby zagrać rolę, kobieta o imieniu „Metreya”, mężczyzna o imieniu „Lord Rayel”, mężczyzna, którego wszyscy znamy jako Steven Joseph Christopher (internetowy bóg) i Donald Marshall… ja… celem tego jest … aby powitać możliwe lądowanie Vrill typu 3 („plejadians”) i zachęcić do przyjaźni z nimi … także powiedzieć swoim zwolennikom, aby podążali za nimi w głąb DUMB (głęboko podziemnej bazy wojskowej), gdzie staną się ofiarami podziemnej, pasożytniczej rasy jaszczurek znanej jako Vrill … typy 1 i 3 …

Teraz znasz Sekret Vrill, nie daj się zwieść temu, czego zamierzają spróbować … Spodki są stworzone przez człowieka, a „szarzy” nie pochodzą z kosmosu, są z głębokiego podziemia… są troglodytami… pasożytniczymi jaszczurkami. Są złowrogie.

No to jeszcze został Nephilim i inne brudasy (i hinduscy bogowie do opisania ) jak znajdę to wyślę .

Cieszę się , ze ktoś sensowny to będzie czytał .
Przepraszam jak jestem i wyglądam nachalnie ale to moim zdanie jest ważne.

Wiadomość nr 2.
Tytuł wiadomości :
Tutaj u ciebie ktoś podał tego linka .
Treść wiadomości :

To świadczy o tym co Donald M  mówił , ze najwięcej vril hostess jest w Chinach .


To jest ich styl obchodzenia się z człowiekiem.
Wiadomość nr 3
Tytuł wiadomości :
Wiesz ja się bardzo obawiam o wprowadzenie ludzi w błąd ale na pewno nie z mojej strony.
Treść wiadomości :


Donald Marshall – The Voynich (Voinage) Manuscript to książka napisana w latach 1400.Język jest zakodowany, a uczeni nie mogą go rozszyfrować … ale zawiera zdjęcia, książka jest o okultyzmie i zielarstwie oraz wewnętrznej Ziemi … Ilustracje przedstawiają ludzi zabieranych tam na dół i umieszczanych w aparacie do upuszczania krwi. Vrill sprowadził tam ludzi i wtedy też brzęczał … mieli wtedy program hodowlany dla ludzi … i nadal to robią.


To następne łącze jest ilustracją jednej ze scen upuszczania krwi … stopy osób byłyby w gorącej wodzie, ponieważ utrata krwi sprawiłaby, że stopy stałyby się zimne.


Najwięksi uczeni na świecie są zaskoczeni tym przedstawionym obrazem i nie mogą rozszyfrować pisanego zakodowanego języka … pokazali mi to lata temu w centrum klonowania … kiedy przeczytasz moją tablicę , WIESZ, co to znaczy. 🙂

Jest też stary rękopis o poziomach piekła, który dotyczy Vrill i wewnętrznej Ziemi … nazwali to poziomami piekła … a jaskinia, która miała być wejściem do piekła … jest tylko wejściem do głębiny, mile i mile, aż znajdziesz się w zagłębieniach … Jaszczurki Lotsa Vrill tam na dole.

Powiedzieli mi, że to stara książka ujawniająca vrill, której nie można już tłumaczyć, zawiera zdjęcia aparatów do upuszczania krwi, jak to nazywali, tym większy, który rzekomo ustawił wtedy głęboko pod ziemią. Ale dużo kłamią, więc nigdy nie wiesz, lol

Miała być książką ujawniającą vril na dole. Wtedy niektórzy nazywali to projektem artystycznym. Potem książka zielarska. Pokazuje ludzi pod ziemią podłączonych do aparatu do upuszczania krwi. Również grupa kobiet w basenie. Vrill zwykł skłonić kobiety menstruacyjne do wspólnego krwawienia w tym basenie. Bardziej im się podoba ta krew, a pod ziemią ciemnego grzyba lub mchu świeci blask, na który nakładają krew. Sprawia, że ​​smakuje im lepiej.

Podobno zawiera opisy roślin, które są toksyczne dla różnych rodzajów vrill.
Laurence Mountford – kto by to był wtedy? sojusznicy vrill? Podręcznik, jak im pomóc?
Donald Marshall – Wtedy podobno byli obserwowani przez gospodarzy.
Więc musieli być tak wielcy, jak dzisiaj, inaczej zostaliby zabici.
Laurence Mountford – wydaje się, że większość rzeczy na tym świecie jest jak wtedy .. ludzie sugerujący przyszłym ludziom .. to aż tak zdesperowane …
Donald Marshall – Bardzo.

Wiadomość nr 4
Treść wiadomości :

Z tymi powtarzającym się osobami to jest na bazie jakiś pozostałości DNA. Musieli już myśleć dawniej o tym żeby to kultywować dlatego mumifikowano i robione różne zbieractwo DNA dla wprowadzanie je w nowy cykl . Myślę tez , ze te postacie mogą mieć przez jakiś czas ochronę przed dronowaniem Vrils . Bo Vrils na przykład lubią tych skurwieli , którzy oddawali im ludzi na pożarcie albo do ich prymitywnych experymentow w rytuałach i na dronowanie żeby być pasożytem ludzkiego ciała .


Jak widzisz strasznie omijają topic drone przez vril tylko mówią mk Ultra – co mnie wkurwia – nigdy nie mogą powiedzieć całej prawdy .

Symbole które pokazują na 17.42 UWAGA VRILL !!!VRILL AROUND !!!- Ona tego nie powie I tutaj widzę ohydę tego wszystkiego nic nie mowią więcej Soul/Consciousness Transfer Into Clones zwykle ludzie mają astral projekcje .

Ich ciało eteryczne jakby opuszcza ciało i to się im wydaje , ze tak jest i widza czasami piękne scenerie Och I Ach a czasami widzą ohydna scenerie ( jakieś piekło diabły ) Tak samo ze śmiercią kliniczna doświadczenia . To zależy co manipulatorzy chcą żeby ludzie widzieli -soul- świadomość  jest transferowana do chipa w klonie .

Drony (gospodarze Vril):
– Nicki Minaj
– Carly Rae Jepsen
– Lady Gaga
– Madonna
– Avril Lavigne
– Kanye West
– Rick Ross
– Vince McMahon
– Bono (U2)
– Randy Jackson
– chili (TLC)
– Kelly Ripa
– Alyssa Milano
– Barenaked Ladies
– Bill Cosby
– Pani Suwerenna
– Pink Floyd
– Nicole Scherzinger
– John Kerry
– Nicolas Cage
– Lyudmila Putina (Vladimir Putin’s ex-wife) Ona napewno jest Vril Hostess i     Kanadyjskiego prime minister żona też
– Haley Meijer (żona Jamesa Casbolta)
– Rodzice Stevena Ciummo (Steven Joseph Christopher)
– Sean Stone
– Księżna Diana
– Hilary Duff
– Bogaty król
– Billy Ray Cyrus
– Phil Reece (tzw. „Handler” Donalda Marshalla)
– Sara Adams (dziewczyna Maxa Spiersa)
– Corey Feldman
– Barbra Walters
– Sarah Silverman
– Katy Perry
– Laureen Harper (żona Stephena Harpera)
– Corey Feldman (nieznany, jeśli prawda)
– Rachel Weisz
– Tom Cruise
Chipheads / Dead Chipheads:
– Eminem (Dead Chiphead)
– Tony Abbott (Dead Chiphead)polityk Australijski
– Super żołnierz Jamesa Casbolta (Dead Chiphead)
– Hulk Hogan (Dead Chiphead)
– Obama (nieznana / obca świadomość)
– Tupac (Dead Chiphead)
– Elton John (Chiphead / Queen Elizabeth’s Consciousness)
– Walt Disney (Dead Chiphead)
– Hitler (Dead Chiphead)
– Mao Tse-tung (Dead Chiphead)
– Michael Jackson (Dead Chiphead / Vril Consciousness)
– Papież Franciszek (Dead Chiphead)
– Kurt Cobain (Dead Chiphead / Vril Consciousness)
– Corey Haim (Dead Chiphead)
– Brittany Murphy (Dead Chiphead / Vril Consciousness)

Michał to nie jest takie pewne z tymi wszystkimi  ludźmi wyżej ale to tak dla orientacji  bo to jest zauważone przez innych ludzi

Jak Donald wie cos to on mówi , ze on wie i nie spekuluje .

Taka lista jest z 2018 roku oczywiście ona jest bardzo duża tylko tak dla orientacji jak to wygląda .

Jeżeli chodzi o królową Elizabeth  to nie jest drone vril ale ona jest potomkiem po Vlad z Rumunii – mówili na niego wampir . Nie był wampirem spinającym krew wielu ludzi jak to legendy mówią ale oddawał ludzi w daninę i to wielu ludzi na spijanie krwi przez Vrils – Jaszczurom i na przejmowanie ludzkich ciał  w różnych rytuałach . Za co on to robił oczywiście za złoto i kamienie drogie , które mu brudasy przynosiły  z podziemi .


Sprawa ma sie tak , ze Windsor mają fory u Vril i dlatego królowa nie jest zdronowana i cała ta linia krwi jest jakby pod brudasów ochroną i wdzięcznośćią za to , że cały czas są handlers dzieci dla nich i ludzi na rytuały . Do królowej należą tez niektóre cloning centra Na pewno to na powierzchni kopulaste w Kanadzie . Właścicielami cloning center jest Qeen El i Putin i obecnie przejmują pałeczkę Drony z Chin . Putin jest z Petersburga od dziecka miał styczność z cloning center bo to genetyka po Egipskiej linii krwi . Ja pisze bo słucham twojego YouTube.

Królowa jest sklonowana oczywiście musi być będąc w cloning center Putin też jest sklonowany( oni mają klony mark4 dlatego mogą być w nich na powierzchni  ale ma organiczne ciało też albo już jest vril tego obecnie nie wiemy Bo jak go nie było miesiąc to może już jest Vril Hostess . Powiem tak Donald Marshall powiedział , ze Putin strasznie chce trzymać cloning centra a królowa może by już je zamknęła Ona się boi Vrils Donald mówi , ze Oni się boją  dronowania ci którzy nie są .Tam oni są tylko w swoich klonach to jest dla nich bezpieczniej .Na powierzchni są w klonach jak maja dookoła siebie handlers , który się nimi opiekują . . Są 4 rodzaje klonów, potem napisze o tych rodzajach jak przyjdzie to do mnie .

 Tak to jest prawda i to jest zaangażowana w to technologia nazistowska . CERN,- manipulacje czasowe . Czyli jak im cos nie bedzie pasowalo to mogą sobie wrócić tydzień czy dwa tygodnie i zrobić mandala efekt zmienić bieg wydarzeń . Donald powiedzial , ze moga to zrobic najwyżej 9 razy jak robia wiecej to zniszczą życie naziemne Nie wiem Nie będę spekulować . Może istota cos wie .
Dzięki za to Michał Pozdrawiam

Wiadomość nr 5

Tytuł wiadomości :
Kreowanie pożarów , tak tez było w Australii
Treść wiadomości :
https://www.youtube.com/watch?v=becHB513fDk
Wiadomość nr 6

Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
World need the hero Marshalla okładka na Megadeath .Ja bym powiedziała ze świat potrzebuje hero,s


Więc jak już otworzysz wrota nazistowskiego mind to trzeba ludziom delikatnie pokazywać dronowanie przez Vrils i ujawnić totalnie brudasów z podziemi to był największy sekret freemasons i brudasów też .Jak to się otworzy to może cos się stanie i padnie ich plan . Pozdrawiam 🙂

Wiadomość nr 7
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
https://www.youtube.com/channel/UCpdw_mI5bA-7X6eNNvMsTkg

Bardzo cenię tego człowieka słucham go kilka lat jest z wykształcenia  Dr Egiptologiem Niemcem z pochodzenia i był jakby refuge RPA  w Szwajcarii .Jest samodzielnym niezależnym badaczem , którego system próbuje cały czas zniszczyć . Sean jest chyba bezdomny teraz ale dalej nie zaprzestał ich ujawniać. Widzisz co wywnioskowałam maja  limitowana technologie i te filmiki wrzuca chyba w roznych miejscach gdzie mu sie da kafelki czy jakieś prywatne domy . Nie wiem ale system go jeszcze nie załatwił .


Mam wrażenie , ze sie ciągle przemieszcza i nie mają go w cloning center i nie ma chipa więc trudno jest skurwysynom namierzyć go . Dlatego im tak zależy chipowac ludzi .


Ten to pupett z cloning center 🙂

Jak to wszystko zaprojektowali tych konspiratorów i cały ten światek debili , którzy ich słuchają Ja tez jego słuchałam w 2000 roku , chyba byłam lekkim debos 🙂 bo nawet kupiłam jego księgi tomy wieczyste ( w których to pisał wszystko tylko nie o Vrils dronujacych ludzi ) A widział rytuały i wszystko wie . Dobrze się ma nasz pseudo hero konspiracji David icke  Oczywiście po kilku latach zostały oddane przeze mnie do Theosophical society library . Do dzisiaj jestem smutna , ze je po prostu nie wyrzuciłam do kosza w miejscowości Margate ( tam gdzie miałam pierwsza intencje wypieprzyć je wszystkie )
Jest taka nawiedzona kobieta na polskich mediach u Zagórskiego Janusza ( UFO człowieka ) ,który do dzisiaj nie wyrósł na mężczyznę i lata za spotkami UFO  nazistowskimi myśląc , ze to jest niezwykła cywilizacja ze space 🙂
Ta kobieta promowała informacje następnego łebka z cloning center Roberta David Steele  i latała za nim jak zwariowana kukła jakby było za kim ganiać i wreszcie ją wkurwil ha ha ha bo powiem brzydko olał jej pytania bo jest ten facio illuminati dupek i tyle .
Następna kobieta , która widziałam i to blisko rozmawiałam z nią kiedyś w Sofitel zjeździe we Wrocławiu Nazywa sie Dominika Dominiak  Jej oczy fuked nie były Ok.

Mam na myśli Ona została tam postawiona przez jakąś technologia ( modliszka ) a zobacz teraz jakie przemówienia jakie protesty Ona miała Janusza Zagórskiego w ręku ze swoimi mantrami ezoterycznymi No i NTV idzie jej droga wielkiej dziwnej miłości razem z nazizmem za Pan .

Wczoraj przyszła do mnie  jednego  gitarzysty z Titusa zespołu  żona  I mówi mi , ze Darek Kwiecien jakoś do niej nie przemawia . Ja mówię jej Sorry Izuniu ale jeszcze nie rozumiesz światowego bluesa  . Ona mi mówi , ze do wszystkiego trzeba dorosnąć .Ja je na to raczej nie tylko trzeba laczyc poprawnie fakty i byc w tym committed
bo należał do rodziny illuminati i się wyłamał( mieli jego klona i miał prawdopodobnie chipa w sobie po którym go  namierzali )
Jak wywnioskowałam musi być coś w człowieku wmontowane co im daje namiar na osobę. Dlatego chcą chipowa wszystkich .

Nie mieli namiaru Na William Cooper i go zabili na car parking z broni palnej .


Kanał Astral Light na Twitterze @AstralLightDMSubskrybuj: Komentarze do  posta (Atom)

Na razie tyle bo to i tak dużo ci wysyłam . Ale tutaj widzisz moja linie myślenia . Nie wiem co się stało z Norbertem _ Astral Light ale myślę , ze może nie żyć od 2018 roku . Wiedział , ze go załatwia albo cos z nim innego zrobią ( zdronuja i zmienia świadomość ) Nie wiem ale wiem , ze Donald Marshall powiedział raz te słowa . Jak zacznę mówić coś co będzie kwestionować to co dotychczas powiedziałem albo będę się nawet powoli wycofywał to wiedzcie , ze to nie ja już.  Powiedział raz te słowa po to abyśmy rozpoznali i wyczuli sprawę.
No to koniec na razie Powodzenia , pozdrawiam

Jak widzę twoje niezwykłe zdolności łączenia faktów to aż mnie to podnosi na duchu , ze ktoś taki jest jeszcze bo już straciłam nadzieje .
Ściskam mocno i pozdrawiam z całej siły .

Wiadomość nr 8
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
Michał Donald Prosił ludzkość żeby koniecznie expose Vrils Oni muszą być Expose Karta Illuminati – Ciekawe czasy


Donald Marshall – Illuminati grający w gry karciane, zwróć uwagę na I (serce) NWO na złotym trójkącie na znaku ostrzegawczym. lol. wizualizacja mnie pod ziemią na terytorium Vrill … w zasadzie piekło … ponieważ Zuckerman i reszta chcą, żebym odniósł sukces … Nienawidzą też vrillów i dronów … to są karty, które czasami się spełniają … facet, który stworzył gre wie wszystko o klonowaniu planach vrill i illuminati … lepiej, żeby ta karta się NIE spełniła …

Te karty to żart. To jak pół ostrzeżenia i pół uderzenia w twarz … Jak spojrzenie, jacy jesteśmy potężni. Nie możesz nic zrobić lol. To takie nerdy. W tej percepcji bardzo nerdy przegrane. W tej talii jest jedna karta … Najważniejsza. Ten, którym jestem.

Tym tajemniczym człowiekiem jestem ja i próbuję poinformować świat o podziemnych kosmitach, zanim będzie za późno. Uwaga na gigantycznej modliszce ma złoty trójkąt z napisem „I> 3 NWO. Przyjrzyj się bliżej. Nazwa karty to ciekawe czasy.

Nie jest za późno. Ale świat musi być poinformowany. Kiedy nastąpi wyludnienie, będziemy ich przewyższać liczebnie.
[karta] mówi, pomóżcie, kim są kosmici. I ? Kim jestem???

I znowu mówię pomóż.

Jeśli umrę, ludzie są zgubieni… Ponieważ wtedy NIKT o klonowaniu nie będzie mówił ze strachu przed śmiercią, a potem wiecznymi torturami jako klony …

Wiem, że wszyscy to wiecie …

Ja myślę , ze ta piosenka ma bazę cloning center

Dermont tez ma problem z cloning center . Ja nie chcę żeby było coraz więcej ofiar na terytorium Vrils
Jak ludziom to wyjaśnić ?

My mamy teraz Interesujący czas może nadszedł jeszcze czas kiedy Vrils i chip soul stones będą w potrzasku
Tez cię pozdrawiam i prawie kocham za to co robisz , Dziękuję

Jackowski ma jakiś problem z dowartościowaniem od dziecka i to jest konsekwencja jego wrażliwości . Dużo trolli wykańcza go niezwykle .


Uwielbiam to Video Sean . Tak trafne jak żadne .

Zobacz jego oczy jedno oko trochę bardziej wyłupiaste a drugie trochę zapadłe Ciekawe które dronowali  . https://youtu.be/3J1MIDTi9h8?t=36 Przypuszczenie vrillhostess . Ciekawe co on pitoli za przeproszeniem .


Podobne wytrzeszczenie jednego oka  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeff_Bezos
Deciver David icke mówi o shapeshifting .. Łgarz .- drone a shape shifter to jest różnica . Nie ma żadnego shape shifting tylko jest fakt i nikt się nie przeistacza . Drone są Vrill z takim okiem a nie humans.  Obaj powinni być zabici dlatego ludzie zostali bardzo przygotowani a szczególnie przez New Age i wszelkiego rodzaju kulty religijne religie żeby w powłokach ludzkich traktować wszystkich po ludzku .

I teraz powiedz ludziom , ze mają to badziewie zabić . Oczywiście jak są niepewni to jest sprawdzalne przez mri, ct scanning – dobry psychiatra to zobaczy jak wygląda zdronowany mozg a szczególnie frontal lobe . Kiedyś widziałam opinie jednego psychiatry , który badał skanowany mózg notorycznego psychopaty i psychiatra powiedział , ze ten człowiek powinien być jak najszybciej wycofany w ogóle z życia publicznego . Gdzieś mam tego psychiatrę jak znajdę to ci prześle .
Tak ci trochę dodałam Michał
Bardzo pozdrawiam

Wiadomość nr 9
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
Ostatni link z Istota rezonował ze mną jeśli chodzi o ziemię i cały ten system funkcjonujący tutaj . Po prostu nie widzę innej opcji jak tylko taka. Pozdrawiam .

Wiadomość nr 10
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Dzisiaj to mi wpadło patrzyłam jaką pogodę przewiduje bo chce budować domek dla kotów( i myślę jak go ocieplić i tak dal fun weszłam na przepowiednie pogody K Jackowskiego i mi wyskoczyło to !!!


A tutaj MASZ znowu jakiś  Fuket – bukiet news https://www.youtube.com/watch?v=lwUn_HoZprE
Już mi się nie chce słuchać tych wszystkich banialuków nazistów  . Teraz słucham takiego miłego człowieka , który doradza co robić jak się jest innym i nigdzie się nie pasuje przez całe życie. Dla odmiany trochę duchowej kultury .
Pozdrawiam
To tak ci podaje bo martwię się o jackowskiego to dobry człowiek .

Wiadomość nr 11
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Widzę że go nie ma wiec wysyłam ci go bo tak się stało , ze mam korekcje polska na  compose i został wiec musze ci go wysłać bo chyba skasowali Sprawdź ba ja tego nie widzę .


Właśnie ta ksiazke Hitler przeczytał będąc w więzieniu nie wiem w ktorym roku ale cos mi chodzi po głowie 1924 I tam podjal decyzje miec kontakt z tymi brudasami Vril Trolle . Tak jak mówiliście z Istota Pasożyty ziemskie . Dla mnie to pasożyty trawiennego systemu ogromnych żywych postaci różnego kalibru . Bo według mnie to te wszystkie kanały podziemne to sa albo trawienne albo żylne przejścia a te komnaty słynne Szambala i Agharta to sa jakieś żołądki albo macice ogromnych ziemskich stworów , Ziemia mozna powiedziec wielkie cmentarzysko dla nas maleńkich istot . No I powiem tak jestem im wdzięczna , ze umarli dla naszego landscape ale po jaka cholere te trole pasożytnicze sa pod ta biologiczna warstwa ziemi ,


Na tym rytuale w tych sukmanach w kręgu jest pudełko w środku jest Vril 1 Wysokość 25 centymetrów poczwara krabowa na przeciwko jest ofiara osoba na krześle albo na stole przywiązana będzie dronowana poprzez oko . Probaska zostaje wypuszczona ze środka głowy poczwary Vril 1 i atakuje oko ludzkie . Po oku spływa krew I symbol , który ktoś tutaj używa z wpisujących Oko w trójkącie egipskim z haczykiem jest to Vrils symbol . Dokładnie oznacza dronowanie . Ten haczyk to cały spine vril wypchnięty z poczwary , poczwary powłoka zostaje a pasożyt dostaje sie do retiny człowieka owijając oko i jej nerw dookoła oko może być wyłupiaste albo zapadnięte po dronowaniu . Osoba nie nadaje się do życia jest albo w comie albo tylko je i pije i śpi po miesiącu pasożyt zjada ludzka świadomość i atakuje mózg Człowieka świadomość człowieka przestaje istnieć a Vril przyjmuje mimikę , pamięć. Tak , ze trudno jest poznać . Ale poznają to zwykle bliscy najbardziej Bo zdronowana osoba jest o psychopatycznych narcystycznych skłonnościach . Czesto sie slyszy moj maz nie jest już moim mężem albo w ten deseń . //

Jakby zlikwidowali ten wpis na twoje You Tube O Vrils to robią fukowanie ludzi Underground w Warszawie . Tak kiedyś czulismy , ze sa takie ohydne morderstwa i dronowania .
Jeżeli usunęli to to chyba trzeba iść dalej expose Putina i Queen I cała konspiracje z detalami i alternatywę też ( oni wszyscy sa zainfekowani ) . Ale to tak periodycznie nie od razu . Ludzie sa bardzo mind control nawet ci co czytają takie fora .

Moje pytanie :
Nawiązujesz tutaj do jakiegoś zdjęcia w kręgu ? Możesz je dodać ?

Odpowiedź :

Wiesz ten rytuał w takiej scenerii w sukmanach i piramida i podium na której jest to pudło z Vril 1 _ wypuszczają tego vril 1 i jest to rytualne zdjecie . Dookola w tych sukmanach stoją  i Vril Hostess i ludzie , ktorzy sie potwornie boją ale sa tak zastraszeni , ze biorą udział w tych rytuałach ze strachu .  to pokazujesz na 3.33 ( ciekawy numer ) Dobrze trafiłeś.:)


Następna kwestia  bo ja znam Mantaka chia techniki troche – mialam prawie jego wszystkie książki . na 3.25 jest chyba technika polaris meditation . W Egipcie kultywowali technikę Awaiting You divine Ka i Ba natomiast w Azji kultywowano energie ziemi z człowiekiem w dosc dziwny sposob łączenie organów ludzkich  z ziemska energia i tymi poczwarkami też czasami ( ja mysle , ze poczwary czasami oznaczany jako żywioły )  ) Poprzez głowę i czubek głowy przepływa energia do gwiazdy polarnej na Biegunie północnym i połączenie się z tym obiektem świetlnym daje ci trochę dziwny odurzenia . Jak dla mnie  Tai chi symbol i te techniki , świadczą o tym ze ziemia nie jest globem i ma tylko jeden biegun północny . Możesz to przedyskutować z istota a ja wrócę i zobaczę jak to tam jest w tych technikach .

Wiadomość nr 12
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Wiesz tak sobie pomyslalam o Aurora Borealis na biegunie północnym . Moze to jest energia z naszej pschic i jest ona uzywana do funkcji ziemi i pola elektromagnetycznego .https://www.google.com/search?rlz=1C1SQJL_plPL853PL853&sxsrf=ALeKk01xFCVE6Co86oU-aCchGMrIl2yMuQ:1603549438131&source=univ&tbm=isch&q=aurora+bolaris+shape+of+the+dragons&sa=X&ved=2ahUKEwjDxo6Vt83sAhVRtIsKHTc2AWIQjJkEegQIChAB&biw=1600&bih=795


Chociaż jej shape czasami wskazuje dragona a czasami wskazuje nas wystraszonych ,

Generalnie ludzie żyją w ciągłym strachu i obawach to widać po kształcie tych kolorów częstotliwości.


Książka Voynicha powstała w 1400 to jest wykreowana przez Vrils .Nikt tylko Vrill hostess może ja odkodować .Bo to jest ezoteryka Vrils( brali kobiety pod ziemie i się tam bawiły z nimi w różne to zapładniania i pobierania okrutne krwi ) .
Tutaj masz ten głos nagrany na Syberii z kopalni Vrils 3
Pozdrawiam i trzymaj sie .

Wiadomość nr 13 była prywatna.
Tytuł wiadomości :
Treść wiadomości :
Wiadomość nr 14
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Niektórzy musza być wojownikami , Niektórzy mogą być niewolnikami a niektórzy mogą zasiać nowe ideologie i wprowadzać spokój . Niektórzy potrafią balansować sytuacje .


Wszyscy jestesmy potrzebni , kazdy ma swoja prace do wykonania .
Ja na przykład jestem wojownikiem z charakteru .

Moje kochane miasto Melbourne sie wkurwilo i dobrze , mam tam rodzine ( moja jedyna corke ) .https://www.youtube.com/watch?v=64vuq8g2YuYja myślę , ze idą już dobra droga . Australijczycy są bardzo uczciwi z natury. i nie są zmaterializowani . Mam wrażenie , ze już nie popuszcza I chce żeby w Polsce też poszli na całego .

Mój ojciec dlatego ze potrafi walczyć fizycznie o sprawiedliwość Kilka razy uchronił nam i innym życie. Uważam , ze miłość do nas i do ludzi mojego taty była tak duża i dlatego postanowił załatwić sprawy fizycznie bo inaczej się nie dało . I miał te możliwości bo znal swoja fizyczna wartość i prawdę sytuacji Są sytuacje , ze inaczej się nie da .
Michał jaką postawę można zachować do takiego Vrila , który jest totalnym psychopata .
Kill Vrill .Ja wiem , ze Donald Marshall mówi prawdę , ze Vrill mają być zabite ( pasożyty mają być zniszczone ) Sorry ale ja mam cholernie zaufanie do Marshalla jak do nikogo na przestrzeni tylu lat ( Ja 20 lat znam wielu spirytualnych idei filozofii ) Nie ma innej metody na pasożyta .
Zgadzam się z Istota o centralizacji w sercu ale musze ci powiedzieć , ze pochodzę z niezwykle kochających rodziców i specjalnie mój ojciec miał fioła na tle miłości do nas i do innych ludzi też . Ludzie go kochali w pracy nawet chodzili na jego grób i się modlili żeby im pomógł . Bo mi to mówili .
To tak żebyś przemyślał sprawę. Bo ja to robię i analizuje .
Bardzo cię lubię i dlatego do ciebie tak pisze .

Treść wiadomości :
Wiadomość nr 15

Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

https://oko.press/morawiecki-zaglady-dokonali-niemcy-nie-nazisci/

Właśnie nie Niemcy dokonali zagłady a naziści Odwrotnie Panie Morawiecki
naziści z Okiem w trojkacie vrilowskim symbolem podbili caly swiat obecnie .Nie żadne byty
Oczywiście używali halucynogennych trucizn ich ciało jest takie , ze wywołuje u ludzi paraliż i otępienie jak użyją swoich ciekłych substancji z ciala ( jak weze dlatego sie na niech mowi snake ) ( mam na myśli Vrils ciało z podziemia )
Jak black Gu
Jak myślisz dlaczego Icke tak wszystko wie, niezwykły profesjonalista odkrywający system ekonomiczny na ziemi . ( dało mu to power i dało mu to w pewnym rodzaju sławę i kasę ) Oni mu płacą i dają wydawać jego książki ha ha ha Na AMAZON
DAVID ICKE MÓWI TO CO MOŻE POWIEDZIEĆ i radzę dobrze przemyśleć
Bezos też Vril
Ja wiem swoje i wiem , ze dalej jest bulshit w odkrywaniu prawdy .
Sorry ale jak prawda nie bedzie naprawde odkryta i Vrill Nie zostaną zabite . To niestety ludzkość następnym razem dostanie w tyłek
KILL VRILL.
Ja wiem , ze ziemia jest Prison obecnie .
I nie sadze żeby można było ponownie wybudować na tej energii Pałac na ziemi .

Katedry pobudowane na ciałach ludzi . Hej Ja tego nie kupuje w tej kwestii i nie idę z tym prądem .
Ja bym radziła wszystkim posłuchać dogłębnie psychiatrów najlepszych na świecie ,i tych co robią cleaning brain .i dobrze przeanalizować psychopatyczny mind
Wtedy szala opadnie .
Psychopaci ( czesto Vrill hostess nigdy sie nie zresocjalizuja i to nie sa byty )
Ja wiem skąd są te byty w głowach ludzi ale to juz koniec mojej transmisji Ja wiem co robić i myśleć o strategii raczej a nie o jakiś tutti frutti .

Pozdrawiam cię Michał 🙂

Dlatego myślę tylko sama a czasami się konsultuje z przyjaciółka ( która jest bardzo logicznie praktyczna ) ale i tak mnie nikt nie przekona .

Moja odpowiedź :
Daj jakieś linki na ten temat żebym to zrozumiał dokładnie

Odpowiedź :

Michał


Dam ci te linki tylko muszę je pozbierać z tym wszystkim bo ja wiem to na przestrzeni lat :).


Dziekuje , ze sie tym interesujesz .
Totalna niezależność w mind.I totalny krytycyzm .
Ja to mam od dziecka byłam strasznie krnąbrnym nieprzekupnym bachorem ha ha ha

https://hestories.info/life-in-the-millennium.html?page=18

Tylko Te na końcu są ważne w lotus  pozycji zastygłe skamieniałe One hibernowały w tej pozycji . jogini od nich wzięli ta pozycje przypuszczam
Zgłoszono, że te dwa częściowo zmumifikowane szkielety zostały znalezione, wraz z kilkoma innymi, w jaskini w Chinach w  1996 roku . STAŁY W ŻYCIU O SIEDEM STÓP WYSOKICH.
CZARNO-BIAŁA WKŁADKA PO LEWEJ TO SZKIELET GIBBONA.
Podobieństwa tych dziwnych nowych znalezisk wydają się nam oczywiste.One kręcą  tym całym teatrem na powierzchni ziemi( poza kurtyna )  .Kulty i wiele kultur korzystało z ich wpływów nie znając tych potworów  . ( biali wysocy sa z nimi i ich genetyka związana )
Oni się różnią w zależności od kontynentu pod jakim występują  typ  Vril 3 ( one tak sie nazywają )
One są  głębiej w kanałach ziemi niż Vril 1 Vril 2 ale sa najbardziej z nich inteligentne .
Człowiek jest mądrzejszy. Ale staje się głupszy kiedy używa symbolistyki . ( taka mam opinie )

Michał nie znajdziesz nigdzie powiązanej wiedzy o wpływach na ziemi .To zostało celowo zdefragmentowane Ludzie musza wykazać inteligencję i łączyć fakty ale trzeba w tym siedziec od lat i naprawde miec glowe na to nie tylko serce . Trzeba mieć mind body i serce w totalnej harmonii . To nie znaczy , ze ja mam .Ja tylko czuje gdzie jest przewala i to juz dobrze . Pozatym ziemia to prison i nie bede owijac w bawelne .

Pozdrawiam ale dobrze , ze to naświetlasz i coś robisz bardziej kreatywnego niż inny .

Połowa Europejczyków podziela DNA króla Thota – Do 70 procent brytyjskich mężczyzn i połowa wszystkich mężczyzn z Europy Zachodniej jest spokrewnionych z egipskim faraonem Tutanchamonem, powiedzieli genetycy ze Szwajcarii.

Wiadomość nr 16
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :


Ziemia to jest więzienie obecnie i cmentarzysko . Na więzieniu i cmentarzysku nie da sie zrobić nic konstruktywnego ze spirit , trzeba szukać innego miejsca albo kreować inna rzeczywistość jak nam sie uda uciec po śmierci . Oni sie dobrze ubezpieczyli i jak widze kreuja tez pozytywnych swoich naganiaczy na to zeby na tym rumowisku zatrzymac nas pelna paraAngela w trzech odcinkach widziała to asylum ziemskie z góry i ja to samo czuje .
Majestic zresztą też . I mnie nie obchodzi nikt poza moim czuciem,bo tak sie sklada , ze wierze tylko sobie . Sama sie leczę od wielu lat i jeszcze kiedys innych leczyłam na odległość dopóki nie przejęli energii przez technologie Teraz to nawet połączenie sie z drugim czlowiekiem astral nazistwoski przejal i steruje . ( kreują sztuczna telepatię i manipulują innymi mędrcami ) Sławikami ( dziecko z cloning center ma te wiadomości i żywi tym publikę bo nikt nie stara sie na sobie skoncentrować tylko słucha jakiś niezwykłych historii ),, które mogły być a mogly tez nie byc .
Pozdrawiam

Wiadomość nr 17
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Hejka !!! Panie Michale :)(


Nie pcham żadnej sprawy ale chce zwrocic uwage na cos na co nikt tutaj nie reaguje bo to wydaje im się głupie i jakieś nie ważne i jakieś bez sensu . Ale to ma sens im więcej czytam Facebook i mam mentalna koneksje z Donal marshall tym więcej sensu w tym widze . Moze dlatego , ze jestem artystka z wykształcenia i gram też na pianinie to co mi wpadło do głowy ( może tacy ludzie mają do siebie większe jakby zrozumienie Nie wiem ale jest to osoba , której uwierzyłam w ciągu 3 sekund . On jest Libra  znak i to ma znaczenie bo ja tez jestem Libra


TO ZNACZY JUSTICE nad tym co jest bezprawiem na ziemi musi być zrobione

Jeszcze nie jest to pożegnalny list ludzkości ale jak szybko nie zaczniemy działać to moze sie tak stac . Mam nadzieje , ze sie tak nie stanie .


Drogi P Michale .moim jedynym przyjacielem na forum od lat jest Majestic Area .
A drugi  przyjaciel jest tylko ze mna na Phone ( kobieta z Łodzi , matka i żona  ze swoim o naukowym zacięciu mądrym elektronikiem  mężem  )
Ja jestem z Tasmanii i musiałam stamtąd wiac kilka lat temu za dziwnie  ATAKUJĄCEJ MNIE energetyczne pulsy ( wprowadzające spania deprawacje do tego stopnia , ze musialam jechac w gory i spać w samochodzie )  ( przypuszczam , ze te ataki na moja osobe były bo zaczelam rozgryzać Montauk project i pisać na forach. Z nowej bardzo agresywnej broadcasting wieży robili takie sobie eksperymenty na ludziach  . Kiedy uciekłam  do Polski zaczęłam spać 🙂

Jeśli chodzi o techniki jakie stosowali w Montauk to ja znalam juz dosyc dawno temu .

A teraz do rzeczy .

Moim zdaniem bardzo ważny topic .

Cloning centra po świecie i w klonach wiele ludzi świadomość brana w czasie spania REM( czyli w czasie głębokiego snu około 100 minut  jak ktoś ma chipa w głowie( i nie tylko w głowie )  to może być transferowany do cloning center i tam  MK ultra w toku . Dlatego coś wykreują aby ludzie oddawali swoja krew zeby miec próbki DNA albo chipy w jakiś injection , nie wiem nazisci glowkowali nad tym wiele lat . I tak właściwie wojna nie była przegrana kiedy ich cała śmietanka została zabrana przez ruskich i amerykanów .

Donald Marshall informacja jest najbardziej wiarygodna obecnie w tej chwili na ten czas .

Bo Majestic powiedział wyleza i bedziemy naprawde z reka w nocniku .
Już wyleźli drenując ( VRIL HOSTESS w armii na topie i niektórzy politycy soul less chip headed )  Politycy to marionetki dla tech pervertow miliarderow za kurtyna starych sfuckowanych mind ( Bo tylko im chodzi o przedłużenie życia i fugowanie ludzi i dzieci ) Sprawy ustalają dla ziemi w cloning centrach ze swoja swiadomoscia w swoich klonach ) Jest 4 rodzaje klonów ale to potem . Dronowanie ludzie i chipowanie może się stać dla nas nawet pośmiertnym piekłem więc dlatego uczulam ludzi , bo jak będą chcieli umrzeć smiercia naturalna to nie beda mogli bo ich swiadomosc moze byc technologicznie transferowana w miejsca gdzie operatorzy chcą .

Dronowanie przez VRIL 1 Jest ohydne i tak pasożytnicze , ze zabija ludzka swiadomosc . Mowilam juz na forach , ze jak Pan popatrzy na BEZOS z Amazon .


Niech Pan zauważy Oczy ( David Icke jest deceiver ) i zna dronowanie ludzi i wam nic nie powiedział On mówi to co mu każą mówić On jest w cloning center i wie o wszystkim .

To tak dla przykładu . Jeżeli jest bardzo zapadłe to może być darowane lub wyłupiaste też może być dronowane przez probaska .Większość celebrytów jest już Vril hostess .
i może byc tego nie widać ale ich zachowanie jak cala rodzina umiera dookoła nich , ktora nie jest drone ) ( To jest świadomość psychopatów. I chyba Pan się orientuje jakie warunki panują w Amazone .

Ja tak naprawdę juz nie slcham nikogo ( po co mam słuchać jak śledzę kwestie załatwiania ludzkości przez nazistowsko- Vril mind ponad 20 lat to widzę  )
Obecnie na Polskim rynku tylko cenie Darka Kwietnia – on jest spoko 🙂
Poświęciłam dużo w tym wypadku wiec podaje proces dronowania przez Vrils . https://www.youtube.com/watch?v=L0VX_W0RrvI

Moge napisać metody używania transfer świadomości i wykorzystywanie tego w lotach UFO na przykład w innych dziedzinach wykorzystywanie zdolności naszych ludzi na powierzchni i kradzież ich zdolności i inwencji w cloning centrach

Mam wrażenie , ze astrologia firmamentu gra w tym wszystkim rolę ( ale mogło być inaczej gdyby nie naziści perverci mordercy psychopaci iluminaci ) , Jak rozmawialam z moja corka studiująca astrologie .

Dlatego Libra kreatywny wyjawił prawdę i go na razie nie zbijają i Ja tez Libra staram sie znalezc prawo i prawdę . Ciekawe jeszcze czy numerologia gra w tym palce ale chyba też Bo ja jestem  dwie 77 a Marshall nie wiem ale wiem , ze z dnia 3 .

Dlaczego piszę o mnie nie dlatego , ze się chwale ale narazie ja to mówię na forach Polskich już od dłuższego czasu i tutaj jest to moje domniemanie 🙂
Pozdrawiam

Dziękuję za Darka Kwietnia 🙂 na twoim Forum Michale Bardzo dziękuję .


Wierz mi , ze wolałabym robić kreatywne zajęcia w tym czym jestem spontan i sie dobrze czuje ale wiem , ze musze wam to powiedzieć i mówię tobie zebys wiedzial i przemyślał i przeanalizował sprawę . Podam ci list Donal Marshal do ludzkości . Ja nie jestem przeciwko nikomu ale marzę żeby ten brudny sekret Royalls i nazistow i iluminati zostal odkryty . To będzie niezwykłe zwycięstwo dla nas.Musi to być zrobione inteligentnie i zaufaniem .

Po angielsku https://www.youtube.com/watch?v=_ssGEHrP4uQ&feature=emb_logo


Nazistowska technologia transfer świadomość do clona podczas snu 100 minut REM . DNA dane przez rodzinę albo Handles i prawdopodobnie o’chipowanie gdzieś w naturalnym ciele przy jakiejkolwiek okazji bycia w szpitalu czy u dentysty .


Aldo rozpoznał Donald Marshall z cloning centrum
Nasila ta sprawe bo to nazistwoska technologia , ktora obecnie jest najabrdziej niebezpieczna dla human Kind .

Uwaga !!
https://www.youtube.com/watch?v=c-kSk0gxaUU&feature=emb_logo na czasie 0.35 4,50 jest Vril 1 , na czubku ma probaska to jest to co wypuszcza jak atakuje oko człowieka albo zwierzęcia też . W ten sposób ta poczwara może być w ludzkim ciele ze swoja swiadomoscia Vrila i ludzka pamiecia i mimika ( co robi go niby inteligentnego ale bez emocji prymitywa na przykład nazistowski mind ) ( to robią już od wieków iluminaci oddawali im w rytuałach ludzi do dronowania i zwierzęta a dzieci na konsumpcje krwi i mięsa .

Vril 1 , który atakuje probaska Oko ludzkie na rytuałach owija się dookoła oka i przyczepia do Retiny- około miesiąca opanowuje cały mózg ludzki , przejmuje mimikę i świadomość ludzka przestaje istnieć i przejmuje pamięć.Nie mozna czasami poznac , ze to jest inna osoba tylko po zachowaniu w stosunku do bliskich . Taki osobnik moze oddac swoja rodzine na rytuały i nawet zabić bez problemu Vril umiera w swoim ciele a jego świadomość jest przetransportowana do ciala czlowieka Czlowiek już nie jest sobą i w stanie ciężkiej choroby albo w stanie coma jest około miesiąca . Nie ma procesu odwrotnego . Illuminati sie boja dronowania ( dlaczego się boją? Bo jest mnóstwo jest już Vril drones( hostess ) – szczególnie w armii i dość dominujących kontrolujących pozycjach )( mozna to sprawdzic cat scanning albo mri ( frontal lobe of brain jest dead ) . Jest 4 rodzaje klonów i są różne transferring Ludzkiej świadomość Może być transferowana do Vrils jak chca kogos wykorzystać pod ziemia zeby zbadac teren albo w poszukiwaniu gold -Monoatomic gold do jedzenia ) . Moga transfer swiadomosci do chipa innego ciala i czasami czlowiek z takim chipem moze mieć rozdwojenie jaźni ( jak zapala guziczek to świadomość chipa przejmuje funkcje a jak zgasza to czlowieka swiadomosc przejmuje funkcje albo transfer świadomości do zabitego ciala i przygotowanie gruntu na inna swiadomosc na chipie Na przykład Michael Jackson Jest w takim ciele ( on był wysokiego stopnia illuminati Vril hostess ) . .Chipy w klonach i nie mają ciał na powierzchni ziemi .Dlatego taka ochrona podziemnych cloning center – jest tam tysiace nazistow i wielu wplywowych ludzi .
Na przykład Hitler żył tak i Stephen Hawking i Polish Papież . To tak dla przykładu podaje .

Uwaga !!Mamy trzy typy Vril 1,2,3
Darek Kwiecien mówi prawdopodobnie o Vril 2

WITAJCIE W STAROŻYTNEJ PRAWDZIE


To, co odkryjesz, zależy od tego, jak otwarty jest twój umysł, jak bardzo jesteś chętny do poznania fundamentalnej prawdy i jak “obudzisz się” na fakt, że coś jest nie tak … znacznie gorsze niż złe !!! Oczywiste zło kierujące zepsuciem i ciemnością dzisiejszego świata będzie lepiej zrozumiane, gdy tajemnica Vril zostanie w pełni ujawniona. To niegrzeczne odkrycie łączy ze sobą mnóstwo oburzających, ale bezspornych zdarzeń, sytuacji i twierdzeń w sposób, którego nie można zignorować, gdy zostanie zrozumiane. Niektórzy powiedzą to nonsensem, a inni poczują to wszystko w swoich kościach.


Jaszczurki Vril to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów na świecie. To starożytne, podziemne jaszczurki. Światowi przywódcy, celebryci i elita nie tylko są świadomi istnienia tych mięsożernych, czasem pasożytniczych, podłych stworzeń, ale także im to umożliwiają! Vril mają starożytny plan dominacji i pracują, aby wypełnić ten program z ludźmi, których zarażają swoim pasożytem, ​​proces zwany dronem.


Sekret vril jaszczurów, choć już nie tak tajny, jest częścią wiedzy zdobywanej na najwyższych poziomach tajnych stowarzyszeń, grup, klubów itp.


Wszyscy zdali sobie sprawę, że na świecie dzieje się coś złego i że wszystkie kraje w jakiś sposób łączą się i nie interesuje ich zdrowie ani szczęście ludzi. Tak wiele „spisków”, które w rzeczywistości są prawdami zasłoniętymi przez samych ludzi dotkniętych przez jaszczurki vril, jest dziś oczywistych. Każdy wydaje się zdesperowany w próbach połączenia punktów na temat tego, co i / lub kto jest siłą napędową całego szaleństwa.“TO JEST najważniejszy czas w twoim życiu, krytyczny punkt zwrotny w historii ludzkości, musisz przeczytać wszystkie istotne posty tutaj, w tym starsze posty, najważniejsze i interesujące informacje, jakie kiedykolwiek zobaczysz … nikt inny nie powie ty o Vrill, ale ja. Jeśli zlekceważysz te fakty, skazujesz ludzkość na zostanie dronami i pozwolisz ludziom nadal składać ofiary z dzieci i dorosłych tym „demonom”. Absolutnie kluczowe dla przetrwania naszego gatunku jest wykorzenienie tych rzeczy z naszej planety. Skopiuj wszystkie istotne fakty i zachowaj je dla potomności, pokaż innym, jedyną rzeczą, która to powstrzyma, jest przekazanie tych informacji społeczeństwu … Nie mam żadnego planu, jak tylko podzielić się prawdą ze światem, ponieważ umrę z powodu niewydolności serca z powodu niewydolności serca spowodowanej torturami klonów. Przeczytaj wszystkie moje posty, zwłaszcza starsze i wszystkie potwierdzające informacje. To będzie Twoja jedyna szansa na ocalenie naszej rasy i świata przed Vrill. ”~ DONALD MARSHALL, 15 CZERWCA 2012


Szukam wiecej zdjec i list Donalda wyślę później


Covert rt ID mandatory Vaccination szykują – wiadomo po co kazdy jest zachipowany . Chipowanie jak w obozach koncentracyjnych jeśli jeszcze pobiorą z ludzi krew to mają all spectrum DNA . klona kosztuje bardzo mało i ile mozna miec ludzi underground pod calkowita kontrola .Ci co maja astral projection , lub śmierć kliniczna lub channeling , lub inne jakies pierdoly z lotami w astralu i piękna sceneria i także UFO abduction . Niech Pan rozpatrzy Panie Michale ten cały topic . Ja to pisze bo czuje , ze to jest najistotniejsza obecnie sprawa. Celowo pisze na e mail aby nikt tego nie blokował i nikt Panu nie wpadł w słowo


Pościg:


Co ja wiem , ze Monks z Tibetu mieli konszachty z Vrils od wieków ( tak jak Royals ) i to nie jest fajne , ze traktowali ich pobłażliwie. JA NIGDY TEJ SEKTY BUDDYJSKIEJ INTUICYJNIE NIE LUBIŁAM CHOCIAŻ SPOTKAŁAM ICH WIELU . Bo te poczwary z podziemia nie zasługiwały na to . I teraz jak dalej patrzę to symbol swastyka temu symbolowi podobne sa brudasow z podziemia . Moze troche dopowiem Nazistowska technologia udoskonalili technologię Atlantydy . Brudasy szaraki reptoid, nephilim różne to dziwadła ohydnie wyglądające inaczej na każdym kontynencie naprowadzilo nazistow i zainteresowanych na technologie na Antarktydzie . Tam nazisci zaczeli pracowac pod oslona USA I ZSRR i innych krajów włączonych w nazistowski projekt Szwajcaria ze swoim genetycznym zwajchowanym DNA templars kolebka ofspring Egipskich Faraonow ( nie ludzi )


https://www.youtube.com/watch?v=c-kSk0gxaUU&feature=emb_logo – Tutaj jest pasożyt Vril 1 z czubkiem na głowie probaska , ktora jak szczała wyposzcza z ciala i atakuje oko czlowieka . minuta 0.37 wysokość tego kraba jest niecałe 30 cm wysokości . Jak zdronuje człowieka ( może to być na rytuałach i bez rytuałów nie ma procesu odwrotnego ) Ta kobieta Maria Orsic Vril Hostess – nie human .Często jak nie pozna się po oku zapadłym albo wyłupiastym ( czyli tym atakowanym ) to mozna poznac vrils po pustocie oczu coś empty jest w nich .


Cała ta symbolistyka pokazana na 2.39 sa Vrils symbole nie ludzi . Ogromny wpływ był brudasów na ludzka rzeczywistość az sobie nie zdajecie z tego sprawy Politycy Royals i wielu zajmujących się podziemnymi cloning centers i techno boją się tych z głębokiego podziemia obślizgłych śmierdzących Et,s( ONE SĄ GŁUPSZE OD LUDZI ) potem wyjaśnię jakie powiązanie ma technologia z Underground z technologia podziemna ( ludzie musza to wiedzieć ) Bo to trudno wyczatowac . Mac Tonnies The Cryptoterrestrials: A Meditation on Indigenous Humanoids and the Aliens Among Us Paperback – March 1, 2010 został załatwiony przez podziemnych skunksów . Bo powiedzial prawde , ze nie sa ze space już wtedy J. Edgar Hoover szwajcarska baba lub coś w tym rodzaju przebieraniec w kobiece  ciuchy No i nie tylko CIA czerwone pantofelki ale pedo też.

Każe nam patrzeć  podejrzanym okiem bo to Szwajcarski descendent.


Ja chyba sobie kupie szwajcarska wiatrówkę by wystrzelać tych Vril Hostess :))
Nie latali w kosmos Michal Oni mieli mk Ultra właśnie program wprowadzony Mieli pokazany kosmos nawet astralna rzeczywistość OBE projection Channelings wszystko załatwili dla pajaców New Age , księżyc i bóg wie co ale w kosmos nikt nie latał . Pamięć deprivation to jest jeden przycisk i switch off i switch on . Ci miliarderzy perwerci finansowali nazistowski program cały czas( nas doili ludzi na całym świecie z kasy ) Za to bym ich wszystkich posłała do komory gazowej , i to zaraz  . Skąd idee brali Prosta sprawa jak masz 120 tysięcy na przykład sklonowanych ludzi w Ameryce Północnej to klonujesz tych co mają talent albo muzyczny albo inny kreatywny sciagasz ich w czasie REM snu i pod pręgierzem katowania na Arenie w cloning center oni zdradzają swoje kreatywne myśli idee i wszystko . Wtedy podczas transfer świadomości podczas snu 100 minut sa to godziny nocne od od 2 am-4 am przeważnie . REM sie to nazywa . Pisze ci na e mail , nie będziemy kreować przeciwników ale będziesz sam nad tym myślał . Jeżeli chodzisz o Syberie to tam maja zrzut tych UfO  zepsutych maszyn w pewnym miejscu i tam jest bardzo niebezpiecznie na Syberii .

Tak krotko i na maila ale mam duzo ci do powiedzenia żebyś to przemyślał i ułożył w całość . Postaram się to naświetlić jak mogę .

Jeżeli chodzi o szaraki to trochę inaczej – to nie sa sztuczne stwory ale podziemna manipulacyjna świadomość i głupsze od człowieka Te na dole to były te Pany co Darek czytal w Pamienikach Vril Type 3 i jeszcze sa inne musze to zebrać do kupy , ze zdjęciami ( poszukam tych zdjęć z Rosji jak to wygląda Draco prawdziwe . Ja z punktu technologii nie bede pisac ale z punktu manipulacji .
Na jednym jeszcze myślę kiedy właściwie zaczął się cloning tak naprawde . Jak brali DNA z mumii do klonowania na przykład Obamy ( dlatego nikt nie wie gdzie sie naprawde urodził i byl kiedyś problem czy na Hawajach czy w Kongo .
 Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie tym na czym mi bardzo zależy żeby ludzie mieli pełen obraz .Tyle wiem a to wszystko mam totalnie fuked up . Jak ktoś zadaje pytania to wiem co odpowiedzieć ale zabrac to to do kupy nawet nie wiem jak zacząć :)Szczegolnie , ze naleze do bałaganiarzy 🙂

Nie dawaj mi żadnych lapek w gore jak pisze na forum żadnych serduszek nic . Lepiej tak jest . Ja wiem , ze ludzie patrzą na łapki jak mind control kukły( ha ha ha)  ale wiesz lepiej jest expose Vrils ( ich największy sekret jaki mieli ) wielcy huje free masoni ( a ludzie myśleli , ze to bóg wie jaka wiedza ) Ja wiedziałam od dawna , ze to tylko pedofilstwo  i coś więcej i teraz wiem , ze rytuały i podstawianie ofiar Vrils -dobitnie i po cichu do przodu bez żadnych wielkich Ach Och musi to mieć logiczna niepodważalna calosc a nie manipulacje i żadne spekulacje nie wchodza w gre . Prawda musi byc i koniec .

Chciałam ci wysłać dyskusje miedzy Max Spires a Donald ( to wyjaśnia wiele spraw )


Max Spiers ………. Trzecia Rzesza, o której mówisz, dotyczy tak naprawdę XX Rzeszy .. Mroczni czarownicy z Atalntis / Aldebarron najeźdźców byli pierwszymi. Przez Babilon do Sumeru Egipt stał się 2., 3. i 4. itd. Itd. Potem przyszedł Rzym, który był mniej więcej siódmą lub ósmą próbą. Aż do imperium brytyjskiego, które w rzeczywistości jest „nazistowskie”. Wielka Brytania, USA i Niemcy grają w tej samej drużynie, grając manipulacjami heglowskimi, co zawsze. Ten konkretny strumień, który jest linią krwi Odyna, Thora i Freyana, jest specyficzną podstawą fałszywego chrześcijaństwa używanego do indoktrynacji. Ta mroczna świadomość żyje na powierzchni i pod ziemią i wciąż planuje wykonać swoje ostatnie szachy w ciągu następnej dekady Donald. Należy się tym zająć, aby mieć jakąkolwiek szansę na zniweczenie ich wysiłków.Donald Marshall …….. Zostawmy religijne aspekty z równania.

Donald Marshall ………… Super żołnierze zejdą mi teraz z pomocą? Gdzie byliście?

Jason Gleaves …… To znowu brzmi jak żelazne niebo z filmu!

Zak Ipoo ………… To bardzo dobra piosenka, stary! Imponujący.

Donald Marshall ………… zrobili żelazne niebo … Illuminati robią wszystkie wielkie filmy.

Max Spiers ………… Wychowałem ich, bo powiedziałeś, że to Athiests i Christains … Nie interesuje mnie religia.

Zak Ipoo ……… Lol Iron Sky. Dobre odniesienie.

Donald Marshall …….. Ataki w nic nie wierzą.

Max Spiers …… Nigdy nie byłem tutaj, robiąc swoje. Donald, nie mogę mówić w imieniu nikogo innego, ponieważ wszyscy jesteśmy indywidualistami …

Donald Marshall ……. Nie obchodzi kto w co wierzy, ja po prostu „sprzątam Dodge”.

Donald Marshall …….. ty i James moglibyście powiedzieć więcej i nie zostawić tego samej mnie …

Zak Ipoo …….. Po prostu wchłaniam to wszystko, odkąd jestem Nowy.

Donald Marshall ……… wszyscy boją się tortur klonów, .. och, nie martw się, Don nas uratuje, … weźmie na siebie całą winę, Vrill będzie go tylko nienawidził.

Max Spiers … Przy okazji, nie powiedziałeś kiedyś, że jesteś super żołnierzem 6? Nie jestem pewien, co to znaczyło… Mamy różne informacje Don, nie mogę potwierdzić tego, czego nie jestem pewien.

Donald Marshall …….. Vrill tylko rozerwie swoje klony i ugryzie JEGO twarz!

Donald Marshall ……. nie, szukałem super żołnierza 6

Max Spires …….. ok, więc powiedziałeś, że masz “13”.

Donald Marshall …….. Mam 13 lat … Agent 13. Wytwórnia.

Max Spiers ……… wyślę ci prywatną wiadomość.

Donald Marshall ……….. najbardziej nieszczęsny agent … chyba powinienem być wdzięczny, że nie umarłem?

Max Spiers … 13 nie jest jednak pechową liczbą … a agentem czego dokładnie?

Max Spires Po prostu ciekawy Donald.

Zak Ipoo ……….. 13 to moja szczęśliwa liczba, przynajmniej tak uważam.

Max Spiers Nie to, żebym ci nie ufał Donny, ale znam Patty Shemel i była na odwyku w Pasadenie w 1998 roku, pisząc tę ​​piosenkę z Courtney. Chyba że jej to dałeś, spójrz na to.

Max Spiers …… Zgadza się Kim .. Clavious to nazistowska baza po ciemnej stronie księżyca. Dosłownie zbierają tam ludzi.

Max Spiers …….. Mają całkowitą kontrolę nad Księżycem i całą armię klonów. Pracują w połączeniu z Albino Alpha Draconis …

Max Spires …….. Albinosy to członkowie rodziny Draco z systemu gwiezdnego Alpha Draconis.

Donald Marshall … Nie jestem pewien, czy istnieje baza księżycowa lub marsjańska, ponieważ nigdy nie została mi pokazana ani udowodniona i nie mogę spekulować.

Donald Marshall ……. Zrobiłem tę piosenkę g … David Foster i Jessie J i Neyo mówią, że robią wszelkiego rodzaju piosenki dla celebrytów … po prostu oglądają ze strefy, kopiują mnie i przypisują sobie uznanie . To było przesadzone.

Max Spiers …….. Absolutnie jest baza księżycowa, a właściwie wiele … I wiele też na Marsie. Zostały stworzone bardzo, bardzo dawno temu. Wykorzystanie księżyca jako wzmacniacza energii Saturna, która tworzy fałszywą rzeczywistość na Ziemi, wymaga ogromnych baz.

Donald Marshall …….. Rodzice Kesha też … kopali mnie jako klon remu … żeby zrobić z nich piosenki … potem jako dorosły dla ich nazistowskiego dziecka.

Donald Marshall …….. Skąd wiesz, chociaż Max? Czy byłeś tam? A może korzystasz z raportów z informacji z drugiej ręki i filmów z YouTube?

Donald Marshall Nie teoretyzuję, nie stać mnie na to. Zbyt duża stawka.

Max Spiers ….. Nie wątpię, że przeszedłeś przez tego Donny’ego …….. tylko to mówię, ta konkretna piosenka, którą znam wyżej wymienioną osobę.

Max Spiers ……….. NIE Mam absolutne wspomnienia jako dziecko połączone z bazą Clavious.

Donald Marshall ……… James Casbolt sądzi, że istnieją „wampiry” i „wilkołaki”. Nie ma … po prostu oszukali go za pomocą technologii … jest przekonujące, mogą oszukać najmądrzejszych ludzi dzięki technologii. Powiedzieli mi prawdę, kiedy byłem tam młodszy i myśleli, że jestem lojalny.

Max Spiers …….. Donny, czy wiesz, kim jest wampir?

Donald Marshall ……….. to może być Mk ultra visuals Max … zrobili mi to samo … Mars i księżyc … Po prostu wiedziałem, że to nie było prawdziwe.

Max Spiers ….. Bram Stoker napisał Draculę w połowie XIX wieku w oparciu o kilka bardzo ważnych szczegółów, był insiderem związanym z Golden Dawn i Madame Blavatski.

Donald Marshall ……… Jedynymi wampirami na tej planecie są Vrill i inne pijące krew stworzenia, takie jak komary, … na tym świecie nie ma nic takiego jak Dracula, mit wampirów dotyczy Vrill i gospodarzy …

Max Iglice ………. Nie opieram moich informacji na Księżycu i Marsie, tylko na tym doświadczeniu. Wiem na poziomie komórkowym szczegóły tego.

Donald Marshall ……….. zostałeś oszukany tak samo jak Casbolt i wielu.

Max Spiers …….. Nie Donald, nie zostałem oszukany, kolego … Więc powiedz mi, jak myślisz, czym jest wampir?

Max Spiers …….. (tak naprawdę doszło do ogromnego oszustwa, ale usunąłem wiele z BS)

Donald Marshall …….. nieistotne , teraz albo zacznij pomagać, dołączając to, co pamiętasz o centrum klonowania, albo idź poczytać czy coś, nie mam czasu na historie o duchach bs Max.

Donald Marshall …….. James pamięta to miejsce, rozmawialiśmy tam wiele razy w ciągu ostatnich kilku tygodni, rozmawialiśmy też z tobą, siedzisz tam z nim, Nie wiadomo, czy twoja pamięć jest stłumiona, czy nie, ale on nie jest. t

Max Spires ……… To nie jest bez znaczenia, ponieważ są one symboliczną reprezentacją pasożytniczego gada … Będąc protekcjonalnym, tracisz wiele wiarygodności.

Donald Marshall nie, nie

Donald Marshall  :)

Donald Marshall ludzie znają teraz Max.

Max Spires …… wiesz co ?? Co im powiedziałeś?

Max Spiers …….. Dziękuję Katja.

Donald Marshall ………… Pomóż lub nie Max.

Donald Marshall. Nie mam czasu ani cierpliwości.

Max Spiers ………. Pomogę w tym, co rozumiem i co wiem … Nie jestem tu na twój czas, jestem tutaj, aby pisać o prawdzie, o której mam informacje. Proponuję zrobić to samo.

Donald Marshall ……… Proponuję, żebyś się odpieprzył.

Katja Jordan-King ……. Donald i Max, czy którykolwiek z was może skomentować Supriem Rockefeller? Czy wierzysz, że jest antychrystem? Pamiętasz go z Ibis Max?

Katja Jordan-King ………… A czy z Casboltem wszystko w porządku? Dlaczego jego strona została usunięta?

Donald Marshall ………. Supriem to frajer. Naprawdę nazywa się Harvey czy coś.

Katja Jordan-King ……. Max, czy zgadzasz się z Donaldem w sprawie Supriem?

Donald Marshall ……… Max mnie zablokował … wyciągnij własne wnioski

Annamaria Dienes ……….. siekanie Vrills brzmi dobrze. co się stało? Max and You Donald walczyliście? Właśnie skończyłem czytać te wszystkie długie teksty, które oboje napisaliście. Każdego dnia dowiaduję się nowych informacji. Mam nadzieję, że wkrótce nie będę musiał uczyć się przeszłości, ponieważ teraźniejszość i przyszłość będą dobrze posortowane. z Vrills.

Teal Lee van Vlymen …… Kittah?

Donald Marshall …… lol nie potrzebował, żeby Kittay Max mnie zablokował.

Teal Lee van Vlymen …….. Gdyby cię zablokował, czy jego komentarze nie znikną?

Annamaria Dienes ………. Nie walcz z ludźmi! Mamy Vrills do walki! Oszczędzaj dla nich energię!

Donald Marshall ……. tak myślał. Nie mogę wyświetlić jego strony ani skrzynki odbiorczej, więc nie wiem. I tak się z nimi nie zaprzyjaźniłem, On może pokłonić się swoim panom.

Donald Marshal ………… l Podobnie jak reszta żołnierzy „Super” bojących się powiedzieć prawdę.

Donald Marshall …… cóż, te, które i tak nie są wyparte z pamięci.

Annamaria Dienes …….. Zastanawiam się, czy chemtrails zaszkodzi Vrillsowi? Albo inny gaz?

Po Prostu Spiers dał dupy i tak nie żyje.On Był Mk Ultra albo udawał albo nie pamiętał jeszcze a jak sobie zaczął przypominać to go załatwili
Do jego śmierci przyczynił się Stewart Swerdlow  .
 Ten typ był najlepszym Handler dla illuminati w pewnym okresie .
Mial swoje techniki od nazistow na odprogramowanie sie zrobil kupe kasy i to , ze zrobil kupe kasy to naprowadza nowych ludzi dla tych fetyszystów w cloning center .
Michał
Ja naprawde pisze ci co intuicyjnie wleci mi w tym momencie bo nie jestem w stanie tego polaczyc w jedna calosc bo ja siedzę w tym pełną sobą od wielu lat :)I nawet musialam wiac od tych oprychów technologicznych .
Marshall sie dziwi , ze jeszcze zyje ale wie , ze za teksty i muzykę vril uważają go za Boga :). Jak umrze to na pewno muszą go zjeść .To , ze Marshall jeszcze żyje to ja wiem dlaczego bo juz wszystko szybko powiedział było to szokiem i go niezle za każdy taki expose katowali w cloning center . Intuicyjnie wiem , ze juz nie mówią przy nim nic w cloning center i teraz informacja się ucięła więc musimy sami główkować na bazie naszego sprytnego mind 🙂
Jeżeli go nie zabijają TO co Jak myślisz ?. Czy iluminaci sami już mają problem z Vrils i potrzebni jestesmy my do zalatwienia sprawy . Nie moga tego pokazac bo by bylo zle pod ziemia jakby nie udawali swojego nazistowskiego charakteru bo nie wszyscy z nich sa Vrill drones napewno Queen i Putin nie sa ale Putina pierwsza żona jest i kanadyjskiego prime minster na przykład żona jest vril hostess . Putin jest potworem i Qeen EL Majesty ropucha skrzecząca też i wiele innych robi tam straszne rzeczy dla pokazania ile to potrafia miec wstrętu dla normalnych dobrych ludzi .
Pozdrawiam i dziękuje ci za te filmy , które robisz .

Wiadomość nr 18

Tytuł wiadomości :
Treść wiadomości :
Tutaj nie ma spekulacji i bulshitingu . Od niego sie można najwięcej nauczyć 🙂

1918 SwiSSy rozładowują skradziony majątek zamordowanej rodziny carskiej na poziomą rządkę Templariuszy NWO https://www.youtube.com/watch?v=EBC2FUto8rU

Ujawniono prawdziwe pochodzenie prezydenta Donalda Trumpa – „ludzie, to wciąż system feudalny” https://www.youtube.com/watch?v=Iy1iietjybU&t=28s

Zabili ostatniego dobrego prezydenta: koncepcja 3 i 4 wroga wewnątrz wszędzie https://www.youtube.com/watch?v=iIVZw2RofuU&t=220s

Swissy potępił Jesus Christ, Riphagen Worldwide Swiss Police of Octogon & Pilatus Wars Switzerland

Wiadomość nr 19
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

I dzisiaj patrzę , ze 2 raz wysłałam a ten wpis nie przeszedł .You Tube go nie lubi 🙂


 

No tak ale Trump jest pochodna Royals a ja zawsze tutaj widze niebezpieczne koneksje . Feudalny system trwa i dalej jest . GENEALOGICAL EXPERTS HAVE PROVEN KING TRUMP THE 1ST HIS ROYAL TIES OF PHARAOH’S COSMOPOLITAN BLOODLINES.


Dziwie sie , ze wszyscy śpiewają w jednym tonie a nikt nie bada sprawy poważnie .A TO JEST WAŻNY motyw , bardzo ważny . I nic nigdy nie jest przypadkiem w typowaniu tego typu fukierow . Oni wszyscy mają powiązania albo z Royals =nazizm = Egipska Bloodline glazura żydzi syjoniści i inne odłamy scjentolodzy czy jacyś mormoni i całe to popsute mind .

 


Trump w prostej linii jest pochodna od Hakon V King of Norwegia ( według genealoga Oddur F Helgeson ) President Donald J. Trump is the direct descendant of Hakon V King of Norway according to Icelandic genealogist Oddur F. Helgason. Mr. Trump is also related to Queen Margrethe II of Denmark, Icelandic President Guðni Th. Johannesson of Iceland, and in fact almost all Icelanders.

Nie widze nic ważnego w tym wpisie , a moze jest cos waznego Nie wiem więc ci go wysyłam .
Pozdrawiam .

Zobacz jeszcze te mordy  w garniturach na minucie 3.30 – żadnej gęby nie znam ale zaraz mi się coś skojarzyło bo to sa ci perwer ci co stoją za kotarą i w cloning centrach robią bara ba na słynnych celebrytach dzieciakach i aktorach z Hollywood a przede wszystkim na muzycznej industry gwiazdach. Nie wszyscy celebryci sa przez nich fukowani kiedy sa ich członkami . Na Przykład A Jolie jest ich człowiekiem .  Jackson był Illuminati też i wiele z nich jest z nimi ale nie wszyscy . https://www.youtube.com/watch?v=an_i85x3exA&feature=emb_logo

Reszta tych celebrytów żyje w ciągłym Mk Ultra i zastraszeniu .


Skojarzyło mi sie z 2014 roku Youtube Karen Hudes – żydowa adviser banków niezależnych obecnie .
Wiadomość nr 20

Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

To trzeba zobaczyć wideo, ten ekspert mówi, że wszystkie duże firmy farmaceutyczne Vaxine są powiązane z Chińską Partią Komunistyczną (CCP) i że te JABS zawierają broń biologiczną jako główny składnik depopulacji. Godzina, ale warto obejrzeć, czy możesz wycenić prawdę?


Były rosyjski lekarz wojskowy i ekspert ds. Broni biologicznej, dr Igor Shepherd, wystąpił, aby ostrzec opinię publiczną o okropnościach i poważnym niebezpieczeństwie związanym z eksperymentalnymi Corona Vaxines, które określa jako „BIOLOGICZNĄ BROŃ MASOWEGO ZNISZCZENIA”. Dr Shepherd był urodził się i wychował w Związku Radzieckim, gdzie został lekarzem wojskowym w Sankt Petersburgu w Rosji i studiował w Dywizji Strategicznych Sił Rakietowych Wojska Rosyjskiego. Jest również wykwalifikowanym ekspertem w zakresie broni biologicznej, chemicznej, radiologicznej, jądrowej i materiałów wybuchowych o dużej wydajności (CBRNE) oraz gotowości na wypadek pandemii.


Dr Shepherd ostrzega, że ​​te Vaxines mają bardzo podobną technologię do Bio-Weapon RND używanej do opracowywania WIRALNYCH BROŃ. W pełni rozumie i jest świadomy globalistycznych planów wyludnienia i obowiązkowych Waksynacji, które będą na wyciągnięcie ręki w najbliższej przyszłości. Jest absolutnie zdumiony, jak bierna była amerykańska opinia publiczna w odniesieniu do przejęcia ich kraju .


Twierdzi, że demika planu Corona-Hoax jest wykorzystywana jako zasłona dymna do zainstalowania komunistycznego rządu globalnego i późniejszej inwazji na Stany Zjednoczone przez narody komunistyczne, kiedy Ameryka jest rozbita i nie może się bronić. Shepherd jest badany przez swoich pracodawców w USA za niewłaściwe postępowanie. Ma wiele do stracenia, ale czuje, że warto, jeśli ratuje życie i dusze.


Wiadomość nr 21
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Iluminaci używają 4 rodzaje klonów co wiem od Donald Marshall – on ma klona REM 2 – to znaczy on ma te klony bo robią ich dużo( są dosyć tanie w kreacji ) tylko około 30 bax ) czasami jak się bawią w zabijania klonów pod ziemia a robią to często na swoich arenach z piachem . Donald mówi , ze najbardziej dotkliwa sprawa dla świadomości w klonie jest to jak Vrils pożerają klona i ty jesteś tego świadomy ( to jest najgorsza śmierć klona ) . ( opisze 1.2,3,4w jakimś kolejnym momencie pisania ) Te klony służą do innych zadań . ( klony mark 2 są do transportowaniu ludzi świadomości do klona pod ziemia jeżeli się klona ma( dlatego tak bardzo chce naświetlić ta sprawę żeby uchronić ludzi od tego typu klonowania i tak wam powiem z ręka na sercu ,ze bardzo mi na tym zależy żeby ludzkość czasami nie dala się chipować w jakiś nieznanych okolicznościach szpitalnych  )i żadnych komórek swoich nie dawać w laboratoriach jakis wojskowych czy niepewnych iluminackiuch szpitalach. Musicie wiedzieć , ze mamy wśród top liders i w wielu dziedzinach naukowych , artystycznych i innych  już nie ludzi ze świadomością urodzonego ciała tylko są w tych ciałach albo świadomości innych na chipach ( co New Age nazywał – walking in ) i chipa w ciele ) To jest dla nas niebezpieczna sprawa .Mamy tez Vril Hostess , i mamy tez przejęte ciała jak Elton Jons przejęty przez ropuche Majesty royall .


Ja jej nie znoszę eterycznie. Ona jest samo zlo .  ze mamy wsrod top liders i w wielu dziedzinach naukowych , artystycznych i innych  juz nie ludzi ze swiadomoscia urodzonego ciala tylko sa w tych cialach albo swiadomosci innych na chipach ( co New Age nazywal – walking in ) i chipa w ciele ) To jest dla nas niebezpieczna sprawa .Mamy tez Vril Hostess , i mamy tez przejete ciala jak Elton Jons przejety przez ropuche Majesty royall . Ja jej nie znosze eterycznie. Ona jest samo zlo .  ze mamy wsrod top liders i w wielu dziedzinach naukowych , artystycznych i innych  juz nie ludzi ze swiadomoscia urodzonego ciala tylko sa w tych cialach albo swiadomosci innych na chipach ( co New Age nazywal – walking in ) i chipa w ciele ) To jest dla nas niebezpieczna sprawa .Mamy tez Vril Hostess , i mamy tez przejete ciala jak Elton Jons przejety przez ropuche Majesty royall . Ja jej nie znosze eterycznie. Ona jest samo zlo .


To, co zrobili, to: klonowali ludzi wbrew ich woli, przenosząc ich świadomość podczas snu, aby powielać kopie klonów (pierwotnej osoby) podczas snu; wstrzymali lekarstwa na HIV / AIDS, a także raka i wiele innych wyniszczających chorób, na które cierpi ludzkość, ponieważ ludzie nadal przekazują darowizny na te cele i straciliby ogromne strumienie dochodów, gdy te leki zostaną uwolnione; stworzyli system monetarny, który osłabia siłę nabywczą ludzi, czyniąc ich z roku na rok coraz biedniejszymi; i to oni sfinansowali i wsparli te „terrorystyczne” grupy i zabili niewinnych ludzi, a z kolei poprosili was o przekazanie swoich wolności (i pieniędzy), aby „powstrzymać” podobny incydent przed powtórzeniem się. To wszystko kłamstwa! Mają wysoce zaawansowane technologie do przechwytywania całej tej komunikacji i mogą ŁATWO zapobiec wielu z tych „terrorystycznych” ataków. Skąd mam wiedzieć, że to fakt, słyszę, że pytasz? Ponieważ czytam! Właściwie badam te twierdzenia, które ludzie wysuwają, a nie tylko przyjmuję je za dobrą monetę. Nadszedł czas, abyś zaczął robić to samo.


Nie jestem urzędnikiem państwowym ani osobą publiczną (ani nie chcę być), ale jestem twoim przyjacielem i jako twój przyjaciel opowiadam ci fakty z życia; faktów z życia, które rzeczywiście służą Twojemu najlepszemu interesowi ORAZ powinieneś poświęcić trochę czasu na zbadanie tych roszczeń i wyciągnięcie własnych wniosków, ponieważ jako Twój przyjaciel naprawdę dbam o Twój najlepszy interes.


Idź i przeczytaj książkę Donalda Marshalla Full Disclosure i zdaj sobie sprawę, co naprawdę się dzieje. Jeśli naprawdę brakuje Ci czasu, przeczytaj podsumowanie informacji. Sprawdź referencje; dodatki; oglądaj i czytaj potwierdzające filmy i artykuły i zdaj sobie sprawę z tego, co naprawdę się dzieje i dzieje się od wielu dziesięcioleci. Nie jesteś „głupi” i NIGDY nie pozwól nikomu przekonać cię, że jest inaczej.


Link do książki pełnego ujawnienia:


Pobierz sobie to jest for free ale po angielsku .Moze cos znajdziesz po polsku .
https://www.kobo.com/us/en/ebook/empowerment-by-virtue-of-golden-truth-human-cloning-specifically-r-e-m-driven-human-cloning-summary-disclosure


Wiadomość nr 22
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
Dzięki za to (bo słucham dalszy ciąg) -najbardziej kompaktowa wiedza i najbardziej z nią rezonuje – obecnie istota uderzył w moje czucie pełna kropka . Dokładnie tak jest .Nic więcej nie trzeba tylko rezonować z szukaniem pozostałości po naszej kreacji Edenu – ziemi . Dokładnie tak to wiem ( ja byłam w tym wszystkim kiedyś włączona trochę bardziej eterowa )

Istota mówi o zmienionych słowach ( czy zdaniach ) EVP Reverse speaking – Jak zmieniają słowa to znaczy reverse ?? . Skojarzył mi się Jeszcze technologiczny program zrobiony przez jednego człowieka kilka lat temu Really Faces ( twarze zainfekowane technologiczna struktura wielu słynnych dupków na topie na ich twarzach kreował się technologiczny Tatuaż )Ten człowiek użył jakiejś technologii do pójścia głębiej w wizje twarzy , nie wiem jakiej i nie wiem jak to zrobił zignorowałam a powinnam to skopiować . Dosyć ciekawe zdjęto jego Youtube nie mogłam się już dostać .

Jeżeli chodzi o manipulowanie zdaniami i słowami to zobacz Reverse speaking ( wykrył to australijski człowiek na swojej córce dyskotece ) . https://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_speech

Pozdrawiam Keep going .

Żebym nie zapomniała to jeszcze dodam , ze robił ten człowiek twarze tez niektórych małych dzieci na You tube i tez miały technologie tatuażowa na twarzy ) Nie wiem  skąd brał zdjęcia dzieci ( bo robił to na podstawie zdjęć) . To znaczy miał zdjęcie dziecka na You Tube a potem co jakiś czas pokazywały się linie i struktury tatuaży ( przeważnie były to jakby animals Toto ale było tez dużo diabelskich twarzy z rogami na czole i to było  u dorosłych szczególnie jak Papieża czy Obamy.) Jak będziesz miał okazje  to przedyskutuj to  z Istota . Nie ma tego już ale było to niezwykle wyjaśniające i interesujące .Co to właściwie jest i czy każdy ma taki tatuaż na twarzy będący w astralnej technologii


Sorry Michał ale moj gmail jest totalnie zwariowany . Nie mam zadnego spelingu ani polskiego ani zadnego innego jezyka :)Jestem niezbyt dobra w tych sprawach.

Wiec moge troche pisac jak taki  ciec ale coz. Nie wiem czy ktos sie tutaj w hakowal czy ja sama robie jakies cuda . Bede pisac z bledami ortograficznymi bez znakow ,haczykow  🙂
Teraz czytam dokladnie Facebook Donald Marshall i przerabiam to ze swoja energia . To co rezonuje przyjmuje a to co nie odrzucam .
Pozdrawiam .

To co wysłałam wyżej jest o REM transfering wielu interesujących bufonów światowych .

Wiadomość nr 23
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B6uNZqRUN8ceQnRRaGI1VEk2Nm8


Ja jeszcze tego nie czytalam w pelni bo mi czas na to nie pozwala  .

Donald napisał te słowa ,


Po prostu to przeczytaj. Każde słowo w tym dokumencie jest prawdą i jest to najważniejszy dokument,
jaki kiedykolwiek dotarł do Internetu.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B6uNZqRUN8ceQnRRaGI1VEk2Nm8


To jest orginalna strona wszystkie dokumenty moga byc sciagniete i wydrukowane , WOJNE wygramy !!!!

W Polsce jest 2 ludzi z taka swiadomoscia o , ktorej mowi Istota ( czyli 2 ludzi o centralizacji swiadomosci w centrum ,Teraz rozumiem dlaczego kiedys jedna kobieta , ktora znala wielu ludzi mysli nawet ich nie widzac powiedziala to do mnie wychaczajac mnie z jakiegos You Tube wpisu .

Mialam z nia kontakt telefonicznyMowila , ze w Polsce jest dwoje ludzi , ktorzy sie urodzili z centralizacja swiadomosci w sercu . Powiedziala mi , ze to ja jestem i jakas druga osoba i ze ta osoba siedzi cicho . Ja nie wiedzialam o tym i tego wogole nie zauwazylam ale teraz po latach chyba wiem o co chodzi .

Bo wiesz jak sie ma centralizacje w centrum , ze tak powiem  to sie o tym wogole nie wie bo sie czlowiek z tym urodzil . Zycie tych ludzi moze byc bardzo burzyliwe .

To nie znaczy , ze sa oni wyjatkowo madrzy czasami sa naiwni . Na siwcie tych ludzi jest kilka procent wedlug niej ( powiedziala , ze my jestesmy z ziemi  . Kilka procent zrobi wiecej procent i pozniej jeszcze wiecej procent I jak bedzie 25 procent to WYGRAMY :)Ale co dalej 🙂 Musisz to przeanalizowac to twoja kolej . Sorry duzy obowiazek :).

Aldo rozpoznal D M w cloning center i się zmobilizował żeby to powiedzieć ludziom .


Wysle ci to you Tube gdzie o tym wspomina .
Sa tez jego wczesniejsze Videa ( muzyk dobrze gra na gitarze ) o  Donald Marshalli cloning centrach

Jest tez duzo takich jego troche samotnych jego wypocin You Tubowych , widac  ze jest samotny i robienie You Tube troche go jakby psychicznie wspomaga .
A to jest film opisujacy wlasciwie Body snachers ( to podal Aldo )


Norberto – Astral Light chyba juz  nie żyje Bo powiedział , ze go zabija 2018 roku to sie stało.Nic o nim juz nie wiem Popatrz na to interview z    Vinny Eastwood z Donald Marshall Vinny Usunął ze swojego kanału Donalda Interview bo Donald go rozpoznał w cloning center a on sie wyparł I powiedział mu na facebooku ( ja ta krótka korespondencje czytalam ) , ze to jest bulshit i cos w tym rodzaju Vinny N Z (radio alternatywno- konspiracyjne )sie przestraszył , ze ten go rozpoznał I Vinny jest z nimi tak to wyglada albo sie ich boi i mówi to co może powiedzieć . Nie wiem po co zrobil to interview ale moze mial to zrobic i Donalda ośmieszyć ale Interview bylo dosyc dobre bo Vinny robi dobre Intervia nie przeszkadza rozmówcom . Zobacz co ci pasuje . Donald M czasami ucina zdania czasami używa takich piosenkarskich tricks słownych . Dużo pracy Michal ale mi sie zrobilo lekko 🙂 Tak długo nikt tego nie kumal .

Nie wiem czy to ci sie uda włożyć na angielski ja nie wiem jak to robić bo ja wole nawet słuchać po angielsku . https://www.youtube.com/watch?v=4TfioNHT19s


Na tym interwiu  kobieta proboje go over power w sile jej dominacji i wierzeń . Ona zrobiła interview i nie spodziewala sie , ze jej imagination i spirytualność trochę dostanie kopa w dupe . Robi z nim interview i strasznie chciała by nagiąć sprawy do tego co ona głosi . Śmieszni sa ci spirytualni niby ludzie ja ich nie lubię bo to bractwo tak samo zakłamane jak Illuminuts

Musze jej posłuchać o co tutaj chodzi . .od dawna podejrzewałam , ze ja maja na sznurku w cloning center . Ona kiedyś pracowała dla Hollywood . Zobacz ile ludzi ja oglada i wierzy w te ich kosmiczne i Et,s banialuki ..Zal mi jej ale z drugiej strony Dlaczego mam sie maślaczyc nad kimś kto moze wie , ze wprowadza nas w błąd bo wtedy jest bezpieczna. Ona tutaj chyba mowi o swoim snie ostatniego wieczora . Wyglada na to , ze to jest dream z cloning center . .

Zobacz jak sie zaczyna jej program .Co to ma znaczyc to jedno oko Jaguara na samym poczatku . Symbole wala gdzie sie da a tyle ludzi na to patrzy i mysli , ze to aternatywa zakrawajaca na otkrywanie prawdy ..https://www.youtube.com/watch?v=8kyLD8s98TY

Ja sobie myślę O Math Powerland od Flat Earth . Ja wiem o płaskości ziemi ( no ja osobiście wiem , ze to lej) ale ok ziemia nie jest globe i Ja wiem o tym wiele lat .Math powiedział na pierwszych swoich Video , ze malował Globe dla NASA , mówił  ale ludzie jak ciosane dragi nic nie kumają . No wiesz Michał genetyka Vrils prawdopodobnie ma wpływ na całe pokolenia . Wyobraź sobie dawniejsze dronowanie , wystarczy , ze jakiś pra ,pra pra dziadek był vrill hostess to co myślisz ? Bo ja mysle , ze takich osobników jest koło nas dosyc sporo i nigdy nie skumają cos jak będzie przeciwko ich malej części vrilowskiej świadomości w nich .Mimo , ze mają wysokie I Q i inne naukowe minds i osiągnięcia , sa bystrzy i niby bardzo inteligentni ale bariera zawsze będzie do open mind  Bo wiesz ja nie sądzę , ze dzieci z Vril hostess nie mają nic z tatusia czy mamusi .


Wracając do Math Powerland wiem , ze cos jego z nimi łączy no i jest z Kanady – pola doświadczalnego Queen AKA EL Windsor  z Vrilowska rodzina na topie ich rządu .

Powerland M -Artysta kanadyjski , Komediant i wyjatkowo inteligentny w wielu kierunkach THE MUSIC CHINA : PRESIDENT XI PING’S DAUGHTER- wylaczcie muzyke bo Math sie uczy caly czas grac 🙂 https://bittube.tv/post/1e0d9085-de5a-4a9d-a96c-50f24d24854c

Popatrz Michal jaki topic porusza tutaj mam na myśli Math Powerland . Ja mysle , ze on jest w cloning center tez i próbuje to w inny sposób wyjaśnić ale nie ujawnia całej prawdy tylko połowiczna ( nie mogę uwierzyć ile ludzi ma związane ręce i nikt o tym nic nie mówi ( mam na myśli nie mówi o podziemiach bo sie panicznie boi mówić ) Tylko D M powiedział sobie albo woz albo przewoz , czyli mogą mnie zabić albo nie wszystko jedno ludzie muszą wiedzieć .
Pozdrawiam .

89 thoughts on “GALAKTYCZNA FEDERACJA JEST OSZUSTWEM VRILL, … PROWADZONYM PRZEZ DRONY I MARTWE CHIPHEADS.

  1. [url=https://mypsyhealth.ru/services/kak-vybrat-reabilitatsionnyy-tsentr-dlya-alkogolikov]реабилитационный центр для алкоголиков[/url]

  2. [url=http://www.ecogetawayscr.com/content/always-season-12-reasons-visiting-costa-rica-green-season/]http://www.ecogetawayscr.com/content/always-season-12-reasons-visiting-costa-rica-green-season/[/url]

  3. Wow! This blog looks exactly like my old one!
    It’s on a totally different topic but it has pretty much the same page layout and design. Outstanding choice of colors!

  4. But he’s trying none the less. I’ve been using Movable-type on a variety of websites for about a year and am nervous about switching to another platform. I have heard good things about . Is there a way I can import all my word press posts into it? Any help would be really appreciated! 야동

  5. Hello there and thank you for your information – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this website, since I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK?마사지

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *