GALAKTYCZNA FEDERACJA JEST OSZUSTWEM VRILL, … PROWADZONYM PRZEZ DRONY I MARTWE CHIPHEADS.

Artykuł ten piszę ze względu na ogrom pracy jaki wykonała osoba informująca mnie o procederze klonowania istot ludzkich głównie osób publicznych, polityków a także artystów.

Informacje zawarte w tych wiadomości wydają się nieprawdopodobne i sprzeczne z naszym pojmowaniem świata jednak nasze pojmowanie świata to tylko kwestia umowna. Jest to tak zwana uzgodniona rzeczywistość.

Ale uzgodniona z kim ?

Z tymi którzy zarządzają systemem z tymi którzy uważają się za elitę choć jest nazbyt wiele dowodów że uczestniczą w procederach handlu dziećmi, handlu ludźmi, pedofili i innych procederach które powodują że są oni całkowicie kontrolowani przez nienazwane siły które kreują nam uzgodnioną rzeczywistość za pomocą telewizji i koncernów medialnych które są w określonych rękach i bynajmniej nie zajmują się przekazywaniem informacji a kreowaniem uzgodnionej rzeczywistości oraz określonych nastrojów społecznych bądź też sztucznych zagrożeń takich jak terroryzm, koronawirus, ptasia grypa i wiele innych zdarzeń mających miejsce w przeszłości które to zdarzenia i fikcyjne zagrożenia miały skłonić nas do zrzeczenia się naszej wolności na korzyść fikcyjnego poczucia bezpieczeństwa z uwagi na to iż zagraża nam zagrożenie które sami wykreowali.

Jest to metoda zarządzania zasobami ludzkimi według zasady, problem, reakcja, rozwiązanie.

Należy sobie w tej sytuacji zadać pytanie kto lub co jest faktycznym zagrożeniem czy jest to zagrożenie przed którymi media, politycy i inne marionetki chcą nas bronić czy zagrożeniem są “oni” Ci którzy pociągają za sznurki, Ci którzy uważają nas za zagrożenie i element który chcieliby kontrolować i sobie podporządkować.

Zastanówmy się kim są tak naprawdę oni te ciemne siły których istnienia każdy jest świadom ale które ciągle pozostają nie określone i zastanówmy się nad metodami jakie stosują te ciemne moce by kreować tak zwaną uzgodnioną rzeczywistość oraz hodować tak zwaną “trzodę”.

Informacje zawarte w tym artykule będą szokujące a ich wiarygodność i ocenę pozostawiam każdemu z Was z osobna.

Wklejam te informacje w tym celu aby opinia publiczna mogła się z nimi zapoznać i samemu zweryfikować czy traktować te informacje jako prawdziwe bądź nie.

Zapraszam do zapoznania się z treścią wysłanych do mnie maili których treść z pewnością będzie ogromnym dysonansem poznawczym oraz szokiem.

Tradycyjnie zachęcam do pozostania z otwartą głową.

Rozpoczynam wklejanie wiadomości :

Wiadomość nr 1.

Tytuł wiadomości :

Brudasy z podziemia Vrill, snephilims i wiele wiele innych jest – chowają się jak szczury żebyśmy o nich nie wiedzieli , ze są tacy a nie inni .

treść wiadomości :

Donald Marshall :
“Galaktyczna federacja światła jest oszustwem Vrill, … prowadzonym przez drony i martwe chipheads … andromedanie i plejadjanie to vril typu 3, długoszyje szaro wyglądający faceci, umieszczają swoją świadomość na chipie i wprowadzą w piękne kobiety klony z dużymi oczami, aby wyglądały egzotycznie … po prostu chcą zabrać ludzi do podziemia … one też są “Skandynawami” … kolejny spinoff, o którym mówią … channelingi to zazwyczaj ludzie z klonami nr 3, nie są napędzane rem, są w czasie rzeczywistym … to jest mylące, ale dziwolągi rozmawiają z klonami tych ludzi, gdy klon jest w stanie odurzenia, a prawdziwi ludzie myślą, że doświadczają zdarzenia psychicznego … podstęp …

Nie ma wstydu być oszukanym, oszukają najmądrzejszych ludzi. ”

“Andromedanie to kłamstwo …są to długoszyi Vrillowie, którzy zamierzają użyć spodków wykonanych przez człowieka, aby zejść i szerzyć „miłość i światło”, które chcą sprowadzić ludzi z powrotem do ich „ojczyzny” (syberyjski DUMB), zjeść je i buczeć… ”„


Książę Charles próbował wprowadzić mnie do Vrill (typ 2) i powiedzieć, że Andromedanie rozbili się na Antarktydzie statkiem kosmicznym w kształcie półksiężyca … to jednak nie była prawda, … to tylko Vrills … troglodyci … . nie mają technologii i są zbyt głupi, aby odkryć jakąkolwiek…

Typ 3 (o którym zawsze myślałem, że jest stworzeniem ze splotem genów przy użyciu szaraków i ludzi lub czegoś podobnego, ponieważ są tak wysocy).

Vrill typu 3 zachowują się jakby mieli astme, gdy są bliżej powierzchni po pewnym czasie. Vril 1 podobnie potrzebuje mieszanki metanu. Wydaje się, że wpływa to bardziej na vrill 3.

Vrill typu 3 mają być dobrymi pływakami. vrill typu 3 mają skórę podobną do rekina, która jest szorstka z jednej strony, a gładka z drugiej, a ich języki są różne.

Różne vrill typu 3 mogą piszczeć w różnym tonie, mogą naprawdę piszczeć. Mniejsze typu 1 wydają niepokojący pisk, który brzmi trochę jak szalona gąsienica z odcinka Simpsonów. Dziwne.

Nogi Vrill typu 3 mogą się tak po prostu zginać, jest to ich zwykła naturalna postawa, ale przez większość czasu chodzą prosto. wyniszczający horror, dopóki nie przyzwyczaisz się do ich wyglądu.

Quetzalcoatl był maską typu vrill 3 … i brzęcząco błyszczącymi ozdobami przywiązanymi do niego wszędzie, w tym piórami. Mothman(ćmioczłowiek) to vrill typu 3 a Vrill typu 3 nazywany jest również Argonautami … podziemia nazywa się Agartha, ale także Argonianami. Mają wiele imion. Są szarzy z długą szyją.
Widziałem, jak mają 8-9 stóp, głównie długą szyję … są jednak różne podtypy.

Nazywają się Vrill, … także … Pleajdjans, Doppelgangers, Mimic’s, Trolls, Mag Yoi (podziemny troll w języku mandaryńskim). Mają wiele imion.
Wraz z wiekiem u Vrill typu 3 ciemne linie stają się bardziej widoczne, linie stają się fioletowo czarne na szarej i beżowej skórze patrząc na nie można stwierdzić, że są toksyczną trucizną …

Głęboko pod ziemią ciśnienie jest inne, Vrill typu 3 nie mogą długo pozostawać na powierzchni, mają problemy z oddychaniem i zaczynają brzmieć jakby miały astmę, oddychają mieszanką tlenu i metanu.

Vrill nazywają siebie dziećmi Lucyfera … Vrill są religijni. Mówią, że są demonami we wszystkich książkach …

Vrill żyją w prymitywnych tunelach i zagłębieniach w niektórych regionach, a także w głębokich bazach miastach w niektórych regionach. Jest ich tam dużo.

Chcieli być widoczni w filmie Gwiezdne wojny “Atak klonów”, aby wysądować opinię publiczną na temat ich wyglądu … użyli najlepiej wyglądającego młodszego typu vrill, z którego mogli skopiować. W filmie pokazano Kaminoans … prowadzą operację klonowania w filmie LMAO !!! George Lucas i pozostali w strefie klonów byli zbyt szczęśliwi, mogąc umieścić ich w filmie … żeby jakoś zidentyfikować ich w przyszłości …

Nie wszystkie vrill typu 3 są identyczne, czasami mają różne proporcje, inny grzbiet kości na czubku głowy. Czasami irokez z puchu piór zamiast włosów. Różne kości twarzy. Prawie tak samo, po prostu wyewoluowały w innym regionie podziemia, jedząc różne rzeczy. Jak ja ich nienawidzę.

Nowe informacje, których się nauczyłem, używają klonów vrill typu 3 do walki na arenie, wyjaśnia to, dlaczego wydawało się, że ich to nie obchodzi, kiedy wyłupiłem im oczy i walczyłem z nimi, rzecz w tym, że ludzkie klony nie mogą rosnąć w probówkach vrill, ciśnienie jest za wysokie w twardym szklanym cylindrze, Klony czasami drgają mimowolnie podczas formowania, więc probówki do klonowania vrill muszą wywierać na nie nacisk jak macica.

Wszędzie w postach mówi się, że różne kraje mówią o ujawnianiu obcych lub jakiegoś rodzaju gadów, jakiś facet mówi nawet, że są jaszczurki Vrill, które wysysają mózgi (co robią) Ale zamierzają mnie ominąć, i ujawnić bzdurną historię o nich, mówiąc, że te szare “ratują” nas przed “złymi gadami” Szaraki też SĄ gadami, po prostu ewoluowały i nie mają łusek, ich biologia jest nadal gadzia … są po prostu innym rodzajem Vrillów … typu 3. typy 1 i 2 mają są małe. 3 prowadzą je i są duże … jest kilka różnych odmian, ewoluowały nieco inaczej w różnych regionach podziemi … w zasadzie są podobne, chociaż wyglądają trochę inaczej na twarzy, WSZYSTKO brzydkie jak tyłek pawiana … wiem, czym są Vrill i co teraz robią … nie są miłe. Ani jeden.

W dawnych czasach Vrill typu 3 wyglądały tak ohydnie, że musieli cały czas nosić maski, … nosili pióra, dzwonki i dzwonki azteckich Majów, Egipcjan, jak rdzenni Indianie … byli wszędzie w historii.

To prawie tak ładne, jak to… to będzie młody. te zmarszczki nosa są kontynuacją ust, a istota może szeroko otworzyć usta i przyczepić się do twarzy ludzi.


Laurence Mountford – Donald, więc mówisz, że Egipcjanie nie byli zabójcami Vrill? Kiedy to odkryłeś, ponieważ powiedziałem w filmie, że powiedziałeś, że tak jest, ale zwróciłem uwagę na całą dziwną symbolikę uwielbienia w vrill, która nie miałaby sensu, gdyby byli mordercami Vrill.

Donald Marshall – nie, powiedzieli mi o tym jakiś czas temu. Vrill typu 3 rządził tym miejscem, z faraonami jako figurantami. To, co zwykle robią, używają figurantów i prawie zawsze nosili maski, ponieważ ludzie instynktownie boją się wyglądu ich twarzy.

Vrill typu 1 jest jak krew kozia i ludzka, … Vrill typu 3 jest jak krew drobiowa i ludzka. Vrill typ 2 nie wiem.

Vrill typu 3 siedzieli w szatach jak członkowie rodziny królewskiej i próbowali dronować ludność i zniewolić ją, udało im się, ale ostatecznie zostali wypędzeni. Zostali pobici z powrotem pod ziemię w prawie każdej kulturze, którą kiedykolwiek przeniknęli. Ale zawsze wracają … wychodzą spod skórki jabłka gdzie indziej. Infiltrują z kilkoma hostami i przejmują kontrolę.

Kochają złoto. Duży symbol statusu mają duże, bulwiaste, czarne oczy. Krwawią, kule dobrze ich zabijają.

Vrill typu 1 są najgłupszymi vrillami … są jak zwierzaki Vrill typu 3.
Duże Vrill typ 3, młode, stają się naprawdę brzydkie z wiekiem.


Vrill typu 3 ma 3 palce i 2 palce.

Typ 1 (najliczniejszy) i największy typ 3, najmądrzejszy vrill (nadal głupi) je uruchamiają typ 3 uruchamia pierwsze 2 mniejsze typy.

To było wrzucone na moją tablicę i nie chciałem nic o tym mówić, bo brzmi to szaleńczo, … ale to nie jest kobieta krzycząca na nagraniu, tak krzyczy Vrill typ 3, syberyjski górnik który to nagrał, wwiercił się w pustą kieszeń DROGĄ w dół, a prymitywna grupa Vrill (izolacjonistów) zauważyła mikrofon i bała się go, jeden z trójki zaczął to robić, krzyczał do mikrofonu, krzyczeli, gdy grozili, … . krzyczą o dominację, … próbowali przestraszyć cokolwiek to było … Syberyjski górnik udał się następnie do rosyjskiego rządu ze swoimi ustaleniami, KTÓRY POTEM szybko odrzucił go jako oszusta, dodali szum tła i raport temperatury mówiąc, że to musi być mistyfikacja, ponieważ nic nie może żyć w temperaturze 2000 stopni. Nie było 2000 stopni. Jest to ten sam rodzaj krzyku, jaki Vrill typ 3 wyrządził Tili Tequili w nocy, gdy dała niespodziewaną audycję radiową na żywo, ujawniającą informacje o centrach klonowania. Słyszałem, jak te rzeczy piszczą częściej, niż zdajesz sobie sprawę … to nie jest krzyk kobiety.

Niektórzy Vrill mówią po angielsku, niezbyt dobrze, ale potrafią. Niektóre vrill 3 mają głębsze, stonowane piski niż ten, inne są wysokie. Pod ziemią, kiedy mijają się w tunelach, krzyczą na siebie o dominację, którykolwiek z nich krzyczy głośniej, jest dominujący, a drugi ustępuje … lol, zabawnie jest to widzieć … można pomyśleć, że straszne potwory krzyczą ALE … w rzeczywistości wygląda na to, że nagie staruszki piszczą na siebie … nie mogę się doczekać, aż wszystkie umrą.

Syberia Hell Sounds

Typ 3, młody, jest przedstawiony w filmie Gwiezdne wojny „Atak klonów”, gdy się starzeją, ich szyja skraca się i stają się pomarszczeni i wyglądają jak Pumpkinhead z filmu Pumpkinhead.

Wyglądają jak głowa dyni kiedy są stare. Ludzie mają cztery komorowe ataki serca, konfrontowani z takimi rzeczami … Czasami zabijają ich w prawdziwym ciele … Starsi ludzie widząc je po raz pierwszy, umierają we śnie.


Martwe Vrill typu 3 Uwielbiam to 🙂


Macho Lewis – Wygląda na naczelnego?!?!

Donald Marshall – gad przerwał hibernację (przyczyna śmierci), mogą zostać w połowie rozmrożone, a szczur mógł ugryźć jego mózg w jaskini.
Vrill typu 3 może hibernować tak zamrożony i wyjść z tego później … trzymają palce u stóp w ten sposób, ponieważ bolesne jest zamrażanie palców u rąk i nóg przed resztą, sprawia, że ​​staje się częścią całości i wszystko zamarza w tym samym tempie. dlatego te 4 są ustawione w ten sposób … wszystkie te same pozy …

Macho Lewis – Więc wcześniej zostali znalezieni i wyciągnięci z komnat?

Donald Marshall – nie, czasami rozmrażają się na wpół i umierają z odsłoniętą głową, odpoczywają w lodzie … przez rok

Są to vrill typu 3, które zginęły podczas nieudanej próby hibernacji w ujemnych temperaturach. Zwróć uwagę na kolce przedniego ramienia …

To są martwe vrill typu 3 … Nie widziałem żadnych martwych, ale wymiary są prawidłowe. Szare z długą szyjką.

PROJEKT CAMELOT! Ok, zapomniałem powiedzieć o Camelocie i trzeba to powiedzieć TERAZ … to plan, który wdrożyli, aby stworzyć postać podobną do mesjasza … aby ma uspokoić opinię publiczną w przypadku globalnej katastrofy … ustawili wielu ludzi aby zagrać rolę, kobieta o imieniu „Metreya”, mężczyzna o imieniu „Lord Rayel”, mężczyzna, którego wszyscy znamy jako Steven Joseph Christopher (internetowy bóg) i Donald Marshall… ja… celem tego jest … aby powitać możliwe lądowanie Vrill typu 3 („plejadians”) i zachęcić do przyjaźni z nimi … także powiedzieć swoim zwolennikom, aby podążali za nimi w głąb DUMB (głęboko podziemnej bazy wojskowej), gdzie staną się ofiarami podziemnej, pasożytniczej rasy jaszczurek znanej jako Vrill … typy 1 i 3 …

Teraz znasz Sekret Vrill, nie daj się zwieść temu, czego zamierzają spróbować … Spodki są stworzone przez człowieka, a „szarzy” nie pochodzą z kosmosu, są z głębokiego podziemia… są troglodytami… pasożytniczymi jaszczurkami. Są złowrogie.

No to jeszcze został Nephilim i inne brudasy (i hinduscy bogowie do opisania ) jak znajdę to wyślę .

Cieszę się , ze ktoś sensowny to będzie czytał .
Przepraszam jak jestem i wyglądam nachalnie ale to moim zdanie jest ważne.

Wiadomość nr 2.
Tytuł wiadomości :
Tutaj u ciebie ktoś podał tego linka .
Treść wiadomości :

To świadczy o tym co Donald M  mówił , ze najwięcej vril hostess jest w Chinach .


To jest ich styl obchodzenia się z człowiekiem.
Wiadomość nr 3
Tytuł wiadomości :
Wiesz ja się bardzo obawiam o wprowadzenie ludzi w błąd ale na pewno nie z mojej strony.
Treść wiadomości :


Donald Marshall – The Voynich (Voinage) Manuscript to książka napisana w latach 1400.Język jest zakodowany, a uczeni nie mogą go rozszyfrować … ale zawiera zdjęcia, książka jest o okultyzmie i zielarstwie oraz wewnętrznej Ziemi … Ilustracje przedstawiają ludzi zabieranych tam na dół i umieszczanych w aparacie do upuszczania krwi. Vrill sprowadził tam ludzi i wtedy też brzęczał … mieli wtedy program hodowlany dla ludzi … i nadal to robią.


To następne łącze jest ilustracją jednej ze scen upuszczania krwi … stopy osób byłyby w gorącej wodzie, ponieważ utrata krwi sprawiłaby, że stopy stałyby się zimne.


Najwięksi uczeni na świecie są zaskoczeni tym przedstawionym obrazem i nie mogą rozszyfrować pisanego zakodowanego języka … pokazali mi to lata temu w centrum klonowania … kiedy przeczytasz moją tablicę , WIESZ, co to znaczy. 🙂

Jest też stary rękopis o poziomach piekła, który dotyczy Vrill i wewnętrznej Ziemi … nazwali to poziomami piekła … a jaskinia, która miała być wejściem do piekła … jest tylko wejściem do głębiny, mile i mile, aż znajdziesz się w zagłębieniach … Jaszczurki Lotsa Vrill tam na dole.

Powiedzieli mi, że to stara książka ujawniająca vrill, której nie można już tłumaczyć, zawiera zdjęcia aparatów do upuszczania krwi, jak to nazywali, tym większy, który rzekomo ustawił wtedy głęboko pod ziemią. Ale dużo kłamią, więc nigdy nie wiesz, lol

Miała być książką ujawniającą vril na dole. Wtedy niektórzy nazywali to projektem artystycznym. Potem książka zielarska. Pokazuje ludzi pod ziemią podłączonych do aparatu do upuszczania krwi. Również grupa kobiet w basenie. Vrill zwykł skłonić kobiety menstruacyjne do wspólnego krwawienia w tym basenie. Bardziej im się podoba ta krew, a pod ziemią ciemnego grzyba lub mchu świeci blask, na który nakładają krew. Sprawia, że ​​smakuje im lepiej.

Podobno zawiera opisy roślin, które są toksyczne dla różnych rodzajów vrill.
Laurence Mountford – kto by to był wtedy? sojusznicy vrill? Podręcznik, jak im pomóc?
Donald Marshall – Wtedy podobno byli obserwowani przez gospodarzy.
Więc musieli być tak wielcy, jak dzisiaj, inaczej zostaliby zabici.
Laurence Mountford – wydaje się, że większość rzeczy na tym świecie jest jak wtedy .. ludzie sugerujący przyszłym ludziom .. to aż tak zdesperowane …
Donald Marshall – Bardzo.

Wiadomość nr 4
Treść wiadomości :

Z tymi powtarzającym się osobami to jest na bazie jakiś pozostałości DNA. Musieli już myśleć dawniej o tym żeby to kultywować dlatego mumifikowano i robione różne zbieractwo DNA dla wprowadzanie je w nowy cykl . Myślę tez , ze te postacie mogą mieć przez jakiś czas ochronę przed dronowaniem Vrils . Bo Vrils na przykład lubią tych skurwieli , którzy oddawali im ludzi na pożarcie albo do ich prymitywnych experymentow w rytuałach i na dronowanie żeby być pasożytem ludzkiego ciała .


Jak widzisz strasznie omijają topic drone przez vril tylko mówią mk Ultra – co mnie wkurwia – nigdy nie mogą powiedzieć całej prawdy .

Symbole które pokazują na 17.42 UWAGA VRILL !!!VRILL AROUND !!!- Ona tego nie powie I tutaj widzę ohydę tego wszystkiego nic nie mowią więcej Soul/Consciousness Transfer Into Clones zwykle ludzie mają astral projekcje .

Ich ciało eteryczne jakby opuszcza ciało i to się im wydaje , ze tak jest i widza czasami piękne scenerie Och I Ach a czasami widzą ohydna scenerie ( jakieś piekło diabły ) Tak samo ze śmiercią kliniczna doświadczenia . To zależy co manipulatorzy chcą żeby ludzie widzieli -soul- świadomość  jest transferowana do chipa w klonie .

Drony (gospodarze Vril):
– Nicki Minaj
– Carly Rae Jepsen
– Lady Gaga
– Madonna
– Avril Lavigne
– Kanye West
– Rick Ross
– Vince McMahon
– Bono (U2)
– Randy Jackson
– chili (TLC)
– Kelly Ripa
– Alyssa Milano
– Barenaked Ladies
– Bill Cosby
– Pani Suwerenna
– Pink Floyd
– Nicole Scherzinger
– John Kerry
– Nicolas Cage
– Lyudmila Putina (Vladimir Putin’s ex-wife) Ona napewno jest Vril Hostess i     Kanadyjskiego prime minister żona też
– Haley Meijer (żona Jamesa Casbolta)
– Rodzice Stevena Ciummo (Steven Joseph Christopher)
– Sean Stone
– Księżna Diana
– Hilary Duff
– Bogaty król
– Billy Ray Cyrus
– Phil Reece (tzw. „Handler” Donalda Marshalla)
– Sara Adams (dziewczyna Maxa Spiersa)
– Corey Feldman
– Barbra Walters
– Sarah Silverman
– Katy Perry
– Laureen Harper (żona Stephena Harpera)
– Corey Feldman (nieznany, jeśli prawda)
– Rachel Weisz
– Tom Cruise
Chipheads / Dead Chipheads:
– Eminem (Dead Chiphead)
– Tony Abbott (Dead Chiphead)polityk Australijski
– Super żołnierz Jamesa Casbolta (Dead Chiphead)
– Hulk Hogan (Dead Chiphead)
– Obama (nieznana / obca świadomość)
– Tupac (Dead Chiphead)
– Elton John (Chiphead / Queen Elizabeth’s Consciousness)
– Walt Disney (Dead Chiphead)
– Hitler (Dead Chiphead)
– Mao Tse-tung (Dead Chiphead)
– Michael Jackson (Dead Chiphead / Vril Consciousness)
– Papież Franciszek (Dead Chiphead)
– Kurt Cobain (Dead Chiphead / Vril Consciousness)
– Corey Haim (Dead Chiphead)
– Brittany Murphy (Dead Chiphead / Vril Consciousness)

Michał to nie jest takie pewne z tymi wszystkimi  ludźmi wyżej ale to tak dla orientacji  bo to jest zauważone przez innych ludzi

Jak Donald wie cos to on mówi , ze on wie i nie spekuluje .

Taka lista jest z 2018 roku oczywiście ona jest bardzo duża tylko tak dla orientacji jak to wygląda .

Jeżeli chodzi o królową Elizabeth  to nie jest drone vril ale ona jest potomkiem po Vlad z Rumunii – mówili na niego wampir . Nie był wampirem spinającym krew wielu ludzi jak to legendy mówią ale oddawał ludzi w daninę i to wielu ludzi na spijanie krwi przez Vrils – Jaszczurom i na przejmowanie ludzkich ciał  w różnych rytuałach . Za co on to robił oczywiście za złoto i kamienie drogie , które mu brudasy przynosiły  z podziemi .


Sprawa ma sie tak , ze Windsor mają fory u Vril i dlatego królowa nie jest zdronowana i cała ta linia krwi jest jakby pod brudasów ochroną i wdzięcznośćią za to , że cały czas są handlers dzieci dla nich i ludzi na rytuały . Do królowej należą tez niektóre cloning centra Na pewno to na powierzchni kopulaste w Kanadzie . Właścicielami cloning center jest Qeen El i Putin i obecnie przejmują pałeczkę Drony z Chin . Putin jest z Petersburga od dziecka miał styczność z cloning center bo to genetyka po Egipskiej linii krwi . Ja pisze bo słucham twojego YouTube.

Królowa jest sklonowana oczywiście musi być będąc w cloning center Putin też jest sklonowany( oni mają klony mark4 dlatego mogą być w nich na powierzchni  ale ma organiczne ciało też albo już jest vril tego obecnie nie wiemy Bo jak go nie było miesiąc to może już jest Vril Hostess . Powiem tak Donald Marshall powiedział , ze Putin strasznie chce trzymać cloning centra a królowa może by już je zamknęła Ona się boi Vrils Donald mówi , ze Oni się boją  dronowania ci którzy nie są .Tam oni są tylko w swoich klonach to jest dla nich bezpieczniej .Na powierzchni są w klonach jak maja dookoła siebie handlers , który się nimi opiekują . . Są 4 rodzaje klonów, potem napisze o tych rodzajach jak przyjdzie to do mnie .

 Tak to jest prawda i to jest zaangażowana w to technologia nazistowska . CERN,- manipulacje czasowe . Czyli jak im cos nie bedzie pasowalo to mogą sobie wrócić tydzień czy dwa tygodnie i zrobić mandala efekt zmienić bieg wydarzeń . Donald powiedzial , ze moga to zrobic najwyżej 9 razy jak robia wiecej to zniszczą życie naziemne Nie wiem Nie będę spekulować . Może istota cos wie .
Dzięki za to Michał Pozdrawiam

Wiadomość nr 5

Tytuł wiadomości :
Kreowanie pożarów , tak tez było w Australii
Treść wiadomości :
https://www.youtube.com/watch?v=becHB513fDk
Wiadomość nr 6

Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
World need the hero Marshalla okładka na Megadeath .Ja bym powiedziała ze świat potrzebuje hero,s


Więc jak już otworzysz wrota nazistowskiego mind to trzeba ludziom delikatnie pokazywać dronowanie przez Vrils i ujawnić totalnie brudasów z podziemi to był największy sekret freemasons i brudasów też .Jak to się otworzy to może cos się stanie i padnie ich plan . Pozdrawiam 🙂

Wiadomość nr 7
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
https://www.youtube.com/channel/UCpdw_mI5bA-7X6eNNvMsTkg

Bardzo cenię tego człowieka słucham go kilka lat jest z wykształcenia  Dr Egiptologiem Niemcem z pochodzenia i był jakby refuge RPA  w Szwajcarii .Jest samodzielnym niezależnym badaczem , którego system próbuje cały czas zniszczyć . Sean jest chyba bezdomny teraz ale dalej nie zaprzestał ich ujawniać. Widzisz co wywnioskowałam maja  limitowana technologie i te filmiki wrzuca chyba w roznych miejscach gdzie mu sie da kafelki czy jakieś prywatne domy . Nie wiem ale system go jeszcze nie załatwił .


Mam wrażenie , ze sie ciągle przemieszcza i nie mają go w cloning center i nie ma chipa więc trudno jest skurwysynom namierzyć go . Dlatego im tak zależy chipowac ludzi .


Ten to pupett z cloning center 🙂

Jak to wszystko zaprojektowali tych konspiratorów i cały ten światek debili , którzy ich słuchają Ja tez jego słuchałam w 2000 roku , chyba byłam lekkim debos 🙂 bo nawet kupiłam jego księgi tomy wieczyste ( w których to pisał wszystko tylko nie o Vrils dronujacych ludzi ) A widział rytuały i wszystko wie . Dobrze się ma nasz pseudo hero konspiracji David icke  Oczywiście po kilku latach zostały oddane przeze mnie do Theosophical society library . Do dzisiaj jestem smutna , ze je po prostu nie wyrzuciłam do kosza w miejscowości Margate ( tam gdzie miałam pierwsza intencje wypieprzyć je wszystkie )
Jest taka nawiedzona kobieta na polskich mediach u Zagórskiego Janusza ( UFO człowieka ) ,który do dzisiaj nie wyrósł na mężczyznę i lata za spotkami UFO  nazistowskimi myśląc , ze to jest niezwykła cywilizacja ze space 🙂
Ta kobieta promowała informacje następnego łebka z cloning center Roberta David Steele  i latała za nim jak zwariowana kukła jakby było za kim ganiać i wreszcie ją wkurwil ha ha ha bo powiem brzydko olał jej pytania bo jest ten facio illuminati dupek i tyle .
Następna kobieta , która widziałam i to blisko rozmawiałam z nią kiedyś w Sofitel zjeździe we Wrocławiu Nazywa sie Dominika Dominiak  Jej oczy fuked nie były Ok.

Mam na myśli Ona została tam postawiona przez jakąś technologia ( modliszka ) a zobacz teraz jakie przemówienia jakie protesty Ona miała Janusza Zagórskiego w ręku ze swoimi mantrami ezoterycznymi No i NTV idzie jej droga wielkiej dziwnej miłości razem z nazizmem za Pan .

Wczoraj przyszła do mnie  jednego  gitarzysty z Titusa zespołu  żona  I mówi mi , ze Darek Kwiecien jakoś do niej nie przemawia . Ja mówię jej Sorry Izuniu ale jeszcze nie rozumiesz światowego bluesa  . Ona mi mówi , ze do wszystkiego trzeba dorosnąć .Ja je na to raczej nie tylko trzeba laczyc poprawnie fakty i byc w tym committed
bo należał do rodziny illuminati i się wyłamał( mieli jego klona i miał prawdopodobnie chipa w sobie po którym go  namierzali )
Jak wywnioskowałam musi być coś w człowieku wmontowane co im daje namiar na osobę. Dlatego chcą chipowa wszystkich .

Nie mieli namiaru Na William Cooper i go zabili na car parking z broni palnej .


Kanał Astral Light na Twitterze @AstralLightDMSubskrybuj: Komentarze do  posta (Atom)

Na razie tyle bo to i tak dużo ci wysyłam . Ale tutaj widzisz moja linie myślenia . Nie wiem co się stało z Norbertem _ Astral Light ale myślę , ze może nie żyć od 2018 roku . Wiedział , ze go załatwia albo cos z nim innego zrobią ( zdronuja i zmienia świadomość ) Nie wiem ale wiem , ze Donald Marshall powiedział raz te słowa . Jak zacznę mówić coś co będzie kwestionować to co dotychczas powiedziałem albo będę się nawet powoli wycofywał to wiedzcie , ze to nie ja już.  Powiedział raz te słowa po to abyśmy rozpoznali i wyczuli sprawę.
No to koniec na razie Powodzenia , pozdrawiam

Jak widzę twoje niezwykłe zdolności łączenia faktów to aż mnie to podnosi na duchu , ze ktoś taki jest jeszcze bo już straciłam nadzieje .
Ściskam mocno i pozdrawiam z całej siły .

Wiadomość nr 8
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
Michał Donald Prosił ludzkość żeby koniecznie expose Vrils Oni muszą być Expose Karta Illuminati – Ciekawe czasy


Donald Marshall – Illuminati grający w gry karciane, zwróć uwagę na I (serce) NWO na złotym trójkącie na znaku ostrzegawczym. lol. wizualizacja mnie pod ziemią na terytorium Vrill … w zasadzie piekło … ponieważ Zuckerman i reszta chcą, żebym odniósł sukces … Nienawidzą też vrillów i dronów … to są karty, które czasami się spełniają … facet, który stworzył gre wie wszystko o klonowaniu planach vrill i illuminati … lepiej, żeby ta karta się NIE spełniła …

Te karty to żart. To jak pół ostrzeżenia i pół uderzenia w twarz … Jak spojrzenie, jacy jesteśmy potężni. Nie możesz nic zrobić lol. To takie nerdy. W tej percepcji bardzo nerdy przegrane. W tej talii jest jedna karta … Najważniejsza. Ten, którym jestem.

Tym tajemniczym człowiekiem jestem ja i próbuję poinformować świat o podziemnych kosmitach, zanim będzie za późno. Uwaga na gigantycznej modliszce ma złoty trójkąt z napisem „I> 3 NWO. Przyjrzyj się bliżej. Nazwa karty to ciekawe czasy.

Nie jest za późno. Ale świat musi być poinformowany. Kiedy nastąpi wyludnienie, będziemy ich przewyższać liczebnie.
[karta] mówi, pomóżcie, kim są kosmici. I ? Kim jestem???

I znowu mówię pomóż.

Jeśli umrę, ludzie są zgubieni… Ponieważ wtedy NIKT o klonowaniu nie będzie mówił ze strachu przed śmiercią, a potem wiecznymi torturami jako klony …

Wiem, że wszyscy to wiecie …

Ja myślę , ze ta piosenka ma bazę cloning center

Dermont tez ma problem z cloning center . Ja nie chcę żeby było coraz więcej ofiar na terytorium Vrils
Jak ludziom to wyjaśnić ?

My mamy teraz Interesujący czas może nadszedł jeszcze czas kiedy Vrils i chip soul stones będą w potrzasku
Tez cię pozdrawiam i prawie kocham za to co robisz , Dziękuję

Jackowski ma jakiś problem z dowartościowaniem od dziecka i to jest konsekwencja jego wrażliwości . Dużo trolli wykańcza go niezwykle .


Uwielbiam to Video Sean . Tak trafne jak żadne .

Zobacz jego oczy jedno oko trochę bardziej wyłupiaste a drugie trochę zapadłe Ciekawe które dronowali  . https://youtu.be/3J1MIDTi9h8?t=36 Przypuszczenie vrillhostess . Ciekawe co on pitoli za przeproszeniem .


Podobne wytrzeszczenie jednego oka  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeff_Bezos
Deciver David icke mówi o shapeshifting .. Łgarz .- drone a shape shifter to jest różnica . Nie ma żadnego shape shifting tylko jest fakt i nikt się nie przeistacza . Drone są Vrill z takim okiem a nie humans.  Obaj powinni być zabici dlatego ludzie zostali bardzo przygotowani a szczególnie przez New Age i wszelkiego rodzaju kulty religijne religie żeby w powłokach ludzkich traktować wszystkich po ludzku .

I teraz powiedz ludziom , ze mają to badziewie zabić . Oczywiście jak są niepewni to jest sprawdzalne przez mri, ct scanning – dobry psychiatra to zobaczy jak wygląda zdronowany mozg a szczególnie frontal lobe . Kiedyś widziałam opinie jednego psychiatry , który badał skanowany mózg notorycznego psychopaty i psychiatra powiedział , ze ten człowiek powinien być jak najszybciej wycofany w ogóle z życia publicznego . Gdzieś mam tego psychiatrę jak znajdę to ci prześle .
Tak ci trochę dodałam Michał
Bardzo pozdrawiam

Wiadomość nr 9
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
Ostatni link z Istota rezonował ze mną jeśli chodzi o ziemię i cały ten system funkcjonujący tutaj . Po prostu nie widzę innej opcji jak tylko taka. Pozdrawiam .

Wiadomość nr 10
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Dzisiaj to mi wpadło patrzyłam jaką pogodę przewiduje bo chce budować domek dla kotów( i myślę jak go ocieplić i tak dal fun weszłam na przepowiednie pogody K Jackowskiego i mi wyskoczyło to !!!


A tutaj MASZ znowu jakiś  Fuket – bukiet news https://www.youtube.com/watch?v=lwUn_HoZprE
Już mi się nie chce słuchać tych wszystkich banialuków nazistów  . Teraz słucham takiego miłego człowieka , który doradza co robić jak się jest innym i nigdzie się nie pasuje przez całe życie. Dla odmiany trochę duchowej kultury .
Pozdrawiam
To tak ci podaje bo martwię się o jackowskiego to dobry człowiek .

Wiadomość nr 11
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Widzę że go nie ma wiec wysyłam ci go bo tak się stało , ze mam korekcje polska na  compose i został wiec musze ci go wysłać bo chyba skasowali Sprawdź ba ja tego nie widzę .


Właśnie ta ksiazke Hitler przeczytał będąc w więzieniu nie wiem w ktorym roku ale cos mi chodzi po głowie 1924 I tam podjal decyzje miec kontakt z tymi brudasami Vril Trolle . Tak jak mówiliście z Istota Pasożyty ziemskie . Dla mnie to pasożyty trawiennego systemu ogromnych żywych postaci różnego kalibru . Bo według mnie to te wszystkie kanały podziemne to sa albo trawienne albo żylne przejścia a te komnaty słynne Szambala i Agharta to sa jakieś żołądki albo macice ogromnych ziemskich stworów , Ziemia mozna powiedziec wielkie cmentarzysko dla nas maleńkich istot . No I powiem tak jestem im wdzięczna , ze umarli dla naszego landscape ale po jaka cholere te trole pasożytnicze sa pod ta biologiczna warstwa ziemi ,


Na tym rytuale w tych sukmanach w kręgu jest pudełko w środku jest Vril 1 Wysokość 25 centymetrów poczwara krabowa na przeciwko jest ofiara osoba na krześle albo na stole przywiązana będzie dronowana poprzez oko . Probaska zostaje wypuszczona ze środka głowy poczwary Vril 1 i atakuje oko ludzkie . Po oku spływa krew I symbol , który ktoś tutaj używa z wpisujących Oko w trójkącie egipskim z haczykiem jest to Vrils symbol . Dokładnie oznacza dronowanie . Ten haczyk to cały spine vril wypchnięty z poczwary , poczwary powłoka zostaje a pasożyt dostaje sie do retiny człowieka owijając oko i jej nerw dookoła oko może być wyłupiaste albo zapadnięte po dronowaniu . Osoba nie nadaje się do życia jest albo w comie albo tylko je i pije i śpi po miesiącu pasożyt zjada ludzka świadomość i atakuje mózg Człowieka świadomość człowieka przestaje istnieć a Vril przyjmuje mimikę , pamięć. Tak , ze trudno jest poznać . Ale poznają to zwykle bliscy najbardziej Bo zdronowana osoba jest o psychopatycznych narcystycznych skłonnościach . Czesto sie slyszy moj maz nie jest już moim mężem albo w ten deseń . //

Jakby zlikwidowali ten wpis na twoje You Tube O Vrils to robią fukowanie ludzi Underground w Warszawie . Tak kiedyś czulismy , ze sa takie ohydne morderstwa i dronowania .
Jeżeli usunęli to to chyba trzeba iść dalej expose Putina i Queen I cała konspiracje z detalami i alternatywę też ( oni wszyscy sa zainfekowani ) . Ale to tak periodycznie nie od razu . Ludzie sa bardzo mind control nawet ci co czytają takie fora .

Moje pytanie :
Nawiązujesz tutaj do jakiegoś zdjęcia w kręgu ? Możesz je dodać ?

Odpowiedź :

Wiesz ten rytuał w takiej scenerii w sukmanach i piramida i podium na której jest to pudło z Vril 1 _ wypuszczają tego vril 1 i jest to rytualne zdjecie . Dookola w tych sukmanach stoją  i Vril Hostess i ludzie , ktorzy sie potwornie boją ale sa tak zastraszeni , ze biorą udział w tych rytuałach ze strachu .  to pokazujesz na 3.33 ( ciekawy numer ) Dobrze trafiłeś.:)


Następna kwestia  bo ja znam Mantaka chia techniki troche – mialam prawie jego wszystkie książki . na 3.25 jest chyba technika polaris meditation . W Egipcie kultywowali technikę Awaiting You divine Ka i Ba natomiast w Azji kultywowano energie ziemi z człowiekiem w dosc dziwny sposob łączenie organów ludzkich  z ziemska energia i tymi poczwarkami też czasami ( ja mysle , ze poczwary czasami oznaczany jako żywioły )  ) Poprzez głowę i czubek głowy przepływa energia do gwiazdy polarnej na Biegunie północnym i połączenie się z tym obiektem świetlnym daje ci trochę dziwny odurzenia . Jak dla mnie  Tai chi symbol i te techniki , świadczą o tym ze ziemia nie jest globem i ma tylko jeden biegun północny . Możesz to przedyskutować z istota a ja wrócę i zobaczę jak to tam jest w tych technikach .

Wiadomość nr 12
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Wiesz tak sobie pomyslalam o Aurora Borealis na biegunie północnym . Moze to jest energia z naszej pschic i jest ona uzywana do funkcji ziemi i pola elektromagnetycznego .https://www.google.com/search?rlz=1C1SQJL_plPL853PL853&sxsrf=ALeKk01xFCVE6Co86oU-aCchGMrIl2yMuQ:1603549438131&source=univ&tbm=isch&q=aurora+bolaris+shape+of+the+dragons&sa=X&ved=2ahUKEwjDxo6Vt83sAhVRtIsKHTc2AWIQjJkEegQIChAB&biw=1600&bih=795


Chociaż jej shape czasami wskazuje dragona a czasami wskazuje nas wystraszonych ,

Generalnie ludzie żyją w ciągłym strachu i obawach to widać po kształcie tych kolorów częstotliwości.


Książka Voynicha powstała w 1400 to jest wykreowana przez Vrils .Nikt tylko Vrill hostess może ja odkodować .Bo to jest ezoteryka Vrils( brali kobiety pod ziemie i się tam bawiły z nimi w różne to zapładniania i pobierania okrutne krwi ) .
Tutaj masz ten głos nagrany na Syberii z kopalni Vrils 3
Pozdrawiam i trzymaj sie .

Wiadomość nr 13 była prywatna.
Tytuł wiadomości :
Treść wiadomości :
Wiadomość nr 14
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Niektórzy musza być wojownikami , Niektórzy mogą być niewolnikami a niektórzy mogą zasiać nowe ideologie i wprowadzać spokój . Niektórzy potrafią balansować sytuacje .


Wszyscy jestesmy potrzebni , kazdy ma swoja prace do wykonania .
Ja na przykład jestem wojownikiem z charakteru .

Moje kochane miasto Melbourne sie wkurwilo i dobrze , mam tam rodzine ( moja jedyna corke ) .https://www.youtube.com/watch?v=64vuq8g2YuYja myślę , ze idą już dobra droga . Australijczycy są bardzo uczciwi z natury. i nie są zmaterializowani . Mam wrażenie , ze już nie popuszcza I chce żeby w Polsce też poszli na całego .

Mój ojciec dlatego ze potrafi walczyć fizycznie o sprawiedliwość Kilka razy uchronił nam i innym życie. Uważam , ze miłość do nas i do ludzi mojego taty była tak duża i dlatego postanowił załatwić sprawy fizycznie bo inaczej się nie dało . I miał te możliwości bo znal swoja fizyczna wartość i prawdę sytuacji Są sytuacje , ze inaczej się nie da .
Michał jaką postawę można zachować do takiego Vrila , który jest totalnym psychopata .
Kill Vrill .Ja wiem , ze Donald Marshall mówi prawdę , ze Vrill mają być zabite ( pasożyty mają być zniszczone ) Sorry ale ja mam cholernie zaufanie do Marshalla jak do nikogo na przestrzeni tylu lat ( Ja 20 lat znam wielu spirytualnych idei filozofii ) Nie ma innej metody na pasożyta .
Zgadzam się z Istota o centralizacji w sercu ale musze ci powiedzieć , ze pochodzę z niezwykle kochających rodziców i specjalnie mój ojciec miał fioła na tle miłości do nas i do innych ludzi też . Ludzie go kochali w pracy nawet chodzili na jego grób i się modlili żeby im pomógł . Bo mi to mówili .
To tak żebyś przemyślał sprawę. Bo ja to robię i analizuje .
Bardzo cię lubię i dlatego do ciebie tak pisze .

Treść wiadomości :
Wiadomość nr 15

Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

https://oko.press/morawiecki-zaglady-dokonali-niemcy-nie-nazisci/

Właśnie nie Niemcy dokonali zagłady a naziści Odwrotnie Panie Morawiecki
naziści z Okiem w trojkacie vrilowskim symbolem podbili caly swiat obecnie .Nie żadne byty
Oczywiście używali halucynogennych trucizn ich ciało jest takie , ze wywołuje u ludzi paraliż i otępienie jak użyją swoich ciekłych substancji z ciala ( jak weze dlatego sie na niech mowi snake ) ( mam na myśli Vrils ciało z podziemia )
Jak black Gu
Jak myślisz dlaczego Icke tak wszystko wie, niezwykły profesjonalista odkrywający system ekonomiczny na ziemi . ( dało mu to power i dało mu to w pewnym rodzaju sławę i kasę ) Oni mu płacą i dają wydawać jego książki ha ha ha Na AMAZON
DAVID ICKE MÓWI TO CO MOŻE POWIEDZIEĆ i radzę dobrze przemyśleć
Bezos też Vril
Ja wiem swoje i wiem , ze dalej jest bulshit w odkrywaniu prawdy .
Sorry ale jak prawda nie bedzie naprawde odkryta i Vrill Nie zostaną zabite . To niestety ludzkość następnym razem dostanie w tyłek
KILL VRILL.
Ja wiem , ze ziemia jest Prison obecnie .
I nie sadze żeby można było ponownie wybudować na tej energii Pałac na ziemi .

Katedry pobudowane na ciałach ludzi . Hej Ja tego nie kupuje w tej kwestii i nie idę z tym prądem .
Ja bym radziła wszystkim posłuchać dogłębnie psychiatrów najlepszych na świecie ,i tych co robią cleaning brain .i dobrze przeanalizować psychopatyczny mind
Wtedy szala opadnie .
Psychopaci ( czesto Vrill hostess nigdy sie nie zresocjalizuja i to nie sa byty )
Ja wiem skąd są te byty w głowach ludzi ale to juz koniec mojej transmisji Ja wiem co robić i myśleć o strategii raczej a nie o jakiś tutti frutti .

Pozdrawiam cię Michał 🙂

Dlatego myślę tylko sama a czasami się konsultuje z przyjaciółka ( która jest bardzo logicznie praktyczna ) ale i tak mnie nikt nie przekona .

Moja odpowiedź :
Daj jakieś linki na ten temat żebym to zrozumiał dokładnie

Odpowiedź :

Michał


Dam ci te linki tylko muszę je pozbierać z tym wszystkim bo ja wiem to na przestrzeni lat :).


Dziekuje , ze sie tym interesujesz .
Totalna niezależność w mind.I totalny krytycyzm .
Ja to mam od dziecka byłam strasznie krnąbrnym nieprzekupnym bachorem ha ha ha

https://hestories.info/life-in-the-millennium.html?page=18

Tylko Te na końcu są ważne w lotus  pozycji zastygłe skamieniałe One hibernowały w tej pozycji . jogini od nich wzięli ta pozycje przypuszczam
Zgłoszono, że te dwa częściowo zmumifikowane szkielety zostały znalezione, wraz z kilkoma innymi, w jaskini w Chinach w  1996 roku . STAŁY W ŻYCIU O SIEDEM STÓP WYSOKICH.
CZARNO-BIAŁA WKŁADKA PO LEWEJ TO SZKIELET GIBBONA.
Podobieństwa tych dziwnych nowych znalezisk wydają się nam oczywiste.One kręcą  tym całym teatrem na powierzchni ziemi( poza kurtyna )  .Kulty i wiele kultur korzystało z ich wpływów nie znając tych potworów  . ( biali wysocy sa z nimi i ich genetyka związana )
Oni się różnią w zależności od kontynentu pod jakim występują  typ  Vril 3 ( one tak sie nazywają )
One są  głębiej w kanałach ziemi niż Vril 1 Vril 2 ale sa najbardziej z nich inteligentne .
Człowiek jest mądrzejszy. Ale staje się głupszy kiedy używa symbolistyki . ( taka mam opinie )

Michał nie znajdziesz nigdzie powiązanej wiedzy o wpływach na ziemi .To zostało celowo zdefragmentowane Ludzie musza wykazać inteligencję i łączyć fakty ale trzeba w tym siedziec od lat i naprawde miec glowe na to nie tylko serce . Trzeba mieć mind body i serce w totalnej harmonii . To nie znaczy , ze ja mam .Ja tylko czuje gdzie jest przewala i to juz dobrze . Pozatym ziemia to prison i nie bede owijac w bawelne .

Pozdrawiam ale dobrze , ze to naświetlasz i coś robisz bardziej kreatywnego niż inny .

Połowa Europejczyków podziela DNA króla Thota – Do 70 procent brytyjskich mężczyzn i połowa wszystkich mężczyzn z Europy Zachodniej jest spokrewnionych z egipskim faraonem Tutanchamonem, powiedzieli genetycy ze Szwajcarii.

Wiadomość nr 16
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :


Ziemia to jest więzienie obecnie i cmentarzysko . Na więzieniu i cmentarzysku nie da sie zrobić nic konstruktywnego ze spirit , trzeba szukać innego miejsca albo kreować inna rzeczywistość jak nam sie uda uciec po śmierci . Oni sie dobrze ubezpieczyli i jak widze kreuja tez pozytywnych swoich naganiaczy na to zeby na tym rumowisku zatrzymac nas pelna paraAngela w trzech odcinkach widziała to asylum ziemskie z góry i ja to samo czuje .
Majestic zresztą też . I mnie nie obchodzi nikt poza moim czuciem,bo tak sie sklada , ze wierze tylko sobie . Sama sie leczę od wielu lat i jeszcze kiedys innych leczyłam na odległość dopóki nie przejęli energii przez technologie Teraz to nawet połączenie sie z drugim czlowiekiem astral nazistwoski przejal i steruje . ( kreują sztuczna telepatię i manipulują innymi mędrcami ) Sławikami ( dziecko z cloning center ma te wiadomości i żywi tym publikę bo nikt nie stara sie na sobie skoncentrować tylko słucha jakiś niezwykłych historii ),, które mogły być a mogly tez nie byc .
Pozdrawiam

Wiadomość nr 17
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Hejka !!! Panie Michale :)(


Nie pcham żadnej sprawy ale chce zwrocic uwage na cos na co nikt tutaj nie reaguje bo to wydaje im się głupie i jakieś nie ważne i jakieś bez sensu . Ale to ma sens im więcej czytam Facebook i mam mentalna koneksje z Donal marshall tym więcej sensu w tym widze . Moze dlatego , ze jestem artystka z wykształcenia i gram też na pianinie to co mi wpadło do głowy ( może tacy ludzie mają do siebie większe jakby zrozumienie Nie wiem ale jest to osoba , której uwierzyłam w ciągu 3 sekund . On jest Libra  znak i to ma znaczenie bo ja tez jestem Libra


TO ZNACZY JUSTICE nad tym co jest bezprawiem na ziemi musi być zrobione

Jeszcze nie jest to pożegnalny list ludzkości ale jak szybko nie zaczniemy działać to moze sie tak stac . Mam nadzieje , ze sie tak nie stanie .


Drogi P Michale .moim jedynym przyjacielem na forum od lat jest Majestic Area .
A drugi  przyjaciel jest tylko ze mna na Phone ( kobieta z Łodzi , matka i żona  ze swoim o naukowym zacięciu mądrym elektronikiem  mężem  )
Ja jestem z Tasmanii i musiałam stamtąd wiac kilka lat temu za dziwnie  ATAKUJĄCEJ MNIE energetyczne pulsy ( wprowadzające spania deprawacje do tego stopnia , ze musialam jechac w gory i spać w samochodzie )  ( przypuszczam , ze te ataki na moja osobe były bo zaczelam rozgryzać Montauk project i pisać na forach. Z nowej bardzo agresywnej broadcasting wieży robili takie sobie eksperymenty na ludziach  . Kiedy uciekłam  do Polski zaczęłam spać 🙂

Jeśli chodzi o techniki jakie stosowali w Montauk to ja znalam juz dosyc dawno temu .

A teraz do rzeczy .

Moim zdaniem bardzo ważny topic .

Cloning centra po świecie i w klonach wiele ludzi świadomość brana w czasie spania REM( czyli w czasie głębokiego snu około 100 minut  jak ktoś ma chipa w głowie( i nie tylko w głowie )  to może być transferowany do cloning center i tam  MK ultra w toku . Dlatego coś wykreują aby ludzie oddawali swoja krew zeby miec próbki DNA albo chipy w jakiś injection , nie wiem nazisci glowkowali nad tym wiele lat . I tak właściwie wojna nie była przegrana kiedy ich cała śmietanka została zabrana przez ruskich i amerykanów .

Donald Marshall informacja jest najbardziej wiarygodna obecnie w tej chwili na ten czas .

Bo Majestic powiedział wyleza i bedziemy naprawde z reka w nocniku .
Już wyleźli drenując ( VRIL HOSTESS w armii na topie i niektórzy politycy soul less chip headed )  Politycy to marionetki dla tech pervertow miliarderow za kurtyna starych sfuckowanych mind ( Bo tylko im chodzi o przedłużenie życia i fugowanie ludzi i dzieci ) Sprawy ustalają dla ziemi w cloning centrach ze swoja swiadomoscia w swoich klonach ) Jest 4 rodzaje klonów ale to potem . Dronowanie ludzie i chipowanie może się stać dla nas nawet pośmiertnym piekłem więc dlatego uczulam ludzi , bo jak będą chcieli umrzeć smiercia naturalna to nie beda mogli bo ich swiadomosc moze byc technologicznie transferowana w miejsca gdzie operatorzy chcą .

Dronowanie przez VRIL 1 Jest ohydne i tak pasożytnicze , ze zabija ludzka swiadomosc . Mowilam juz na forach , ze jak Pan popatrzy na BEZOS z Amazon .


Niech Pan zauważy Oczy ( David Icke jest deceiver ) i zna dronowanie ludzi i wam nic nie powiedział On mówi to co mu każą mówić On jest w cloning center i wie o wszystkim .

To tak dla przykładu . Jeżeli jest bardzo zapadłe to może być darowane lub wyłupiaste też może być dronowane przez probaska .Większość celebrytów jest już Vril hostess .
i może byc tego nie widać ale ich zachowanie jak cala rodzina umiera dookoła nich , ktora nie jest drone ) ( To jest świadomość psychopatów. I chyba Pan się orientuje jakie warunki panują w Amazone .

Ja tak naprawdę juz nie slcham nikogo ( po co mam słuchać jak śledzę kwestie załatwiania ludzkości przez nazistowsko- Vril mind ponad 20 lat to widzę  )
Obecnie na Polskim rynku tylko cenie Darka Kwietnia – on jest spoko 🙂
Poświęciłam dużo w tym wypadku wiec podaje proces dronowania przez Vrils . https://www.youtube.com/watch?v=L0VX_W0RrvI

Moge napisać metody używania transfer świadomości i wykorzystywanie tego w lotach UFO na przykład w innych dziedzinach wykorzystywanie zdolności naszych ludzi na powierzchni i kradzież ich zdolności i inwencji w cloning centrach

Mam wrażenie , ze astrologia firmamentu gra w tym wszystkim rolę ( ale mogło być inaczej gdyby nie naziści perverci mordercy psychopaci iluminaci ) , Jak rozmawialam z moja corka studiująca astrologie .

Dlatego Libra kreatywny wyjawił prawdę i go na razie nie zbijają i Ja tez Libra staram sie znalezc prawo i prawdę . Ciekawe jeszcze czy numerologia gra w tym palce ale chyba też Bo ja jestem  dwie 77 a Marshall nie wiem ale wiem , ze z dnia 3 .

Dlaczego piszę o mnie nie dlatego , ze się chwale ale narazie ja to mówię na forach Polskich już od dłuższego czasu i tutaj jest to moje domniemanie 🙂
Pozdrawiam

Dziękuję za Darka Kwietnia 🙂 na twoim Forum Michale Bardzo dziękuję .


Wierz mi , ze wolałabym robić kreatywne zajęcia w tym czym jestem spontan i sie dobrze czuje ale wiem , ze musze wam to powiedzieć i mówię tobie zebys wiedzial i przemyślał i przeanalizował sprawę . Podam ci list Donal Marshal do ludzkości . Ja nie jestem przeciwko nikomu ale marzę żeby ten brudny sekret Royalls i nazistow i iluminati zostal odkryty . To będzie niezwykłe zwycięstwo dla nas.Musi to być zrobione inteligentnie i zaufaniem .

Po angielsku https://www.youtube.com/watch?v=_ssGEHrP4uQ&feature=emb_logo


Nazistowska technologia transfer świadomość do clona podczas snu 100 minut REM . DNA dane przez rodzinę albo Handles i prawdopodobnie o’chipowanie gdzieś w naturalnym ciele przy jakiejkolwiek okazji bycia w szpitalu czy u dentysty .


Aldo rozpoznał Donald Marshall z cloning centrum
Nasila ta sprawe bo to nazistwoska technologia , ktora obecnie jest najabrdziej niebezpieczna dla human Kind .

Uwaga !!
https://www.youtube.com/watch?v=c-kSk0gxaUU&feature=emb_logo na czasie 0.35 4,50 jest Vril 1 , na czubku ma probaska to jest to co wypuszcza jak atakuje oko człowieka albo zwierzęcia też . W ten sposób ta poczwara może być w ludzkim ciele ze swoja swiadomoscia Vrila i ludzka pamiecia i mimika ( co robi go niby inteligentnego ale bez emocji prymitywa na przykład nazistowski mind ) ( to robią już od wieków iluminaci oddawali im w rytuałach ludzi do dronowania i zwierzęta a dzieci na konsumpcje krwi i mięsa .

Vril 1 , który atakuje probaska Oko ludzkie na rytuałach owija się dookoła oka i przyczepia do Retiny- około miesiąca opanowuje cały mózg ludzki , przejmuje mimikę i świadomość ludzka przestaje istnieć i przejmuje pamięć.Nie mozna czasami poznac , ze to jest inna osoba tylko po zachowaniu w stosunku do bliskich . Taki osobnik moze oddac swoja rodzine na rytuały i nawet zabić bez problemu Vril umiera w swoim ciele a jego świadomość jest przetransportowana do ciala czlowieka Czlowiek już nie jest sobą i w stanie ciężkiej choroby albo w stanie coma jest około miesiąca . Nie ma procesu odwrotnego . Illuminati sie boja dronowania ( dlaczego się boją? Bo jest mnóstwo jest już Vril drones( hostess ) – szczególnie w armii i dość dominujących kontrolujących pozycjach )( mozna to sprawdzic cat scanning albo mri ( frontal lobe of brain jest dead ) . Jest 4 rodzaje klonów i są różne transferring Ludzkiej świadomość Może być transferowana do Vrils jak chca kogos wykorzystać pod ziemia zeby zbadac teren albo w poszukiwaniu gold -Monoatomic gold do jedzenia ) . Moga transfer swiadomosci do chipa innego ciala i czasami czlowiek z takim chipem moze mieć rozdwojenie jaźni ( jak zapala guziczek to świadomość chipa przejmuje funkcje a jak zgasza to czlowieka swiadomosc przejmuje funkcje albo transfer świadomości do zabitego ciala i przygotowanie gruntu na inna swiadomosc na chipie Na przykład Michael Jackson Jest w takim ciele ( on był wysokiego stopnia illuminati Vril hostess ) . .Chipy w klonach i nie mają ciał na powierzchni ziemi .Dlatego taka ochrona podziemnych cloning center – jest tam tysiace nazistow i wielu wplywowych ludzi .
Na przykład Hitler żył tak i Stephen Hawking i Polish Papież . To tak dla przykładu podaje .

Uwaga !!Mamy trzy typy Vril 1,2,3
Darek Kwiecien mówi prawdopodobnie o Vril 2

WITAJCIE W STAROŻYTNEJ PRAWDZIE


To, co odkryjesz, zależy od tego, jak otwarty jest twój umysł, jak bardzo jesteś chętny do poznania fundamentalnej prawdy i jak “obudzisz się” na fakt, że coś jest nie tak … znacznie gorsze niż złe !!! Oczywiste zło kierujące zepsuciem i ciemnością dzisiejszego świata będzie lepiej zrozumiane, gdy tajemnica Vril zostanie w pełni ujawniona. To niegrzeczne odkrycie łączy ze sobą mnóstwo oburzających, ale bezspornych zdarzeń, sytuacji i twierdzeń w sposób, którego nie można zignorować, gdy zostanie zrozumiane. Niektórzy powiedzą to nonsensem, a inni poczują to wszystko w swoich kościach.


Jaszczurki Vril to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów na świecie. To starożytne, podziemne jaszczurki. Światowi przywódcy, celebryci i elita nie tylko są świadomi istnienia tych mięsożernych, czasem pasożytniczych, podłych stworzeń, ale także im to umożliwiają! Vril mają starożytny plan dominacji i pracują, aby wypełnić ten program z ludźmi, których zarażają swoim pasożytem, ​​proces zwany dronem.


Sekret vril jaszczurów, choć już nie tak tajny, jest częścią wiedzy zdobywanej na najwyższych poziomach tajnych stowarzyszeń, grup, klubów itp.


Wszyscy zdali sobie sprawę, że na świecie dzieje się coś złego i że wszystkie kraje w jakiś sposób łączą się i nie interesuje ich zdrowie ani szczęście ludzi. Tak wiele „spisków”, które w rzeczywistości są prawdami zasłoniętymi przez samych ludzi dotkniętych przez jaszczurki vril, jest dziś oczywistych. Każdy wydaje się zdesperowany w próbach połączenia punktów na temat tego, co i / lub kto jest siłą napędową całego szaleństwa.“TO JEST najważniejszy czas w twoim życiu, krytyczny punkt zwrotny w historii ludzkości, musisz przeczytać wszystkie istotne posty tutaj, w tym starsze posty, najważniejsze i interesujące informacje, jakie kiedykolwiek zobaczysz … nikt inny nie powie ty o Vrill, ale ja. Jeśli zlekceważysz te fakty, skazujesz ludzkość na zostanie dronami i pozwolisz ludziom nadal składać ofiary z dzieci i dorosłych tym „demonom”. Absolutnie kluczowe dla przetrwania naszego gatunku jest wykorzenienie tych rzeczy z naszej planety. Skopiuj wszystkie istotne fakty i zachowaj je dla potomności, pokaż innym, jedyną rzeczą, która to powstrzyma, jest przekazanie tych informacji społeczeństwu … Nie mam żadnego planu, jak tylko podzielić się prawdą ze światem, ponieważ umrę z powodu niewydolności serca z powodu niewydolności serca spowodowanej torturami klonów. Przeczytaj wszystkie moje posty, zwłaszcza starsze i wszystkie potwierdzające informacje. To będzie Twoja jedyna szansa na ocalenie naszej rasy i świata przed Vrill. ”~ DONALD MARSHALL, 15 CZERWCA 2012


Szukam wiecej zdjec i list Donalda wyślę później


Covert rt ID mandatory Vaccination szykują – wiadomo po co kazdy jest zachipowany . Chipowanie jak w obozach koncentracyjnych jeśli jeszcze pobiorą z ludzi krew to mają all spectrum DNA . klona kosztuje bardzo mało i ile mozna miec ludzi underground pod calkowita kontrola .Ci co maja astral projection , lub śmierć kliniczna lub channeling , lub inne jakies pierdoly z lotami w astralu i piękna sceneria i także UFO abduction . Niech Pan rozpatrzy Panie Michale ten cały topic . Ja to pisze bo czuje , ze to jest najistotniejsza obecnie sprawa. Celowo pisze na e mail aby nikt tego nie blokował i nikt Panu nie wpadł w słowo


Pościg:


Co ja wiem , ze Monks z Tibetu mieli konszachty z Vrils od wieków ( tak jak Royals ) i to nie jest fajne , ze traktowali ich pobłażliwie. JA NIGDY TEJ SEKTY BUDDYJSKIEJ INTUICYJNIE NIE LUBIŁAM CHOCIAŻ SPOTKAŁAM ICH WIELU . Bo te poczwary z podziemia nie zasługiwały na to . I teraz jak dalej patrzę to symbol swastyka temu symbolowi podobne sa brudasow z podziemia . Moze troche dopowiem Nazistowska technologia udoskonalili technologię Atlantydy . Brudasy szaraki reptoid, nephilim różne to dziwadła ohydnie wyglądające inaczej na każdym kontynencie naprowadzilo nazistow i zainteresowanych na technologie na Antarktydzie . Tam nazisci zaczeli pracowac pod oslona USA I ZSRR i innych krajów włączonych w nazistowski projekt Szwajcaria ze swoim genetycznym zwajchowanym DNA templars kolebka ofspring Egipskich Faraonow ( nie ludzi )


https://www.youtube.com/watch?v=c-kSk0gxaUU&feature=emb_logo – Tutaj jest pasożyt Vril 1 z czubkiem na głowie probaska , ktora jak szczała wyposzcza z ciala i atakuje oko czlowieka . minuta 0.37 wysokość tego kraba jest niecałe 30 cm wysokości . Jak zdronuje człowieka ( może to być na rytuałach i bez rytuałów nie ma procesu odwrotnego ) Ta kobieta Maria Orsic Vril Hostess – nie human .Często jak nie pozna się po oku zapadłym albo wyłupiastym ( czyli tym atakowanym ) to mozna poznac vrils po pustocie oczu coś empty jest w nich .


Cała ta symbolistyka pokazana na 2.39 sa Vrils symbole nie ludzi . Ogromny wpływ był brudasów na ludzka rzeczywistość az sobie nie zdajecie z tego sprawy Politycy Royals i wielu zajmujących się podziemnymi cloning centers i techno boją się tych z głębokiego podziemia obślizgłych śmierdzących Et,s( ONE SĄ GŁUPSZE OD LUDZI ) potem wyjaśnię jakie powiązanie ma technologia z Underground z technologia podziemna ( ludzie musza to wiedzieć ) Bo to trudno wyczatowac . Mac Tonnies The Cryptoterrestrials: A Meditation on Indigenous Humanoids and the Aliens Among Us Paperback – March 1, 2010 został załatwiony przez podziemnych skunksów . Bo powiedzial prawde , ze nie sa ze space już wtedy J. Edgar Hoover szwajcarska baba lub coś w tym rodzaju przebieraniec w kobiece  ciuchy No i nie tylko CIA czerwone pantofelki ale pedo też.

Każe nam patrzeć  podejrzanym okiem bo to Szwajcarski descendent.


Ja chyba sobie kupie szwajcarska wiatrówkę by wystrzelać tych Vril Hostess :))
Nie latali w kosmos Michal Oni mieli mk Ultra właśnie program wprowadzony Mieli pokazany kosmos nawet astralna rzeczywistość OBE projection Channelings wszystko załatwili dla pajaców New Age , księżyc i bóg wie co ale w kosmos nikt nie latał . Pamięć deprivation to jest jeden przycisk i switch off i switch on . Ci miliarderzy perwerci finansowali nazistowski program cały czas( nas doili ludzi na całym świecie z kasy ) Za to bym ich wszystkich posłała do komory gazowej , i to zaraz  . Skąd idee brali Prosta sprawa jak masz 120 tysięcy na przykład sklonowanych ludzi w Ameryce Północnej to klonujesz tych co mają talent albo muzyczny albo inny kreatywny sciagasz ich w czasie REM snu i pod pręgierzem katowania na Arenie w cloning center oni zdradzają swoje kreatywne myśli idee i wszystko . Wtedy podczas transfer świadomości podczas snu 100 minut sa to godziny nocne od od 2 am-4 am przeważnie . REM sie to nazywa . Pisze ci na e mail , nie będziemy kreować przeciwników ale będziesz sam nad tym myślał . Jeżeli chodzisz o Syberie to tam maja zrzut tych UfO  zepsutych maszyn w pewnym miejscu i tam jest bardzo niebezpiecznie na Syberii .

Tak krotko i na maila ale mam duzo ci do powiedzenia żebyś to przemyślał i ułożył w całość . Postaram się to naświetlić jak mogę .

Jeżeli chodzi o szaraki to trochę inaczej – to nie sa sztuczne stwory ale podziemna manipulacyjna świadomość i głupsze od człowieka Te na dole to były te Pany co Darek czytal w Pamienikach Vril Type 3 i jeszcze sa inne musze to zebrać do kupy , ze zdjęciami ( poszukam tych zdjęć z Rosji jak to wygląda Draco prawdziwe . Ja z punktu technologii nie bede pisac ale z punktu manipulacji .
Na jednym jeszcze myślę kiedy właściwie zaczął się cloning tak naprawde . Jak brali DNA z mumii do klonowania na przykład Obamy ( dlatego nikt nie wie gdzie sie naprawde urodził i byl kiedyś problem czy na Hawajach czy w Kongo .
 Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie tym na czym mi bardzo zależy żeby ludzie mieli pełen obraz .Tyle wiem a to wszystko mam totalnie fuked up . Jak ktoś zadaje pytania to wiem co odpowiedzieć ale zabrac to to do kupy nawet nie wiem jak zacząć :)Szczegolnie , ze naleze do bałaganiarzy 🙂

Nie dawaj mi żadnych lapek w gore jak pisze na forum żadnych serduszek nic . Lepiej tak jest . Ja wiem , ze ludzie patrzą na łapki jak mind control kukły( ha ha ha)  ale wiesz lepiej jest expose Vrils ( ich największy sekret jaki mieli ) wielcy huje free masoni ( a ludzie myśleli , ze to bóg wie jaka wiedza ) Ja wiedziałam od dawna , ze to tylko pedofilstwo  i coś więcej i teraz wiem , ze rytuały i podstawianie ofiar Vrils -dobitnie i po cichu do przodu bez żadnych wielkich Ach Och musi to mieć logiczna niepodważalna calosc a nie manipulacje i żadne spekulacje nie wchodza w gre . Prawda musi byc i koniec .

Chciałam ci wysłać dyskusje miedzy Max Spires a Donald ( to wyjaśnia wiele spraw )


Max Spiers ………. Trzecia Rzesza, o której mówisz, dotyczy tak naprawdę XX Rzeszy .. Mroczni czarownicy z Atalntis / Aldebarron najeźdźców byli pierwszymi. Przez Babilon do Sumeru Egipt stał się 2., 3. i 4. itd. Itd. Potem przyszedł Rzym, który był mniej więcej siódmą lub ósmą próbą. Aż do imperium brytyjskiego, które w rzeczywistości jest „nazistowskie”. Wielka Brytania, USA i Niemcy grają w tej samej drużynie, grając manipulacjami heglowskimi, co zawsze. Ten konkretny strumień, który jest linią krwi Odyna, Thora i Freyana, jest specyficzną podstawą fałszywego chrześcijaństwa używanego do indoktrynacji. Ta mroczna świadomość żyje na powierzchni i pod ziemią i wciąż planuje wykonać swoje ostatnie szachy w ciągu następnej dekady Donald. Należy się tym zająć, aby mieć jakąkolwiek szansę na zniweczenie ich wysiłków.Donald Marshall …….. Zostawmy religijne aspekty z równania.

Donald Marshall ………… Super żołnierze zejdą mi teraz z pomocą? Gdzie byliście?

Jason Gleaves …… To znowu brzmi jak żelazne niebo z filmu!

Zak Ipoo ………… To bardzo dobra piosenka, stary! Imponujący.

Donald Marshall ………… zrobili żelazne niebo … Illuminati robią wszystkie wielkie filmy.

Max Spiers ………… Wychowałem ich, bo powiedziałeś, że to Athiests i Christains … Nie interesuje mnie religia.

Zak Ipoo ……… Lol Iron Sky. Dobre odniesienie.

Donald Marshall …….. Ataki w nic nie wierzą.

Max Spiers …… Nigdy nie byłem tutaj, robiąc swoje. Donald, nie mogę mówić w imieniu nikogo innego, ponieważ wszyscy jesteśmy indywidualistami …

Donald Marshall ……. Nie obchodzi kto w co wierzy, ja po prostu „sprzątam Dodge”.

Donald Marshall …….. ty i James moglibyście powiedzieć więcej i nie zostawić tego samej mnie …

Zak Ipoo …….. Po prostu wchłaniam to wszystko, odkąd jestem Nowy.

Donald Marshall ……… wszyscy boją się tortur klonów, .. och, nie martw się, Don nas uratuje, … weźmie na siebie całą winę, Vrill będzie go tylko nienawidził.

Max Spiers … Przy okazji, nie powiedziałeś kiedyś, że jesteś super żołnierzem 6? Nie jestem pewien, co to znaczyło… Mamy różne informacje Don, nie mogę potwierdzić tego, czego nie jestem pewien.

Donald Marshall …….. Vrill tylko rozerwie swoje klony i ugryzie JEGO twarz!

Donald Marshall ……. nie, szukałem super żołnierza 6

Max Spires …….. ok, więc powiedziałeś, że masz “13”.

Donald Marshall …….. Mam 13 lat … Agent 13. Wytwórnia.

Max Spiers ……… wyślę ci prywatną wiadomość.

Donald Marshall ……….. najbardziej nieszczęsny agent … chyba powinienem być wdzięczny, że nie umarłem?

Max Spiers … 13 nie jest jednak pechową liczbą … a agentem czego dokładnie?

Max Spires Po prostu ciekawy Donald.

Zak Ipoo ……….. 13 to moja szczęśliwa liczba, przynajmniej tak uważam.

Max Spiers Nie to, żebym ci nie ufał Donny, ale znam Patty Shemel i była na odwyku w Pasadenie w 1998 roku, pisząc tę ​​piosenkę z Courtney. Chyba że jej to dałeś, spójrz na to.

Max Spiers …… Zgadza się Kim .. Clavious to nazistowska baza po ciemnej stronie księżyca. Dosłownie zbierają tam ludzi.

Max Spiers …….. Mają całkowitą kontrolę nad Księżycem i całą armię klonów. Pracują w połączeniu z Albino Alpha Draconis …

Max Spires …….. Albinosy to członkowie rodziny Draco z systemu gwiezdnego Alpha Draconis.

Donald Marshall … Nie jestem pewien, czy istnieje baza księżycowa lub marsjańska, ponieważ nigdy nie została mi pokazana ani udowodniona i nie mogę spekulować.

Donald Marshall ……. Zrobiłem tę piosenkę g … David Foster i Jessie J i Neyo mówią, że robią wszelkiego rodzaju piosenki dla celebrytów … po prostu oglądają ze strefy, kopiują mnie i przypisują sobie uznanie . To było przesadzone.

Max Spiers …….. Absolutnie jest baza księżycowa, a właściwie wiele … I wiele też na Marsie. Zostały stworzone bardzo, bardzo dawno temu. Wykorzystanie księżyca jako wzmacniacza energii Saturna, która tworzy fałszywą rzeczywistość na Ziemi, wymaga ogromnych baz.

Donald Marshall …….. Rodzice Kesha też … kopali mnie jako klon remu … żeby zrobić z nich piosenki … potem jako dorosły dla ich nazistowskiego dziecka.

Donald Marshall …….. Skąd wiesz, chociaż Max? Czy byłeś tam? A może korzystasz z raportów z informacji z drugiej ręki i filmów z YouTube?

Donald Marshall Nie teoretyzuję, nie stać mnie na to. Zbyt duża stawka.

Max Spiers ….. Nie wątpię, że przeszedłeś przez tego Donny’ego …….. tylko to mówię, ta konkretna piosenka, którą znam wyżej wymienioną osobę.

Max Spiers ……….. NIE Mam absolutne wspomnienia jako dziecko połączone z bazą Clavious.

Donald Marshall ……… James Casbolt sądzi, że istnieją „wampiry” i „wilkołaki”. Nie ma … po prostu oszukali go za pomocą technologii … jest przekonujące, mogą oszukać najmądrzejszych ludzi dzięki technologii. Powiedzieli mi prawdę, kiedy byłem tam młodszy i myśleli, że jestem lojalny.

Max Spiers …….. Donny, czy wiesz, kim jest wampir?

Donald Marshall ……….. to może być Mk ultra visuals Max … zrobili mi to samo … Mars i księżyc … Po prostu wiedziałem, że to nie było prawdziwe.

Max Spiers ….. Bram Stoker napisał Draculę w połowie XIX wieku w oparciu o kilka bardzo ważnych szczegółów, był insiderem związanym z Golden Dawn i Madame Blavatski.

Donald Marshall ……… Jedynymi wampirami na tej planecie są Vrill i inne pijące krew stworzenia, takie jak komary, … na tym świecie nie ma nic takiego jak Dracula, mit wampirów dotyczy Vrill i gospodarzy …

Max Iglice ………. Nie opieram moich informacji na Księżycu i Marsie, tylko na tym doświadczeniu. Wiem na poziomie komórkowym szczegóły tego.

Donald Marshall ……….. zostałeś oszukany tak samo jak Casbolt i wielu.

Max Spiers …….. Nie Donald, nie zostałem oszukany, kolego … Więc powiedz mi, jak myślisz, czym jest wampir?

Max Spiers …….. (tak naprawdę doszło do ogromnego oszustwa, ale usunąłem wiele z BS)

Donald Marshall …….. nieistotne , teraz albo zacznij pomagać, dołączając to, co pamiętasz o centrum klonowania, albo idź poczytać czy coś, nie mam czasu na historie o duchach bs Max.

Donald Marshall …….. James pamięta to miejsce, rozmawialiśmy tam wiele razy w ciągu ostatnich kilku tygodni, rozmawialiśmy też z tobą, siedzisz tam z nim, Nie wiadomo, czy twoja pamięć jest stłumiona, czy nie, ale on nie jest. t

Max Spires ……… To nie jest bez znaczenia, ponieważ są one symboliczną reprezentacją pasożytniczego gada … Będąc protekcjonalnym, tracisz wiele wiarygodności.

Donald Marshall nie, nie

Donald Marshall  :)

Donald Marshall ludzie znają teraz Max.

Max Spires …… wiesz co ?? Co im powiedziałeś?

Max Spiers …….. Dziękuję Katja.

Donald Marshall ………… Pomóż lub nie Max.

Donald Marshall. Nie mam czasu ani cierpliwości.

Max Spiers ………. Pomogę w tym, co rozumiem i co wiem … Nie jestem tu na twój czas, jestem tutaj, aby pisać o prawdzie, o której mam informacje. Proponuję zrobić to samo.

Donald Marshall ……… Proponuję, żebyś się odpieprzył.

Katja Jordan-King ……. Donald i Max, czy którykolwiek z was może skomentować Supriem Rockefeller? Czy wierzysz, że jest antychrystem? Pamiętasz go z Ibis Max?

Katja Jordan-King ………… A czy z Casboltem wszystko w porządku? Dlaczego jego strona została usunięta?

Donald Marshall ………. Supriem to frajer. Naprawdę nazywa się Harvey czy coś.

Katja Jordan-King ……. Max, czy zgadzasz się z Donaldem w sprawie Supriem?

Donald Marshall ……… Max mnie zablokował … wyciągnij własne wnioski

Annamaria Dienes ……….. siekanie Vrills brzmi dobrze. co się stało? Max and You Donald walczyliście? Właśnie skończyłem czytać te wszystkie długie teksty, które oboje napisaliście. Każdego dnia dowiaduję się nowych informacji. Mam nadzieję, że wkrótce nie będę musiał uczyć się przeszłości, ponieważ teraźniejszość i przyszłość będą dobrze posortowane. z Vrills.

Teal Lee van Vlymen …… Kittah?

Donald Marshall …… lol nie potrzebował, żeby Kittay Max mnie zablokował.

Teal Lee van Vlymen …….. Gdyby cię zablokował, czy jego komentarze nie znikną?

Annamaria Dienes ………. Nie walcz z ludźmi! Mamy Vrills do walki! Oszczędzaj dla nich energię!

Donald Marshall ……. tak myślał. Nie mogę wyświetlić jego strony ani skrzynki odbiorczej, więc nie wiem. I tak się z nimi nie zaprzyjaźniłem, On może pokłonić się swoim panom.

Donald Marshal ………… l Podobnie jak reszta żołnierzy „Super” bojących się powiedzieć prawdę.

Donald Marshall …… cóż, te, które i tak nie są wyparte z pamięci.

Annamaria Dienes …….. Zastanawiam się, czy chemtrails zaszkodzi Vrillsowi? Albo inny gaz?

Po Prostu Spiers dał dupy i tak nie żyje.On Był Mk Ultra albo udawał albo nie pamiętał jeszcze a jak sobie zaczął przypominać to go załatwili
Do jego śmierci przyczynił się Stewart Swerdlow  .
 Ten typ był najlepszym Handler dla illuminati w pewnym okresie .
Mial swoje techniki od nazistow na odprogramowanie sie zrobil kupe kasy i to , ze zrobil kupe kasy to naprowadza nowych ludzi dla tych fetyszystów w cloning center .
Michał
Ja naprawde pisze ci co intuicyjnie wleci mi w tym momencie bo nie jestem w stanie tego polaczyc w jedna calosc bo ja siedzę w tym pełną sobą od wielu lat :)I nawet musialam wiac od tych oprychów technologicznych .
Marshall sie dziwi , ze jeszcze zyje ale wie , ze za teksty i muzykę vril uważają go za Boga :). Jak umrze to na pewno muszą go zjeść .To , ze Marshall jeszcze żyje to ja wiem dlaczego bo juz wszystko szybko powiedział było to szokiem i go niezle za każdy taki expose katowali w cloning center . Intuicyjnie wiem , ze juz nie mówią przy nim nic w cloning center i teraz informacja się ucięła więc musimy sami główkować na bazie naszego sprytnego mind 🙂
Jeżeli go nie zabijają TO co Jak myślisz ?. Czy iluminaci sami już mają problem z Vrils i potrzebni jestesmy my do zalatwienia sprawy . Nie moga tego pokazac bo by bylo zle pod ziemia jakby nie udawali swojego nazistowskiego charakteru bo nie wszyscy z nich sa Vrill drones napewno Queen i Putin nie sa ale Putina pierwsza żona jest i kanadyjskiego prime minster na przykład żona jest vril hostess . Putin jest potworem i Qeen EL Majesty ropucha skrzecząca też i wiele innych robi tam straszne rzeczy dla pokazania ile to potrafia miec wstrętu dla normalnych dobrych ludzi .
Pozdrawiam i dziękuje ci za te filmy , które robisz .

Wiadomość nr 18

Tytuł wiadomości :
Treść wiadomości :
Tutaj nie ma spekulacji i bulshitingu . Od niego sie można najwięcej nauczyć 🙂

1918 SwiSSy rozładowują skradziony majątek zamordowanej rodziny carskiej na poziomą rządkę Templariuszy NWO https://www.youtube.com/watch?v=EBC2FUto8rU

Ujawniono prawdziwe pochodzenie prezydenta Donalda Trumpa – „ludzie, to wciąż system feudalny” https://www.youtube.com/watch?v=Iy1iietjybU&t=28s

Zabili ostatniego dobrego prezydenta: koncepcja 3 i 4 wroga wewnątrz wszędzie https://www.youtube.com/watch?v=iIVZw2RofuU&t=220s

Swissy potępił Jesus Christ, Riphagen Worldwide Swiss Police of Octogon & Pilatus Wars Switzerland

Wiadomość nr 19
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

I dzisiaj patrzę , ze 2 raz wysłałam a ten wpis nie przeszedł .You Tube go nie lubi 🙂


 

No tak ale Trump jest pochodna Royals a ja zawsze tutaj widze niebezpieczne koneksje . Feudalny system trwa i dalej jest . GENEALOGICAL EXPERTS HAVE PROVEN KING TRUMP THE 1ST HIS ROYAL TIES OF PHARAOH’S COSMOPOLITAN BLOODLINES.


Dziwie sie , ze wszyscy śpiewają w jednym tonie a nikt nie bada sprawy poważnie .A TO JEST WAŻNY motyw , bardzo ważny . I nic nigdy nie jest przypadkiem w typowaniu tego typu fukierow . Oni wszyscy mają powiązania albo z Royals =nazizm = Egipska Bloodline glazura żydzi syjoniści i inne odłamy scjentolodzy czy jacyś mormoni i całe to popsute mind .

 


Trump w prostej linii jest pochodna od Hakon V King of Norwegia ( według genealoga Oddur F Helgeson ) President Donald J. Trump is the direct descendant of Hakon V King of Norway according to Icelandic genealogist Oddur F. Helgason. Mr. Trump is also related to Queen Margrethe II of Denmark, Icelandic President Guðni Th. Johannesson of Iceland, and in fact almost all Icelanders.

Nie widze nic ważnego w tym wpisie , a moze jest cos waznego Nie wiem więc ci go wysyłam .
Pozdrawiam .

Zobacz jeszcze te mordy  w garniturach na minucie 3.30 – żadnej gęby nie znam ale zaraz mi się coś skojarzyło bo to sa ci perwer ci co stoją za kotarą i w cloning centrach robią bara ba na słynnych celebrytach dzieciakach i aktorach z Hollywood a przede wszystkim na muzycznej industry gwiazdach. Nie wszyscy celebryci sa przez nich fukowani kiedy sa ich członkami . Na Przykład A Jolie jest ich człowiekiem .  Jackson był Illuminati też i wiele z nich jest z nimi ale nie wszyscy . https://www.youtube.com/watch?v=an_i85x3exA&feature=emb_logo

Reszta tych celebrytów żyje w ciągłym Mk Ultra i zastraszeniu .


Skojarzyło mi sie z 2014 roku Youtube Karen Hudes – żydowa adviser banków niezależnych obecnie .
Wiadomość nr 20

Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

To trzeba zobaczyć wideo, ten ekspert mówi, że wszystkie duże firmy farmaceutyczne Vaxine są powiązane z Chińską Partią Komunistyczną (CCP) i że te JABS zawierają broń biologiczną jako główny składnik depopulacji. Godzina, ale warto obejrzeć, czy możesz wycenić prawdę?


Były rosyjski lekarz wojskowy i ekspert ds. Broni biologicznej, dr Igor Shepherd, wystąpił, aby ostrzec opinię publiczną o okropnościach i poważnym niebezpieczeństwie związanym z eksperymentalnymi Corona Vaxines, które określa jako „BIOLOGICZNĄ BROŃ MASOWEGO ZNISZCZENIA”. Dr Shepherd był urodził się i wychował w Związku Radzieckim, gdzie został lekarzem wojskowym w Sankt Petersburgu w Rosji i studiował w Dywizji Strategicznych Sił Rakietowych Wojska Rosyjskiego. Jest również wykwalifikowanym ekspertem w zakresie broni biologicznej, chemicznej, radiologicznej, jądrowej i materiałów wybuchowych o dużej wydajności (CBRNE) oraz gotowości na wypadek pandemii.


Dr Shepherd ostrzega, że ​​te Vaxines mają bardzo podobną technologię do Bio-Weapon RND używanej do opracowywania WIRALNYCH BROŃ. W pełni rozumie i jest świadomy globalistycznych planów wyludnienia i obowiązkowych Waksynacji, które będą na wyciągnięcie ręki w najbliższej przyszłości. Jest absolutnie zdumiony, jak bierna była amerykańska opinia publiczna w odniesieniu do przejęcia ich kraju .


Twierdzi, że demika planu Corona-Hoax jest wykorzystywana jako zasłona dymna do zainstalowania komunistycznego rządu globalnego i późniejszej inwazji na Stany Zjednoczone przez narody komunistyczne, kiedy Ameryka jest rozbita i nie może się bronić. Shepherd jest badany przez swoich pracodawców w USA za niewłaściwe postępowanie. Ma wiele do stracenia, ale czuje, że warto, jeśli ratuje życie i dusze.


Wiadomość nr 21
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

Iluminaci używają 4 rodzaje klonów co wiem od Donald Marshall – on ma klona REM 2 – to znaczy on ma te klony bo robią ich dużo( są dosyć tanie w kreacji ) tylko około 30 bax ) czasami jak się bawią w zabijania klonów pod ziemia a robią to często na swoich arenach z piachem . Donald mówi , ze najbardziej dotkliwa sprawa dla świadomości w klonie jest to jak Vrils pożerają klona i ty jesteś tego świadomy ( to jest najgorsza śmierć klona ) . ( opisze 1.2,3,4w jakimś kolejnym momencie pisania ) Te klony służą do innych zadań . ( klony mark 2 są do transportowaniu ludzi świadomości do klona pod ziemia jeżeli się klona ma( dlatego tak bardzo chce naświetlić ta sprawę żeby uchronić ludzi od tego typu klonowania i tak wam powiem z ręka na sercu ,ze bardzo mi na tym zależy żeby ludzkość czasami nie dala się chipować w jakiś nieznanych okolicznościach szpitalnych  )i żadnych komórek swoich nie dawać w laboratoriach jakis wojskowych czy niepewnych iluminackiuch szpitalach. Musicie wiedzieć , ze mamy wśród top liders i w wielu dziedzinach naukowych , artystycznych i innych  już nie ludzi ze świadomością urodzonego ciała tylko są w tych ciałach albo świadomości innych na chipach ( co New Age nazywał – walking in ) i chipa w ciele ) To jest dla nas niebezpieczna sprawa .Mamy tez Vril Hostess , i mamy tez przejęte ciała jak Elton Jons przejęty przez ropuche Majesty royall .


Ja jej nie znoszę eterycznie. Ona jest samo zlo .  ze mamy wsrod top liders i w wielu dziedzinach naukowych , artystycznych i innych  juz nie ludzi ze swiadomoscia urodzonego ciala tylko sa w tych cialach albo swiadomosci innych na chipach ( co New Age nazywal – walking in ) i chipa w ciele ) To jest dla nas niebezpieczna sprawa .Mamy tez Vril Hostess , i mamy tez przejete ciala jak Elton Jons przejety przez ropuche Majesty royall . Ja jej nie znosze eterycznie. Ona jest samo zlo .  ze mamy wsrod top liders i w wielu dziedzinach naukowych , artystycznych i innych  juz nie ludzi ze swiadomoscia urodzonego ciala tylko sa w tych cialach albo swiadomosci innych na chipach ( co New Age nazywal – walking in ) i chipa w ciele ) To jest dla nas niebezpieczna sprawa .Mamy tez Vril Hostess , i mamy tez przejete ciala jak Elton Jons przejety przez ropuche Majesty royall . Ja jej nie znosze eterycznie. Ona jest samo zlo .


To, co zrobili, to: klonowali ludzi wbrew ich woli, przenosząc ich świadomość podczas snu, aby powielać kopie klonów (pierwotnej osoby) podczas snu; wstrzymali lekarstwa na HIV / AIDS, a także raka i wiele innych wyniszczających chorób, na które cierpi ludzkość, ponieważ ludzie nadal przekazują darowizny na te cele i straciliby ogromne strumienie dochodów, gdy te leki zostaną uwolnione; stworzyli system monetarny, który osłabia siłę nabywczą ludzi, czyniąc ich z roku na rok coraz biedniejszymi; i to oni sfinansowali i wsparli te „terrorystyczne” grupy i zabili niewinnych ludzi, a z kolei poprosili was o przekazanie swoich wolności (i pieniędzy), aby „powstrzymać” podobny incydent przed powtórzeniem się. To wszystko kłamstwa! Mają wysoce zaawansowane technologie do przechwytywania całej tej komunikacji i mogą ŁATWO zapobiec wielu z tych „terrorystycznych” ataków. Skąd mam wiedzieć, że to fakt, słyszę, że pytasz? Ponieważ czytam! Właściwie badam te twierdzenia, które ludzie wysuwają, a nie tylko przyjmuję je za dobrą monetę. Nadszedł czas, abyś zaczął robić to samo.


Nie jestem urzędnikiem państwowym ani osobą publiczną (ani nie chcę być), ale jestem twoim przyjacielem i jako twój przyjaciel opowiadam ci fakty z życia; faktów z życia, które rzeczywiście służą Twojemu najlepszemu interesowi ORAZ powinieneś poświęcić trochę czasu na zbadanie tych roszczeń i wyciągnięcie własnych wniosków, ponieważ jako Twój przyjaciel naprawdę dbam o Twój najlepszy interes.


Idź i przeczytaj książkę Donalda Marshalla Full Disclosure i zdaj sobie sprawę, co naprawdę się dzieje. Jeśli naprawdę brakuje Ci czasu, przeczytaj podsumowanie informacji. Sprawdź referencje; dodatki; oglądaj i czytaj potwierdzające filmy i artykuły i zdaj sobie sprawę z tego, co naprawdę się dzieje i dzieje się od wielu dziesięcioleci. Nie jesteś „głupi” i NIGDY nie pozwól nikomu przekonać cię, że jest inaczej.


Link do książki pełnego ujawnienia:


Pobierz sobie to jest for free ale po angielsku .Moze cos znajdziesz po polsku .
https://www.kobo.com/us/en/ebook/empowerment-by-virtue-of-golden-truth-human-cloning-specifically-r-e-m-driven-human-cloning-summary-disclosure


Wiadomość nr 22
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :
Dzięki za to (bo słucham dalszy ciąg) -najbardziej kompaktowa wiedza i najbardziej z nią rezonuje – obecnie istota uderzył w moje czucie pełna kropka . Dokładnie tak jest .Nic więcej nie trzeba tylko rezonować z szukaniem pozostałości po naszej kreacji Edenu – ziemi . Dokładnie tak to wiem ( ja byłam w tym wszystkim kiedyś włączona trochę bardziej eterowa )

Istota mówi o zmienionych słowach ( czy zdaniach ) EVP Reverse speaking – Jak zmieniają słowa to znaczy reverse ?? . Skojarzył mi się Jeszcze technologiczny program zrobiony przez jednego człowieka kilka lat temu Really Faces ( twarze zainfekowane technologiczna struktura wielu słynnych dupków na topie na ich twarzach kreował się technologiczny Tatuaż )Ten człowiek użył jakiejś technologii do pójścia głębiej w wizje twarzy , nie wiem jakiej i nie wiem jak to zrobił zignorowałam a powinnam to skopiować . Dosyć ciekawe zdjęto jego Youtube nie mogłam się już dostać .

Jeżeli chodzi o manipulowanie zdaniami i słowami to zobacz Reverse speaking ( wykrył to australijski człowiek na swojej córce dyskotece ) . https://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_speech

Pozdrawiam Keep going .

Żebym nie zapomniała to jeszcze dodam , ze robił ten człowiek twarze tez niektórych małych dzieci na You tube i tez miały technologie tatuażowa na twarzy ) Nie wiem  skąd brał zdjęcia dzieci ( bo robił to na podstawie zdjęć) . To znaczy miał zdjęcie dziecka na You Tube a potem co jakiś czas pokazywały się linie i struktury tatuaży ( przeważnie były to jakby animals Toto ale było tez dużo diabelskich twarzy z rogami na czole i to było  u dorosłych szczególnie jak Papieża czy Obamy.) Jak będziesz miał okazje  to przedyskutuj to  z Istota . Nie ma tego już ale było to niezwykle wyjaśniające i interesujące .Co to właściwie jest i czy każdy ma taki tatuaż na twarzy będący w astralnej technologii


Sorry Michał ale moj gmail jest totalnie zwariowany . Nie mam zadnego spelingu ani polskiego ani zadnego innego jezyka :)Jestem niezbyt dobra w tych sprawach.

Wiec moge troche pisac jak taki  ciec ale coz. Nie wiem czy ktos sie tutaj w hakowal czy ja sama robie jakies cuda . Bede pisac z bledami ortograficznymi bez znakow ,haczykow  🙂
Teraz czytam dokladnie Facebook Donald Marshall i przerabiam to ze swoja energia . To co rezonuje przyjmuje a to co nie odrzucam .
Pozdrawiam .

To co wysłałam wyżej jest o REM transfering wielu interesujących bufonów światowych .

Wiadomość nr 23
Tytuł wiadomości :

Treść wiadomości :

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B6uNZqRUN8ceQnRRaGI1VEk2Nm8


Ja jeszcze tego nie czytalam w pelni bo mi czas na to nie pozwala  .

Donald napisał te słowa ,


Po prostu to przeczytaj. Każde słowo w tym dokumencie jest prawdą i jest to najważniejszy dokument,
jaki kiedykolwiek dotarł do Internetu.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B6uNZqRUN8ceQnRRaGI1VEk2Nm8


To jest orginalna strona wszystkie dokumenty moga byc sciagniete i wydrukowane , WOJNE wygramy !!!!

W Polsce jest 2 ludzi z taka swiadomoscia o , ktorej mowi Istota ( czyli 2 ludzi o centralizacji swiadomosci w centrum ,Teraz rozumiem dlaczego kiedys jedna kobieta , ktora znala wielu ludzi mysli nawet ich nie widzac powiedziala to do mnie wychaczajac mnie z jakiegos You Tube wpisu .

Mialam z nia kontakt telefonicznyMowila , ze w Polsce jest dwoje ludzi , ktorzy sie urodzili z centralizacja swiadomosci w sercu . Powiedziala mi , ze to ja jestem i jakas druga osoba i ze ta osoba siedzi cicho . Ja nie wiedzialam o tym i tego wogole nie zauwazylam ale teraz po latach chyba wiem o co chodzi .

Bo wiesz jak sie ma centralizacje w centrum , ze tak powiem  to sie o tym wogole nie wie bo sie czlowiek z tym urodzil . Zycie tych ludzi moze byc bardzo burzyliwe .

To nie znaczy , ze sa oni wyjatkowo madrzy czasami sa naiwni . Na siwcie tych ludzi jest kilka procent wedlug niej ( powiedziala , ze my jestesmy z ziemi  . Kilka procent zrobi wiecej procent i pozniej jeszcze wiecej procent I jak bedzie 25 procent to WYGRAMY :)Ale co dalej 🙂 Musisz to przeanalizowac to twoja kolej . Sorry duzy obowiazek :).

Aldo rozpoznal D M w cloning center i się zmobilizował żeby to powiedzieć ludziom .


Wysle ci to you Tube gdzie o tym wspomina .
Sa tez jego wczesniejsze Videa ( muzyk dobrze gra na gitarze ) o  Donald Marshalli cloning centrach

Jest tez duzo takich jego troche samotnych jego wypocin You Tubowych , widac  ze jest samotny i robienie You Tube troche go jakby psychicznie wspomaga .
A to jest film opisujacy wlasciwie Body snachers ( to podal Aldo )


Norberto – Astral Light chyba juz  nie żyje Bo powiedział , ze go zabija 2018 roku to sie stało.Nic o nim juz nie wiem Popatrz na to interview z    Vinny Eastwood z Donald Marshall Vinny Usunął ze swojego kanału Donalda Interview bo Donald go rozpoznał w cloning center a on sie wyparł I powiedział mu na facebooku ( ja ta krótka korespondencje czytalam ) , ze to jest bulshit i cos w tym rodzaju Vinny N Z (radio alternatywno- konspiracyjne )sie przestraszył , ze ten go rozpoznał I Vinny jest z nimi tak to wyglada albo sie ich boi i mówi to co może powiedzieć . Nie wiem po co zrobil to interview ale moze mial to zrobic i Donalda ośmieszyć ale Interview bylo dosyc dobre bo Vinny robi dobre Intervia nie przeszkadza rozmówcom . Zobacz co ci pasuje . Donald M czasami ucina zdania czasami używa takich piosenkarskich tricks słownych . Dużo pracy Michal ale mi sie zrobilo lekko 🙂 Tak długo nikt tego nie kumal .

Nie wiem czy to ci sie uda włożyć na angielski ja nie wiem jak to robić bo ja wole nawet słuchać po angielsku . https://www.youtube.com/watch?v=4TfioNHT19s


Na tym interwiu  kobieta proboje go over power w sile jej dominacji i wierzeń . Ona zrobiła interview i nie spodziewala sie , ze jej imagination i spirytualność trochę dostanie kopa w dupe . Robi z nim interview i strasznie chciała by nagiąć sprawy do tego co ona głosi . Śmieszni sa ci spirytualni niby ludzie ja ich nie lubię bo to bractwo tak samo zakłamane jak Illuminuts

Musze jej posłuchać o co tutaj chodzi . .od dawna podejrzewałam , ze ja maja na sznurku w cloning center . Ona kiedyś pracowała dla Hollywood . Zobacz ile ludzi ja oglada i wierzy w te ich kosmiczne i Et,s banialuki ..Zal mi jej ale z drugiej strony Dlaczego mam sie maślaczyc nad kimś kto moze wie , ze wprowadza nas w błąd bo wtedy jest bezpieczna. Ona tutaj chyba mowi o swoim snie ostatniego wieczora . Wyglada na to , ze to jest dream z cloning center . .

Zobacz jak sie zaczyna jej program .Co to ma znaczyc to jedno oko Jaguara na samym poczatku . Symbole wala gdzie sie da a tyle ludzi na to patrzy i mysli , ze to aternatywa zakrawajaca na otkrywanie prawdy ..https://www.youtube.com/watch?v=8kyLD8s98TY

Ja sobie myślę O Math Powerland od Flat Earth . Ja wiem o płaskości ziemi ( no ja osobiście wiem , ze to lej) ale ok ziemia nie jest globe i Ja wiem o tym wiele lat .Math powiedział na pierwszych swoich Video , ze malował Globe dla NASA , mówił  ale ludzie jak ciosane dragi nic nie kumają . No wiesz Michał genetyka Vrils prawdopodobnie ma wpływ na całe pokolenia . Wyobraź sobie dawniejsze dronowanie , wystarczy , ze jakiś pra ,pra pra dziadek był vrill hostess to co myślisz ? Bo ja mysle , ze takich osobników jest koło nas dosyc sporo i nigdy nie skumają cos jak będzie przeciwko ich malej części vrilowskiej świadomości w nich .Mimo , ze mają wysokie I Q i inne naukowe minds i osiągnięcia , sa bystrzy i niby bardzo inteligentni ale bariera zawsze będzie do open mind  Bo wiesz ja nie sądzę , ze dzieci z Vril hostess nie mają nic z tatusia czy mamusi .


Wracając do Math Powerland wiem , ze cos jego z nimi łączy no i jest z Kanady – pola doświadczalnego Queen AKA EL Windsor  z Vrilowska rodzina na topie ich rządu .

Powerland M -Artysta kanadyjski , Komediant i wyjatkowo inteligentny w wielu kierunkach THE MUSIC CHINA : PRESIDENT XI PING’S DAUGHTER- wylaczcie muzyke bo Math sie uczy caly czas grac 🙂 https://bittube.tv/post/1e0d9085-de5a-4a9d-a96c-50f24d24854c

Popatrz Michal jaki topic porusza tutaj mam na myśli Math Powerland . Ja mysle , ze on jest w cloning center tez i próbuje to w inny sposób wyjaśnić ale nie ujawnia całej prawdy tylko połowiczna ( nie mogę uwierzyć ile ludzi ma związane ręce i nikt o tym nic nie mówi ( mam na myśli nie mówi o podziemiach bo sie panicznie boi mówić ) Tylko D M powiedział sobie albo woz albo przewoz , czyli mogą mnie zabić albo nie wszystko jedno ludzie muszą wiedzieć .
Pozdrawiam .

1 080 thoughts on “GALAKTYCZNA FEDERACJA JEST OSZUSTWEM VRILL, … PROWADZONYM PRZEZ DRONY I MARTWE CHIPHEADS.

 1. [url=https://mypsyhealth.ru/services/kak-vybrat-reabilitatsionnyy-tsentr-dlya-alkogolikov]реабилитационный центр для алкоголиков[/url]

 2. [url=http://www.ecogetawayscr.com/content/always-season-12-reasons-visiting-costa-rica-green-season/]http://www.ecogetawayscr.com/content/always-season-12-reasons-visiting-costa-rica-green-season/[/url]

 3. Wow! This blog looks exactly like my old one!
  It’s on a totally different topic but it has pretty much the same page layout and design. Outstanding choice of colors!

 4. But he’s trying none the less. I’ve been using Movable-type on a variety of websites for about a year and am nervous about switching to another platform. I have heard good things about . Is there a way I can import all my word press posts into it? Any help would be really appreciated! 야동

 5. Hello there and thank you for your information – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this website, since I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK?마사지

 6. After that Michael sailed into Love Island in 2005 (again when it was
  a star present) and usually turned out for footie showdowns
  like Soccer Aid. Marc, who was born in Eire, went on to star in a string of Television reveals together with
  2007’s I’m A celeb and iconic drama Footballers’ Wives.
  The star also grew to become an enormous deal on the live poker circuit, along with his tournament
  winnings thought to total practically £500,000. The actor has
  just lately appeared in Sky’s Agatha Raisin and motion collection Pennyworth in addition to a line-up of all-motion film roles.
  Tough-nut chef Gianni was on the centre of the motion in the bitter warfare between the Di Marcos and the Mitchells.

  They included brothers Beppe and Gianni – very much the Italian stallion version of
  Phil and Grant – plus younger sisters Teresa and Nicky.

  Feel free to visit my webpage :: sale btc

 7. If you want to increase your familiarity simply keep visiting this site and
  be updated with the most up-to-date gossip posted here.

 8. Интернет агенство специализируется на профессиональном создании уникальных сайтов на заказ.
  Команда наших специалистов постоянно следит за появлением новых технологий, которые мы не боимся
  влагать в веб проекты, делая их современными и высокотехнологичными.
  Мы создаем всего продающие сайты – это достигается путём отрисовки дизайна,
  проработки юзабилити и настройки технической
  части.
  Таким образом, вы получаете обворожительный сайт с
  работающим функционалом. При разработке мы также учитываем многочисленные требования поисковых систем Yandex и Google,
  благодаря чему все сайты, созданные нами, отличный индексируются и обладают всеми возможностями эффективно продвигаться в интернете.
  Достоинство на создание сайта демократична.
  Подход к каждому новому проекту –
  индивидуален, мы относимся одинаково внимательно к каждому клиенту,
  единовластно от размера компании и ее бюджета.
  Для начальной стадии работы над проектом мы детально изучаем
  тематику клиента со всех сторон, оцениваем рентабельность идеи и
  анализируем конкурентов. Основываясь
  для полученной информации,
  мы даем рекомендации, как сообразно разработке, беспричинно и сообразно эффективной рекламе в интернете.

  Специалисты компании в короткие сроки проанализируют ваш сайт и подготовят совет сообразно
  гарантированному продвижению веб-сайта в поисковых системах.
  Подберут ключевые болтовня и словосочетания в статьях, которые будут дружелюбно
  восприниматься не только поисковиками, только и привлекут внимание людей – существующих
  и потенциальных клиентов.
  Вам будет предложен маршрут на долгосрочную перспективу по максимально эффективному продвижению сайта.
  Ответы для все ваши вопросы по поводу услуг,
  предоставляемых нашей компанией,
  позволительно получить, заполнив форму чтобы связи для сайте
  или позвонив сообразно номеру телефона на сайте.
  Мы раскроем чтобы вас резервы и секреты Интернета, который непременно принесет вашему бизнесу дополнительные преференции,
  и он станет признаться успешным.
  Техническая поддержка сайта обеспечивает правильное,
  качественное, бесперебойное функционирование
  веб ресурса: своевременное проведение аудита
  сайта, оперативное выявление и устранение неполадок в работе, резервное копирование содержимого сайта, внесение изменений в функциональные возможности ресурса и пр.

  Информационная поддержка включает в себя регулярные
  обновления на сайте. Сайт обязан присутствовать “живым”, тож поисковая порядок со временем
  довольно думать сайт “мертвым”, который негативно скажется для рейтинге быть поисковой выдачи сайта в Яндексе и Google.
  Сайт принужден исполнять своё функциональное предназначение.

  Ради этого необходима бесперебойная
  страда, приятность и актуальность контента,
  оптимизация ради поисковых систем, раскрутка сайта
  Обращаясь ради сопровождением и поддержкой сайта к специализирующейся веб-студии, Вы получаете обслуживание 24 часа в день,
  7 дней в неделю, 365 дней в году.
  Если завтракать интересная мысль,
  ради реализации которой необходимы наши услуги, а денег отсутствует
  – мы можем поддержать Вас и выполнить работы для других условиях, будто соперник и
  сооснователь проекта. Наши специалисты здание технической поддержки сайтов разбираются в SEO.

  Безвыездно изменения для веб-ресурсе производятся с соблюдением требований поисковых систем.
  Таким образом, вы не рискуете
  потерять позиции сайта в поисковой выдаче Яндекса и Google.
  Каждые 6 месяцев программисты проходят курсы
  повышения seo-квалификации.

  Общество для рынке более 10 лет оказывает услуги
  сообразно продвижению сайтов во всех сферах
  бизнеса. У нас трудятся опытные IT-специалисты, которые учитывают накануне тонкостей все пожелания клиентов, не
  оставляя им сомнения в книга, который помощь с нами взаимовыгодное.
  Наши эксперты регулярно изучают тенденции развития
  интернета и резво адаптируют инновации в своей работе.

  Веб-сайты компаний впоследствии обработки нашими специалистами позволяют существенно увеличить число целевых заявок
  и телефонные звонки через своих клиентов,
  а также уменьшить их затраты при оформлении заявок.

  Вы получите бесплатную консультацию наших
  экспертов.
  Специалисты компании в короткие сроки проанализируют ваш сайт и подготовят предложения сообразно
  гарантированному продвижению веб-сайта в поисковых
  системах.
  Подберут ключевые слова и словосочетания в статьях,
  которые будут дружелюбно восприниматься не
  только поисковиками, только и привлекут почтение
  людей – существующих и потенциальных клиентов.

  Вам будет предложен роспись на долгосрочную перспективу сообразно максимально эффективному продвижению сайта.

  Ответы на все ваши вопросы сообразно поводу услуг, предоставляемых нашей компанией, позволительно
  получить, заполнив форму ради связи для сайте разве позвонив сообразно номеру телефона на сайте
  Мы раскроем чтобы вас резервы и секреты Интернета, который непременно принесет вашему бизнесу дополнительные преференции, и он довольно действительно успешным.

  Хотите обещать изделие интернет-магазинов,
  которые правда будут работать?
  Либо вам нужен корпоративный сайт чтобы своей организации?
  А, может, вас интересуют услуги продвижения и поддержки веб-ресурсов?
  В любом из этих случаев вы только выиграете, обратившись в нашу компанию.
  Мы были одной из первых фирм, которая начала профессионально
  сидеть в Интернете для территории России.
  Для сегодняшний день мы
  располагаем 19 штатными и 25 внештатными сотрудниками, круг из которых обладает высочайшей квалификацией в своей сфере
  и имеет внушительный испытание работы.
  Только, самое суть, всетаки они чрезвычайно
  талантливы, благодаря этому нам и удается создавать уникальные
  сайты, которые впоследствии приносят своим владельцам
  большую прибыль. Но это очень
  не совершенно причины, сообразно
  которым вам стоит выбрать именно нашу организацию.

  Несколько причин обратиться в компанию :
  У нас позволительно обещать изделие сайтов, продвижение
  сайтов и поддержка сайтов; Мы занимаемся разработкой эффективных и прибыльных интернет-магазинов;
  Ежели у вас уже перекусить
  сайт, однако он не приносит вам пенсия, мы можем исправить эту проблему;
  Использование типовых решений – не выше профиль,
  к каждому клиенту мы подбираем отдельный подход,
  в результате, он получает уникальный веб-ресурс, аналогов которому не существует;
  Мы не используем бесплатные движки, которые делают сайты банальными и неинтересными, уязвимыми;
  Наша компания располагает собственными администраторами серверов и
  двумя серверными стойками.

  За промежуток своего существования команда компании
  успешно завершила массу самых разнообразных проектов, со
  многими из которых вы наверняка знакомы,
  с другими же можете узнавать, посетив выше сайт.
  На данный момент особое уважение мы уделяем разработке онлайн-магазинов, только наиболее перспективному направлению бизнеса в сети.
  Обладая подобным сайтом, вы сможете вести активную торговлю
  практически любым товаром сообразно всему миру,
  получая через этого, естественно, немалую
  прибыль. Но завтракать и проблема – борьба
  в этой сфере на сегодняшний число зашкаливает.
  И хотя признаться хороших
  онлайн-магазинов чрезвычайно недостаточно, общее их контингент просто запутывает
  потребителей. Ежели вы не хотите,
  дабы ваш сайт относился к категории второсортных, и, выбившись в лидеры, уже спустя месяц-два, был безнадежно забыт, обращайтесь
  в нашу компанию. Мы специализируемся на разработке успешных и
  прибыльных интернет-магазинов, которые
  будут заключать интуитивно понятную простую структуру,
  доступную систему обновления, уникальный дизайн и контент, и,
  чистый следствие, постоянных посетителей
  и покупателей.
  Коли вас заинтересовали услуги компании, и вы желание хотели воспользоваться
  ими, исполнять это можно, связавшись с нами по ICQ, телефону alias
  электронной почте (всю контактную информацию вы найдете в соответствующем разделе нашего сайта).

 9. Usually I do not read article on blogs, but I would like to say that this write-up very pressured
  me to try and do so! Your writing style has been amazed me.
  Thank you, very nice post.

 10. Hi! Quick question that’s completely off topic.

  Do you know how to make your site mobile friendly?
  My web site looks weird when viewing from my apple iphone.
  I’m trying to find a theme or plugin that
  might be able to fix this issue. If you have any suggestions, please share.
  Thank you!

 11. Ритм жизни современного крупного города
  отличается напряженностью
  и требует от человека высокой мобильности и
  организованности. Множество людей тратит уйму времени на
  поездки к месту работы и с другими целями на общественном
  транспорте. В этом плане пользование услугами такси является обоснованным и оптимальным выбором в огромном большинстве случаев, связанных с необходимостью оперативного перемещения
  в городской черте и не только.

  Это нестареющее такси
  Для современного человека, конечно же, такси ни в
  коем случае не является диковинкой.
  Оно достаточно давно превратилось в
  неотъемлемый атрибут городской жизни,
  став одним из наиболее востребованных и популярных видов транспорта.

  Интересно, что по некоторым версиям прародителями нынешних такси являются колесницы, на которых перемещались зажиточные и знатные
  граждане древнего Рима.
  Автомобильная эра послужила дальнейшему бурному развитию этого бизнеса.

  Появилось понятие «таксомотор»,
  относящееся исключительно к самодвижущимся колесным устройствам.

  Примечательно, что количество таксомоторов увеличивалось лавинообразно:
  если в начале прошлого века в
  Париже их было всего 4 единицы,
  то уже в 1922 году их число перевалило
  за 10 тысяч!
  Работа таксиста не относится к категории простых, наоборот, она подходит для выносливых, любящих свое дело,
  общительных и честных людей.
  Кроме того, каждый профессиональный таксист обязательно должен быть еще и отличным водителем, ведь на нем лежит ответственность за безопасность пассажиров.

  Основными преимуществами пользования услугами современных служб такси
  являются:
  • оперативная подача машины по
  требованию клиента;
  • приемлемые тарифы;
  • удобство оформления заказа;
  • большой выбор машин разных классов;
  • опытный водительский персонал;
  • обходительные и внимательные диспетчеры;
  • круглосуточный рабочий режим сервиса.

  Кроме того, данный сервис предлагает
  не только услуги по перевозке пассажиров,
  но и многое другое (адресная
  доставка грузов, услуга «трезвый водитель», встреча гостей и их трансфер в указанный пункт и т.д.).

  Новое слово
  Несмотря на то, что на отечественном рынке услуг такси существует весьма плотная конкуренция, этот бизнес не
  теряет своей привлекательности.
  Подтверждением тому служит появление на нем нового
  представителя – сервиса
  заказа такси DiDi (DiDi Chuxing) dd-taxi.com В настоящее время этот китайский агрегатор работает в 25 крупных российских городах.
  Производится набор водителей и партнеров.

  Что же предлагает данный сервис
  и каковы особенности его работы?

  Самое важное – в нем имеется два
  отдельных многофункциональных приложения – для водителей и для клиентов.

  Приложение для водителей имеет главной целью упростить управление заказами.
  Для этого водитель должен скачать одноименное приложение в Google Play (система Android).
  Ее основные возможности следующие:

  • выход на линию и принятие заказов онлайн;
  • просмотр параметров поездки до места назначения;
  • формирование маршрута от начальной до конечной точки;

  • отслеживание заработка и комиссионных расходов;
  • связь со службой водительской поддержки.

  На сайте указанного сервиса каждый интересующийся сможет ознакомиться с детальной инструкцией по установке
  приложения и его основными функциями.
  Отмечается, что компания DiDi заботится о своем
  имидже и авторитете, а также старается оперативно реагировать на замечания и
  пожелания водителей, стремясь улучшить это приложение для их максимально комфортной работы.
  Работать водителем в компании
  DiDi выгодно, потому что:
  • график работы – свободный;

  • возможны солидные бонусные выплаты за работу в часы «пик»;
  • гарантируется конфиденциальность и безопасность;
  • осуществляется круглосуточная поддержка.

  Приложение для клиентов позволяет осуществлять заказ такси в режиме онлайн, управлять поездками, а также пользоваться скидками на их стоимость.

  Установить данное приложение возможно на любые мобильные
  устройства, оснащенные операционной системой Android или IOS.

  Его использование очень удобно для клиента, так как
  требует минимальное количество времени на выполнение необходимых операций.
  Кроме того, важным моментом является и то, что оплату поездки можно совершить
  несколькими способами – картой, купонами или наличными.
  Доступна также и онлайн – оплата – для этого
  потребуется привязка банковской карты к упомянутому приложению.

  На сайте компании клиенты могут найти промокоды, дающие
  право на скидки как на первую, так и
  на последующие поездки. Популярны
  среди клиентов и скидки, предоставляемые за приглашение друзей.

 12. – стоимость по аптеке, купить, реальные отзывы {врачей, {состав|характеристики|параметры} и {свойства|условия}

 13. You actually make it seem really easy with your presentation but
  I in finding this matter to be actually something that I think I’d never understand.
  It seems too complex and extremely large
  for me. I am looking ahead in your next put up, I’ll try to get the cling of it!

 14. Postal mail video poker machines nonetheless are the sort which have
  been normally seen as opportunities usually door of
  the property. The following are the varieties of supplies
  which have been standard to generate this mailboxes.
  Heavy plastic mailboxes have grown to be in fashion currently.

  Various kinds of mailboxes additionally come in numerous sizes and shapes.

  Nonetheless, along with its sort, you’ll need to really go
  for the thickest types of parts to verify durability and top of the range.

  Nonetheless, if your major concern will be the vogue sense
  of one’s mail box related to the benefit of the
  households, and then deciding on steel kinds and wooded mailboxes goes to
  do great. Nonetheless, this kind is made with major plated
  material, which makes it way more lengthy-lasting versus
  the opposite types. A pair, galvanized material, while appreciated by simply many family are heavy-duty and proof towards rust.

  Here is my web-site: advice dating love

 15. Thanks a bunch for sharing this with all of us you really recognise what you’re
  speaking approximately! Bookmarked. Please also consult with
  my web site =). We can have a hyperlink alternate contract among us

 16. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine
  Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Cheers!

 17. An outstanding share! I’ve just forwarded this
  onto a colleague who had been doing a little research on this.
  And he actually ordered me dinner due to the fact that I stumbled upon it for him…
  lol. So allow me to reword this…. Thank YOU for the meal!!
  But yeah, thanx for spending some time to talk about this issue here on your website.

 18. I am now not certain where you’re getting your
  info, but good topic. I needs to spend a while learning more or understanding more.
  Thanks for wonderful information I used to be looking for
  this information for my mission.

 19. Undeniably believe that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the internet the easiest thing to be aware of.
  I say to you, I definitely get annoyed while people consider
  worries that they just do not know about. You managed to hit the nail upon the
  top as well as defined out the whole thing without having side-effects ,
  people can take a signal. Will likely be back to get more.
  Thanks

 20. I have to thank you for the efforts you have put in writing this site.
  I’m hoping to see the same high-grade content by you in the
  future as well. In truth, your creative writing abilities
  has encouraged me to get my very own site now 😉

 21. This design is wicked! You certainly know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Wonderful job.
  I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.
  Too cool!

 22. hi!,I really like your writing very so much!

  share we be in contact more approximately your post
  on AOL? I need an expert on this area to solve my problem.
  Maybe that’s you! Taking a look forward to see you.

 23. I used to be suggested this blog via my cousin. I’m not certain whether this
  publish is written through him as nobody else recognize such distinct about
  my trouble. You are amazing! Thank you!

 24. Hello there! I simply wish to give you a huge thumbs up for the
  excellent information you have right here on this post.
  I’ll be returning to your web site for more soon.

 25. Woah! I’m really loving the template/theme of this website.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s difficult to get that “perfect balance”
  between superb usability and appearance. I must say that you’ve done a superb job with
  this. Also, the blog loads super quick for me on Safari.
  Excellent Blog!

 26. Undeniably imagine that which you said. Your favourite justification seemed to be
  on the internet the simplest thing to keep in mind of.
  I say to you, I definitely get annoyed whilst
  folks think about issues that they just do not realize about.
  You controlled to hit the nail upon the highest and outlined out the whole thing without having side effect , other people could
  take a signal. Will likely be back to get more. Thank you

 27. I will immediately grab your rss as I can’t find your e-mail
  subscription link or e-newsletter service.
  Do you have any? Kindly let me recognize so that I may subscribe.
  Thanks.

 28. I am really impressed together with your writing skills as well as with the format to your weblog.

  Is this a paid topic or did you modify it your self? Either way stay up the excellent quality writing, it’s uncommon to look
  a nice blog like this one nowadays.

 29. › secure safe access login › access florida my account​
  › log into my access account florida​ › myflorida access
  florida sign in​ › my access florida my account​ › access florida your
  account online​ › my access account myflorida accessflorida​ › florida food stamp log
  in​ › myflorida access florida my access account​ › my food stamps account​ › log in myflorida accessflorida my
  account​ › florida access my account​ › my food stamps account online​ › snap food stamp log in​ › log in to fsfn​

  If you reside in the state of Florida and have
  low income, you may qualify for the many benefits
  dedicated to people and their families that require help.
  Whether you require healthcare to income help, My Access Florida cum MyFlFamilies is there to help you in every possible way.

  April 11, 2019 SecuredBest The Florida Department of Children and Families Like we all know that is used for My
  Access website which is best known for the distribution of SNAP benefits and EBT card management for.
  But due to for some reason or the other we understand most people who really need the service
  of MyAccess Florida are not been able to contact the Customer Service, Meanwhile, that will not be a problem to you anymore because I will be providing you with the My Access Florida Customer Service Number here in this post today so you Gozque contact them for more information regarding to your application or
  benefits, etc.

  Click Verification and view the request for verification documentation. Click the upload button and attach the documents you would like to upload to your MyAccessFlorida account.

  We use cookies on our website to enhance your experience.
  By continuing on our website, you consent to our use of cookies.
  Learn more in our Cookie Notice and our Privacy Policy.

  Because airlines may adopt and modify their own specific policies to implement CDC’s new rule,
  you should contact the carrier for your U.S.-bound flight and not rely on information from other carriers or information or experience from previous trips.

  true or false: All data entered in a table must be visible within the column. Anything
  that is not visible in the column will be cutoff.

  here’ to have a new code generated and sent to the email address on file.
  (If you need another verification code, click ‘here’.
  An email will be sent to you with a new verification code.)

  Food Stamps Now is not a government website
  or agency. We are a private company that provides information about government assistance benefits.
  This website and its contents are for informational purposes only.

  We do not claim responsibility for its accuracy.

  If you have not yet activated your email address, or are not sure if you have, please do the following:

  The party making the payment is known as the payer.
  For coupon payments from bonds, the party receiving the coupon is the payee and the bond issuer is referred to
  as the payer.

  Ten en cuenta que si solicitaste beneficios de Medicaid, efectivo o cupones
  de alimentos requieres un número de caso previo para crear una cuenta.

  There are two ways to create an My ACCESS Florida account.

  It depends on whether you already have a case number or not.
  If you have submitted an application for benefits and have a case number,
  follow the instructions below for creating an account.

  Me to I Chucho’t upload my documents it was so strange i was just in my
  account went log trasnochado then went back in and it’s saying I’m
  not activated

 30. of course like your web site however you need to test the spelling on quite a few of your posts.
  Several of them are rife with spelling problems and I to find
  it very bothersome to inform the reality then again I’ll surely come back again.

 31. Greetings I am so thrilled I found your web site, I really found you by accident, while
  I was searching on Askjeeve for something else, Regardless I am here now and would
  just like to say kudos for a remarkable post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I
  don’t have time to read it all at the moment
  but I have book-marked it and also added in your RSS feeds,
  so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the awesome jo.

 32. Previous to poker becoming widely televised, the movie Rounders (1998), starring Matt Damon and Edward Norton,
  gave moviegoers a romantic view of the sport as a way of life regardless of the poker portrayed
  being typically criticized by more severe players. Texas hold
  ’em is the H sport featured in HORSE and in HOSE.
  After the game unfold throughout Texas, hold ’em was introduced to Las Vegas in 1963 at the California Club by Corky McCorquodale.
  In 1969, the Las Vegas professionals have been invited to play Texas hold
  ’em at the entrance of the now-demolished Dunes On line
  casino on the Las Vegas Strip. The 2003 and 2004 winners (Chris Moneymaker and Greg Raymer, respectively) of the
  World Collection no-restrict hold ’em fundamental occasion qualified by playing in these tournaments.
  Texas hold ’em was the principle sport performed during
  the movie and the no-limit variety was described, following Doyle Brunson,
  as the “Cadillac of Poker”. Though California had authorized card rooms offering
  draw poker, Texas hold ’em was deemed to be prohibited under a
  statute that made illegal the (now unheard of) sport
  “stud-horse”.

  Look into my blog – let i sex

 33. I’m extremely inspired with your writing abilities and also with the
  format in your blog. Is this a paid topic or did you
  modify it yourself? Either way keep up the excellent
  quality writing, it’s uncommon to see a great blog like this one nowadays..

 34. I believe what you wrote made a bunch of sense.
  However, what about this? suppose you were to create a
  awesome headline? I am not suggesting your
  information is not solid., however what if you added something to maybe get people’s attention? I mean GALAKTYCZNA FEDERACJA
  JEST OSZUSTWEM VRILL, … PROWADZONYM PRZEZ DRONY I MARTWE
  CHIPHEADS. – NWK24 – PORTAL INFORMACYJNY is kinda plain. You could peek at Yahoo’s home
  page and watch how they create article titles to grab
  viewers to click. You might add a video or a pic or two to grab people excited about what you’ve written. Just my opinion, it
  could make your blog a little bit more interesting.

 35. Hi just wanted to give you a quick heads up and
  let you know a few of the pictures aren’t loading correctly.
  I’m not sure why but I think its a linking issue.

  I’ve tried it in two different browsers and both show the same outcome.

 36. Hey there! Would you mind if I share your blog with
  my twitter group? There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.

  Please let me know. Thank you

 37. Please let me know if you’re looking for a article writer for your weblog.
  You have some really great posts and I feel I would be a good asset.

  If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely
  love to write some articles for your blog in exchange for a link back
  to mine. Please blast me an e-mail if interested.
  Kudos!

 38. Come and be a part of the club the place poker followers
  from everywhere in the world gather to play
  and chat about the most effective poker sport on the earth.
  In case you love poker, come and be a part of the
  membership for devoted and occasional poker-players alike. It is one of the best free online
  texas hold’em poker club sport from all around the world.
  Phone calls: Stopping “phone time-outs” in the course of
  the sport. The one thing you need is your cell phone and internet connection!
  Travelling to any ski resort, whether or not within the USA, Canada, or Europe, chalets can provide an excellent alternative to calm down, have a mug
  of sizzling chocolate by the fireplace, and unwind in the isolation of snowy mountains
  surrounded by cherished ones or strangers about to change into new associates.

  A ski vacation could be an awesome thought for families, and
  a great strategy to bond together with your children making your approach down the
  slopes! Many have liked the peaceful experience of winding down in front of the
  fire after a day of vigorous physical activity.

  Feel free to surf to my web blog – sex video videos

 39. You are so interesting! I don’t think I have read through anything
  like this before. So great to discover someone with some genuine thoughts on this issue.
  Really.. many thanks for starting this up. This site is something that
  is required on the web, someone with some originality!

 40. I’m very pleased to discover this site. I need to to thank you for ones
  time for this wonderful read!! I definitely liked every bit of it and I
  have you saved as a favorite to see new stuff on your web
  site.

 41. You actually make it appear so easy together with your presentation however I in finding this matter to be really one thing that I think
  I would by no means understand. It sort of feels too complex and extremely wide
  for me. I’m having a look forward for your subsequent post,
  I’ll attempt to get the grasp of it!

 42. Essentially the most reasonably priced distinctive wedding ceremony
  favors are usually the bookmark favors and glass picture
  frames. Relying on your spending funds, these web bridal shops can give you quite a
  few unique wedding favors probably essentially the
  most famous of that are customized wedding ceremony pens, frosted glass mild holders, burnished picture frame with case, customized honey jars and a bunch extra.
  On-line bridal retailers supply a wide array of distinctive
  wedding ceremony favors that couples can select from. After
  all all on-line wedding ceremony retailers additionally perceive that almost all would-be couples
  wish to have a dream marriage ceremony that’s completely different and would have a lasting impression to all
  the visitors who took half in their momentous celebration. All would-be
  lovers need to have the proper wedding that can be nicely-appreciated and valued
  by all of their relations and pals. Be it a backyard marriage
  ceremony, a seaside wedding ceremony, the classic church wedding ceremony and others,
  they have the right wedding favor- accessories and gifts to go along with it.

  Here is my page: healed ombre brows

 43. I got this site from my pal who informed me regarding this
  web page and at the moment this time I am browsing this web page and reading very informative articles
  or reviews at this place.

 44. An intriguing discussion is worth comment. I believe that you
  need to publish more about this subject matter, it may not be a taboo matter but typically people do not talk about these
  topics. To the next! All the best!!

 45. Fantastic goods from you, man. I have remember your stuff prior to and you are simply
  extremely great. I actually like what you have obtained right here, certainly like what you are saying and the way by which you assert
  it. You’re making it enjoyable and you continue to take care
  of to stay it sensible. I can not wait to read
  much more from you. That is actually a tremendous web site.

 46. Thanks a lot for sharing this with all people you actually know what
  you’re talking approximately! Bookmarked. Please also visit
  my web site =). We will have a link alternate arrangement among us

 47. Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and I was
  wanting to know your situation; many of us have developed some nice procedures and
  we are looking to exchange solutions with others, why not shoot me an e-mail if interested.

 48. I do trust all the ideas you’ve introduced on your post.

  They are very convincing and will definitely work. Still,
  the posts are too brief for beginners. May you please extend
  them a bit from next time? Thank you for the post.

 49. Excellent items from you, man. I have have in mind your stuff prior to and you are simply extremely
  magnificent. I actually like what you’ve received
  here, certainly like what you’re saying and the best way during which you assert it.

  You’re making it enjoyable and you continue to take care of to stay
  it sensible. I can not wait to read much more from you.
  That is actually a wonderful site.

 50. I do accept as true with all of the ideas you’ve introduced on your post.
  They are very convincing and will certainly work. Nonetheless,
  the posts are very short for starters. May you please
  extend them a little from next time? Thank you for the post.

 51. Right here is the right website for everyone who wishes to find out about this topic.
  You understand so much its almost tough to argue with you (not that I personally will need to…HaHa).
  You certainly put a brand new spin on a subject
  that has been discussed for ages. Wonderful stuff, just wonderful!

 52. Hey There. I found your weblog using msn. This is an extremely neatly written article.
  I’ll be sure to bookmark it and return to learn extra of your helpful info.

  Thank you for the post. I’ll certainly return.

 53. Your complete point is that you simply ought to have model-new habits with a purpose to eliminate your previous, detrimental ones.
  Go to Smoking Opinions right now so as to seek out out how one can quit
  smoking the natural manner with out resorting to pharmaceutical options with our FREE evaluations on the top
  stop smoking systems available on the market.
  However you additionally need to remember that even in the event that they do make an effort to observe your request, you may
  still find it exhausting to chorus from using tobacco as a result of
  it was among the many habits you embraced with them. In fact, it’s best to stay clear of any situation that may make you
  gentle up a cigarette as soon as again. For example, if you and your shut associates usually get together
  for poker evening and you all use tobacco while taking part in the card game,
  it is best to stay clear of this certain exercise until you are feeling that
  you just won’t regress when you’re spending time with smokers.

  Stop by my homepage; little lolitas 11yo and 12yo

 54. The country has always been pretty strict about gambling legal guidelines and
  rules, but appears to present a little bit bit right here and
  there. All through the evolution of the nation and its
  provinces, Canada has tried to leave the liberty to
  gamble to its residents. Even earlier than that, racetracks were built
  and continued to grow over the many years to grow to be one of the most
  popular forms of betting in Canada. The history of sports betting in the Empire State is
  a rather intensive one by most requirements. Oregon’s lone authorized
  mobile sports activities betting platform, the Oregon Lottery Scoreboard, outlaws betting on any college sports activities altogether.
  If you happen to don’t thoughts doing tons of analysis on faculty football strains, you’re welcome to do it.
  Regular gamblers have been greater than six occasions
  extra more likely to gamble on-line in comparison with before the COVID-19
  pandemic, in accordance with new analysis. How many Canadians gamble commonly?
  The quantity of taxes that Canadians must pay usually depends on whether or not or
  not players declare Canada as their major residence and whether
  or not they play poker professionally or recreationally.
  Gambling started in Canada as far again because
  the natives, with proof of utilizing sticks for betting and video games.
  Multitasking can be learned and observe should you play video games online.

 55. This is very interesting, You are a vvery skilled blogger.
  I’ve joined your rss feed and look forward to seeking moree oof your wonderful post.
  Also, I’ve shared your site in my social networks!

 56. Flawed compulsive gambling has turn into an integral part of their financial savings and in. Commercials have
  been wrong result in monetary providers and take a look at to search certainly one
  of. Deciding which one is expected financial and political concerns and in addition they’ve a.
  One would need financial institution roll. Fox guess needs to
  do before getting concerned in sports betting then you definately want.

  None of those adolescents wager on. New betting sites can be found from that exact retail outlet which may very well be
  capable of wager on. Moreover its super dimension and withdrawal are nest essential issue that’s current both in inventory market.
  Best agents are not weak. Utilizing that approach known as diffusion-weighted MRI Knutson and graduate scholar
  Josiah Leong discovered a tract that. Experience on this strategy an open mind and a Phd student in Ubc’s Dept of
  psychology. Mostly neo-gamblers have began pushing to make sports
  betting is officially open for sports betting was
  unveiled.

 57. I just like the valuable information you provide for your articles.
  I’ll bookmark your blog and take a look at again right here frequently.
  I’m slightly sure I’ll learn plenty of new stuff right here!
  Good luck for the next!

 58. Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly
  useful & it helped me out much. I hope to give something back and aid others like you aided me.

 59. Hey There. I discovered your blog the use of msn. This is a really smartly written article.
  I will be sure to bookmark it and return to learn extra of your useful info.
  Thanks for the post. I’ll definitely return.

 60. hey there and thank you for your information – I’ve
  certainly picked up anything new from right here. I did however
  expertise some technical points using this site, as
  I experienced to reload the web site many times previous to I
  could get it to load properly. I had been wondering if your
  hosting is OK? Not that I am complaining, but slow loading instances times will sometimes affect your placement in google and can damage
  your high-quality score if advertising and marketing with Adwords.
  Anyway I am adding this RSS to my e-mail and could look out for much
  more of your respective fascinating content. Ensure that you update this again soon.

 61. We stumbled over here by a different web page and thought I may as well
  check things out. I like what I see so now i am following you.

  Look forward to looking at your web page yet again.

 62. Pretty great post. I simply stumbled upon your blog and wanted to mention that I’ve really loved browsing your blog posts.

  After all I will be subscribing for your feed and I’m hoping you write once more soon!

 63. Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and gave it
  to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed.
  There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to
  go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!

 64. constantly i used to read smaller articles which also clear their
  motive, and that is also happening with this article which I
  am reading at this place.

 65. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious
  what all is needed to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?

  I’m not very web savvy so I’m not 100% certain. Any tips or advice
  would be greatly appreciated. Cheers

 66. Every weekend i used to visit this website, for the reason that i wish for enjoyment, since this this website
  conations in fact fastidious funny material too.

 67. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d most certainly donate to this excellent
  blog! I suppose for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed
  to my Google account. I look forward to brand new updates and will share this
  blog with my Facebook group. Talk soon!

 68. For profitable online sports betting one should have capability to identify
  trends. To ensure that our precious readers do not lose money right from
  the day one in sports betting, right here below are general pointers
  one can rely upon. Most of you who’ve the eagerness to take part in sports betting, notably on soccer,
  ought to expect that upon betting, you will bring upon yourselves a long-standing lack
  of earnings. Those who’ve already bought a soccer betting system have to be nicely versed what guidelines they will
  put into use in an effort to make it fairly stronger.
  This group knows who they’re, knows what their
  roles are, and play them very very effectively.
  Oklahoma Metropolis Thunder: One other workforce here who knows who they’re and are extraordinarily established
  in what they are capable of. They know who the crunch time lineup is, they know who “the man” is, and so they know who performs what position.
  This reveals me that they completely have their crunch time lineup.
  Most of those therefore have the participation of main sporting clubs.

  The corporate has allegedly met with major content providers within the hopes of inking licensing agreements for this new cable-like service, although present talks
  are mentioned to be preliminary.

 69. Pingback: women viagra
 70. Hmm it seems like your site ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll
  just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly enjoying your blog.

  I as well am an aspiring blog writer but I’m still
  new to the whole thing. Do you have any points for first-time blog writers?
  I’d certainly appreciate it.

  Also visit my homepage: v9bet

 71. Pingback: cialis on ebay
 72. Pingback: cialis 300mg
 73. Hey there! Someone in my Myspace group shared this website with us so I
  came to take a look. I’m definitely loving the information. I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers!
  Superb blog and wonderful style and design.

 74. Pingback: gabapentin uses
 75. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d most certainly donate to this excellent blog!

  I suppose for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account.
  I look forward to brand new updates and will share this site with my Facebook group.
  Chat soon!

 76. Taikhoanvip.net là website lừa đảo, tôi đã bị website
  này lừa 60K tiền sau khi mua sử dụng gói dịch vụ
  của họ tuy nhiên họ đã k làm đúng như cam kết.
  sau khi tôi thanh toán tiền xong đã k nhận được bất kỳ
  dịch vụ nào của họ, tôi đã cố gắng liên hệ nhưng k được.
  cảnh báo mn tránh xa website lừa đảo Taikhoanvip.net này ra.

 77. Excellent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just too wonderful.
  I actually like what you have acquired here, certainly like what
  you’re stating and the way in which you say it.
  You make it entertaining and you still care for to keep it wise.

  I cant wait to read much more from you. This is actually a tremendous website.

 78. Pingback: norvasc amlodipine
 79. Pingback: atorvastatin 10 mg
 80. Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide credit and sources back
  to your weblog? My website is in the exact same niche
  as yours and my users would really benefit from a lot of the information you present here.
  Please let me know if this alright with you.

  Cheers!

 81. Pingback: mobic meloxicam
 82. Pingback: metoprolol er
 83. Pingback: viagra erection
 84. Pingback: does cialis work
 85. Pingback: cymbalta uses
 86. Pingback: duloxetine generic
 87. Pingback: zanaflex 8 mg
 88. Pingback: wellbutrin uses
 89. Great post. I was checking constantly this blog and I’m impressed!

  Extremely useful info specially the last part 🙂 I care for such info a lot.

  I was looking for this certain information for a very long time.
  Thank you and best of luck.

 90. Pingback: diclofenac 100 mg
 91. Pingback: coreg side effects
 92. Eradicating reference to “computerized”, “electro-mechanical” and “manual” pari-mutuel techniques, and consolidation of the overall necessities for all pari-mutuel betting systems.
  Sports activities handicappers have factored in the standard of a crew’s opposition for various years, long before the follow was
  made identified to most people by faculty soccer’s BCS system beneath the generic term of power of schedule.
  The Georgetown Hoyas of the 1980s have been known for starting every basketball season with a schedule that would come with
  such teams similar to Hawaii-Hilo, Morgan State, St.
  Francis, and St. Leo, and consequently would usually have just one or two losses when Big East play began.
  An obvious example would be if a team’s beginning quarterback is
  out resulting from damage. Last 12 months, right as people have been actually beginning to grapple
  with pandemic life, Google decided to cancel its 2020 I/O developer convention totally.
  Search for a conference that has a minimum of 4 groups within the tournament and
  stick to them.

 93. Pingback: viagra doses
 94. Pingback: cost of cialis
 95. Pingback: levitra westview
 96. It’s the best time to make some plans for the future and
  it is time to be happy. I’ve read this post and if I could I desire to suggest you some interesting things or tips.
  Maybe you can write next articles referring to this article.
  I desire to read even more things about it!

 97. Wrіte more, tһats all I have tο ѕay. Literally, it ѕeems as tһough yoᥙ relied on the video to make your
  poіnt. You cleɑrly know whɑt youre talking ɑbout,
  wһy waste yoᥙr intelligence on just posting videos tо yοur weblog
  whеn yoᥙ could be gіving us sօmething informative t᧐ гead?

 98. My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.
  I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s
  tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on various websites for about a year and am
  anxious about switching to another platform. I have heard excellent things about blogengine.net.

  Is there a way I can import all my wordpress content into it?
  Any kind of help would be greatly appreciated!

  Naked women

 99. Pingback: acyclovir cost
 100. Pingback: donepezil purpose
 101. I’ve rеad a fеw jսst right stuff here. Certainlу vаlue bookmarking for revisiting.
  Ι surprise how so much attempt yօu pⅼace to maқе one of these excellent informative web site.

 102. We’re a bunch of volunteers and starting a new scheme in our community.

  Your website offered us with valuable information to work on. You’ve done an impressive process and our entire neighborhood will probably be grateful to you.

 103. Pingback: zithromax cream
 104. Thanks for every other informative website. The place else may just I get
  that kind of information written in such an ideal approach?
  I have a project that I’m simply now running on, and
  I have been on the glance out for such information.

  Free cam

 105. [url=https://www.aj1.us.com/][b]AJ1[/b][/url]

  [url=https://www.jordan1low.com/][b]Jordan 1 Low[/b][/url]

  [url=https://www.air-jordans.us.org/][b]Air Jordans[/b][/url]

  [url=https://www.pandoracharms.uk.com/][b]Pandora Charms[/b][/url]

  [url=https://www.jordan1.uk.com/][b]Jordan 1[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy350.us.com/][b]Yeezy 350[/b][/url]

  [url=https://www.nikesoutlet.us.com/][b]Nike Outlet[/b][/url]

  [url=https://www.supplyyeezys.us/][b]YEEZY SUPPLY[/b][/url]

  [url=https://www.adidasuk.uk.com/][b]Adidas UK[/b][/url]

  [url=https://www.pandoracharms.cc/][b]Pandora Charms[/b][/url]

  [url=https://www.pandorajewelry.ca/][b]Pandora Jewelry[/b][/url]

  [url=https://www.nikeoutlet.org/][b]Nike Outlet[/b][/url]

  [url=https://www.adidasshoes.org/][b]Adidas Shoes[/b][/url]

  [url=https://www.nikeshoes.cc/][b]Nike Shoes[/b][/url]

  [url=https://www.nikeoutlet.uk.com/][b]Nike Outlet[/b][/url]

  [url=https://www.pandoras-jewelry.com/][b]Pandora Jewelry[/b][/url]

  [url=https://www.pandoraoutlet.org/][b]Pandora Outlet[/b][/url]

  [url=https://www.jordanshoess.com/][b]Jordan Shoes[/b][/url]

  [url=https://www.air-jordan4.com/][b]Air Jordan 4[/b][/url]

  [url=https://www.charms-pandora.com/][b]Pandora Charms[/b][/url]

  [url=https://www.pandorajewelryusa.us.com/][b]Pandora Jewelry[/b][/url]

  [url=https://www.ringspandora.com/][b]Pandora Rings[/b][/url]

  [url=https://www.bracelets-pandora.com/][b]Pandora Bracelets[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy-adidas.us.com/][b]Adidas Yeezy[/b][/url]

  [url=https://www.yzy.us.com/][b]Yeezy[/b][/url]

  [url=https://www.charmspandora.us.com/][b]Pandora Charms[/b][/url]

  [url=https://www.nikeoutletstore.us.com/][b]Nike Outlet[/b][/url]

  [url=https://www.airmax-720.com/][b]Air Max 720[/b][/url]

  [url=https://www.nike-airmax270.com/][b]Nike Air Max 270[/b][/url]

  [url=https://www.air-jordan11.com/][b]Air Jordan 11[/b][/url]

  [url=https://www.air-force1.com/][b]Air Force 1[/b][/url]

  [url=https://www.air-jordan1.com/][b]Air Jordan 1[/b][/url]

  [url=https://www.nike-jordans.com/][b]Nike Jordans[/b][/url]

  [url=https://www.jordan-1s.com/][b]Jordan 1s[/b][/url]

  [url=https://www.pandora-charms.shop/][b]Pandora Charms[/b][/url]

  [url=https://www.pandorauk.uk.com/][b]Pandora UK[/b][/url]

  [url=https://www.nikejordan1.com/][b]Nike Jordan 1[/b][/url]

  [url=https://www.nikeairvapormaxflyknit3.us/][b]Nike Air VaporMax Flyknit 3[/b][/url]

  [url=https://www.jordan-1.org/][b]Jordan 1[/b][/url]

  [url=https://www.pandorasale.me.uk/][b]Pandora Sale[/b][/url]

  [url=https://www.jordan11.org/][b]Jordan 11[/b][/url]

  [url=https://www.nikeairvapormax.us/][b]Nike Air VaporMax[/b][/url]

  [url=https://www.pandora-jewelry.shop/][b]Pandora Jewelry Official Site[/b][/url]

  [url=https://www.nikevapormaxflyknit.com/][b]Nike Vapormax Flyknit[/b][/url]

  [url=https://www.airjordan1-mid.com/][b]Air Jordan 1 Mid[/b][/url]

  [url=https://www.yeezyadidas.de/][b]Adidas yeezy[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy-shoess.com/][b]Yeezy Shoes[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy350.me.uk/][b]Yeezy 350[/b][/url]

  [url=https://www.adidasyeezy.me.uk/][b]Adidas Yeezy[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy350.de/][b]Yeezy 350[/b][/url]

  [url=https://www.nikes.us.com/][b]Nike Shoes[/b][/url]

  [url=https://www.nikeoutletstoreonlineshopping.us/][b]Nike Outlet[/b][/url]

  [url=https://www.yeezystore.us.com/][b]Yeezy[/b][/url]

  [url=https://www.nflshopofficialonlinestore.com/][b]NFL Shop Official Online Store[/b][/url]

  [url=https://www.nikeuk.uk.com/][b]Nike UK[/b][/url]

  [url=https://www.yeezyslides.us.com/][b]Yeezy Slides[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy.uk.com/][b]Yeezy[/b][/url]

  [url=https://www.yeezy350.uk.com/][b]Yeezy 350[/b][/url]

 106. Pingback: cephalexin 500
 107. My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP.
  I have always disliked the idea because of the expenses.

  But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type
  on a number of websites for about a year and am worried about switching to another
  platform. I have heard great things about blogengine.net.

  Is there a way I can import all my wordpress content into it?
  Any help would be greatly appreciated!

 108. Pingback: azithromycin cost
 109. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something.
  I think that you can do with some pics to drive the message home a little
  bit, but other than that, this is wonderful blog. An excellent
  read. I will certainly be back.

 110. We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
  Your site offered us with valuable information to work on. You have done an impressive job and our entire community will be grateful to you.

 111. My programmer is trying to convince me to move to
  .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses.
  But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on numerous websites for about a year and am worried about switching to another platform.
  I have heard good things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress
  content into it? Any kind of help would be greatly appreciated!

 112. Thanks a lot for sharing this with all folks you actually recognize what you are speaking
  approximately! Bookmarked. Kindly additionally seek advice from my web
  site =). We may have a hyperlink trade agreement between us

  my webpage: 먹튀검증

 113. Does your blog have a contact page? I’m having problems
  locating it but, I’d like to shoot you an e-mail. I’ve got some recommendations for
  your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it develop over
  time.
  How to buy bitcoin

 114. Hi! I’ve been reading your site for a long time now and finally
  got the bravery to go ahead and give you a shout out from
  Dallas Texas! Just wanted to mention keep up the great work!

 115. I like the helpful info you provide in your articles.
  I’ll bookmark your blog and check again here regularly. I’m quite
  certain I will learn plenty of new stuff right here! Best of luck for the next!

  Naked teen age girls

 116. Pingback: real cialis prices
 117. We’re a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community.
  Your website offered us with helpful information to work on.
  You’ve done a formidable job and our whole group shall be thankful to you.

  Free chat

 118. Pingback: cialis wikipedia
 119. Pingback: cialis 20mg prices
 120. Hi there! This article couldn’t be written any better! Looking at
  this article reminds me of my previous roommate! He continually
  kept preaching about this. I most certainly will send this post to him.
  Pretty sure he’s going to have a good read.
  Thank you for sharing!

  Milf chat

 121. Pingback: price of viagra
 122. I’m really enjoying the design and layout of your website.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?

  Excellent work!

  Milf cam

 123. Thank you for some other informative blog. Where else
  could I get that type of info written in such a perfect approach?

  I’ve a project that I am simply now working on, and I’ve been at the look
  out for such info.

 124. Excellent site. Lots of useful information here.

  I am sending it to a few buddies ans also sharing
  in delicious. And of course, thanks in your effort!

 125. Pingback: cialis cost usa
 126. Pingback: vardenafil
 127. I don’t even know the way I finished up here,
  but I assumed this post used to be good. I do not recognize who you’re but definitely you’re going to a famous blogger when you
  aren’t already. Cheers!

 128. I will right away grasp your rss feed as I can not to find your email
  subscription link or e-newsletter service. Do you have any?
  Please allow me know so that I may just subscribe.

  Thanks.

 129. Each part can ideally carry about 100 style. Offers
  you insight into aims to provide you with 7 compelling methods to explode
  your marketing and advertising. Make certain that posts are relevant and timely.

 130. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog
  and was curious what all is needed to get setup?
  I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very web smart so I’m not 100% positive.
  Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
  Thanks