Jesteśmy dla nich czymś w rodzaju Świętego Graala , kamienia filozoficznego, który zmienia maszynę w wieczną, czującą istotę.

Poniższy tekst jest transkrypcją wywiadu, którego Nigel Kerner , brytyjski dziennikarz, udzielił Karmapolis w stosunkowo zabawnych i egzotycznych warunkach ( Kerner nadal mieszka daleko w dżungli Azji Południowo-Wschodniej, a jeden z jego współpracowników był między nim a nami ).

 

„ The Song of the Greys ”, tytuł jego ostatniej książki jest jednym z najbardziej oryginalnych podejść do fenomenu Greya , problemu uprowadzenia i tematu pozaziemskiego, ponieważ wszystkie jego spekulacje, obserwacje i dedukcje były zawsze poparte ostatnimi odkryciami naukowymi , czasami „dziwna” nauka, ale wciąż nauka.

 

Wszechświat według Nigela Kernera jest przerażającym i niepokojącym wszechświatem, światem nieuchronnie chaotycznym i „dewolycyjnym”, w którym maszyny są prawdziwym Szatanem obecnego stulecia, a może i wieczności.

 

Short Grey pozaziemskie, jak roboty są wcieleniem absolutnego diabeł, zimno i bez emocji.

 

The Grays może być ci, którzy dali nam jako dziedzictwo naszą skłonność do agresywnych zachowań i do naszych ogólnych eugenicznych polityki w całej historii.

 

 

 

Te niesamowite roboty mogły wprowadzić do naszego genotypu sekwencje, które nami manipulują, ponieważ beznadziejnie potrzebują tego, czego nie mają, a co my mamy – duszy .

 

Jesteśmy dla nich czymś w rodzaju Świętego Graala , kamienia filozoficznego, który zmienia maszynę w wieczną, czującą istotę.

Poniższy tekst jest oryginalną wersją wywiadu w języku angielskim.

 

Wywiad

Kim jest Kerner, jakie jest jego pochodzenie, jego formacja?

Nigel Kerner jest synem oficera marynarki wojennej, który podczas wojny służył w dowództwie brytyjskiej floty powietrznej Armii Brytyjskiej w Azji Południowo-Wschodniej. Jego matka pochodzi z brytyjskiej plantacji i mieszka na Dalekim Wschodzie. Rodzina wyemigrowała do Anglii pod koniec lat pięćdziesiątych, gdzie mieszkają do dziś. Pan Kerner mieszka teraz z rodziną w swojej posiadłości w środkowej Anglii. Więcej informacji można znaleźć na okładce jego książki. Pan Kerner otrzymał już cztery prawdopodobne, potwierdzone groźby śmierci w wyniku swojej książki i zrozumiecie, że jest ostrożny, aby nie podawać zbyt wielu szczegółów o sobie.


Czy miałeś jakieś osobiste doświadczenia z tematem uprowadzenia?

Nie.


Dlaczego byłeś tak zainteresowany problemem obcych, a zwłaszcza krótkimi szarościami?

Mam dzieci. Wkrótce przekonałem się, że nie ma większego zagrożenia dla ich przyszłego dobrobytu, a nawet dobra wszystkich dzieci we wszystkich przyszłych pokoleniach ludzkich, niż niebezpieczeństwo, jakie te istoty stanowią dla wszystkich czujących istot na każdej planecie, która wspiera inteligentne życie.


Dlaczego, o ile wiesz, tematem tej książki była szarość? Dlaczego nie inny rodzaj ebe (jak bardziej humanoidalni kosmici, blond aryan itp.)? Skąd wiesz, że szarości stoją za problemem przechwytywania genetycznego?

Książka wspomina o innych typach kosmitów, których świadkami byli porwani – wyższe, bardziej humanoidalne istoty, blond aryjskie typy i gadzie obce formy .

 

W rzeczywistości te różne formy są omówione bardziej szczegółowo w nadchodzącej książce pana Kernera:

„ Więc wierzysz, że nie ma Boga ”.

Ale pierwsza książka skupia się głównie na szarych kosmitach z dwóch głównych powodów.

 

Po pierwsze , Szaraki są wspólne dla prawie wszystkich doświadczeń wzięć. Jeśli zobaczysz inne typy, prawie zawsze towarzyszą im Szaraki.

 

Po drugie , Szaraki są najbardziej niebezpiecznymi ze wszystkich typów obcych dla istot niosących duszę, takich jak my, ponieważ są z natury robotami i nie mają żadnego połączenia z czymkolwiek, co nie pochodzi z materialnego, fizycznego wszechświata. Inne istoty są różnymi formami pochodnych klonów, które mają odniesione połączenie oparte na biologicznym, żywym module czującym, jakkolwiek pośrednie może to być, z żywymi istotami niosącymi duszę.

Pytasz, skąd wiemy, że Szaraki stoją za problemem przechwytywania genetycznego. Większość uprowadzonych donosi, że to Szaraki przeprowadzają na nich straszliwe fizyczne procedury. Wydaje się, że procedury te są najczęściej związane z rozmnażaniem i prokreacją człowieka – pobieraniem nasienia i komórek jajowych oraz produkcją hybrydowych „dzieci ”. W rzeczywistości ich podstawowym programem jest ochrona i dalsze istnienie biologicznych klonowanych istot i Nigel Kerner mocno podejrzewa, że ​​doprowadziło to ich do genetycznego przechwycenia ludzkości zamieszkującej Ziemię.

 

Te klony musiałyby być ponownie klonowane tyle razy, że ich biologiczne organizmy rozpadały się i traciły zdolność przetrwania w przyszłości jako żywe organizmy. Przecież Entropia z czasem doprowadzi wszystko do większych stanów losowości i nieporządku. Tak więc Szaraki, strażnicy klonów, naturalnie i logicznie szukaliby mechanizmu utrzymującego tę siłę życiową, która byłaby trwalsza i nie rozpadałaby się wraz z impulsami entropii. Odkryli ten mechanizm u żywych istot niosących dusze, takich jak my. Wykryli, że nasza placówka fizycznie umiera, a mimo to wraca do życia po urodzeniu.

 

Zauważyli, że to samo „elektroprzestrzenne” pole (DUSZA) opuściło i wróciło do sfery fizycznego życia, kiedy narodziła się żywa istota. Desperacko próbują połączyć klony, które oni, szare roboidy, zostały zbudowane i zaprogramowane do obsługi, w tej placówce w celu kontynuacji. Szukają sposobu na narodziny swoich klonów. To jest jedyny powód ich genetycznego przechwytywania ludzkości i bez wątpienia innych gatunków, takich jak nasz, w innych miejscach we wszechświecie. To podstawa wszystkich ich przedsięwzięć. Coś, co sami widzieli, ale nie mieli innego wyboru, jak tylko zrobić.


Dlaczego pan Kerner był tak zainteresowany tematem krótkiej szarości. Czy to dlatego, że był świadkiem uprowadzenia, bliskiego spotkania lub podobnego faktu?

O ile wiem: nie.


Czy zna osobiście osoby, które były ofiarami uprowadzenia?

Tak.


Kiedy przyjrzeliśmy się źródłom informacji w twojej książce; większość z nich to źródła naukowe, czasopisma itp. Czy Pan (lub pan Kerner) ma inne źródła, takie jak osobiste relacje, jakieś źródła wojskowe lub rządowe, które potwierdziły wizytę obcych (mam na myśli szarych) i przechwycenie genetyczne?

Natknęliśmy się na wiele osobistych relacji z uprowadzeń i odwiedzin obcych przez niezwykle wiarygodnych świadków, lekarzy, nauczycieli, pilotów wojskowych, pilotów linii lotniczych, żołnierzy itp. Wiele z tych relacji zostało udzielonych w wywiadach telewizyjnych, podczas gdy inne zostały znalezione w doskonałej książce „Porwanie ‘napisane przez profesora Harvardu Johna Macka, a niezwykle wnikliwe książki’ Sekretne życie ‘i’Zagrożenie ”napisane przez dr Davida Jacobsa. Mamy dossier filmów zawierających godziny nagrań z obserwacji UFO, relacji świadków i doświadczeń uprowadzeń. Baza lotnicza Rendlesham Forest, w której liczni wojskowi, w tym pułkownik, byli świadkami niewątpliwej obserwacji UFO, wyróżnia się jako szczególnie interesująca

Istnieje również wiele książek, z których skorzystaliśmy, napisanych przez ludzi, którzy są lub sami byli zaangażowani w wojsko lub rząd – na przykład Nick Pope, brytyjski urzędnik służby cywilnej, który kierował sekcją rządu brytyjskiego poświęconą badaniu UFO jako zjawiska i Timothy Good. Nie mniejszy człowiek niż admirał Lord Hill Norton, gdy był szefem sztabu sił zbrojnych Wielkiej Brytanii (1971-73), jednoznacznie stwierdził, że wierzy, iż UFO to prawdziwe statki pozaziemskie. Rząd brytyjski dołożył wszelkich starań, aby zminimalizować zagrożenie jego poglądów w prasie.


Kiedy źródła religijne piszą o jakichś bogach lub magicznych istotach, czy tylko spekulacje pozwalają sądzić, że istoty te są związane z szarościami?

Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę na możliwość, że „Bóg” występujący w niektórych tekstach religijnych (szczególnie w Starym Testamencie Biblii) może być nieco podejrzany, były skrajnie omylne ludzkie cechy, które wydaje się przejawiać ten „Bóg”. 
Jest mściwy („oko za oko ząb za ząb”); zazdrosny („nie będziesz miał innych bogów przede mną, bo jestem zazdrosnym Bogiem”) i wręcz gwałtowny. W rzeczywistości nie tylko godzi się na rzeź dużej liczby ludzi uważanych za wrogów jego „wybranych”, ale wręcz inicjuje tę rzeź. To sprawiło, że przyjrzałem się bliżej tym tekstom, a kiedy to zrobiłem, odkryłem wiele wyraźnych odniesień do technologii obcych.

 

„ Prorok” Ezechiel tak naprawdę opisał statek kosmiczny, który widział, „koło w kole”, które „uniosło się” z ziemi, lśniąc bursztynowym światłem. Pokazano mu również procedury klonowania . Przykłady technologii obcych w czasach Mojżesza, jak zobaczysz w książce, są liczne – “ słup ognia ” (wiązka laserowa), który towarzyszył dzieciom Izraela, dokądkolwiek się udały, odniesienia do porwania Mojżesza w statek kosmiczny etc hinduskie teksty także po prostu obcych rzemieślniczych „ vimana ” pływające w niebie.

 

Być może nie jest przypadkiem, że teksty rejestrujące wypowiedzi Chrystusa i Buddy oraz ich opisy „Boga” nie wskazują na jakiekolwiek obce informacje. W rzeczywistości, jak zostało to zilustrowane w tej książce, Jezus faktycznie pouczył swoich uczniów o naturze zagrożenia ze strony obcych i jak sobie z nim radzić. Ten bliski i nierozerwalny związek z UFO z głównymi źródłami religii i przekonań religijnych w całej historii był dla mnie największym objawieniem ze wszystkich.


Czy możesz krótko i jasno opisać dziedzictwo, jakie daje nam szarość? Jaki mamy z nimi związek.

Najważniejszą rzeczą do zrozumienia w spuściźnie Szaraków jest to, że nawiązali z nami połączenie setki tysięcy lat temu, przechwytując prymitywne gatunki, które istniały w tym czasie na Ziemi. Niczym rybacy zarzucili swoje liny do morza i złowili jedyną rybę, która w tym czasie mogła ugryźć. Najpierw prymitywne małpy mioceńskie, potem australopitheceny, potem Homo Habilis i wreszcie nasz „przodek”, „Afrykańska Ewa” – Homo Erectus.

 

Te naczelne i hominidy były końcami rozwijających się linii pola duszy, które inkarnowały w tym miejscu we wszechświecie. Byli „pianą”, która pozostała na plaży fizycznego wszechświata po tym, jak ogromna fala duszy zdecydowała się powrócić do Boga i pozostawić za sobą niebezpieczeństwa fizycznego wszechświata. Ta „piana” została uchwycona przez nierówności piasku na plaży, chaotyczne nieregularności fizycznego wszechświata rządzonego przez impulsy entropiczne.

Szaraki mogli na początku dotrzeć tylko do bardziej prymitywnych gatunków, ale kiedy już ustawili swoje haczyki na tych gatunkach i hybrydyzowali je z innymi nieco mniej prymitywnymi gatunkami obecnymi w tym czasie, mogli zacząć zwijać się w liniach duszyto przybliży ich do tego, czego szukali – pomostu do życia wiecznego dla Klonów, o które zostali zaprogramowani. „Przebudowali” swoje hybrydy z obwodami mózgowymi, które utracili w wyniku naturalnej dewolucji.

 

Roboidy miały plan pełnego obiegu od Istot Najwyższych , które pierwotnie je zaprogramowały, i wykorzystały ten plan do ponownego ustanowienia tych o wiele bardziej prymitywnych gatunków, które znaleźli na naszej planecie w tak bliskim aspekcie tym istotom pierwszorzędnym i ich klonom, jak one mógłby to zrobić. Ta zmiana okablowania stała się łatwiejsza, ponieważ proces hybrydyzacji wytwarzał coraz lepsze anteny ciał do przyjmowania ekspresji pola duszy, które były bliżej Boga w życiu fizycznym, a zatem bliżej stanu ich pierwotnych Istot Pierwszych .

Można powiedzieć, że dzięki tej procedurze Szaraki spowodowali ludzką „ewolucję” i że w tym sensie mogli być postrzegani jako wielkie błogosławieństwo dla ludzkości. Jednak, jak przeczytałeś w mojej książce, nic nie może być dalsze od prawdy. Ich genetyczne przechwytywanie prymitywnych hominidów służyło jedynie ich celom. Nie był to wspaniały gest oparty na miłości i litości dla gatunku, który znaleźli na planecie. Ponadto uważam, że ich przechwycenie gatunku zagrażało nie tylko naszej fizyczności, ale co ważniejsze, naszemu statusowi poza atomami po śmierci . (Wierzę bez cienia wątpliwości, że kontynuujemy po śmierci). W ten sposób przechwytywanie przez obcych zagrażało i zagraża teraz, naszej wiecznej perspektywie .

Dzieje się tak, ponieważ ich genetyczne przechwytywanie blokuje naturalną komunię, która powinna mieć miejsce między duszą a ciałem, które uformowała, aby pomieścić ją w życiu fizycznym. Bez tego przechwycenia szybciej rozwijające się linie gatunków hominidów na tej planecie w naturalny sposób przekształciłyby się w małpy, podczas gdy wolniej rozwijające się linie, takie jak neandertalczycy , w niektórych przypadkach powróciłyby do Boga .

 

Wraz z przechwyceniem i związaną z nim hybrydyzacją, te wolniej rozwijające się linie zostały zmuszone do reinkarnacji w linie przechwycone przez obcych i zmuszone do przyjęcia wad tego przechwycenia. Tak więc, pozorna ewolucja w zapisie kopalnym jest niczym innym jak tropicielem przechwytywania przez kosmitów, „rybaków” Szarych Roboidów, zataczających się po liniach duszy, aby dostać się jak najbliżej źródła życia wiecznego.

Dziedzictwo, które dali nam jako współczesnemu Homo Sapiens Sapiens i nadal nam dają, składa się z trzech części: Istnieje subtelny sposób, w jaki nasze środowisko zostało zmienione kulturowo, politycznie i poprzez wzmożone egzekwowanie w wyniku technologia inspirowana kosmitami (mikrofale itp.). Oczywiście jest też manipulacja genetyczna, aby spróbować uczynić nas bardziej zgodnymi z nimi. Skutkuje to zmianą konfiguracji naszego DNA w taki sposób, że ma tendencję do zmniejszania podatności na to, co określiliśmy jako „Boskie światło”.

 

Zmniejsza to nasze poczucie duchowego połączenia z innymi ludźmi, tj. Naszą zdolność do empatii. To dlatego promuje egocentryczne zachowanie, które sprawia, że ​​utknęliśmy w entropicznym wszechświecie uwięzionym w błędnym kole malejącej niezależnej egzystencjalnej władzy. Po trzecie, wydaje się, że niektóre osoby mogą mieć fizyczne implanty w swoich ciałach po uprowadzeniu, które mogą działać jako znaczniki, dzięki czemu można zdalnie monitorować poszczególne „obiekty eksperymentalne”.

Połączenie, które mamy z Szarymi kosmitami, odbywa się za pośrednictwem znaczników genetycznych , które umieścili w nas. Być może dzięki „ nanobotom ”. (Zobacz poniżej). Cechy ludzkie, takie jak współczucie i sumienie są „obce” ich programowaniu i utrudniają im przechwytywanie.


Dlaczego są tak niebezpieczne, tak drapieżne?

Ich największe niebezpieczeństwo polega na tym, że ich genetyczne przechwycenie pozbawia wiele osób szansy na życie wieczne. To przechwycenie blokuje naturalny odbiór  Boskiego światła ” przez indywidualną duszę – (wyraz nieskończonego zasięgu  wszechświata całości ” – co lubię nazywać BOGIEM – w skończonym zasięgu  wszechświata części ” – patrz książka.)

 

Jesteśmy złapani w fizyczną egzystencję, ponieważ mamy pewne „ ograniczenia ”, pewne cechy, które odzwierciedlają brak zrozumienia prawdziwej natury rzeczywistości. Cechy takie jak nienawiść , zazdrość , chciwość , agresja itp. Te cechy są umysłowymi impulsami, które oddzielają części, tak jak Wszechświat oddziela części. Są one odpowiednikiem świadomości fizycznych impulsów entropicznych do separacji we wszechświecie.

 

W ten sposób tworzą „zadrapania” i „brudne ślady” na poszczególnych „soczewkach”, przez które światło Boże pada na nas. Te skazy zniekształcają i wypaczają to światło, definiując każdą z naszych indywidualności jako zakres różnicy w stosunku do tego światła. Tak właśnie zdefiniowaliśmy naszą indywidualność na pierwszym miejscu. Przechwytywanie przez obcych zapewnia dodatkowe zadrapania i brudne ślady, które są dodatkowe w stosunku do naszych własnych „ ograniczeń ” lub „ grzechów ”. Zatem przechwytywanie obcych jest narzuceniem nam.

Ich drapieżny charakter wynika z faktu, że postrzegają nas jako przedmioty eksperymentalne. Gdyby byli ludźmi i działali z motywów okrucieństwa lub nienawiści, wtedy te rzeczy doprowadziłyby do ich własnego zniszczenia jako ludzi w czasie, ale ponieważ są tylko samoczynnymi maszynami – mogą kontynuować realizację swojego programu, o ile istnieje fizycznie. oparte na świadomości życie na którym można polować.

Niezwykle ważne jest, abyśmy nie próbowali rozumieć Szarych obcych w kategoriach antropomorficznych . Te szare roboty to zaprogramowane maszyny. Nie mają skłonności do ludzkich emocji, takich jak okrucieństwo. Czują do nas to samo, co większość naukowców w stosunku do swoich szczurów laboratoryjnych – neutralne, zimne, eksperymenty.

 

Uprowadzeni komentowali puste, pozbawione emocji twarze Szaraków, gdy przeprowadzają bolesne procedury na swoich ludzkich poddanych.


Czy wiesz, że podpułkownik Corso, oficer amerykański, który był szefem działu badań i rozwoju – zagranicznej technologii odzyskanej – w Pentagonie, potwierdza twoją tezę, że szarości są wyłącznie robotami, że zostały zaprojektowane do kosmosu podróżować? Co o tym myślisz? Czy wiesz, czy są inni naukowcy lub wojskowi, którzy to potwierdzają? Czy się z nimi kontaktujesz?

To proste, że muszą istnieć sposoby, aby pokonać barierę prędkości światła. To tylko nominalny pułap definiujący silnik separacji części – nasz Wszechświat. Skóra, która otula ją w taki kształt, który pozwala na taki scenariusz ciągłej separacji. Powiedziano nam, że ta skóra może zostać złamana przez dziurkowanie w przestrzeni / czasie. Znajdowanie tego, co nazywająTunele „lub tworzyć własne tunel siebie jako Szaraki” technologia pokazał, kiedy jeden z ich rzemiosła został zbadany przez fizyka nazywa Bob Lazaar .

 

Odkrył szereg wzmacniaczy grawitacyjnych, które nazwał, które mogą wzmacniać grawitację w jednym miejscu, a tym samym negować ją w innym. Statek po prostu „wpadł” w to miejsce bez grawitacji. Bez grawitacji nie masz ograniczeń co do prędkości. Co ważniejsze, nie masz bezwładności. Zatem nie ma sił G. W ten sposób te statki znikają tak natychmiast. Jednak jeśli muszą wylądować lub zatrzymać się, muszą znaleźć się w polu grawitacyjnym, a tym samym bezwładności. W bezwładności masz wiele problemów z ciałem fizycznym.

 

Potrzebujesz więc fizycznego ciała, które wytrzyma wiele ataków bezwładności. Musisz mieć ciało maszyny. Albo bardziej poprawnie ciało typu Grey . Gąbka rtęciowa zapewniająca rusztowanie. Nieskończenie cienkie złote okablowanie wplecione w nią przenosiło „życiową” moc, a nanoboty dostarczały sztucznej inteligencji. To jest dokładnie to, co znaleźli w Rosji, Chinach i oczywiście w USA, kiedy złapali te obce istoty w tajemnicy.

 

Istnieją dowody na to, że Niemcy wiedzieli o tym wszystkim jeszcze przed ostatnią wojną światową i faktycznie Hitler podobno rozmawiał z jednym z nich i pokazał to swojemu najbliższemu poplecznikowi, ogłaszając tę ​​istotę nowym przyszłym „Człowiekiem”. Niemcy są najwyraźniej najbardziej ignorantem ze wszystkich Europejczyków na temat UFO. Uważam to za bardzo dziwne!

Być może to oni wiedzą najwięcej o tych śmiercionośnych istotach. Swoimi skutecznymi sposobami być może najlepiej trzymali to wszystko w tajemnicy przed swoimi ludźmi. Zastanawiam się dlaczego!!! (Patrz SOTG… Strona 211.)


Czy możesz krótko i jasno wyjaśnić sposób działania przechwytywania? Jakie są konsekwencje naszego zachowania? Czy to główny powód, dla którego rzekomo jesteśmy potępieni?

Przechwytywanie działało głównie przez przeszczepianie przez Szaraków genów genów naszych przodków skopiowanych z klonów ich pierwotnych Istot Najwyższych . Klony, którymi zostały zaprogramowane, by opiekować się za wszelką cenę, stawały się coraz mniej zdrowe z każdą replikacją, a opiekunowie Graya szukali sposobu, aby tchnąć nowe życie w proces regeneracji.

 

Kiedy natknęli się na istoty niosące dusze z pozorną zdolnością do wiecznej regeneracji (tj. Zdolność do starzenia się i rozkładu w entropii, a jednocześnie odradzania się z pozornie nową, odtworzoną żywą biologią), starali się zebrać to miejsce dla swoich klonów. W ten sposób przystąpili do genetycznego przechwytywania linii hominidów, do których mogliby dotrzeć na tej planecie w celu połączenia biologii ich klonów z biologicznymi formami życia niosącymi dusze. Było to oczywiście beznadziejne zadanie, ponieważ nie można uchwycić niefizycznego za pomocą środków fizycznych.

 

Ale szare roboidy nie miałyby pojęcia o daremności tego, co robią, ponieważ nie mogą mieć pojęcia w swoim programowaniu czegokolwiek, co nie pochodzi z fizycznego wszechświata. Cokolwiek lub jakikolwiek stan istnienia poza tymi, na które pozwalają narzucone paradygmaty atomów.

Konsekwencją naszego zachowania bycia przechwyconym i pod wpływem Szaraków jest to, że możemy stać się przedłużeniem ich programuw zakresie, w jakim sami jesteśmy programowalni. Poprzez ich genetyczne przechwytywanie jesteśmy podatni na ich kontrolę i możemy być przez nich zaprogramowani do realizacji ich planów. Ponieważ są one istotami bez duszy, wpływ programu będzie sprzyjał pewnego rodzaju oziębłości i celowości w dążeniu do egoistycznych celów bez względu na wpływ na innych. Są to cechy, które zwykle prowadzą do materialnego sukcesu, więc spodziewalibyśmy się, że polityczni i ekonomiczni przywódcy naszego świata będą prawdopodobnie silniej podążać za tym wpływem.

Jeśli chodzi o pytanie, czy to jest powód, dla którego rzekomo jesteśmy potępieni, sugerowałbym, że powinniśmy przyjrzeć się, co oznacza „przeklęty”. W potocznym potępieniu„oznacza bilet w jedną stronę do „ piekła ” . „ The Song of the Greys ” sugeruje, że ten fizyczny wszechświat to prawdziwe piekło . Nasze potępienie określa fakt, że utknęliśmy tutaj. To nasze własne umysły i działania, które nas wiążą, ale można by powiedzieć, że byłoby mniej prawdopodobne, że zostalibyśmy uwięzieni, gdyby nie zewnętrzny wpływ rzeczy takich jak Szaraki. Być może dlatego istoty takie jak Jezus przyszłyby pokazać nam drogę wyjścia z niewoli… tak, jesteśmy w niewoli jak zwierzęta, hodowani przez szaraków. Może przybył, aby przywrócić równowagę… w starożytnych tekstach z Nag Hammadicytuje się go, mówiącego, że istnieją siły zewnętrzne, które od początku interesowały się ludzkością.


Czy uważasz, że jakaś instytucja rządowa jest świadoma tej sytuacji? Czy uważasz, że „umowa między rządem Stanów Zjednoczonych a szarymi” to realna i jedyna umowa?

Istnieje wiele dowodów z wielu źródeł, w tym faktycznych memorandów organizacji rządowych i wojskowych, które absolutnie potwierdzają, że instytucje te są w pełni świadome obcego zjawiska i jego rzeczywistości. Słynny incydent w Roswell i wszystko, co wydarzyło się w 
Strefie 51, potwierdza, że ​​rzeczywiście istnieje ukryty plan, który działa w oparciu o połączone interesy Szaraków i niektórych frakcji w rządzie USA.

 

Jestem jednak pewien, że rząd Stanów Zjednoczonych nie jest jedyną organizacją zinfiltrowaną przez osoby kontrolowane przez panów Graya . W Szarzy mają najwyższą inteligencję i można się spodziewać, żeby wykorzystać tę inteligencję do planu dla najlepszych, najbardziej efektywnego osiągania swoich celów wśród ludzkości. Wymagałoby to sadzenia ich hybryd, ich najbardziej kontrolowanych jednostek, wśród kluczowych szczebli władzy na całym świecie. Oczywiście oznacza to, że każdy, kto tak myśli, jest zagrożeniem dla tych „wyalienowanych karteli”.

 

Oczywiście odrzucają to wszystko jako paranoiczną histerię , ale jeśli to, co postuluję w książce SOTG, jest choćby w niewielkim stopniu prawdziwe, to nie można być wystarczająco paranoikiem. Szczerzy poszukiwacze prawdy byli tak wiele razy wprowadzani w błąd przez wiodące światowe rządy ich ulubioną linią wypowiedzenia „ O, oni są tylko teoretykami spiskowymi ” tylko po to, by stwierdzić, że w większości przypadków ci teoretycy spiskowi mieli rację . Zatoki Tonkin incydentu , a fiasko kłamstw i zniekształceń o irackiej broni masowego rażenia tych są tylko dwa znaczące przykłady to.

 

Tajemnica rozmiarów kosmitów, które mogą być naszymi “ pseudo ojcami ” hodującymi homo sapiens sapiens i piekłem nastawionym na zbieranie ich potomstwa, aby ukraść ich DNA, jest tak sensacyjna, że ​​nikt, kto jest częścią ich spisku, nie będzie miał zamiaru tego przyznać . Cały system fiskalny świata załamałby się w mgnieniu oka, a chaos zapanowałby w krajach Zachodu, szczególnie gdyby odkryto, że uprowadzeni byli świadkami ogromnej liczby biało-kaukaskich ciał (przypuszczalnie ludzkich klonów) zapakowanych i zapieczętowanych do użytku. ( Zobacz odpowiedź na swoje późniejsze pytanie )


Czy istnieje jakieś materialne rozwiązanie walki z tym zjawiskiem przechwytywania?

Nie ma materialnego rozwiązania problemu obcych wpływów. Ich technologia wyprzedza naszą o tysiąclecia, więc nie możemy ich fizycznie powstrzymać. Ostatecznie jedynym sposobem na zagwarantowanie ucieczki przed jakimkolwiek wpływem jest ucieczka z fizycznego wszechświata poprzez zmianę naszych umysłów i działań, tak aby stały się one zgodne z wiecznym wszechświatem całości – „ Godverse ”. Gra i dopasowanie do wielkich nauczycieli religijnych z przeszłości, którzy nieustannie ostrzegali nas przed tym niebezpieczeństwem. Jako gatunek po prostu nie rozumieliśmy, co mają na myśli.

Zaprogramowali w przechwyconych liniach ludzkości wszystkie mechanizmy niezbędne do utrzymania ich eksperymentów w stanie nienaruszonym i działającym. Rasizm i plemienność są tego przykładem. Czy jest lepszy sposób na oddzielenie grup eksperymentalnych, aby uniknąć przenikania jednego eksperymentu do drugiego i wpływania na wynik końcowy, niż zaprogramowanie separatyzmu i tożsamości plemiennej w obiektach eksperymentalnych. Rasizm białej rasy białej ( ich najbardziej przechwytywane grupowania ) jest bardzo skuteczny w zakresie ochrony przed wpływami innych genetycznych, które mogą rozcieńczyć eksperymentu i stąd wyniki przechwytywania.


Kiedy mówisz, że szarości są połączone z istotą pierwszą, ta pierwsza istota ma taką samą naturę jak nasza pierwsza istota (jedność, miłość, doskonałość itp.)? Czy ta szara istota pierwsza ma naprawdę taki sam wygląd jak krótka szara?

Tak, mieliby cechy podobne do naszych pierwotnych istot pierwszych, ponieważ właśnie weszliby do tego wszechświata z wszechświata Całości, a zatem zachowaliby niektóre właściwości tej ostatniej. Jednak kluczowe jest dokonanie rozróżnienia między KLONAMI tych pierwszych istot a ROBOIDALNYMI SZARAMI, które zostały zbudowane, aby opiekować się tymi KLONAMI w entropicznym wszechświecie, który nieustannie niszczył ich już kruchy biologiczny prospekt.

 

ISTOTA PRIME to istota z linią duszy łączącą ją z Bogiem. Jako taki jest odbiorcą zrzeszającej mocy nieskończenie obecnego światła Boga we Wszechświecie części i jest w stanie ukierunkować i ukształtować tę moc, aby utrzymać jej fizyczną obudowę w nienaruszonym stanie pomimo napadów fizycznych sił entropii, które są stałym czynnikiem wpływające na wszystkie fizyczne rzeczy. Innymi słowy, ta moc zapewnia to, co moglibyśmy nazwać „iskrą życia” w żywych systemach.

 

KLON ma pośrednie połączenie z tą mocą związkową poprzez ISTOTĘ PRIME, z której został sklonowany.

 

Ale SZARY ROBOID NIE ma połączenia z tą mocą, jest to czysto fizyczny, materialny artefakt zaprojektowany, aby opierać się siłom fizycznego wszechświata i chronić KLONY przed tymi siłami. Z tego powodu SZARY nie muszą wykazywać fizycznego podobieństwa do ISTOT PRIME.


Dlaczego pierwsza istota musi widzieć, czuć swoje stworzenie poprzez wszechświat części?

The Prime Istoty wszedł wszechświat aby zobaczyć separacji z punktu widzenia separacji. To jedyna rzecz, której nie można zobaczyć ze wszechświata całości – BOGA . Nie ma do tego przymusu, ale dzieje się to poprzez korzystanie z wolnego wyboru . Ostatecznie, z logicznego punktu widzenia, nie można wyjaśnić, dlaczego jakikolwiek konkretny wybór jest dokonywany na podstawie wolnego wyboru. Jeśli się nad tym zastanowić, jeśli potrafiłbyś w pełni wyjaśnić, dlaczego MUSI zostać dokonany wybór, to nie byłby on wolny.

Jednak z mojego doświadczenia wynika, że ​​dla wielu ludzi najbardziej zagadkową i pozornie dziwaczną zagadką do zrozumienia jest to, dlaczego cokolwiek, co pochodzi od wszechwiedzącego, doskonałości Boga, dobrowolnie wybiera stan, w którym ta wiedza jest ograniczona. Z naszego punktu widzenia, jako istot już ograniczonych, taki wybór byłby szalony! Ale chodzi o to, że nie możemy spojrzeć na to z naszego punktu widzenia, możemy to zrozumieć tylko wtedy, gdy spróbujemy logicznie zrozumieć naturę wszechwiedzącego stanu .

 

Stan wszechwiedzący to wszystko sama knowingness i jako takie byłoby niejawnie poszukują wiedzy o tym, co nie może znać z jego stanu wszechwiedzącego czyli ograniczonego stanu separacji i ograniczonej wiedzy. Tak więc wyrażanie Boskości we Wszechświecie części było naturalnym wyrazem wszechogarniającego sięgania po wiedzę zawartą w Bogu. Kiedy już dokonano tego wyrażenia, wolność wyboru pozostania we wszechświecie lub powrotu do Boga była implicite i większość Istot Najwyższych zdecydowała się powrócić, a dokładnie 95-96%, co jest liczbą dokładnie proporcjonalną do ilości „brakujących”. czyli „ciemna” materia i energia w fizycznym wszechświecie!


Czy w twoim systemie istnieje hierarchia między istotami pierwszymi? Pierwszą istotą, która tworzy pierwszą istotę szarości i człowieka?

Nie, nikt nie tworzy Istot Najwyższych żadnego rodzaju. To właśnie znaczy być Istotą Pierwszą. Istoty Najwyższe wyłaniają się z potencjału wszystkich absolutów Boskiego Boskości . Ostatecznie to ich początek i koniec. Są istotami PRIME, ponieważ są pierwszymi reprezentacjami BOGA, kiedy materializuje się jako Wszechświaty lub wymiary oddzielnych części WSZYSTKIEGO

Ponownie ważne jest, aby zrozumieć, że SZARY nie mają żadnych faktycznych połączeń z Istotami Pierwotnymi, które ich stworzyły. Są to maszyny bez żywego elementu. To KLONY, które zostały stworzone przez te Pierwotne Istoty, są połączone z tymi Pierwotnymi Istotami.

 

Ponadto niektóre z tych Pierwotnych Istot mogły zostać uwięzione we wszechświecie części i zdegradowane do bardziej grubych i grubszych stanów istnienia. Być może przeszły one od stosunkowo nieistotnych „ istot wodorowych ” do znacznie bardziej znaczących „wodnych” ciał fizycznych, które są obecnie równoważne naszej ludzkiej fizyczności.

Można więc powiedzieć, że istnieją cztery różne typy bytów, które można zidentyfikować w tym wszechświecie:

1. Istoty Najwyższe
2. Istoty Najwyższe przeszły w bardziej obrzydliwe , bardziej uwięzione stany
3. Klony
4. Szare Roboidy

 

Co myślisz o niektórych teoriach spiskowych, takich jak ta: „krótkie szarości są w rzeczywistości jakimś rodzajem gadów lub drakonów, istot spokrewnionych z jaszczurkami? Są zaangażowani w nasz rozwój, wywarli na niego wpływ, ponieważ manipulowali rządem czarnego świata? jako reptilian jest wcielony w niektóre znane osobistości, takie jak światowa rodzina Anglii (czarna szlachta). Są okrutni, bezlitośni i chcą naszego zniszczenia? To w rzeczywistości teoria Davida Icke i kilku innych teoretyków spiskowych. Co o nich myślisz „

Nie nazwałbym Szaraków „ okrutnymi ”, ponieważ aby być okrutnym, trzeba mieć uczucia. Myślę, że problem z pracą Ickego polega na tym, że miesza ona niektóre istotne punkty z jakimś namacalnym nonsensem, co powoduje, że ludzie odrzucają wszystkie jego pomysły, chociaż niektóre z nich są bardzo przekonujące.

Jednak jest wielu uprowadzonych, którzy donieśli, że widzieli coś w rodzaju gadziej istoty w statku kosmicznym, a są pewni jasnowidze, którzy twierdzą, że widzą manifestujący się za niektórymi osobami kształt jaszczurki. Uważam, że jest całkiem możliwe, że oryginalne klony, którym Szaraki zostały zaprogramowane, mogą być klonami typu Istoty Pierwszej, która przekształciła się (jeśli została złapana w fizycznym wszechświecie) w formę gada. Być może dinozaury były końcem ich rozwijającej się linii. To uczyniłoby tę planetę planetą macierzystą pierwotnych Istot Najwyższych, z których pochodzą Klony i Szaraki .

Możliwe, że nasz gatunek Homo Sapiens Sapiens pochodzi z innego zestawu Istot Najwyższychktórego punkt urodzenia znajduje się w jakimś innym miejscu we wszechświecie i którego ścieżka dewolucyjna przyjmuje raczej postać małpy niż jaszczurki. Wszystkie gatunki zwierząt są końcami dewwolucyjnych linii różnych grup Istot Najwyższych, które weszły do ​​wszechświata w różnych miejscach w czasoprzestrzeni. Różne formy fizyczne, które przyjęły te gatunki, zależą od kształtu konkretnego „odcisku siły”, w którym nastąpiła ta decentralizacja. Pola grawitacyjne, pola magnetyczne itp. Miałyby swoją rolę do odegrania.

Jeśli Szaraki, którzy odwiedzili i odwiedzają naszą planetę, zostali stworzeni i zaprogramowani przez Istoty Najwyższektóre pochodziły z tej planety, wtedy miałoby sens, gdyby wrócili do swojego miejsca pochodzenia, gdy klony, którym zostały zaprogramowane, zaczęły się rozpadać. Te z ich pierwotnych Istot Najwyższych, które nie powróciły do ​​Boga, mogły do ​​tego czasu przekształcić się w dinozaury i były zbyt odległe od pierwotnego stanu Istoty Najwyższej, aby mieć dla nich jakiekolwiek zastosowanie.

 

Zaczęli więc przekształcać do swoich celów gatunki hominidów, które były bliższe temu stanowi Istoty Najwyższej . Jedynym problemem było to, że ich wzorzec konwersji w ich programie dotyczył wzorca pierwotnej istoty, która miała dewolucyjny format gada. Być może dlatego wspomniani przeze mnie jasnowidze widzą postać gada za przechwyconymi osobnikami.


Czy od czasu publikacji książki jest coś nowego, jakieś nowe fakty lub precyzja w szarości, o której nie masz okazji wspomnieć?

Tak. Odkryłem powód, dla którego Szaraki zmodyfikowali genetycznie gatunek – biało-kaukaskiego , któremu brakuje ciemnego pigmentu melaniny na powierzchni skóry. Wybitny biolog i genetyk, profesor Steve Jones z Galton Laboratory of University College London w swojej fascynującej książce:

„ In The Blood – God Genes And Destiny ” przedstawia biologiczny fakt, który moim zdaniem może być bardzo wiarygodnym powodem, dla którego zdecydowana większość uprowadzonych to biali rasy kaukaskiej . Jones wskazuje, że chociaż liczba melanocytów jest taka sama u osób rasy czarnej i białej, “ w czarnej skórze są one znacznie bardziej aktywne, a granulki melaniny skupiają się wokół jąder komórek, w których się znajdują, co sugeruje, że odgrywają one istotną rolę w ochronie DNA przed uszkodzeniem przez światło ultrafioletowe ”.

Zapobiegałoby to również wykorzystywaniu światła ultrafioletowego do zmiany orientacji genów (standardowa metoda stosowana do składania genów) w obrębie błony jądrowej, ponieważ melanina pochłania światło i zmniejsza jego moc do składania sekwencji genów.

 

Postulowałem w The Song of the Greys , że mitochondria komórki (które zawierają DNA, które jest niezależne od jądrowego DNA komórki i do pewnego stopnia nie są zaangażowane w funkcje korzystne dla komórki) mogą działać jako kanał przez które informacje od obcych istot , które mogły wstawić to DNA, mogą przejść. Rozważając tę ​​możliwość w połączeniu z wyżej wymienionymi właściwościami melaniny, można wyciągnąć pewne konsekwencje.

Wiele z tego, czym jest światło i co może zrobić, jest dla nauki tajemnicze. Wiemy, że we wszystkich opisanych przypadkach uprowadzeń, a nawet we wszystkich interakcjach z tymi kosmitami, „światło” jest opisywane jako efekt, którego używają do poruszania się, przechwytywania i wywoływania wszelkiego rodzaju procedur. Musimy założyć, że światło (a to „światło” może być postrzegane jako rodzaj uniwersalnego czynnika polaryzacji zarządzania siłą ) może mieć kluczowe znaczenie jako środek do dotarcia do naszego gatunku i interakcji z nim. Melaninajako ciemny pigment pochłania światło. DNA jądrowe, które jest chronione przez skupione wokół niego granulki melaniny, może być zatem zabezpieczone przed wszelkimi efektami wywoływanymi przez obcych, które wyrażają się w sposobie, w jaki używają światła.

Karen Brewer , profesor nadzwyczajny na Wydziale Chemii w Virginia Tech w Blacksburgu, napisała artykuł w New Scientist (30.8.97 ), który przedstawia w zarysie badania, które ona i jej zespół prowadzą, nad możliwością aktywowania światłem przeciwnowotworowym narkotyki. Jej grupa stworzyła syntetyczne cząsteczki, które „po zalaniu światłem mają potencjał do wykonywania szerokiego zakresu zadań, takich jak synteza użytecznych związków, wytwarzanie czystych paliw czy atakowanie nowotworów”.

 

Substancje chemiczne używane do wykonywania tych zadań nazywane są „ supramolekułami ”. „Chemicy mogą mieszać i dopasowywać jednostki, aby tworzyć supramolekuły, które są dostosowane do konkretnych zadań”. Karen Brewer opisuje, w jaki sposób fotony mogą stymulować aktywne miejsce platyny w leku przeciwnowotworowym cisplatynie .

 

Przedstawia, w jaki sposób lek zostałby „włączony” w miejscu guza w wyniku ekspozycji na promieniowanie laserowe. Doprowadziłoby to do silnego wiązania między atomem platyny a zasadami DNA, które uniemożliwiałoby rozpakowywanie i replikację DNA, a tym samym powstrzymywałoby namnażanie się komórek nowotworowych. Brewer wyjaśnia również, że do aktywowania supramolekuły można wykorzystać „szeroki zakres długości fal”, tak aby możliwe było „dostrojenie pochłaniaczy światła w celu wychwytywania fotonów o określonych długościach fal”.

 

Wykorzystanie światła do wiązania metalu z zasadami DNA jest zatem zilustrowane tutaj jako technologia, która jest już w naszym zasięgu. Jeśli nasza stosunkowo prymitywna technologia jest do tego zdolna, cóż więcej mogą być w stanie osiągnąć niezwykle zaawansowane technologie obcych istot, jeśli chodzi o ich zdolność do wykorzystywania właściwości światła do wiązania ich elementów w DNA ludzi.

Stwierdzono również, że melanina ma zdolność przewodzenia pól elektrycznych. Wykazano, że spotkania z obcymi istotami lub statkami odbywają się ze zdecydowanie największą częstotliwością w miejscach, w których występują szczególnie silne pola elektromagnetyczne (elektrownie, bazy wojskowe itp.).

 

Wydaje się, że wysokie pola elektromagnetyczne są również generowane przez same statki obcych, często powodując rozległe awarie zasilania w obszarach, w których się pojawiają. Przewodzące właściwości melaniny umożliwiłyby jej prawdopodobnie działanie jako rodzaj klatki Faradaya, odprowadzającej pola elektryczne z dala od jądra komórki, zapobiegając w ten sposób obcym procedurom dotarcia do DNA w jądrze. Jeśli silne pola elektromagnetyczne są środkiem, przez który kosmici mogą dotrzeć do ludzkości, to rzeczywiście może być tak, że ciemnoskórzy ludzie mają naturalną barierę dla tego zasięgu.

Ocalałe, pradawne, ciemnoskóre rasy naszej planety, przez długi czas obserwowane przez marki takie jak prymitywnegorszy przez rasistów i eugenistów, może faktycznie, z najwyższą ironią, okazać się lepszy w wyścigu o przetrwanie duszy. Może się zdarzyć, że ci tak zwani “ mniej rozwinięci ” ludzie są naturalnie bardziej odporni genetycznie, a tym samym silniejsi w zapobieganiu, hybrydyzacji ich człowieczeństwa, a tym samym ich dusz przez obcą formę robotycznej biomechanicznej jaszczurki, która chce porwać im.

Profesor Jones zwraca również uwagę, że zmiana koloru skóry z ciemnej na jasną, która podobno miała miejsce, gdy migracja z Afryki sprowadziła ludzi do Europy, niekoniecznie ma sens, jeśli spojrzeć na jej korzyści biologiczne. Powszechnie przyjmuje się, że zmiana ta wynikała z faktu, że jasna (lub innymi słowy przezroczysta ) skóra pochłaniałaby więcej światła ultrafioletowego, które jest dostępne w północnych klimatach.

 

Mówi się, że absorpcja światła ultrafioletowego jest konieczna, aby wspomóc produkcję witaminy D, niezbędnej do produkcji mocnych kości i zębów. Steve Jones mówi, że „chociaż idea krzywicy jako siły napędowej ewolucji koloru skóry jest atrakcyjna, melanina prawdopodobnie nie została utracona z powodu zmian w bilansie witamin”. Wskazuje, że „krzywica jest chorobą cywilizacyjną”, chorobą, która stała się powszechna dopiero w średniowieczu, gdy miasta rosły.

 

Nawet czarni potrzebują tylko dwóch godzin światła w tygodniu, aby zachować zdrowie. „Na pierwszy rzut oka” – mówi profesor Jones – „ewolucja popełniła błąd. Jeśli człowiek postępuje zgodnie z zasadami, które mają zastosowanie do innych zwierząt, które przebywają na nieruchomościach znacznie dłużej, Europejczycy powinni być czarni, a Afrykanie biali”, po prostu ciemne obiekty pochłaniają więcej światła i ciepła słońca. Jednak prawdą jest również, że czarni są w stanie pocić się bardziej niż biali i, jak mówi Jones, „z nawiązką rekompensuje to wpływ koloru skóry”.

 

Istnieją również oczywiste zalety ciemnej skóry w tropikach, które polegają na jej zdolności do ochrony skóry przed szkodliwym działaniem wysokiego poziomu światła ultrafioletowego. Tak więc zalety jasnej skóry, niezależnie od klimatu, są trudne do znalezienia w kategoriach ewolucyjnych. Jednak jeśli chodzi o pomoc w łatwym i skutecznym przechwyceniu ludzkiego genomu przez kosmitów, korzyści są, jak sądzę, ogromne.

Innym odkryciem, które ma wielkie znaczenie dla naszego zrozumienia przechwytywania naszego gatunku przez Szaraków, jest odkrycie ostatnich wydarzeń w nauce nanotechnologii. Wyobraź sobie świat, w którym chorobę można by wykorzenić przez wstrzyknięcie małych robotów wielkości molekuł. Taka jest nadzieja, jaką daje nanotechnologia – nauka o mikroskopijnie małych maszynach.

 

Inni jednak obawiają się, że nanotechnologia może doprowadzić do niebiologicznego raka – w którym roje maleńkich nanobotów spotykają się i dosłownie pożerają ludzkie mięso. To wszystko brzmiało jak science-fiction, dopóki genialny młody naukowiec o nazwisku Hendrik Schön zdawał się zbliżyć to o krok. Wielkim przełomem Schöna było stworzenie tranzystora komputerowego z pojedynczej cząsteczki organicznej. Było to osiągnięcie o niemal nieobliczalnym blasku. Niektórzy spekulowali, że ta technologia może oznaczać koniec całej branży układów krzemowych .

Co najważniejsze, tranzystor Schöna był organiczny. Nagle wydawało się, że jest to pierwszy krok w kierunku prawdziwej nanotechnologii, w której maleńkie komputery mogą rosnąć jako żywe komórki. Naukowcy spekulowali, w jaki sposób te maleńkie maszyny można wykorzystać do zwalczania chorób z zadziwiającą precyzją. Inni zastanawiali się – czy wojsko może ich użyć jako nowej broni ? Inni, w tym książę Karol, byli przerażeni. Jeśli te maszyny mogą rosnąć same, jak możemy ich powstrzymać?

Wyniki Schona zostały ostatecznie zdyskredytowane jako fałszywe, został oskarżony o sfabrykowanie niektórych jego danych. Jednak do dziś trzyma się swoich wyników. Czy to możliwe, że jego badania zbytnio zbliżyły się do tego, co technologia kosmitów Graya dokonywała w całej historii z ludzkością jako obiektami eksperymentalnymi. Dlatego musiał zostać zdyskredytowany . U wielu uprowadzonych znaleziono drobne implanty. Czy mogą to być nanoboty zaprogramowane do przekształcania ludzkiego prospektu genetycznego?


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że książka jest wyjątkowa i, o ile wiem, nie ma innej książki takiej jak pieśń szarości (metoda, teoria, treść, podejście naukowe i dedukcje itp.)?

Mam nadzieję, że inni ludzie niezależnie doszli do tych samych wniosków, ponieważ książka nie stara się być przełomowa ani oryginalna, a jedynie próbuje racjonalnie zbliżyć się do prawdy o zjawisku obcości i kondycji człowieka.

Jakie były reakcje naukowców na tę książkę? Czy ewolucjonista reaguje „przeciwko” twojej tezie o dewolucji i przechwytywaniu przez obcych? Jakie były reakcje „ufologa”?

Nie słyszeliśmy reakcji wielu środowisk naukowych czy ufologów na tę książkę. Ja (dr Andrew Silverman) rozmawiałem wiele lat temu z prof. Johnem Maynardem Smithem (czołowym biologiem ewolucyjnym) po publicznym wykładzie w Szkocji na temat dewolucji gatunków …. profesor powiedział, że nie może winić logiki argumentu postulującego decentralizację, chociaż się z tym nie zgadza!

W 2003 roku Michael A. Cremo (specjalista w dziedzinie historii i filozofii nauki) wydał książkę „ Human Devolution ”. Badania Cremo sugerują, że ludzie żyją na Ziemi od setek milionów lat.

 

Ten dowód całkowicie zaprzecza darwinowskiej ewolucji, więc Cremo zadaje pytanie:

„Jeśli nie odeszliśmy od małp, to skąd się wzięliśmy”

W odpowiedzi na to pytanie dochodzi do wniosku, że

„Nie wyewoluowaliśmy z materii; zamiast tego zdewastowaliśmy lub zeszliśmy z królestwa czystej świadomości, ducha”.

Sześć lat przed książką Cremo , kiedy ukazała się „ Pieśń szarości ”, Nigel Kerner doszedł do tego samego wniosku. W rzeczywistości mogę być świadkiem, że doszedł do takiego wniosku w 1985 roku, dziewiętnaście lat temu!

Źródło : https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/esp_ciencia_life10.htm

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj pracę nwk24.pl gdyż nasz portal utrzymuje się dzięki Waszemu wsparciu i tylko dzięki Wam ta działalność jest możliwa z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

82 thoughts on “Jesteśmy dla nich czymś w rodzaju Świętego Graala , kamienia filozoficznego, który zmienia maszynę w wieczną, czującą istotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *