“PANI OD SZCZEPIONKI” WYGLĄDA DZIWNIE ZNAJOMO.

Niniejszy artykuł będzie moją prywatną formą ekspresji i spostrzeżeniami jak zacząłem wyciągać po ostatnim czasie zajmowania się analizowaniem tak zwanej “rzeczywistości”.

Rzeczywistości która jest ciągiem pewnej narracji którą przyjmujemy na wiarę i która wspólnie uznajemy za tak zwana obiektywną.

Zacznijmy od tego że trzeba by zdefiniować kto nam tą tak zwana rzeczywistością kolportuje. Mianowicie robi to głównie telewizja która jest w każdym domu do której najwyraźniej mamy pewne zaufanie skoro powierzyliśmy temu medium kontrole nad naszym postrzeganiem świata.

Początkowo należałoby sobie zadać pytanie czy aby na pewno wspomniana telewizja jest godnym zaufania medium któremu powierzamy postrzeganie otaczającej nas rzeczywistości.

Wystarczy krótka analiza przepływów finansowych oraz wzajemnych powiązań by dojść do wniosku że struktura mediów jak i tak zwanych korporacji jest ściśle powiązaną ze sobą strukturą o charakterze piramidalnym to znaczy kontrolowanym odgórnie systemem poprzez sieci instytucji które mają wpływ na podległe danej strukturze podmioty które z kolei maja wpływ na struktury które są z kolei pod danymi strukturami.

W tak zwanym kapitalizmie generalnie decydują tutaj tak zwane układy właścicielskie tak więc można powiedzieć że decyduje o tym wolny rynek co jest totalną fikcją bardzo wygodną bajką która prowokuje nas do założenia że instytucje te działają na zasadzie rynkowej. Nic bardziej mylnego.

W kapitalizmie lub też pseudokapitaliźmie faktycznie decyduje ten kto ma kapitał jednak nie znaczy to że ten kto ma kapitał posiada go dlatego że skutecznie operuje na rynku finansowym. Fortuny jakie posiadają poszczególne rodziny jak i banki oraz prywatne osoby nie biorą się znikąd.

Z reguły ich posiadaczami są ludzie z tak zwane establishmentu który ukształtował się na przełomie ostatnich stuleci a jego struktura okrzepła po drugiej wojnie światowej.

A więc powiedzmy sobie kim są Ci mityczni “oni”.

Nie będę tutaj operował nazwiskami bo niema to żadnego sensu celem tego artykułu jest omówienie struktury gdyż osoby uczestniczące w danej strukturze są tylko pionkami efektami ubocznymi danego systemu. System jaki mamy obecnie jest systemem feudalnym typowo niewolniczym a wynika to z faktu iż fortuny tych którzy w rzeczywistości zarządzają systemem a więc są jego właścicielami tj właścicielkami korporacji, banków defacto całych krajów poprzez zadłużenie są ludźmi którzy osiągnęli swój status podczas działań głównie przed jak i po II wojnie światowej wspomagając walczące ze sobą strony czerpiąc korzyści ze sprzedaży broni udzielania kredytów walczącym państwom oraz eliminując jakikolwiek opór polityczny przeciwstawiający się wszechwładzy banków. Idealnym przykładem takich działań są morderstwa polityków USA, niszczenie ich w należących do danych grup kapitałowych gazetach lub też co ma miejsce w większości przypadków kreowanie swoich własnych polityków będących w rzeczywistości agentami.

W większości znaczących państw politycy sprawujący znaczące funkcje są w rzeczywistości agentami delegowanymi do pełnienia określonych funkcji tj. zarządzania danym społeczeństwem w tym celu aby realizować określoną agendę zaplanowaną przez ludzi którzy mają ku temu siły a także możliwości jak i mających w swoich rękach system medialny dzięki czemu władza tej grupy osób coraz bardziej się napędza a ich bogactwo rośnie dzięki finansowej dominacji a także kontroli umysłów za pomocą skorumpowanych mediów w związku z tym uważam że rozsądnym jest postawienie tezy że media nie służą społeczeństwu a zarządzającym społeczeństwem.

Krótko mówiąc mechanizm jest taki media kreują odpowiednią rzeczywistość i polityków politycy realizują odpowiednią agendę na korzyść tych zarządzających mediami i systemem dzięki czemu zarządzający czyli tak zwani “oni” umacniają swoją pozycję tak więc można powiedzieć że politycy w rzeczywistości są ich pracownikami a nie reprezentantami woli narodu.

W rzeczywistości w tym systemie demokracja nie istnieje jest to czystej formy finansowy feudalizm a słowo demokracja jest cwanym wybiegiem ze strony oszustów kontrolerów którzy wmawiają społeczeństwu będącemu pod kontrolą umysłu że mają demokrację i to oni wybrali danych polityków choć w rzeczywistości obywatele nie mieli na to wpływu.

Finansowy feudalizm żeby działał musi mieć jeszcze jedną cechę a mianowicie niewolnikowi należy odebrać wolność i skłonić go do pracowania dla swojego Pana w innym wypadku niewolnik może zacząć myśleć i dojdzie do wniosku że wcale nie jest wolny tylko ma nad sobą Pana który czerpie zyski z jego pracy. W tym celu by zając czymś niewolnika i powodować wiecznie niezaspokojenie wprowadzano mechanizm odgórnego zadłużania społeczeństw dzięki czemu ludzi pozabawia się pieniędzy a jednocześnie zmusza do nieustannego biegu za wyższym standardem życia jak chomika w klatce na kołowrotku.

W ten sposób kontrolerzy coraz bardziej się bogacą ludzie są w pułapce ciągle biegną za białym króliczkiem i nie zastanawiają się nad tym kto nimi rządzi ani dokąd się ich prowadzi oraz wyznają tak zwana uzgodnioną rzeczywistość którą kontrolerzy podają im poprzez telewizor.

Mechanizm idealny. Prawie idealny z tego względu że zdarzają się jednostki które z danego systemu się wyłamują i nazywają ten system wprost systemem przestępczym którzy jest zarządzany przez garstkę przestępców czerpiących korzyści z niewolniczej pracy ludzi i to na ogromną skalę bo na skalę całego świata. Tych ludzi nazywamy globalistami choć w rzeczywistości jest to banda zdemoralizowanych zdrajców rasy ludzkiej która zaczynała od czerpania korzyści z obozów typu Auszwitz, handlu narkotykami oraz z zajmowania się innymi procederami które zwykłym ludziom nie przyszłyby do głowy.

Tak więc podsumowaliśmy tutaj kto nami zarządza a więc jest to garstka zdrajców rasy ludzkiej, gotowa czynić każde podłości która ma na swoje posyłki innych pomniejszych degeneratów zwanych politykami.

Teraz należy zadać sobie kolejne pytanie co tymi ludxmi kieruje i czy są źli.

Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna i wiąże się wykroczeniem poza uzgodnioną rzeczywistość a właściwie odpowiedź na to pytanie będzie ciosem wprost wprost w wymuskaną piękną twarz zarządzającego establiźmentu.

Mianowicie mam wrażenie że ludzkość jest zarządzana przez tak zwanych hodowców a więc osoby poruszające się pośród nas w tak zwanych powłokach ludzkich choć w rzeczywistości ludźmi nie są. W rzeczywistości są to klony których świadomość jest zupełnie inna odmienna od naszej. Jest to świadomość bytów które nie posiadają duszy ani wyższych uczuć niezdolnych do odczuwania empati, sprawiedliwości oraz innych wyższych uczuć.

Istoty które tym operują mają opanowaną technikę przekładania świadomości. Podaje patent :

https://patents.google.com/patent/US20020088467A1/en

Tak więc wystarczy zrobić klona zaaplikować mu świadomość skierować do odpowiedniej tak zwanej elitarnej szkoły a więc zaprogramować go i przywódcę / biorobota mamy gotowego.

Dającym do myślenia przykładem jest premier Morawiecki którego przeszłość jest wielka tajemnicą a o jego wojażach po zagranicznych uczelniach krążą legendy nawet napisano na ten temat artykuły.

Mateusz Morawiecki – kariera dziwna

https://www.salon24.pl/u/pesymizm/831724,mateusz-morawiecki-kariera-dziwna

Człowiek ten jest idealnym przykładem “przywódcy” który nie wzbudza jakiekolwiek zaufania jego kariera jest nie jasna syn rzekomego opozycjonisty choć niektórzy twierdzą że agenta podobnie jak i takie twierdzenia są wysuwane co do bezpośrednio osoby tego Pana.

https://www.cda.pl/video/65631854

W kontekście tego o czym pisałem wcześniej a więc przekładania świadomości znamienne wydaje się podobieństwo Pana Morawieckiego który zamierza raczyć naród Polski niebezpiecznymi dla zdrowia i zbędnymi szczepionkami na wirus który wykreowały media oraz ich kontrolerzy którzy je kontrolują do Pani Olzem Tureci..

Co najmniej wzbudza to poważne wątpliwości i daje do myślenia czy aby właśnie ten człowiek jest aby na pewno tak zwanym “jednym z nas” czy tylko biorobotem delegowanym do wykonania pewnych działań i programowanych do określonych zachowań przez istoty które wcale nie życzą nam dobrze a które programują nasze życie społeczne posługując się ludzkimi powłokami w tym celu aby nie wzbudzać podejrzeń i powszechnego przerażania.

Idąc dalej pewien autor wysunął tezę iż tak naprawdę religie są wytworem tejże grupy która z zasady nie posiada emocji a której celem jest modyfikowanie człowieka do swoich celów po to by byty te mógłby zdobyć biologiczne ciało które umożliwiłoby im nieśmiertelność bez konieczności przekładania świadomości jak to robią na ten moment krótko mówiąc ich celem jest odradzać się wraz z człowiekiem oraz przejęcie kontroli nad istotą ludzką i pełna hybrydyzacja stąd może wynikać gwałtowna potrzeba rozwoju sztucznej inteligencji, czipów, neuronaki, cyfryzacji i ingerencji w organizm człowieka co moze go w przyszłości doprowadzić do tego że sztuczna inteligencja przejmie władzę nad ludzkim ciałem biologicznym.

Artykuł osoby która uczula na to zagrożenie i tłumaczy w jaki sposób następuje ten proces tutaj :

SZARAKI – FAŁSZYWY PROROK XXI WIEKU – KIM SĄ I JAKI MAJĄ PLAN WZGLĘDEM LUDZKOŚCI ?

Artykuł na temat religi który tłumaczy w jaki sposób tak zwani przywódcy religijnie mogli być manipulowani by wykonywać rozkazy tejże grupy :

ARCHONCI : Na końcu oszustwa – Gnostycki pogląd na Objawienie

W świetle tych informacji a mianowicie takich że w ciele człowieka moga się poruszać byty które ludźmi nie są łatwiej zrozumieć tak zwane “okrucieństwa” których dokonywał doktor Mengele tak naprawdę według siebie nie wiedział on że robi coś złego gdyż mógł nie posiadać sumienia i nie być istota ludzka po prostu poruszał się w ludzkiej powłoce gromadząc wyniki badań w tym celu aby wyciągnąć wnioski w jaki sposób kierować rozwojem istot ludzkich by osiągnąć cele swojego gatunku. Jak słusznie zauważył autor artykułu o szarakach i ich klonach. Z ich strony to nie okrucieństwo to poprostu brak uczuć wynikający z braku człowieczeństwa.

Z tą konkluzją Państwa tutaj zostawię i poddam pod zastanowienie czy aby na pewno wszyscy którzy zarządzają naszą ludzką trzoda są ludźmi a nie biorobotami z przełożoną zaprogramowaną świadomością której celem jest wykonanie określonego przez mocodawców zadania.

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę gdyż portal nwk24.pl utrzymuję się dzięki Waszemu wsparciu i tylko dzięki Wam ta działalność jest możliwa z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam sedrdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

6 thoughts on ““PANI OD SZCZEPIONKI” WYGLĄDA DZIWNIE ZNAJOMO.

  1. ponoć ta partia szczepionek jest ważna do 1 stycznia 2021
    pomijam fakt usuwania moich komentarzy oraz dokumentów
    WG Jewrura moje komentarze ponieważ podważają opinie gremium szalonych eugenicznych naukowców.
    Nazywanie zorganizowaną grupą przestępczą terroryzującą 7 mld dla paruset miliardów dol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *