“PANI OD SZCZEPIONKI” ZAGUBIONĄ SIOSTRĄ MATEUSZA MORAWIECKIEGO ?

Poruszmy w tym artykule kwestię tak zwanego bezpieczeństwa narodowego jako że ze względu na strukturę otaczającej nas rzeczywistości jaką przedstawiłem w poprzednim artykule z przyczyn systemowych na ochronę kontrwywiadowczą ze strony Państwa moim zdaniem nie możemy liczyć ewentualnie możemy się spodziewać że instytucje Państwa będą wręcz temu bezpieczeństwu przeciwdziałać i mu zagrać ze względu na to że zagrożenie dla narodu Polskiego i nie tylko jest systemowe a więc system(czyli między innymi służby) może w danych operacjach przeciw obywatelom uczestniczyć lub wręcz je inspirować.

Przyjrzyjmy się tutaj kolejny raz wątkowi tajemniczego rzekomego “opozycjonisty” Kornela Morawieckiego super taty który samodzielnie przyjął poród Mateusza Morawieckiego.

http://muzhp.pl/pl/c/2075/odznaczenia-dla-dmowskiego-i-daszynskiego-trafia-do-muzeum-historii-polski

“W duszpasterstwie Kornel Morawiecki poznał Jadwigę. Mimo sporej różnicy wieku para szybko zdecydowała się na ślub – pan młody miał zaledwie 18 lat. Rok później na świat przyszła ich córka Anna, później urodziły się Marta i Magdalena, która ku rozpaczy rodziców po kilku miesiącach zmarła. W 1968 r. w rodzinie pojawił się syn Mateusz (Kornel sam odbierał poród), a pięć lat później jako ostatnia – Maria.”

Zbieżność dat jeżeli chodzi o rok urodzenia rzekomo zmarłej córki Magdaleny a siostry Pana Morawieckiego a urodzenia Pani Özlem Türeci jest bardzo duża.

Pani Özlem Türeci urodziła się w roku 1967 a córka Pana Morawieckiego urodziła się w roku 1966 według strzępków informacji jakie znajdują się na ten temat w Internecie.

W takiej sytuacji bez większego problemu jest możliwe zmanipulowanie daty urodzenia w taki sposób aby były pozornie rozbieżne choć w rzeczywistości po wnikliwym sprawdzeniu w źródłach medycznych o ile nie zostały sfabrykowane bądź poród nie został przyjęty przez naszego geniusza opozycjonistę może się okazać ze są wręcz bardzo zbieżne lub identyczne..

W ramach tezy jaka przedstawiłem poprzednio iż nasi wspaniali “przywódcy” mogą być w rzeczywistości agentami do zadań specjalnych którym finguje się kariery i tworzy życiorysy to ciekawą informacją mogą być sugestię pewnego człowieka z otoczenia Pana Morawieckiego mówiące o tym iż w rzeczywistości nie posiada on dzieci a zostały one adoptowane. Super Expres zamieścił nawet artykuł na ten temat.

Co do biografii Morawieckich może dawać do myślenia ten cytat :

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1735292,1,rodzina-morawieckich.read

“Rodzina matki Kornela też miała patriotyczne geny. Pradziad Konrad Szumański był ordynansem dyktatora powstania styczniowego gen. Mariana Langiewicza. Ale Jadwigi Szumańskiej, matki Kornela, nie pociągał – jak zapamiętano – powstańczy romantyzm. Urodziła się nieopodal Warszawy i była jak na owe czasy nieźle wykształcona, miała maturę, znała języki. W jej rodzinie byli Niemcy i Francuzi. Marzyły jej się Stany Zjednoczone Europy, drażniły zbyt silne uczucia narodowe, a powstańcze ruiny stolicy i zagłada Żydów bardzo przygnębiały. Jednak w 1954 r. dziadkowie Morawieccy wypisali dla Kornela na kartce imieninowej życzenia „by został bohaterem w Ojczyźnie”.

Dającym do myślenia stwierdzeniem jest stwierdzenie “Stany Zjednoczone Europy” osobliwe marzenia jak na Panią domu zastanawiać może fakt przytoczenia tych poglądów w artykule czyżby te poglądy były na tyle wyraźne i ogólnie znane że nie dało się ich po prostu przemilczeć ?

Dalej w artykule znajduje się ciekawa wzmianka o naszym opozycjoniście i jego super dobrym sercu które podobnie jak jego syna zawodowego bankiera czerpiącego korzyści z oprocentowania od udzielania ludziom kredytów bądź też sprzedawania tak zwanych “instrumentów finansowych” skłoniło do zajmowania się sprawami publicznymi. Krótko mówiąc są to na tyle wysokiej klasy humaniści że chęć niesienia pomocy ludziom skłania ich do zakładania organizacji pseudoterrorystycznych jak “Solidarność Walcząca” gdzie możliwość infiltracji wstępujących do takich organizacji osób jest bardzo duża lub tez do pracowania na wysokich stanowiskach w bankach bądź też do bycia premierami danych krajów. Doprawdy wysokiej klasy humaniści żeby nie powiedzieć filantropowi – są niedaleko tego szczytnego poziomu oraz miana podobnie jak wielu ich zacnych pobratymców typu Soros i reszta światowej i regionalnej sławy mieszanki dzięki której ludzkość tak wspaniale się rozwija i zawdzięcza im same dobre rzeczy.

Cytat :

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1735292,1,rodzina-morawieckich.read

Ani grosza za córkę

“Anna Morawiecka, starsza siostra Mateusza, na nagraniu zdeponowanym w Muzeum Historii Mówionej (MHM), tak powiedziała o ojcu: „Ma swoje wartości i zasady i się ich trzyma, jeśli chodzi o politykę, bo trochę inaczej jest w życiu, tu różnie bywa. Ale do wszystkiego potrafi sobie dobudować teorię”. Być może chodziło jej o to, że ojciec rozstał się z matką. Znajomi rodziny mówią, że to ukrywanie się przed esbecją, rzadkie spotkania małżonków (przez tych kilka lat widzieli się najwyżej parę razy), są ciężką próbą dla związków. Dwa lata temu Kornel wyznał w „Super Expressie”: „Mam żonę Jadwigę [nie rozwiedli się do dziś – red.]. Żyję od lat z inną kobietą Anną. Mamy 22-letniego syna Jerzego. Jest jeszcze Hanna, z którą zakładałem SW. Wszystkie te kobiety bardzo kocham i są mi one bardzo bliskie”.

Z matką czwórki swoich dzieci był do grudnia 1981 r. W 15 lat młodszej od siebie Annie zakochał się już pięć lat wcześniej, ale kontakt się urwał. Spotkali się na początku lat 90. i zostali razem. A Hanna Łukowska-Karniej, nazywana przez niektórych Miss Solidarności Walczącej, najpierw była łączniczką Kornela Morawieckiego, a potem ukrywała go w swoim wrocławskim mieszkaniu. To podobno wtedy zawiązał się między nimi romans.

A Hanna Łukowska-Karniej

Rozpad małżeństwa Morawieckich seniorów to bolesna historia, ale nie podzieliła rodziny. Dzieci podziwiają ojca za walkę o niepodległość, jego odwagę i determinację, a matkę, że to wszystko znosiła. – Kornel zawsze z wielkim szacunkiem mówił o Jadwidze, mieli dużą kulturę przy tym rozstaniu i właśnie dlatego, że zostawili to w sferze dorosłych, nie obciążając tym dzieci, one dziś mają dobre relacje z obojgiem rodziców – uważa Myślecki.

Chyba najmniej nieobecność w domu ukrywającego się ojca odczuła najstarsza córka Anna, choć to ją najdłużej woził w siodełku rowerowym. W nagraniu dla Muzeum Historii Mówionej wspomina, że miała może 15 lat, jak usłyszała w radiu o porwaniu dla okupu dziecka jakiegoś milionera. Zapytała: „Tatuś, ile byś dał za swoją córeczkę, a on powiedział: ani grosza, i to było wielkim szokiem”. Ojciec tłumaczył, że danie okupu nie dawałoby gwarancji, że ona wróci, i otwierałoby pole do dalszych porwań. „Ojciec jest dziwnym człowiekiem, a ta rozmowa z nim zostawiła duży ślad we mnie i rzutowała na mój stosunek do niego” – opowiadała.

Ta historia dobrze pasuje do legendy przywódcy Solidarności Walczącej. SW powołał w czerwcu 1982 r. Jej członkowie składali tajną do 1986 r. przysięgę (pierwszy raz ujawniona w „Biuletynie Dolnośląskim”), której pierwsze zdanie brzmi: „Wobec Boga i Ojczyzny przysięgam walczyć o wolną i niepodległą Rzeczpospolitą Solidarną, poświęcać swe siły, czas – a jeśli zajdzie potrzeba – swe życie dla zbudowania takiej Polski”. SW była jedną z niepodległościowych organizacji opozycyjnych, wywodzących się z NSZZ Solidarność, powstałych w konsekwencji delegalizacji związku przez władze PRL oraz wprowadzenia stanu wojennego. Wzywała do radykalnych form oporu, chciała mobilizować ludzi w ulicznych starciach, podczas gdy inni działacze opozycji (np. Bujak czy Frasyniuk) byli temu przeciwni i wybierali strategię długiego marszu do wolności. Członkowie SW w gdyńskiej stoczni stworzyli na przykład prototyp karabinu maszynowego według instrukcji CIA. Umieli konstruować bomby. Gdy w 1987 r. esbecy złapali ukrywającego się Kornela Morawieckiego, Amnesty International nie chciała go bronić. Według ówczesnych działaczy AI Solidarność Walcząca była organizacją terrorystyczną.”

Znamienne jest stwierdzenie córki :

„Ojciec jest dziwnym człowiekiem, a ta rozmowa z nim zostawiła duży ślad we mnie i rzutowała na mój stosunek do niego”

oraz :

“Członkowie SW w gdyńskiej stoczni stworzyli na przykład prototyp karabinu maszynowego według instrukcji CIA. Umieli konstruować bomby.”  – z czego jasno wynika że Kornel Morawicki był agentem CIA. Czy z takiej współpracy kiedy się wychodzi rozeznanie tego pozostawiam Państwu.

W tym kontekście cytat z poglądów mamy Pana Kornela daje jeszcze bardziej do myślenia a więc pozwolę go sobie ponownie przytoczyć :

“Rodzina matki Kornela też miała patriotyczne geny. Pradziad Konrad Szumański był ordynansem dyktatora powstania styczniowego gen. Mariana Langiewicza. Ale Jadwigi Szumańskiej, matki Kornela, nie pociągał – jak zapamiętano – powstańczy romantyzm. Urodziła się nieopodal Warszawy i była jak na owe czasy nieźle wykształcona, miała maturę, znała języki. W jej rodzinie byli Niemcy i Francuzi. Marzyły jej się Stany Zjednoczone Europy, drażniły zbyt silne uczucia narodowe, a powstańcze ruiny stolicy i zagłada Żydów bardzo przygnębiały. Jednak w 1954 r. dziadkowie Morawieccy wypisali dla Kornela na kartce imieninowej życzenia „by został bohaterem w Ojczyźnie”. – Co miała na myśli mam mówiąc “bohaterem” w ojczyźnie ? Czyżby miał być bohaterem budującym “Stany Zjednoczone Europy” dla CIA ?

A tutaj krótka wzmianka na temat realnego działania służb specjalnych w systemie feudalizmu pseudokatalitycznego :

“Major Stasi “Erika” ma niewątpliwie kontakty do MI6 (Wywiad zagraniczny), ale przede wszystkim do City of London, tak jak CIA jest prywatna Służba szwajcarskich bankierów (nadzorowana przez tajny wywiad SVS Watykanu oraz Wywiad Wojskowy NATO “Cosmic Top Secret”). WSZYSTKIE Tajne Służby na najwyższych szczeblach (ale i niżej) maja do siebie dobre kontakty, a ich członkowie w razie potrzeby są ukrywani i zaopatrywani w t.zw. eksterytorialnych Save Houses. W Save Houses bywają w jednym czasie często członkowie różnych, pozornie “wrogich” sobie Służb. Zarówno Adolf Hitler był przynajmniej od 1919 r. (jego oficerem prowadzącym pod brytyjska kontrola był kpt. Reichswery Meyer) jak i późniejszy Admirał Canaris od 1920 r. brytyjskimi Agentami. To właśnie m.in. od Canarisa (Szefa Abwehry) dostawali Brytyjczycy najpóźniej po 24 h wszelkie plany niemieckiego Sztabu Generalnego.”

Tak więc mamy tutaj obraz w pigułce tego jak fałszowana jest historia i jak w rzeczywistości rozgrywają się pewne wydarzenia historyczne jak wojny, rewolucje itp.

Parę komentarzy z Internetu na temat Pana Kornela :

“Pamiętam tamte lata. Było niełatwo, a nie jestem oderwany od szarej rzeczywistości. I dlatego się zastanawiam nad aspektem materialnym jego działalności w tamtych czasach. Jeżeli miał rodzinę, kochanki, a jednocześnie był w konspiracji i nie zarabiał oficjalnie pieniędzy, to kto mu finansował tak bujne życie erotyczne, zabezpieczał egzystencję kilkorga dzieci, żony, kochanek oraz zabawę w działalność opozycyjną, a to przecież wszystko kosztuje.”

“Z rana szybciutko biegł do kościoła na mszę, wyspowiadał się i zaraz po odpuszczeniu grzechów biegł do kochanki by zdradzać poślubioną w kościele żonę, dzieci i łamać jako osoba wierząca przykazania boże:
“VI. Nie cudzołóż.
VIII. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
IX. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
X. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.”
Zwykły, zakłamany członek KK. Stop obłudzie. Czyim jest bohaterem?”

“Prawdziwie katolicka moralność: żona i kochanka, głosowanie w sejmie na dwie ręce, oszukiwanie kontrahenta, niespłacane długi. Ciężko chyba żyć w takim rozdwojeniu?”

Hanna z którą nasz super bohater zakładał SW jest kobietą niezwykle piękną co nasuwa na myśl skojarzenie z działaniami szpiegowskimi takimi jak grupy “Romeo” w NRD czym operowało STASI którego agentem jest racząca nasz szczepionkami Pani Merkel o czym za chwilę.

 

https://facet.wp.pl/kornel-morawiecki-i-miss-solidarnosci-6002212062200961g/5

“Jak zauważył SE, to właśnie w okresie bliskiej współpracy Kornela Morawieckiego z jego urodziwą asystentką połączyło ich coś więcej niż walka w słusznej sprawie. Wybuchł romans, który do dziś jest przedmiotem plotek wśród działaczy “Solidarności”. Marszałek senior wciąż także z sentymentem wspomina tamten czas. Jak dodał, to właśnie wtedy zakończył się jego związek z żoną Jadwigą (byli razem do 1981 r. i, jak przyznał poseł, nadal nie mają rozwodu, zatem oficjalnie pozostają małżeństwem), z którą ma czwórkę dzieci.”

Jak widać występuje tutaj zbieżność w czasie miedzy poznaniem pięknej Pani a stworzeniem Solidaności Walczącej która udzielała działaczom pomocy i organizowała “tajne spotkania”.

Krótki fragment biografii tej niezwykle ślicznej Pani urodzonej na Syberii której pochodzenie jest niezwykle interesujące :

https://sw.ipn.gov.pl/ws/biogramy/4624,Hanna-Lukowska-Karniej-Wroclaw.html

“Hanna Łukowska-Karniej (Wrocław)

Hanna Łukowska-Karniej, ur. 7 VIII 1941 w Nowej Borowlance w Kraju Ałtajskim na Syberii. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek historia (1970).

1965–1967 laborant techniczny w Katedrze Ekonomiki Politechniki Wrocławskiej, 1967–1972 operator maszyny cyfrowej Odra w Instytucie Ekonomii i Organizacji PWr, 1972–1986 pracowniczka Biblioteki Instytutu Matematyki PWr. W 1968 uczestniczka wydarzeń marcowych we Wrocławiu. Od 1979 prowadziła tajną bibliotekę wydawnictw niezależnych; kolporterka „Biuletynu Dolnośląskiego”.

Od X 1980 w „S”. 13 XII 1981 ukryła Kornela Morawieckiego, w wyniku czego jej mieszkanie stało się miejscem utworzenia struktury poligraficznej i kolportażowej powstającego RKS Dolny Śląsk oraz pierwszą podziemną siedzibą redakcji pisma „Z Dnia na Dzień”; do V 1982 uczestniczka prac RKS; główna łączniczka i asystentka Kornela Morawieckiego, organizatorka miejsc jego ukrywania się i tajnych spotkań; w VI 1982 współorganizatorka Solidarności Walczącej, członek Rady i Komitetu Wykonawczego SW. W V 1983 zatrzymana i przesłuchiwana w związku ze sprawą prowadzoną przeciw redaktorom i drukarzom pisma SW „Wiadomości Bieżące”. Na początku 1984, w związku z falą represji zagrożona aresztowaniem, w ukryciu, poszukiwana listem gończym; 6 VI 1984 aresztowana, zwolniona na mocy amnestii z 22 VII 1984. Po wyjściu nadal działaczka SW, wielokrotnie zatrzymywana, poddawana rewizjom. 9 XI 1987 ponownie aresztowana (z Kornelem Morawieckim), przetrzymywana w areszcie MSW, od 24 XII 1987 w AŚ Warszawa-Mokotów, następnie AŚ we Wrocławiu, w III 1988 w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu rozpoczął się proces z oskarżenia o działalność antypaństwową, przewodniczący składu sędziowskiego podjął decyzję o utajnieniu rozprawy, argumentując to manifestacyjną postawą przybyłego tłumu; po proteście obrony rozprawę odroczono; 20 IV 1988 zwolniona.

1992–2006 nauczycielka historii w Zespole Szkół nr 4 we Wrocławiu.

Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, (Londyn 1988); Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2007).

Od 7 IX 1982 rozpracowywana przez Wydz. III-1 KW MO/Inspektorat 2 WUSW we Wrocławiu w ramach SOR krypt. Książka.”

Znamienny jest następujący fakt :

“W III 1988 w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu rozpoczął się proces z oskarżenia o działalność antypaństwową, przewodniczący składu sędziowskiego podjął decyzję o utajnieniu rozprawy, argumentując to manifestacyjną postawą przybyłego tłumu; po proteście obrony rozprawę odroczono; 20 IV 1988 zwolniona.”

Z pewnością tak piękna Pani nie była agentkom mając dostęp do miejsc tajnych spotkań a także prowadząc tajną bibliotekę wydawnictw niezależnych; i będąc kolporterką „Biuletynu Dolnośląskiego” niema na to żadnych dowodów więc wyciąganie pochopnych wniosków niema sensu jednak warto odnotować ten fakt taki jaki cudowne “wypuszczenia” z więzienia oraz pomimo “rozpracowywania” brak utraty pracy 1972–1986 pracowniczka Biblioteki Instytutu Matematyki PWr – duża doza szczęścia być może wynikało to tylko i wyłącznie z niezwykłej urody naszej Pani pochodzącej z Syberii.

Pytanie co po roku 1986 oraz co stało się z funduszami Solidarności przekazywanymi przez CIA czyżby wyparowały jak kamfora a może posłużyły do budowy pseudokapitalizmu w Polsce i umocnienia oligarchii pragnącej zbudować “Stany Zjednoczone Europy” ?

Po tym przydługim wprowadzeniu chce postawić następująca tezę a mianowicie taką że Kornel Morawiecki byl agentem tajnych służb powiązanym z CIA który działał na rzecz zbudowania “Stanów Zjednoczonych Europy” jego kontaktem / łącznikiem mogła być cudna Pani A Hanna Łukowska-Karniej z którą stworzył Solidarność Walczącą choć nie jest to w żaden sposób potwierdzone że był agentką a jest to jedynie hipoteza a idąc dalej działania jego syna Mateusza również należy obserwować z bardzo dużą uwagą czy aby na pewno działa on w interesie Polski czy jednak tak zwanych “Stanów Zjednoczonych Europy” lub tez ogólnie szeroko pojętego globalizmu. W szczególności biorąc pod uwagę jego dziwaczne stypendia zagraniczne na prestiżowych uczelniach które ktoś opisał tutaj i słusznie zauważył że ktoś je musiał opłacić :

Cytat :

https://www.salon24.pl/u/pesymizm/831724,mateusz-morawiecki-kariera-dziwna

“Jestem starym podejrzliwym zgredem. Jako człowiek mało błyskotliwy lubię mieć wytłumaczone wszelkie wątpliwości. Mój umysł nie potrafi finezyjnie zgadywać. Dlatego, po przeczytaniu informacji o premierze Mateuszu Morawieckim w Wikipedii ( zaznaczę, że nigdzie więcej) naszły mnie wątpliwości. Albo informacje są podkoloryzowane, albo wręcz fałszywe albo bardzo niepełne. Jaruzelska komuna jawi się w tych faktach ( z życia Mateusza) jako system łagodny a nawet litościwy względem swoich wrogów.

Ojciec Mateusza, Kornel Morawiecki uchodził za wroga numer jeden komuny. Pamiętam dobrze te czasy. Wieść niosła, że pilnie poszukiwany. Wieść niosła, że zbój i agent amerykańskiego imperializmu. Same komplementy. Nie przypominam sobie, jednak, aby w ówczesnej TV pokazano zdjęcie “zbója”. Albo nie mieli, albo się bali, że każdy “zbójowi” pomoże. Jak tam było, tak było, ale brodatego w owym czasie Jana Narożniaka, “zbója” podobnego, zdjęcie pokazano a później postrzelono w czasie polowania na niego.

W tamtych czasach najłagodniejszą karą za grzechy rodziców ( dodam, grzechy najcięższe jakimi były działania przeciwko PZPR, PRL i ZSRR ) było relegowanie ze szkoły. Z podstawówki raczej nie, ale z liceum zawsze. Podaje się też, że młody Mateusz był aktywny politycznie. No, no. Taki dzieciak języka za zębami nie utrzyma. Powie na posterunku MO co o nich myśli. Podobno był bity. Nie trzyma się to kupy. Moja pamięć co innego sugeruje. Po pierwsze wywalenie ze szkoły średniej. Po drugie takie szykany dla chłopca, aby ojcu odechciało się konspirować. A tu studia i dyplom ( pierwsze na wydziale historii). Później przedziwna kariera. Studiowanie na uczelniach zagranicznych, nawet. Kto skierował Wikipedia milczy. Kto płacił, podobnie. Mateusz Morawiecki studiował i w Niemczech,  i w Szwajcarii a nawet w USA. Kto płacił? Kto, kto, kto? Stypendia? Być może, ale tu cisza w informacji. A jakie stypendia? Bo bywają różne. Większość z nich ma na celu kształcenie “swoich sukinsynów”.

Jako, że jestem człowiekiem podejrzliwym dziwi mnie, ze chłopak, który powinien być zdołowany przez system komunistyczny i odrzucony przez system zblatowanej z komuna opozycji zrobił tak błyskotliwą karierę. ”

Tak więc konkluzja jest taka : Najprawdopodobniej mamy do czynienia rodziną która posiada połączenia agenturalne ponadnarodowe i pełni funkcje tak zwanych “regionalnych bohaterów” co według Pana Czyżewskiego jest nawet udokumentowane a dokumenty na temat agenturalności obu Panów Morawieckich jak innych osób z klasy politycznej są dostępne i jest w ich posiadaniu, oraz znajdują się one w Instytucie Gaucka i są publicznie dostępne przynajmniej tak było według niego na czas realizacji nagrania :

“Prokurator Andrzej M Czyżewski: kariery panów Morawieckich są związane z oficerami WSI”

https://www.cda.pl/video/65631854

A teraz domknięcie tej historii. Jak zasugerowałem wcześniej działania służb takich jak STASI, KGB, CIA mogą być w rzeczywistości powiązania a pozorne różnice między krajami są tylko pozorne i z grubsza i tak prowadzą do określonej agendy przykładem jest II wojna światowa i pozorny konflikt na linii Wielka Brytania – Niemcy który był fikcyjny gdyż Hitler był agentem MI6.

Artykuł na ten temat :

UKRYCI WŁADCY MARIONETEK – OD HITLERA DO TRUMPA – KTO JEST KUGLARZEM ?

Niepokojący jest fakt iż w wyniku działań podczas II wojny światowej niezwykle ucierpiał naród Polski i został przeznaczony do fizycznej likwidacji :

”Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać” – premier Izraela, Benjamin Netanjahu, te słowa padły na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie w 2015 roku.Adolf Hitler przedstawił wyższym dowódcom Wehrmachtu, zgromadzonym w Obersalzbergu 22 sierpnia 1939 roku, cele wojny z Polską: “Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. Celem musi być nie dotarcie do jakiejś oznaczonej linii, lecz zniszczenie żywej siły […] Podam dla celów propagandy jakąś przyczynę wybuchu wojny, mniejsza z tym, czy będzie ona wiarygodna, czy nie. Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo”. 15-go marca 1940r. w okupowanym Poznaniu, na naradzie komendantów obozów zagłady, dowódca SS Heinrich Himmler oświadczył: „Wszyscy fachowcy polskiego pochodzenia winni być wykorzystani w naszym przemyśle zbrojeniowym. Później wszyscy Polacy znikną ze świata. […] Dlatego jest konieczne, aby wielki naród niemiecki widział swoje główne zadanie w unicestwieniu wszystkich Polaków”. dr hab. Janusz Kurtyka Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Zagłada polskich elit Akcja AB – Katyń Warszawa 2009. Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów. Polskę zamieszkiwało przed wojną 35,1 mln osób. Wynik pierwszego powojennego spisu powszechnego z końca 1946 roku (23,6 mln) i powojenny trend demograficzny (według “Atlasu” wydanego we Wrocławiu w 1981 roku “Historical Atlas od Poland” pod red. W. Czaplińskiego i T. Ładogórskiego w chwili następnego spisu powszechnego w 1950 roku Polska liczyła 25 mln mieszkańców) pozwala oszacować zaludnienie Polski w 1945 r jako 23,2 mln. Stad liczba rzeczywiście utraconych w czasie wojny przez Polskę obywateli to co najmniej 11,5 mln (za “Atlasem”) albo nawet 12,6 mln, co stanowi 35% polskiej ludności z 1939 roku. Liczbę te należałoby powiększyć o wymordowaną przez najeźdźców mniejszość narodową polską, żyjącą przed wojną poza granicami RP – na wschodzie i zachodzie… Należy podkreślić, że w sentencji Wyroków Norymberskich w 1946 roku określono polskie straty jako 1/3 (33%) przedwojennej populacji Polski. Tylko na terenach sowieckich wymordowano około 15 milionów Polaków w latach 1919 do 1953 roku. Richard Lukas podkreślił, że napisał „Zapomniany Holocaust”, książkę o losach Polaków pod okupacją niemiecką, ponieważ na Zachodzie tragiczne losy naszego narodu są niemal w ogóle nie znane. Według historyka wynika to ze specyficznego podejścia amerykańskich naukowców do tematu Polski w czasie II Wojny Światowej – jest ona bowiem wyłącznie tłem dla najważniejszego wydarzenia, jakim był według nich Holocaust. – Cała historia Polski XX w. jest na Zachodzie pisana z perspektywy cierpienia Żydów, tak jakby Polacy nie istnieli.Dla Żydów II wojna światowa miał być początkiem powstania Izraela w Palestynie;”

Jeżeli dodamy do tego fakt iż Pani Merkel jest agentką STASI :

MERKEL RAZEM ZE SZPIEGIEM W 1986 R. Z GRUPY FDJ

RÓWNOWAŻNA GRUPA MŁODZIEŻY HITLERSKIEJ W BYŁEJ NRD

Tutaj jest z agentami Stasi w podejrzanej grupie podobnej do Hitlerjugend. Freie Deutsche Jugend lub FDJ była grupą komunistów. To podstawowy test, który pokazuje, że NOWY WILK OWCZAREK prowadzi europejską politykę wprowadzając w błąd co do swojej rzekomej niezależności.

ARCHIWUM, W KTÓRYCH JEST OSTEN POLITYCZNYM AGITATOREM.

“Według książki Christophera Andrew i Mitrokhina, szpiegowskim kryptonimem Merkel była Anita. Mitrochin był archiwistą w KGB i przekazał Andrzejowi tajne lub odtajnione akta. W ten sposób odkryto tort i powiązania między rosyjskimi szpiegami a agencją szpiegowską Niemieckiej Republiki Demokratycznej Stasi. Byli to tak zwani szpiedzy „Romeo”.

Merkel była jednym z nich i ich mentorkami i była spokrewniona z innym szpiegiem, który pracował w laboratoriach naukowych jako front, Wilhelm Kahle o kryptonimie „Werner”. Warner przeszedł wykrywacz kłamstw i został przyłapany na kłamstwie, a wszystko wskazuje na jego pomocniczą gwiazdę Merkel, Anitę. Z tego powodu Merkel pojawiła się z profilem fałszywego naukowca, który nawet nie wie, że Co2 jest dobre dla Ziemi i podstawy Życia (w rzeczywistości tlen został stworzony z CO2).

Markus Wolf zwerbował ją do Stasi. Jego „oficjalny” ojciec urodził się w berlińskiej dzielnicy Pankow, będącej wówczas częścią Związku Radzieckiego. Angela wyszła za mąż w 1976 roku za naukowca o nazwisku Ulrich Merkel, od którego wzięła nazwisko i który wydaje się być kolejnym szpiegiem grupy Romeo. Merkel w niewytłumaczalny sposób nie zmienia nazwiska później, kiedy się z nim rozstaje. Merkel jako atomowy naukowiec była w stanie szpiegować wiele rzeczy związanych z bronią jądrową, technologią i innymi sprawami o tajnym znaczeniu.

Nagle nie wiadomo skąd wskoczyła do polityki i zostaje kandydatką do nowej wschodnioniemieckiej partii pufo „Democratic Awakening” i zostaje rzecznikiem Lothara de Maiziere.

Z tym dziwnym doświadczeniem jako naukowiec trafia do CDU, czyli partii kontrolującej Niemcy. Mając żydowskie pochodzenie rodzinne lub własne nazwisko i pochodzącą z żydowskiej loży B’nai Brith, najsłynniejsza z nich trafia do partii chrześcijańskiej, będąc oficjalnie luteraninem. Wszystko bardzo dziwne. Zawiąż kropki. Następnie Ratzinger, były nazista, zostaje papieżem… a Angela, fizyk, zostaje prezydentem lub kanclerzem, jak ją nazywają w Niemczech i kontroluje wszystko w kluczowych momentach depresji i kradzieży iluminatów.

MARKUS WOLF ZREKRUTOWAŁ JĄ DO STASI WEDŁUG DANYCH KGB.

​SPISEK I MORDERSTWO BARSCHELA
Ale to nie wszystko. Premier niemieckiego landu o nazwie Scheswig-Holstein’s, Uwe Barschel, został nagle zamordowany w 1987 roku. Był lokalnym przywódcą, który aspirował do kandydowania na krajową kandydaturę CDU, gdzie dźwigał dużą wagę, czym ostatecznie się staje. Angela Merkel.

​Wnioski:

Berlińska Akademia Nauk, gniazdo szpiegów pracuje przeciwko energii jądrowej. Urodzona w Hamburgu w 1954 r. w bogatych Niemczech zachodnich migruje do
słabego i biednego NRD. Nie ma charyzmy, nie ma uroku, wywołuje naturalną odrazę, ale wygrywa ogólne elekcje, podobnie jak Hitler który nagle staje się przywódcą bogatych i rasistowskich Niemiec?
Młodzież FDJ staje się kapitalistyczna..
Pochodzi znikąd, jak Hitler, który rzekomo maluje obrazy….a następnie zostaje kanclerzem… Nic nie pasuje…. chyba że jesteś szpiegiem!

Kolejny niepokojący fakt :

Agent STASI Angela Merkel usilnie zabiega o wprowadzenie “programu szczepień” mianując na dystrybutora szczepionek Panią Özlem Türeci, której tożsamość i historia jest bardzo zastanawiająca a podobieństwa do Mateusza Morawieckiego jest bardzo uderzające..

Cytat z artykułu w Deutsche Welle

https://www.dw.com/pl/szczepionka-merkel-biontech/a-55978683

“Pomysł szczepionki powstal przy śniadaniu”. Wynalazcy z Biontech rozmawiali z Merkel Kanclerz Angela Merkel (CDU) rozmawiała w czwartek (17.12.2020) w Berlinie na wideokonferencji z założycielami firmy Biontech. Są nimi Ugur Sahin i Özlem Türeci, wynalazcy szczepionki przeciwko Covid-19. „Kiedy widać, ile osób obecnie umiera z powodu koronawirusa, to jasne staje się, ile istnień ludzkich będzie można uratować” – powiedziała, dodając, ze cieszy się na dzień, w którym rozpocznie się szczepienie po zezwoleniu wydanym przez UE. Merkel podkreśliła, że ​​niemiecki rząd jest „niezmiernie dumny”, że w Niemczech są tacy badacze jak założyciele Biontechu. Młoda firma bardzo szybko „znalazła się w centrum uwagi”. Merkel zaznaczyła, że, na marginesie szczytu G20 pochwalił ją nawet turecki premier Recep Tayyip Erdogan, który, zdaniem Merkel, ma wielki szacunek dla dwojga pochodzących z Turcji założycieli Biontechu. „Wszyscy zostaną poinformowani, kiedy będzie ich kolej” Rząd w Berlinie i rządy landowe przygotowują się obecnie do akcji szczepień, która rozpocznie się od szczepionki firmy Biontech i jej amerykańskiego partnera Pfizera 27 grudnia – wyjaśnił minister zdrowia Jens Spahn podczas wideokonferencji. Rząd federalny ufa, że szczepionka na unijny rynek zostanie dopuszczona przez agencję EMA krótko przed świętami Bożego Narodzenia. Początkowo szczepione będą osoby powyżej 80. roku życia oraz mieszkańcy domów spokojnej starości i domów opieki. „Wszyscy inni zostaną poinformowani, kiedy nadejdzie ich kolej” – wyjaśnił polityk CDU.”

W związku z tą sytuacją nasuwa się pytanie czy działania które obecnie dzieją się na świecie nie są bezpośrednia kontynuacją działań z II wojny światowej ?

I pytanie najważniejsze kim jest tajemnicza Pani Özlem Türeci czy aby nie jest to rzekomo zmarła córka Kornela Morawieckiego agenta CIA która została rozmieszczona na terenie Niemiec jako tak zwany “śpioch” po to by w odpowiednim momencie wykonać strategicznie działania operacyjne podobnie jak Pan Morawiecki który dzierży stery rządu w momencie najbardziej znaczących historycznych wydarzenie prowadzących nas do zupełniej nowej rzeczywistości, tak zwanej “Nowej normalności” ?

Ale jakiej “nowej normalności” bez narodu Polskiego w miejsce którego na naszym terytorium po eksterminacji narodu Polskiego powstanie tak zwana “Nowa Chazaria” ?

W świetle tych smutnych faktów

To nie konspiracja spisków a czysta logika. Jeśli Hitler był agentem Mi6, co zostało również udokumentowane przez Grega Halleta i Spymastera, także Mussoliniego (było to publicznie w gazetach) i Mandelę, agenta Mosadu, logiczne jest myślenie, że niemiecki kanclerz również podlega rozkazom jej panów, MI6. i Moxxad, które są takie same.

Z tą konkluzją Państwa pozostawię i doradzam rozwagę w korzystaniu z różnego rodzaju mediów kolportujących informację gdyż tak zwana rzeczywistość obiektywna może być daleko inna od tak zwanej rzeczywistości uzgodnionej a więc tej kreowanej przez środki masowego przekazu zarządzające percepcją.

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

 

 

101 thoughts on ““PANI OD SZCZEPIONKI” ZAGUBIONĄ SIOSTRĄ MATEUSZA MORAWIECKIEGO ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *