Program ZBRODNI LUDOBÓJSTWA – COW ID wymknął się właśnie z rąk spiskowców.

W nawiązaniu do moich wcześniejszych artykułów wskazujących na strukturę globalnych “układów” zarządzających światem i wynikających z tego konsekwencjach mianowicie takich że jako ludzie jesteśmy najprawdopodobniej pozbawieni ochrony kontrwywiadowczej ze strony służb które zamiast wspomnianą ochronę roztaczać mogą same uczestniczyć w globalnym przestępstwie noszącym znamiona ludobójstwa oraz zbrodniczego eksperymentu medycznego czuję się w obowiązku zamieścić treść wiadomości jaką otrzymałem w związku z napisanymi uprzednio artykułami.

Niniejszym wklejam treść wiadomości jaką otrzymałem która wskazuje na to że program szczepień w rzeczywistości może być zbrodnią ludobójstwa rozłożoną na lata co w połączeniu z faktem iż Pani Merkel jest w rzeczywistości agentem STASI a więc zbrodniczego systemu a także w świetle niejasnych powiązań Pana Morawieckiego i jego roli w całej globalnej akcji jaka obecnie dzieje się na świecie a także jego dziwacznego podobieństwa do pani raczącej nas wspomnianymi szczepionkami niejako potwierdza tezę zawartą w poprzednich artykułach iż w rzeczywistości może to być skoordynowana akcja prowadzona przez rozlokowaną w różnych krajach agenturę zamierzającą dokonać zbrodni przeciwko ludzkości.Wszystkie te wątki a więc agenturalność Pani Merkel, niejasne powiązania Pana Morawieckiego Kornela z CIA oraz informacje przedstawiane przez Pana Czyżewskiego mówiące o tym iż w rzeczywistości oboje Panowie Morawieccy to agenci zbrodniczych służb komunistycznych które to w przeszłości dokonywały  mordów na Polakach a także na ludziach na całym świecie świadczą o tym że akcja szczepionkowa w istocie może być zbrodniczym przedsięwzięciem noszącym znamiona zbrodni przeciwko ludzkości.

Niniejszym zamieszczam treści otrzymanej wiadomości oraz zamieszczam linki do poprzednich artykułów w których szczegółowo omówiłem jedynie zasygnalizowane w tym artykule kwestie dotyczące wyżej wymienionych kwestii.

“PANI OD SZCZEPIONKI” WYGLĄDA DZIWNIE ZNAJOMO.

“PANI OD SZCZEPIONKI” ZAGUBIONĄ SIOSTRĄ MATEUSZA MORAWIECKIEGO ?

Treść otrzymanej wiadomości :

Witam serdecznie niestety nie mam jak się skontaktować z właścicielem kanału wiec musze napisać PUBLICZNIE do których dotarłem

,,Materiał skopiowany,, dostałem to od informatora i po weryfikacji pewnych faktów dot. Katastrofy malezyjskiego samolotu nad Ukrainą uznałem że należy to upublicznić.

Wielu z Was słyszało na pewno z przekaziorów ( media w języku służb ), że wirus już z nami zostanie na zawsze . Postaram się wyjaśnić skąd to przekonanie.

Bardzo IM się spieszy do tej szczepionki, bardzo. W poprzednich moich artykułach pisałem o szczepionkach wektorowych. Gdy obce DNA dostanie się do komórki gospodarza, ma dwie opcje. Może albo integrować się z genomem gospodarza i replikować, albo pozostać w środku bez integracji z genomem. Przejściowa transfekcja wykazuje tymczasową ekspresję wstawionych genów bez integracji z genomem gospodarza. Geny wytwarzają kodowane białko, aż komórka się podzieli. Jednak z powodu niemożności integracji nie może się powielać i wchodzić w przyszłe pokolenia. Ten rodzaj transfekcji kończy się powodzeniem przez krótki czas. Podczas podziału komórki lub z powodu innych czynników obce DNA ulega degradacji, wirus ginie.

Drugi sposób transfekcji to transfekcja stabilna. Gdy obce DNA, poprzez wektor, dostanie się do komórki gospodarza, część obcego DNA integruje się z genomem gospodarza i staje się jego częścią. Dlatego obcy DNA replikuje się i przechodzi do przyszłych pokoleń, gdy replikuje się genom gospodarza. Wektorami nazywamy organizmy lub cząsteczki zdolne do przenoszenia materiału biologicznego. Takie cząsteczki są wmontowywane w strukturę wirusa, co oznacza że wirus musiał być stworzony w wyspecjalizowanym laboratorium ( wojskowym, korporacyjnym ). INNYMI SŁOWY, CO JEST NAJWAŻNIEJSZE W TYM ARTYKULE, KIEDY DNA WIRUSA POŁĄCZY SIĘ Z NASZYM GENOMEM, NASZ ORGANIZM SAM ZACZNIE PRODUKOWAĆ ( REPLIKOWAĆ ) WIRUSA.

W moich artykule z 23.10.2020 roku “HIV, ZIKA, Pandemia’ wyjaśniłem dlaczego zbrodniarze planujący obecną “pandemię”, zestrzelili nad Donbasem samolot MH17. Tak, tak, nie był to nieszczęśliwy przypadek, wszyscy tu działali w porozumieniu i z premedytacją. Jedni wystawili samolot, jak rozgrywający siatkarz piłkę, przekierowali celowo samolot nad Poznaniem w rejon walk, a drudzy, czekając na piłkę, ścięli ją z wielką precyzją. Zaaranżowano to tak, żeby ukryć zaplanowaną zbrodnie za działaniami wojennymi w Donbasie.

Samolotem MH17 leciał jeden z najwybitniejszych na świecie wirusologów – specjalista od transfekcji, przechodzenia wirusów z matki na dziecko- Joep Lange. Jego wiedza w tym zakresie była wyjątkowa.

Samolotem MH17 lecieli także Glenn Thomas, Pimie de Kuijer oraz Martine de Schutter od lat powiązani z WHO i ONZ, aktywiści walczący z AIDS. Nie muszę tłumaczyć że WHO i ONZ to główni gracze w tej pandemii, więc , mimo zachowania maksymalnej tajności, program COW ID wymknął się właśnie stamtąd z rąk spiskowców. Połączona wiedza wybitnego wirusologa i działaczy powiązanych z organizacjami międzynarodowymi była dla światowego spisku wyjątkowo niebezpieczna. Wszyscy lecieli na sympozjum poświęcone AIDS do Sydney, ale zamierzali tam ujawnić plany wywołania światowej pandemii i opisać w jaki sposób zostanie ona wywołana i jak będzie prowadzona. Bez dwóch zdań, gdyby się im udało, pandemia nie wybuchłaby w ogóle.

Pisałem w moich artykułach o tym, że w pierwszym cyklu szczepień znakomita większość szczepionek to będzie Placebo. Nie mogą podać od razu szczepionek jakie wywołają wysoką śmiertelność, bo to byłaby ostatnia fala szczepień na jaką zgodziliby się ludzie. Tak drastyczne działanie równałoby się wielkim startom. Obok Placebo znajdą się jednak szczepionki wektorowe, właśnie te, jakie zawierać będą wektor, dzięki któremu genom wirusa połączy się z genomem gospodarza.

Po jakimś czasie organizm osoby zaszczepionej sam zacznie produkować wirusa i zacznie stopniowo infekować innych. Nie będą musieli niczego rozrzucać i uwalniać. W ten sposób pandemia nigdy nie wygaśnie i pojawią się kolejne fale zachorowań, a ogłupione społeczeństwo będzie karmione bredniami o kolejnych mutacjach wirusa. U tych nowo zakażonych przez tych zaszczepionych dojdzie jedynie do transfekcji przejściowej, do wystąpienia objawów zakażenia, które uzasadnią dalsze szczepienia. Tak pandemie można prowadzić kilka lat, a populacja zaszczepionych będzie budowana stopniowo.

To jest bardzo ważne, że kolejne wersje wszczepianych wirusów, produkowanych przez kolejnych zaszczepionych, będą wywoływać coraz ostrzejsze objawy. Dlaczego, bo medycyna będzie próbowała nadążyć za pandemią i znajdą się przypadkowo leki na te wirusy jak Chlorochina i Chydroxychlorochina, czy chlorowodorek amantadyny. Jeżeli znajdzie się lek lub przebieg infekcji będzie łagodny nikt o zdrowych zmysłach się nie zaszczepi. Samo straszenie przez kontrolowane przez elitę media nie wystarczy.

Jeżeli udało im się stworzyć wirusa to stworzyli także mechanizmy jego usypiania, aktywowania lub destrukcji. Pisze tu o kopiach wirusa produkowanych przez organizm po połączeniu genomu wirusa z genomem gospodarza. Takim narzędziem może być na przykład promieniowanie elektromagnetyczne. Nie jest wykluczone, jeżeli posiedli wiedzę o polach torsyjnych , morfogenetycznych że mogą wmontowywać lub usuwać materiał wirusa do lub z genomu ludzkiego za pomocą pól informacji i reakcji łańcuchowej polimerazy ( PCR ). To się udało Prof. Luc Montagnier, odkrywcy wirusa HIV z genomem bakterii Borrelia burgdorferi.

To wszystko wyjaśnia dlaczego ten wirus ZOSTANIE Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE. Będą zarażać stopniowo, falami, stwarzać nieustanne zapotrzebowanie na sczepienia. Ludzie produkując w swoich organizmach wirusa , zarażając innych sami stworzą, stopniowo, potrzebę wyszczepienia społeczeństwa ( o tym mówił Niedzielski ). Ci u których wirus połączy się z organizmem gospodarza nie umrą od razu, będą przewlekle chorować tak jak chorzy na AIDS, zanik odporności, choroby autoimmunologiczne.

Dysponując narzędziami do stymulowania wirusa, replikowanego przez organizm zaszczepionego gospodarza, za pomocą sygnału z sieci 4G, 5G, z instalacji HAARP, nadajników StarLink, wi-fi, routerów, będą mogli bardzo precyzyjnie regulować poziom populacji. Sygnał z sieci 5G pozwala skierować wiązkę promieniowania bardzo precyzyjnie. Jak to będzie wyglądać ? Najpierw namierzą wcześniej “zakwalifikowanego do eliminacji” zaszczepionego dzięki sieci 5G i StarLink. Wyślą w jego kierunku wiązkę promieniowania, najlepiej kiedy będzie spał , i wywołają niezwykłą zajadłość wirusa, który zacznie się lawinowo namnażać wywołując wstrząs w organizmie. Ludzie będą umierać na zawały, udary, dusić się. To narzędzia do zabójstwa doskonałego, o jakim od dawna marzy ta banda psychopatów.” #alert #stop”

Jak wynika z zamieszczonych informacji sprawa wydaje się bardzo poważna co w połączeniu z faktem iż podobna próba ludobójstwa była już w przeszłości przeprowadzana co została udowodnione i wykazane wskazuje na to że zagrożenie wynikające z przedstawionych faktów jest bardzo realne.

Materiał omawiający kwestie podobnej zbrodni która została udaremniona znajduję się pod tym linkiem :

DR PIOTR BEIN OBNAŻA DŁUGOFALOWY PLAN DOKONANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA NA PRZYKŁADZIE PANDEMII Z 2009 R

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

212 thoughts on “Program ZBRODNI LUDOBÓJSTWA – COW ID wymknął się właśnie z rąk spiskowców.

 1. niestety zostalem przymoswo zaszczepiony szczepionką mikrochipy billa gatesa juz zmusily mnie do kupienia 10 licencji windowsa ludzie obudzcie sie!!!!! nie pozwolmy sie kontrolowac stop plandemii!!!!!!!

 2. za ten stan są winni ludzie od lat popierają szambogłowych i zaufali im pod względem niby dbania o ich bezpieczeństwo, nic innego, jak jedno wielkie szambo kłamstwa. Fakt system skalarny z powiązany z iP pacjenta lub Targeta taje możliwość dokonywania idealnego zabójstwa i naprawdę nie potrzeba kontaktu targetem ponieważ DNA to jego adres a wszak organizm składa się w około 80% z wody tak, jak DNA i RNA fakt o zmianie DNA po szczepieniu ale reakcja wiązania będzie znana ponieważ wszystko otrzyma ten sam czynnik do genu podstawowego mając odpowiedni program można stworzyć wynik bramki na zasadzie serwera i jednostek mobilnych oraz stacjonarnych.
  Dokładając do tego mocro chip nano technologii można stworzyć biologicznego robota tak, jak mamy eksperymenty z karaluchem czy chrząszczami z zabudowanym systemem kontroli radiowej, eugenika oraz eksperymenty MK ultra udowodniają nam, że mamy do czynienia z psychopatami zdolnymi za pieniądze systemu zabić własne dzieci, cóż mamy takie służby jakie elektoraty przy urnach.
  Przykładem jest bydło w POLIN, które od ponad 30 lat sra sobie do butów strzelając przy okazji na zmianę w stopę lub w kolano.
  To nie jest tylko POLIN tak jest w każdym kraju takich debili mamy miliardy przerażająca część zostanie zamieniona w zombi, które będzie zjadać tych, którzy będą umierać na końcu ich się usunie. Dziś czytałem, że będą prowadzić nowe badania nasz pseudo szczepionką dla dzieci w przedziale wieku od 12 do 17 lat
  To jest fakt ludobójstwa a nie podejrzenie

 3. Pingback: buy insurance
 4. Pingback: who Created Tinder
 5. Pingback: starting keto diet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *