Tiffany Dover zmarła po podaniu szczepionki ? Analiza.

W tym artykule poruszę kwestię śmierci lekarki celebrytki promującej szczepianie się która rzekomo zmarła po podaniu sobie szczepionki na wizji.

Jak widzimy wszystkie autorytety moralne w tym Binjamin Netanjahu(zarzuty korupcyjne które zostały mu postawione z pewnością są pomyłką) poddają się szczepieniom na wizji co sugeruje że faktycznie szczepionki mogą być bezpieczne gdyż człowiek tak zasłużony dla ludzkości i znany ze swojej wzbudzające światowe uznanie uczciwości jak premier Izraela z pewnością nie chciałby kogokolwiek “wywieść” w pole co może sugerować że faktycznie szczepionki są bezpieczne.

Są bezpieczne w początkowej fazie przynajmniej teoretycznie natomiast skutki długofalowe omówiłem w poprzednim artykule który znajduję się tutaj –

Program ZBRODNI LUDOBÓJSTWA – COW ID wymknął się właśnie z rąk spiskowców.

Być może to jest powodem tego iż w rzeczywistości szczepienie niektórych znanych osób jest po prostu pozorowane co widać na nagraniach co wskazuje na albo wybitną nieudolność ludzi aranżujących takie przedstawienia bądź też nieufność polityków do organizatorów danego SHOW i brak zgody na podanie np soli fizjologicznej która umożliwiłaby bez konsekwencji nawet wielokrotne podanie “szczepionki” w przypadku konieczności np kręcenia dubla itp

Ciężko zrozumieć tak idiotyczne zachowanie jak symulowanie podawania szczepionek w niektórych przypadkach co następnie skutkuje lawiną filmików zwracających uwagę na ten fakt.

Jak wobec tego rozumieć doniesienia o śmierci osoby poddającej się szczepieniu na wizji i wybuchłą w związku z tym aferę szczególnie że dziewczyna zemdlała już na pierwszy nagraniu bezpośrednio po podaniu szczepionki ?

Za chwile załączę film omawiający tą sytuację jednak najpierw przedstawię możliwy scenariusz.

To że ta Pani faktycznie zginęła jest możliwe ale jest to bardzo mało prawdopodobne, świadczyłoby to o wyjątkowym braku profesjonalizmu ludzi “spiskujących” poza tym skutki działania o których pisałem w poprzednim artykule byłyby zauważalne dopiero po dłuższym czasie więc szczepionka nie powinna powodować zgonu bezpośrednio po podaniu co może wskazywać na zaaranżowaną fake wrzutkę której celem jest ośmieszenie ludzi upierających się przy tym że osoba ta zginęła choć oczywiście nie można tego wykluczyć.

Może to być próba dyskredytacji osób posługujących się tym argumentem w przestrzeni publicznej choć nie można wykluczyć tego że tak też się stało. Temat jest skomplikowany, niemniej jednak oprócz sytuacji związanej z Panią polecającą szczepionki mamy jeszcze przykład kobiety która twierdzi że doznała paraliżu twarzy w następstwie zaszczepienia się co również wskazywałoby na bardzo szybko występujące następstwa wyżej wymienionych procedur medycznych.

Pozostaje pytanie o prawdziwość tych informacji bo tak prostackie pokazanie publicznie tego że produkt który zamierzają podawać ludzie zajmujący się profesjonalnie biotechnologią może powodować wyjątkowo poważne skutki uboczne wydaje się wręcz trudny do uwierzenia.

Ocenę materiału pozostawiam Państwu i doradzam ostrożność gdyż może się okazać że sprawa za parę dni się wyjaśni a ludzi nagłaśniający ten temat zostaną zdyskredytowani jako tak zwane “szury” krótko mówiąc może mieć do czynienia z “prowokacją”.

Link do materiału oryginalnego z analizą Miroslaw Klos – Tiffany Dover zmarła po szczepieniu? Cała prawda!

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

60 thoughts on “Tiffany Dover zmarła po podaniu szczepionki ? Analiza.

  1. driver hydroxychloroquine suspension recipe absolute [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]hydroxychloroquine for psoriatic arthritis[/url] traumatic grief hydroxychloroquine treatment for coronavirus

  2. present hydroxychloroquine clinical trials results king [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]cdc approved hydroxychloroquine[/url] iliopsoas muscles hydroxychloroquine without prescription

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *