Nie żyje Marek „Krzykacz” Pawłowski. Gwiazdor programu “Złomowisko PL” odszedł w sylwestrową noc

Fot.: Marek Pawłowski/Facebook

Marek Pawłowski nie żyje. Gwiazdor programu „Złomowisko PL” emitowanego na kanale Discovery Chanel Polska zmarł w czwartek wieczorem.

Dotarła do nas straszna wiadomość. Ten rok miał się zacząć zupełnie inaczej. Ogromny smutek. Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać” – napisano na profilu Discovery Channel Polska na Instagramie. 

31 grudnia 2020 o godzinie 20.00 zmarł Marek Pawłowski “KRZYKACZ”, który był znany z programu „Złomowisko PL”. Niestety już nie wpadnie po jakiś złomek. Niech spoczywa w pokoju” – czytamy na profilu Za Kółkiem.

Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza – Marka “Krzykacza”, Króla Złomu. Na pewno jest to smutna wiadomość zarówno dla tych, którzy znali go osobiście, jak również dla tych, którzy znali go ze szklanego ekranu. Jest jedną z dwóch osób, dzięki której stałem się posiadaczem mojego marzenia – “złomu”. Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy… Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku…” – pożegnano go na stronie Vintage Garage.

Przyczyna śmierci Marka Pawłowskiego (47 l.) nie została dotąd podana do wiadomości publicznej. Serwis “SE.pl” donosi, że prawdopodobnie zmarł on z powodu wylewu. 

Redakcja portalu informacyjnego nwk24 składa wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim zmarłego.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: Media

7 thoughts on “Nie żyje Marek „Krzykacz” Pawłowski. Gwiazdor programu “Złomowisko PL” odszedł w sylwestrową noc

  1. Pingback: free sissy dating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *