WERSJA FILMOWA: CHAZARSKA MIĘDZYNARODOWA MAFIA A KORONAWRIUS – BARDZO POWAŻNE OSTRZEŻENIE.

WERSJA TEKSTOWA / ARTYKUŁ – https://tiny.pl/7vvk9

“BARDZO WAŻNY POST – PROJEKT POGO + PROJEKT ZYPHR

Jest to wiele informacji, które należy natychmiast udostępnić, zarchiwizować i ponownie rozpowszechnić. Postaram się to uprościć najlepiej, jak potrafię, ale w odniesieniu do tego postu jest wiele kropek do połączenia.

David Goldberg otrzymał ściśle tajne informacje o PROJEKCIE POGO + PROJEKCIE ZYPHR. Projekty te zostały stworzone przez MOSSAD (izraelskie inteligentne tajne służby), aby znaleźć ludzi w Ameryce (ale bądźmy szczerzy, ten plan dotarłby do całego świata), którzy są przytomni i świadomi oraz rozmawiają o Nowym Porządku Świata i Izraelu w mediach społecznościowych . David został znaleziony martwy po publicznym omówieniu tych projektów, prawdopodobnie został zamordowany. (RIP DAVID GOLDBERG – PRAWDA BĘDZIE PRZEDSTAWIONA) Na szczęście, zanim umarł, zostawił nagranie głosu, którym zamierzam się z wami podzielić, które wyjaśnia wszystko bardziej szczegółowo. W tym nagraniu głosowym wyjaśnia, jak …”

Oryginał nagrania audio po angielsku – https://www.bitchute.com/video/gwclWmr2eweI/

Artykuł na Nwk24 – https://tiny.pl/7vvk9

PROJECT POGO I PROJECT ZYPHR: Nie ma nic poważniejszego niż te dwa czarne operacje! – http://www.hugequestions.com/Eric/David-Goldberg-Projects-Pogo-and-Zyphr.html

LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/
MAIL : nwk24@protonmail.ch

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

65 thoughts on “WERSJA FILMOWA: CHAZARSKA MIĘDZYNARODOWA MAFIA A KORONAWRIUS – BARDZO POWAŻNE OSTRZEŻENIE.

  1. Fajny materiał… na Bitchute albo innym portalu zrobię parę rzeczy , które nie pasują w standardowe ramki II WŚ. Biblia mówi o synagodze szatana – mówią ,że są Żydami, ale nimi nie są.

    To zaczyna się wszystko ostro składać. Tu filmik – niedługi – na temat tego, gdzie była ziemia obiecana. Właśnie studiuję mapki Południowej Afryki … niewiele się znajduje na ten temat, Jeśli ktoś by znalazł więcej z czasów kolonizacji – byłoby super. Izrael to nie Izrael… To wszystko – każdy kawałek naszego życia – jest kłamstwem. Dlatego kochajcie się, bo na końcu – choćby z niewiedzy – przyjaciela utłuczecie…
    https://www.bitchute.com/video/9ZNUati7mRr1/

    Pozdrowionka!

  2. Ewa obejrzałem film i mnie potrzepało jak oni nasz oszukali. Przecież wszystko na tym filmie się zgadza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *