CHEMTRAILS ORAZ HAARP – OPERACJA NAZISTOWSKA NA SZEROKĄ SKALĘ.

Publikowane przeze mnie zdjęcia jak twierdzi osoba które mi je przekazała są prawdziwe.

Po sprawdzeniu w google grafika zauważyłem że niektóre z nich są publikowane a naszywki sprzedawane w sklepach internatowych co niejako sugeruje że jest to żart tak zwanych “internautów” przykład tego znajduję się tutaj :

Prawdę za wsze można wyśmiać przypominam iż mamy do czynienia z profesjonalistami :

Jakie mogą być cele takiej operacji ?

Oto odpowiedź na pytanie które zadałem stwierdzają że niektóre z publikowanym zdjęć są w internecie :

“Co wycieka do internetu, obrabiają specjaliści i dokładają, mieszają i zaciemniają, gdyby zniknęło byłoby bardziej podejrzane, więc się bawią. To co jest na widoku zbyt długo zaczyna być codziennością ludzie się przyzwyczajają i przestają zwracać na to uwagę. Nie mówię o tych którzy śledzą ten proceder i starają się uświadomić że to nie fejk albo tarcza antyrakietowa”.

Jaki może być cele globalnej operacji opryskiwania ?

Przyczyn należy szukać analizując cele 2 wojny światowej oraz tego jak Pani Merkel znalazła się w polityce oraz czyją jest córką a także jakie ma powiązania ze służbami w szczególności ze STASI.

W pigułce nakreślona struktura działania służb specjalnych na wyższym poziomie :

“Major Stasi “Erika” ma niewątpliwie kontakty do MI6 (Wywiad zagraniczny), ale przede wszystkim do City of London, tak jak CIA jest prywatna Służba szwajcarskich bankierów (nadzorowana przez tajny wywiad SVS Watykanu oraz Wywiad Wojskowy NATO “Cosmic Top Secret”). WSZYSTKIE Tajne Służby na najwyższych szczeblach (ale i niżej) maja do siebie dobre kontakty, a ich członkowie w razie potrzeby sa ukrywani i zaopatrywani w t.zw. eksterytorialnych Save Houses. W Save Houses bywają w jednym czasie często członkowie różnych, pozornie “wrogich” sobie Służb. Zarówno Adolf Hitler był przynajmniej od 1919 r. (jego oficerem prowadzącym pod brytyjska kontrola był kpt. Reichswehry Meyer) jak i późniejszy Admirał Canaris od 1920 r. brytyjskimi Agentami. To właśnie m.in. od Canarisa (Szefa Abwehry) dostawali Brytyjczycy najpóźniej po 24 h wszelkie plany niemieckiego Sztabu Generalnego.”

Wymienione w artykule operacje mogą być bezpośrednią kontynuacją działań podjętych podczas II wojny światowej przez Niemców którzy zinfiltrowali instytucje międzynarodowe, służby USA jak i instytucje jak ONZ, WHO, NATO czego dokonali przez szereg działań a kluczowymi środkami ich działań są działania CIA a także działania sektora bankowego w tym FED jednak nie o tym jest artykuł więc nie będę tutaj analizował tego jak doszło do tak głębokiej infiltracji struktur instytucji globalnych.

Gdyby ktoś miał wątpliwości jak to możliwe iż powoduje się opryski na całej planecie co ma wpływ również na obszar w którym żyją inspiratorzy tychże działań to polecam zgłębić ten materiał który prezentuje w jaki sposób dokonano manipulacji wydzielając skrawek planety nie informując o tym iż daleko większy obszar również jest dostępny jednak wiedza ta została zatajana za pomocą wieloaspektowej manipulacji z udziałem NASA i innych “agencji kosmicznych” – https://tiny.pl/r59vg

Warto dodać iż NASA składa się z naukowców zrekrutowanych do USA w ramach operacji “Paperclip” i składa się ona z agentów nazistowskich podobnie jak struktury CIA, FBI i innych służb które zostały zinfiltrowane bądź też wprost założone przez agentów nazistowskich jak CIA.Biorąc powyższe pod uwagę prowadzenie wrogich wobec ludności świata operacji przez różnego rodzaju służby wydaje się opcją wysoce prawdopodobną.

Wkleję poniżej parę możliwy scenariuszy i celów podejmowania takich działań w związku z brakiem rzetelnych informacji o celu takich działań jak opryski ze strony instytucji za to odpowiedzialnych jednocześnie przypominając słowa prezydenta Johna F. Kennedy’ego – “przestępcą jest ten kto unika polemiki”.

Jego przemówienie dla zainteresowanych :

Możliwe scenariusze :

Treść przesłanej do mnie wiadomości drogą mailową :

“Witam .Proszę o przyjrzenie się sprawie kończenia wieloletniego  ataku terrorystycznego ze strony Polskiej Policji Antyterrorystycznej, gdzie udowodniłem go w 100%,sa atakowane sieci przesyłowe oraz częstotliwość policyjna harapharap, gdzie założono mi podsłuch na kanale a30Polskiego Radia Policyjnego, z racji tego iz posiadam antenkę rfid w kanale usznym i wytworzona jest fala 7,82 czyli do polaczenia z mózgiem z terenu polski dokładnie na oprogramowaniu ABW są dowody z dźwiękiem z obrazem z gałki ocznej jak i dźwiękiem terrorystów i oprawców .Polska ingeruje w inne kraje Unii Europejskiej tzn ma laptopa z fala 7,82hz na terenie Holandii, gdzie stosuje experyment zbrodniczy ,polegający na masowym badaniu psychiatrycznym, gdzie terroryści atakują siec przesyłowa do tego laptopa dokładając “token” produkujący dodatkowa fale dźwiękowa , podgrzewana. Z drugiej strony Centrum Zarzadzania Kryzysowego utrzymuje siatkę polaczenia Wroclaw-Zeewolde zamyka od góry wysokość i występuje natychmiastowe zachmurzenie oraz wysuszenie wilgotności powietrza. Każdy organizm żywy jest wtedy skurczony, dlatego tez takie zmiany w ludziach co jest udowodnione na nagraniach. Blokujemy ciepłem sieci przesyłowe ,gdzie awarii na terenie Polski i Holandii ulegają najpopularniejsze portale spolecznosciowe.Zatrzymywany jest w ten sposób pęd rzeki, wiatr, gdyż od wysokości przesyłowej do gleby traci wilgotność powietrze, co powoduje zatrzymanie w/w rzeczy. Pełna gama dowodów wraz z obrazem z oka w Holenderskiej jak i Polskiej(Wroclaw) obsłudze numeru 112-program emergency call. Na dyżurkach Policyjnych w Polsce KWP Wrocław, KMP Częstochowa, KP Kłomnice oraz monitoringi powyższych miejsc jak ii Centrum Zarzadzania Kryzysowego we Wrocławiu. Gdzie z odpowiednim oprogramowaniem można wykonać polaczenie telefonem zaadoptowanym na antence RFID w kanale słuchowym i podpiętej fali dźwiękowej z komputera Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Polsce. W związku z nieskończonym atakiem terrorystycznym, gdzie moje rfid jest wykorzystywane jako przekaźnik do ataku (zdjęcia zmian w załączniku) jestem nadal zniewolony na terenie Holandii za pomocą sieci przesyłowej. Wszelkie nagrania od stycznia br przedstawiają pełna gamę dowodów i w rozmownych ujawnieni są terroryści.

Sebastian Andrzej Kowalski
Pesel 88100600393
1073JG Amsterdam
Poggenberkstraat 20″

Parę możliwych scenariusz dalszych :
“” oraz wysuszenie wilgotności ” pisałem kiedyś o tym nazwałem to małą jesienią bo liście drzew były jak martwe z czasem nieco zbrązowiały , przepuszczam że ten rejon był testowy , uderzenie haarp jest wyczuwalne czego osobiście doświadczyłem , i dokonałem wiele obserwacji mianowicie pogodę można modyfikować całkiem lokalnie i indywidualnie , przy normalnych naturalnych zjawiskach zachodzi wiele czynników zaś przy haarp jest to ciąg energetyczny jak fala uderzeniowa co o dziwo w wąskim przedziale płaszczyzny i co istotne impet zjawiska jest tak samo wygaszony , w tym samym rejonie chyba w ubiegłym już roku wiosna , znachodziłem dziesiątki ptaków rożnych gatunków niektóre z nich normalnie mało spotykane dzikie płochliwe gatunki , co było zauważalne musiały szukać schronienia bo były za budynkami dokładnie po przeciwnej stronie , doznałem nie szoku ale widok był nienormalny , kilka lat temu podobnie bylem w rejonie gdzie wystąpiło trzęsienie ziemi nienormalny niepokój zmusił mnie do obejrzenia budynku gdzie wynajmowałem apartament , tego dnia zobaczyłem tęczowe chmurki tu i tam , następnego dnia opuściłem to miejsce wynajmując hotel prawie 400 km dalej , rano komunikaty o trzęsieniu ziemi . chciałem coś powiedzieć usiłowałem ale rejon był i jest aktywny tektonicznie no i kto dzisiaj wierzy w teorie spisku ? chyba ten co będzie śmiertelną ofiarą .”

Temat dotyczył tworzenia kurtyny składającej z zasłon tworzonych za pomocą zmian pogodowych które mogły mieć na celu maskowanie wlatywaniA w obszar Riese obiektów latających w dużej ilości :

“mgła to częstotliwość pracy wibracji napędu itp tych obiektów ,chyba że celowo jest dla tych obiektów robiony kanał energetyczny dla przykładu haarp to potrafi , te emitowane dźwięki ( z nadajników ) to bardzo szkodliwe i destrukcyjne częstotliwości bardzo niskie takie dudnienie niemal, mają za zadanie niszczenie układu krążenia niejako ściągają rytm serca , każdy impuls ma amplitudę zbliżoną do bicia serca w górnej granicy następnie spada niemal do zera i ponownie ….”
“chemtrails na pewno to nie jednorodna sprawa , jedno wiem że są turbiny nowej generacji i pracują one na implozji powietrza czyli rozkładu atomowego to dlatego to powietrze przez kilka dni nie może się razem zebrać bo cząsteczki są w mono środowisku , reasumując wytwarza anty “grawitacja ” paliwo jego zużycie to max 10 % analogicznych turbin , jest to raczej w tajemnicy trzymane a produkuje się te turbiny na Europe na “wyspach” znana firma . powietrze przetworzone w turbinach to idealne miejsce na trucizny bo łączą tam jedynie atomy i pojedyncze molekuły niesamowita oszczędność w truciu .”
Pogoda daje się także łatwo manipulować poprzez wpływ przy pomocy zaawansowanych technologii na t.zw. jet streams w górnych warstwach atmosfery. Jet streams są kilkukilometrowymi silnymi prądami powietrza w górnej atmosferze, które non stop wieja wokół ziemi. Natomiast chemtraile maja głownie wpływ na retencje wody w obszarach gdzie są od około 1996 r. systematycznie rozpylane. Podobno HAARP jako rodzaj metalicznego parasola ma tez jakieś znaczenie militarne rzekomo do szpiegowania na pewnych obszarach. Natomiast barium w chemtrailsach oraz cobalt, które są lekko i silnie radioaktywne, maja osadzać się w płucach ludzi i w przyszłości naprowadzać na nich jako na “target” (cel) wojskowe roboty strzelające.”
“HAARP to t.zw. “fale stojące” o bardzo dużej długości, natomiast 5G to fale o częstotliwości około 60 GHz, a wiec sa to fale jeszcze krótsze niż znane nam z radia fale ultrakrótkie.”
Załączam zdjęcia o których mowa :


Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

96 thoughts on “CHEMTRAILS ORAZ HAARP – OPERACJA NAZISTOWSKA NA SZEROKĄ SKALĘ.

 1. kiedyś ten temat prowadziłem na G+ ale przyznam bardzo małe zainteresowanie było z strony ludzi tak samo, jak w przypadku bezprawia w POLIN z strony rządzących.
  Trzoda jest leniwa zwłaszcza ta w POLIN, mieszkając w Londynie udało mi się przechwycić przelot samolotu Lufthansa z warkoczem chemtrial i pragnę zwrócić na zdjęcia uwagę.
  Ja po dokonaniu głębokiej analizy uważam, że część z tych zdjęć to po prostu kłamstwa ponieważ???
  po
  1 nanotechnologia wykorzystana do produkcji chemtrial to od 17 do 80 mikronów
  2 nanocząsteczki zachowują się jak woda zatem nie mogą być transportowane w ten sposób oraz rozpylane przez tak zwany system kontroli avioniki chodzi o czujniki trąbek przepustnic itp
  2 podczas manewrów statkiem powietrznym zawartość mogła by zakłócić sterowności i skutki byłyby nieodwracalne z możliwością katastrofy.
  3 mieszanki metali nanotechnologii są mieszane z paliwem i dostarczane do przystosownych do tego celu specjalnych komór w skrzydłach z techniką zaworów i w odpowiednim momencie otwierane są aby wraz z paliwem zostać rozpylona w siniku i wraz z spalinami wylecieć na zewnątrz pozostawiając bogaty warkocz
  Teraz znaczenie
  Lot odbywa się z reguły na wysokości 14 tys m dlaczego ponieważ ta przestrzeń jest zarezerwowana dla jednostek spec oraz cargo ale cargo również posiada pułap 9 tys m i też tam jest rozpylana mieszanka metali ciężkich
  Biorąc pod uwagę rezonans Schumanna?
  7,83Hz można łatwo odgadnąć iż głównym celem jest zakłócenie tej częstotliwości po przez zwiększanie wibracji i tak zamiast odbić się od jonosfery dając pełną amplitudę drgania odbija się od fali z nanotechnologią na wysokości 9 lub 14 tys m zwiększając amplitudę z np 7,83 na 4 kHz o ile jest to realne drgania 7,83 mają pomóc nam z regeneracji DNA oraz w programowaniu umysłu zgodnie z zamierzeniami natury?
  Po rozpyleniu nastaje zawiesina dusznego powietrza zawilgoconego bez cyrkulacji ponieważ nie pozwala na to powłoka nanopyłu na wysokości około 14 tys m lub 9

 2. GO!!!
  This phrase was said by the first cosmonaut on Earth – Yuri Gagarin. (Yuri Gagarin)
  He was the first astronaut on Earth. He was Russian! …
  Now Russia is becoming a strong country, gas pipelines, a vaccine against COVID-19, an army.
  Is this very reminiscent of the communist Soviet Union?
  How do you think?
  Now we have total control in our country. I am interested in the opinion of foreigners.

  … Альбонумизматико – альбомы для монет

  ПОЕХАЛИ!!

 3. nonetheless hydroxychloroquine for lupus ourselves [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]hydroxychloroquine sulfate tabs[/url] xanthelasma hydroxychloroquine generic name

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *