Warszawa: Odzyskano samochody o wartości ponad 1 802 000 złotych

Fot.: Policja

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji z ochockiej komendy w wyniku prowadzonych działań w tym tygodniu odzyskali luksusowy sportowy samochód o wartości 926 000 złotych. 62-letni mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia znacznej wartości. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ursusa na początku maja 2020 roku otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu 4 luksusowych pojazdów na łączną kwotę 2 298 000 złotych. Sprawca nie chciał zwrócić leasingowanych pojazdów i unikał kontaktu. Wśród samochodów był między innymi luksusowy Mercedes o wartości ponad 848 000 złotych oraz sportowe Porsche 911 warte ponad 926 000 złotych.

W wyniku prowadzonych działań funkcjonariuszy zwalczających przestępczość gospodarczą oraz korupcję z komendy na warszawskiej Ochocie udało się odzyskać 3 pojazdy o wartości ponad 1 802 000 złotych.

Pierwszy z samochodów został ujawniony już tego samego miesiąca na terenie Wilanowa. Była to sportowa limuzyna warta ponad 848 tysięcy złotych. Kolejny z przywłaszczonych pojazdów odnaleziono na terenie Józefowa w lipcu ubiegłego roku. Sportowe Porsche ujawniono w tym tygodniu na terenie warszawskiej dzielnicy Włochy.

Samochody zostały zabezpieczone i po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności zostały zwrócone właścicielowi.

Mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia ruchomego o znacznej wartości. 62-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: III-Ochota, Ursus, Włochy

Fot.: Policja

97 thoughts on “Warszawa: Odzyskano samochody o wartości ponad 1 802 000 złotych

 1. Gгeetings from Ohio! I’m bored to deah at ѡork so I decded to
  browse your site on my iphone during lunch break.

  I really like tthe іnfo you present here annd can’t wait
  to take a ⅼook when I get home. I’m amazed at how fast your blog
  loaded onn my phone .. I’m not evеn using WIFI, just 3G ..
  Anyhoᴡ, goοd blog!

  my ԝeeb page: date sites (freedatingsiteall.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *