Turzany: Ciała dwóch chłopców w mieszkaniu. Dzieci miały rany kłute

Fot.: Policja

W miejscowości Turzany (woj. kujawsko-pomorskie) w jednym z mieszkań znaleziono ciała dwóch chłopców. Jak informuje policja, rany na ciele dzieci wskazują na to, że pięciolatek i trzylatek zostali zamordowani.

Policja informację o tragedii otrzymała o godzinie 9.30 w piątek. Dzieci miał znaleźć ich ojciec, który wrócił do domu, to on zawiadomił funkcjonariuszy. – Dyżurny otrzymał zgłoszenie, na skutek którego policjanci udali się do jednego z mieszkań w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław, gdzie ujawnili zwłoki dwójki dzieci, chłopców w wieku trzech i pięciu lat – przekazała asp. sztab. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. – Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci – dodała.

Na ciałach dzieci były rany kłute. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury w Inowrocławiu, prowadzi policja.

Jak poinformowała Agnieszka Adamska-Okońska z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, 37-letnia matka dzieci również miała rany kłute. Kobieta trafiła do szpitala.

Jak nieoficjalnie ustaliła Polska Agencja Prasowa matka chłopców miała leczyć się psychiatrycznie. W momencie zdarzenia 48-letniego męża kobiety miało nie być w mieszkaniu.

rzo

źródło: Interia/tvn24

5 thoughts on “Turzany: Ciała dwóch chłopców w mieszkaniu. Dzieci miały rany kłute

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *