ROZMOWA Z ISTOTĄ NA TEMATY BIEŻĄCE – KIM BYŁ JEZUS CHRYSTUS – SYTUACJA NA ŚWIECIE / PRZEGLĄD

Wypowiedź istoty na tematy bieżące które dzieją się na świecie oraz w przestrzeni publicznej.

LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/
MAIL : nwk24@protonmail.ch

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

98 thoughts on “ROZMOWA Z ISTOTĄ NA TEMATY BIEŻĄCE – KIM BYŁ JEZUS CHRYSTUS – SYTUACJA NA ŚWIECIE / PRZEGLĄD

 1. To jest beznadziejne: Po pół godzinie respektowania prośby Istoty ,żeby nie przerywać ,Michał znowu wtrąca swoje trzeciorzędne uwagi i chwali się ,że wie , a przecież tylko bredzi i powtarza to , co słyszał albo widział we wtórnych mediach , ale nie jest pewien. Szkoda mi Istoty , bo ja bym się już dawno wściekł po prostu.

  1. Też przerywam wodolejstwo i przechodzę do konkretów. Ucho to nie miejsce na wieszanie makaronu i podlewania jego sosem i zasmażką, aby je zakleić. Woda ma płynąć czysta. Mało słów, dużo treści. Jezus mówił do analfabetów, jeżykiem prostym i klarownym, jeżykiem cepowym, aby nawet mało rozgarnięty zrozumiał. Takie niedopowiedzenia, jakie stosuje “owa” istota, jest niesmaczne, bo żaden człowiek żyjący w prawdzie z niczego nie robi niedomowień i tajemnic, zarezerwowanych tylko dla niego. Mówi jak jest, prosto, klarownie, czytelnie, żadne słowo nie jest zagadką, tylko siłą, która otwiera wszystkie płaszczyzny ludzkiego zrozumienia. Tutaj tego nie ma.

   1. Istota mówi, że nie musisz w nic wierzyć tylko sprawdź to, grzeb, szukaj, myszkuj i się doszukasz. Spróbuję wyjaśnić o co w tym chodzi bo dużo ludzi ma o to pretensje. A więc zaczynam.

    Ludzie myślący zajmują się przyczynami, a niewiedzący (kontrolowani i manipulowani) – skutkami. Życie na skutkach: “dlaczego tak się wydarzyło”, “jak ja sobie w życiu poradzę z powodu tego co się stało”. Tacy rozpowszechniają też wiadomości czyli to co się wydarzyło (z książek, od naukowców, z telewizji czy youtube).

    Opcje człowieka myślącego są dwie: znając prawdę każdy z nich sam wybiera czy będzie stosował prawo naturalne w kierunku powiększania zła czy powiększania dobra.

    W przypadku wybrania zła myślę wiele nie trzeba tłumaczyć – rola polega na ukrywaniu prawdy przed 99% żeby dalej zachowywali się jak owce.

    Z kolei rolą chociażby Istoty (czyli też człowieka myślącego znającego prawdę obiektywną & prawo naturalne) jest poinformowanie niewiedzących o tym, że od chwili urodzenia aż do ‘śmierci’ są: okradani, truci, okłamywani i mordowani. W zasadzie tu mógłby już zakończyć swoje audycje, bo przekazane jest wszystko. Jest postawiona teza, a każdy sam powinien sobie odpowiedzieć czy to jest prawdą.
    Dlaczego właśnie Ty a nie Istota masz sobie odpowiadać i szukać dowodów, konkretów? Słuchajcie uważnie. Bo każdy człowiek ma obowiązek dbać o to by unikać kłamstw które mu przeszkadzają w życiu, unikać złodziei którzy go okradają, demaskować trucicieli i zabójców oraz szukać prawdy która pomaga mu w życiu. Czy to nie oczywiste..

    Co to prawda? To co jest. To nie opinia oparta na percepcji ludzi, którzy są omylni. Opinia nie ma wpływu na prawdę. Prawda jest po to ukrywana abyś nie wiedziała jak wygląda świat, jak działa, kim jesteś.

    Gdzie leży prawda o świecie. A no pomiędzy przypadkowością i determinizmem: prawo naturalne tworzone przez Stwórce, które definiuje jak działa świat i jak się go tworzy. I wolna wola, mocą swojej wolnej woli możesz współtworzyć świat jeśli znasz prawo naturalne.

    Należy pozbyć się władzy sztucznej, zdefiniowanej papierami (przepisami prawa). Fikcji prawnej czyli zakazów i nakazów: prawa morskiego, U.C.C., międzynarodowego prawa, konstytucji, kodeksów wszelkiej maści administracyjnego, handlowego, k.k. itp. Wtedy nikt nie będzie Tobą rządził. I przyjąć prawo naturalne.

    Skoro zarzuca ktoś Istocie lanie wody przez 60 godzin. To znaczy, on sam te 60 godzin w taki sposób spędził. Do człowieka myślącego jeszcze daleko.

    Pozdrawiam

 2. Witam. Od dawna juz nurtuja mnie te wszystkie sprawy i w miare możliwości szukam prawdy ale jedna rzecz mnie nurtuje, jak oni nas kiedys podbili, skoro my mielismy Technologie i bylismy w pelni naszych możliwości jak podbil nas ktos kto odkopuje teraz nasza technologie bo nie potrafi nic stworzyć. A może byla na to odpowiedź i mi umknęła? A co do artefaktów gleboko pod ziemią to riese moze byc dobrym kierunkiem moim zdaniem.

 3. Nie celuję ręką.

  Ten kto celuje ręką nie pamięta kim jest.

  Celuję okiem.

  Nie strzelam bronią.

  Ten kto strzela bronią nie pamięta kim jest.

  Strzelam umysłem.

  Nie zabijam bronią.

  Ten kto zabija bronią nie pamięta kim jest.

  Zabijam sercem.

  Człowiek o czystym umyśle i sercu myśli racjonalnie i pamięta kim jest.

 4. Jezeli nieswiadome zostalo Nam uswiadomione, jestesmy wspolistotni. Jezeli Wasze serca, nie slysza. To jak mozna stac sie Istota? Mysle, ze szkoda czasu na irytacje… A wiedze nsm likwiduja, czyli szykuja sie do powtornego resetu ludzkosci. Zbierajmy materialy nie tylko elektronicznie

 5. Hej. Zdążyłem trochę audycji wysłuchać. Nic co tu napiszę nie ma na celu atakowania kogokolwiek a jest próbą poprawy sposobu przekazu.
  Nie dziwie się Michałowi, że dopytuje i drąży, ponieważ “Istota” ani razu, przez kilkadziesiąt godzin nie opowiedział nic w szczegółach od początku do końca oraz prawie nigdy nie odpowiedział na pytanie tylko pociągnął Swój wątek. Powodem było “nie ma czasu” (kilkadziesiąt godzin) Przytaczane są strony na portalu gdzie gość opowiada teorię budowy wszechświata w 20 minut.
  “Istoto” jeżeli faktycznie to co mówisz jest prawdą i “pragniesz się nią podzielić” to zrób cykl audycji w której opowiadasz choćby budowę ziemi od początku do końca w pewnym stopniu ogólności (nie wchodzić w budowę atomową) Mówienie “myśl sercem”, “poszukaj sobie” na 100% nie zadziała ze względu na algorytmy pozycjonowania stron (każdy jest sprofilowany i widzi co innego) oraz wielką agendę dezinformacji. Najczęściej nie ma szans znaleźć tego o czym mówisz po paru próbach nie chce się szukać potencjalnie “nieistniejących rzeczy”.
  Ogólny przekaz z jednej strony jest optymistyczny (piękny świat, Gaya, Stwórca) z drugiej strony potwierdzasz zafałszowaną historię, że jesteśmy ciemiężeni od tysięcy lat. W jednej audycji zacząłeś podawać instrukcje co zrobić – “zniszczyć maszty 5G”, “Otoczyć i zadusić wrogów”. Może są ludzie, szczególnie którzy tu wchodzą, co są gotowi na poświęcenia obecnego życia, ale nie za tak mglistą, niejasną opowieść. Skoro wiesz że jesteśmy programowani, to żeby przeprogramować większą rzeszę ludzi musisz użyć tego samego algorytmu – psychologii. Nie wiń kogokolwiek, że Ci nie uwierzy. W ten sposób przekazana “najprawdziwsza prawda” nie będzie wydawać się prawdziwa. Nie została tu podana nawet jedna rzecz przez “Istotę” którą w czysty sposób jesteśmy w stanie sprawdzić a która nie była podana przez innych. Trzeba by uwierzyć w 20 godzinną opowieść mimo np 20 lat szkoleń od podstawówki.
  No i najważniejsze. Jaka jest nadzieja, co, jak, kto ma zrobić by było dobrze?

  1. Problem z “normalnymi ” Ludzmii, nie zdajacymi sobie sprawy ze swojej Nienormalnosci…ktora jest norma wychowania STADNEGO ,polega na poszukiwaniu PRZEWODNIKA ….mee….pasterza …Instruktora.
   Nauczeni jestescie jak maupki …grzecznie “prawdy Wiary” nowopoznanej Wyznawac …akademicko dyskutowac i odpierdalac..przedszkole dla Debili , dokladnie tak… jak Was wychowano …na Studiach ..Eunuchow duchowych.. w namordniczku pod stolem na Prawdy …..warujacych.
   Ten czas ..rzniecia glabow i lizusowatych niedojebkow systemowych sie skonczyl …(przestali za ta Postawe placic profitami )..choc wielu jeszcze …nienormalna normalnosc , ostatniego cwiercwiecza w serduszku nosi..i Serdecznie pragnie poliniackiej codziennosci..ktorej jestescie czescia..i “atomem “….. jak farfocel w szambie, tworzac szambiarska rzeczywistosc .
   Istota z Anielska cierpliwoscia wszystko wytlumaczyl…a teraz…. rodze jak nie zrozumieliscie…bo Michal zdaje sie tez NA ZEWNATRZ ..szuka jak reszta… stymulatory Serca ( sztuczne) zaimplantowac …by “program kanibala “przestal …biologiczna powloka sterowac .https://www.youtube.com/watch?v=aps8SttSm5s
   Slowa Istoty …serduszek zatwardzialych…nie pobudza …bo pozostawiono w…… tej oststecznosci Wolna Wole.

   1. Z kultury i agresji wypowiedzi oraz sposobu pisania można wnioskować o autorze. Jeśli Ty wolisz opowieść, która tylko wywołuje uczucie (pobudza serduszka), bo nie jesteś w stanie pojąć w bardziej szczegółowy sposób, to nie wnioskuj o zabranie tej możliwości pozostałym. By pobudzić do skrajnych działań zdecydowanej większości nie wystarczy “pobudzone serduszko”.

    1. Problem w tym ,co zapewne zauwazyles ,ze czas na zaspokajanie swej proznej Ciekawosci ,miales dany i Efekty tej WIEDZY w postaci Namordnika i statusu Niewolnika widac dzisiaj . TERAZ Synku nie o lapki w gore czy laiki chodzi ..zrozum i CZASU nie macie zyciowego przewidzianego..przez Pasterzy . Zamiast Istote o Ratunek pytac ty .. Ich technologie poznac pragniesz najgorecej …jakbys w NIEJ ratunek chcial znalezc ?
     P.s. Jezyk w Calym bogactwie jest dobry , choc
     te dosadne wyrazenia w Swiecie
     Namordnikowcow podstolowych okreslono
     T A B U.

    2. Wyobraz sobie SIEBIE a syt. jest analogiczna ,
     Na srodku oswietlonej sceny, ,otoczonej krata z widownia siedzaca na trybunach( w ciemnosci ) …jak to w Cyrku wystepujesz permanentnie Obserwowany.
     Roznych maupich sztuczek od ciebie wymagaja , oddajesz , przydzielone porcje bananow dzielac sie z treserem , lasisz sie jak groznie furknie albo koziolki fikasz . Widownia po cichu Rechocze .. torturujac CIEBIE i reszte zespolu cyrkowych nowymi SZYKANAMI …….. a TWOIM i reszty “Najwiekszym Problemem “i pytaniem kluczowym jest … kolor skory z ktorej bat ukrecono , czy rodzaj farby na kratach wokol.
     Wszyscy w ten maupi sposob myslicie..niestety .
     Nie ma sie o co obrazac (moj jezyk ciety) ..obrazliwe jest dla CIEBIE i reszty ..ze do takiej upokarzajacej sytuacji , dobrowolnie sie doprowadziliscie , glosujac i…wspierajac Cyrk swa krwawica..czyli daninami !
     Pisze to jako Wolny Czlowiek z kawalka ziemi ,gdzie Treserzy od 15 lat wstepu nie maja , pod grozba Utylizacji(tytulem wyjasnienia ).

  2. Ja się zgadzam z Zygi. Bronię tez Michała który docieka szczegółów. Bo chcemy wiedzy praktycznej. Myśle ze można by było podzielić wypowiedzi Istoty na konkretne tematy. Jak zaproponowałeś Zygi np. Budowa Ziemi. I tylko tym . I max 1 godzina.Myśle ze Michał przygotowałby świetne pytania do Istoty , ewentualnie pytania słuchaczy w komentarzach. Myśle ze tez super byłoby gdyby Istota w którymś z filmów mógł odpowiadać tylko na pytania słuchaczy przygotowane wcześniej . Wiedza Istoty jest imponująca ale przekaz jest momentami niezrozumiały . Dlatego Michał dopytuje „jak” „kiedy” „gdzie” a Istota nie odpowiada tylko dalej „leci” swój wątek . Portal Michała jest wyjątkowy przez to ze jest SZCZEGÓŁOWY I DOCIEKLIWY. I tego należy się trzymać . Są tu osoby rządne wiedzy i chcące ja wdrążyć i zrozumieć . Chciałam dodać ze bardzo się cieszymy Istoto ze jesteś tu z nami i ze przekazujesz nam to wszystko 🙂 . Absolutnie proszę nie trać energii i czasu na komentowanie przykrych komentarzy od słuchaczy . I jeszcze jedna ważna sprawa … byłoby wspaniale gdyby jakoś dźwięku była lepsza bo jest bardzo kiepsko. Może Michał Ci coś podpowie jakie słuchawki lub mikrofon zakupić . Ja słucham Ciebie tylko na słuchawkach bo inaczej jest słabo, są jakieś wysokie dźwięki jesteś jakby za „7 góra „:) . Wyraźne połączenie bardzooo umili nam słuchanie Ciebie . I na koniec prosimy Cię o więcej audycji !Zdrówka i uśmiechu życzę ! 🙂

   1. Co do opisu np budowy ziemi, bardziej wyobrażałem sobie to tak, że istota opowiada od A do Z jak działa w pewnym stopniu ogólności, a Michał dopytuje o istotne kwestie które umknęły. Mogło by to wyglądać np tak “Słońce to jest to i to… Krater wygląda tak i tak..itp” oraz koniecznie odniesienia do rzeczy które jesteśmy w stanie obserwować np “i z dzięki temu są pory roku…, i dlatego są fazy księżyca… itp”
    Co do pytań do istoty, dużo mniej ich będzie gdy podzieli wiedzę na kawałki i omówi jako osobne rozdziały/serie typu :budowa ziemi i sklepienia, historia świata (seria), ograniczone/uśpione możliwości itp.

 6. Witam serdecznie. Mam pytanie do Istoty. Czy chodzi o diody? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  1. Sposób w jaki mówi ta Istota…
   Znam kogoś ze Światła, czystego, dobrego, z wiedzą i zdolnościami.
   W życiu bym nie zaliczyła Istoty do sił Dobra

 7. Pingback: reddit r tinder
 8. Pingback: dapoxetine price

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *