ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA POD POZOREM COVID19 – KOLEJNA FAŁSZYWA PANDEMIA SYJONISTÓW – AGNIESZKA OBARA

Audycja na temat zbrodni medycznych popełnianych pod pozorem tak zwanych “pandemii” Aids, Hiszpanki jak i wielu innych w historii oraz tak zwanych “procedur” medycznych oraz skutków jakie takie “procedury” powodują.

LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/
MAIL : nwk24@protonmail.ch

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

119 thoughts on “ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA POD POZOREM COVID19 – KOLEJNA FAŁSZYWA PANDEMIA SYJONISTÓW – AGNIESZKA OBARA

  1. Drogi Michale poruszyliscie temat poprostu kij w mrowisko ! Jak pewnie otarles sie o informacje oni musza nam powiedzieć co chcą nam zrobić i tu masz ulotkę leku gdzie napisane jest carno na białym co może ci sie stac jesli to zazyjesz ,i co? Ludzie lykaja to bez czytana tych informacji tłumacząc ze nie czytam ulotek bo nie mógł bym nic wziąść !!!! no właśnie i jaka konkluzja sie nasowa odnosnie rozumowania ludzi ! Brawo material majstersztyk !!!!

  2. Prokuratura Krajowa i minister Ziobro nie zrobi nic. Od 2012r. walczę w sądzie z lekarzem o bład medyczny. Pisałam do Ziobro dwa razy a pisma wracały na biurka tych na których składałam skargi.

  3. Witam Michale i Pani Agnieszko, ogladalem z ciekawoscia od poczatku do końca. W mojej rodzinie ma miejsce podobny przypadek, moja mama po krótko po urodzeniu mojej siostry jak twierdzi lekarz przez poród (w wieku 39 lat jeden jajnik usuniety oare lat wczesniej, wedlug kekarzy nie miala miec juz dzieci.) Dostala ostrego reumatoidalnego zapalenia stawów. Jest “leczona” choc ja bym to nazwaö wykanczana, bo nie ma tadnych popraw po tych lekach i operacjacjach. Byöbym wdzieczny pani Agnieszce gdyby mi podlinkowała te książki o medycynie naturalnej ktore moglyby choc troche pomóc. Dodam jeszcze ze gdy szukalem na wlasna rękę znalazlem ciekawa informacje o ludziach z Kuby ktorzy lecza ta dolegliwosc dajac sie ukasic skorpionowi. Malo tego nawet znalazlem program na discovery poswiecony wlasnie tym ludziom i lekarzowi ktiry dokladnie opracował ktora substancja z jadu przeciwdziala i stworzyl lek ale wprost mowil ze jest zablokowany przez duze koncerny farmaceutyczne

  4. Wszystko ok.
    Daj rozmówcy zakończyć wypowiedź
    Bardzo wqwia jak ktoś mówi rozwija temat i nagle Żukowski się wcina i rozmówca już nie kończy… Popraw się z tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *