MATERIAŁ FILMOWY : ABSURDY DZISIEJSZEJ MEDYCYNY ORAZ GENEZA A TAKŻE CELE DZIAŁANIA SYSTEMU ZDROWIA – AGNIESZKA OBARA

WPROWADZENIE

Przez cały XX wiek przemysł farmaceutyczny był rozwijany i organizowany w celu kontrolowania systemów opieki zdrowotnej na całym świecie poprzez systematyczne zastępowanie naturalnych terapii, których nie można opatentować, przez opatentowane substancje syntetyczne, a tym samym przynoszące zyski. Ta branża nie rozwijała się naturalnie. Wręcz przeciwnie, była to decyzja podjęta przez garstkę zamożnych i pozbawionych skrupułów biznesmenów, którzy chcieli dokonać inwestycji. Celowo zidentyfikowali ludzkie ciało jako obszar rynkowy, aby generować większe bogactwo. 

ROCKEFELLER I PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY

Siłą napędową tej branży inwestycyjnej była Grupa Rockefeller. Kontrolowało to już ponad 90% przemysłu petrochemicznego w Stanach Zjednoczonych na przełomie XIX i XX wieku i szukało nowych możliwości inwestycyjnych w skali międzynarodowej. Kolejna grupa aktywnych inwestycji w tym sektorze powstała wokół grupy finansowej Rothschild. 

rockgroupjpg

Po Standard Oil firmy Rockefeller (obecnie Exxon), drugi co do wielkości konglomerat firm farmaceutycznych i petrochemicznych na świecie w pierwszej połowie XX wieku, pochodził z grupy IG Farben z siedzibą w Niemczech. W rzeczywistości II wojna światowa była wojną agresyjną przygotowaną, rozpoczętą i kierowaną przez rady planistyczne IG Farben. Była to spółka macierzysta IG Auschwitz, największego zakładu przemysłowego w tym kartelu przemysłu chemicznego poza Niemcami.
Znaczna część bogactwa tego kartelu została nagromadzona dzięki krwi i cierpieniu niewolników, którzy pracowali w ich fabrykach, w tym w obozie koncentracyjnym Auschwitz. IG Farben wspierał i bez skrupułów używał niemieckich władców politycznych z ich potężną bronią, aby uzyskać dominację gospodarczą nad całą Europą i resztą świata. 

jednostka-zdrowia - 01169992383.png

IG Farben był głównym udziałowcem Rockefeller’s Standard Oil i vice versa. W tym czasie zwycięstwo aliantów nad nazistowskimi Niemcami zakończyło się planami IG Farben, aby stać się największym na świecie konglomeratem farmaceutyczno-petrochemicznym. Jednocześnie Standard Oil i inne firmy farmaceutyczne i petrochemiczne konsorcjum Rockefeller stały się dominującą grupą finansową w tej branży i od tego czasu utrzymują tę pozycję lidera. 

Rockefeller-Standard-Oil

Na posiedzeniu Rady ds. Zbrodni Wojennych w Norymberdze w 1947 r. Przeciwko dyrektorom kartelu IG Farben niektórzy z nich zostali uznani winnymi popełnienia zbrodni przeciwko ludzkości i skazani za ich popełnienie. Rada ds. Zbrodni Wojennych w Norymberdze zlikwidowała również kartel IG Farben, który został rozwiązany w firmach Hoechst, Bayer i BASF.
Obecnie Stany Zjednoczone i Wielka Brytania są dwoma wiodącymi krajami na świecie w eksporcie produktów farmaceutycznych. W rzeczywistości dwa z trzech leków będących obecnie w obrocie na całym świecie pochodzą od firm z tych dwóch krajów. 
Choroby sercowo-naczyniowe, nowotwory i inne patologie, którym można było już dawno zapobiec iw dużej mierze je wyeliminować. Przedwczesna śmierć milionów ludzi nie jest wynikiem przypadku lub zaniedbania. Został on celowo i systematycznie zorganizowany z korzyścią dla przemysłu farmaceutycznego i jego inwestorów, a jedynym celem było rozszerzenie globalnego rynku leków o wartości biliona dolarów.
Rynkiem przemysłu farmaceutycznego jest ciało ludzkie, a zwrot zainwestowanego kapitału zależy od kontynuacji i rozwoju chorób. Jego korzyści zależą od zdolności patentowej leków, co czyni ten przemysł najbardziej dochodowym na Ziemi.

f118fce86029

Jednak zapobieganie i zwalczanie jakiejkolwiek choroby drastycznie ogranicza lub całkowicie eliminuje rynki leków. W rezultacie firmy farmaceutyczne systematycznie utrudniają zapobieganie chorobom i ich zwalczanie.
Aby popełnić te zbrodnie, firmy farmaceutyczne wykorzystują labirynt wykonawców i wspólników ze świata nauki, medycyny, mediów i polityki. Rządy całych krajów są manipulowane lub nawet kierowane przez członków grup nacisku i byłych dyrektorów przemysłu farmaceutycznego. Przez kilka dziesięcioleci ustawodawstwo całych narodów było skorumpowane i nadużywane, aby zachęcić do tego wartego tysiące miliardów dolarów „robienia interesów na chorobach”, ryzykując zdrowie i życie setek milionów niewinnych pacjentów i ludzi. 

Rockefeller-Drug-Empire

Warunkiem wstępnym rozwoju przemysłu farmaceutycznego jako błyskotliwej działalności inwestycyjnej było wyeliminowanie konkurencji ze strony bezpiecznych i naturalnych terapii, ponieważ nie podlegają one opatentowaniu, a ich marże są niewielkie. Ponadto te naturalne terapie mogą pomóc skutecznie zapobiegać chorobom, a nawet je eliminować, ze względu na ich podstawowe funkcje w metabolizmie komórkowym.

maxresdefault (15)

W wyniku systematycznej eliminacji naturalnych terapii zdrowotnych i rozwoju systemów zdrowia publicznego w większości krajów świata przemysł farmaceutyczny spowodował, że miliony ludzi i prawie każdy kraj na świecie uzależnił się od Twojego biznesu inwestycyjnego.
Przemysł farmaceutyczny oferuje „zdrowie” milionom pacjentów, ale nie prowadzi dystrybucji towarów. Zamiast tego dystrybuuje produkty, które po prostu łagodzą objawy przy jednoczesnym utrzymaniu choroby podstawowej, jako warunek wstępny dla przyszłości Twojej firmy. Aby ukryć to oszustwo, firmy farmaceutyczne wydają dwa razy więcej pieniędzy na jego ukrycie, niż prowadzą badania nad przyszłymi terapiami. To zorganizowane oszustwo jest powodem, dla którego ten biznes inwestycyjny może trwać przez prawie sto lat, ukryty za strategicznie zaprojektowaną zasłoną dymną, co czyni ich „dobrodziejami” ludzkości. 

deathhead012916

SZCZEPIONKI TO TYLKO Pułapka NA WIĘCEJ PROBLEMÓW FIZYCZNYCH…

___________________________________________________________Artykuł:

Eugenics Today: Jak szczepionki są używane do sterylizacji mas…

Napisał: 21ST WIRE, 14 STYCZNIA 2014 

21st Century Wire mówi…

Mimo to większość ludzi zaprzecza istnieniu tego rodzaju elitarnych programów… 

rokstrzykawka

Ten raport 2 w 1 autorstwa; Aaron Dykes i Jurriaan Maessan przedstawili szczegóły i głębię – przeczytaj i udostępnij ten artykuł…

Jak Fundacja Rockefellera po cichu sfinansowała szczepionkę przeciw płodności …

Aaron Dykes – Truthstream Media

Elity, takie jak Rockefellerowie i dynastyczni podwładni, tacy jak Bill Gates, wydają się mieć obsesję na punkcie szczepionek i mnożenia się aptek – szczególnie w Trzecim Świecie. Taki elitarny projekt dotyczący zdrowia jest ukryty za zwodniczymi etykietami:

„Inne kierunki obecnych badań nad antykoncepcją immunologiczną nadal poszukują tego, co w latach 30. XX wieku Max Mason z Fundacji Rockefellera nazwał„ antyhormonami ”: szczepionkami blokującymi hormony potrzebne w bardzo wczesnej ciąży i szczepionką blokującą hormony potrzebne na powierzchni jaja do prawidłowego funkcjonowania ”.
Rockefellerowie, jedna z najbogatszych rodzin na świecie, byli największym sponsorem finansowym eugeniki i innych środków kontroli populacji.
Autor Jurriaan Maessan natknął się na bardzo interesujące i ważne badania w 2010 roku, przeglądając roczne raporty dla Fundacji Rockefellera, które niezbicie dowodzą, że sfinansowała ona liczne projekty badawcze dotyczące rozwoju szczepionek przeciw płodności, których początki sięgają badań naukowych. co najmniej do 1968 r. i przy udanych badaniach przeprowadzonych co najmniej do 1988 r. Obecnie istnieje kilka metod sterylizacji mężczyzn i kobiet przez zastrzyki, a także przerywania ciąży i / lub wywoływania poronień samoistnych.

Jest to bardzo istotne badanie, ponieważ rodzina Rockefellerów, której historia sięga czasów barona naftowego Johna D. Rockefellera, była w czołówce finansowania polityki i badań eugenicznych. Rockefeller i inne, głównie anglojęzyczne elity ze wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych i Anglii, promowały / jątrzyły cały paradygmat polityki społecznej skupiony wokół nauki o znachorach, która twierdziła, że ​​wyższość niektórych zasobów genów nad innymi jest możliwa do udowodnienia, jednocześnie szukając różnych sposobów na zmniejszenie populacji „pomniejszych” grup genetycznych świata.
SPECJALNY EUGENICS: Globalna baza danych eksterminacji ujawniona…

Ta rasistowska ideologia przejawia się w prawach eugeniki w 27 stanach USA, a później w nazistowskich Niemczech, zakorzeniając się również w większości zachodniego świata. Rodzina Rockefellerów finansowała między innymi badania eugeniczne w Instytucie Cesarza Wilhelma w nazistowskich Niemczech, gdzie prowadzono jedne z najbardziej przerażających badań „naukowych” – w tym prace Josefa Mengele.
Po drugiej wojnie światowej Eugenika została przemianowana, aby oddać skojarzenia z nazistami, i pojawiła się niejako w postaci takich tematów polityki społecznej, jak „kontrola populacji”, „planowanie rodziny”, aborcja / planowane rodzicielstwo, opieka zdrowotna, różne typy genetyki, nawet między takimi jastrychami, jak globalne ocieplenie / zmiana klimatu – co prowadzi do sporów o zmniejszenie ciężaru przeludnienia na Ziemi.

Dzisiaj osoby takie jak Bill Gates były dość otwarte na temat łączenia stosowania szczepionek, GMO, opieki zdrowotnej i zmniejszania populacji poprzez (w większości ukrytą) eugenikę – nawet w imię zmniejszenia wpływu zmian klimatycznych.

Potężna Fundacja Billa i Melindy Gatesów formalnie powiązała swój program z celami Fundacji Rockefellera, w tym w finansowaniu szczepień i redukcji populacji.

Bill Gates i David Rockefeller byli czołowymi członkami klubu miliarderów, którzy spotkali się potajemnie, aby omówić sposoby wzmocnienia środków kontroli populacji, szczególnie w krajach rozwijających się, pod postacią „filantropii”. Inni znani członkowie to Ted Turner, George Soros, Warren Buffett, Oprah Winfrey i Michael Bloomberg.

Co gorsza, istnieją dowody na to, że te szczepionki przeciw płodności – opracowane w ramach badań finansowanych przez Rockefellera – mogły być używane potajemnie w kilku krajach rozwijających się (na przykład na Filipinach), gdzie kobiety doświadczyły utraty ciąży po otrzymaniu zastrzyku przeciw tężcowi. głównych nosicieli szczepionki przeciw płodności HcG finansowanej przez Rockefellera.

david-rockefeller_506917

(zdjęcie): Elitarny „humanitarny” David Rockefeller

Poniżej znajduje się oryginalny i przełomowy raport Jurriaana Maessana…

Szczepionki Rockefeller przeciw płodności narażone …

Jurriaan Maessan – ExplosiveReports.com
W sierpniu i wrześniu 2010 roku napisałem kilka artykułów dla Infowars na temat przyznanego finansowania i rozwoju szczepionek przeciw płodności przeznaczonych do „masowej dystrybucji” przez Fundację Rockefellera.

W miarę jak program łagodnego wyludniania się nabiera tempa, tym bardziej stosowne wydaje się ponowne opublikowanie tych artykułów jako jednego.

Fundacja Rockefellera opracowała szczepionki na „masową” redukcję płodności

W swoim rocznym raporcie z 1968 roku Fundacja Rockefellera potwierdziła finansowanie rozwoju tak zwanych „szczepionek przeciw płodności” i ich masowe wdrażanie. Od strony 51 czytamy:

„(…) Wiadomo, że kilka rodzajów leków zmniejsza płodność u mężczyzn, ale te, które zostały przetestowane, mają poważne problemy z toksycznością. Trwa bardzo niewiele prac nad metodami immunologicznymi, takimi jak szczepionki, w celu zmniejszenia płodności, a potrzeba znacznie więcej badań, jeśli ma znaleźć się tutaj rozwiązanie ”.

Według Fundacji Rockefellera możliwość zastosowania szczepionek w celu zmniejszenia płodności mężczyzn była czymś, co wymagało dalszych badań, ponieważ zarówno pigułka doustna, jak i wkładka domaciczna nie były odpowiednie do masowej dystrybucji:

„Stoimy w obliczu niebezpieczeństwa, że ​​w ciągu kilku lat te dwie„ nowoczesne ”metody, z którymi wiązano tak wielkie nadzieje, okażą się faktycznie niewykonalne na masową skalę”.

„Zasugerowano półtrwałe lub odnawialne podskórne wszczepienie tych hormonów, ale nie ustalono, czy wystąpią te same trudności, czy też nie”.

Stwierdzając, że dotychczasowe badania były zbyt niskiej jakości, aby przynieść jakiekolwiek istotne wyniki, raport był nieugięty:

„Fundacja postara się pomóc w wypełnieniu tej ważnej luki na kilka sposobów:

1. „Poszukiwanie lub zachęcanie do rozwoju i zapewnienie częściowego wsparcia kilku centrów doskonałości na uniwersytetach i instytucjach badawczych w Stanach Zjednoczonych i za granicą, w których metody i punkty widzenia biologii molekularnej są łączone z bardziej tradycyjnymi podejścia histologiczne, embriologiczne i endokrynologiczne w badaniach związanych z rozwojem metod kontroli płodności; ” 

2. „Wspieranie badań indywidualnych badaczy, ukierunkowanych na rozwój metod antykoncepcji lub podstawowych informacji na temat rozmnażania ludzi związanych z takimi osiągnięciami”;” 

3. „Zachęcanie, poprzez udostępnianie funduszy na badania, a także innymi środkami, uznanych i początkujących badaczy do zwracania uwagi na aspekty badań w dziedzinie biologii rozrodu, które mają wpływ na płodność człowieka i jej kontrolę;”

4. „Zachęcanie większej liczby studentów biologii i biochemii do wybierania kariery w dziedzinie biologii reprodukcji i kontroli płodności człowieka, poprzez wspieranie programów badawczych i dydaktycznych na wydziałach zoologii, biologii i biochemii”.
Lista jest długa. Motywacja do tych działań według RF?

„Szacuje się, że wśród grup ubóstwa i bliskiej biedy w Ameryce jest pięć milionów kobiet, które potrzebują kontroli urodzeń (…). Nieskontrolowana płodność ubogich w znacznym stopniu przyczynia się do utrwalenia biedy, niedostatecznego wykształcenia i niepełnego zatrudnienia, nie tylko w miejskich slumsach, ale także na dotkniętych kryzysem obszarach wiejskich ”.

Wkrótce wszystkie wysiłki Fundacji zaczęły przynosić efekty. W swoim raporcie rocznym z 1988 r. Federacja Rosyjska z przyjemnością informowała o postępach poczynionych przez Wydział Ludności Fundacji w dziedzinie szczepionek przeciw płodności:

„Indyjski Narodowy Instytut Immunologii z powodzeniem zakończył w 1988 roku pierwszą fazę badań z trzema wersjami szczepionki przeciw płodności dla kobiet. Badania sponsorowane przez rząd Indii i wspierane przez Fundację wykazały, że w przypadku każdej z testowanych szczepionek można spodziewać się co najmniej rocznej ochrony przed ciążą, w oparciu o poziom przeciwciał wytworzonych w odpowiedzi na harmonogram szczepień ”.

W przeglądzie szczepionek przeciw płodności z 1997 roku, Międzynarodowe Centrum Inżynierii Genetycznej i Biotechnologii z siedzibą w Indiach nie zapomniało wskazać swojego głównego dobroczyńcy:

„Praca nad szczepionkami LHRH i HCG była wspierana przez granty badawcze Fundacji Rockefellera, (…)”.

W latach dziewięćdziesiątych XX wieku prace nad szczepionkami przeciw płodności posunęły się naprzód, zwłaszcza w krajach trzeciego świata, podobnie jak finansowanie zapewnione przez głębokie kieszenie Fundacji Rockefellera. W tym samym czasie populacja docelowa globalistów – kobiety – zaczęła niespokojnie poruszać się po całej tej otwartej dyskusji na temat redukcji populacji i szczepionek jako środka do osiągnięcia tego celu.

Betsy Hartman, dyrektor programu Population and Development w Hampshire College w Massachusetts i „ktoś, kto mocno wierzy w prawo kobiet do bezpiecznej, dobrowolnej kontroli urodzeń i aborcji”, nie jest zwolennikiem szczepionki przeciw płodności, stworzonej przez Fundacja Rockefellera. Wyjaśnia w swoim eseju Kontrola populacji w nowym porządku świata:

„Chociaż jedna szczepionka została przetestowana tylko na 180 kobietach w Indiach, jest tam opisywana jako„ bezpieczna, pozbawiona jakichkolwiek skutków ubocznych i całkowicie odwracalna ”. Społeczność naukowa bardzo dobrze wie, że takie twierdzenia są fałszywe – na przykład wciąż pozostaje wiele pytań dotyczących długoterminowego wpływu szczepionki na układ odpornościowy i cykl menstruacyjny. Istnieją również dowody na filmach przedstawiających kobiety, którym odmawia się informacji o szczepionce w badaniach klinicznych. Niemniej jednak szczepionka jest przygotowywana do użycia na dużą skalę ”.
CZYTAJ WIĘCEJ WIADOMOŚCI EUGENICZNE –
Pliki eugeniczne:

https://21stcenturywire.com/tag/eugenics/

114 thoughts on “MATERIAŁ FILMOWY : ABSURDY DZISIEJSZEJ MEDYCYNY ORAZ GENEZA A TAKŻE CELE DZIAŁANIA SYSTEMU ZDROWIA – AGNIESZKA OBARA

 1. dlatego jestem czasem skłonny uznać, że technologie obcych nie do końca są w pełni używane i może być tak, że jakaś część takich news są kłamstwami.
  Oczywiście to jest wyłącznie moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać ale pod tym tematem podpisuje się dwoma rękoma ponieważ w Polsce i wielu innych krajach byłego bloku wschodniego jest terroryzm pseudo akademickiego lecznictwa i wszystko to, co jest z tym powiązane ma podtekst ludobójstwa lub eksperymentów naukowo medycznych aczkolwiek tu bardziej pasuje TERROR o kierunkach antyludzkich z okrucieństwem planowanym włącznie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
  Jak już kiedyś wspominałem z chwilą gdy wejdziesz do gabinetu lekarza to wyrażasz zgodę na eksperymenty a gdy z realizujesz receptę to mamy pełny eksperyment naukowy.
  Podejrzewam również że w szpitalach pacjenci szczególnie są narażeni na takie działania aczkolwiek zapewne za bardzo podkreślam, że wszyscy lekarze i personel to dranie może jakaś część nie jest w tym kierunku wysterowaną aby przyczyniać się do niebezpiecznych procedur.
  Mamy dziś nawet nowe prawo skróconej weryfikacji pracowników z poza granic POLIN
  Tu można myśleć, że gdy z POLIN lekarz lub personel będzie miał sumienie to ci z importu z Ukrainy na przykład nawet dobiją młotkiem aby wpisać uraz narzędziem tępym przy wysokim stopniu infekcji na Sarsa itp
  Kasa nie śmierdzi aczkolwiek te kierunki zapewne tak.
  Zwłaszcza to się dzieje gdy mamy konflikt interesów w postaci grantów dla instytucji państwowych i tu Wojskowa Akademia Medyczna czy pseudo eksperci medialni nazywający sie lekarzem wychwalających jakie to preparaty wspaniałe zostały zakupione.
  Teraz odnośnie konfliktu interesów to
  https://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/200719459-Prof-Simon-Antyszczepionkowcy-powinni-placic-za-swoje-leczenie.html
  Wcześniej można uznać, że skoro się ktoś wszczepił to powinien być odporny a tu zonk mamy cię POLAKU za durnia musisz się zaszczepić lub wszczepić kilka razy w roku ponieważ pseudo wirus mutuje i to z jaką prędkością a ponoć preparaty GMO są w stanie tak wysokiego stopnia zaawansowanej technologii, że tylko lizać po z użyciu fiolkę.
  Słuchałem szamba z BBC NEWS tam w UK dopiero mamy szaleństwo szambowej polityki.
  Do końca tego półrocza planują, że zaczepi się 17 mln anglików ale nie wiem ilu Brytyjczyków tego dokona ponieważ brytol to gość mający paszport jukeja ale nie ma rodowodu z niego
  Musiałby mieć R1b haplogrupę a tu kiszka

 2. W przeszłości bardzo dużo leków brałam i prawie życie przez tą chemię straciłam . Teraz od ok 3 lat leczę się energetycznie a właściwie inwestuję w terapię u terapeutki , która też energią pracuje od tego czasu lepiej się czuję . Mało tego oczyściłam moją energie z negatywności i traum . Teraz sobie kupuję naturalne witaminy owoce , warzywa . Państwową służbę NIE zdrowia poznałam aż za dobrze .Przez 20 lat za trudno ortopedom z palcówek państwowych było wyleczyć mi staw biodrowy . Im bardziej naturalnie człowiek się odżywia tym lepiej się czuje i jest się zdrowszym . Całe moje dzieciństwo wychowywałam się na wsi . Moja mama w ogródku sadziła marchew , pietruszkę i inne warzywa samo zdrowie .Mieliśmy też pole obsiane zbożem . Teraz już wywaliłam leki nie chcę mieć z tą chemia nic wspólnego są zdrowsze i bezpieczniejsze naturalne zioła itp .

 3. Świetny materiał dziękuje ludzie nie doceniają siły medycyny holistycznej i ludowej. W Holandii leczenie alternatywne jest w pakiecie niektórych ubezpieczycieli zdrowotnych nawet hipnoza.

 4. Pingback: tinderentrar.com
 5. Pingback: keto meal ideas
 6. hey there and thank you for your info – I’ve definitely picked
  up anything new from right here. I did however expertise some technical points using this
  web site, since I experienced to reload the site lots of times
  previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your
  web hosting is OK? Not that I’m complaining, but sluggish loading instances times will often affect your placement in google
  and could damage your high quality score if ads and marketing with Adwords.
  Well I am adding this RSS to my email and could look out
  for much more of your respective intriguing
  content. Ensure that you update this again very soon. https://buszcentrum.com/deltasone.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *