ROZKŁADAMY MATRIX : OBCE CYWILIZACJE I ICH WPŁYWY – ANDRZEJ SKIRYCZ, AGATA ZARZYCKA, MOREANE, NWK24

Rozmowa dotycząca wpływów obcych cywilizacji, roślin, przepołów energii, głosów w głowie i tego kto za tymi głosami może stać.

Będziemy również rozmawiać o fizyce, antygrawitacji, kosmosie, obcych rasach oraz wielu innych zagadnieniach.

LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/
MAIL : nwk24@protonmail.ch

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

130 thoughts on “ROZKŁADAMY MATRIX : OBCE CYWILIZACJE I ICH WPŁYWY – ANDRZEJ SKIRYCZ, AGATA ZARZYCKA, MOREANE, NWK24

 1. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchuję wypowiedzi Morenae… to Istota mająca wiele do powiedzenia i przekazania…dziękuję…

 2. Zgadzam się z Andrzejem ten MOREANE niewiele wnosi a poza tym jedzie egoizmem no po Polsku raczej słabo się wysławia . Wszystko co wie to to wiedza popularna i ogólnie dostępna .

 3. czakry sa na nas nalozone jako blokady nie zgadzam sie z tym ze czakry trzeba oczyszczac. je trzeba usuwac. to jest blokowanie naszej energii ktora powinna plynac przez nas jak przez autostrade.

  1. @M co ty za totalne bzdury piszesz z usuwaniem czakr ? Jak bardzo chcesz to sobie sam(a) usuń gruczoły hormonów dokrewnych itd… “Oczyszczanie czakr” w najlepszym wypadku polega na prawidłowym wykożystaniu tego co się ma, wtedy wszystko działa bez problemu. Ale nikogo nie da się zmusić do duchowego myślenia / świadomości , a Ty tkwisz w materialnym postrzeganiu i jakieś energie…

   1. Gruczołów dokrewnych nie wytniesz. To oczywiste. Jesteś w świecie materii, w jahwistycznym kubraczku. Masz tylko z ciała usunąć drogę węża, tzw. “oświetlenie węża” Masz usunąć tylko spektrum kolorów i częstotliwości z nimi związanych, które powodują niewłaściwy ruch wirowy. Światło ma być całkowicie białe, czyste, wyprane. Masz się wyprać, aby były białe szaty. To jest konieczny warunek, aby się kolorami węża więcej nie plugawić. Wykorzystanie pisze się przez “rz’, nie bądź intelektualnie leniwy, bo te lenistwo przekłada się na twoją ogólną ignorancję i na próżnym manifestowaniu swojej rzekomej duchowości. Nim chlapniesz coś w eter, przemyśl 77 razy.

  2. świadomość, świadomość, świadomość.
   Jak już musze zaznaczać to w sumie to zrobie, świadomość jest źródłem tych energii które ci przeszkadzają, zmień świadomość to zmieni się energia i przepływ.

   1. Świadomość, świadomość, świadomość….nie klep, jak katarynka, bo z jakiej świadomości, na jaką? Świadomość to baza informacyjna. Nie ma ludzi nieświadomych, mają tylko zbieżną bazę danych, albo pomniejszoną, albo powiększoną. Zależy z jakiego źródła są owe informacje. Sami “oświeceni” tutaj, tylko nie wiadomo czym.

 4. To w 99 % może być prawdą, a nawet w 100% Wszak Jahwe powiedział: “tęcza jest przymierzem z nim”. Tęcza to system czakralny, Może być to spectrum plomb.

  1. I oczywiście podważasz to jakim zostałeś stworzony ? Co za czasy w takie brednie wierzyć… Serio zastanawiacie się oboje nad wycięciem sobie organów ?? To jest dopiero profanacja, a nie o jakieś plomby się martwicie.
   Plomby to sami sobie robicie swoim własnym brakiem świadomości, albo jak was ktoś oszuka.
   Sama rozmowa na temat czakr znaczy że nie rozumiecie czym jest świadomość duchowa i rozwój duszy, czyli dalej poziom materialnej świadomości

 5. Szacunek dla Pana Andrzeja za ogrom pożytecznej wiedzy.🙂 Mon- coś tam mąci jak raptuch czy kapturzasty… bajeczki… patrzcie w niebo, na słońce, księżyc, wędrujące gwiazdy a nie walniętych w dna upadłych. Patrzcie i słuchajcie swojego wewnętrznego głosu. Pozdrawiam.

  1. Trzeba jeszcze umieć odróżniać “głos wewnętrzny” , od “nadmiernego myślenia” i od emocji. Poza tym i tak nie ma łatwo, wszystko zależy od czasu/miejsca/okoliczności/ i od osoby, tzn na jakim etapie rozwoju świadomości jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *