Całe życie biologiczne jest zasiewane – wszystko, co ma formę biologiczną, zostało zaprojektowane.

1. Całe życie biologiczne jest zasiewane.

Wszystko, co ma formę biologiczną, zostało zaprojektowane.

Motyl, karaluch, ptak, lew, ćma, wąż, ludzie … Z wyjątkiem fatalistów, którzy mogą pomyśleć, że wszystko to powstało przez przypadek i ewolucję, większość ludzi zgadza się, pomimo różne religie lub wierzenia.

Większość religii, sekt, kultów i wolnomyślicieli wierzy, że całe życie na Ziemi i we Wszechświecie ma boski plan.

Pytanie brzmi: dlaczego tak wielu ludzi wierzy w wielkiego mężczyznę z długimi włosami i długą białą brodą? Ponieważ tak właśnie „Bóg” (lub „bogowie”) przedstawiali siebie w umysłach ludzi.

Ostateczny projekt tego wszechświata i poza nim jest tworzony przez Wszystko, co Jest, czyli „Źródło”; coś, co omawialiśmy we wcześniejszych artykułach, a następnie Źródło stworzyło półhierarchię wyznaczonych bogów stwórców.

Mówię „pół”, ponieważ nie jest to ścisła hierarchia,

„Przyjmujesz ode mnie rozkazy i tam za nie odpowiadasz, i tak to się tutaj robi!”.

To raczej hierarchia wiedzy i umiejętność tworzenia materii ze światła; jak być mistrzami w tworzeniu złudzeń holograficznych i manipulowaniu DNA, które nie ogranicza się do ludzkiego ciała, ale nadal „unosi się spiralnie” nad wszechświatami.

W ten sposób zaprojektowano wszystko, co ma formę biologiczną. Bardzo niewiele zmieniło się w sposobie, w jaki nauczył nas dr Charles Darwin . Na przykład ludzie wyglądali tak samo, odkąd byliśmy ostatnio genetycznie zmanipulowani przez Sirian Anunnaki.

Słoń nie wyewoluował z mamuta i mastodonta ani z ptaka z dinozaura; są różnymi tworami razem. A życie nie powstało z niczego. Nic nie jest przypadkowe; wszystko zostało zbudowane i obsiane z myślą o celu.

W naszym przypadku, jak już wielokrotnie wspominano, celem jest Żywa Biblioteka.

Pierwotni bogowie stwórcy Ziemi chcieli zbudować życie na tej planecie; życie roślin, zwierząt i ludzi; który byłby mieszanką biologicznego życia z setek, jeśli nie tysięcy planet i systemów gwiezdnych wokół kosmosu. Z naszej perspektywy możemy spojrzeć na nią jako na gigantyczną bibliotekę, w której gatunki z bliska i daleka mogą przyjść i zbadać, jak biologiczne formy życia oddziałują na siebie i ewoluują jako ciało / umysł / duch.

To wspaniały eksperyment, a bogowie stwórcy są bardzo zdeterminowani, aby chronić swoją bibliotekę najlepiej, jak potrafią.

 


Ryc.1

Całe życie we wszechświecie jest zasiane


Starożytne teksty mówią o istotach pozaziemskich, dawno temu, wprowadzając podstawy rolnictwa, hodowli zwierząt, ucząc nas o astronomii, astrologii i metalurgii.

To wszystko są podstawy do zbudowania cywilizacji na świecie takim jak nasz (Wykład Plejadiański, 6 czerwca 2010: „Built on a Mirage”, CD # 3, Track 8).

Wielu z tych bogów stwórców, przy wspólnym wysiłku innych obcych gatunków, nadal obserwuje nas i nasz rozwój dzisiaj, ponieważ zbudowaliśmy tę cywilizację w oparciu o wiedzę, którą zdobyliśmy w odległej przeszłości. Jednak w naszej głupocie moglibyśmy mniej więcej wysadzić się w powietrze setki razy w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat, ale ci starzy bogowie stwórcy, którzy obserwują, ale nie chcą ingerować w nasz rozwój, upewniają się, że nie niszczymy nas samych, aw szczególności tej planety.

To dlatego widzimy UFO wokół stworzonych przez człowieka eksplozji reaktorów, takich jak ta w Japonii we wcześniejszej części 2011 roku. Dlatego też słyszymy o UFO, które zniszczyły pociski, które zostały wysłane, ale zatrzymały się w tajemniczy sposób w połowie drogi do celu.

Stworzenie cywilizacji takiej jak nasza było częścią pierwotnego planu i częścią normalnego rozwoju na każdej noszącej życie, danej planecie. W rozwoju najbardziej inteligentnych gatunków jest taki czas, że jako nastolatki bawią się swoimi zabawkami i prawie niszczą siebie i swój świat.

Jednak tak jak oddzielny człowiek dorasta od okresu dojrzewania do dorosłości, tak samo powinniśmy się jako gatunek, zanim wysadzimy się w powietrze.

Jest to krytyczny etap naszego rozwoju, a my, jako ludzkość, spaliśmy niezwykle podczas tego krytycznego procesu i pozwalaliśmy najbardziej destrukcyjnym nastolatkom bawić się najbardziej niebezpiecznymi narzędziami. Dlatego my, którzy dorastaliśmy już od dawna, musimy pomagać nastolatkom (większości populacji) również wzrastać.

Jednak istnieje uzgodnione moratorium na najwyższy poziom bogów stwórców, aby upewnić się, że energia atomowa jest ograniczona! (Wykład Plejadiański, 6 czerwca 2010: „Built on a Mirage”, CD # 3, Track 8).

Są ET, którzy powiedzieli rządom najwyższego szczebla, że ​​jeśli chcemy pomocy, musimy się rozbroić; i żadnej broni w kosmosie! Kiedy rząd lub media używają słów „energia atomowa” lub „energia jądrowa”, często są to słowa kodowe dla „istot pozaziemskich” (ibid.).

Obama i inni przed nim, manipulowani za kulisami przez tych (ET i ludzi), którzy nie chcą oddać władzy ludziom, wiedzą o tym i aktywnie zniszczyli podziemne bazy ET; wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej to tylko jeden przykład.

UFO, które weszły w naszą rzeczywistość, zostały zamknięte z zimną krwią, a jeśli jacyś przeżyli, zostali zabici lub schwytani.

Wszystko to dzieje się i dzieje się za kulisami przez długi czas, o czym cały czas mówi się w mediach, ale jest zakodowane. Używając terminów „energia atomowa”, „energia / energia jądrowa”, Globalna Elita , która „umieją czytać Biblię” ( gazety ), odczytuje ją zupełnie inaczej niż reszta ludzi.

Dla nich media dostarczają zakodowane wiadomości i wiedzą, jak czytać między wierszami.

Reporter wiadomości opowiada historię, ale przeciętny Joe słyszy jedną rzecz, podczas gdy pan Rothschild słyszy inną. Musisz być inicjowany, aby otrzymać prawdziwą wiadomość.

2. Strefa wolnej woli

Pierwsi bogowie stwórcy pracowali z i starannie strzegli pewnego aspektu świadomości zwanego światłem .

Ci Strażnicy Światła pracowali z Pierwszym Stwórcą i dla niego, starając się poszerzyć świadomość poprzez tworzenie eksperymentów prawdopodobieństw, których świadomość mogłaby doświadczyć i rozszerzyć się, a tym samym poszerzyć Wszystko, co Jest, Najwyższy Stwórca.

Te wysoce rozwinięte istoty wiedziały, co można zrobić ze światłem, a ich plany zostały starannie zaaranżowane i zdecydowano, kiedy wejdą w życie.

Plan dla Ziemi miał być centrum wymiany informacji dla wszystkich różnych systemów galaktycznych. Wszystko było bardzo starannie zaplanowane, a wielu z tych bogów stwórców wcieliło się tutaj na Ziemi jako część tego planu, aby zapalić świece w ciemności i ostatecznie pokonać ciemność, tylko dzięki możliwości emitowania i transmitowania wysokich częstotliwości światła.

Ci wcieleni bogowie stwórcy, którzy byli tutaj i przeżyli całą tę ciemność w ludzkich ciałach, nie poddali się.

Nadal tu są, a ich czas jest teraz. Ich misją nie jest już zapalanie świecy, ale stanie się istotami światła, które przez samą swoją obecność sprawią, że ciemność innych i otoczenia zmniejszy się i zniknie.

Czy jesteś jednym z nich? Jeśli czujesz, że tak, teraz jest twój czas.

Światło przekazuje informacje bez konieczności używania słów, podczas gdy ciemność ukrywa informacje. Mając to na uwadze, łatwiej jest zobaczyć, kto jest kim w tej skomplikowanej grze. Gdy zaczniesz podróżować poza krajem 3. gęstości, nadal będziesz o tym pamiętać. Ciemność powoduje dezinformację, a światło informuje.

Jeśli ktoś chce się rozszerzyć, stając się bardziej jasnym, aby uzyskać więcej informacji, a informacje, których ta osoba pragnie, są przed nim ukrywane, ten, kto powstrzymuje się, trzyma się ciemności. Wkrótce czasy zmienią się drastycznie i wszystko, co było ukryte, wyjdzie na powierzchnię i zostanie pokazane światu, w stosunku do tego, jak dużo światła zostanie rozproszone i jak szybko będzie się poruszać.

Ciemność, która była tak widoczna na Ziemi od tak dawna, nie będzie już panować. To już zaczyna się dziać. Spójrz tylko na to, co teraz objawia się we wszystkich dziedzinach życia.

To nie są czasy, kiedy łatwo jest trzymać się tajemnic; ujawnią się.

Zgodnie z pierwotnym planem, bogowie stwórcy zachowują się jak rodzice tego, co stworzyli. Ziemia, podobnie jak wiele innych planet we Wszechświecie Wolnej Woli i innych, jest nieruchomością i ma należeć do bogów stwórców, którzy je zasiali, ale nieruchomości mogą z łatwością zmienić zarządzanie w czasie; przez wojny, inwazję i każdy inny powód.

Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, „rodzice” pozwalają swoim dzieciom dorastać, pilnując ich, aż staną się dorosłe i mogą przejąć nieruchomość.

Każdy zespół bogów stwórców wysiewa jednocześnie więcej niż jedną planetę, a ze względu na to, że czas we Wszechświecie nie jest liniowy, można to zrobić na jednym poziomie jednocześnie.

Przez miliardy lat było wielu różnych bogów stwórców, którzy ingerowali w ludzkie DNA, a wielu twierdzi, że zarządza Ziemią. Będą tacy, którzy tu przyjdą, przedstawiając się jako „pomocnicy” i zbawcy tego świata. Ludzie będą ich obejmować i myśleć, że są wspaniałymi i potężnymi bogami; “Zobacz, co potrafią!”

Kiedy na planecie wszystko idzie w dół, a obca rasa schodzi, aby zaoferować rozwiązanie, wielu połknie przynętę, nie widząc szerszego obrazu. Wszystko, co robią, to stworzenie innej, nowej formy kontroli. Stary Porządek Świata wychodzi przez okno, aby zrobić miejsce dla Nowego Porządku Świata.

Oferuje pokój i dobrobyt; niektórzy powiedzą, że zostaną tutaj tak długo, jak długo zajmie ludzkości dojrzewanie i osiągnięcie samowystarczalności, a następnie odejdą.

 


Rysunek 2

Nibiru i bogowie powracają


To wtedy tak ważne jest zrozumienie własnej przeszłości; skąd pochodzimy i kto nami kieruje i w jakim kierunku.

Ci sami bogowie-stwórcy, którzy stworzyli te wszystkie wojny i cały ten chaos, teraz powracają i mówią nam, że uporządkowali swój czyn i mogą nam pomóc, ponieważ czują się za nas odpowiedzialni. Będzie (i już jest) gigantyczny program marketingowy mający na celu wprowadzenie powrotu bogów i jest to bardzo sprytnie zrobione.

Kiedy już przyjdą i po tym, jak się tu „posprzątają”, będą przez chwilę panować w pokoju, ale znając ich historię, wkrótce znajdziemy się w wysoce technologicznym tyrańskim środowisku; znacznie gorszy niż ten, którego doświadczamy teraz. Nie dajcie się zwieść, ludzie. Zamiast oddawać więcej mocy bogom, którzy wpędzili nas w ten bałagan, musimy pracować nad stworzeniem naszej własnej sfery planetarnej; naszą własną Ziemię.

Już istnieje, musimy to sobie tylko wyobrazić! Jeśli mamy wykorzystać model roboczy, który przedstawiłem w Physics Papers, jako podstawę działania Multiverse , rozumiemy, że tak jak myśli wędrują po Ziemi, istnieją autostrady, którymi można kierować myśli w całym kosmosie.

Musimy tańczyć między częstotliwościami, wiedząc, czego chcemy i mieć pewność, że to dostaniemy. Moc jest w nas , a nie z lądującą siłą obcych. Pamiętaj o tym, gdy wszystko zacznie się rozwijać!

Istnieje wiele różnych typów wszechświatów, które zostały stworzone z myślą o różnych celach. Nawet różne galaktyki mają różne cele.

Żyjemy w „Wszechświecie wolnej woli”, co oznacza „wszystko idzie”. Wszystkie aspekty świadomości zebrały się tutaj, aby mieć całkowicie „dzikie” doświadczenie, starając się nauczyć jak najwięcej. Możesz robić, co chcesz, ale są konsekwencje.

Istnieją tu prawa fizyczne oparte na karmie – co dajesz, dostajesz z powrotem. To również jest skonfigurowane tak, że energie spotykają się z energiami i odbijają się z powrotem do prowokatora myśli i działania / bezczynności. Tak tutaj działają energie. Jeśli spojrzymy na to obiektywnie, może to być wspaniały system doświadczania Siebie przez Najwyższego Stwórcę.

Mnogość wrażeń to niezwykle szybkie tempo.

Tutaj wpływamy na siebie nawzajem, ponieważ tak właśnie doświadcza świadomości. W innym wszechświecie każdy może być całkowicie wolny, być sam i nikomu nie służyć żadnemu celowi.

W tej strefie wolnej woli wszystko zazębia się i współdziała ze wszystkim innym.

Plejadianie ujęli to w ten sposób:

Twoim celem jest przenoszenie informacji, a poprzez ich przenoszenie, udostępnianie informacji innym osobom z częstotliwością.

[…]

Informacja jest lekka; światło jest informacją. Im więcej jesteś poinformowany, tym bardziej zmieniasz częstotliwość. Jesteście stworzeniami elektromagnetycznymi i wszystko, czym jesteście, nadajecie wszystkim innym.

[…]

Twoim zadaniem jest przenoszenie informacji i rozwijanie się do najwyższych zdolności w ludzkiej postaci. Kiedy to robisz, nie możesz pomóc, ale wpłyniesz na tłumy.

[…] wszystko, z czym się stykasz, podlega wibracjom

(Marciniak – 1992 – „ Bringers of the Dawn ”, s. 139 dz. Cyt.).


2.1 Wolna wola a predestynacja

Kiedy mówimy o wolnej woli , nie możemy omawiać tego szczegółowo, nie wspominając również o przed przeznaczeniem.

Musimy to zrobić, ponieważ w niektórych religiach wyznawcy uważają, że wszystko jest predestynowane. Nawet w świeckich grupach ludzie wierzą, że wszystko jest predestynowane. Jest nawet coś, co nazywa się „fatalizmem”, co oznacza, że ​​wszystko jest skazane na los i nie da się tego obejść.

Zdarzyło mi się zobaczyć wczoraj naklejkę na zderzak samochodu przede mną, mówiącą:

„Nawet ci, którzy wierzą, że wszystko jest predestynowane, szukają samochodów, zanim przejdą przez ulicę”.

To dość głębokie.

Prawda jest taka, że ​​to trochę z obu. W Metaphysics Paper # 4 omawialiśmy, co dzieje się między wcieleniami, jak wyznaczamy nowe cele dla tego, co postrzegamy jako następne życie (chociaż z wyższej perspektywy wszystkie wcielenia są jednoczesne), kogo chcemy spotkać, co chcemy robić , i tak dalej. Kiedy inkarnujemy do pewnego czasu, spotykamy się z naszym „plemieniem” lub „grupą dusz”.

Mamy pewne plemię, z którym spotykamy się, gdy jesteśmy dziećmi i nastolatkami, a inne plemię, gdy przekroczymy dwudziestkę itp. Czasami jeden lub dwóch członków plemienia z dzieciństwa pozostaje z nami przez całe życie, ale to nie jest zbyt częste.

Oczywiście twoja najbliższa rodzina zwykle to robi.

Moglibyśmy powiedzieć, że predestynacja jest ogólnym doświadczeniem, na które zdecydowaliśmy się przed wcieleniem, ale w ramach tych wydarzeń możemy robić wszystko, co chcemy. Możemy nawet zmienić całą konfigurację, którą zaplanowaliśmy między wcieleniami, jeśli nagle we wcieleniu zdecydujemy, że chcemy zrobić coś zupełnie innego. Na tym polega piękno wolnej woli.

Ci, którzy mówią, że musisz to zrobić i że musisz to zrobić, ponieważ jest to predestynowane, sugerują, że nie ma żadnej wolnej woli, a to wcale nie jest prawdą w tym konkretnym wszechświecie.

Wolna wola jest najbardziej dominującym czynnikiem. Powiedzmy, że kiedy ktoś ma dwadzieścia pięć lat, dwa miesiące, trzy tygodnie i sześć dni, jest predestynowany do spotkania ze swoim życiowym partnerem na przyjęciu, ponieważ tak zdecydowali się oboje przed wcieleniem. Jednak w ostatniej chwili stwierdza, że ​​jest zbyt zmęczony, aby iść i zamiast tego zostaje w domu.

Oznacza to, że wyznaczone spotkanie nigdy nie odbywa się zgodnie z planem, a jedyne, co musiał zrobić, to zdecydować, że nie chce iść. To takie proste.

Kobieta mogła jednak pojechać na przyjęcie, ale poczuła, że ​​„czegoś brakuje” i wyszła wcześniej. Zazwyczaj takie spotkania są predestynowane ze względu na korelację i zgodnie ze znakami astrologicznymi, a ważne wydarzenia w życiu człowieka są często planowane pod pewnym astrologicznym dostrojeniem, aby wywołać najpotężniejsze skutki.

W naszym przykładzie, jak się okazało, młody człowiek zdmuchnął go z jakiegokolwiek powodu i powiedzmy, że zamiast tego spotyka się z panią trzy lata później w innej przestrzeni i czasie.

Nadal mogą się ożenić, ale znaki astrologiczne są inne i mogą osiągnąć dokładnie to, co zaplanowali, ale nie muszą. Możesz zaplanować co tylko zechcesz między wcieleniami, ale zawsze istnieje ten nieznany czynnik – w rzeczywistości duży nieznany czynnik – zwany wolną wolą, który może go zepsuć lub poprowadzić w innym, czasem nawet bardziej pożądanym, jak się okazuje, kierunku.

Predestynacja jest czymś osadzonym w postrzeganej przyszłości, podczas gdy wolna wola jest zawsze wyborem w chwili obecnej.

Patrząc na to w ten sposób, możesz łatwo zobaczyć, który z nich dominuje nad drugim.

 


3. Ponowna wizyta w Starym Egipcie – era magii i

wielowymiarowości W tym artykule zabieram was w wielowymiarową podróż, wyjaśniając rzeczy w bardziej nieliniowych ramach czasowych, aby przyzwyczaić czytelnika do tego rodzaju myślenia.

Dlatego chcę cię teraz zabrać na chwilę z powrotem do starego Egiptu .

Egipcjanie zawsze pod pewnymi względami bardzo różnili się od ludzi z reszty świata. Ich historia jest dość bogata pod wieloma względami; nie tylko z powodu obecności obcych i wpływów na ich społeczeństwo.

W poprzednich artykułach szczegółowo opisałem tłumaczenia i interpretacje Sitchina z sumeryjskich tabliczek klinowych, opisujących zaangażowanie Anunnaki w budowanie Egiptu i kultur w wielu innych częściach świata. W kolejnych artykułach z tej serii będę kontynuował omawianie innych wpływów obcych zbiegających się z linią czasu Anunnaki na Ziemi.

Nie byli jedynymi istotami pozaziemskimi na tej planecie w dawnej erze egipskiej i w innych czasach.

Wszystkie te obce cywilizacje wywarły oczywiście ogromny wpływ na kulturę egipską, a także na ludzi; nie tylko w części kulturowej, ale także w aspekcie genetycznym, z dużą ilością krzyżowań i inżynierii genetycznej. To sprawiło, że Egipcjanie są dość psychicznymi ludźmi i pod pewnymi względami bardziej wielowymiarowymi w ich myśleniu niż większość reszty świata.

Dlatego interesujące jest obserwowanie tego, co wydarzyło się w Egipcie na początku tego roku (w 2011 r.), Wraz z wrzawą przeciwko reżimowi siedzącemu i jak to zostało zrobione. To, co widzimy na wyższym poziomie, to łączenie się linii czasu.

Ten incydent nie jest pierwszy, ale jest większy i zobaczymy, że więcej osi czasu zbierze się i spotka na szczycie.

 


Rysunek 3

Spojrzenie artysty na temat „Starego Królestwa” Egiptu


Kiedy bogowie wchodzili w interakcje z nami, szczególnie z tymi o wątpliwej reputacji, mówiąc delikatnie, wiedza była przekazywana poprzez Szkoły Tajemnic.

Często ludzcy wtajemniczeni (często tantiemy, hybrydy Anunnaki, pierwsze lub drugie pokolenie) wyszkoleni w kapłaństwie potrzebowali wielu żyć, aby otworzyć oczy na inne rzeczywistości. Bogowie wyszkolili ich, aby odradzali się w określonych rodzinach i pamiętali, kim byli.

Matki i ojcowie wiedzieli, kto wcieli się w ciało dziecka, zanim dziecko się urodzi, bo o tym marzyli. Dzięki szkoleniu nauczyli się widzieć i interpretować różne rzeczywistości.

Ta koncepcja została nazwana Oczami Horusa lub Trzecim Okiem Horusa (A. Deane – 2002 – „Voyagers II”, różne strony), ponieważ mogli oni zajrzeć do wielu różnych światów:

 • świat jawy i snu

 • świat śmierci i snu

  (Marciniak – 1992 – „Bringers of the Dawn”, str.74)

Niektórzy bogowie robili (i nadal robią), czego nie nauczyli swoich ludzkich uczniów, ponieważ nie chcieli, abyśmy byli dla nich zagrożeniem lub rywalizacją, kiedy ich obecne ciało albo się zestarzało (być może setki tysiące lat, a nawet miliony), śmiertelnie ranni w bitwie lub wypadku lub poważnie chorzy, mogli szybko opuścić to ciało i natychmiast wcielić się w inną sklonowaną wersję siebie i kontynuować swoje życie bez przechodzenia przez obszar między wcieleniami, który Wydaje mi się, że jest przeznaczony tylko dla nas, nieświadomych fragmentów duszy 3D.

Ci bogowie nie zrobili tego jednak od niechcenia, ponieważ każdy klon jest zawsze trochę mniej potężny i wydajny niż poprzedni, ale najwyraźniej bali się umrzeć w naturalny sposób.

Jest ku temu powód, o którym wspomnę na drugim poziomie artykułów . Nasze pierwotne nici DNA, które teraz przebudowujemy, wydają się być wyższego rzędu i mogą zabrać nas wyżej na szczeble drabiny uniwersalnej niż Anunnaki. Mówimy o 11 niciach w porównaniu z 12 podstawkami DNA.

Anunnaki bardzo dawno temu dokonali wyboru, którego dziś żałują.

Jest to również szczególnie interesujące, ponieważ wiedza ta jest przekazywana z pokolenia na pokolenie przez niektóre rodziny poprzez szkoły tajemnic i tajne stowarzyszenia po dziś dzień. Dzisiejsze rodziny królewskie i rodziny Global Elite robią to samo; pewne fragmenty duszy wcielają się w kółko w tę samą linię genetyczną, mając pełną pamięć o tym, kim są. Co ciekawe, niekoniecznie sprawia to, że dzisiejsza Globalna Elita jest szczególnie skłonna duchowo.

Tak, wiedzą, że są fragmentami duszy zajmującymi biomindę, ale nie zawsze widzą szerszy obraz poza własnymi osiągnięciami i zaplanowanymi zadaniami. Powinienem jednak dodać, że niektóre z nich to robią. Są tacy, którzy wiedzą, kim są i dlaczego robią to, co robią. Chociaż możemy postrzegać je jako złe ze względu na wywoływane przez nie skutki, z pewnością istnieje szerszy obraz, którego większość ludzi tęskni; ci, którzy przeczytali artykuł Ukryta ręka, mogą lepiej zrozumieć tę koncepcję. – 1]

Kilka istot wciela się w kółko na tej planecie, aby być naszymi katalizatorami.

Robiąc straszne uczynki, poświęcają się również, wywołując w sobie bardzo trudną karmę, i robią to, aby nas obudzić. Obwiniamy ich za to, co robią, zamiast rozumieć, że wielkość ciemności narzuconej nam przez tych ludzi jest bezpośrednio związana z naszą własną nieefektywnością, zaniedbaniem i niezdolnością do obudzenia się i wykonania zadania, które tu wykonujemy.

Innymi słowy, ludzie Ša.AMi, jak się wydaje, przechodzą od wcielenia do wcielenia z pełną pamięcią swojego poprzedniego, bez zastanawiania się nad tym, co robią i swoim prawdziwym celem. Dlatego już dawno zapomnieli, jaki jest sens ich myśli i działań.

Podobnie jak w „Sprawie Michaela Lee Hilla”, jak omówiono w innym artykule, Marduk (jeśli to był on) być może wydaje się rozumieć to zjawisko katalizatora i mówi Hillowi, że teraz, gdy ludzkość się budzi, on i jego ludzie mogą wreszcie znaleźć odpocznij od bycia naszymi katalizatorami i zacznij wyrażać miłość w pozytywny sposób.

Jednak wątpię, czy jest to szczera próba, a „Marduk” po prostu bawi się tym, co uważa za „modne” wśród badaczy UFO i kosmitów na Ziemi – patrzeć na Anunnaki jako katalizatory.

Chce, abyśmy uwierzyli, że jego ludzie teraz się zmienili, ale jeśli o mnie chodzi, to pułapka! A jeśli chodzi o Michaela Hilla, to jestem przekonany, że nawet jeśli niektórzy ludzie są naszymi katalizatorami i zdajemy sobie z tego sprawę, nie oznacza to, że powinniśmy lub musimy się z nimi mieszać.

Nigdy wcześniej na Ziemi nie mieszkało tak wielu ludzi, jak w tamtych czasach. Potrzebujemy liczb, aby móc przeciągnąć Ziemię przez jej ból porodowy i przenieść nas na wyższą częstotliwość. To nasz wspólny wysiłek sprawi, że to się stanie, a zatem ponad siedem miliardów ludzi będzie żyć na tej planecie w latach 2012-2017.

Nie każdy będzie w stanie się zmienić i tak nie jest, ale każdy przyczynia się z własną częstotliwością, świadomie lub nieświadomie, aby tak się stało. Jednak wszyscy ci ludzie wiedzą, że urodzili się w tym konkretnym czasie z powodu tego, co się dzieje. Niektórzy chcą po prostu „jeździć na fali” i dobrze się bawić lub przeżyć pewne doświadczenie, podczas gdy inni poważnie myślą o tym, dokąd chcą się udać.

Będą „wymeldowywać się” i opuszczać swoje ciała, gdy robi się ciężko, a to jest coś, co zaplanowali, zanim jeszcze się urodzili.

Tym, prześlijmy wdzięczność za bycie tutaj z nami, którzy planowali zostać, za pomoc w naszej podróży. Wszystko jest w porządku, ale nadal potrzebujemy więcej osób budzących się, aby zwiększyć ogólną częstotliwość.

Dosłownie musimy rzucić światło w ciemność, będąc sobą i wpływając na nasze środowisko, tworząc efekt falowania, o którym mówiliśmy wcześniej. Według Plejadan, wielu znanych ludzi z przeszłości zdecydowało się wrócić w tym szczególnym czasie, aby uczestniczyć w pracy z energią.

Powoli przenoszę cię tutaj w czasie, wstawiając dialogi o charakterze wielowymiarowym z jakiegoś powodu, który będzie widoczny, zanim przeczytasz ten artykuł do końca, a Egipt miał tak głęboki wpływ na ludzkość – zarówno pozytywnie, jak i negatywnie – że musimy chwycić garść tu i garść tamtych ich historii i umieścić ją w teraźniejszości, aby zrozumieć naszą obecną ścieżkę i to, co dzieje się z nami dzisiaj.

Rozumiejąc pewne sekwencje z przeszłości, ułatwimy przejście tym, którzy chcą naśladować. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl wielu ludziom, mówiąc „Egipt”, są oczywiście piramidy.

Istnieją piramidy, które można znaleźć we wszystkich miejscach na Ziemi (i są te zakopane głęboko w dżungli, porośnięte warstwami roślinności), ale najbardziej znane to piramidy egipskie.

3.1 Struktura piramidy i jej działanie

Przede wszystkim chcemy wyjaśnić, że piramidy nie są czymś, co wywodzi się z globalnej elity, ponieważ znajduje się na odwrocie banknotu jednodolarowego, chociaż elita zna siłę piramidy, a także symbolizuje, dla kogo pracują.

Chcę tylko od razu zdemonizować piramidy, ponieważ dla wielu ludzi, którzy studiowali Globalną Elitę i ich plany, piramidy są postrzegane jako coś tylko z nimi związanego, a więc zła.

Wszechświat, w którym żyjemy, zbudowany jest wokół języka światła.

W rzeczywistości światło ma formy geometryczne, takie jak koła, kwadraty, prostokąty, piramidy, trójkąty, spirale, linie, pięciokąty itp. Ci, którzy posiadają tę wiedzę, znają siłę geometrii i kształt piramidy. Jest tak stary jak wszechświat, ponieważ był obecny tak długo, jak było światło, ale Założyciele wykorzystali kształt piramidy (obok wielu innych kształtów geometrycznych) już wtedy, gdy zaczęli wysiewać wszechświat.

Ci bogowie-stwórcy wciąż są wokół w czystej świadomości i są tutaj, aby nam pomóc, emitując ogromną energię miłości i światła. My, ludzie, mamy 144 000 pieczęci energii, które ostatecznie zostaną wlane do naszego istnienia.

Cała ta symboliczna struktura języka będzie przenikana przez nasz byt.

 


Rysunek 4

Piramidy w Peru:

To zdjęcie zostało zrobione 30 grudnia 1975 roku

przez satelitę Landsat II

na wysokości 500 mil

nad dżunglami południowo-wschodniego Peru

na 71 stopniach, 30 minut długości geograficznej zachodniej

w regionie Madre de Dios w Amazonii.

Na zdjęciu osiem symetrycznych
struktur na skraju dżungli amazońskiej.

Te piramidy są tylko nieznacznie mniejsza w wysokości

niż Wielka Piramida w Egipcie !


Piramidy na tej planecie są głównymi punktami lokalizacyjnymi, a w całym kosmosie reprezentują wielką jedność świadomości.

Stanowią strukturę doskonałości i są bardzo trudne do wykonania. Ta struktura zbiera energię z Ziemi i wysyła ją na zewnątrz. Były również punktem obserwacyjnym do lądowania obcych statków kosmicznych; zwłaszcza gdy przybywają z innych wymiarów i gęstości.

Kiedy myślimy o piramidach, myślimy o nich jako o budowanych w pewnym okresie czasu i że spełniły one w tamtym czasie jakiś cel dla budowniczych, i że Wielka Piramida została zbudowana około 2600 roku pne. – 2]

Może to być prawdą na jednym poziomie, ale jeśli spojrzymy na to z bardziej wielowymiarowego punktu widzenia, moglibyśmy wyobrazić sobie piramidy budowane jednocześnie w różnych punktach czasu pionowego i wstawiane na planetę, wypełniając różne cele w różnym czasie.

Na przykład według Guardian Alliance Wielka Piramida została przywrócona w 5540 rpne (Ashayana Deane – 2002 – „Voyagers II” str. 86).

Wiemy z pracy Sitichina, że Anunnaki byli kiedyś budowniczymi, ale wiemy również z Ra Material, że Konfederacja Ra (kolektyw Ra) również była budowniczymi.

Plejadianie odwołują się do tej wielowymiarowej koncepcji również w jednej ze swoich zimowych wykładów w 2011 roku, włączając w to oryginalnych siewców tej planety jako dodatek do tej mieszanki. W rzeczywistości piramidy, na innym poziomie, są miarą świadomości lokalnej i planetarnej, działając jako „chronometr”, mówiąc między- i wielowymiarowym bogom-stwórcom, gdzie jest ogólny poziom świadomości i jak potoczą się nadchodzące Żniwa. dla ludzkości.

Egipt nie jest jedynym krajem, który ma te urządzenia pomiarowe wbudowane w piramidy; są wszędzie i wypełniają ten sam cel, na jednym poziomie zbudowanym przez te same istoty. Kiedy osiągnięta zostaje pewna świadomość, wysyła sygnał w czasie, aby ta świadomość mogła być zrównoważona.

Niektórzy z „prawdziwych” egipskich faraonów, którzy mieli wyższą świadomość, mówili, że piramidy były starożytne jeszcze zanim się zaczęły (Wykład Plejadiański, „Freedom’s Frenzy”, 12 lutego 2011, CD # 1, Track 13).

Jest oczywiste, że piramidy zostały zbudowane, aby przetrwać w czasie, a nie tylko przez krótki czas. Dowiadujemy się również z tego samego plejadiańskiego wykładu, że dawno temu byli faraonowie, których istoty pozaziemskie nauczyły zwracać uwagę na czas w ich umyśle, a kiedy coś się wydarzyło w innym czasie (np. przeszłość), aby wpłynąć na przyszłość.

Ponieważ cały czas jest jednoczesny i nikt tak naprawdę nie umiera, wiedzieli, jak pracować w czasie i równoważyć rzeczy w ramach swoich własnych możliwości, poprzez piramidy. Innymi słowy, nie podjęli wówczas środków ostrożności na wypadek, gdyby coś wydarzyło się w przyszłości; są tam teraz, w naszej przeszłości, która jest ich teraźniejszością i są w stanie odpowiedzieć na to, co działo się na przykład w Egipcie kilka miesięcy temu od tego tekstu.

To bardzo ciekawy i trafny sposób spojrzenia na wielowymiarowość.

Jeśli możesz to sobie wyobrazić i pomyśleć z tym, możesz pojąć koncepcję działania multi-d.

Jak być może wiesz, mamy dowód, że piramidy są zbudowane również na innych planetach, takich jak Mars. Te zdjęcia NASA są w całym Internecie. To nam mówi, że dla kogoś piramidy są bardzo ważne.

Były używane do inicjacji, wzmacniaczy energii, grobowców (później, kiedy dynastie upadały, a świadomość również spadała), „latarni morskich” dla podróżników w czasie i przestrzeni, jedności świadomości i punktów kotwiczenia w czasie, teleportacji i wniebowstąpienia między innymi. Są też hermetyzacją języka światła, kodem do budowania, tak jak młotek może być używany do różnych rzeczy w różnych rękach.

Można więc powiedzieć, że w szczególności Wielka Piramida jest kotwicą energii. Czas można porównać do pojemnika, w którym świadomość może się wyrazić. Jak omówiliśmy dotychczas, czas jako pojęcie liniowe jest lokalnym zwyczajem i nie ma zastosowania poza sferą naszej planety.

Dlatego, jeśli spojrzymy na Wielką Piramidę jako na pojemnik czasu, będący wielowymiarowym w koncepcji, czas w tym pojemniku nie jest liniowy. Tutaj linie czasu łączą się; równoległe linie czasu, które mają związek z Ziemią lub innymi wersjami Ziemi.

Z tego powodu osoba może wejść do pewnych punktów w piramidach, które działają jak wierzchołki dla energii osi czasu, a odwiedzający może mieć bardzo głębokie, wielowymiarowe doświadczenie. Było to dobrze znane starożytnym. Teraz możemy zobaczyć, jak potężna jest struktura piramidy i jak można ją wykorzystać do tak wielu niesamowitych rzeczy.

Jednak tutaj na Ziemi prawie nikt nie wie, czym one są, dlaczego tam są, kiedy i przez kogo zostały zbudowane. To tajemnica.

Pod względem osi czasu, w perspektywie linearnej i linii krwi, z której pochodzi obecna wersja ludzkości, na tej planecie sięga około 500 000 lat wstecz, co przenosi nas z powrotem do czasu, kiedy przybyli Anunnaki.

4. Atrakcyjna nieruchomość – powrót bogów

Jak wspomniano wcześniej, Nibiruan Ša.AMi . wydaje się, że w tym czasie kieruje Real Estate Earth, a oni sami są mieszanką humanoidów i reptilianów, którzy krzyżowali się z gadami z Oriona (i kto wie z kim jeszcze).

Plejadianie powtarzają nam, że przed i po stworzeniu homo sapiens sapiens istniało wiele konfliktów i wojen między obcymi rasami na Ziemi i w innych częściach Układu Słonecznego. Ša.AMi, galaktyczna i międzywymiarowa rasa wojowników, wygrała te wojny, a w ramach traktatów pokojowych zawarto umowy z Orion Reptilian i Dracos z Alpha Draconis w celu zarządzania Nieruchomościami Ziemi i jej ludzkimi mieszkańcami.

Dokładny sposób zawarcia tych umów nie jest mi w tej chwili znany, ale jest całkiem oczywiste, że zarówno Dracos, jak i Reptilianie kontrolują ludzkość, podczas gdy ich „szefowie”, Ša.AMi, są gdzie indziej, pozostawiając jedynie szkieletowe załogi na Ziemi.

Od czasu do czasu wracają, żeby sprawdzić nas i ich nieruchomości, najwyraźniej podczas przeprawy przez Nibiru. Ten czas jest mniej więcej teraz i zaczynamy widzieć więcej typowych Ša.AMi / Anunnaki na Ziemi.

Musimy pamiętać (i jest to niezwykle ważne), że Marduk i inni, jak Ningiszzida / Thoth (obaj synowie Enki / Ea) zmienili historię i / lub kłamali na temat jej ważnych części.

Obaj bracia, niezależnie od siebie, z różnych powodów, zmienili zapisy, prawdopodobnie wycofali część pism klinowych, zastąpili je sfałszowanymi i podobnie jak w przypadku Marduka, bez ogródek kłamali o swojej własnej i ludzkości.

Ludzkość nie była dzikusami biegnącymi po afrykańskich sawannach, zabijającymi zwierzęta za pomocą spiczastych kijów. Kiedy przybyli Anunnaki, na naszej planecie był więcej niż jeden gatunek ludzki i nie wszystkie z nich były wysoce rozwinięte duchowo, ale niektóre były. Żyli z naturą, ale mieli też zaawansowaną cywilizację, która została zniszczona przez Anunnaki.

Niektórzy, jak David Icke, Plejadianie i kilku innych, mówią, że byli nawet androgyniczni,

„ze strukturą genetyczną, która umożliwiła im dostęp do szeregu gęstości i interakcję z nimi”.

(David Icke – 2011 – „Rasa ludzka wstaje z kolan – lew już nie śpi”, str. 227).

To było zanim zostaliśmy poddani inżynierii genetycznej przez tych z nadchodzącego Nibiru .

 


4.1 Zmiennokształtność


Kiedy mówimy o Davidzie Icke , dochodzimy do tematu zmiany kształtu .

W 1999 roku wydał swoją klasyczną książkę zatytułowaną „ Największy sekret – książka, która zmieni świat ” o zmiennokształtnych gadziach . Świat zmienił się w pewnym okresie, a ci, którzy przyszli z tą informacją, zostali podzieleni na dwa obozy; za i przeciw jego najnowszym badaniom. To, co Icke zrobił, myślę, że z powodzeniem, to to, że wyrwał ludzi z liniowego paradygmatu czasu trzeciego wymiaru / gęstości i skłonił ludzi do myślenia bardziej nieszablonowego; bardziej wielowymiarowo .

 

Nawet ci, którzy się z niego śmiali i myśleli, że wie, że ma dość sznura, by się powiesić, nie zostali dotknięci.

Ludzkość jest mu winna wiele uznania za to, gdzie jesteśmy dzisiaj; był iz pewnością nadal jest wielkim wkładem w masowe przebudzenie. Dzisiaj, 12 lat po wydaniu książki, nadal istnieją dwa obozy, ale obóz Ickego zyskuje na popularności i coraz bardziej przyglądamy się jego badaniom i przyszłości, którą sugeruje, abyśmy zmierzali.

Nie lubię używać słowa „obozy”, ponieważ oddziela, ale z braku innego terminu… a przecież to są obozy.

Icke jest przekonany, że niektórzy członkowie Globalnej Elity są opętani przez gadzie istoty z niższej 4. gęstości / wymiaru , które manipulują naszymi światowymi przywódcami z niewidocznego świata.

Czasami te gady pokazują się w swojej prawdziwej postaci, a ludzie z całego świata twierdzą, że je widzą; zarówno na spotkaniach z urzędnikami państwowymi, podczas rytuałów składania ofiar z zimną krwią z ludzi i zwierząt, jak i po prostu zauważeni sami. Niektóre z nich podobno zmieniają kształt z gadziej w ludzką postać iz powrotem.

Kiedy ta informacja została ujawniona w 1999 roku, większość ludzi była zszokowana i powiedziała, że ​​jest to naukowo niemożliwe. Co ciekawe, tak nie jest. Mówiliśmy wcześniej o świetle i ciemności oraz o tym, jak zaawansowane istoty mogą manipulować światłem, a LPG-C , którego członkowie są genialnymi naukowcami, rozwijając teorie zarówno Einsteina, jak i Bohma, podkreśla, że ​​światłem z pewnością można manipulować.

LPG-C ma na to termin, Light Encoding Reality Matrix (LERM), która jest wysoce zaawansowaną techniką manipulowania światłem.

A jeśli wiesz, jak to zrobić, jesteś w pełni zdolny do zmiany kształtu i formy, jak człowiek, który pokazał się tak, jak Marduk w sprawie Michaela Lee Hilla. [3] Ludzie mówili, że nie jest to naukowo możliwe tylko dlatego, że nie czytali o tym w żadnym czasopiśmie naukowym. To jednak nie uniemożliwia tego. W fizyce kwantowej i fizyce subkwantowej dość dobrze wiadomo, że multiwers jest płynny.

Zmiana kształtu nie jest w ogóle niczym dziwnym. W fizyce wiemy, że energia wibruje na różnych częstotliwościach i jest całkiem oczywiste, że jeśli coś wibruje szybciej, niż może to nadążyć oko, będzie wydawać się niewidzialne.

To nie znaczy, że go tam nie ma; W rzeczywistości istnieje w tej samej przestrzeni i czasie, co my. Ludzie często zapominają, że zmiana kształtu to nic nowego, co nagle wymyślił David Icke. Wszyscy słyszeliśmy o szamanach, którzy potrafią przekształcić się w niedźwiedzie, lwy lub inne.

Zacytuję jeszcze kilka akapitów z Bringers of the Dawn i pamiętajcie, że ta książka została napisana w 1992 roku, ale sądzę, że większość wykładów, na których opiera się ta książka, została przekazana w około 1988 roku.

To jest 11 lat zanim Icke wyszedł ze swoją rewolucyjną książką.

Kiedy twoja świadomość nauczy się praw tworzenia, manipulacji i zarządzania rzeczywistością, całkiem łatwo będzie ci zamanifestować się w dowolnej wybranej przez siebie formie. Ci z was, którzy aktywowali swoje szamańskie i rodzime wspomnienia kulturowe, dobrze wiedzą, że częścią nauk rdzennych kultur było to, jak wejść w różne rzeczywistości i zmienić formę.

Szamani w niektórych kulturach byli za to szanowani. Nosili kod genetyczny i było ich bardzo niewiele na planecie w stosunku do całej populacji. Trzymali magię i tajemnicę i utrzymywali ten proces przy życiu. Potrafili poruszać się w postaci zwierząt i różnych innych kształtów i przebrań. To była rzeczywiście dość głęboka nauka.

Ponieważ ta nauka istnieje na planecie, oczywiście istnieje również poza nią.

Ziemia jest teraz „wydarzającym się” miejscem, gorącym punktem. Jest zakodowany, aby rozpocząć własną rewolucję – niekoniecznie tylko rewolucję w Stanach Zjednoczonych w celu zmiany stylu życia, ale przesunięcie wymiarowe, które zmieni całą przestrzeń wokół Ziemi.

Wiele istot pozaziemskich, którzy są ciekawi form życia, wie, jak zmienić swoje struktury molekularne i przybyć na planetę w przebraniu ludzi (podkreślenie nie w oryginale). W czasach burzliwych zmian, kiedy wymiary mogą się łączyć i zderzać – tak jak ustawiasz się tutaj na Ziemi – następuje wielkie zgromadzenie energii, które przychodzą, by uczestniczyć w wielkim przedstawieniu.

Wielkie przedstawienie dzieje się na wielu poziomach, nie tylko w 3D. Reakcja łańcuchowa przechodzi przez wszystkie wymiary egzystencji i całą świadomość. (Marciniak – 1992 – „Bringers of the Dawn”, s. 110 op. Cit.).

My, ludzie, którzy nie mamy absolutnie pojęcia, jakie technologie i wiedzę istnieją, musimy zeskoczyć z naszych wysokich koni i zmierzyć się z rzeczywistością taką, jaka jest, albo zostaniemy śmiertelnie oszukani. Jeśli kosmici mają zdolność manipulowania światłem i zmiany struktury molekularnej z wyższego poziomu gęstości; można to wykorzystać do wszystkich możliwych celów i nie tylko.

Jedną z takich inwazji byłaby inwazja kosmitów podobna do programu telewizyjnego ABC „V”, który został wyemitowany w 2010 roku, ale oparty na serialu telewizyjnym z lat 80. (!), W którym Invader Force pokazali się jako kochające i opiekuńcze humanoidy. , ale w rzeczywistości były to zimnokrwiste gady, które pragnęły naszego DNA.

Moim zdaniem zbyt blisko „prawdziwej oferty”. Pamiętaj, że przygotowują nas i mylą z filmami science fiction, w których obca rasa jest dobra w jednym filmie, a drapieżniki w innym. Kiedy dzieje się prawdziwa rzecz, ludzie nie wiedzą, czy to Jezus , Budda , zmiennokształtni Gady, którzy chcą naszych wnętrzności, czy przyjaźni pozaziemi, którzy próbują pomóc.

Znowu ludzkość jest podzielona , a kiedy do tego dojdzie, człowiek będzie walczył z człowiekiem tak, jak zawsze, przed manipulacją za kulisami, chyba że obudzimy się tam na oszustwa!

Możemy się spierać, czy Anunnaki są w zasadzie “jaszczurami”, czy nie, ale jeśli o mnie chodzi, wzięli oni istniejący, wysoko rozwinięty gatunek humanoidalny (naszych przodków), mogli po prostu dodać swoje gadzie geny do mieszanki, a ponadto dezaktywować 10 z 12 helis DNA.

Ale po co ta cała obsesja na punkcie kontroli , zarówno wśród ludzi do pewnego stopnia, jak iw dużym stopniu wśród Anunnaki? Dlaczego ludzie chcą kontrolować innych?

W dużej mierze kontrola nad innymi przy użyciu jakichkolwiek środków, ale także kontrola nad innymi w ogóle, wynika z duchowej ignorancji i strachu.

Jak mówi Guardian Alliance,

„Umysł egoistyczny postrzegał siebie jako ograniczony i skończony, w związku z czym rozwinęła się nadmiernie agresywna potrzeba dominowania i kontrolowania swojego środowiska zewnętrznego jako sposobu na zapewnienie sobie przetrwania”.

(Deane – 2002 – „ Voyagers II ”, s. 80, op. Cit.).

„Umysł egotystyczny” można w pewnym sensie porównać z „umysłem analitycznym” w dianetyce, „umysłem logicznym” lub „groszkiem” w „Ogrodzie Umysłu” Plejadan, który jest oddzielony świadomością od sub- i nieświadome umysły, w których znajdują się odpowiedzi na „tajemnice życia”.

Łatwo zrozumieć, dlaczego ludzie mają skłonność do kontrolowania innych; jest to instynkt przetrwania spowodowany odłączeniem się w bezpośredniej świadomej myśli od naszego Wyższego Ja i wszystkiego, co jest.

Chociaż nie ma prawdziwego rozłączenia, połączenie zostało przerwane w tym sensie, że ludzie na ogół nie pamiętają już, kim są.

Jeśli chodzi o rasy obcych, takie jak Ša.AMi / Anunnaki i inni, którzy chcą kontrolować, strach jest zawsze czynnikiem [4], a odłączenie i izolacja innym. I ostatecznie jesteśmy dla nich źródłem pożywienia; zarówno energetycznie, jak i fizycznie.

Zauważam w sobie, że im bardziej jestem świadomy i im więcej się uczę, tym mniej muszę kontrolować, a nawet konkurować z innymi. W tym życiu nie miałem wiele z tego na początku, ale w tym momencie mam prawie zero. Gdybym miał użyć terminu „konkurencja”, byłby to tylko u mnie i jest to w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Czasami porównuję się z kim byłem rok, dwa, trzy, pięć, dziesięć lub więcej lat temu, aby zobaczyć, w jakich obszarach życia się zmieniłem i gdzie czuję potrzebę poprawy. Co ciekawe, kiedy ulepszyłem jeden obszar, inny obszar czasami poprawia się „samoczynnie”; to po prostu wynika.

Świetnie się z tym bawię i zdecydowanie doszedłem do punktu, w którym zdałem sobie sprawę, że jakakolwiek przemoc, walka lub wojna jest bezcelowa i po prostu głupia iz pewnością jest oznaką niższej świadomości.

Dlaczego chcemy walczyć i niszczyć siebie? Jeśli pójdziemy na wojnę przeciwko domniemanemu wrogowi i zestrzelimy ich wszystkich, kogo ranimy? Oczywiście my sami.

Ci, których zabijamy, to tylko inne przejawy nas samych; nie ma sensu zabijać części siebie, ponieważ jest to szaleństwo. Spójrz na żołnierzy, którzy wracają z wojny. Dobrzy młodzi ludzie, którzy nie wiedzieli nic lepszego i często są beznadziejnymi wrakami, nie z powodu tego, co im zrobiono, ale z powodu tego, co zrobili sobie w gorączce chwili.

Rzeczy, o których inaczej by nie śnili.

Dlaczego więc tak zwane wysoce zaawansowane i rozwinięte istoty pozaziemskie walczą ze sobą i kontrolują się nawzajem? Jedną z odpowiedzi jest to, że walczą o terytorium, ponieważ terytorium to ma zasoby i żywność, a ta żywność czasami obejmuje nas. Ich zmartwieniem nie jest rozwój duchowy, ale to, jak duży obszar mogą kontrolować. Nadal są w nastroju do przetrwania i służenia sobie.

Jest to podwójny wszechświat, w którym polaryzacja musi istnieć, aby wszechświat istniał w swojej obecnej formie, więc niektóre istoty muszą odgrywać rolę „złych facetów”.

Miłość jest najsilniejszą siłą w multiwersie, ale można ją wyrazić na wiele sposobów. Są tacy, którzy wyrażają to, okazując ogromną miłość bliźnim i wszystkiemu, co ich otacza, i są tacy, którzy kochają tylko siebie.

Multiverse nie rozróżnia tych dwóch, potępiając jednego i obejmując drugiego; oba wyrażenia mogą działać jako katalizatory. O ile ciemność jest katalizatorem światła, tak światło jest katalizatorem ciemności.

Słyszysz, jak często mówię o słowie intuicja , szczególnie w tych „Soulution Papers”; intuicja i wnikliwość.

To jest to, czego potrzebujemy, ponieważ używając tylko naszych 5 zmysłów, nie będziemy w stanie dowiedzieć się, kto jest złym, a kto dobrym, ani nawet co robić poza tym. Nie możemy rozgryźć Multiverse używając tylko naszych 5 zmysłów, to jest dane.

Intuicja reprezentuje informacje z Wyższej Jaźni wysyłane do świadomej uwagi poprzez ciało i podświadomy umysł. (Deane – 2002 – „Voyagers II”, s. 80, op. Cit.).

A więc znowu, strach odłącza nas od naszego Wyższego Ja, a poziom strachu, jaki odczuwamy w życiu, jest wprost proporcjonalny do tego, jak blisko jest nasze bezpośrednie i otwarte połączenie z naszym Wyższym Ja.

Nacisk kładziony jest tutaj na otwartość, ponieważ osoba w strachu i niepokoju nadal ma połączenie, ale często używa swojej intuicji w destrukcyjny sposób.

5. Widmo elektromagnetyczne i
światło świadomości gadów
ma szerokie spektrum, od promieniowania gamma do podczerwieni.

Wszystko, co widzimy, to bardzo wąskie widmo między podczerwienią i ultrafioletem (patrz diagram 1). Poniżej znajdują się mikrofale, promieniowanie tetra Hz, fale radiowe i fale długie. Powyżej naszego widzialnego widma mamy promienie rentgenowskie i gamma.

Nazywa się to widmem elektromagnetycznym.

 


Wykres 1

Widmo elektromagnetyczne


Zauważamy, jak niewiarygodnie mało możemy dostrzec; niektórzy mówią, że 3-4% tego, co jest możliwe.

Wszystkie widma światła niosą informacje. Im bardziej poza widzialnym widmem, tym szybciej i szybciej poruszają się cząsteczki światła. Na końcu mamy ten gęsto upakowany promień gamma. Promienie gamma przenoszą wszystko i niosą mnóstwo informacji, a my jesteśmy zorganizowani wokół pulsacji promieniowania gamma.

Widoczne widmo 36-calowego udawanego widma elektromagnetycznego to miejsce, w którym możemy zobaczyć, co się dzieje; to jest nasza maleńka rzeczywistość, chociaż nasze postrzeganie światła może również do pewnego stopnia przechodzić w podczerwień i ultrafiolet. Więc oczywiście dzieje się o wiele więcej, niż ktokolwiek z nas zdaje sobie sprawę. Siedzę tutaj, zapisując swoje nowe odkrycia, a wielu z nich ludzie w ogóle nie wiedzą.

Jednak to, co dla niektórych jest uważane za „nowe”, wciąż dotyka tylko powierzchni bogactwa informacji, które są tam (lub, jeśli wolisz, wewnątrz). Na tym etapie nie można tego pojąć; możemy tylko dać z siebie wszystko, ale czyni nas to pokornymi, a słowo oświecony nabiera nowego znaczenia. Jednocześnie ekscytujące jest wiedzieć, ile jeszcze można wiedzieć.

Zawsze ważna jest ścieżka; bardziej niż cel.

Jednak dawno temu nasze widzialne spektrum było szersze i normalne dla ludzi. Znowu, jeśli mamy wierzyć bogactwu źródeł metafizycznych, byliśmy dość rozwinięci „zanim pojawiły się czołgi”, że tak powiem. Nie chcę wskazywać Anunnaki jako jedynego kozła ofiarnego za zatrzymanie naszego rozwoju (lub nadanie mu nowego kierunku), ale mieli duże, gigantyczne ręce w zupie, mówiąc dosłownie iw przenośni.

W naszym folklorze możemy zobaczyć dowody naszego szerszego spektrum.

Są trolle, gobliny, wróżki, anioły i ty to nazywasz. Kim byli ludzie, których widzieli ludzie i którzy w pewnej kulturze byli całkowicie akceptowani jako prawdziwi? W niektórych częściach świata nie trwa to dłużej niż 2-3 pokolenia. Moja mama dorastała w północnej Szwecji, gdzie są głębokie lasy, kaniony i niezbadane pustkowia.

Ludzie widzieli rzeczy przez cały czas i nikt się nad tym nie zastanawiał. Niektóre z tych stworzeń były również niewidoczne i wpływały zarówno na ludzi, jak i konie, sprawiając, że były bardzo niewygodne. Podmioty te nazwano w Szwecji „mitra”. Poza tym widzieli gobliny, hob-gobliny, dziwne stworzenia bez imion, to była część ich rzeczywistości, a moja mama często mówiła o tych rzeczach wśród członków rodziny, kiedy byłem mały.

Powodem, dla którego nie widzimy dzisiaj tych dodatkowych widm, jest to, że nauczyliśmy się je ignorować, aby budować maszyny i technologię, i migrowaliśmy do miast, które są w dużym stopniu odizolowane od natury.

Musieliśmy zapłacić cenę i dokonać wyboru. Nastał industrializm, a rolnicy i inni ciężko pracujący robotnicy, którzy pracowali przy swoich ciałach od świtu do zmierzchu, siedem dni w tygodniu, mogli teraz przenieść się do miast i pracować dla kogoś innego, mając zagwarantowane wynagrodzenie na życie. Dla wielu było to kuszące i nie zdawali sobie sprawy z ceny, jaką zapłacili. Jednak rozwój współczesnego świata wymagał ogromnej zmiany świadomości.

Moja mama, która kochała magię natury, wciąż się do tego nie przyzwyczaiła, 65 lat po tym, jak przeprowadziła się do większego miasta. Odmawia na przykład nauki obsługi komputera, chociaż jest genialna, a może właśnie dlatego!

Obecnie wyłączamy to, co widzą koty i psy. Widmo światła, które widzą, jest znacznie szersze niż nasze i dlatego niektórzy ludzie nazywają zwierzęta psychiką. Posiadanie zwierzaka i obserwowanie jego zachowania jest niezwykle cenne.

Jeśli zacznie działać poza normą, zapytaj go, co się dzieje.

“Co widzisz?”

Pozwól swojemu zwierzęciu przesłać ci obraz tego, co widzi, a następnie uzupełnij je o to, co właśnie zrobiło.

Odpowiedzą natychmiast; musimy tylko nauczyć się widzieć mentalne obrazy, które nam wysyłają. Rzeczywiście, mogą być naszymi psychicznymi nauczycielami. Są o wiele lepsi od nas, ludzi, którzy nie mogą się równać z tymi stworzeniami z królestwa zwierząt.

W mojej dziedzinie pracy rzadko jestem sam; przez większość czasu istnieją niewidoczne istoty. Niektórzy są po prostu ciekawi, podczas gdy inni mogą być bardziej energicznie przeszkadzający. Mój basset może natychmiast wykryć, czy ktoś jest w naszej przestrzeni w bliskim nam zagęszczeniu. Mówi mi, a ja mu dziękuję i daję mu smakołyk. To działa! Robię też w zwyczaju sprzątanie mojego domu i budowanie niewidzialnych tarcz, aby chronić się przed nadużyciami.

Omówiliśmy Anunnaki i ich humanoidalne formy dość obszernie w tych artykułach, ale niewiele mówiliśmy o gadach i świadomości gadów. Jest to celowe, ponieważ zostanie to omówione bardziej szczegółowo na drugim poziomie nauczania . Chciałbym jeszcze poruszyć ten temat.

Z drugiej strony David Icke w dużej mierze omawia to w swoich książkach i wykładach.

Jak wiemy, gady mają tu na Ziemi bardzo złą reputację. Jednak poza tym, Gady są pod pewnymi względami tacy jak my; z naszej perspektywy są źli i dobrzy ludzie, ale jest też świadomość gadów, która jest częścią bycia Mistrzami Genetyków oraz siewcami i twórcami życia, tak jak Założyciele czasami przyjmują formę życia modliszki.

Więc znowu musimy bardzo uważać, aby nie uogólniać i nie mówić, że wszystkie Gady są złe (wiem, że powtarzam kilka rzeczy w kółko, ale to tylko dlatego, że jest to ważne). Jednak rozsądnie jest powiedzieć, że świadomość gadów, która monitoruje i kontroluje naszą rzeczywistość, ma imperatywy, które poważnie kolidują z naszymi własnymi, więc z naszej perspektywy tę frakcję gadów można nazwać „złą”. Reptilian mózgu opiera się na lot, walka, ani nie zamrażać; to jego odpowiedzi. Uciekasz od sytuacji, walczysz z nią lub zostajesz tak przytłoczony sytuacją, że zastygasz w miejscu. Mózg, podobnie jak DNA, jest symptomatyczny dla aktywności poruszającej się energii.

 

Jest niezwykle niezrozumiany w swojej funkcji; w rzeczywistości używamy całego ciała, aby uzyskać dostęp do inteligencji, a nie tylko mózgu (Wykład Plejadiański, 6 listopada 2010: „Rise of the Inner World”, CD 2, Track 7).

Według Web Bot , [5] gdzieś do końca 2010 roku nie został wkrótce będzie walka między węże i smoki. Były to metafory odpowiednio Kościoła katolickiego i Chin. Są to archetypy wykorzystujące kraje i organizacje do ich programów i celów. Wygląda na to, że jest to Kościół przeciwko Chinom; to na poziomie fizycznym.

Tak naprawdę chodzi o Węże i Smoki, a one mają swoją własną rzeczywistość.

Jest wiele do zrobienia na skalę globalną (gra słów nie jest zamierzona) z naszych poprzednich spotkań z gadzimi i humanoidalnymi gośćmi, abyśmy mogli łatwiej przejść dalej, ponieważ będziemy musieli spotkać się z nimi ponownie, kiedy tu wylądują, nie za wiele lat od teraz. To jest część inicjacji; odpuścić przeszłość; skonfrontować się z tym, co się stało, wybaczyć i iść dalej.

Oto bardzo dobry przykład tego, kiedy możemy użyć Sześciu Cnót Serca , jak opisano w „ Living From the Heart ” przez WingMakers .

Uzdrowienie ma związek z okazywaniem współczucia, przebaczenia i zrozumienia tym rasom, które wyrażają miłość w egoistyczny sposób, manipulując i kontrolując innych.

Wysyłając im miłość w naszych myślach w sposób niesamolubny, uwolnimy się od negatywnych więzi, jakie mają z nami, a to pomaga nam leczyć w miarę upływu czasu; coś, co jest dla nas absolutnie konieczne, aby uwolnić się i odciąć łańcuchy niewoli.

 


6. Cel ludzkiego doświadczenia

Celem dla nas, biomindów w tym czasie, jest zrzeczenie się wielowymiarowości i zrozumienie, że nie jesteśmy sami i odizolowani.

To eksperyment, w którym zgodziliśmy się wierzyć, że jesteśmy izolowani i zbudować prawdopodobny świat, w którym zapomnieliśmy, że jesteśmy połączeni ze wszystkimi rzeczami; gdzie ludzkość ciągle zapominała, że ​​żyjemy; gdzie postrzegamy to, co wydarzyło się dawno temu, zamiast dzielić się teraźniejszością; a przyszłość to często niejednoznaczne, dziwne miejsce, które budzi wiele strachu.

To szlachetne przedsięwzięcie, a istoty, które zgodziły się wziąć udział w tym eksperymencie (czyli cała rasa ludzka), są dość odważne.

To przedsięwzięcie trwa tu na Ziemi od wielu tysięcy lat. Eksperyment ten zrodził się ze zniszczeń, które miały miejsce na tej planecie około 13 000 lat temu (połowa „Wielkiego Roku”; Wielki Rok jest pełnym galaktycznym cyklem lat, który trwa 26 000 lat).

Mówimy o zniszczeniu Atlantydy i tym, co stało się po tym niszczycielskim wydarzeniu, które miało wtedy swój punkt kulminacyjny, ale miało wiele rzeczy, które się do tego przyczyniły. Zniszczenie nie może nastąpić, dopóki nie zostanie stworzone, nie dzieje się samo.

Ta planeta to grupa handlowa, plac zabaw, miejsce, w którym pozwala się wyrażać świadomości.

To biblioteka, a co to jest biblioteka? To miejsce, w którym rzeczy są pożyczane, ale muszą zostać zwrócone. A jeśli nie zostanie zwrócony, obowiązuje opłata. To dobra analogia.

Wszystkie zwierzęta, wszystkie rośliny; większość z nich nie została zaszczepiona, jak to jest normalne na większości innych planet (w odniesieniu do tych planet, które nie są Żywymi Bibliotekami), ale życie zostało tu sprowadzone z ogromnej różnorodności planet w całym kosmosie.

Zatem większość tych form życia istnieje gdzie indziej; lew, motyl, róża, byk, krowa; ty to nazwij. Tutaj też spotykamy się z naszymi przyjaciółmi i bratnimi duszami.

Plejadianie mówią nawet, że XXI wiek to czas, w którym łączymy się ze starymi, starymi przyjaciółmi; to jak ponowne spotkanie.

Spotykamy się z ludźmi, z którymi czujemy świetną więź.

W ciągu najbliższych kilku lat świat wokół nas zawali się i wielu będzie w szoku; nawet ci, którzy myśleli, że tego nie zrobią. Jednak to koniec tego, co już nie działa i budowanie czegoś nowego. Aby coś zbudować, trzeba coś zniszczyć. Stare paradygmaty, stare sposoby budowania cywilizacji muszą umrzeć, a nowe drogi na przyszłość muszą zostać wybrukowane.

To bardzo ekscytujące czasy, jeśli możemy podróżować między zgiełkiem. Rzeczy, które uznaliśmy za oczywiste, znikną, a wielu z nas musi być samowystarczalnych, wrócić do ogrodnictwa, handlu wymiennego, mniejszych społeczności, powrotu do natury – duże zmiany, ponieważ jesteśmy zepsute nawet w stanie więzienia.

Niektórzy będą chcieli wrócić do tego, jak jest teraz, i chociaż miasta nadal będą tam, gdzie nie zostaną zniszczone, a technologia będzie się rozwijać, nie wszyscy też będą tam mile widziani.

Budują nową rasę ludzką, która bardziej przypomina pół maszyny, pół człowieka.

Naszym zadaniem, tu i teraz, jest być światłem w ciemności, katalizatorem dla tych w ciemności, bawić się i czuć radość, tworzyć sens naszego życia i żyć nim w pełni. Naszym zadaniem jest podnosić wibracje, aż wyłoni się nowy świat, który jest piękny i gościnny. A kiedy większość ludzi dokona swoich wyborów, Ziemia rozpadnie się na dwoje; królestwo maszyn i duchowa / biologiczna ewolucja.

Może się z tego wyłonić wiele światów, w zależności od pragnień ludzi, ale to będzie główny podział. Naszym celem jest wyrwanie się z liniowego czasu po pełnym jego doświadczeniu i powrót do bycia multi-d.

Kiedy to zrobimy, Doświadczenie 3. Gęstości jest zakończone.

 


7. Plejadianie i złożoności Mocy

Jest powód Plejadianie nazywają tym razem nano-sekundowe (1987-2012).

Grupa renegatów, która prowadzi channeling przez Barbarę Marciniak, pochodzi z naszej przyszłości. W pewnym sensie są także naszymi bogami-stwórcami; a dokładniej, ich przodkowie byli naszymi twórcami dawno temu, razem z innymi bogami-stwórcami.

Przyszłość tych istot (ich teraźniejszość) jest najwyraźniej porównywana do żywego piekła. Ta grupa (która szybko się powiększa) zdała sobie sprawę, że ich własna teraźniejszość jest tym, czym jest, dzięki decyzjom, które podjęliśmy tu i teraz w nanosekundach. Na ich osi czasu podjęliśmy decyzje, które miały na nich bezpośredni wpływ. W pewnym sensie są nami w przyszłości.

Przyjeżdżając tutaj i rozmawiając z nami przez kanał, mają nadzieję, że my (lub niektórzy z nas) podejmujemy inne decyzje, które również pomogą im uwolnić karmę i przenieść się w inną prawdopodobną przyszłość, w której życie będzie przyjemniejsze. Jak czy to możliwe? Jest to możliwe, jeśli nauczysz nas wszystkiego, co było przed nami ukryte.

Ucząc się tego, mamy również bardziej świadome wybory, które mogą poprowadzić ludzkość w innym kierunku, na innej linii czasu, która będzie taka sama, jak ta, której doświadcza Plejadan.

Zapytani odpowiadają, że istnieje pewna szansa, że ​​zostaną „wymazani”, ale warto. Świadomość żyje. Czytelnik może zdawać sobie sprawę, że kiedy grupy takie jak Plejadanie (i nie są jedynymi) zaczynają uczyć ludzi o naszym prawdziwym pochodzeniu, naszej ukrytej historii i fakcie, że zostaliśmy okłamani, nie jest to dobre dla pewności. inni kosmici. Jednak niewiele mogą zrobić, aby powstrzymać ujawnienie prawdy.

Ci, którzy są zaznajomieni z tą grupą Plejadian, wiedzą, że pomagają nam w samopomocy.

Służą innym, ucząc nas myślenia nieszablonowego. Nie zawsze udzielają bezpośrednich odpowiedzi, a znaczenia są wielopoziomowe, ale ich nauki są zawsze spójne. Od 23 lat zajmują się channelingiem, a ich wczesna praca jest nadal spójna z tym, czego nauczają teraz. Uważam to za imponujące i pocieszające.

Faktem jest, że bez mądrości, którą się z nami dzielą, moglibyśmy podjąć decyzje w tej nanosekundach, które rzuciłyby większość z nas w świat maszyn. Istnieją jednak inne nauki, które dotyczą miejsca, w którym Plejadianie kończą i są nadal przeplatane ich informacjami.

Jednym z nich jest Guardian Alliance. Jednak ta ostatnia jest znacznie bardziej złożona i może, ale nie musi, dotrzeć do tej samej liczby osób, az drugiej strony być może nie spełniła dokładnie tego samego celu. Jak zwykle proponuję wziąć część tych wszystkich informacji, tak jak ja, i zdecydować, w jakim kierunku chcesz podążać.

Mam dość jasny kierunek, ale naszym obowiązkiem jest decydowanie, którą drogą każdy z nas chce podążać. Zanim Plejadianie rozpoczęli swoją misję tutaj na Ziemi w 1988 roku, było bardzo mało materiału w tej roli.

Mieliśmy wcześniej Materiał RA i Materiał Setha , a także kilka innych, ale Plejadianie rozpoczęli przypływ channelingu od innych istot, które zostały zainspirowane z wielu dobrych i niezbyt dobrych powodów. Misja, w której jesteśmy, dotyczy wolności poprzez uwolnienie ludzkiego DNA i stworzenie innych prawdopodobieństw.

 

L. Ron Hubbard powiedział kiedyś:

„Kultura jest tak wielka, jak jej marzenia, a jej sny śnią artyści”.

To prawda i pod tym względem wszyscy musimy nauczyć się, jak zostać artystami i marzycielami, którzy mogą marzyć o naszej przyszłości.

Jak omówiliśmy wcześniej, ciemność jest tym, co jest ukryte, a światło jest tym, co jest otwarte. My, którzy studiowaliśmy i badaliśmy moce ciemności od lat, wciąż tylko dotknęliśmy powierzchni.

Niestety, wielu dobrych badaczy zatrzymuje się tam, gdzie

Inni obwiniają Szatana o wszystko (nic dziwnego, że ta istota ma tak wielką moc! Jeśli nigdy nie miała istnieć, z pewnością robi to teraz, ponieważ tak wielu ludzi nadal go tworzy).

Wszystkie powyższe są tylko kozłami ofiarnymi lub pionkami w grze. Kiedy osiągamy wyższe szczeble ludzkiej mocy, zawsze są zaangażowane niefizyczne istoty lub te, które mieszkają w następnym, „niewidzialnym” wymiarze lub gęstości. Dla tych, którzy szukają osoby odpowiedzialnej za bałagan, w którym się znaleźliśmy, nie znajdziesz go. Na tej planecie lub poza nią nie ma ani jednego czarnego maga. Jest o wiele bardziej złożony i wielowarstwowy.

Sama kwestia pozaziemskich jest bardzo złożona, jeśli przez chwilę skupimy się na tych, których imperatywy kolidują z naszym przetrwaniem.

Nawet tutaj większość badaczy zatrzymuje się w pewnym momencie. Znajdują rasę istot pozaziemskich poprzez swoje badania, które w oczywisty sposób pociągają za sznurki ludzkości i myślą „to wszystko”. Nie, nie jest. Kontroluje tu wiele ras; różne frakcje rządów służą różnym ET; fizyczne i niefizyczne.

Niektóre z tych ras współpracują ze sobą (coś, co jest znane w niektórych przypadkach, ale nie zawsze – jak mówimy, prowadzi się nad tym prace wywiadowcze), a niektóre rasy działają samodzielnie. Inni to po prostu bandy lub frakcje należące do całkiem życzliwej rasy i w ten sposób dały tym życzliwym złą reputację.

To skomplikowane, a jednym z moich następnych zadań jest oddzielenie od siebie gatunków istot pozaziemskich, aby zobaczyć, kto z kim współpracuje, jakie są ich imperatywy i jak to wpływa na nas, ludzi.

Trzeba to zrobić, choćby po to, by zrozumieć, co się wydarzy w najbliższej przyszłości i dowiedzieć się, kto jest kim w kosmicznym dramacie.

Niektórzy mogą powiedzieć, że nie ma znaczenia, czy i tak zamierzamy stworzyć inny rodzaj rzeczywistości, i to prawda, ale poziomów oszustwa jest wiele, a im bardziej jesteśmy wykształceni, tym lepiej przygotowani i rzadziej dajemy się oszukać , kuszony lub zboczony.

 


8. Odzyskanie suwerenności umysłu

Bez względu na to, co powiem w tych gazetach, zawsze znajdą się tacy, którzy z czystego podniecenia chcieliby ponownie powitać bogów, ponieważ są ciekawi.

Tylko uważaj na to, że oszustwo będzie imponujące.

Ludzie będą czuli, że nie mają innego wyboru, jak stanąć po jednej stronie w bitwie. Inni, którzy mają dość walki i przemocy (jak ja), nie wybiorą żadnej ze stron i pójdą w innym, zupełnie innym kierunku.

Ale czy kierunek, który wybieram, będzie bezpieczny i wolny od zamętu? Najprawdopodobniej nie. Wszyscy będziemy mieli wiele wstrząsów, ale kluczem jest nasz stosunek do tego, co się dzieje.

Jeśli coś niechcianego pojawia się na mojej drodze, zamiast przeklinać i obwiniać za to coś lub kogoś, proszę moje Wyższe Ja:

 • Czym jest dla mnie proces uczenia się w całym tym chaosie?

 • Co mogę zyskać na tym, co się dzieje?

Każde wyzwanie przeniesie mnie na nowy poziom (tak jak dotychczas) i będę pracować nad jazdą przez ciężkie czasy na fali świadomości, schylaj się i ślizgaj się między przeszkodami, a na drugim końcu wyjdę lepiej niż dobrze.

Ale to zależy ode mnie; nie niektórzy bogowie stwórcy. To moja ewolucja i uczę się na własnych błędach oraz na tym, czego się uczę i ćwiczę. Nie potrzebuję, żeby prowadzili mnie Ša.AMi.

Nie chodzi o to, że czasy przed nami nie będą ciężkie; oni będą. Nowe załamanie finansowe jest tuż za rogiem, poczujemy skutki nadchodzącego Nibiru, obcy kontrolerzy będą wściekle starać się utrzymać to, co mają, podobnie jak ludzie im służący.

Ludzie „spotkają się ze swoimi demonami” (karmą) szybciej, niż mogą sobie wyobrazić i będą musieli być w stanie uczyć się bardzo szybko, inaczej sprawy staną się przytłaczające.


8.1 Posiadanie własnej seksualności

Słyszałeś o tym w wiadomościach; coraz częściej takie rzeczy się ujawniają; Robią to księża, robią to urzędnicy państwowi, robią to zwykli ludzie!

Mówię o kazirodztwie, rozwiązłości, sodomizowaniu ciał, matce uprawiającej seks z synami, ojcach uprawiających seks z synami i córkami. Handel niewolnikami seksualnymi …

Jak myślisz, skąd to wszystko się bierze? Zgadujesz; Geny Anunnaki.

To jest dokładnie to, co Anunnaki byli zaangażowani, prawda? Wśród ludzi jest to bardziej powszechne, niż chcielibyśmy wierzyć. Wiele biednych dzieci było wykorzystywanych seksualnie przez członków rodziny.

Pornografia jest wszędzie i angażując się w to wszystko lub w części, dostroi ludzi do niższych poziomów astralnych, gdzie istoty szczęśliwie przyłączą się do osoby, aby przeżyć niezwykłe akty i zachowania seksualne. Wtedy staje się nałogiem, którego trudno jest się pozbyć. To powinno być tak trudne, jak w przypadku każdego ciężkiego narkotyku, jeśli nie trudniejsze. Seksualność jest bardzo potężna.

Uwolnij swój umysł, jeśli musisz, od jakiegokolwiek poniżającego zachowania seksualnego i nie uczestnicz w nim, jeśli chcesz ewoluować stąd. Akt seksualny między dwojgiem ludzi, którzy czują do siebie pociąg, którzy się kochają i czują, że nadają na podobnej długości fali, może wiele zdziałać poprzez akt seksualny i orgazm.

To połączenie dwóch dusz, które dzielą niezwykle potężne doznanie, które wpływa na ich Wyższe Ja, a nawet na cały kosmos. To portal, który otwiera się na inne królestwa. W zależności od tego, w jaki sposób wykorzystujesz swoją seksualność, otworzysz swój umysł na sfery, które mogą ogromnie wspierać twój rozwój lub mogą być bardzo destrukcyjne.

W każdym razie jest potężny.

To są wysoce karmiczne czasy dla ludzkości, a walka, przez którą przechodzimy, jest naszą walką. Musimy żyć i uczyć się. Stary świat umiera i jednocześnie rodzi bóle porodowe nowego.

Tego właśnie doświadczamy i nikt inny, kto nie jest związany z ziemią, nie powinien moim zdaniem ingerować w ten proces.

Mogą być wyjątki od tej reguły i być może ktoś ląduje z dobrego powodu, ale miałbym wiele pytań do zadania tej rasie, zanim zaakceptowałbym je jako część naszego rozwoju.

A kiedy naprawdę do tego dochodzi, dlaczego pozytywnie nastawiona rasa pozaziemska miałaby wylądować i zaprezentować się ludzkości w mediach lub przed rządem? Jeśli obca rasa jest pozytywnie nastawiona do ludzkości, nie przeszkadzałaby nam w ten sposób.

Jestem głęboko przekonany, że jeśli obce lądowanie przez pozytywnie nastawione istoty pozaziemskie jest przedstawiane przez mainstreamowe media, nie należy tego traktować poważnie – to, co przedstawiają, nie będzie prawdą.

 


8.2 Migracja do rzeczywistości wirtualnej

Teraz, w najbliższej przyszłości: jeśli chodzi o technologię, sytuacja ulegnie szybkim zmianom.

Rzeczy będą budowane na hologramach (wstawkach holograficznych do tej rzeczywistości); zarówno otwarcie, jak i potajemnie, czasami nie będziemy wiedzieć różnicy. Cały Wszechświat ( Matrix ) jest sam w sobie hologramem , ale mówimy tutaj o hologramach w hologramach wewnątrz hologramów.

Wspomnieliśmy już o Królestwie Maszyn (patrz The Rise of the Machine Kingdom ), a urządzenia będą przez jakiś czas coraz bardziej wyrafinowane, zanim się wyrównają. To, co dziś jest modne i zdumiewające, to przyszłoroczna epoka kamienia łupanego – trochę przesadzam, ale o co chodzi. Będzie ogromna presja, aby „nadążać za technologią” i uzyskiwać najnowsze.

Młodsze pokolenie (wielu z nich jest tutaj z powodu karmy technologicznej z czasów Atlantyku) pokocha tę nową technologię i wykaże oszałamiającą błyskotliwość w szybkości uczenia się tych nowych wynalazków, które oczywiście nie są wcale nowe, ale przekazane rząd ludzki poprzez TTP (Programy Transferu Technologii).

To tak, jakby urodzili się z wiedzą.

Z drugiej strony starsze pokolenie nie będzie w stanie nadrobić zaległości, ponieważ ich mózgi nie są „zaprogramowane” do zrozumienia tych rzeczy i zginą w nowym społeczeństwie technologicznym. Nie będą mieli pojęcia, o czym mówią ich własne dzieci i wnuki.

Już teraz widzimy, jak dzieci znikają w wirtualnym świecie i mogą chodzić jak zombie z miejsca na miejsce, ciągle wysyłając SMS-y lub korzystając z innego nowego urządzenia. Wielu z nich nie jest świadomych swojego otoczenia i nie docenia tego, co rośnie wokół nich; życie zwierzęce; zapachy; piękno prawdziwego świata.

Przed nami kilka bardzo straconych pokoleń, grających swoją karmę.

Wszyscy są tutaj, aby się uczyć, a niektórzy z nich to uczynią, podczas gdy inni będą częścią przyszłości, w której będą budować Nową Atlantydę w oparciu o zaawansowaną technologię.

 • Czy nasze przyszłe pokolenia będą tak zagubione, że ich świadomość całkowicie zniknie w wirtualnej rzeczywistości, że będą mogły ożywić bajki i żyć wśród nich?

 • Czy staną się bohaterami własnej gry komputerowej, sprzedając swoją świadomość oprogramowaniu, które właśnie kupili?

 • Jakie będą tego konsekwencje?

Ludzie tracą rozum!

Ciało biologiczne, z którym się urodzili, staje się maszyną, która naciska przyciski, aby świadomość mogła żyć w wirtualnej rzeczywistości. Ludzie nie będą nawet musieli uprawiać prawdziwego seksu. Zamiast tego znikają w oprogramowaniu i uprawiają cyber-seks; zawsze tak, jak chcą.

Na początku mogą nawet doświadczyć orgazmu w oprogramowaniu i jednocześnie w organizmie biologicznym. A potem, gdy to uzależnienie trwa – no cóż, zapomnij o ciele biologicznym.

Wiem, że dla wielu jest to nierealne i zbyt daleko stąd, ale cofnij się i spójrz na to; to już się zaczyna! Spójrz na swoje dzieci i porównaj je ze swoim pokoleniem, jeśli masz 40 lat lub więcej! Jak myślisz, jakie będzie następne pokolenie? A następny?

Jednak teraz naszym obowiązkiem, a rodzicami i dziadkami, posiadającymi wiedzę i doświadczenie, które posiadamy, jest kształcenie i wychowywanie naszych dzieci jako dzieci, a nie biologicznych maszyn! Jeśli je wypuścimy, kto jest winny? Tylko dlatego, że dziecko sąsiada siedzi cały dzień przed komputerem zamiast przebywać na zewnątrz i bawić się, czy to sprawi, że Twoje dziecko będzie mogło zrobić to samo?

Pokaż im wartość przyrody, życia w ciele biologicznym, piękno stworzenia; pokaż im, kim oni są. Jeśli zrobisz to wszystko, a dzieciak nadal cię ignoruje, prawdopodobnie ma jakieś wielkie problemy karmiczne, które musi rozwiązać sam człowiek, a niewiele możesz zrobić, niż być tam jest konieczne.

Jeśli jako rodzic nie jesteś szanowany i traktowany poważnie, gdy udzielasz porad, które podtrzymują życie, nie powinieneś ich naciskać.

Mogą to być nasze dzieci, ale nie są nami. Każdy jest na własnej ścieżce, napotykając własne przeszkody w procesie uczenia się, którym nie można skutecznie przeszkodzić. To, od czego chcemy ich odciągnąć, to silny wpływ ich otoczenia; Chcemy nauczyć je samodzielnego myślenia i krytycznego myślenia w życiu codziennym (coś, czego nie uczy się już nawet w szkole, chociaż było to w XIX wieku!).

Jeśli to się nie powiedzie, przynajmniej próbowaliśmy.

Choć czasami może to być frustrujące, nie jesteśmy tutaj, aby „ratować” ludzi przed sobą. Jesteśmy tutaj, aby wzrastać i pomagać innym wzrastać, będąc przykładem i służąc, gdy ktoś o pomoc jest proszony. Jednak pomoc musi być skierowana na pomoc samopomocy, a to jest ważne. Zbyt wiele osób źle rozumie termin służba innym.

Myślą, że kiedy są duchowo rozwinięci, muszą robić wszystko, o co prosi inna osoba, nawet jeśli oznacza to, że sprowadza to pomocnika na dół. Nie nie nie! Nie jesteśmy tu po to, by nas wykorzystać, ani pozwolić innym wysysać naszą energię, ponieważ nie mają zbyt wiele własnej.

Zawsze chcemy, aby osoby, którym pomagamy (członkowie rodziny lub inne osoby) chętnie zadawały sobie pytania:

„W jaki sposób sytuacja, w której się znajduję, może mi pomóc? Czego mogę się nauczyć z tego doświadczenia? Dlaczego mi się to przytrafia?

Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdują, w której potrzebują pomocy, są to pytania, które ostatecznie chcesz, aby zadali sobie, gdy pilna sytuacja zostanie rozwiązana.

To jest pomoc w samopomocy! Nie jesteśmy tutaj, aby się poświęcić.

Ponownie, jeśli osoba zignoruje twoją radę, musisz jej powiedzieć, że już pomogłeś jej w sposób, który uważasz, że naprawdę jej pomógł. Jeśli okaże się, że nie jest to pomocne, zrobiłeś to, czego się od ciebie oczekuje; to wszystko, co możesz zrobić, i odpuść.

Chcę, aby te informacje zostały podane do wiadomości publicznej, wyrażone w możliwie najprostszy sposób, ponieważ są one niezwykle ważne. Są też inni, którzy również poruszyli te tematy, ale informacje, których brałem udział, są dość techniczne, co podważa cały cel. Musimy być jasne w naszej komunikacji, aby każdy mógł to zrozumieć! Powtarzam to wielokrotnie.

Nie możemy siedzieć w jakiejś wyniosłej wieży i używać słów zakopanych głęboko w najbardziej ekskluzywnych słownikach i myśleć, że możemy zmienić świat.

Nikt nie ma czasu na siedzenie i czytanie skomplikowanych prac, które zawierają cenne informacje i rozumieją tylko co drugie lub trzecie słowo. Zacząłem czytać ciekawe rzeczy od innego autora i badacza, który przyjrzał się naszej starej historii ET i wyzwaniom, przed którymi stoimy, jeśli chodzi o sztuczną inteligencję.

Został jednak napisany w skomplikowanym języku, co mi przeszkadzało, ale kontynuowałem.

Kilka akapitów w dół, autor przyznał, że używa skomplikowanego języka, ale powiedział czytelnikowi, aby mniej więcej „wyssał” i skorzystał ze słownika. Przestałem czytać od razu. To szczyt arogancji, a autorzy i badacze z tego rodzaju nastawieniem marnują nasz czas.

Nie przejmuj się nimi i znajdź zamiast tego coś, co rezonuje i jest czytelne.

 


9. Upadek czasu

To, co teraz widzimy, to zapadanie się czasu w siebie.

Osie czasu łączą się, a to wpływa na wszystko na naszej Ziemi, wszystkie równoległe Ziemi i wszystkie prawdopodobne Ziemie. Majowie, którzy poszerzyli wiedzę na temat ich połączenia z Plejadami, Syriuszem / Nibiru i innymi systemami gwiezdnymi, zakończyli swój kalendarz podczas przesilenia zimowego w 2012 roku .

Zostało to zinterpretowane jako „Koniec świata” lub „Koniec świata, jaki znamy”.

To rzeczywiście koniec czasów, ale nie koniec wszystkiego. To koniec kosmicznego cyklu, który trwa około 26 000 lat (Wielki Rok). Kiedy to się dzieje, energie się łączą, czas przyspiesza, aż w końcu „zapada się”, co prowadzi do końca cyklu lub ery i nowego początku. Dla wielu ludzi

przejście nie będzie łatwe ; szczególnie dla tych, którzy nie chcą puścić starego. To oni będą mieli najtrudniejsze wyzwania, a wielu, wielu ludzi nie przetrwa.

Oczywiście wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, więc tak naprawdę nie możemy umrzeć, ale nasze biomindy mogą.

 


Rycina 5

Ptak Feniks,

symbolizujący śmierć i odrodzenie


Kiedy czas się załamie, nowe rzeczywistości zrodzą się ze starego, co jest również znaczeniem symbolicznego Ptaka Feniksa, który wyrósł z własnych popiołów.

Z popiołów wyłoni się planeta podzielona na różne frakcje, w których podobnie myślący trzymają się razem i tworzą własną rzeczywistość. Odrodzenie będzie następowało stopniowo, a nie w formie jakiegokolwiek Wniebowzięcia lub czegoś podobnego, kiedy ludzie budzą się pewnego dnia i przenoszą do jakiegoś wzniosłego Nieba. Nikt nas nigdzie nie przeniesie; żaden Bóg nie przywoła wybranych, a reszty nie skazał do piekła.

„Zarabiamy” na naszą rzeczywistość dzięki temu, ile się nauczyliśmy i jak elastyczni byliśmy, aby zmienić nasze systemy przekonań.

To ostatnie jest najważniejsze, ponieważ kiedy wszystko się do tego sprowadza, chodzi o systemy wierzeń. Tak jak w dzieciństwie, być może mógłbyś stworzyć w sobie wszystkie te wyimaginowane światy, a czytając dobrą książkę, potrafiłbyś zidentyfikować i stworzyć w umyśle własną rzeczywistość, rozwijając koncepcję zawartą w książce.

To jest wibracja, to jest stworzenie; moc umysłu!

Dlatego tak ważne jest, aby być suwerennym i nie pozwalać nikomu innemu rządzić Tobą i Twoim umysłem. Nikt Cię nie posiada i nikt nie ma prawa zmusić Cię do zrobienia czegoś wbrew Twojej woli. To część inicjacji, aby móc to opanować.

Istnieją starzy, życzliwi bogowie stwórcy, którzy obserwują ewolucję gatunku, który kiedyś stworzyli. Wiedzą, że są tacy, którzy są gotowi przenieść się na równoległą Ziemię, aby stworzyć nowy świat z nowymi memami (systemami wierzeń), w których ich życie ma wyższą wartość moralną i etyczną niż to, które opuszczają; gdzie natura i człowiek stają się jednym w symbiozie, a rośliny, zwierzęta i ludzie mogą współdziałać i komunikować się.

Nie będzie to utopia w tym sensie, że nie ma przeszkód ani przeciwnych intencji. Wciąż takich rzeczy potrzebujemy, ale wyzwania będą na innym poziomie i bardziej pozytywnie zorientowane.

Dla tych, którzy wybiorą tę nową rzeczywistość, którą nazywamy 4. gęstością, nie ma już potrzeby, aby skrajne zło działało jako katalizator, abyśmy mogli się uczyć. Zamiast tego uczymy się od siebie nawzajem i od naszego otoczenia, ponieważ będziemy bardziej psychiczni i telepatyczni. Ci, którzy potrafią pojąć tego rodzaju rzeczywistość, w której życie jest mniej poważne i gęste, i wyobrażają je sobie w myślach, myśląc, że to ich nowy dom, są gotowi ruszyć dalej.

Teraz, jeśli jesteś jednym z nich, już podnieśliście swoje wibracje ponad masy i waszym zadaniem jest teraz pozostanie „Strażnikiem Częstotliwości” najlepiej jak potraficie.

Przyjmij swój umysł jak własny, utrzymuj swoje marzenia przy życiu i rozwijaj je. Bądź swoim własnym artystą i stwórz swoją rzeczywistość w sobie i pomaluj ją na gigantycznej palecie 4.gęstości. Nie wkładaj w to żadnego wysiłku, tylko lekkie myśli zawierające miłość i pasję oraz obrazy tego, czego chcesz. Jeśli świat wokół ciebie zaczyna się rozpadać, naucz się nie bać i nie przejmować się tym.

Wiedz, że jesteś bezpieczny, jak wyspa na wzburzonym oceanie. Jedź na fali i witaj zmiany, ponieważ jeśli nauczysz się z tego, co nadchodzi, i podejmiesz nastawienie, że jest to wysoka krzywa uczenia się, ale ekscytująca, i dostrzegasz możliwości we wszystkich wydarzeniach; jeśli możesz to zrobić, jesteś bezpieczną przystanią dla siebie i innych.

Poczuj radość i przyjemność, tak jak w dzieciństwie i baw się! Dzieci, dopóki naprawdę nie zostaną wciągnięte w system szkolny, są wysoce wielowymiarowe i wibrują ponad ogrodzeniem częstotliwości.

Dlatego tak ważne jest dla PTB posiadanie kontrolowanych umysłów rodziców, którzy mówią im, jak mają żyć w granicach częstotliwości i dać się złapać w pułapkę.

 


Rysunek 6

Deuter, niemiecki kompozytor New Age


Baw się dobrze pomimo tego, co się dzieje. Rób to, co cię podnieca.

Jeśli czasami życie staje się przytłaczające, zrób przez chwilę coś innego, co zwykle wydaje Ci się zabawne, aby mieć szansę się rozładować. Możesz być zmęczony i odczuwać opór, ale kiedy już zaczniesz, pozytywne energie związane z ćwiczeniem zaczną przejmować kontrolę. A medytacja i ćwiczenia oddechowe to niesamowite narzędzia.

Słuchaj najbardziej podnoszącej na duchu muzyki, jaką znasz; czy to klasyka, czy coś z New Age (niemiecki muzyk New Age, Deuter jest wielką inspiracją). Wiem, że prowadzimy intensywne życie, bo to znak czasu, ale kiedy koła zaczynają kręcić się coraz szybciej i szybciej, my, którzy rozumiemy, co się dzieje, musimy w jakikolwiek sposób zwolnić. Nie daj się złapać i pochłonąć tempem otoczenia.

Są do tego ćwiczenia, które napiszę w „Sekcji Poznawczej” tej witryny.

Jeszcze raz chcę podkreślić, że maszyny i technologia same w sobie nie są złe. Wszystkie cywilizacje dochodzą do punktu, w którym jesteśmy teraz. Opracowaliśmy technologię, której niektórzy mogą nas ulepszyć i pomóc nam przez cały dzień, ale teraz nadszedł czas, aby znaleźć równowagę.

Sztuczka polega na tym, aby być na tyle świadomym, aby zrozumieć, że maszyny mają własną świadomość, a jeśli rozwiniemy je, aby były potężniejsze od nas, społeczeństwo przyjmie kierunek, który dla większości ludzi nie jest pożądany. Dziś znajdujemy się na tej niebezpiecznej drodze, na której jutro musi istnieć lepiej rozwinięta technologia niż dzisiaj.

Zamiast skupiać się na podnoszeniu świadomości, społeczeństwo skupia się na podnoszeniu poziomu technologii i tam ścieżka staje się niebezpieczna. Gdybyśmy wiedzieli, gdzie się zatrzymać i w dużym stopniu wrócili do natury, bylibyśmy w porządku i przeszlibyśmy naszą inicjację jako istoty ludzkie, ale zamiast tego czeka nas rozłam między ludzkością a Ziemią.

To nie pierwszy raz, gdy zdarzyło się to planecie i jej istotom, ale jest to znak, że bawimy się narzędziami, z którymi nie potrafimy sobie poradzić.

Wierz lub nie, we wszechświecie obowiązują zasady dotyczące maszyn. Przy zbyt dużej żywotności maszyna traci swoją żywotność. Nie chodzi o to, że to źle, ale czy chcemy być cyborgami?

Kiedy masz dziś problemy z jakąś częścią ciała, dadzą ci lekarstwo lub przeszczep serca; żywe serce innej istoty ludzkiej, która oddała tę część ciała. Jutro wymienią uszkodzone lub chore części ciała na części maszyn.

A jeśli masz genetyczną skłonność do zachorowania na raka piersi, równie dobrze mogą one zamienić twoje piersi na część ciała maszyny, która nie może zachorować na raka. To będzie skrajnie absurdalne, ale badania istnieją już dzisiaj.

Nikt w Multiverse nie będzie oceniał Świata Maszyn, ale jest to świat niezrównoważony.

Jak mówią Plejadianie:

„Jeśli zbudujesz świat z czekolady, zgadnij co? To się rozpuści”.

(Wykład plejadański, 16-17 października 2010: „The Great Recess Expands” CD # 3, Track 9).


10. Wojna o nieruchomość i czynnik ludzki

Czytelnik prawdopodobnie miał wrażenie, że ten artykuł do czegoś coś przygotowuje i tak jest.

Wspomnieliśmy o Ša.AMi i rodzinie królewskiej z ich gatunku, którzy przybyli na Ziemię, a następnie zostali nazwani Anunnaki (ci, którzy przybyli z nieba na ziemię) lub Nephilim , upadłe anioły z Biblii. Chcę podejść do tego tematu z wielu punktów widzenia, ponieważ z czasem coraz bardziej wierzę, że wiele naszych problemów związanych z istotami pozaziemskimi może w rzeczywistości wynikać z nich i się od nich rozgałęziać.

Są tym, co nazywamy

„pająki w sieci”.

Nie mówię, że wszystkie problemy pozaziemskie, jakie mamy, są odpowiedzialnością Anunnaki, ale mimo to oszukują nas, abyśmy połączyli się w Nowym Porządku Świata i Jednego Rządu Światowego.

Oczywiście mówią nam, że to nie będzie to, co twierdzą „teoretycy spisku”, że będzie to dyktatura, ale że będzie to raj na ziemi! Przeczytaj Biblię , wszystko tam jest.

Oto część historii o tym, co naprawdę wydarzyło się, gdy przybyli Anunnaki, według Plejadan.

Według Sitchina i innych, Alalu, były król Ša.AMe (Nibiru), uciekał, by ratować życie po zamachu stanu na rodzinnej planecie, gdzie Anu przejął władzę i został królem Ša. kamienne tablice z Sumerii (lub Sitchin ją ukrywał) mówią, że Ziemia nie była zamieszkana tylko przez prymitywne istoty ludzkie, zwierzęta i rośliny.

Była to budowa Żywej Biblioteki, a bogowie stwórcy byli tu w tym czasie.

Niektóre z nich przypominały wyglądem owady, inne gady lub ptaki. Plejadiańska grupa renegatów, którą kieruje Barbara Marciniak, wywodzi się od ptasich i gadów. Jeśli spojrzymy na rysunki starożytnych kultur Egiptu, Ameryki Południowej i Ameryki Północnej, zobaczymy ślady ptaków i gadów.

Jak myślisz, dlaczego rdzenni Indianie noszą pióra?

Zauważyłem też coś innego, co czytelnik mógł zobaczyć lub nie. Jeśli mieszkasz w zachodnim świecie i otaczają Cię głównie biali ludzie, możesz zauważyć, że wyglądamy nieco inaczej; niektórzy ludzie są podobni do ptaków w swojej budowie, z długimi kończynami, cienką strukturą kostną, z szybkimi, ptasimi ruchami.

Zauważyłem, że ci ludzie (a znam kilku) są z natury bardzo otwarci i duchowi; często samotnicy, ponieważ myślą nieszablonowo, uważani przez mainstream za trochę „dziwne” lub „wyłączone”.

Są też inni, którzy wyglądają bardziej jak gady, inni wyglądają jak żaby, niedźwiedzie, koty, psy … mamy różne cechy i jest to bardzo interesujące. Starożytni bogowie-stwórcy byli liczebni i pochodzili z wielu różnych systemów gwiezdnych i galaktyk.

Jeśli jesteśmy spostrzegawczy, możemy dziś zobaczyć ich cechy i cechy u ludzi, ponieważ są one osadzone w DNA. Mieszkańcy Azji, którzy są bardziej „ula” społeczności, wysiano w dużym stopniu przez Szarych , którzy pracują razem z Ša.AMi

Widzimy wyraźnie podobieństwo w ich poglądach.

 


Rysunek 7

Indianin amerykański ubrany w pióra, odtwarzający
wygląd swoich dawnych przodków z gwiazd – Plejadan.


Kiedyś ptaki i gady pracowały razem, innym razem walczyły.

Lubimy myśleć o bogach stwórców jako o istotach anielskich, które nie czynią nic złego i były obok jakiegoś doskonałego Boga z wyglądu i natury. Tak nie było; niektórzy byli wojowniczy, inni spokojni, niektórzy oboje. Jak mówiliśmy wcześniej, tylko dlatego, że ktoś ma wielką wiedzę, nie oznacza, że ​​ma wielką duchową świadomość.

Rasa Centralna i ci, którzy bezpośrednio z nimi pracują, są prawie doskonale rozwinięci duchowo, ale ci, którzy przyszli później, nie zawsze są.

 


Cyfra 8

To zdjęcie pokazałem już wcześniej, zrobione ze strony mojej dawnej znajomej Wiolawy . Zobacz, ile różnych rodzajów bogów stwórców możesz znaleźć wyrzeźbionych w tej formacji skalnej, a następnie wróć do niej następnego dnia i zobacz, ile więcej możesz znaleźć.

 


Kiedy większa grupa Anunnaki wylądowała, aby przejąć Real Estate Earth, z powodu jej niesamowitych zasobów, które były rodzime dla planety i zostały zasiane i zasadzone przez oryginalnych bogów stwórców, były, jak wspomnieliśmy wcześniej, już wysoko rozwinięci ludzie na planecie, żyjący razem z innymi, mniej rozwiniętymi istotami.

Ci wysoko rozwinięci ludzie również wchodzili w interakcję z oryginalnymi bogami stwórców w pokojowy i konstruktywny sposób. W tamtym momencie nie znali wojny.

Anunnaki sprowadzili wojnę do Żywej Biblioteki i wkrótce przejęli posiadłość. Jak wiemy, sami byli / są genialnymi genetykami , ale byli tacy, którzy chcieli, aby zostali wyrzuceni z „klubu boga stwórców”, ponieważ nie cenili życia.

Są, jak mówią Plejadianie, niedoinformowani, co oznacza, że ​​nie rozumieją całego obrazu rzeczywistości, pomimo swojej wiedzy o DNA i tym, jak zasiać planetę. W ich własnym biomindzie brakuje co najmniej dwóch ważnych rzeczy; prawdziwa miłość i współczucie.

Te dwa terminy zmieszały się razem w tym gatunku w pasję. Wydają się niezdolni do odczuwania głębokiej miłości, nie wspominając o miłości bezwarunkowej. Są to, co nazywamy w metafizyce, służbą sobie . Typowym przykładem są kobiety Anunnaki, takie jak Inanna .

Była bardzo seksualna i namiętna, ale jej seksualność i miłość służyły tylko sobie. Te istoty żywią się naszymi emocjami!

To jedna wielka tajemnica, której nigdy nam nie powiedzieli, a nawet dzisiaj, kiedy są w bezpośrednim kontakcie z niektórymi naukowcami na tej planecie, czy mówią nam to:

Ša.AMi, jeśli wierzyć Plejadanom, ustawili na Ziemi urządzenia, które mogą transmitować i potęgować emocjonalne zamieszanie na tej planecie.

Ten zamęt jest wysyłany do nich i w jakiś sposób ich podtrzymuje.

Mam powody, by sądzić, że gatunek ten ma placówki w innych częściach tego układu słonecznego i że niektóre z nich są nadal przez nie strzeżone w czasie rzeczywistym.

Jedną z tych placówek jest Księżyc . Sitchin mówi nawet, że Księżyc nie pochodzi z tego układu słonecznego, ale jest jednym ze starych księżyców Nibiru, który został zrzucony z orbity wokół ogromnej Czerwonej Planety podczas jednego z jej przejść.

Dlatego nie powinno dziwić, że Ša.AMi uznają nasz Księżyc za swój.

Jedna z nieoficjalnych misji Apollo sfilmowała na Księżycu: coś, co wygląda jak miasto, ale mam powody, by sądzić, że są to gigantyczne „anteny” i że mają one wszystko wspólnego z monitorowaniem Ziemi.

Byłoby interesujące zobaczyć, czy moglibyśmy znaleźć gdzieś na Ziemi odpowiednie urządzenie.

 


Ryc.9

„Księżycowe Miasto”. Urządzenie monitorujące Anunnaki?

(poniżej wideo)


Z pewnością mamy wokół siebie wiele innych wskazówek, do których jesteśmy tak przyzwyczajeni, że nawet się nad nimi nie zastanawiamy. Na przykład weźmy kraje takie jak Pakistan i Anatolia (stara nazwa Turcji); a to tylko dwa przykłady.

Co oznacza An? To oznacza An lub Anu , króla Anunnaki.

 


11. Otwarcie wrót, aby wpuścić Ša.AMi

W 2011 roku na Ziemi wciąż są ludzie, którzy traktują tych ludzi jak bogów przez duże „G”.

Nazywają ich nawet Bogami (po niemiecku Götter) i nie mogą się doczekać, aż wrócą, abyśmy mogli doświadczyć Nieba na Ziemi. A ci ludzie czytają historię; ta sama historia, którą przeczytałem; dochodząc do zupełnie innych wniosków.

Neil Freer ma całkowitą rację, kiedy mówi, że musimy pilnie przełamać „boskie zaklęcie”. 6

To są istoty pozaziemskie, a nie bogowie. To lekcja numer jeden. Lekcja druga to to, że oni nie są naszymi twórcami! Uważam, że Marduk, Ningiszzida, Enlil i inni członkowie klanu niebezpiecznie wprowadzają nas w błąd, że stworzyli nas ze słabo rozwiniętych małp, ulepszyli nasze DNA iw ten sposób przyspieszyli naszą ewolucję o może milion lat. – 7]

Nie, uważam, że jest odwrotnie; zatrzymali nasz postęp i utknęli w Trzeciej Gęstości po tym, jak był wielowymiarowy. To bardzo ważne rozróżnienie, ponieważ jeśli wierzymy, że są naszymi twórcami i jesteśmy im winni naszą inteligencję i naszą świadomość, jesteśmy na cienkim lodzie i dokładnie tam, gdzie mogą nas chcieć!

Aby Ša.AMi wylądował, najwyraźniej potrzebują portalu / gwiezdnych wrót / tunelu czasoprzestrzennego, aby wejść i wyjść. To jeden z powodów, dla których dokonali bombardowania portu kosmicznego Synaj około 2500 lat pne. Nie chcieli, aby Marduk i jego kohorty go używali (przynajmniej taka jest oficjalna historia); stąd byli mniej więcej uwięzieni na tej planecie.

Jak zauważyliśmy, w ostatnich kilku dekadach na Bliskim Wschodzie było wiele zamieszania.George HW Bush zaatakował Saddama Husajna na początku lat 90., a Hussein został usunięty dziesięć lat później, chociaż nie miał nic wspólnego z 11 września.

Więc o co chodzi z tym niepokojem na Bliskim Wschodzie na wyższym poziomie? Chodzi o stary sumeryjski artefakt i stare biblioteki, które były w posiadaniu Saddama Husajna. Na jeszcze wyższym poziomie chodzi o to, kto wygra port kosmiczny Synaj i kto ponownie otworzy Gwiezdne Wrota Synaj, aby wpuścić bogów.

Na odległość to właśnie robi współczesne Towarzystwo Thule , jak opisałem w mojej wcześniejszej książce „The Myth Around Supriem David Rockefeller” (2009) z wibracjami dźwięku / muzyki. Nie wszyscy Anunnaki są złymi ludźmi, ale w zasadzie nie ma to znaczenia. Nie wszyscy Amerykanie też są źli, chociaż mogło to tak wyglądać w oczach Wietnamczyków północnych, kiedy wkroczyli żołnierze amerykańscy.

 

Anunnaki są częścią naszej rzeczywistości; Być może zrobili nam rzeczy, których nie doceniamy i nie musimy ponownie toczyć ich wojen. To, co musimy zrobić, to uświadomić sobie, że są prawdziwe , i musimy im wybaczyć i iść dalej, aby nie wchodzić z nimi w interakcje w tym momencie.

Mówię to wszystkim ludziom, aby rozpowszechniać informacje, ale także proszę was, abyście użyli 6 cnót serca, aby wybaczyć i poczuć współczucie dla tej części nas samych. Jeśli do czegokolwiek żywimy urazę, będzie to trwać, dopóki nie odpuszczamy.

Ale zanim odpuścimy, musimy zrozumieć, od czego powinniśmy odpuścić. Dlatego informacja jest kluczowa, a ukrywanie jej tak destrukcyjne.

Możemy również chcieć wybaczyć sobie zaangażowanie, jakie mogliśmy mieć w tworzeniu sytuacji, w której się znaleźliśmy, ponieważ teraz wszystko dotyczy karmy. Jeśli nic więcej, to ponownie odwiedzona stara Atlantyda, a zwłaszcza ludzie, którzy inkarnowali się tutaj, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, mają dziś karmiczne powiązania z Atlantydą i Mu. Kiedy wybaczamy sobie i innym, naprawdę robimy to dla własnego dobra.

Następnie, jeśli po drugiej stronie dzieje się coś pozytywnego, a ci, którym wybaczamy, w jakiś sposób pozytywnie reagują, to jest to premia. Jednak nie jest to konieczne, aby działał.

Są to generalnie wysoce karmiczne czasy – oczywiście nie tylko dla Amerykanów, a niektórzy ludzie po prostu muszą przeżywać swoją karmę i witać te istoty, nazywając je bogami lub, jak niemiecki Thule, „die Götter”.

Osobiście czuję, że pogodziłem się z karmą związaną z tym gatunkiem i muszę iść dalej.

W ogóle nie czuję się wobec nich zła, mściwa ani negatywna, nie patrzę na nich też jak na bogów czy „wyższe istoty” i zdecydowanie się ich nie boję. Zdaję sobie sprawę, że powrócą na Ziemię na prawdopodobnej osi czasu i na tej linii czasu nastąpi to w ciągu następnych kilku pokoleń, jeśli nie wcześniej, ale z jednej strony chcę iść dalej, tworząc oś czasu, która podtrzymuje inną rzeczywistość, inną częstotliwość.

Nie mówię o eskapizmie; Nie interesuje mnie to, bo wiem, że jeśli tak się stanie, to do mnie wróci, a moja rzeczywistość, której chcę, nie zamanifestuje się.

Dlatego tak ważne jest, aby wybaczyć, puścić i iść dalej oraz oczyścić naszą karmę. Mamy ogromne połączenie karmiczne z tymi istotami na skalę masowej świadomości. Ci, którzy walczą o gwiezdne wrota, aby zdobyć bogów, ponownie grają w tę samą starą grę, powtarzając to, co już powinno zostać pozostawione jako doświadczenie.

Ale jak powiedziałem, są to czasy wysoce karmiczne.

W tym okresie, w którym linie czasu łączą się, a czas przyspiesza, jesteśmy jak magnesy dla doświadczeń z naszej postrzeganej przeszłości i przyszłości, które nie zostały jeszcze w pełni przeżyte i zakończone.

Plejadianie posuwają się nawet do stwierdzenia, że ​​Anunnaki są w tym czasie ściągani z powrotem z powodu Boskiego Planu (Marciniak – 1992 – „Bringers of the Dawn”, str. 34).

Wbrew informacjom ambasador Ša.AMi powiedział LPG-C na spotkaniu LINK Plenum, że przybywają na ratunek ludzkości, Plejadianie mówią:

Bogowie stwórcy (Ša.AMi, komentarz Wesa) wracają, aby ponownie cię napadać, ponieważ nie chcą głodować.

Rozumieją, że przez was dzieje się „niszczenie systemu”, więc są tutaj, aby wywołać większe spustoszenie i strach, by ponownie walczyć o to terytorium.

Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, więc wracają do swojego głównego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie ich gniazdo znajduje się pod ziemią, aby wywołać strach i chaos.

Pierwotni Planiści chcą przynieść wolność wyboru w odniesieniu do częstotliwości z powrotem na tę planetę. Bogowie, którzy tu rządzili przez ostatni okres ewolucji, używają modulacji częstotliwości i nie pozwalają na swobodę wyboru.

Okradają twoją energię psychiczną, dając ci fałszywy obraz rzeczywistości na każdy możliwy sposób. Nie mówimy, że ci bogowie są źli. Po prostu informujemy Cię o wydarzeniach, które mają miejsce i o tym, jak niewinnie angażujesz się w te wydarzenia.

Nie zdajesz sobie sprawy, że te sytuacje są ustawieniami, które powodują, że myślisz lub czujesz w określony sposób i wibrujesz z określoną świadomością.

(Marciniak – 1992 – „ Bringers of the Dawn ”, s. 34).

To było w 1992 roku i to, co powiedzieli Plejadianie, dzieje się powoli, ale z pewnością. W którą wersję mamy wierzyć?

Ambasadora czy Plejadan? W zasadzie zaprzeczają sobie nawzajem. Cóż, dla mnie wybór jest dość łatwy. Jeśli chcesz zbadać osobę, spójrz na jej tło, które obejmuje wzorce i powtarzające się zdarzenia.

Jeśli spojrzymy na Anunnaki i ich zaangażowanie na Ziemi, wzorce i powtarzające się wydarzenia nie są co najmniej pochlebne. Opublikowałem podsumowanie tłumaczeń Sitchina we wcześniejszych artykułach, ale naprawdę każdy musi przeczytać całą serię książek, aby uzyskać obraz, chociaż „ Wojny bogów i ludzi ” są wystarczająco szokujące.

Ci bogowie byli bezwzględni, pozbawieni wszelkich śladów współczucia, zrozumienia innych i miłości.

Odcinali sobie nawzajem penisy i jądra, aby postrzegani wrogowie w ich własnych liniach nie mogli już produkować masowo; i są wielokrotnie odpowiedzialni za morderstwa i ludobójstwo rasy ludzkiej.

 


Rysunek 10

Nabu, syn Marduka


Czy to możliwe, że wrócą tutaj, aby oczyścić swoją karmę?

Jest z pewnością możliwe, że właśnie to zamierzają, ale z zebrania informacji na ich temat jest bardzo mało prawdopodobne, aby zrozumieli zakres tego, do czego zmierzają. Ich karma jeszcze ich nie dotarła, a ja nie chcę przebywać w ich pobliżu, kiedy to rozgrywają. Wojny, moi przyjaciele, które tak szybko tworzyli w przeszłości, jeszcze się nie skończyły.

Ci bogowie stwórcy, którzy zmienili gatunek ludzki, powracają. Część z nich już tu jest (Marciniak – 1992 – „Bringers of the Dawn”, s. 25). Plejadianie powiedzieli nam już w 1992 roku o ponad 300 Anunnaki na naszej planecie, o czym dowiedzieli się później LPG-C i inni.

Oto więcej z tego, co czuję i wierzę, że jest bardzo zbliżone do prawdziwej historii starożytności:

Bogowie stwórcy, którzy rządzili tą planetą, mogą stać się fizyczni, chociaż przeważnie istnieją w innych wymiarach. Utrzymują Ziemię na określonej częstotliwości wibracji, podczas gdy tworzą emocjonalną traumę, aby się odżywiać.

[…]

Pożywieniem dla niektórych istot jest świadomość. -…] Twoje emocje są pokarmem dla innych.

[…]

Przed nalotem miałeś ogromne zdolności. Oryginalny biogenetyczny przykład człowieka otrzymał niesamowite informacje, był międzywymiarowy i mógł robić wiele rzeczy. Kiedy ci bogowie stwórcy najechali, odkryli, że miejscowy gatunek wiedział za dużo.

Miejscowe gatunki miały zdolności zbyt podobne do tych, którzy podszywali się pod Boga.

(Marciniak – 1992 – „Bringers of the Dawn”, str. 26).

 

12. Uzależnienie od bólu, seksu i pornografii

Anunnaki stworzyli wielkie piętno w ludzkości, karając nas.

Nadal robimy to z naszymi własnymi dziećmi, gdy nie wiemy lepiej – karzemy je, aby uzyskać naszą wolę, zamiast zmuszać je do pracy z nami, aby tworzyć efekty na wyższym, bardziej pozytywnym poziomie. Podobnie jak tutaj na Ziemi, goście stworzyli hierarchie, aby karać. To był ich sposób na manipulowanie rzeczywistością, polegający na służbie sobie. W nasz zwykły sposób kopiowaliśmy to, co robili bogowie, i otrzymaliśmy hierarchie na Ziemi, aby kontrolować i karać tych, których uważaliśmy za mniej wartościowych.

Pojawił się ból, a ponieważ nikt nie chce go odczuwać, baliśmy się kary, a kiedy bogowie zaczęli wykorzystywać ludzi do seksualnej przyjemności, która obejmowała ból, mamy następujące trzy cechy; ból, seks i strach.

Wychodząc z tego mamy teraz pornografię, pornografię dziecięcą, sodomię i sadyzm / masochizm.

Seks, który pierwotnie był wrotami do kosmosu i ścisłym związkiem między dwiema istotami ludzkimi, duchowo i fizycznie, stał się teraz wypaczony i kojarzony z bólem i czymś „złym”.

niektórych religiach mówią nam nawet, że seks jest bardzo grzeszny i powinien odbywać się tylko w ciemnych pomieszczeniach, pod przykryciem, w celu stworzenia dzieci. To bardzo destrukcyjne myślenie, inspirowane przez bardzo chorych i zdegradowanych ludzi. Dziś kulminacją tego wydarzenia są wszyscy ci ludzie z rządu i inni na szanowanych pozycjach w społeczeństwie, których przyłapano na dziecięcej pornografii, kazirodztwie, seksie z małoletnimi obojgiem płciami, handlem niewolnikami seksualnymi i lista jest długa. Znowu wracamy na Atlantydę, gdzie to również był zwykły handel, kiedy bogowie wciąż tu byli i praktykowali to wszystko w obfitości.

 

Uczyliśmy się od naszych „mistrzów”.

Jesteśmy istotami seksualnymi i potrzebujemy seksu, nie tylko do rozmnażania się. Potrzeba seksu jest zakorzeniona w naszym DNA . Możemy to stłumić, ale kiedy to robimy, zwykle nie robimy tego łatwo, a jeśli nam się to udaje, wydaje się to poświęceniem.

Niektórzy ludzie, ze względu na przekonania kulturowe, uważają, że jeśli to możliwe, należy pozostawać w monogamicznym związku i / lub małżeństwie z zamiarem pozostania z tym samym partnerem życiowym aż do śmierci. To bardzo szlachetna myśl i jeśli się uda, to prawdopodobnie bardzo dobra rzecz.

Poznajesz partnera i wychodzisz z niego, a jeśli masz odpowiednie podejście do seksu i wiesz, co on robi na wyższych częstotliwościach, możesz razem dotrzeć do Niebios, eksperymentując z nim.

Wasze energie połączą się z czasem, nie tylko podczas aktu seksualnego, i będziecie mieli szansę ogromnie się razem rozwijać.

Jednak tutaj jest haczyk. Społeczeństwa, które cenią małżeństwo ponad wszystko inne i patrzą z góry na rozwody i związki bez małżeństwa, przyczyniają się do starej doktryny „bólu i seksu” karania. W małżeństwach jest duży procent osób, które nie uprawiają już seksu, ponieważ się nie kochają lub oddalili się od siebie. Nadal pozostają razem, nawet gdy dzieci dorosną, bo „powinny”.

Z powodu wiary w to stają się sfrustrowani seksualnie, czują, że tracą, a jednocześnie mają wyrzuty sumienia, dlaczego nie uprawiają seksu ze swoim partnerem (ból i seks).

Zamiast tego, kiedy czujemy, że urosliśmy w różnych kierunkach i nic nie można zrobić, aby to zmienić, musimy iść dalej. To jest to samo, co dzieje się teraz w skali globalnej; stare musi umrzeć, aby urodzić nowe. Jesteśmy tutaj, aby doświadczyć życia w 3D i nie utknąć bez nauki.

Znajdź nowego partnera, który spełnia Twoją częstotliwość i zacznij od nowa. Wszystkie rozstania są bolesne i łamiące serce na różnych poziomach, ale nagroda na dłuższą metę jest tego warta. Uwierz mi, mówię z doświadczenia! Kiedy dwoje ludzi nie dopasowuje już do siebie częstotliwości, a osoba o niższej częstotliwości nie chce się uczyć, rozważ to małżeństwo i idź dalej.

Następnie mamy kategorię ludzi, którzy żyją w społeczeństwie ceniącym monogamię, ale chcą przełamać ten schemat i uprawiać seks z różnymi ludźmi, będąc nadal małżeństwem; nawet uprawiać seks grupowy. Było to dość powszechne w latach siedemdziesiątych. Dobrze jest przełamać schematy i doświadczyć czegoś nowego, aby zobaczyć, do czego to prowadzi.

Jednak po pewnym czasie zaczęły się pojawiać stare wartości i pojawiła się zazdrość, nie mówiąc już o chorobach przenoszonych drogą płciową.

Wielu zachowywało powagę, udając, że dobrze czuje się z rozwiązłym zachowaniem, które ich otaczało, podczas gdy w rzeczywistości czuli się coraz bardziej samotni i mniej kochani. Ludzie nigdy nie mieli szansy wspólnego rozwoju i poczucia bezpieczeństwa i stabilności, kiedy wszystko było zwyczajne i nie wymagało to prawdziwej troski.

Jedną z najbardziej destrukcyjnych rzeczy, jakie możemy zrobić, jest zaangażowanie się w pornografię.

Niestety, występuje wszędzie w zachodniej kulturze i uzależnia. Wydaje się, że ludzie, którzy zaczęli go używać, nie mogą przestać go używać, az czasem staje się to ważniejsze niż uprawianie seksu z partnerem.

Uzależnienie od pornografii gwałtownie wzrosło dzięki Internetowi. Nie tylko uzależnia, psuje nasze życie seksualne, oddziela nas seksualnie od innych, ale ma również tak niskie wibracje, że użytkownik i / lub sprawca ma duże szanse zostać poddanym opętaniu przez byt (demona).

Istoty bez ciała na niższych płaszczyznach astralnych kochają energie seksualne i doświadczają ich, ponieważ potrzebujesz do tego ciała. Użytkownik pornografii, kiedy zostaje podniecony seksualnie i osiąga orgazm, otwiera portale, przez które te niższe istoty astralne mogą wchodzić i przyłączać się, tak jak czarni magowie dołączają istoty poprzez pewne magiczne rytuały, kiedy otwierają się portale dla potężnych demonów. wejść.

Przynajmniej magowie wiedzą, co robią (przez większość czasu), ale użytkownik pornografii zwykle nie.

Przywiązany byt następnie używa umysłu / ciała osoby, która używa pornografii i uzależnia ją – po pewnym czasie może stać się bardzo destrukcyjna i zdegradowana. Tak więc, ze względu na rozwój swojej biomindy i duchowej świadomości, trzymaj się z daleka i znajdź spełnienie w inny sposób. Niezależnie od tego, czy masz partnera, czy nie, nie ma nic złego w masturbacji, ale nie rób tego patrząc na pornografię.

Inne kultury są przyzwyczajone do uprawiania seksu z kimkolwiek o każdej porze, kiedy tylko mają na to ochotę – dzieci czy dorośli nie mają znaczenia. Jeśli dziecko jest wystarczająco dorosłe, aby odczuwać seksualne uczucia, eksperymentowanie jest w porządku. Jest to bardziej powszechne w plemionach, które żyją poza naszym typem społeczeństwa. Mają bardziej autentyczną opiekę i miłość do siebie nawzajem jako grupa (plemię) i nadal mogą czuć bliskość ze swoim partnerem.

Przywołuję wszystkie te różne przekonania, ponieważ to wszystko, czym są – przekonaniami. Ale kiedy umieścisz tam system przekonań, aby inni mogli go przyjąć i włożyć w niego ból i strach, będziesz miał poważne problemy.

Anunnaki wiedzieli o tym zbyt dobrze i używali tego zarówno na nas, jak i we własnej hierarchii.

W dzisiejszym świecie funkcjonalnego szaleństwa ludzie w Kongresie, Senacie, Biurze Prezydencji lub Domu Papieża idą rano do pracy i oglądają porno w Internecie, fizycznie wykorzystując seksualnie współpracowników lub dzieci bez zastanowienia. o tym, wierząc, że nigdy nie zostaną złapani.

Na drugim końcu spektrum mamy zwykłych ludzi, którzy wierzą, że te szalone osoby, które mają przewodzić naszym narodom, a nasze instytucje religijne pracują dla dobra ludzkości. Chociaż rolety powoli spadają z oczu wielu ludzi, nadal jest to powszechne przekonanie.

Nie możemy już rozróżnić, kto jest złym, a kto dobrym.

W dawnych czasach, kiedy wybieraliśmy przywódców plemienia lub mniejszej społeczności, wybieraliśmy ich, odczytując ich pola energetyczne, a nie przez to, jak zręczni byli w swoich językach i którzy potrafili czytać napisany manuskrypt, a kto nie. Stłumiliśmy nasze zdolności parapsychiczne i zapomnieliśmy, jak być wielowymiarowym.

Musimy ponownie nauczyć się odczytywać pola energii i przestać wybierać ludzi, którzy będą nas reprezentować, którzy są funkcjonalnie szaleni.

Wtedy, kiedy nasze wolności są odbierane, jedna po drugiej, nie możemy ich winić, ponieważ to my je wybraliśmy. Po prostu robią to, co zamierzali zrobić w pierwszej kolejności, z naszymi błogosławieństwami. Wiem, że nie wszyscy na wysokich stanowiskach są wybierani, ale i tak umieściliśmy ich tam w wyniku naszej bezczynności.

Czas liniowy był czymś, co uzgodniliśmy razem jako eksperyment, ale nigdy nie miał on mieć tak traumatycznych zwrotów akcji. Niemal natychmiast zostaliśmy wykorzystani i kontrolowani przez tych, którzy nie chcą, abyśmy ewoluowali i stali się potężniejsi od nich.

Uwierz lub nie; chociaż postrzegamy naszą rzeczywistość jako liniową, co oznacza, że ​​odcięliśmy większość naszej wielowymiarowej egzystencji, to trójwymiarowe doświadczenie uczyni nas bardzo potężnymi, gdy odzyskamy naszą wielowymiarowość. Kontrolerzy wiedzą o tym i chcą, abyśmy tkwili w tej rzeczywistości tak długo, jak to możliwe; jak dociskanie pokrywki do gotującego się naczynia.

Nasza rzeczywistość się rozpada; łatwo to zobaczyć. Nie może już dłużej się utrzymywać, a to dlatego, że trójwymiarowa rzeczywistość i liniowy czas przeżyły same siebie.

Dla wielu z nas eksperyment się skończył i czas przejść dalej. Jednak teraz są tacy, którzy rozpoczynają nowy eksperyment bez naszej zgody, wiedząc, że wydarzy się to, co nieuniknione; ludzie będą uciekać z tej rzeczywistości bez względu na to, co kontrolerzy będą próbowali z tym zrobić.

Zamiast tego więzi ciekawskie dusze w nowej rzeczywistości, którą jest Królestwo Maszyn i Wirtualna Rzeczywistość. To nowe więzienie dla tych, którzy nie mają już dość pułapek. To jest nowa forma kontroli. Czujesz potrzebę bycia częścią tego?

Jest też wiele młodych dusz wcielonych na Ziemi, które są chętne do odbycia przejażdżki przez trójwymiarowy cykl wolnej woli we wszechświecie i jak najbardziej mogą tego właśnie doświadczyć; nie ma w tym nic złego.

To wybór każdego, ale wiem, że jestem gotowa jeździć na Feniksie i narodzić się na nowo z popiołów starego symbolicznego ptaka.

Dlatego żyję w tych czasach.

 


13. Liczby i mistrzowie gry

Nie muszę przeżywać kolejnego cyklu czasu, w którym Anunnaki schodzą „z myślą o naszym najlepszym interesie”, aby stworzyć nowe prawa, które pozwolą nam lepiej przetrwać (po tym, jak zostaliśmy znacznie zredukowani przez wojny, chorób, katastrof spowodowanych przez człowieka i klęsk żywiołowych), ale z prawdziwym celem, abyśmy nadal byli sługami bogów.

Nie potrzebuję więcej krwawych ofiar dla Zwierzchników, czy to w postaci zwierząt, czy ludzi.

Nie muszę widzieć, jak mężczyźni są zmuszani oddawać nasze kobiety, aby kojarzyły się z podnieconymi seksualnie kosmitami, których nie obchodzi, czy jesteś żoną, dziewczyną, córką czy przyjaciółką. Nie muszę słyszeć, jak moi sąsiedzi mówią: „tak długo, jak robią to, czego od nas chcą, nic nam nie jest”, żeby poczuć się lepiej.

Jak myślisz, dlaczego bogowie chcieli krwawych ofiar? Oczywiście do jedzenia. Do jedzenia i do kultu.

Rozetnij dziewicę, która ma czystą krew, niewinną i wciąż „dziecinną”, a bogowie przyjdą przyprawić ofiarę i zjeść. To samo dotyczy zwierząt. Jesteśmy dla nich źródłem pożywienia na wiele sposobów; fizycznie i metafizycznie. A krew jest siłą życiową i kiedy krew jest rozlewana w dużych ilościach (jak na wojnie, która jest ofiarą na masową skalę – ktoś urządza przyjęcie) lub w połączeniu ze strachem i przerażeniem, czasami wysyła sygnały przez wymiary.

To samo dotyczy Globalnej Elity i ich okultystycznych ofiar z ludzi, składanych w określone dni o znaczeniu astrologicznym lub w oparciu o świętą geometrię – liczby!

Mają obsesję na punkcie liczb. Dlaczego?

Ponieważ liczby mają znaczenie i przywiązaną do nich moc. Wszechświat fizyczny jest zbudowany na fizyce; to jest w słowie. Pozycja Zodiaku w stosunku do Ziemi wpływa na nas tutaj, a jeśli znasz liczby i potrafisz dodawać, wiesz, kiedy zrobić, co zrobić, aby uzyskać jak największy efekt. Nie uczysz się tych rzeczy w szkole.

Oto małe ćwiczenie, o którym możesz lub nie słyszałeś wcześniej. Ten działa tylko w tym roku 2011:

 • Weź ostatnie dwie cyfry swojego roku urodzenia (jeśli urodziłeś się w 1965 r., Bierzesz 65)

 • Dodaj te dwie cyfry do wieku, w którym będziesz w tym roku – w 2011 roku. Powiedzmy, że masz 46 lat, czyli 65 + 46 = 111.

Nie ma znaczenia, w którym roku się urodzisz i ile będziesz mieć lat, to da 111 wszystkich na tej planecie.

Same liczby tworzą podpis. Globalna elita uwielbia tę liczbę i mówi się, że w sumeryjskich zapisach jest to również liczba Lucyfera, „upadłego anioła” lub Ea, Enki.

Jeden jest również początkiem, ale nie możesz mieć początku (jedynki) bez zera; 1 to fallus, a 0 to łono. Trzy jeden sumują się do 3, co tworzy równowagę (równowagę) i jest również liczbą chrześcijańską (Trójca). Kiedy zaczynasz bawić się liczbami, słyszysz słowa, które opowiadają historię. A więc z 111 dostajemy np. „Trinity”, „męską energię”, „Lucyfer” i jest tego więcej.

W tym momencie tego rodzaju „kod” spowija planetę.

Matematyk odkryłby liczby i stwierdziłby, że jest to fenomen, i zapytałby siebie „jakie są szanse, że tak się stanie, i tak dalej, ale ma to związek z Mistrzami Gry i Liczbami Mistrzów, i tak – one coś znaczą i może być używany zarówno do przewidywania, jak i do innych celów.

Dołączmy więc do matematyka tutaj i zadajmy sobie pytanie: „jakie są szanse, że ta kombinacja liczbowa przydarzy się 7 miliardom ludzi w tym samym czasie?”. czas na zrównanie się z Centrum Galaktyki i koniec nanosekundy Stworzyliśmy liczby na tej planecie (są to liczby arabskie), symbolizujące początek, kontynuację i koniec.

Ale nie rozumiemy, jak coś takiego może wystartować i stworzyć najbardziej tajemnicze efekty.

Zapewniamy, że w grze jest również „większa ręka”. Mistrzowie gier często organizują rzeczywistość w sposób numeryczny.

Ilu z was, tak jak ja, często spoglądało na zegar dokładnie o 3:33, 1:11, 7:11; 9:11, 3:45, 4:44 itd.? Jakie są na to szanse? Zwłaszcza, gdy zdarza się to często, jak to może być w czasie nanosekund.

To gra z Wyższą Świadomością i jesteśmy teraz na wyższym poziomie gry. Kiedy takie rzeczy zdarzają się w twoim życiu, uśmiechnij się i powiedz:

„Cześć! Zauważyłem i pozdrawiam! Czego mogę się z tego nauczyć? Czego możesz mnie nauczyć?”

I zobacz, co do ciebie wróci. Jeśli zapytasz, zawsze otrzymasz odpowiedź w takiej czy innej formie.

Bądź spostrzegawczy.

 


14. Zdalne oglądanie w wojsku

Rozpocząłem tę podróż od Physics Papers i jedną z pierwszych rzeczy, o których tam wspomniałem, było zdalne oglądanie .

To jest wielka sprawa w wojsku, i dr AR Bordon , zanim opuścił, była dyrektor wykonawczy Amerykańskiego Stowarzyszenia Teleobserwatorów , [8] , które oznacza był odpowiedzialny za szkolenie ludzi, takich jak Ingo Swann i Harold ” Hal ” Puthoff , obaj byli scjentolodzy OT III.

Ja nie sugerując, że dr Bordon był Scjentologia, ponieważ nigdy nie był, ale scjentologów OT III zwłaszcza, szkolono w zdalny podgląd przez L. Ron Hubbard w późnych latach 1960-1970 i wydawało się być dobrze po ich uciekł z Kościół i zostali zwerbowani przez CIA i wojsko.

 


Rycina 11

Lustro Galadrieli


Oglądanie zdalne, jak omówiliśmy wcześniej, jest dziś znacznie bardziej wyrafinowane wśród nieuczciwych naukowców, takich jak LPG-C, i nie jestem pewien, jak bardzo rozwinęła się ona w rządzie przez ostatnie 40 lat.

Najwyraźniej, zgodnie z wykładem Plejadian („Awakening to the Sun”, 13 i 14 sierpnia 2010, CD # 2, Track 7-8), zdalni widzowie nie muszą już RV (zdalny widok) w przyszłość, ponieważ ET dały im urządzeniami za pomocą TTP (transfer technologii Programs), który może pokazać przyszłość podobną do co Galadriela zrobił w JRR Tolkien „s, Władca pierścieni , ale zamiast używać dobrze, że teraz użyć trochę urządzenie oni przerzucić w ich dłoni i pokazuje ekran wizualizujący przyszłość.

To urządzenie zyskało pewien status w CIA i wojsku, a teraz jest coraz częściej używane.

Jednak ci ludzie są jak dzieci bawiące się elektronarzędziami, których nie rozumieją. Przyszłość, którą widzą, to jedna jej wersja, a często wersja, którą chcą zobaczyć lub wersja, której się boją. Istoty pozaziemskie, które dały im to urządzenie (a Plejadianie sugerują potajemnie, że to Anunnaki związani z Ziemią) nie zrobili tego, aby nam pomóc.

Jeśli się nad tym zastanowić, to dość niebezpieczne urządzenie. Jeśli ludzie, którzy oglądają ekran, przewidują przyszłość, która niekoniecznie ma się wydarzyć, mogą to urzeczywistnić!

Ponownie odwiedzono Atlantydę!

 


15. Jak przeciwdziałać globalnej elicie i wrogiej obecności pozaziemskich?

W listopadzie-grudniu 1998 roku uruchomiłem stronę internetową, która stała się bardzo popularna.

Nadal jest dostępny online pod nazwą Illuminati News .

To gigantyczna baza danych opisująca,

 • rzeczywistość, w której żyjemy

 • kto tu rządzi, za co oni kierują

 • czego chcą dla przyszłości ludzkości

 • ich zaangażowanie pozaziemskie

 • korupcja w przemyśle muzycznym i artystycznym

 • przeszłość, która powstała do chwili obecnej, w której teraz żyjemy,

…i wiele więcej.

Jest to mieszanka artykułów moich i innych, które uznałem za bardzo wartościowe, zebrane z biegiem czasu i tam opublikowane.

Czytając artykuły, czytelnik dowiaduje się coraz więcej o otaczającym go świecie; rzeczy, których nie opowiedziano w mediach, w szkole lub w głównym nurcie społeczeństwa. Nie tylko ze względu na moją stronę internetową, ale dzięki tysiącom innych osób w Internecie i książkom, które napisali bardzo świadomi autorów, ludzie się obudzili.

Problem zawsze polegał na tym, że kiedy ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę, że zostali wykorzystani, oszukani i okłamani przez tych, którym ufali, czasami wpadali w złość.

Chcą wyjść i wykazać, grupy build milicji, których celem jest zarówno urzędników rządowych lub kill rządy przeniknąć od wewnątrz, czyli „pokojowych grup”, którzy chcą znaleźć zaciszne soulutions na problemy.

To jest zrozumiałe; ludzie chcą coś z tym zrobić. Jednak wiele dobrych dusz bezwiednie trafiło w ręce Globalnej Elity. Ludzie, którzy demonstrują na ulicy, przestrzegają protokołu Global Elite.

Wtedy policja może sprowokować demonstrantów i wywołać bójkę, a media to wychwycą i donoszą o „brutalnych” demonstracjach przed Białym Domem. Pokazuje również, że protestowanie nie ma sensu. Celem jest wywołanie apatii, więc ludzie mówią, że demonstracje nie działają – nic nie możemy zrobić.

Inni są jawnie brutalni w swoich próbach obalenia ciemiężców. Dają jeszcze gorszy efekt, a nawet mogą wywołać stan wojenny, jeśli rząd uzna to za stosowne.

To, co większość ludzi, którzy angażują się w grupy oporu, takie jak te wspomniane powyżej, nie zdaje sobie sprawy z tego, że wiele z nich jest tworzonych i / lub infiltrowanych przez coś, co nazywa się „agentami prowokatorami” [9] którzy udają, że są przeciwko rządowi, ale należą do rządu i zbierają razem ludzi, którzy mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla obecnego Zakonu.

To doskonały sposób na zdobycie imion tych osób i uświadomienie sobie ich miejsca pobytu. Powiedziałbym, że nie ma żadnej ważnej grupy oporu, która nie jest infiltrowana przez agentów prowokatorów.

Agenci ci mogą nawet sugerować, że grupa używa bezpośredniej przemocy wobec urzędników państwowych, a zanim grupa zacznie działać, ten sam agent ostrzega osoby, które grupa atakuje, a także upewnia się, że policja i wojsko są gotowe do podjęcia działań przeciwdziałających. Później wszyscy członkowie grupy mogą zostać potencjalnie wyśledzeni i aresztowani.

Możemy kontynuować, ale ludzie chcą wiedzieć, co z tym wszystkim zrobić. „Jak z tym walczymy?” to pytanie, które dostaję najczęściej. Moja odpowiedź jest prosta: nie walcz z tym, czego nie chcesz; zamiast tego twórz, co chcesz!

Jeśli opierasz się czemuś, niezależnie od tego, czy walczysz z tym fizycznie, czy w umyśle, sprawisz, że to, czemu się oprzesz, będzie jeszcze silniejsze. Soulution to przyznać, że istnieje negatywność, ale zamiast z nią walczyć, skupiasz się całkowicie na tym, czego chcesz i zaczynasz to tworzyć. To jest ostateczne urzeczywistnienie duszy!

Nie możesz walczyć o pokój; Myślę, że to David Icke powiedział:

„pokój za pokój”.

On ma absolutną rację! Nie ma w tym nic dziwnego.

Jeśli uważasz, że to nie działa, pomyśl jeszcze raz. To jest energia w pracy; to nauka! Przyciągasz to, na czym skupiasz swoją uwagę; to takie proste!

Czy kiedykolwiek siedziałeś w pokoju socjalnym razem z zespołem współpracowników? Często dyskutują o tym, co przeczytali w gazecie tego samego ranka, a najczęściej dotyczy to wojny, terroru, przestępczości i innych negatywnych wiadomości.

Wszyscy myślą, że to okropne i zawsze ktoś mówi:

„spójrz, do czego doszedł ten świat” lub „w jakim strasznym świecie żyjemy”.

Prawda jest taka, że ​​w nim żyjemy, ponieważ projektujemy to na masową skalę. Właśnie dlatego media są na pierwszym miejscu. Utrzymują rzeczywistość, której pragną Globalne Elity. Kontynuujemy projekcję ich wizji, uzgadniając ich rzeczywistość.

Zamiast tego dyskusja w pokoju socjalnym mogłaby przebiegać:

„Widzisz, co próbują dla nas stworzyć?

Na szczęście nie zgodzę się z takimi rzeczami. To nie dzieje się w mojej rzeczywistości, więc zamierzam nadal tworzyć moją i pozwolić im grać w swoje gry. Nie zamierzam być tego częścią, szerząc ich kłamstwa i przerażenie oraz umacniając je ”.

15.1 Dawid i Goliat

Musimy płynąć inteligentnie.

Nauczyłem się w praktyce, jak tworzyć własną rzeczywistość w sobie i bezpieczne środowisko wokół mnie. Czuję się jak wielka skała w burzliwym oceanie, a ta skała rośnie, by stać się górą.

Nie myśl, że możesz walczyć z nadchodzącymi siłami i tymi, które są tutaj. Są zbyt potężni; nie jesteśmy na to przygotowani i jak powiedziałem we wcześniejszej części; i tak nie jest to rozwiązanie.

Czulibyśmy się jak Dawid w biblijnej historii Dawida i Goliata. Z naszej perspektywy wielu z nich jest nie tylko gigantami, ale są one również znacznie lepsze od nas w zarządzaniu energią, a zwłaszcza światłem.

Dlatego tak ważne jest dla nas wszystkich, aby zmienić naszą rzeczywistość, abyśmy mogli tańczyć między wibracjami częstotliwości lub przejść do rzeczywistości, której chcemy doświadczyć.

 


Rycina 12

Dawid i Goliat


Era Kultu ma się zatrzymać .

Oddawanie czci Bogom było jednym z korzeni wszelkiego zła. Nie ma Boga, któremu można by czcić; jedynym Bogiem, który istnieje, jest my i nasza jedność i JEDNOŚĆ z kosmosem , multiwersem i Najwyższym Stwórcą, którego jesteśmy przedłużeniami.

Czy jest coś większego niż Najwyższy Stwórca? Właściwie to prawdopodobnie jest.

Najwyższy Stwórca, jak widzimy, wciąż się uczy. Nawet IT (i my) możemy być częścią czegoś jeszcze większego, co z kolei jest częścią czegoś większego i tak dalej. Jest to logiczne, ponieważ wydaje się, że tak wszystko wydaje się być zorganizowane w Multiverse .

Jesteśmy teraz w stanie dostrzec wszystko, co jest, którego jesteśmy częścią, ale jeśli możemy to dostrzec, to nie jest wystarczająco duże. Z pewnością istnieje coś większego niż Najwyższy Stwórca, czego nie możemy zrozumieć na naszym poziomie świadomości.

Naszym zadaniem jest teraz budowanie naszej rzeczywistości od wewnątrz, a nie jako receptorów rzeczywistości zewnętrznej; hologram stworzony przez innych ja, przez umowy i oszustwo. Prawda jest w środku i zawsze była.

Kiedy już będziesz w stanie świadomie budować swój Wewnętrzny Świat, znajdziesz w sobie szczęście i podekscytowanie, nadzieję, bezwarunkową miłość, światło i zrozumienie. Następnie wykorzystaj swoje spostrzeżenia, gdy działasz w świecie zewnętrznym, a zainspirujesz innych.

To jest ostateczna służba innym!

Dlaczego? Ze względu na efekt tętnienia. Będziesz rozprzestrzeniał swoje energie wykładniczo i wielu je odbierze, świadomie lub podświadomie, ale będziesz iskrą do ich własnego przebudzenia.

Bądź Strażnikiem Częstotliwości , stabilną skałą w burzliwym oceanie, bez względu na to, co dzieje się w świecie zewnętrznym. To jest niezwykle ważne. Nie pozwól, aby złe wieści Cię przygnębiły! Częścią inicjacji jest nie przyjmowanie negatywności, która jest stworzona po to, by cię sprowadzić na dół, a dla wzniesienia kluczowe jest, abyś się tego nauczył.

Trenuj się, aby robić to o każdej porze dnia!

Aby móc to zrobić, najpierw musisz mieć zaufanie do siebie i tego, co budujesz. Podczas nauki będziesz działał bardziej na świetle i miłości; światło jest częstotliwością informacji i miłością do stworzenia.

Osiągasz w tym stabilność, wiedząc i rozumiejąc, kim jesteś i że jesteś zdolny do tworzenia światów i rzeczywistości w sobie, a te obrazy i energie mogą być dzielone z innymi, po prostu będąc sobą.

To nie jest science fiction; tak budujemy nowy świat!

Uwagi

[1] „ Dialog z„ Ukrytą ręką ”, samozwańczy Illuminati Insider ”

[2] „Wielka piramida – chronograf w kamieniu”, http://ezinearticles.com/?The-Great-Pyramid – -A-Chronograph -in-Stone & id = 3263290 [3] Wes Penre (2011): „PFC Paper # 2: The Remarkable Michael Lee Hill Case”. [4] Niektórzy mogą powiedzieć, w przypadku Anunnaki, że ma to również związek z zachowaniem ich rodów, ale nadal jest to oparte na strachu. Jeśli walczysz z innymi, aby pokazać, że należysz do najpotężniejszego rodu, z pewnością wiąże się to z dużą dawką strachu. [5] http://en.wikipedia.org/wiki/Web_Bot [6] http://www.neilfreer.com/SRPAGE2O.html

[7] Korespondencja Penre / Bordon, 2010.

[8] Zobacz biografię Bordona na końcu tego artykułu: http://www.agoracosmopolitan.com/home/Frontpage/2007/12/25/02043.html [9] http : //en.wikipedia.org/wiki/Agent_provocateur

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

Nr konta : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

Źródło : https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad44.htm

3 thoughts on “Całe życie biologiczne jest zasiewane – wszystko, co ma formę biologiczną, zostało zaprojektowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *