Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka. Czy ma to związek z przyjęciem szczepionki przeciwko koronawirusowi? „Na razie jest zbyt wcześnie, by wydawać opinie”

Fot.: pixabay

We wtorek, 2 marca br., zmarła w Brzegu 49-letnia nauczycielka pracująca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. Według nieoficjalnych informacji, kobieta dzień przed śmiercią została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi.

Dyrekcja szkoły o sytuacji zawiadomiła rodziców, prosząc ich, aby w tym trudnym momencie szczególnie zatroszczyli się o dzieci. Uczniowie mogą także skorzystać z pomocy pedagoga lub psychologa szkolnego.

Rozmówca portalu brzeg24.pl, który pracuje przy tej sprawie, poinformował, że kobieta nie gorączkowała. Jej ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, a na ten moment jest za wcześnie, aby wydać opinię, że śmierć nauczycielki ma związek z jej zaszczepieniem się przeciwko koronowirusowi.

Dziennikarze portalu brzeg24.pl skontaktowali się z dyrektorem Brzeskiego Centrum Medycznego. Poinformował on, że nauczyciele szczepieni są szczepionką firmy AstraZeneca. Nie wiedział on jednak nic na temat śmierci 49-letniej nauczycielki.

Nie wiadomo jeszcze, którą dokładnie szczepionkę podano kobiecie i czy jej śmierć ma związek z jej przyjęciem.

rzo

źródło: brzeg24.pl

88 thoughts on “Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka. Czy ma to związek z przyjęciem szczepionki przeciwko koronawirusowi? „Na razie jest zbyt wcześnie, by wydawać opinie”

  1. Trzeba być idiotą żeby nie wierzyć,że śmierć została spowodowana przez nieprzebadaną,wyprodukowaną w ciągu nie całego roku szczepionkę,ludzie najwyższa pora się obudzić,wyjść na ulicę wl liczbie milionów ludzi!!!nie ma żadnego covidu 19!!!

  2. Pingback: find cheap online
  3. Pingback: taking soft tabs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *