Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka. Czy ma to związek z przyjęciem szczepionki przeciwko koronawirusowi? „Na razie jest zbyt wcześnie, by wydawać opinie”

Fot.: pixabay

We wtorek, 2 marca br., zmarła w Brzegu 49-letnia nauczycielka pracująca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. Według nieoficjalnych informacji, kobieta dzień przed śmiercią została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi.

Dyrekcja szkoły o sytuacji zawiadomiła rodziców, prosząc ich, aby w tym trudnym momencie szczególnie zatroszczyli się o dzieci. Uczniowie mogą także skorzystać z pomocy pedagoga lub psychologa szkolnego.

Rozmówca portalu brzeg24.pl, który pracuje przy tej sprawie, poinformował, że kobieta nie gorączkowała. Jej ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, a na ten moment jest za wcześnie, aby wydać opinię, że śmierć nauczycielki ma związek z jej zaszczepieniem się przeciwko koronowirusowi.

Dziennikarze portalu brzeg24.pl skontaktowali się z dyrektorem Brzeskiego Centrum Medycznego. Poinformował on, że nauczyciele szczepieni są szczepionką firmy AstraZeneca. Nie wiedział on jednak nic na temat śmierci 49-letniej nauczycielki.

Nie wiadomo jeszcze, którą dokładnie szczepionkę podano kobiecie i czy jej śmierć ma związek z jej przyjęciem.

rzo

źródło: brzeg24.pl

3 thoughts on “Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka. Czy ma to związek z przyjęciem szczepionki przeciwko koronawirusowi? „Na razie jest zbyt wcześnie, by wydawać opinie”

  1. Trzeba być idiotą żeby nie wierzyć,że śmierć została spowodowana przez nieprzebadaną,wyprodukowaną w ciągu nie całego roku szczepionkę,ludzie najwyższa pora się obudzić,wyjść na ulicę wl liczbie milionów ludzi!!!nie ma żadnego covidu 19!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *