SIEWCY ŻYCIA : DRACO O TYM KTO STAŁ ZA HITLEREM I STALINEM ORAZ ODCZYT HISTORII ZIEMI Z PŁYT CDT.

“Przypomniałam sobie co miałam Tobie powiedzieć. Pamięć dysków uruchamiała sekwencja przypadkowego zestawu głosek, którą pokazywała powierzchnia dysku, coś podobnego jak w tokenie, tylko tam są kody liczbowe. Dyski są początkowo przeźroczyste, dopiero w chwili aktywacji zmieniają formę.
Tylko odpowiednia tonacja śpiewu tych głosek, otwierała pamięć. To dlatego wczoraj, Draco pokazał mi otwartą już pamięć. Sam tego nie zrobił , do tego jest potrzebna odpowiednia skala głosu.”

MAIL : kontakt@nwk24.pl

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

175 thoughts on “SIEWCY ŻYCIA : DRACO O TYM KTO STAŁ ZA HITLEREM I STALINEM ORAZ ODCZYT HISTORII ZIEMI Z PŁYT CDT.

 1. Hitler byl dobrym czlowiekiem. Byl wegetarianinem. Polskie swinie co gustuja w wieprzowinie do piet mu nie dorastaja. o/

  1. Taa, może Adolek był świętym jak JPII 😉 Trzeba mieć dokładnie zryte pod okapem, żeby na podstawie diety wybielać bandytów! Głupich niby nie sieją ale Pawlacz najwyraźniej jest tego jaskrawym przykładem. Weź qrwa zacznij się leczyć debilu, bo sam jesteś świnią i to pewnie nie polską, a za pierdy, które wypisujesz Polacy powinni Ci łeb odrąbać siekierką z Castoramy.

 2. Proponowane kolejne pytania:
  (UWAGA – BRAK LUB AROGANCKA ODMOWA ODPOWIEDZI W PRZYJĘTEJ KONWENCJI PYTAŃ ZOSTANIE UZNANA ZA POTWIERDZENIE PRAWDZIWOŚCI ICH TEZY).

  1) Czy prawdą jest, że rdzenni opiekunowie ziemskiego matriksa zostali podstępnie pod pretekstem misji ratunkowej uprowadzeni do fałszywych wrót czasu? Czy od tamtej pory okupacyjne i pasożytnicze nacje uzurpują sobie prawo do Ziemi ?
  2) Czy próbowano ratować istoty uprowadzone przez fałszywy portal i jakie ważne funkcje one pełniły, że taki fortel był konieczny aby się ich pozbyć ze sceny tego Uniwersum ?
  3) Czy dominacja pasożytniczych nacji uzurpujących sobie prawo do ziemi zaczęła się od utraty kontaktu z rdzennymi opiekunami Ziemi ?
  4) Czy upadek annunaki był wynikiem utraty kontaktu z rdzennymi opiekunami i jest bezpośrednim skutkiem tego fortelu z fałszywą bramą czasu ?
  5) Czy draco byliby skłonni do zasiewania tu życia, gdyby rdzenni opiekunowie ziemi byli tu nadal obecni ?
  6) Czy ludzie są sztucznie ograniczani w rozwoju duchowym przez nacje, które nazywają siebie hodowcami aby czerpać z tego energetyczne korzyści ?
  7) Jakie nacje są najbardziej szkodliwym rodzajem pasożytów i jak ludzie mogą współuczestniczyć w pozbyciu się ich z Ziemi ?
  8) Czy ludzie są w stanie się całkowicie uwolnić od wszelkich roszczeń hodowlanych w stosunku do nich ?
  9) Czy draco też są elementem hodowli jakiejś wyższej nacji w hierarchii uzurpatorów ?
  10) Czy swoimi plonami muszą się dzielić z hierarchią, której podlegają i jak duży procent ich pracy to obejmuje ?
  11) Czy istnieją tacy opiekunowie, którzy nie potrzebują hodowli aby przetrwać ? To znaczy, że mają kontakt ze Źródłem i nie potrzebują zależności od posiadania kogokolwiek jako zasobu do wykorzystywania by istnieć ?
  12) W czasach złotej ery ludzie byli wolni od potrzeby pasożytniczego spożywania innych istot, czy gadzi hodowcy zmienili ludzi i środowisko aby uczynić z nich potwory na swoje podobieństwo i uzależnić od zabijania i wykorzystywania innych istnień ?
  13) Czy jak rasa ludzka się uwolni od zależności od gadów to one rzeczywiście bezpowrotnie zginą ?
  14) Czy brak pozytywnej reakcji ludzi na panujący tu terror spowoduje dezintegrację tego matriksa i wyginiecie ras czerpiących z tego stanu rzeczy korzyści ?
  15) Czy ludzka rasa potrzebuje hodowców czy może tylko opiekunów do życia ?
  16) Czy rozwój duchowy ludzi leży w interesie hodowców ?
  17) Czy ludzie będą w stanie przestać nienawidzić uzurpatorów jeśli dowiedzą się prawdy, że są traktowani jak bydło przez tysiące lat i sztucznie ograniczani w rozwoju masowymi morderstwami ?
  18) Czy draco byliby w stanie istnieć bez hodowli tak jak ludzie w czasach złotej ery kiedy oddychali czystą energią stwórcy ?
  19) Czy ludzi sztucznie uzależniono od pokarmów hodowlanych aby ich kontrolować jako bydło ?
  20) Czy ludzi sztucznie podzielono na płcie aby ich bardziej uzależnić i opętać duchowo aby nie osiągnęli prawdziwej suwerenności od wszelkich nacji gadzich ?
  21) Jakim boskim prawem posługują się hodowcy, którzy drenują ludzi na ziemi z ich mocy i duchowych sił ?
  22) Jakim boskim prawem posługują się manipulanci, którzy doprowadzili ludzi podstępem i przemocą do aktualnej sytuacji upadku i podporządkowania innym rasom jako ich rzekoma hodowla ?
  23) Co czeka gady za zbrodnie na ludzkości ? Czego dokładnie się boją ?
  24) Czy Istota miał rację traktując wszystkie gady jako winowajców za sytuację i chaos tu panujący ?
  25) Dlaczego nagle teraz w interesie siewców jest odpowiadanie na jakieś pytania ludzi skoro przez tysiące lat utrzymywali ich w ciemnocie i zacofaniu udając bogów, którymi nigdy nie byli ?
  26) Czy boją się współodpowiedzialności za doprowadzenie do degradacji i upadku rasy ludzkiej oraz niszczenie Ziemi ?
  27) Czy rasy anielskie też hodują ludzi czy tylko gady muszą ich hodować aby przetrwać ?
  28) Czy rasy anielskie żyją bez potrzeby pasożytnictwa czy też muszą wykorzystywać słabsze gatunki do podtrzymywania własnej egzystencji ?
  29) Czy zna jakieś istoty żyjące zgodnie z boskim zamysłem, które żywią się czysta myślą boską i nie potrzebują jakichkolwiek upraw, bo ich czystość intencji zapewnia im stan pełnej zgodności z boskim planem życia i istnienia ? W jaki sposób gady utraciły pierwotną duchową czystość czyniąc z nich predatorów, hodowców i uzurpatorów w tym matriksie?
  30) Czy Michał i Dorota podświadomie rozumieją różnicę między autentyczną istotą opiekuńczą odżywiającą się myślą stwórcy a hodowcą pozbawionym tej pierwotnej czystości i w efekcie uzurpującym sobie prawo do hodowlanego maltretowania innych istnień pod pretekstem czynienia „dobra” ?
  31) Czy rola ludzi jest sztucznie i podstępnie umniejszana przez tzw. hodowców aby ci nie zorientowali się w swojej mocy i pierwotnym prawie do suwerenności od czyjegokolwiek zwierzchnictwa ?
  32) Kim wg niego jest Istota, która uważa gadziory za kosmicznych przestępców ?
  33) Czy technologia gadów i ich przywiązanie do maltretowania ludzi dzięki jej posiadaniu ostatecznie doprowadzi ich do całkowitej eliminacji ze sceny życia nawet kosztem całkowitego zniszczenia aktualnie wyzyskiwanego gatunku ludzkiego, który się odrodzi na mocy boskich praw ale już bez zazdrosnej hierarchii gadów nad nimi ?
  34) Skąd u draco bierze się aroganckie przekonanie, że mają jakieś prawo do hodowania i drenażu suwerennych z natury ludzi stworzonych na podobieństwo Boga ?

 3. W rzeczywistości Draco mają 2 metry ale długości i chodzą w postawie horyzontalnej. Przyjęcie wyprostowanej postawy sprawia im trudności a o chodzeniu można zapomnieć. Ich skóra jest szaro czarna i posiada wewnętrzne łuski. Często jest malowana różnymi wzorami świadczącymi o statusie, pozycji i rodzie z którego wzięli początek. Ich brak to oznaka hańby i odrzucenia społecznego. To nie arystokrata tylko wyrzutek.
  Reptilianie mają max 1,60 metra wzrostu. To gatunek ziemno-wodny więc te pozostałości skrzydeł to prawdopodobnie dwa półdupki 🙂 Są zielono brązowi tylko jak się wysmarują rzecznym mułem. Ich kolorystyka to zielono szary, opalizujący zielono niebieski i bardzo rzadko zielono żółty.

  Dalej mamy błędne tłumaczenie z języka dusz. Chodzi mi o frazę “wyłącz ludzkie myślenie”. Droga pani ludzi którzy wyłączyli myślenie nazywamy potocznie debilami lub rzecznikami prasowymi. Właściwa fraza z języka dusz to “nie oceniaj innych swoją miarą”. Ponieważ mamy do czynienia z inną kulturą i systemem wartości, ocenianie ich według ludzkich norm nie ma sensu. Co jest oczywiste dla ludzi którzy NIE WYŁĄCZYLI MYŚLENIA i nie trzeba tego powtarzać kilkanaście razy.

 4. Co ten pytający wyprawia?!?…. Czyta jakieś teksty, jak szalony i oczekuje odpowiedzi hahahahaaha. Wszystko zjebał 🙁

 5. dociekliwy: zadajesz pytania z tezami od bajkopisarzy…
  Draco to następny artystyczny poziom z rozdzieli bełkotu. Dla mnie są tacy sami jak “plejadianie” (czytaj: czarne anioły, ewentualni tytani, katarskie diabły, zainteresowani skażeniem ziemi elektrowniami).
  Serio: przez ludzkość zapewne rozumiesz rasę: homunculus sapiens album stworzoną przez magów m.in. w Arkaim a zaraz po niej – wg Majów i Żydów -Demiurg (syn Zofii wygnanej z 1. nieba za hermafrodytyzm dew) zrobił “drugiego człowieka” homunculus sapiens aureum; złoty do raju miał wchodzić na plecach białego. Henoch pochodzący od lackich faraonów (sprzed gości nostromo Hyksosów) jako jedyny był w niebie naszego Stwórcy. Elfy Elohim i ich anioły stworzyli w Egipcie oprócz znanej dziś szeroko rasy hebrajskiej mieszczącej w ludzkiej kanwie 12 bestii/anim, również inne uboższe w zwierzaki mieszańce np. Keltów czyli kotów, Skandynawów zmieszanych z niedźwiedziami, ibisy, syreny, etc. Nawiasem potomkowie Abra-chama to Chamici a nie Semici. Minotaur to miała być produkcja z ludzkich pragnień. A z norm podgryzających korzeń świata miał powstać 12-ogoniasty Nidhogg z którego nietoperze wampiry a potem wilkołaki. Całe spektrum mieszańców. Należałoby jeszcze wspomnieć bamboków i murzynów jako zupełnie nowe rasy; nie mylić z czarnymi Semitami z Tartaru/Indii (np. czarna Jah pomocnica Ahura Mazdao, etc). Idea obcego boga wykonawczo nie różni od idei oczekiwania na jakieś słowa/kody z “galaktycznego” pajacowa “źródła” czy gierek starych zespołów estradowych wyspecjalizowanych w karykaturze mojego Ojca jak Nibiru/”siewcy”/łykacze złota/pasibrzuchy/pozostałe pasożyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *