ZBRODNIE MEDYCZNE – CLINTON PRZEPRASZA AMERYKANÓW I ŚWIAT / AGNIESZKA OBARA

Audycja na temat zbrodni medycznych popełnianych w USA i na całym świecie za co przepraszał Bill Clinton(obecnie najprawdopodobniej zastąpiony klonem, również ogłosił moratorium na klonowanie ludzkich istot co mogło być kolejnym powodem do wyeliminowania go – https://youtu.be/74SyLEGgFLw). Poruszamy również tematy bieżącej medycyny oraz działań jakie są wykonywane przez rządy na całym świecie).

MAIL : kontakt@nwk24.pl

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

114 thoughts on “ZBRODNIE MEDYCZNE – CLINTON PRZEPRASZA AMERYKANÓW I ŚWIAT / AGNIESZKA OBARA

 1. Witam
  Z całym szacunkiem do Pani Agnieszki pozwolę sobie wnieść pewną uwagę Brak smaku i węchu występuje dość często przy różnych mocniejszych snach zapalnych przy np. grypach czy anginach i jest wywołany znacznym ubytkiem cynku i selenu. Pierwiastki te szczególnie ten pierwszy jest mocno absorbowany przez organizm właśnie przy stanach zapalnych . Nie zawsze to zauważamy, gdyż towarzyszy temu zazwyczaj wysoka temperatura i generalnie czujemy się rozbici . Dlatego też leczenie takich stanów między innymi polega na podawaniu dużych dawek cynku selenu witaminy c D3 e i k2mk7. Należy pamiętać, że selen i cynk są wobec siebie antagonistami i wzajemnie się znoszą dla tego nie mogą być podawane razem ( przerwa co najmniej 2 godziny. Wydaję mi się, że Pani Agnieszka wierzy w C19. Moim zdaniem puki co go nie ma . W Rosji przeprowadzono sekcję zwłok Osób kilkudziesięciu osób teoretycznie zmarłych na c19 Podczas sekcji wykryto znaczne zatory w obrębie płuc Ci Ludzie po prostu się udusili. , A brak tlenu powodował rozrywanie pęcherzyków płucnych, nie stwierdzono tam żadnego wirusa . Zatory te zawierały między innymi związki metali . Rosjanie skojarzyli kumulowanie się pewnych metali z działaniem pola elektromagnetycznego. Pozdrawiam

 2. Bardzo ciekawy program. Mięso, warzywa staram się kupować ekologiczne, ale jak ta żywność powinna wyglądać, takiej wiedzy nie mam.
  Chętnie wysłucham następnej audycji na ten temat.

 3. Wгite more, thatѕ all I hɑve to say. Literаlly, itt seems as though you
  relieԀ on the video to make your point. You definitely
  know what youre talking about, why wzste your intelligence on just posting
  viԀeos to your weblog when you could be ɡiving us somеthing informatіve
  to read?

  Also vsit my bl᧐g; dating site

 4. Pingback: mature tinder porn
 5. Pingback: free luv dating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *