Na ratunek jeżowi. Nietypowa interwencja złotoryjskiej policji

Fot.: scrren video/Policja

1 kwietnia złotoryjscy policjanci przeprowadzili nietypową interwencję. Wyciągnęli jeża, który wpadł do szybu przy oknie piwnicznym. Zwierzątko niestety nie mogło samodzielnie wydostać się z tego otworu, ponieważ był on dla niego zbyt głęboki. Kiedy jeż został wyciągnięty, był nieco przestraszony ale nic mu się nie stało. Dzięki interwencji zgłaszającej i dzielnicowych, zwierzę odzyskało wolność.

W codziennej pracy, złotoryjscy policjanci spotykają się z wieloma zdarzeniami i zgłoszeniami. Niejednokrotnie dotyczą one rannych, porzuconych lub wymagających pomocy zwierząt. Jedną z takich nietypowych interwencji przeprowadzili 1 kwietnia na terenie miasta dzielnicowi.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zadzwoniła kobieta zaniepokojona sytuacją, w której znalazł się jeż. Zwierzę wpadło do szybu doświetlającego okno piwniczne. Znajdowało się około 1,5 metra poniżej gruntu. Z relacji zgłaszającej wynikało, że zwierzę nie może się samodzielnie wydostać z tego otworu i potrzebna jest pomoc. Na miejsce przyjechali dzielnicowi, którzy wydobyli zwierzątko. Na szczęście nic mu się nie stało. Jeż był nieco przestraszony ale odzyskał już wolność.

źródło: KPP w Złotoryi

24 thoughts on “Na ratunek jeżowi. Nietypowa interwencja złotoryjskiej policji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *