Dzierżoniów: Urodziny DJ-a i nowe alkohole zachętą do wspólnej imprezy w klubach

Fot.: pixabay

Brak odpowiedzialności i lekceważenie obowiązujących obostrzeń, to świadome działanie, które prowadzi do rozprzestrzeniania się pandemii” – informuje dzierżoniowska policja. Pomimo licznych apeli w nocy z soboty na niedzielę policjanci z Dzierżoniowa interweniowali w dwóch lokalach na terenie miasta, gdzie odbywały się imprezy.

Właściciele klubów zdecydowali się na zorganizowanie wspólnej zabawy, a klientów do uczestnictwa w spotkaniu zachęcali na portalach społecznościowych.

W sobotni wieczór dzierżoniowscy policjanci interweniowali w dwóch lokalach na terenie miasta, które pomimo wprowadzonych obostrzeń były otwarte. W klubach znajdowało się już kilkadziesiąt osób, które nie bacząc na zakaz gromadzenia się wspólnie bawiły się. Zachętą do spotkania były urodziny DJ-a, zaś w drugim lokalu degustacja nowych trunków. Mundurowi sporządzili do sądu w sumie 72 wnioski o ukaranie oraz materiały do prokuratury, która podejmie decyzję o dalszym toku postępowania wobec nieodpowiedzialnych właścicieli.

Przy tej okazji apelujemy o rozwagę i stosowanie się do poleceń służb sanitarnych i zaleceń przekazywanych nam przez rząd. Sytuacja, w jakiej się obecnie znajdujemy jest dla nas wszystkich trudna. Tylko rozsądek i podporządkowanie się zaleceniom pozwoli na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Przypominamy, że każdy przypadek łamania prawa będzie z całą stanowczością ścigany przez policjantów” – brzmi komunikat policji.

źródło: KPP w Dzierżoniowie

2 thoughts on “Dzierżoniów: Urodziny DJ-a i nowe alkohole zachętą do wspólnej imprezy w klubach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *