Barbara Lamb o hybrydach

Fot.: pixabay

Barbara Lamb jest certyfikowanym hipnoterapeutą i specjalistką w terapii reinkarnacyjnej i regresji szczególnie wśród tych ludzi, którzy mieli spotkania z istotami pozaziemskimi. W swojej wieloletniej karierze spotkała się z ponad 760 przypadkami kontaktów ludzi z takimi istotami. Jej ostatnie badania dotyczą hybryd, powstałych z połączenia człowieka z istotami nie z tej ziemi. Pracuje ona z ludźmi, których dzieci są takimi właśnie hybrydami a sam temat znajduje się w polu jej zainteresowania od 1991 roku.

Barbara Lamb przez wiele lat swojego dorosłego życia uważała UFO za wymysł pisarzy science-fiction. Była zwykłym regularnym psychoterapeutą, aż do momentu kiedy w latach 80-tych zapoznała się z zasadami techniki reinkarnacyjnej i regresji, której efekt terapeutyczny przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. W 1991 po raz pierwszy jej pacjentami stali się ludzie, którzy opowiadali o nocnych wizytacjach osobliwych istot. W hipnotycznym transie opowiadali o tym, że tracili oni poczucie czasu, że mieli wrażenie podróży w jakieś nieznane miejsce, w którym przebywali potem przez jakiś czas. Zazwyczaj o świcie tacy ludzie sądzili, że był to nocny koszmar, gdy nieoczekiwanie znajdowali dziwne ślady na swoim ciele. Z czasem pacjentów zaczęło przybywać i dziś Barbara Lamb jest ekspertem w delikatnych kwestiach, których wielu terapeutów nie chce nie tylko poruszać, ale i nawet o nich słyszeć. Przeprowadziła ona ogółem ponad 2 tys. seansów takiej regresji. Podczas tych seansów odkryła, że wielu jej pacjentów było częścią programu hybrydyzacji rodzaju ludzkiego. Ludzie zazwyczaj starają się ukryć tego typu doświadczenia jakie zaszły w ich życiu i z trudem przychodzi im dokonanie takich wyznań nawet w obecności psychoterapeuty.

Jeśli mówimy, że istoty z innej planety wchodzą w reakcję z ludźmi oznacza to przede wszystkim nie jedną a wiele form życia pozaziemskiego. Każda z tych grup ma swoje własne powody dla których przeprowadza doświadczenia na ludziach. Doświadczenia te w swoich skutkach niekoniecznie są szkodliwe i negatywne. Wiele osób które weszły w kontakt z istotą pozaziemską, w sposób wyraźny odczuło poprawę zdrowia. Inni odczuwają coś w rodzaju inspiracji, która pomaga im pokierować sobą w dalszym życiu. Wielu z tych mających kontakt z obcymi otrzymywało telepatycznie odpowiedź, dlaczego interesują się oni rodzajem ludzkim. Jedną z najczęściej powtarzających się jest ta, że pozaziemscy tworzą hybrydy dlatego, że sami chcą uratować swoją własną, ginącą rasę. Giną oni dlatego, że wraz z upływem czasu osłabili oni swój własny materiał genetyczny poprzez zbyt bliskie pokrewieństwo ze sobą, co doprowadziło w końcu do utraty zdolności reprodukcyjnych. Pozaziemskie istoty żeńskie stały się niepłodne. Proces ten został przyspieszony przez promieniowanie radioaktywne na ich własnej planecie, po tym jak doszło tam do katastrof instalacji wykorzystujących energię rozszczepionego atomu. Jedna z grup pozaziemskich została mocno napromieniowana poprzez niezwykle długą podróż w przestrzeni kosmicznej. Stworzenie hybryd ma pozwolić także potomstwu obcych przebywać na Ziemi dłużej niż oni sami obecnie. Ich wizyty na Ziemi są niezwykle krótkie i zazwyczaj dokonują oni doświadczeń na ludziach w swoim własnym środowisku – najczęściej na własnym statku kosmicznym. Obcy nie są w stanie przebywać zbyt długo na Ziemi ze względu na bakterie i wirusy, które sieją wśród nich spustoszenie.

Mimo to wielu pozaziemskim nasza planeta się bardzo podoba i są wśród nich tacy, którzy chcieliby zostać u nas na stałe widząc na Ziemi lepsze warunki życia niż na ich własnej planecie. Nie jest tez ich celem eliminacja ludzi i przejęcie planety lecz koegzystencja i żeby tak się stało, muszą stać się częściowo ludźmi na tyle, by uodpornić się na wspomniane bakterie. Inni pozaziemscy krzyżują się z ludźmi, bo chcą być mocniejsi fizycznie. Chcą być silni i bardziej muskularni. Ma to sens bo wielu z tych, którzy widzieli przybyszów z obcej planety opisuje ich jako niezwykle szczupłych, niskich a jeśli nawet wysokich to przy tym również bardzo chudych. Ludzka „gęstość” jest czymś co obcy chcieliby posiąść i dlatego krzyżują się z ludźmi. Są także i takie pozaziemskie istoty, które są zafascynowane naszymi emocjami. Oprócz tych bardzo złych dostrzegają w nas emocje piękne i te są ich przedmiotem pożądania. Chcą się nauczyć jak dbać o coś, jak kochać, jak posiadać pasję. Tak więc nasze emocje w rozumieniu ET są jednocześnie naszym błogosławieństwem, ale i przekleństwem, dlatego prowadzą oni doświadczenia by nie tylko je posiąść, ale i nauczyć się oddzielać jedne od drugich.

Barbara Lamb dzieli hybrydy na trzy grupy. Najmniej zaawansowana grupa to pół ludzie, pół ET. Wyglądają oni bardziej na istoty pozaziemskie niż na ludzi. Mają zwykle nieproporcjonalnie, duże głowy, proste rozsypane jak snopek słomy włosy. Ich ciała są wątłe, mają wąskie ramiona i cienkie nogi. Często na takich ludzi mówi się że przypominają „pająki”. Hybrydy te mają także bardzo duże oczy i malutkie uszy. Hybrydy takie zazwyczaj odżywiają się wchłaniając potrzebne im substancje odżywcze przez skórę. Mimo, że hybrydy te dojrzewają w zbiornikach z płynem fizjologicznym, po urodzeniu potrzebują nieco matczynej miłości, bo są przecież pół ludźmi. To z tego powodu obcy zabierają na swój statek kobiety po to, aby trzymały takie dzieci na rękach i niańczyły je. Tego typu hybrydy niemalże nigdy nie pojawiają się na Ziemi i przez cale swoje życie pozostają na swoim statku kosmicznym. Ich życie jest także krótkie i umierają one szybko.

Celem niektórych grup ET jest stworzenie hybryd po to, by udoskonalić człowieka. Dać mu możliwość przyswojenia większej ilości wiedzy, lepszą inteligencję, umiejętności wykorzystywania telepatii etc. Są i tacy wśród ET, którzy mówią, że hybrydy mają pomóc człowiekowi przetrwać czas, kiedy to sami ludzie zniszczą życie na Ziemi. Zniszczenie to przetrwają tylko hybrydy i one będą kontynuować cywilizację być może na zupełnie innej planecie.

źródło: nowaatlantyda.com

92 thoughts on “Barbara Lamb o hybrydach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *