Awantura i wymiana ciosów w markecie. Uderzona kobieta upadła. Poszło o brak maseczki? [NAGRANIE W ARTYKULE]

Fot.: screen video/tomasz.golonko-Twitter/

W jednym z marketów w Lesznie doszło do awantury między klientami. W pewnym momencie mężczyzna uderzył kobietę tak mocno, że ta upadła. Wszystko dlatego, że miała mu ona wcześniej zwrócić uwagę na brak maseczki. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu, a nagranie trafiło do sieci. Sprawą zajęła się policja.

Zdarzenie miało mieć miejsce w sobotę 10 kwietnia w markecie w Lesznie (woj. wielkopolskie). Nagranie zarejestrowała kamera monitoringu. Widać na nim sprzeczkę pomiędzy dwójką klientów. Następnie dochodzi do wymiany ciosów i po drugim kobieta upada na ziemię. Na agresywne zachowanie mężczyzny nikt nie zareagował.

Lokalne media sugerują, że przyczyną tego zdarzenia było to, że kobieta zwróciła mężczyźnie uwagę na brak maseczki.

W sprawie tego zdarzenie interweniowali funkcjonariusze. W rozmowie z Faktem oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Lesznie asp. szt. Monika Żymełka poinformowała, że mundurowi na miejscu wylegitymowali wszystkich uczestników zdarzenia oraz zabezpieczyli monitoring.

W niedzielę 18 kwietnia rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował na Twitterze: „Znamy personalia tego mężczyzny. W uzgodnieniu z Prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu. Sprawca będzie rozliczony za czyny, których się dopuścił”.

rzo

źródło: nwk24.pl/Media/Twitter

5 thoughts on “Awantura i wymiana ciosów w markecie. Uderzona kobieta upadła. Poszło o brak maseczki? [NAGRANIE W ARTYKULE]

  1. Skłócili ludzi doszczętnie i to na punkcie swobodnego oddychania………Zaś polincja w swoim żywiole. Nareszcie “prawdziwy” przestępca.

  2. Głupie babsko ślepo wierzy w masoneczkę, która nie chroni potwierdzają to badania randomizowane, za to na 100% jest symbolem zniewolenia. Facet robi zakupy, aż nagle psychopatka go słownie atakuję, więc trącił ją w głowę, to Ona go w twarz więc jej oddał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *